Skocz do zawartości
Zdjęcie

WIELKA MOC KRYSZTAŁÓW (MINERAŁÓW) A WSPÓŁCZESNA WIEDZA I ATLANTYDÓW.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 13:22

Naturalne kryształy (minerały) mają w sobie podobno niezwykłą moc, której nie umiemy wykorzystać.!!!! To nie tylko odczucie moje i wielu innych, którzy pracują z kryształami, w naturoterapii, ale dochodzi do tego wiedza pochodząca z legendarnej Atlantydy. Sam Einstein zastanawiał się nad mocą kryształów:

Cyt.:

„Prawdopodobnie kryształ ogniowy spełniał rolę generatora wysyłającego fale energii. Albert Einstein badał przepowiednie Cayce i spekulował w jaki sposób użyć ponad 1 metrowy czworobok kryształu aby uzyskać podobny efekt.”


„Słynny eksperyment Filadelfia przeprowadzony przez Alberta Einsteina był wzorowany na wiedzy Atlantów.” (czyżby były tam użyte kryształy ?)


Kryształy (minerały) są nośnikiem wysokich wibracji, energii absolutu.

Energię ta można wykorzystać na wiele sposobów:

- wzmocnienie, uzdrawianie ciała, ducha;
- nawet wytwarzanie energii elektrycznej, jako tzw. perpetum mobile.


Ostatnio postanowiłam spróbować medytacji z kryształami, zachęcona artykułami. Faktycznie wibracje kryształów da się wyczuć. Śpiąc z kryształami pod poduszką mam błogi sen budzę się zrelaksowana. Oczywiście niektórzy powiedzą siła autosugestii, jednak ja powiem próbowałam różnych sposobów medytacji, a podczas medytacji z kryształami czuje się ich wibracje i energie !!!!. Nie wiem czy wszyscy są na te wibracje uwrażliwieni, ale osoby receptywne na pewno !!!!

Istnieją wskazówki odnośnie doboru kryształów. Kryształ górski jest podobno uniwersalny, ametyst rozbudza intuicję. Niektórzy sugerują wybór minerałów które się nam spodobają. Hmmm jednak moje odczucia pokryły się właśnie ze wskazówkami - kryształ górski i ametyst do moich celów....

Wchodząc na giełdę minerałów niektórzy mogą poczuć się naprawdę niesamowicie....

Skąd ta energia wydobytych kryształów – chodzi o to, że nie są one niczym sztucznym, pochodzącym od człowieka, niektórzy nazywają kryształy łzami Bogów. Kryształy będące tworem Matki Ziemi są najwartościowszym skarbem dla nas.

Mieliście doczynienia z mocą kryształów ??? Podzielcie się doświadczeniami. Wiecie jak wzmocnić energię, jak o nie dbać ???? Napiszcie. Znacie teorie tłumaczące niezwykłe wynalazki Atlantów, oparte na kryształach, niech inni także się dowiedzą o niezwykłej mocy i zastosowaniu !!! A może coś z najnowszych doświadczeń naukowych i wiedzy na temat kryształów / minerałów ?????

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2008-08-20 14:29:06

#2 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 13:52

ENERGIA KRYSZTAŁÓW WG ATLANTYDÓW

Ziemia posiada wiele źródeł energii, największym jest słońce.
Sama Ziemia również wytwarza duże jej zasoby. Zbudowana w specyficzny sposób, według sekretnej geometrii, niczym ciało ludzkie jest połączona systemami meridian i punktów, obfituje w dużą ilość wielkich energetycznych zbiorników (ziemskich czakr) i silniejszych energetycznie miejsc i kanałów, za pomocą których są wszystkie te miejsca powiązane z sobą.

Nie jest to współczesna wiedza, już Platon (427 - 347 p.n.e.) rozpoznał ziemską siatkę. Głosił teorię, że geometryczna struktura Ziemi jest odpowiedzialna za ziemskie elementy i formy życia.

Ziemia, ogień, powietrze i woda - cztery najważniejsze elementy
są niewyczerpanymi źródłami życia. Kiedy są zrównoważone tryskają doskonałą energią. Według Platona - siatka Ziemi zbudowana jest z trójkątów, kwadratów, sześcianów, itd ... te geometryczne formy dają wielką moc, wytwarzają tz, energię kształtów. Więc dlatego jest tak ważne aby człowiek nie zakłócał natury, nie niszczył przyrody, nie zmieniał wielkich praw, które rządzą odwiecznie Ziemią.

Ludzie budowali na Ziemi piramidy. Najbardziej jest nam znana Wielka Piramida w Gizie. Naukowcy wiedzą, że jest ona powiązana z siatką energetyczną Ziemi i z niebieskimi ciałami na niebie. Atlantowie wybudowali wiele piramid, które spoczywają dzisiaj na dnie Atlantyku. Są tacy, którzy wierzą, że ich zatopienie spowodowało rozłączenie ludzkiej świadomości od Wielkiego Źródła. Została przerwana wielka transmisja kosmicznej energii na Ziemię. Człowieka umysł stał się nieświadomy i od tej pory człowiek żyje w ciemności, nie rozumie źródeł własnego pochodzenia.

Atlantowie byli znani ze swojej wielkiej wiedzy o energii kryształów. Kryształy posiadają wielką moc.
Kto potrafi je właściwie użyć wyzwala potężną energię drzemiącą w ich wnętrzu. Ale tylko właściwe jej zastosowanie wnosi wielkie wartości. Kiedy człowiek użyje jej niewłaściwie potrafi być w swym działaniu destruktywna.


WŁAŚCIWE ZASTOSOWANIE KRYSZTAŁÓW.

- leczenie różnych chorób,
- medytacja - użyte podczas medytacji dają duchowe przebudzenie, wzmacniają zdolności paranormalne człowieka,
- podnoszą pojemność umysłu i czystość myślenia,
- służą nauce i w technologii,
- za ich pomocą można dematerializować, można się teleportować,
- wzmacniają pole energetyczne,
- są niczym biblioteka - magazyn pamięci i wiedzy,
- służą w rozwoju roślin,
- kontrolują pogodę,
- wielkie kryształy mogą być energetycznym źródłem dla dużych miast,
- mają zdolności transferować energię, potrafią odpowiednio nią zarządzać, są doskonałym przekaźnikiem,
- wielkie kryształy - o potężnej mocy, zwane "ogniowymi kryształami" przenoszą energię fal radiowych pomiędzy stacjami, miastami, budynkami, kontynentami,
- kryształy są również potęgą na wyższym poziomie duchowym, pomagają opuścić ciało i przenieść się w inny wymiar, czasami na zawsze.


Wiemy, że Atlantowie słynęli z wiedzy i rozwijali własną technologię opartą na energii kryształów. Często wspominał o tym mistycznym instrumencie w rękach Atlantów E.Cayce. Określił budowę używanych przez nich kryształów, ich kształty, opisywał ich energię, według niego Atlantowie umieli połączyć za ich pomocą źródło ziemskiej energii z potężną energią słońca, księżyca i innych gwiazd.


Tworzyli ze szlachetnych kamieni przeróżne, cylindryczne i piramidowe kształty o różnych rozmiarach. Umieszczali na ich czubkach inne wzmocnienia, w ten sposób mocniej skupiały wchodzące promienie energii ściągając ją z ciał niebieskich i przesyłali w odpowiednie miejsca.

Używali tej energii do rozmaitych celów.
Na początku, ok 50 000 lat temu (wg niektórych źródeł) tylko i wyłącznie do celów własnego rozwoju duchowego. Kryształy były narzędziem, za pomocą których człowiek wzrastał w pozytywny sposób.

Wcześni Atlantowie byli bardzo spirytualnymi ludźmi. Rozwijali swoje fizyczne - materialne ciała do potrzeb ducha, używali kryształów aby je odmłodzić. Czytamy w Biblii, że w starych czasach człowiek żył bardzo długo, setki lat i ciągle wyglądał młodo. Zastanawiamy się dlaczego dzisiaj pomimo wielkiego rozwoju medycyny i technologii życie człowieka jest krótkie. Starożytny człowiek umiał użyć potężną energię kryształów aby wzmocnić własne ciało i przedłużyć swoje życie.
Nieco później moce kryształów skierowano do innych celów. Transmitowano ich energię z lądu na ląd niczym fale radiowe, wzmacniano okręty i pojazdy kosmiczne. Są też takie opinie, że Atlantowie potrafili transmitować na duże odległości głos człowieka (telefon ? ) a nawet obrazy (dzisiejsza TV ?).

OGNIOWY KRYSZTAŁ - TUAOI KAMIEŃ

Najbardziej potężnym i mistycznym kryształem wspominanym przez Cayce był ogniowy kryształ - kamień, zwany Tuaoi.
Wielkich rozmiarów cylindryczny pryzmat, posiadał sześć ścian. Na jego wierzchołku było specjalne wzmocnienie, które koncentrowało wchodzące promienie energii i kierowało ją dokładnie w przeznaczone miejsce. Kamień Tuaoi był połączony z energią słońca, księżyca, z energią ziemską i jeszcze z innymi nieznanymi elementami. Jest wspomniany w Biblii:

" ... Nad głowami żywych istot było coś
w kształcie sklepienia błyszczącego
jak niesamowity kryształ
rozciągniętego w górze nad głowami ... "
(Ezekiel 1:22)

Prawdopodobnie kryształ ogniowy spełniał rolę generatora wysyłającego fale energii.
Albert Einstein badał przepowiednie Cayce i spekulował w jaki sposób użyć ponad 1 metrowy czworobok kryształu aby uzyskać podobny efekt.

Wspomniane są na Ziemi trzy miejsca,
które prawdopodobnie posiadały zapis i znały konstrukcję ogniowego kryształu.


1. Atlantyda - Świątynia Posejdona, w okolicy południowych Azorów.
2. Świątynia Posejdona, w okolicy Bimini
3. Egipt i Jukatan.

Energię tego kryształu porównuje się do lasera, był potężnym strumieniem energii o różnych kolorach.
Każdy z tych kolorów posiadał inną falę. Cayce wierzył, że Atlantowie używali energii ogniowego kryształu aby łączyć się z Najwyższym Źródłem. W świecie badaczy kultury Atlantów mówi się, że podobne źródła energii znajdują się
w Wielkiej Piramiedzie Cheopsa i Wielkiej Świątyni Inków, zwanej Inkalithlon.

Energia wysyłana przez ogniowy kryształ - Tuaoi nie jest znana dzisiejszej nauce.
Wzbudza wielkie zainteresowanie NASA.

Dopóki Tuaoi kamień był używany właściwie służył Atlantom do wspaniałych celów:

- neutralizowali za jego pomocą negatywne energie,
- leczyli aurę i system czakr,
- poprawiali witalność ludzi,
- aktywowali kontakty człowieka ze Wszechświatem.

Ale kiedy przez własną głupotę zwiększali jeszcze mocniej tą energię, wysoka jej wibracja spowodowała wulkaniczną aktywność wielu miejsc aż w końcu doprowadziła do zniszczenia całej Atlantydy. Wielka moc Tuaoi zadziałała jak bomba nuklearna.

Poza kryształami używali innych energii np. z metali szlachetnych. Znali doskonale energię kształtów - prawo sekretnej geometrii.

Najbardziej przez nas znanym jest pierścień Atlantów znaleziony w Dolinie Królów w Egipcie. Jego geometryczny wzór balansuje środowisko ale jest ważne aby umieć go używać. Krążą na jego temat odmienne opinie. Jedni wierzą, że posiada energie wzmacniające zdolności paranormalne i spirytualną moc, że przynosi szczęście, leczy z chorób. Inni uważają go za źródło złej energii i obwiniają za różne nieszczęścia. Ale ten pierścień, zanim ktoś zacznie nosić powinien wprzódy dobrze rozpoznać jego harmonijne tony. Pierścień Atlantów jest utożsamiany z energię spirali - jednym z pierwszych sekretnych symboli religijnych, które są językiem Boga do ludzi. Spiralna Świadomość (ślimak) oznaczony Phi, tak zwana "złota wartość" (filozofia) jest używany w astrologii i matematyce.

Złota wartość - Phi wynosi 1, 6180339887....

Phi znane jest światu co najmniej od 2 400 lat.
Pitagoras - matematyk dał nam jego definicję i bliżej przedstawił wartość Phi.
Według mistyków, za pomocą spirali jest przedstawiane:

koło życia - czas karmy - czas reinkarnacji i ewolucji człowieka.

Pierścień Atlantów jeśli jest właściwie rozpoznany przywołuje świadomość z wyższych wymiarów, wzmacnia pozytywne wibracje.

Kryształy Atlantów rozwijały ich moce w różnych środowiskach. Ważne były ich kształty, nadawali im coraz nowszych form, od prostych figur geometrycznych do bardziej rozwiniętych form kwiatowych.

Kwiat życia - kryształowa forma - znana przez nas jako Gwiazda Dawida - Merkaba był znany w Atlantydzie.

Potrafili układać z najmniejszych kryształów piękne geometryczne formy i programować do własnych celów, jedne formy w celach użytecznych a inne do destruktywnych.

Również użyte zostały, jak niosą legendy i przepowiednie do niewłaściwych celów. Zakłócały naturalne Żródła Boskiej Energii. Ich niewłaściwe użycie doprowadziło do rozdzielenia człowieka ciała i duszy, oddalenie od Boga. Człowiek począł wzrastać w siłę materialną, jego hasłem stało się - "ja będę bogiem ". Zapomniał, że jest jednością, jedną nitką Wielkiej Świadomości. Ta wielka izolacja zamknęła przed człowiekiem wielkie bramy. Nie uchodzi bezkarnie, kiedy człowiek wykorzystuje potężne moce dla własnych egoistycznych celów. Materialne budowanie życia nie pozwoli człowiekowi ubrać korony (lotus 1000 płatowy). Kosmiczne źródła muszą być w całkowitej harmonii, wtedy rozwiną mądrość i otworzą bramy do wieczności. Zakłócone energie są źródłem niszczącym człowieka, ziemię i kosmos.
Są tak zwanymi "promieniami śmierci".

Cayce mówił, że kapłani w świątyniach Atlantydy umieszczali wielkie kryształy na samym ich froncie w taki sposób aby kiedy stali na ołtarzu energie tych kryształów mogły wzmocnić ich moc i połączyć ich z Bogiem.

W Egipcie potomkowie Atlantów również budowali piramidy i świątynie, używali słonecznych promieni wzmacnianych kryształami w celu uzdrawiania ludzi.

Kryształy posiadają wielkie moce, ich wielkie źródło energii może być użyte do leczenia nowotworów, w celu odmładzania ciała, odblokowywania punktów energetycznych i czakr człowieka. Odpowiednio skierowana wiązka energii kryształów daje moc niczym laser. Może posłużyć do spirytualnych operacji w ciele człowieka. [u]Jeśli człowiek nauczy się właściwie używać tej energii będzie to jego wspaniałym sukcesem i wielką naukową rewolucją na świecie.[/u]

Atlantowie używali kryształów i rozwijali coraz mocniej i głębiej swoją technologię aż w końcu stracili balans energii i doprowadzili do własnej katastrofy. Ich wiedza o kryształach, za pomocą których potrafili skupić wysoki promień energii niczym laser służył im do różnych celów. Wspomina się piramidy Atlantów chociaż ciągle dzisiejszy świat nie posiada o nich wystarczającej wiedzy. Ale jest wiadomo, że za ich pomocą transmitowano energię kryształów z piramidy do piramidy. Właśnie piramidy były magazynami energii kryształów. Używali duże ilości czystego kwarcu, wykonywali z niego piramidy o różnych wielkościach, odwracali je do góry, składały się z czterech i sześciu ścian. Były też w różnych kolorach: białe, różowe, koralowe, złote, żółte, czarne ... w zależności do jakich celów były przeznaczone np, usuwania bólu, operacji w ciele, czym głębiej penetrowali w organy ludzkie tym bardziej wzmacniali wibracje kryształów. Jednym z częściej używanych kamieni był rubin. Pomagał w problemach emocjonalnych i spirytualnych, również do tych samych celów używano czarnych kryształów. Służyły jako silne ochraniacze.

[u]Aby przywrócić własną witalność i młodość Atlantowie stosowali codzienne medytacje w pobliżu koła utworzonego z 6, 11 lub 24 kamieni różnych typów a w rękach trzymali czysty kwarc. Potrafili wzmocnić energię kryształu promieniami słońca, księżyca i innych gwiazd.[/u]

Wielki ogniowy kryształ służył niczym centralna stacja nadawcza, za jego pomocą komunikowali się w sposób podobny jak my obecnie komunikujemy się za pomocą telefonu czy radia. Przy pomocy kryształów mogli opuszczać własne ciało, nawet potrafili już nigdy do niego nie wrócić, przenosili się w wyższe wymiary. Słynęli z dematerializowania rzeczy a nawet terenów. Słynny eksperyment Filadelfia przeprowadzony przez Alberta Einsteina był wzorowany na wiedzy Atlantów. Również zdobili własne domy kryształami, służyły różnym celom. Dopóki energie kryształów posiadały właściwe wibracje szło wszystko gładko ale któregoś dnia zabrzmiały zbyt wysoko i poruszyła się ziemia. Wyzwoliła w sposób niekontrolowany wulkany a te poczęły rozpuszczać góry i spowodowały zatopienie Atlantydy.
Według Cayce Atlantyda posiadała dwanaście punktów komunikacyjnych na Ziemi, bardzo mocnych spirytualnie, były niczym świątynie i służyły do komunikacji w innych grupach bardziej oddalonych. W świątyniach najstarsze dusze mocno zaawansowane spirytualnie służyli jako kapłani. Mistrzowie odpowiednio przeszkoleni do tej roli i mieli wielką władzę. Rozwijali nadal własną świadomość i prowadzili tą drogą mniej świadomych: przez modlitwę, medytację i komunikację z Wyższymi Źródłami.

Wysocy kapłani potrafili podróżować z Ziemi w wyższe wymiary, znali potęgę własnego umysłu, posiadali również wysoką wiedzę o chorobach i ich źródłach powstania. Umieli leczyć, nie obce im były organy w ciele człowieka.

Mówi się, że Atlantowie osiągnęli szczyt ewolucji. Rozwinęli bardzo wysoko swoje zdolności mistyczne i połączyli się z kosmicznym źródłem.

Używali kosmicznej wiedzy ale nie byli do końca przepełnieni Boską Energią. Swojej wiedzy używali dla własnej satysfakcji, pokazywali swoją potęgę i bogacili się manipulując innymi słabszymi jednostkami. Czasami w ogóle nie dbali jakim kosztem dla innych było ich zachowanie.

Wielka Spirytualna Hierarchia przypominała nie jeden raz kapłanom z Atlantydy i tym wszystkim, którzy ich naśladowali, że nie kroczą właściwą drogą i że kapłani zapominają się, zamiast służyć Bogu tylko zakłócają jego czyste intencje, tworzą na świecie diabelskie moce. Upominali ich wielokrotnie i nie było obce kapłanom, że Atlantyda może zginąć.

Atlantowie osiągnęli potężną technologię. Jak mówią Niebiańscy Mistrzowie ogniowe kryształy były przechowywane w piramidach na Atlantydzie. Kryształy wzmacniano bursztynem. Dzięki piramidom rozwinęła się komunikacja między różnymi punktami na Ziemi. Czynili zdumiewające rzeczy i wzmacniali własne moce umysłowe.
W założeniu Wniebowstąpionych Mistrzów jest harmonizowanie energii, rozwijanie zdolności mistycznych ale ma to wszystko służyć aby człowiek poszerzył swoją świadomość i połączył się z Najwyższy Źródłem.

Harmonizowanie energii i wyższy rozwój spirytualny jest od zawsze stawiany na pierwszym miejscu. Odbywa się ten proces przez dwudziestu dwóch Wysokich Mistrzów na Ziemi, którzy posiadają wysokie wibracje, tak zwane brylantowe promienie. Poprzez te promienie mogą wysyłać energie do innych ludzi wzmacniając ich świadomość spirytualną.

Kapłani na Atlantydzie wykorzystywali wysokie energie do własnych celów, nie wzmacniali innych ludzi.

Wielkie kryształy miały moc wytwarzania brylantowych promieni. Kapłani tracili swoją czystość i ich świadomość nie koncentrowała się zbyt mocno na duchowości lecz łączyli się z energiami ziemskimi aż w końcu doprowadzili do katastrofy. Przed samą zagładą ludzkość nie była w stanie osiągnąć zbyt wysokiego poziomu spirytualnego. Jest bardzo ważne aby każdy zrozumiał jeden wielki sekret - czystość własnego umysłu, ciała i ducha. Tylko ta wielka czystość jest zdolna wynieść człowieka ponad ziemski plan.

Mamy dokładny obraz namalowany ręką Atlantów, ich potęga i upadek tej wielkiej cywilizacji w momencie kiedy oni sami osiągnęli szczyty i kosmiczne moce ale zatracili swoje piękne boskie cechy. Odwrócili się zbyt mocno od Praw Boskich.
Atlantowie również produkowali kryształy syntetyczne. Wiele ludzi na świecie wypowiada się, że właśnie kryształy syntetyczne mogły być źródłem zniszczenia Atlantydy.

Jest też ważne aby człowiek pracujący z kryształami nigdy nie myślał negatywnie. Jego myśli szybko przechwytuje kryształ.
Edmund Harold w swojej wspanialej książce "Leczenie Kryształami" pisze

" .. w czasie panowania Atlantów było tak, że kapłani,
którzy byli pionierami w rozwoju mocy za pomocą kryształów
neutralizowali swoje pole mentalne, fizyczne i spirytualne.
Energia kryształów pulsuje energię z osoby, która je używa ... "

Negatywne myśli mogą spowodować wielki problem, potrafią być wielką niszczycielską bronią.

Atlantów nadużywających swojej władzy zwano synami Beliala.
Według Starego Testamentu służyli szatanowi, byli rebeliantami kosmicznego prawa:

"... Wyszli mężowie niegodziwi spośród ciebie
i zwodzili mieszkańców swego miasta powiadając,
chodźmy i służmy innym bogom, których nie znacie ... "
(Duodendrony, 5 Księga Mojż. 13:14)

"... Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi,
bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością
albo jakaż społeczność między światłością i ciemnością ?

Albo jaka zgoda między Chrystusem a Belialem,
albo co za dział ma wierzący z niewierzącym ?

Jakiż układ między świątynią Bożą a bałwanami ?
Myśmy bowiem świątynią Boga Żywego
jak powiedział Bóg:
Zamieszkam w nich
a oni będą ludem moim... "
(2 Koryntian 6:14 -16)

#3 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 16:05

Za pomoca kamieni możemy regulować pracę czakr. Skutkiem takich oddzialywan jest wyraznie odczuwalny przez nas wzrost poziomu energii zyciowej. Kazdej z czakr przypisany jest odpowiedni kamień:

Jaspis

Dziala na czarke podstawy. Aktywizuje energie w stopach i laczy nas z energiami Ziemi.
Lekcja jaka ma do przekazania to: naucz sie jak kochac i dbac o siebie sama/samego.
Jego energia mocno osadza w rzeczywistosci, pomaga przezwyciezyc lek, uczy jak racjonalnie do niego podejsc i jak praktycznie radzic sobie z problemami.

Karneol

Jest zwiazany z energiami drugiej czakry.
Zmniejsza napiecia i blokady energetyczne w okolicy podbrzusza.
Jego lekcja to: naucz sie zyc tu i teraz.
Sprzyja koncentracji, "zakotwicza" energie, wzmacnia witalnosc, zwieksza nasz twórczy potencjal.

Tygrysie oko

Kamien ten energetycznie odpowiada wibracji trzeciej czakry - Splotu slonecznego.
Dzieki wibracjom tego kamienia mozemy zaktywizowac wlasna energie, wzbudzic sobie poczucie bezpieczenstwa bez koniecznosci przylegania i trzymania sie tego, co materialne i namacalne. Energia ta pomaga nam pozbyc sie wewnetrznego zametu i zniesc blokady emocjonalne.

Kwarc różowy

Harmonizuje przeplyw energii pomiedzy czakrami. Szczególnie silnie oddzialuje a czakre serca.
Uzdrawia nas energiami milosci.
Daje glebokie odprezenie, co daje naszemu organizmowi szanse na samouzdrowienie.

Awenturyn

Podobnie jak kwarc rózowy oddzialuje na czakre serca, stymuluje ja i uzdrawia jej energie.
Kamien ten wspaniale uzdrawia nasze emocjonalne rany. Przejawia intensywne uspokajajace dzialanie. Jednak szczególnie skuteczny jest w uwalnianiu nas od leków i obaw.

Chalcedon

Jego wibracje odpowiadaja czestotliwosciom czakry gardla.
Pomaga wyrazic uczucia i mysli. Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania.
Ulatwia podejmowanie decyzji.
Jest kamieniem o wybitnych wlasciwosciach ochronnych.

Ametyst

Aktywuje nasze 3 oko.
Ten niezwykly krysztal moze obudzic nasze zdolnosci parapsychiczne. Wspomaga prace naszego umyslu, latwiej nam jest sie skoncentrowac i uczyc. Kamien ten ma zdolnosc do oczyszczania z negatywnych energii.

Kryształ górski

Kamien ten jako jedyny z powodzeniem mozemy stosowac pracujac z kazda z czakr, poniewaz dziala na wszystkich poziomach energetycznych. Jest wrecz uwazany za klucz do otwierania naszych centrów energetycznych.
Przeznaczony jest jednak szczególne do pracy z czakra korony, poniewaz ma dar laczenia nas z nasza Wyzsza Jaznia.
Cecha wspólna wszystkich krysztalów jest to, ze potrafia odpedzac niskie wibracje i niekorzystne oddzialywania. Sa swoista tarcza dla tego, który je nosi u uzywa.
Ponadto krysztal ten stymuluje naturalne krysztaly w tkankach i plynach ciala, aby rezonowaly na nowych, leczniczych wibracjach.#4 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 16:08

KRYSZTAŁ GÓRSKIZmieniony przez - Achelois w dniu 2008-08-20 17:12:49

#5 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 16:20

AMETYST

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2008-08-20 17:24:02

#6 Oldboy8

Oldboy8

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2008 - 11:53

Moim zdaniem nie posiadają one żadnej mocy, no może poza jedną (ale to nie wszystkie). Potrafią wyciągać kasę z kieszeni... Sama siatka krystaliczna nie jest żadnym cudem, wystarczy spytać chemika. Ludzie lubią błyskotki, stąd ich kariera. Oczywiście pomijam specyficzne właściwości fizyko-chemiczne kryształów i dzięki temu ich zastosowanie przemysłowe ale to nie ma nic wspólnego z cudami. Swego czasu byłem świadkiem wizyty w jednej z instytucji dwóch panów którzy skutecznie przekonali dyrektora owej placówki do ochrony przed promieniowaniem wód podziemnych (cieków wodnych). Zamontowali w ścianach w odległości jakieś 30 metrów od siebie po jakimś drewnianym klocku o wymiarach ok 5*5*5 cm (na wysokości ok 30 cm od podłogi. Zakleili wygrzebane dziury gipsem i skasowali dyrektora na kasę jaką ja dostawałem za 2 tygodnie pracy. Od tej pory wszyscy ludzie przebywający w strefie pomiędzy owymi klockami byli "skutecznie zabezpieczeni" przed promieniowaniem! Śmiechu warte! Ludzie lubią wierzyć w różne ******ły!

#7 malinman

malinman

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1407 postów

Napisano 21 sierpień 2008 - 12:33

Oldboy8 - dokładnie.

#8 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5164 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 21 sierpień 2008 - 20:09

Achelois
Nie przejmuj się cynicznymi wpisami profanów. Brak wiedzy łata się często cynizmem.
Mam doczynienia z kryształami od lat i są mi bliskie.
Jesli utrzymasz ten temat to we wrześniu może nawiąże do twoich pytań.

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#9 Xvu Terxe

Xvu Terxe

  1

 • Members
 • PipPip
 • 21 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 15:12

Widzę, że ludzie odkrywają nieznane zjawiska, a tych interesuje tylko to jak zainstalować Windowsa. -,-

#10 malinman

malinman

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1407 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 15:15

Windosowcy cieszą się razem z Tobą z szerokości Twej percepcji.

#11 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 11:57

Drogi Fantomisto !

Jeśli posiadasz wiedze na temat interesuje mnie głównie sposoby wykorzystania energii dla rozwoju zdolności parapsychicznych, ale i wiedze swoją ogólnie chciałabym poszerzyć na ten temat.

Widzisz bo to jest tak, że ludzie w tym widzą zwykły, kamień siatkę krystaliczną....dlatego wiedziałam, że temat nie będzie się cieszył zainteresowaniem, są jednak nieliczne osoby zainteresowane ta tematyką i liczę na odpowiedz na moje pytania czyli jak wzmocnić energie kryształów i ją wykorzystać ? Skąd się bierze ta energia w kontekście ezoterycznym (co jest jej zródłem, w jaki sposób kryształy stają się jej przekaznikiem oraz generalnie wzmacniaczem wysokich wibracji ? i proszę ewentualnie o polecenie wartej przeczytania książki na ten temat (bo z tego co widziałam to literatury w zakresie energii kryształów, litoterapii jest full)

Jak choćby Oldboy8 pisze: ” Sama siatka krystaliczna nie jest żadnym cudem, wystarczy spytać chemika. Ludzie lubią błyskotki, stąd ich kariera.” . Tylko chodzi o to, że nie są to jakieś zwykłe błyskotki. Siatkę krystaliczną owszem można i sztucznie wytworzyć, ale podobno te naturalnie wytworzone maja prawdziwą wartość, gdyż mają wg niektórych łączność z energia absolutu, czy jak inni twierdza matki Ziemi, niektórzy kryształy nazywają łzami Bogów.

Oldboy8 owszem piszesz o zamontowaniu w pewnej instytucji odpromienników cieków wodnych, nie jestem w stanie wypowiedzieć się o wartości tej konkretnej konstrukcji, ale z tego co wiem to owszem istnieją faktycznie takie odpromienniki. Natomiast trzeba także pamiętać że w każdej dziedzinie mogą znalezć się oszuści co nie dyskredytuje owej dziedziny jako takiej. Znajdą się także tacy, którzy będą się chcieli dorobić, na takiej dziedzinie, jednak koszt kryształów jest niewielki. Nieobrobione kryształy (a takie są podobno najlepsze do pracy z energią) górskie małe kosztują ok. 3 zł , większe kosztują 9 zł, są i wielkie – te oczywiście są droższe. Ząbek ametystu to także niewielki wydatek. Kryształ górski jest uniwersalnym kamieniem i można nim zastąpić tradycyjny zestaw do pracy z czakrami. Poszczególne kamienie do pracy z czakrami także nie są drogie bo w zależności od wielkości kosztują 2 – 4 zł.

Oldboy8, a odnośnie litoterapii, to jest to szeroko rozwinięta dziedzina o której wydano wiele książek. Oczywiście możesz nie wierzyć.


#12 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 11:59

Nikola Tesla napisał: "Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć, kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia."

Kryształy pobudzają ciało do odzyskania niezbędnej dla zdrowia równowagi. Działają jako przetworniki energii i równoważą wszystko z czym mają kontakt. Kryształy są równie skuteczne dla ziemi, roślin, jak i dla ludzi i zwierząt. Kryształy mają nieskończoną ilość zastosowań. Pobierają jeden rodzaj energii a oddają nam inny.

Jeśli podłączymy kryształ do prądu, zacznie wibrować. Jeśli się go ściśnie lub uderzy, wytworzy światło i prąd elektryczny. W każdym przypadku energia zostanie przetworzona.

Każdy kryształ posiada pole siłowe zdolne pobudzić wzrost, przenikanie i oddziaływanie na każdym poziomie świadomości i materii. Jest to moc wrażliwa, przekształcająca i regenerująca. Kryształy stabilizują ciało emocjonalne i energetyzują fizyczne.
Moc kryształów wspomaga zdolność medytacji, rozwija intuicję i zdolności parapsychiczne, sprzyja zapamiętywaniu snów, zwiększa zdolność do uczenia się.

W starożytnym Egipcie wierzono ze kryształu kwarcu stanowią łącznik miedzy niebem a ziemią.

Kryształy Mają wpływ nie tylko na rozwój telepatii, jasnowidzenia, telekinezy. Dają także możliwość pozyskiwania darmowej energii. W tekstach odnoszących się do Atlantydów mowa jest o ”pochodniach” których zródłem energii są kryształy, a pochodnie działają tysiące lat.


URZADZENIA DO DARMOWEJ ENERGII, WYKORZYSTUJĄCE KRYSZTAŁY

Przykładem niezwykłego wynalazku, do budowy, którego użyto kryształu jest:

RADIO KRYSZTAŁKOWE - kiedyś produkowane nawet fabrycznie, które to urządzenie generuje energie nie pobierając przy tym żadnej formy zasilania w energie. "Radio kryształkowe" kiedyś produkowane nawet fabrycznie, które gra - czyli wytwarza energie dzwięku, nie będąc przy tym zasilane w żadna energie.– jak zrobić znajduje się na stronie:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=115933&highlight=kryszta%B3kowe

Profesor Jan Pająk opisuje także urządzenia, do budowy, których można wykorzystać kryształy:

OGNIWO TELEKINETYCZNE – „kondensator zasilający dawałoby się zasilić w początkowy impuls energii np. poprzez mechaniczne ściśnięcie jego kryształu kwarcowego, oraz (4) którego dalsze działanie zasilane byłoby z samego ogniwa telekinetycznego. Taki bowiem pulser będzie wysoce przydatny do samopodtrzymującego się ogniwa telekinetycznego, tj. takiego ogniwa które po mechanicznym zainicjowaniu samo podtrzymywałoby swoje dalsze działanie praktycznie w nieskończoność.”

BATERIE TELEKINETYCZNE - „Prymitywna wersja "baterii telekinetycznej", była nawet kiedyś produkowana przemysłowo po wbudowaniu jej w podzespoły tzw. "radia kryształkowego" - które było jedynym dotychczas urządzeniem na Ziemi jakie pracowało doskonale bez żadnego zasilania w energię elektryczną.”

Urządzenia te wykorzystują zjawisko telekinezy wyzwalanej technicznie.


#13 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5164 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 24 sierpień 2008 - 12:19

Achelois
Proszę o odrobinę cierpliwości. Aktualnie wpadam na forum tylko przelotnie, za jakieś 2 tygodnie będę mógł coś napisać więcej.

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#14 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 16:11

Achelois - fajnie poczytac twoje bajki - szkoda tylko ze wierzysz iz mowia prawde.

Tesla nigdy nic takiego nie powiedzial a radio o ktorym piszesz pobiera energie z fal elektromagnetycznych do ktorych jest dostrojone. Ostatnio podobna technologie pokazal Intel demonstrujac zasilana na identycznej zasadzie zarowke 60W.

Zal mi cie bo zyjesz w swiecie iluzji.

Zmieniony przez - Spichris w dniu 2008-08-24 17:13:45

#15 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 14:46

Spichris !!!!

Nie czytasz ze zrozumieniem.

Tesla nawet gdyby powiedział to Ty powiesz ze nie.


„Achelois - fajnie poczytac twoje bajki - szkoda tylko ze wierzysz iz mowia prawde.”

Spichris, ja nie wierzę tylko badam. Przyjmuję możliwość, że może nie..., poszerzam spektrum możliwości, wiedzę, ale ktoś taki jak ty tego nie zrozumie... Przeczytasz dalej to może się rozjasni. Bo masz zły punkt widzenia.


”Tesla nigdy nic takiego nie powiedzial a radio o ktorym piszesz pobiera energie z fal elektromagnetycznych do ktorych jest dostrojone. Ostatnio podobna technologie pokazal Intel demonstrujac zasilana na identycznej zasadzie zarowke 60W. „

Czy ja stwierdziłam, że radio kryształkowe to nadfizyczna energia ? Nie. Nie zaprzeczam to stwierdzone naukowo, podałam tylko jako ciekawostkę na temat kryształów. Zaznaczyłam, a może można jakoś inaczej wykorzystac tą energię zjawiska piezoelektrycznego, udowodnionego naukowo ????

Radio kryształkowe wykorzystuje efekt piezoelektryczny, udowodniony naukowo, oparty na kryształach:

„W 1880 r. P. Curie spostrzegł, że na powierzchni niektórych kryształów pod wpływem ściśnięcia powstają ładunki elektryczne i nazwał to zjawisko piezoelektrycznością. Praktyczne zastosowanie tych zjawisk stało się możliwe po wynalezieniu lampy elektronowej, gdy można było generować i wzmacniać prądy wysokiej częstotliwości. Żywiołowy rozwój różnorakich technik ultradźwiękowych rozpoczął się w czasie I wojny światowej i trwa do dziś.”


Dlaczego nie pomyśleć szerzej o wykorzystaniu tego efektu fizycznego kryształu, oczywiście -- nie -- to tak jak ze zderzakiem Łagiewki znajda się tacy jak ty aby blokować postęp dla własnych interesów Spichris.

„Zal mi cie bo zyjesz w swiecie iluzji.”

Ja uważam ze to ty żyjesz w świecie iluzji, bo twój sceptycyzm wychodzi nawet poza wiedze współczesnej fizyki; ale mi ciebie nie żal, mimo, że spędzasz czas na forum dotyczącej tematyki, która dla ciebie jest kompletna bzdurą i ciebie nie interesuje. Jesteś tu tylko po to aby krytykować każdy temat, który wpadnie ci w ręce.Zmieniony przez - Achelois w dniu 2008-08-26 15:47:22

#16 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 14:53

KOLEJNE CIEKAWOSTKI ODNOŚNIE KRYSZTAŁÓW.

w MEKSYKU 2 LATA TEMU ZNALEZIONO JASKINIĘ Z LICZACYMI 14 M DŁUGOSCI KRYSZTAŁAMI !!!!!!

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2008-08-26 15:53:48

#17 aviomarin

aviomarin

  1

 • Members
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 22:07" Walończycy, Walonowie, to lud romański, który przybył w czasie podboju Galii przez Rzymian i pozostał w rejonach zasobnych w bogactwa naturalne, na terenie obecnej Belgii, Północnej Francji, Zagłębia Saary. Byli fachowcami od wydobywania i przetwarzania bogactw naturalnych, także od eksploatacji srebra i złota rodzimego oraz kamieni szlachetnych. Dzięki temu ceniono ich kunszt na wszystkich dworach książęcych, królewskich i cesarskich. W średniowieczu było ich niewielu. Stanowili specyficzną kastę posiadającą wiedzę tajemną podobnie jak alchemicy, czy astrologowie. Mieli duży wpływ na ówczesnych władców. Nazywano ich inżynierami. Nie parali się ciężką pracą, tylko pobierali próbki i oceniali zawartość złoża. Dopiero później zaczęto nazywać Walończykami tych wszystkich, którzy uczestniczyli w pracach wydobywczych, niezależnie od narodowości, pomimo że nie mieli nic wspólnego z tym romańskim ludem. Każdy, kto poszukiwał skarbów był nazywany Walończykiem.

Z dokumentów wiemy, że Walończycy pracowali już w XI wielu w rejonie Sudetów, dla książąt piastowskich. W dorzeczu rzeki Kamiennej i Szklarki oraz na Wysokim Grzbiecie Izerskim, znaleźli nie tylko złoże złota i kamieni szlachetnych, ale także odkryli złoża pirytów (siarczki żelaza), na bazie, których wytapiano żelazo i produkowano kwas siarkowy. Pozostałością wydobywania pirytu są np. potężne wyrobiska w rejonie Zbójeckich Skał sprzed kilkuset lat. Natomiast przy ujściu Szklarskiej Strugi do Kamiennej pozostały fundamenty starej wirtolejni - czyli wytwórni kwasu siarkowego.

Wbrew wyobrażeniom, największym bogactwem okazały się nie kamienie i kruszce szlachetne, ale złoża kwarcu i liczne cieki wodne, w oparciu o które rozwinęło się szklarstwo, które stało się fundamentem rozwoju osadnictwa. Najszersza w Europie żyła kwarcowa biegnie z Izerskich Garbów koło Rozdroża Izerskiego na Kamieniecki Grzbiet. Ma ona kilka kilometrów długości i jest eksploatowana bez przerwy od wczesnego średniowiecza. Wiadomo, że tam gdzie jest kwarc pochodzenia hydrotermalnego, w warunkach dużego ciśnienia i pracy roztworów wodnych następuje selekcja różnych związków chemicznych. Dlatego kwarce w Górach Izerskich są złotonośne, tyle że obecnie eksploatacja złóż jest nieopłacalna. Powszechnie spotykane są również szlachetne kamienie:
kwarce - jak ametyst, kryształ górski i złocisto brunatny kwarc dymny. Granaty - piryt i chalkopiryt, a także pirop - granat czerwony. Płukano tu również szafiry, szmaragdy, rubiny i cyrkony. Dzisiaj nadal istnieją, ale już małe okruchy, raczej jako ciekawostka.

Najważniejszą bazą wypadową poszukiwaczy skarbów była Szklarska Poręba Dolna wówczas nazywana Starą Wsią. Leżała na najstarszym szlaku ze Śląska do Czech. Był to szlak zachodnich Karkonoszy, najstarszy wzmiankowany w średniowiecznych podaniach i zapiskach, tak zwana Czeska Ścieżka. Na terenie Starej Wsi znajdowały się dwa ważne miejsca. Pierwszym była Orla Skała z kaplicą, w której każdy Walończyk odbywał 7 dniowy post i uczestniczył w siedmiu mszach, przed wyruszeniem do pracy. Tutaj także były święcone wszystkie jego narzędzia, a po spowiedzi i komunii świętej obiecywał uczciwy podział znalezionego dobra. Połowa szła na konto właściciela tych ziem Schaffgotscha, drugą połowę musiał równo podzielić między kościół i siebie. Ze swojej ćwiartki był zobowiązany jeszcze część oddać na jałmużny oraz na utrzymanie sołectwa. Niewiele mu tego dobra zostawało. Tych, którzy nie dotrzymywali obietnic bardzo surowo karano. Raz w roku były ferowane wyroki, przez wójta przyjeżdżającego z Jeleniej Góry. Wydawano je w Karczmie Sądowej, naprzeciwko starej lipy. Lipa istnieje nadal. Jest pomnikiem przyrody, nazywana jest lipą sądową.

Niedaleko kaplicy przy Orlej Skale znajduje się drugie miejsce zwane drogowskazem walońskim lub "głową cukru", dzisiaj znane jako Chybotek. Tam odbywały się ofiary pogańskie (także krwawe) gdyż Walończycy uważali, że muszą sobie zaskarbić względy nie tylko mocy niebieskich, ale także złych mocy, według zasady "tu świeczkę, tam ogarek".

Do dnia dzisiejszego zachowały się liczne ślady po tych średniowiecznych geologach – to ryte na skałach tajemne znaki walońskie, kierujące do skarbca Ducha Gór, naturalnych złóż i żył. Swoje tajemnice spisywali Walończycy w tajnych Księgach Walońskich. Walońskie Księgi mają wielką wartość historyczną i świadczą o odwiecznej tęsknocie człowieka do wzbogacenia się. I dziś nie brakuje amatorów poszukujących różnych minerałów, czego dowodem są liczne zbiory kolekcjonerów, piękne okazy skarbów naszych gór w Muzeum Ziemi i Muzeum Mineralogicznym.

źródło: http://www.szklarska...,_ale_prawdziwe

ps.

Orbs na załączonej fotce dodaje klimatu

#18 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 00:26

Czy ja stwierdziłam, że radio kryształkowe to nadfizyczna energia ? Nie.

RADIO KRYSZTAŁKOWE - kiedyś produkowane nawet fabrycznie, które to urządzenie generuje energie nie pobierając przy tym żadnej formy zasilania w energie

Jak juz cos piszesz to albo nie klam albo dopisuj odrazu iz to co zamiescilas jest klamstwem.

#19 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 03:05

"w MEKSYKU 2 LATA TEMU ZNALEZIONO JASKINIĘ Z LICZACYMI 14 M DŁUGOSCI KRYSZTAŁAMI !!!!!!"

WIEM !!!!!!
http://www.niewyjasnione.pl/temat10748/

#20 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 28 sierpień 2008 - 21:43

Spichris !

Ja nie kłamię. To ty szukasz kłamstwa tam gdzie go nie ma, ale śpieszę z tłumaczeniem odnośnie zdania:

„nie będąc przy tym zasilane w żadną energie”

Nie jest tajemnica że radio kryształkowe pobiera energię z fal elektromagnetycznych.

1) To nie moje stwierdzenie tylko Prof. Jana Pająka.
2) Zle zrozumiałeś słowa autora „nie będąc przy tym zasilane w żadną energie”. To po prostu skrót myślowy. Autor tego stwierdzenia prof. Jan Pająk miał zapewne na myśli to, że radia kryształkowe nie potrzebują zewnętrznego zasilania w energię elektryczną na przykład w postaci baterii czy podłączenia kablem do sieci elektrycznej.

Radia kryształkowe działają produkując darmową elektryczność.

Potwierdzenie, że mówiąc „nie będąc przy tym zasilane w żadną energie” autor miał na myśli baterie czy sieć elektryczna można znalezć na stronie:

http://totalizm.nazwa.pl/fe_cell_pl.htm

Autor rozwija ową wypowiedz i pisze:

„Z całą pewnością jednak radia te nie miały ani baterii, ani żadnej innej formy zasilania w elektryczność.”

„Nazywano je "radiami kryształkowymi". Działały one doskonale produkując darmową elektryczność - tyle że w niewielkich ilościach. Faktycznie to były one jedynymi urządzeniami dotychczas produkowanymi masowo na Ziemi, które nie wymagały żadnej baterii ani innego zasilania w energię, a na przekór tego poprawnie wykonywały swoją pracę.”

3) Radio kryształkowe jest faktem, można je kupić nawet w postaci zabawki dla dziecka:

http://www.hocki-klocki.pl/product.php?product=8685

Radio kryształkowe nie jest żadnym wymysłem Prof. Pająka – zainteresował się on jedynie dlatego tym wynalazkiem gdyż poszukiwał możliwości tworzenia urządzeń do pozyskiwania darmowej energii.

Chyba każdy chciałby mieć telewizor który działa jak radio kryształkowe, nie pobiera energii z sieci elektrycznej czy baterii, a my mniej płacimy za energie elektryczną; albo w ogóle nie musimy płacić za prąd, bo posiadamy wszystkie urządzenia, które działają pozyskując darmową energię.

Może byłbyś tak uprzejmy Spichris i napisał coś więcej o tej żarówce Intela i podał jakieś linki ?

Wracając do wypowiedzi Tesli, która jak twierdzisz nie miała miejsca: "Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć, kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia." To zaczerpnęłam ją ze strony odnoszącej się do kryształów. Gratuluje Spichris wszechwiedzy, ale nie uwierzę Tobie na słowo, sprawdzę to, a jeśli masz jakiś solidny dowód w postaci linka czy książeczki z wypowiedziami Tesli to podaj tytuł. Jeśli tak Tesla nie powiedział to zwracam honor Spichris, jednak weź pod uwagę ze powołałam się na materiał z czyjejś strony i nie widzę powodu aby autor zmyślił to.


#21 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 00:29

A ja widze setki tak samo jak widze setki powodow dla ktorych zwyczajnie sciemniasz. Wiemy dobrze co pan pajeczak mial na mysli mowiac o darmowej energii z radia krysztalkowego. Zreszta w swojej bajce o telekinezie dokladnie rozpisuje sie jak to zadnej energii radio nie pobiera i ze zasilania przez fale elektromagnetyczne nikt nie udowodnil...

Co do wypowiedzi Tesli - nawet jesli istnieje jakis zbior to przeciez napiszesz ze akurat tej tam nie ma wiec po co ?

A tu masz o Intelu bo przeciez samemu sie nie znajdzie a na slowo to mozna uwierzyc tylko w to co niby powiedzial Tesla - prawda ?

http://news.yahoo.com/s/afp/20080821/ts_afp/usitinternetenergychipcompanyintel

Zmieniony przez - Spichris w dniu 2008-08-29 01:32:50

#22 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:59

"Radia kryształkowe działają produkując darmową elektryczność."

Bzdura.
Radia z samozasilaniem są znane od dawna i nie są do tego potrzebne żadne kryształy.

Tak zwany "kryształek" służył do dostrojenia (wzmocnienia) w radiach kryształkowych.#23 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 30 sierpień 2008 - 00:35

Radia z samozasilaniem

Za duzo Harry Pottera ? :)

#24 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 30 sierpień 2008 - 06:16

"Za duzo Harry Pottera ? :) "

No może radio nie ma samozasilania, tylko jest zasilane sygnałem z anteny, ale to nie są czary
http://felektr.katalogi.pl/Radjo_AM_BEZ_ZASILANIA-t1196.html
http://felektr.katalogi.pl/Mini_radio_bez_zasilania-t10173.html


Zmieniony przez - biodek w dniu 2008-08-30 07:24:37

#25 kondrath

kondrath

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2008 - 12:30

Czytałem gdzieś, że ponoć ktoś przeprowadzał pewien eksperyment z kryształami kwarcu...nie pamiętam dokładnie ale wraz ze wzrostem ciśnienia(nie jestem penien czy to był ten parametr)w każdym razie zauważalne były pewne anomalia świetlne(rozbłyski i takie tam)...
W każdym razie nasza wiedza na temat kryształów jest znikoma...

#26 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 31 sierpień 2008 - 19:58

Mow za siebie :)

A co do - gdzies czytalem to przypomniala mi sie bajka: za gorami, za lasami, za siedmioma morzami...

#27 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 31 sierpień 2008 - 21:38

Nie słuchajcie gestów i słów plemienia żmijowego typu "Spichris" , chce zasiać brak wiary, w potencjalne możliwości ludzkie i "leczy" ból swojej niewiary i niewiedzy.

Słuchajcie swojego Serca , nie mnie.

Jeśli posłuchacie uważnie usłyszycie symfonie Prawdy, a nie mechaniczy i techniczny dźwięk rżnięcia bezdusznej maszynerii.

Kto nie jest w stanie pojąć, niech odwroci wzrok i idzie za gestem głupoty i wycinkowości.

Każdemu według możliwości.

#28 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 31 sierpień 2008 - 23:21

"Nie słuchajcie gestów i słów plemienia żmijowego typu "Spichris""

Słuchajta Bary Łajta na radiach kryształkowych, aż poczujecie wewnętrzne wibracje jestestwa swego, od których to wibracji zadrży wam serce i popęka szkliwo na zębach, uniemożliwiając szczerzenie się do fałszywych proroków

#29 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 10:46

biodek


I po co te teksty ?

Nie nawiązywałem do "kryształowego radia" , tylko energii kryształów i podważania jej istnienia w sposób beznadziejny.
Jesli czegoś nie rozumiesz , może warto zadać pytanie doprecyzujące, a nie walić ślepym sarkazmem, błyszcząc głupotą, jak zajączkami z lusterka.

#30 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 11:33

"błyszcząc głupotą"


Od błyszczenia, świecenia czy oświecania głupotą, jest Lucyfer.
Nie mam zamiaru rywalizować z nim w tej dziedzinie#31 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 12:08

To fakt - nie wygrasz :) Zreszta z glupota, niewiedza i fanatyzmem w jednym nikt jeszcze nie wygral. Popatrz na takiego lucyferka (o polnocy z minutami kiedy duchy ida spac, lucyferek wzial papierek i na cmentarz poszedl ...) - nie moze nic udowodnic ale i tak bedzie plul ci w twarz i mowil ze ma racje. Tak samo jak i uwielbiany przez wszystkich PROFESOR Pajak - co bys nie powiedzial on i tak bedzie guru chociaz nie wie ze mozna zasilac uklady falami elektromagnetycznymi.

Zmieniony przez - Spichris w dniu 2008-09-01 13:13:23

#32 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 12:24

biodek & Spichris


Za poczucie humoru, nie za merytoryke, daje wam chłopoki po SOGU.

Może blask tego gestu was nawróci.

#33 kondrath

kondrath

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 19:26

Syndrom Sfinksa - Walter-Jorg Langbein to tam przeczytałem nt. tego eksperymentu z kryształem i powstających efektach świetlnych...
Jeśli to kogoś interesuje mogę znaleść ten fragment i dokładnie opisać ten przypadek..

#34 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 08:32

Atlanci faktycznie potrafili czerpać moc z kryształów. Mieli przez ponad 70 tysięcy lat rozmieszczoną na Ziemi sieć dużych kryształów, które łącznie ze sztucznym satelitą wspomagały energetycznie Ziemię dostarczając potrzebną ilość energi oraz wpływając na ducha w ten sposób, że człowiek czuł się wolny i szcześliwy oraz na ciało w ten sposób, że ciało było wciąż młode i zdrowe i ludzie mogli bardzo długo żyć. Później wszystko się skończyło - zaczęto walczyć wykorzystując do tego sieć kryształów i satelitę i zamieniać ludzi w niewolników. Nastały czasy ciemności. Niewolnikom za pomocą technologii ograniczano zdolności intelektualne zmuszając do posłuszeństwa, a nawet uniemożliwiano im Zbawienie - Zjednoczenie z Bogiem [Światłością i Miłością] - tym sposobem dusze te wciąż wracały na Ziemie pełniąc na Ziemi rolę niewolników. To był przekręt gorszy niż Holocaust. Trwało to 5 tysięcy lat, aż wojny i kataklizmy zniszczyły całkowicie cywilizację. Miałem kiedyś dość świerzy przekaz od Archanioła Metatrona, który to wyjaśniał. Niestety już gdzieś ten przekaz wykasowałem. Część kryształów się zachowała. I zaczną stopniowo się uaktywniać. Pierwszy uaktywnił się w sierpniu - dlatego pewnie nie jest przypadkiem, że ten temat teraz na forum się zrodził ?

A ja od wielu lat zastanawiam się nie tylko nad mocą kryształów czy też technologii ale nad mocą jaką mamy w sobie - i też ktoś [siły kosmiczne - ściślej źli kosmici okupujący Ziemię] korzystaje z tej mocy nam blokuje - jest to moc Światłości i Miłości czyli Pełnia Boga, którą nosimy w sobie. Jeśli potrafilibyśmy znieść blokady i czerpać bez ograniczeń z tej Pełni nie potrzebowalibyśmy już żadnej technologii bo sami z siebie stalibyśmy się perpetum mobile - ciało i umysł oraz psychika miałyby tak nieograniczone możliwości jak duch. To pewnie o to chodzi gdy w proroctwie Biblii mówi się o chwalebnej przemianie jakiej mają doświadczyć ci co na końcu czasów będą należeć do Boga-Chrystusa ?!

#35 malinman

malinman

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1407 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 08:54

Rozumiem że cała Twa wiedza pochodzi odArchanioła Metatrona

To dobitnie świadczy o prawdziwości Twych postów!

Mam takie małe pytanko. Kiedy byłeś ostatni raz u psychologa? Może najwyższa pora się wybrać.

#36 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 16:12

No jakis czas temu byl - lekarz stwierdzil schizofrenie z tego co pamietam. Sam zreszta o tym pisal ale jak widac niewiele pomoglo :)

#37 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 16:50

. Miałem kiedyś dość świerzy przekaz od Archanioła Metatrona, który to wyjaśniał. Niestety już gdzieś ten przekaz wykasowałem
Znaczy się Jacku dostałeś maila od Metatrona?

#38 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 18:46

Od Koleżanki która namiętnie gromadzi te przekazy.

#39 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 18:50

Mam tu pod ręką jeden taki przekaz od Archanioła Michała.

Przeczytajcie. Oceńcie !

LM-08-2008 Przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman
8-8-8* Otwarcie Galaktycznej Bramy Nieskończoności

Ukochani Mistrzowie, ponieważ całe STWORZENIE uczestniczące w tym wszechświatowym doświadczeniu przemieszcza się teraz szybciej po ewolucyjnej spirali wstępowania, w Świętych Centrach Serca ludzkości i w kryształowej konstrukcji Ziemi aktywują się liczne wyzwalacze czasowe/wydarzeniowe. Jednym z głównych wyzwalaczy związanych z czasem będzie dzień 8 sierpień lub 8-8-8, termin aktywacji ośmiowymiarowej Bramy Nieskończoności. W tym dniu będzie miał miejsce ważny moment kosmiczny, w którego efekcie każdy, kto pracowicie starał się zrównoważyć i zharmonizować wibracje w celu duchowego wzrostu, będzie miał bezprzykładną możliwość wchłonięcia możliwie największej ilości Światła Stwórczego. Kiedy uczynicie to Wy, awangarda, otworzycie i oczyścicie drogę dla innych, którzy podążą Waszym śladem. Nawet, jeśli w wyższych królestwach nie istnieje czas linearny, w tym konkretnym okresie zostaną zainicjowane ważne dla ludzkości wyzwalacze wydarzeń, co łatwiej zainspiruje do współuczestnictwa i przypomni o wydarzeniu.

Poczynając od totalnego zaćmienia Słońca w znaku Lwa 1 sierpnia 2008, Ziemia i ludzkość będą przeżywały kolejny cykl przyspieszenia i poszerzenia świadomości. 16.08.2008 będzie miało miejsce częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, znaku symbolizującym nadchodzące Złote Czasy. 16.08 jest również dniem rocznicy Harmonicznej Konwergencji, która miała miejsce przed 21 laty. W tamtym czasie obudziło się wiele ludzi na całym świecie, ponieważ zadźwięczał kosmiczny budzik, którego dźwięk spowodował zmasowane Boskie Niezadowolenie pośród Gwiezdnego Nasienia, pojawiając się na Ziemi jako wskaźnik i przewodnik procesu wstępowania, który obecnie jest na pełnym biegu.

LICZBA 8 W POZYCJI LEŻĄCEJ JEST SYMBOLEM ZNAKU NIESKOŃCZONOŚCI WIECZNEGO ŻYCIA i łączy nas z blaskiem i błogosławieństwami naszego Boga Ojca/Matki i Najwyższego Stwórcy. Galaktyczna Brama 8-8-8 otwiera się, aby pozwolić pełnej ilości Diamentopodobnych Cząsteczek przepłynąć z Serca Najwyższego Stwórcy poprzez naszego Boga Ojca/Matkę. Te cząsteczki, wypełnione nieograniczonym potencjałem, staną się dostępne dla tych wszystkich, którzy przygotowali swój ziemski wehikuł na przyjęcie owego daru Życia/Światła. Byłoby wielkim pożytkiem dla Was, gdybyście się teraz przygotowali do aktywacji Galaktycznej Bramy 8-8-8. Została ona nazwana Bramą Lwa; jednak jeszcze lepiej pasowałaby tu nazwa Bramy Królewskiej, ponieważ jest to brama do Waszego boskiego dziedzictwa i prawdziwego początku Waszej podróży do domu, do Waszych wielu mieszkań w niebiańskich królestwach, jakie sobie stworzyliście podczas Waszej podróży ku gęstości. Jesteście gotowi, aby spotkać i połączyć się z wieloma postaciami Waszego Wyższego Ja, które pozostawiliście w licznych piramidach Światła w całym Wszechświecie. Ci z Was, którzy są na drodze powrotnej, stopniowo odzyskują zrozumienie praw uniwersalnych i kosmicznych prawd. Kiedy kroczycie po poziomie kierującym Was ku oświeceniu, stopniowo zaczynacie rozumieć błędne koncepty z przeszłości, wytworzone przez fałszywe tradycje, połączone z przesądami i ograniczoną rzeczywistość braku, poczucia bezwartościowości, przesądów i lęków, stopniowo je eliminując. Poprzez doświadczanie i samo-egzaminowanie musicie rozwinąć nowe przekonania dotyczące życia i zdecydować, czy chcecie podążać poziomem Światła czy cienia.

Tych z Was, którzy wiernie podążali za naszymi naukami, prosimy o zebranie się w tym ważnym czasie w Światowej Piramidzie Światła na najwyższym poziomie piątego wymiaru. Gdy połączycie się z Waszymi braćmi i siostrami z całego świata, prosimy Was o wypowiedzenie wspólnej modlitwy: „UKOCHANY BOŻE OJCZE/MATKO, PROSZĘ O MOJE NAJWYŻSZE DOBRO I O NAJWYŻSZE DOBRO DLA ZIEMI I CAŁEJ LUDZKOŚCI”. Wdychajcie ŚWIATŁO, wydychajcie Diamentopodobne Cząsteczki Tworzenia, które zostaną aktywowane przez Waszą energię bezwarunkowej miłości. „WDYCHAJ ŚWIATŁO ** WYDYCHAJ MIŁOŚĆ ** WDYCHAJ ŚWIATŁO ** WYDYCHAJ MIŁOŚĆ”. Ćwiczenie Oddechu Nieskończoności wzmocni Wasze starania dla osobistego użytku; jednak nie jest konieczne podczas tej silnej medytacji i tej modlitwy, aby były skuteczne. Kiedy to uczynicie, będziecie wypromieniowywali z Waszego Świętego Centrum Serca Diamentopodobne Cząsteczki Życia/Światła, które przyciągnęliście ze Źródła Stwórczego, a te będą zebrane i po tysiąckroć pomnożone. Ów błogosławiony eliksir zostanie zużyty, aby pomóc Ziemi i ludzkości wzmocnić zdecydowanie i oddanie uczciwych, zaangażowanych dusz, a to stopniowo odetnie siłę tym, którzy są zainteresowani wyłącznie pozyskiwaniem mocy, kontroli i panowania nad masami. Kiedy będziecie zjednoczeni z Bogiem Ojcem/Matką, wypromieniujcie również z serca swoją wdzięczność pochodzącą z wdzięczności za wiele błogosławieństw, jakie zostały Wam podarowane. Nie słowami, kochani, lecz poprzez rozsiewanie z centrum Waszego Świętego Serca miłości. Jest to również wspaniały dar dla Was samych, bowiem nie będziecie mieli wątpliwości, że jesteście połączeni ze Źródłem WSZYSTKIEGO, gdyż miłość powracać będzie do Was w coraz większej ilości.

Kiedy Wasze Święte Serce rozpali się żywym ogniem Diamentopodobnych Cząsteczek, które są cząsteczkami niekończącego się Tworzenia, zaczniecie manifestować cuda przekraczające Waszą siłę wyobraźni. Kiedy odzyskacie dostęp do tego drogocennego eliksiru życia i zapalicie go poprzez Wasz dobrotliwy zamiar, jakości boskiej świadomości zaczną poprzez Was płynąć w świat, nabierając formy. Korzystanie ze zdolności osądzania wymaga używania mądrości i rozwiniętej inteligencji, które znajdują się w Waszym Świętym Umyśle. Jednak nie powinniście osądzać tych, których prawdy różnią się od Waszych. Zdolność osądu decyduje, co jest Waszą osobistą prawdą, co stanowi reguły i mądrość, zgodnie z którymi chcecie żyć. Umysł może być Waszym mistrzowskim sługą, lecz bez jego połączenia ze Świętym Sercem może stać się destrukcyjnym mistrzem. Dlatego takie ważne jest, abyście aktywowali zarówno Święte Serce jak i Święty Umysł. Ego wywołuje dysharmonię i niezadowolenie skłaniając ku szukaniu rozwiązań i stanu równowagi poza Waszym wnętrzem. Umysł - ego osądza i dezaprobuje; Święty Umysł jednak domaga się filtrowania informacji/wiedzy przez Święte Serce, dzięki czemu podejmowane są najlepsze wybory dla szerszego dobra. Wycofanie się z osądzania i oceniania oznacza podejmowanie decyzji z poziomu mądrości Świętego Umysłu i współczucia Świętego Serca. To oznacza rozwijanie swoich własnych przekonań bazujących na prawdzie, jaką znacie, a następnie życie zgodnie z tą prawdą odpowiednio do zdolności, zezwalając na to samo innym. Szukanie własnej prawdy i życie zgodnie z nią jest Waszą umową z naszym Bogiem Ojcem/Matką, a jest to droga życia w harmonii i z sukcesami. Kiedy oddzieliliście się od Najwyższego Stwórcy i Boskich Rodziców tego Wszechświata, oddzieliliście się również od strumienia Diamentopodobnych Cząsteczek, osłabiając własny sznur życia łączący Was ze Źródłem. Kochani, kiedy osiągacie samomistrzostwo, zaczynacie postrzegać życie przez filtr miłości. Stajecie się obserwatorami i pozytywną interaktywną siłą, nie reaktorem, który wzmacnia i pogarsza negatywne sytuacje „wchodzące Wam w drogę” dla Waszej nauki. Kiedy Wasze modlitwy są wypełnione i otoczone energią miłości, zawsze będziecie otrzymywali odpowiedzi Waszego Świętego Serca dla Waszego najwyższego dobra. Prośby ze strony Ja - ego otrzymają odpowiedź taką, która pozwoli na poszukiwania rozwiązania poprzez filtr nieporozumień a także poprzez zniekształcony wzorzec wibracyjny Waszych nieodpowiednich posunięć. Musicie objąć wszystkie części Waszej boskiej świadomości. Nie postrzegajcie testów i egzaminów pojawiających się w Waszym życiu jako kary, lecz jako okazje do odkrycia iluzji ograniczeń, jakie utworzyliście wokół siebie, aby utrzymać się z dala od prawdziwej wolności wyrażania i tworzenia. Samomistrzostwo oznacza, że sami decydujecie, co chcecie przeżyć i jaką drogą podążać. To Wy inicjujecie posunięcia zamiast reagować na okoliczności i czyny innych ludzi. Jako istoty ludzkie musicie być świadomi negatywnych emocji, kiedy się pojawiają. Neutralizujcie je natychmiast poprzez transformująca siłę wybaczania.

WIELU Z WAS ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA POZIOMIE (WSTĘPUJĄCYM) TO BARDZO STARE DUSZE PRZEŻYWAJĄCE SWOJĄ OSTATNIĄ INKARNACJĘ NA ZIEMI, JEŚLI TAK ZECHCECIE. Wypełniliście swoją ziemską misję i nie musieliście już powracać, jednak zgodziliście się na to, aby być drogowskazami dla Waszych duchowych rodzin i tych, których kochacie. Zanim inkarnowaliście, zgodziliście się zahaczać wyższe wibracje Światła potrzebne do uzyskania pewności, że największa możliwa liczba dusz będzie gotowa i zdolna do uczestniczenia w procesie wstępowania, który obecnie jest w pełnym toku. Wiemy, kim jesteście. Z wyższych królestw rozpoznajemy każdego z Was po jego duchowej/energetycznej sygnaturze. Jeśli Wasze zdolności intuicyjne wzrosną, również będziecie zdolni rozpoznać nas po naszych wzorcach wibracyjnych lub energetycznej sygnaturze. Kiedy tarcza, która była nałożona na Waszym Słonecznym Centrum Mocy, raz zostanie usunięta, a Wasze Święte Serce zapali się poprzez Diamentopodobne Cząsteczki, piękno Waszej Duszy i ogień Ducha będzie z Was już zawsze wypromieniowywał a Wasze pole auryczne będzie się poszerzało i zyska na sile. Tworzycie fundamenty pod wyższe prawdy: nowe przekonania dla całej ludzkości, wiarę w wolność, równość, pełnię i pokojową koegzystencję i - co najważniejsze - ścisłe połączenie z naszym Bogiem Ojcem/Matką i z nami.

Ukochani synowie i córki Światła, wspaniałe dary i możliwości, jakie są Wam proponowane, przekraczają granice pojmowania wielu z Was i nieprzebudzonych mas. Informacje, które my, służba naszego Boga Ojca/Matki, daliśmy Wam podczas ostatnich dekad, nigdy przedtem nie były udostępniane tak szeroko. Tajemne nauki mądrości były dostępne nielicznym wybrańcom, zarezerwowane dla wtajemniczonych uczniów, którzy przysięgali wyzbycia się swoich miłości, przyjaźni i posiadłości. Powoli i z trudem, czasem w przeciągu wielu wcieleń, poświęcali się intensyfikacji swoich studiów, odrzucając potrzeby fizyczne pod presją rygorystycznych ćwiczeń, treningu oraz inicjacji. Wielu utraciło życie lub zeszło z drogi, ponieważ niektóre testy były niebezpieczne i nie do pokonania dla większości dusz, za wyjątkiem najbardziej zdyscyplinowanych i nieustępliwych. Wielu z Was, pełnych obaw i wzdragających się przed kroczeniem naprzód na poziom oświecenia, było pośród tych, którzy w przeszłych chwilach inicjacji poddali się albo stracili życie. Kochani, nie doznaliście niepowodzenia, ponieważ pomogliście stworzyć przesłanki i przyciągnęliście wyższe wibracje drogi dla wspaniałych czasów, w jakich właśnie się znajdujecie. Podczas tych czasów, jakich jeszcze nigdy nie było, nie będziecie proszeni o pozbycie się rodziny, własności czy ziemskich przyjaciół. Jest dokładnie przeciwnie. Jako samorodni mistrzowie, możecie się starać, aby żyć zarówno w swoim świecie wewnętrznym jak i zewnętrznym; kiedy powstrzymujecie przed tym innych, nie jesteście w pełni świadomi i wypadliście z równowagi. Nikt Was nie prosi o wyprowadzenie się do odosobnionego świętego miejsca, aby osiągnąć OŚWIECENIE, lecz o stworzenie wokół siebie świętego sanktuarium, słupa wysubtelnionej energii Światła, aby niezależnie, gdzie się znajdujecie, święte miejsce było z Wami. Wkraczając w szeregi „wniebowstąpionych mistrzów” macie sposobność nałożyć płaszcz Światła i zaakceptować koronę nieśmiertelności. Najmilsze serca, miejcie wielką odwagę i zdecydowanie, ponieważ jesteście Światłami prowadzącymi ludzkość. Wysubtelnione wibracje Światła i kody wstępowania przepływają Was a następnie rozpływają się szeroko w świat. Jesteście szanowani za Wasze oddanie, Wasz wkład oraz stanowczość i jesteście najgłębiej umiłowani.

JAM JEST archanioł Michał **przekazane przez Ronnę Herman *STAR*QUEST*
Tłumaczyła Teresa Serafinowska


#40 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 19:44

Biedna kobieta

#41 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 20:08

"Mam tu pod ręką jeden taki przekaz od Archanioła Michała.
Przeczytajcie. Oceńcie ! "

Mam tu pod ręką flaszkę od Tesco.
Jak ją wypiję, to przeczytam jeszcze raz i ocenię, bo na trzeźwo mógłbym kogoś obrazić a na bani jestem przeważnie przyjazny dla wszystkich


#42 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 20:55

M.Jacek

Nie przejmuj się gdyby się nieco otworzyli zesrali by się w gacie.Są tacy co lubią siedzieć w bunkrach i udawać , że betonowy sufit to niebo. Kryją się za ścianą sarkazmu i sceptycyzmu, bo ich tępota poznawcza i możliwości sprowadzają się do mozolnego liczenia ziaren piasku."Puści przyszli na świat i puści z niego zejdą"Twój podstawowy błąd polegał, że otworzyłeś się na rzeczywistość metafizyczną bez dostatecznej osłony.Masz wiedze i wiare której nie mają inni, zapłaciłeś za to jednak , przez pierwotny błąd , zbyt dużą cene (napastowanie).

#43 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 22:27

Nikt normalny nie wierzy ludziom, którzy mają w nicku coś z Lucyfera.
To są oszuści.

#44 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 22:44

biodek

Nikt normalny nie wierzy ludziom, którzy mają w nicku coś z Lucyfera.
To są oszuści.Jak tak możesz ?

W szpiatalach mam licznych zwolenników, są nieobliczalni , dlatego bój się. Oni w swoim szaleństwie , otarli się o Prawde dlatego mi ufają i wierzą jako Światłej Istocie.I mówię wam ich tak łatwo nie oszukać , mają ten "szósty zmysł".To jest papierek lakmusowy mojego Czystego Serca !


#45 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 00:24

Hehe - nie ma to jak dobra komedia :)

#46 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5164 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 03 wrzesień 2008 - 12:47

Żeby nie było, temat jest o kryształach...
wszelkie posty nie na temat będę odtąd kasował.

Zmieniony przez - fantomista w dniu 2008-09-03 15:03:32

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#47 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 15:04

Spichris !

To ty ściemniasz nie ja, bo nie chcesz przyznać, że radio kryształkowe wytwarza darmową energię. Chociażby z tą żarówką Intela to jedna z tych ściem.

Apropo żarówki Intela - żarówka ta odnosi się do bezprzewodowego przewodzenia prądu a nie do wytwarzania darmowej energii jak radio kryształkowe. W przypadku żarówki Intela zródło prądu być musi, a w przypadku radia kryształkowego nie.

Spytałam się nawet babci czy słyszała o czymś takim jak radio kryształkowe. Powiedziała, że owszem miała przyjemność słuchać tego radia w leśniczówce, gdzie nie było prądu, a radio to nie działało na baterie.


Wyraznie napisano chociażby na stronie:

http://pl.wikinews.org/wiki/Ameryka%C5%84scy_badacze_stworzyli_bezprzewodow%C4%85_%C5%BCar%C3%B3wk%C4%99

„Zespół badaczy z Massachusetts Institute of Technology zaprezentował 60–watową żarówkę zasilaną prądem ze źródła odległego o 2 metry, bez żadnego fizycznego połączenia ze źródłem światła.”

A na stronie:

http://pl.wikinews.org/wiki/Ameryka%C5%84scy_badacze_stworzyli_bezprzewodow%C4%85_%C5%BCar%C3%B3wk%C4%99

Możesz przeczytać:

„Według informacji podanych w listopadzie 2006 (na starcie projektu) przez Marina Sojlacica, asystenta profesora fizyki na MIT, sprzęt ma zasięg 3–5 metrów.”

UPS chyba wynalazcy Intela coś przegapili bo radio kryształkowe może działać kilometry od zródła prądu, a w twoim mniemaniu niby jakiego zródła prądu ?


W internecie jest wiele stron, opisujących radio kryształkowe, a nie tylko na stronie prof. Pająka, jeśli nie podoba ci się, że zaczerpnęłam przykład ze strony prof. Pająka masz inne strony:

http://www.elportal.pl/pdf/k16/63_100.pdf

„Odbiorniki detektorowe należą do najwcześniejszych i najprostszych odbiorników fal elektromagnetycznych. Nazwa pochodzi od zastosowanego w nich głównego elementu, detektora, a że detektor posiadał często postać kryształu nazywano je także odbiornikami kryształkowymi lub w skrócie detektorami.”

„Jak już wcześniej wspomniałem, odbiornik detektorowy jest najprostszym odbiornikiem fal elektromagnetycznych. Nie posiada lamp i tranzystorów. Zbędne jest zasilanie energią elektryczną.”


Masz wyraznie napisane Spichris w tym artykule - zbędne jest zasilanie energia elektryczną. Twoja bezprzewodowa żarówka Intela wymaga natomiast zródła zasilania prądem, co opisałam już wyżej. Żarówka Intela pobiera więc prąd, a radio kryształkowe nie.


http://www.edw.com.pl/pdf/k16/64_026.pdf

„Najprostszym i najbardziej rozpowszechnionym był detektor krystaliczny występujący w parze z metalowym przewo- dnikiem lub dwa różne kryształy.”


http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/652979.html „Ab

"Aby odbierać pierwsze programy, nadawane na fali 315,8 metra, należało kupić radio – pierwsze odbiorniki można było dostać za 35 złotych. Były to radia detektorowe (kryształkowe). Działały dzięki kryształkowi siarczku ołowiu, który umieszczało się w szklanej kapsułce i drażniło umieszczonym w niej ostrzem.”


Także to nie jest tak, że to wymysł profesora Pająka. Podałam opis ze strony prof. Pajaka, gdyż krótko i jasno opisał wynalazek jakim jest radio kryształkowe. Moim celem także nie było rozpoczęcie dyskusji na temat teorii dipolarnej grawitacji prof. Pająka oraz telekinezy, a jedynie wskazanie, że istnieje wynalazek, który produkuje darmową energię i częścia składową jest kryształ.

Pewnie nie chciałbyś przyjąć do wiadomości ze radio kryształkowe produkuje darmową energię elektryczną, ale właśnie tak jest.

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2008-09-03 16:14:45

#48 Spichris

Spichris

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 3547 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 16:45

Wlasciwie to niby szkoda komentowac co za brednie piszesz ale nie moge zostawic czytelnikow forum z takimi banialukami sam na sam z szalencem.

Zarowno radio krysztalkowe jak i zarowka intela zasilane sa dokladnie w ten sam sposob - przez fale elektromagnetyczne. Fala elektromagnetyczna to nie prad wiec ani zarowka ani radio nie sa zasilane przez prad jak to sam okreslasz. Roznica jest natomiast taka ze im wieksza odleglosc tym slabsza moc (to chyba wie kazdy po podstawowce) wiec na 2m da sie 60W, na 4 juz tylko 40W a na 2 km 0.2W. Lapiesz do czego zmierzam czy trzeba patyczkiem narysowac ?

Jak ktos chce sprawdzic czy radio krysztalkowe wytwarza darmowa energie niech je zamnknie w klatce faradaya :) Niestety bez odbioru fal elektromagnetycznych na wyjsciu mamy 0...

A co do ciebie - widze ze masz duzo wspolnego z mindmaxem a byc moze i nim jestes bo piszesz dokladnie te same brednie swiadomie wprowadzajac ludzi w blad.

#49 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 05 wrzesień 2008 - 19:01

Podobno nie tylko z kryształów ale i z piramid [i z innych for geometrycznych] można wykrzesać darmową energię ? Ale pojawiaj się pytania jak tą energią sterować i czy to jest bezpieczne ?

Luciferus - faktem jest, że zagłębiłem się w Absolut bez osłony - dlatego oberwałem - ale przeżyłem. Pojmujesz to co pojmują mistycy [to jest łaska] - a gawiedź nie pojmuje !

Zmieniony przez - M.Jacek w dniu 2008-09-05 20:03:44

#50 Luciferus

Luciferus

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 607 postów

Napisano 05 wrzesień 2008 - 21:17

M.Jacek

Luciferus - faktem jest, że zagłębiłem się w Absolut bez osłony - dlatego oberwałem - ale przeżyłem. Pojmujesz to co pojmują mistycy [to jest łaska] - a gawiedź nie pojmuje !


Nie zabiegaj o pojęcie ludzi, bo jak wieprze Cię podepczą, i nic z Twojego trudu.Wizja przedstawiana przez Ciebie jako świadka jest tak odległa dla nich i niepojeta, że z zamieszania naigrywają się i obracają w żart, który faktycznie rodzi się z beznadziejności i tragizmu ograniczenia w jakim tkwią.

To taka forma płaczu przez śmiech.Czasem nie warto się pochylać, bo tylko traci się czas, trzeba robić to w co się wierzy i czuje Sercem., reszta to mrzonki odciągające od właściwej drogi.
#51 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 06 wrzesień 2008 - 09:32

"Miej serce i patrzaj w serce" mówił poeta. Oni patrzą i słyszą rozumem i jak mówisz płaczą śmiejąc się [naigrywają z prawd duchowych] bo nic z tego nie rozumieją co mają tuż przed oczami i co wciąż słyszą - bo biedacy przestali czuć i dają się zwodzić tej szalonej małpce - rozumowi. Ale Jezus powiedział, że tak będzie. Tylko sercem można się zbliżyć do Pełni Absolutu i Go poznać - bo serce otwiera zrozumienie i bramy ducha. Poznałem i rozumiem coraz więcej. Teraz szukam jaki styl życia obrać żeby nie uczestniczyć w tym szalonym wyścigu szczurów !??? Pozdrawiam

#52 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5164 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 wrzesień 2008 - 13:56

Achelios
Podzielcie się doświadczeniami. Wiecie jak wzmocnić energię, jak o nie dbać ???? Napiszcie. Znacie teorie tłumaczące niezwykłe wynalazki Atlantów, oparte na kryształach, niech inni także się dowiedzą o niezwykłej mocy i zastosowaniu !!! A może coś z najnowszych doświadczeń naukowych i wiedzy na temat kryształów / minerałów ?????

Zgodnie z obietnicą zaglądnąłem do tematu.
Przede wszystkim kryształy 'wybiera się' intuicyjnie. Kiedy spojrzysz na zbiór kryształów natychmiast rzuci ci się w oczy ten który ma być dla Ciebie - to on ciebie wybiera
Kryształy gromadzą różne energie dlatego trzeba je myć, najlepiej codziennie (jeśli ich używasz) pod bieżącą zimną wodą. Dobrze jest też wystawiać na światło słoneczne i księżycowe.
Jeśli potrzebujesz wzmocnić działanie kryształu wystarczy dołączyć do niego kryształ górski.

Kryształy zawsze wykorzystywało się w leczeniu. W 'nowszych' czasach prekursorką była Hildegarda z Bingen ( http://pl.wikipedia....egarda_z_Bingen )
Aktualnie kursy leczenia kamieniami w Polsce prowadziła i prowadzi nadal Kirsten Helming (z Dani) - jeśli jesteś zainteresowana powinnaś skorzystać.
Na kursie oprócz podstawowej wiedzy o kryształach i ich leczniczemu zastosowaniu (na różne schorzenia) uczy się technik uwalniania od różnych problemów za pomocą krystaloterapii, medytacji z kryształami i wielu ciekawych rzeczy.

Tu coś o Kirsten:
http://www.wrozka.com.pl/12_03/48.html
(ale mozesz wrzucić w google jej namiary to znajdziesz sporo informacji - uczy też porozumiewania ze zwierzętami, bardzo ciepła osoba )

tu o kursie (zdaje się, ze teraz podstawy prowadzi jej uczennica, a Kirsten wyższe kursy - są 3 etapy)
http://www.darma.pl/t1052-KIRSTEN-HELMING-cz&%23281%3B&%23347%3B&%23263%3B-KRYSZTA&%23321%3BY-KAMIENIE-UZDRAWIANIE.html


Co do technicznej sprawy kryształów. Nie czas i nie pora na szczegóły (szczególnie na forum).
Tu taki sobie temacik (ciekawostka):
http://www.niewyjasnione.pl/Energia_kryszta%C5%82u._Krok_ku_Atlantydzie.-t8792.html

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#53 M.Jacek

M.Jacek

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2280 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 19:22

Ciekawe ? Czy mówiłem już, że od sierpnia 2008 roku zaczynają się uaktywniać po kolei super kryształy, które kiedyś wspomagały energetycznie cywilizację Atlantydy czy jak ją tam zwał ? [tak wynika z dość świeżego przekazu od archanioła Metatrona !].
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development