Skocz do zawartości
Zdjęcie

Szczepionki dla zwierząt,ludzi-wielomiliardowy biznes


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

#176 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:19

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#177 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 06 styczeń 2017 - 22:23

Polacy, uwaga! Zgony po szczepionkach na pneumokoki! Oddziały porodowe w Polsce to współczesne obozy koncentracyjne. Dramatyczny apel prof. Marii Doroty Majewskiej  
mengele.jpg?w=640&h=853„Anioł Śmierci” – dr Josef Mengele (grafika: prezi.com) Polska jest jedynym krajem na świecie, którzy wprowadził obowiązkowe szczepienia wszystkich noworodków zabójczymi szczepionkami pneumokokowymi. Jest to ewidentny Mengelowski eksperyment na całym narodzie, którego skutkiem będzie wzrost umieralności niemowląt i wzrost trwałych okaleczeń dzieci z padaczkami i autyzmem włącznie.

https://www.wprost.p...noworodkow.html

Rodzice, którzy chcą chronić swe niemowlęta przed szczepienną śmiercią lub kalectwem powinni przed porodem przedstawić w szpitalu pisemny zakaz wszelkich szczepień w dwóch kopiach, które muszą być podpisane przez lekarzy.

Jedną kopię trzeba zachować dla siebie. W przypadku pogwałcenia przez lekarzy żądań rodziców, dokument ten będzie stanowić podstawę prawną do wytoczenia lekarzom i szpitalowi procesów o szczepienne okaleczenie lub zabicie dziecka.

Najbardziej zabójcze szczepionki dla dzieci do 2. roku życia (dane z VAERS):

zgony-poszczepienne-vaers.jpg?w=640Zgony poszczepienne zarejestrowane w amerykańskiej bazie VAERS

Szczepionki pneumokokowe są na czele tej niechlubnej listy. Przypadki zgonów zgłoszone do VAERS stanowią tylko od 1% do 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100.

autor: Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

źródło: https://www.monitor-...polskie-dzieci/

Notka biograficzna:

czajkowska-majewska_miniatura.jpg?w=134&*Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska – polska whistleblowerka (demaskatorka), naukowiec neurobiolog. Przez 25 lat pracowała w USA na Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie, gdzie m.in. badała wpływ szczepionek z rtęcią na zdrowie człowieka. W 2006 r. wygrała europejski konkurs na projekt badawczo-edukacyjny, otrzymując grant Katedry Marii Curie (UE) na przeprowadzenie badań nad biologiąautyzmu. Badania pod jej kierownictwem prowadzone były w Zakładzie Farmakologii oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży wInstytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Badano udziałrtęciowego związku tiomersalu (thimerosalu), dodawanego do szczepionek w charakterze konserwantu, w etiologii autyzmu. Prowadzono badania kliniczne na dzieciach i przedkliniczne na zwierzętach. Podanie oseskom szczurów różnych dawek tiomersalupowodowało wiele anomalii neurorozwojowych: niewydolność ruchową, upośledzenie reakcji bólowych, nasilenie reakcji lękowych, zaburzenia interakcji społecznych oraz istotne zmiany biochemiczne i neuropatologiczne w mózgu. Uszkodzenia mózgu u szczurów przypominały zmiany obserwowane u dzieci autystycznych. Szczury są mniej wrażliwe od ludzi na działanie toksyn, to znaczy, że zawarty w szczepionkach tiomersal powoduje większe spustoszenia w mózgach dzieci niż u szczurów.

***

„Wystarczyło zmienić nazwę dwoinki zapalenia płuc – choroby sprzed II wojny światowej, a generalnie XIX-wiecznej – na pneumokoka i strach można było zasiać. A zaraz potem wprowadzić przymus szczepień najbardziej bezbronnych istot, czyli dzieci” – dr Jerzy Jaśkowski

 

 

https://tajnearchiwu...oty-majewskiej/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#178 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 04 luty 2017 - 21:55

TRUMP OSTRZEGA LUDZI: "SZCZEPIENIA NA GRYPĘ TO NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W HISTORII!"
 
 

 

donaldtrump.jpg

Nawiązując do słów prezydenta Trumpa, szczepienia na grypę są największym przekrętem i skandalem w historii medycyny. Stworzone przez tzw. Big Pharmę szczepienia wprowadzały ludzi w chorobę i miały cele głównie finansowe.

 

W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump pocisnął szczepienia na grypę mówiąc, że są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie sprawił sobie ani jednej.

 

"Szczepienia na grypę to największy przekręt w historii..." - powiedział Trump.

 

"Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna" - mówi prezydent USA.

 

Trump przynajmniej częściowo na pewno ma rację – szczepionka na grypę zawiera wiele „złych rzeczy”, przykładowo: formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny.

 

Szczepienia są jedynym „lekarstwem”, które nie ma dowodów naukowych na bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Każdy wie, że rtęć jest toksyczna, kiedy wstrzykujemy ją do ludzkiego ciała.

Tak więc dlaczego producenci nie usuną rtęci?

Poniżej wywiad z prezydentem Trumpem, w którym wypowiada te słowa:

 

 

 

http://www.wrealu24....kret-w-historii


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#179 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 luty 2017 - 11:34

WSZYSTKIE szczepionki są groźne dla życia i zdrowia! Zobacz czym grożą! Badania to potwierdziły. Ciche ludobójstwo, na które się godzimy.
 
 
 
To co z tymi szczepionkami? Zdaje się, że dobrowolnie poddajemy się okaleczaniu biorąc tez udział w cichym ludobójstwie. Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń.  Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii.

szczepienie123.jpg

 
 

Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.)  Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

 

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne.  Nanoczątki uszkadzają też DNA.  

 

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek.  Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe.  Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia.  Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych.  Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

 

Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami.  Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci.  Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy.  W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, obywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami.  Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

 

Prof. Maria Dorota Majewska

http://www.wrealu24....ore-sie-godzimy


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#180 AN a EL

AN a EL

  JAM JEST

 • Members
 • PipPipPip
 • 9910 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 23:43

Lekarze, którzy odkryli powodujący raka enzym dodawany do szczepionek, giną w niewyjaśnionych okolicznościach

 

http://zmianynaziemi...pionek-gina-w-0


[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]WSZYSCY [/color]jesteśmy[/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]jednym umysłem,[/color][/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]JEDNĄ nieskończoną ŚWIADOMOŚCIĄ,[/color][/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]a ILUZJA ODDZIELENIA jest tylko DOŚWIADCZENIEM tej rzeczywistości... [/color][/font]

Dołączona grafika


#181 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 10 sierpień 2017 - 11:09

Szczepionka MMR wywołała autyzm – udowodniono w sprawie sądowej
 
 

Depositphotos_13608501_s-300x300.jpgWe Włoszech doszło do przełomowego orzeczenia sądu w sprawie szczepionki MMR (szczepionka trójskładnikowa przeciw odrze, śwince i różyczce).

Zdrowy i normalnie rozwijający się Valentino Bocca po tym, jak w 14 miesiącu życia został zaszczepiony MMR, najpierw zaczął cierpieć na biegunki, stracił zainteresowanie jedzeniem oraz przez kilka dni nie umiał posługiwać się łyżeczką. Dolegliwości niestety rozwijały się dalej. Chłopiec zaczął cierpieć na bolesną chorobę jelit – charakterystyczną dla dzieci cierpiących na autyzm – co sprawiało, że płakał całymi nocami. Mimo, że dzisiaj chłopiec ma już dziewięć lat, nadal nie mówi. Osobisty dramat rodziców zdrowego dziecka, u którego w wyniku podania szczepionki rozwinął się autyzm, doprowadził do sprawy sądowej.

Włoskie Ministerstwo Zdrowia wypłaciło rodzicom dziecka 140 000 funtów (około 200 000 euro) odszkodowania. Rodzice walczą teraz dalej w sprawie cywilnej, starając się o kolejne odszkodowanie w wysokości 800 000 funtów (ponad milion euro).

Szczepionka MMR podana we Włoszech zawiera te same składniki, co szczepionki MMR podawane w Wielkiej Brytanii i USA.

 

W Stanach Zjednoczonych jest około 5000 rodzin znanych z mediów publicznych, których dotyczy podobna sytuacja a więc, wywołanie autyzmu u dziecka spowodowane podaniem szczepionki MMR.

Przypadek rodziny z Włoch nie jest odosobniony.
Na podstawie wyroków sądowych przeciwko szczepionce MMR wypłacono już 90 000 funtów rodzicom chłopca (Robert Fletcher), u którego stwierdzono uszkodzenia mózgu wywołane podaniem szczepionki oraz 1,5 mln dolarów rodzicom dziewczynki (Hannah Poling), która w wyniku podania szczepionki MMR oraz sześciu innych szczepionek w ciągu jednego dnia, zapadła na autyzm.

Źródła:

http://www.dailymail...ial-debate.html
http://www.naturalne...court_case.html

 

 

http://faktydlazdrow...prawie-sadowej/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#182 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 14 listopad 2017 - 12:16

Profesor ostrzega przed szczepionką. Radni zszokowani, bo w Zakopanem zaszczepiono już 379 dziewczynek
878e67453533d42b7251c475d0a4478e.jpg
zdj. J. Słowik
 

ZAKOPANE. "Szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy jest szkodliwa dla zdrowia". Z taką informacją do radnych z Komisji Rodziny i Spraw Społecznych przyjechał ginekolog, prof. Rudolf Klimek.

Radni stoją właśnie przed decyzją, by po raz kolejny zarezerwować w budżecie miasta pieniądze na zakup szczepionek przeciwko wirusowi hpv. W Zakopanem od 1998 roku zaszczepiono 379 dziewczynek.

Pieniądze na ten cel rokrocznie przekazywało miasto. Teraz radni zdecydowali się na posiedzenie komisji rodziny i spraw społecznych zaprosić prof. Rudolfa Klimka, który jest jak się okazało gorącym przeciwnikiem szczepionek dla dzieci.

Według niego zarabiają na tym przede wszystkim koncerny farmaceutyczne i jego koledzy po fachu. Od strony medycznej natomiast coraz więcej pojawia się dowodów, że szczepionka może działać zgoła odmiennie.

- Niektórzy lekarze ratują szczepionką tylko dlatego, bo ktoś inny chce zarobić, czyli koncerny farmaceutyczne – mówił prof. Klimek. - Odpowiedzialnych za to w Polsce jest pięciu profesorów. Ostatnio w Sejmie mówią, że szczepić przeciwko hpv, ale żeby przenieść to z Ministerstwa Zdrowia na Narodowy Fundusz Zdrowia. (…) Dlatego zwracam się do państwa z prośbą i uznaniem dla burmistrza Doruli i powtarzam: oszuści nie powinni być lekarzami. Oszustom nie wolno mówić o metodach leczenia nie wymieniając jego dróg. Wszyscy którzy mają legitymacje "zaszczepiony przeciwko rakowi szyjki macicy" powinni iść do lekarza po zwrot pieniędzy. Ludzie, którzy to robią powinni przeprosić społeczeństwo.

Profesor Klimek zapewniał, że prawdziwe prowadzenie ciąży jest najlepszym zabezpieczeniem wszystkich nowotworów, a nie tylko raka szyjki macicy. Ginekolog poszedł jeszcze dalej w swoim wywodzie twierdząc, że zaszczepione do tej pory dziewczynki powinny zostać przebadane. Z tego powodu, że część dzieci zaszczepionych tą szczepionką w dorosłości są bezpłodne.

Ostro przeciwko wypowiedzi prof. Klimka oponował radny Jacek Herman z zawodu lekarz ginekolog. - Z tą prawdą jest różnie, gdyby Gallów Anonimów było dwóch i pięciu Janów Długoszów, tej historii Polski byłoby też tyle i tak samo jest z panem profesorem i z pańską wiedzą – mówił Herman. – Ja jestem wykształcony w Poznaniu i przez profesorów, których pan zna chociażby prof. Marek Staszyński przecież on jest zwolennikiem szczepienia. Ja czuje się, jak zbrodniarz, bo ja szczepię te dzieci. Przedstawił pan informację moim zdaniem wybiórczo, a poza tym troszeczkę pan przesadził.

Radny Herman ostatecznie opuścił salę obrad. Radni jednak byli zdziwieni informacjami, jakich udzielił im prof. Klimek. Zapewniali, że chcieli dobrze.

- Jestem przerażony tym co pan mówi – powiedział do prof. Klimka radny Jędrysiak. - Przyznam się, że nie znam się na medycynie, bo znam się na sztuce, ale tutaj jeżeli ktoś zrobi kicz nie będzie z tego większych konsekwencji. Ale już w przypadku medycyny to jest poważny problem.

Radni zaapelowali też, aby ta informacja nie wzbudziła paniki. Niektórzy chcieliby poznać również stanowisko lekarzy, którzy są zwolennikami szczepień.

js/

 

 

 

http://podhale24.pl/...ziewczynek.html


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#183 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 06 grudzień 2017 - 09:22

Sterylizacja pod pozorem ratującego życia szczepienia? W Kenii stosowano szczepionkę na tężec powodującą niepłodność

 

 

30-11-2017 10:26 Szczepienie młodej dziewczyny w Afryce Fot. PATH global health / flickr.com / CC BY 2.0 Kategoria: Świat Podziel...

bb7574a88d0bb02f8d73d2762ed317a5.jpg

 

Kilka lat temu w Kenii przeprowadzono akcję szczepienia dziewcząt i kobiet przeciwko tężcowi. Szczepionka zawierała składniki upośledzającą płodność. Interwencja Kościoła katolickiego doprowadziła do przerwania akcji szczepień.

 

W 2014 roku w Kenii odbyła się akcja masowego szczepienia na tężec. 2 mln szczepionek zostało sfinansowane przez Światową Organizację Zdrowia i UNICEF. Już po pierwszej serii szczepień pojawiły się obawy, że szczepionka nie tylko chroni przed tężcem, chorobą o bardzo wysokiej śmiertelności, ale, niejako przy okazji, sterylizuje kobiety.

 

Szczepienie było skierowane do kobiet w wieku prokreacyjnym albowiem to im oraz noworodkom tężec zagraża najbardziej. Obawy dotyczące dodatkowego, sterylizacyjnego działania szczepionki zaniepokoiły kenijski episkopat, który zlecił szczegółowe badania preparatu. Okazało się, że szczepionka zawiera antygen HCG wywołujący po pełnej pięciodawkowej serii szczepień trwałą, a po krótszej czasową niepłodność kobiet. W wyniku działań Kościoła szczepienia w Kenii przerwano po podaniu kobietom trzeciej dawki, toteż nie zdążyły one przynieść nieodwracalnych skutków. Istnieją jednak obawy, że tę szczepionkę stosuje się także w innych krajach Trzeciego Świata, zamiast normalnej szczepionki przeciwtężcowej, niemającej działania sterylizacyjnego czy antykoncepcyjnego. Więcej o samej szczepionce sterylizującej można przeczytać tutaj...

Źródło: https://www.prawdaob...ujaca-3207.html © http://www.prawdaobiektywna.pl


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#184 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 październik 2018 - 08:24

42966940_2338097416478803_70816475964013

 

43169832_10212725368344712_3520846256039

 

 

42990363_2337413806547164_71760546239946


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#185 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 05 listopad 2018 - 13:02

Dlaczego wywołano panikę na temat „epidemii” odry? „31 grudnia upływa termin ważności do zastosowania szczepionki”
-
04/11/2018
szczepienie_dziecko_jerzy_zieba_nczas.jpSzczepienie małego dziecka oraz Jerzy Zięba. / fot. PAP/YouTube
 

Jerzy Zięba, wobec którego pojawiło się ostatnio wiele zarzutów, w związku z tzw. epidemią odry, która miała wybuchnąć na Mazowszu, teraz zabrał głos. W powiecie pruszkowskim, który ogłoszono źródłem „epidemii”, na odrę zachorowało kilkanaście osób. Pojedyncze przypadki są jednak bardzo nagłaśniane, co wpisuje się w szczepionkowy szał, z którym mamy do czynienia od czasu wniesienia do Sejmu ustawy o dobrowolności szczepień.

 

Na początku nagrania Zięba odsyła do swojego filmiku sprzed blisko miesiąca, w którym mówił o tym, że już niedługo kończy się termin przydatności szczepionek m.in. przeciwko odrze. „31 grudnia upływa termin ważności do zastosowania szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce” – przypomina.

 

„Ja policzyłem, że powikłań po szczepionce przeciwko odrze, śwince i różyczce, jest ponad 100. Jeżeli takie powikłania występują, mogą się one zakończyć uszkodzeniem zdrowia dziecka na całe jego życie. Jest szczepionka oczywiście, ale żeby ludzie wiedzieli jakie ona niesie za sobą ryzyko, o to mi chodzi” – mówił.

„Jeżeli rodzice podejmą taką decyzję, to niech ją podejmą świadomie, żeby byli świadomi, że istnieje ryzyko, że dziecko może zachorować na ponad 100 chorób. Ale to jest ich dziecko, oni podejmują takie ryzyko. Nie wolno zmuszać rodziców, żeby to urzędnik takie ryzyko podejmował” – podkreślał Zięba.

Oficjalne statystyki GIS wskazują, że w Polsce co roku mamy do czynienia ze średnio 60 do 130 zachorowań na odrę! W blisko 40 milionowym kraju to nawet nie setny, ani tysięczny ułamek. Jednak obecnie niemal każdy przypadek zachorowania na odrę jest ogłaszany publicznie i od razu ogłasza się epidemię!

W całej tej historii pewni możemy być jednego. Epidemia odry przeminie, gdy koncerny uznają, że Polacy są przekonani do szczepionek. Wówczas pojawią się kolejne: epidemie grypy, epidemie ospy, świńska bądź ptasia grypa etc.

Źródło: YouTube/Jerzy Zięba/nczas.com

 

https://nczas.com/20...WKGfzKbIHkXvoZk


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#186 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 19 listopad 2018 - 11:44

Setki pacjentów dostały wadliwą szczepionkę. Lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt
autor: Patryk Słowik, Jakub Styczyński04.02.2018, 21:36; Aktualizacja: 05.02.2018, 11:49
474788-fot.jpg

 

Medycy uważają, że zalecenia producentów są zbyt rygorystyczne.źródło: ShutterStock

Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków.

– Jestem w szoku. Okrutny brak wyobraźni tych, którzy tak robili – przyznaje Paweł Trzciński, rzecznik głównego inspektora farmaceutycznego.

Większość szczepionek wymaga przechowywania w określonej temperaturze. Dlatego leżą w lodówkach. Inspektorzy farmaceutyczni postanowili w ostatnich miesiącach sprawdzić, czy sprzęt chłodniczy w aptekach i przychodniach działa. A także czy na wyposażeniu są agregaty na wypadek odłączenia prądu. Efekt? Koszmarny. Nie dość, że wykazano, iż tysiące szczepionek nadaje się do utylizacji, to są dowody na to, że lekarze szczepili, wiedząc już, że specyfik należy zniszczyć. To narażenie dzieci na poważne choroby.

Dorota Konaszczuk, szefowa sanepidu w Gorzowie Wielkopolskim, mówi, że na jej terenie w aż 10 placówkach wykorzystano szczepionki, które powinny być zutylizowane.

– Okropnie nas to niepokoi. Problem bowiem dotyczy wielu, jeśli nie wszystkich województw – przyznaje Paweł Trzciński. W najlepszym razie wadliwe szczepionki podano 300 osobom (to już pewne). W najgorszym – tysiącom. Część przychodni, gdy inspektorzy wszczynają postępowania w sprawie szczepionek, zamiast je wycofać z użycia zaczyna grozić urzędnikom. – Było wiele telefonów, że będą ode mnie żądać odszkodowań, jeśli wydam nakaz utylizacji – mówi Adam Chojnacki, lubuski wojewódzki inspektor farmaceutyczny. Wydał on w ostatnich tygodniach 80 takich decyzji. Planuje kolejnych 100.

W najbliższych dniach o sprawie zostanie poinformowana prokuratura. Zdaniem urzędników doszło do narażenia najmłodszych pacjentów na utratę zdrowia i życia. Źle przechowywana szczepionka nie działa, choć rodzice myślą, że zaszczepili dziecko. Producenci nie wykluczają też, że wskutek przegrzania preparatu mogą wystąpić objawy niepożądane.

Szczepionkowa zmowa milczenia

Lekarze stosują na dzieciach szczepionki przeznaczone do utylizacji, a niektórzy urzędnicy wiedzą o tym od dawna. Nic nie mówią, bo nie chcą wspierać ruchów antyszczepionkowych.

Euvax B, Engerix B, Bexsero, Clodivac, Boostrix, Typhim VI, Verorab. Przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, meningokokom, pneumokokom, tężcowi, gruźlicy, wściekliźnie, ospie wietrznej. To tylko niektóre przykłady szczepionek podanych ludziom (również noworodkom), choć należało je niezwłocznie zniszczyć. Z naszych informacji uzyskanych z kilku niezależnych źródeł wyłania się przerażający obraz: część lekarzy, nawet po dowiedzeniu się, że mają wadliwy produkt, szczepiła.

– To naganne. Ale nie traćmy z pola widzenia faktu, że w większości przychodni szczepionki są właściwie przechowywane – zapewnia dr Michał Sutkowski, rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce.

Większość szczepionek musi być przechowywana w określonej temperaturze. Są więc trzymane w lodówkach. Te powinny być połączone z systemem alarmowym, aby jeśli nastąpi odcięcie prądu, osoba odpowiedzialna w przychodni za szczepionki dostała SMS-a z informacją, że musi szybko przenieść je w bezpieczne miejsce, np. do pobliskiego szpitala. Jeśli się spóźni z reakcją albo nie będzie dokąd przenieść leków lub w przychodni nie ma systemu alarmowego – szczepionki należy zutylizować. Takie sytuacje mają miejsce najczęściej po burzach i wichurach, kiedy następują przerwy w dostawach prądu. Ostatni przypadek, który powinien doprowadzić do utylizacji szczepionek, miał miejsce po załamaniu się pogody w województwie lubuskim w październiku 2017 r.

Wiele przychodni w różnych częściach kraju nie zgłasza, że ma szczepionki do utylizacji. A gdy inspektorzy farmaceutyczni i sanepid przeprowadzają kontrole, przychodnie polemizują z ich ustaleniami. I dalej szczepią pacjentów.

Największy problem według naszych informacji jest w województwie lubuskim. Jednak Marek Twardowski, wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego, z którym związana jest większość przychodni z województwa, zapewnia, że w żadnej z placówek nie były stosowane szczepionki, co do których była wątpliwość.

Paweł Trzciński, rzecznik głównego inspektora farmaceutycznego, potwierdza jednak, że GIF dostaje sygnały od inspektorów, że przychodnie świadomie używały szczepionek, które przeznaczone były do utylizacji. – Powody, dla których to robią, mogą być dwa: chciwość i niewiedza. Obstawiam to drugie – twierdzi Trzciński. – Środowisko lekarskie niechętnie podchodzi do potrzeby utylizacji szczepionek. To nas bardzo niepokoi, bo pokazuje, że zaufanie do lekarzy w tym względzie może być ograniczone. Być może przychodnie nie powinny sprzedawać szczepionek, skoro nie umieją o nie należycie zadbać – mówi Trzciński.

To, że preparaty przeznaczone do utylizacji są podawane pacjentom, jest w środowisku tajemnicą poliszynela od lat. – Dziwi mnie, że chodzi także o te stosowane u dzieci. Myślałem, że aplikowano je tylko dorosłym, np. na grypę – mówi DGP jeden z inspektorów farmaceutycznych. Z przypadkami wykorzystywania źle przechowywanych szczepionek spotkała się większość jego kolegów. – Nie ma reakcji, bo wszyscy się obawiają, że byłoby to dawanie paliwa ruchom antyszczepionkowym – zauważa nasz rozmówca.

Paweł Trzciński podkreśla, że o problemie trzeba mówić. Jego zdaniem rosnąca popularność antyszczepionkowców nie może powodować zamiatania pod dywan problemów związanych z bezpieczeństwem pacjentów.

Stwierdzone w ostatnich tygodniach nieprawidłowości, o których mówią nasi rozmówcy, dotyczą kilkunastu szczepionek podanych kilkuset osobom. Z ustaleń lubuskiego wojewódzkiego inspektora farmaceutycznego Adama Chojnackiego wynika, że produkty były trzymane nawet w temperaturze 20 stopni. I to przez prawie 24 godziny. Lekarze, nawet gdy dowiedzieli się o konieczności utylizacji, podawali je dzieciom. Wielu medyków uważa bowiem, że wskazane przez producentów warunki przechowywania są zbyt rygorystyczne i nic złego się ze szczepionką nie stanie. Eksperci jednak twierdzą inaczej.

Urszula Karniewicz, corporate communications manager w GlaxoSmithKline, tłumaczy nam, że szczepionki są produktami biologicznymi, więc są szczególnie wrażliwe na otoczenie, głównie na zmiany temperatury.

– Oznacza to, że muszą być transportowane i przechowywane w precyzyjnie określonych warunkach. Na każdym etapie życia produktu – począwszy od produkcji, poprzez cały łańcuch dystrybucji oraz magazynowania i użycia szczepionki – powinna ona przebywać w temperaturze między plus 2 a plus 8 stopni Celsjusza – tłumaczy Karniewicz.

A co, jeśli nie będzie?

– W najlepszym razie szczepionka zadziała tak, jak powinna. W gorszym nie zadziała wcale, a pacjent będzie myślał, że jest zaszczepiony – wyjaśnia Marek Tomków, wiceprezes Naczelnej Izby Aptekarskiej, były opolski wojewódzki inspektor farmaceutyczny.

W najgorszym wypadku – jak twierdzi Zofia Ulz z kancelarii Dentons, GIF w latach 2009–2015 – źle przechowywana szczepionka może szkodzić.

– Jako GIF wielokrotnie spotkałam się z przypadkami złego przechowywania szczepionek przez przychodnie. Niestety, nie wszystkie po dostrzeżeniu nieprawidłowości zgłaszały, że posiadają produkty do utylizacji – przyznaje Ulz.

Część przychodni nie chce utylizować szczepionek ze względu na koszty. Także te publiczne, gdyż dochodzi wówczas do sytuacji, w której Skarb Państwa raz zapłacił producentowi za szczepionkę, a potem dodatkowo będzie musiał pokryć koszt utylizacji.

Zofia Ulz przekonuje jednak, że to krótkowzroczne myślenie, bo za ewentualne powikłania poszczepienne producent będzie mógł odpowiadać tylko wówczas, gdy jego towar był właściwie przechowywany. Jeśli więc dojdzie do nieprawidłowości w publicznej przychodni, odpowiedzialność też będzie spoczywała na Skarbie Państwa.

To, co łączy wszystkich naszych rozmówców, to przekonanie o potrzebie zmian. Sprawą osób, które w ostatnich miesiącach szczepiły wadliwymi szczepionkami, zajmie się prokuratura – zawiadomienie w tej sprawie zamierza złożyć lubuski sanepid.

Żeby przerwać proceder, trzeba zreformować system. Inspektorzy farmaceutyczni teraz często mają związane ręce. Wydają decyzję o utylizacji, ale już nie mają żadnych narzędzi, by ją wyegzekwować.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy podana jego dziecku szczepionka była właściwa, powinien iść do lekarza. Informacji powinni udzielać też wojewódzcy inspektorzy farmaceutyczni.

 

 

https://serwisy.gaze...Wl9rXK5PSJYXvXs


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#187 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:54

Co powiedział pod przysięgą ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin

Niedawno w USA miała miejsce jedna z wielu spraw sądowych pomiędzy rozwiedzionymi rodzicami w sprawie ich dzieci. Jedną z rozbieżności było zagadnienie szczepień, których matka odmawiała. Branża szczepionkowa postanowiła zrobić proces pokazowym i nie tylko opłaciła pro szczepionkowemu ojcu adwokatów, ale też wysłała tam w charakterze top-eksperta jednego z najbardziej wpływowych w tej dziedzinie osób, autora szczepionki na różyczkę, Stanleya Plotkina. Ten ruch okazał się absolutną porażką.

 

01-cppp.jpg?w=640&h=339

 

Pltokin, który zgodził się zeznawać jako ekspert, w dniu 01/11/2018 został zmuszony do złożenia przysięgi w procedurze zwanej „deposition” i przez osiem kolejnych godzin odpowiadał na pytania prawnika reprezentującego matkę.

Podczas przesłuchania Plotkin potwierdził wszystkie oskarżenia i podejrzenia dotyczące szczepień i szczepionek, które przemysł i prasa nazywają zazwyczaj „teorią spiskową”.

Specjalista z honorowym dyplomem z UC Berkeley School of Law i doświadczeniem w Najwyższym Sądzie Izraela, Aaron Siri, przybył aby przesłuchać Plotkina. Prawie natychmiast adwokat sprawił, że ekspert od szczepionek rozpoznał istniejący otwarty konflikt interesów.

Plotkin potwierdził, że rzeczywiście przyszedł by zeznawać na korzyść przymusowego zaszczepienia dziecku farm-preparatów produkcji takich firm jak Merck, GSK, Sanofi i Pfizer, z których Plotkin regularnie przez dziesięciolecia otrzymuje miliony dolarów.

Ponadto Siri, z pomocą otrzymanej wcześniej dokumentacji podatkowej, zmusił Plotkina do przyznania się, że „popełnił błąd” w związku z brakiem finansowania przez przemysł farmaceutyczny jego pseudo-społecznej organizacji „Głosy za szczepionki”, i potwierdził, że jak i pozostałe założone na całym świecie analogiczne „Rodzice za jeszcze większą iniekcję” jego pseudo-OA istnieje za pieniądze przemysły farmaceutycznego.

 

W następnej rundzie pytań Siri dowiódł, że Plotkin osobiście ucieleśnia wszystkie oznaki „skorumpowanej nauki”, jakie opisała w znanym artykule na ten temat. redaktor naczelny New England Journal of Medicine Marcia Angell.

 

A mianowicie:

– Plotkin zapomina o wskazaniu konfliktu interesów, który wynika z jego pracy jako konsultanta w tych samych firmach, których ocenia produkty,
– oprócz „doradztwa” zasiada w radach nadzorczych spółek,
– ma umowy patentowe i należności licencyjne,
– zgodził się podpisać pseudonaukowe publikacje w interesach korporacji przez nieznanych ludzi,
– promuje preparaty farmaceutyczne sponsorowane przez firmy farmaceutyczne,
– z przyjemnością przyjmuje od firm farmaceutycznych drogie granty w postaci prezentów i podróży.

Siri metodycznie przeszedł każdy z tych punktów, mając na to niezbite dowody. W każdym z nich Plotkin odpowiedział „tak”.

Jeśli chodzi o przesłuchanie, które było poświęcone rzeczywistemu testowaniu szczepionek, Plotkin pod presją dowodów dostarczonych przez Siri, był zmuszony przyznać, że:
– wiele szczepionek z obecnego kalendarza dla dzieci zostało przetestowanych pod kątem bezpieczeństwa tylko kilka dni, co jest niewystarczające (i zostało to bezpośrednio potwierdzone przez Plotkina) i w celu wykrycia osłabienia układu odpornościowego,
– opublikowane wyniki badań celowo ukrywają lub zaniżają dane na temat działań niepożądanych, a jednocześnie przeszacowują skuteczność,
– efekt szczepienia jest słaby i trwa tylko kilka lat,
– zgłaszanie działań niepożądanych w rejestrach nadzoru po wprowadzeniu do obrotu tylko 1 ze 100 rzeczywistych skutków ubocznych.

Plotkin wykazał, że jest ateistą, z pogardą dla czyjejś wiary i odmawia wszystkim prawa do odmowy szczepienia z powodów religijnych.

 

Następnie izraelski prawnik postanowił zademonstrować poziom humanizmu samego lekarza i przystąpił do dwuminutowych pytań na temat:

Siri: Czy kiedykolwiek używał pan sierot do testowania eksperymentalnych szczepionek?

Plotkin:Tak

S: Czy kiedykolwiek używał pan szczepionek w swoich badaniach na umysłowo opóźnionych?

P: – Nie pamiętam mojego udziału w badaniach z udziałem osób upośledzonych umysłowo. W latach 60 uznawano to za powszechną praktykę. Być może brałem udział w takich badaniach.

S: – Czy pamięta pan ten artykuł o szczepionce przeciwko różyczce?

P: – Tak.

S: – 13 dzieci upośledzonych umysłowo zostało zaszczepionych tą eksperymentalną szczepionką.

P: – Ok. Tak. W tym przypadku ja to zrobiłem.

S: – Czy kiedykolwiek twierdził pan, że najlepiej jest eksperymentować z tymi, którzy w mniejszym stopniu przyczyniają się do dobrobytu społeczeństwa, na przykład dzieci niepełnosprawne?

P: – Nie pamiętam dokładnie, ale całkiem możliwe.

Adwokat cytuje artykuł Plotkina, który zawiera stwierdzenie, że szczepionki powinny najpierw zostać przebadane nie u zdrowych dzieci i dorosłych, a na dzieciach i dorosłych, „co ludzie mają w formie, ale nie w sensie potencjału społecznego”.

P: – Tak.

S: – Jest to bardzo podobne do filozofii nazistowskiej.

P: – Aha.

S: – Czy kiedykolwiek przeprowadzał pan doświadczenia, używając eksperymentalnej szczepionki na dzieciach, których matki były w więzieniu?

P: – Tak.

S: – Czy kiedykolwiek używał pan ludzi żyjących w krajach pod rządami kolonialnymi do doświadczeń ze szczepionkami eksperymentalnymi?

P: – Tak

S: – Czy prowadził pan te eksperymenty w Kongo Belgijskim?

P: – Tak.

S: – W tym eksperymencie uczestniczyło ponad milion osób?

P: – Tak.

Następnego ranka po tym przesłuchaniu Pan Plotkin oficjalnie odmówił dalszego udziału w procesie.

Można obejrzeć całe przesłuchanie osoby z najwyższej światowej szczepionkowej piramidy.

Oto ten odcinek spotkania, w którym Stanley o tym mówi:

(pełny zapis przesłuchania na rozprawie sądowej z dnia 11.01.2018 (lista odtwarzania 9 filmów z godziny na godzinę, łącznie 9 godzin za pomocą tego linku: )

 

 

https://treborok.wor...Y_arKzgz5W-X2rM


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#188 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 874 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 05 grudzień 2018 - 19:42

Moim zdaniem w ogóle nie powinno się robić eksperymentów na dzieciach, ale przeprowadzanie takich eksperymentów na sierotach jest wyjątkowym skurwysyństwem. Spotykasz takie dziecko, które widząc kogoś dobrze ubranego, ma w końcu nadzieję na lepsze życie, ale zamiast tego zostaje perfidnie wykorzystane, otrute, być może nawet zabite, a jeśli nie, to pewnie trafia z dodatkowymi powikłaniami z powrotem na ulicę.


t2742732_jqicu.gif


#189 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6295 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:39

Wcale mnie to nie dziwi... że główny sponsor szczepień w celu redukcji populacji nie pozwolił zrobić tego swoim dzieciom...

 

Bill Gates nie szczepił swoich dzieci
a-104.jpg

 

 

Prywatny lekarz Billa Gatesa w Seattle w latach 1990 mówi, że założyciel Microsoft i zwolennik szczepionek „odmówił szczepienia swoich dzieci” kiedy były małe.

lazy_placeholder.gif

7.02.2018 – „Nie wiem czy zaszczepił je kiedy dorosły, ale mogę powiedzieć iż stanowczo odmówił szczepienia ich kiedy były dziećmi” – powiedział lekarz za zamkniętymi drzwiami na sympozjum lekarskim w Seattle, dodając: „To były wspaniałe dzieci, naprawdę mądre i pełne energii, i powiedział, że będą OK., nie potrzebowały żadnych szczepionek”.

Komentarze wywołały zamieszanie wśród lekarzy na sympozjum iż złamał poufność lekarz-pacjent, czytamy w raportach. Ale kiedy mówił do innych lekarzy, nie łamał zawodowego kodeksu postępowania.

Gates i jego małżonka Melinda mają troje dzieci – Jennifer, Rory i Phoebe – urodzone w latach 1996 – 2002, i zdaniem jego byłego lekarza, są nieszczepione i zdrowe.

Informacja, że Bill Gates nie szczepi swoich dzieci, pomimo iż jest najbardziej aktywnym zwolennikiem przymusowych szczepień na świecie, nie powinno dziwić. Badania pokazują, że elita nie szczepi swoich dzieci,  ale jednocześnie oni oczekują by masy szczepiły swoje dzieci.

 

Elita nie szczepi  

 

W Kalifornii dzieci które najprawdopodobniej nie są szczepione są białe i pochodzą z najbogatszych rodzin w Los Angeles, jak pokazuje niedawne badanie.

Odsetek wychowanków przedszkolnych z wydanymi przez stan zwolnieniami podwoił się od 2007 do 2013, od 1.54% do 3.06%, czyli około 17.000 najbogatszych dzieci z ponad pół miliona rezygnuje ze szczepień.

Zwolnienia ze szczepień były najliczniejsze w większości białych, o wysokich dochodach miejscach takich jak Orange County, Santa Barbara i części Bay Area, jak mówi /according  CNN.

Badanie / study, które opublikowano w American Journal of Public Heath, przyjrzało się ponad 6.200 kalifornijskim szkołom, i okazało się, że zwolnienia ze szczepień były 2 x bardziej powszechne wśród przedszkolaków w prywatnych instytucjach.

Bardzo bogatym i uprzywilejowanym rodzicom podoba się idea odporności stada, ale nie chcą podejmować ryzyka wiążącego się ze szczepionkami jeśli chodzi o ich własne dzieci. Martwią ich niepożądane reakcje łącznie z autyzmem„.

 

https://www.transcen...e-his-children/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Bill Gates’ Former Doctor Says Billionaire ‘Refused to Vaccinate His Children’

HEALTH, 19.02.2018

Baxter Dmitry | Your News Wire – TRANSCEND Media Service

 

 

https://wolna-polska...OTiL0t6aDQP-4Ko


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development