Skocz do zawartości
Zdjęcie

Szczepionki dla zwierząt,ludzi-wielomiliardowy biznes


183 odpowiedzi w tym temacie

#176 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:19

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#177 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 06 styczeń 2017 - 22:23

Polacy, uwaga! Zgony po szczepionkach na pneumokoki! Oddziały porodowe w Polsce to współczesne obozy koncentracyjne. Dramatyczny apel prof. Marii Doroty Majewskiej  
mengele.jpg?w=640&h=853„Anioł Śmierci” – dr Josef Mengele (grafika: prezi.com) Polska jest jedynym krajem na świecie, którzy wprowadził obowiązkowe szczepienia wszystkich noworodków zabójczymi szczepionkami pneumokokowymi. Jest to ewidentny Mengelowski eksperyment na całym narodzie, którego skutkiem będzie wzrost umieralności niemowląt i wzrost trwałych okaleczeń dzieci z padaczkami i autyzmem włącznie.

https://www.wprost.p...noworodkow.html

Rodzice, którzy chcą chronić swe niemowlęta przed szczepienną śmiercią lub kalectwem powinni przed porodem przedstawić w szpitalu pisemny zakaz wszelkich szczepień w dwóch kopiach, które muszą być podpisane przez lekarzy.

Jedną kopię trzeba zachować dla siebie. W przypadku pogwałcenia przez lekarzy żądań rodziców, dokument ten będzie stanowić podstawę prawną do wytoczenia lekarzom i szpitalowi procesów o szczepienne okaleczenie lub zabicie dziecka.

Najbardziej zabójcze szczepionki dla dzieci do 2. roku życia (dane z VAERS):

zgony-poszczepienne-vaers.jpg?w=640Zgony poszczepienne zarejestrowane w amerykańskiej bazie VAERS

Szczepionki pneumokokowe są na czele tej niechlubnej listy. Przypadki zgonów zgłoszone do VAERS stanowią tylko od 1% do 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100.

autor: Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

źródło: https://www.monitor-...polskie-dzieci/

Notka biograficzna:

czajkowska-majewska_miniatura.jpg?w=134&*Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska – polska whistleblowerka (demaskatorka), naukowiec neurobiolog. Przez 25 lat pracowała w USA na Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie, gdzie m.in. badała wpływ szczepionek z rtęcią na zdrowie człowieka. W 2006 r. wygrała europejski konkurs na projekt badawczo-edukacyjny, otrzymując grant Katedry Marii Curie (UE) na przeprowadzenie badań nad biologiąautyzmu. Badania pod jej kierownictwem prowadzone były w Zakładzie Farmakologii oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży wInstytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Badano udziałrtęciowego związku tiomersalu (thimerosalu), dodawanego do szczepionek w charakterze konserwantu, w etiologii autyzmu. Prowadzono badania kliniczne na dzieciach i przedkliniczne na zwierzętach. Podanie oseskom szczurów różnych dawek tiomersalupowodowało wiele anomalii neurorozwojowych: niewydolność ruchową, upośledzenie reakcji bólowych, nasilenie reakcji lękowych, zaburzenia interakcji społecznych oraz istotne zmiany biochemiczne i neuropatologiczne w mózgu. Uszkodzenia mózgu u szczurów przypominały zmiany obserwowane u dzieci autystycznych. Szczury są mniej wrażliwe od ludzi na działanie toksyn, to znaczy, że zawarty w szczepionkach tiomersal powoduje większe spustoszenia w mózgach dzieci niż u szczurów.

***

„Wystarczyło zmienić nazwę dwoinki zapalenia płuc – choroby sprzed II wojny światowej, a generalnie XIX-wiecznej – na pneumokoka i strach można było zasiać. A zaraz potem wprowadzić przymus szczepień najbardziej bezbronnych istot, czyli dzieci” – dr Jerzy Jaśkowski

 

 

https://tajnearchiwu...oty-majewskiej/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#178 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 04 luty 2017 - 21:55

TRUMP OSTRZEGA LUDZI: "SZCZEPIENIA NA GRYPĘ TO NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W HISTORII!"
 
 

 

donaldtrump.jpg

Nawiązując do słów prezydenta Trumpa, szczepienia na grypę są największym przekrętem i skandalem w historii medycyny. Stworzone przez tzw. Big Pharmę szczepienia wprowadzały ludzi w chorobę i miały cele głównie finansowe.

 

W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump pocisnął szczepienia na grypę mówiąc, że są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie sprawił sobie ani jednej.

 

"Szczepienia na grypę to największy przekręt w historii..." - powiedział Trump.

 

"Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna" - mówi prezydent USA.

 

Trump przynajmniej częściowo na pewno ma rację – szczepionka na grypę zawiera wiele „złych rzeczy”, przykładowo: formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny.

 

Szczepienia są jedynym „lekarstwem”, które nie ma dowodów naukowych na bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Każdy wie, że rtęć jest toksyczna, kiedy wstrzykujemy ją do ludzkiego ciała.

Tak więc dlaczego producenci nie usuną rtęci?

Poniżej wywiad z prezydentem Trumpem, w którym wypowiada te słowa:

 

 

 

http://www.wrealu24....kret-w-historii


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#179 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 luty 2017 - 11:34

WSZYSTKIE szczepionki są groźne dla życia i zdrowia! Zobacz czym grożą! Badania to potwierdziły. Ciche ludobójstwo, na które się godzimy.
 
 
 
To co z tymi szczepionkami? Zdaje się, że dobrowolnie poddajemy się okaleczaniu biorąc tez udział w cichym ludobójstwie. Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń.  Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii.

szczepienie123.jpg

 
 

Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.)  Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

 

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne.  Nanoczątki uszkadzają też DNA.  

 

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek.  Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe.  Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia.  Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych.  Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

 

Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami.  Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci.  Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy.  W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, obywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami.  Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

 

Prof. Maria Dorota Majewska

http://www.wrealu24....ore-sie-godzimy


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#180 AN a EL

AN a EL

  JAM JEST

 • Members
 • PipPipPip
 • 9910 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 23:43

Lekarze, którzy odkryli powodujący raka enzym dodawany do szczepionek, giną w niewyjaśnionych okolicznościach

 

http://zmianynaziemi...pionek-gina-w-0


[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]WSZYSCY [/color]jesteśmy[/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]jednym umysłem,[/color][/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]JEDNĄ nieskończoną ŚWIADOMOŚCIĄ,[/color][/font]

[color=#800080;][font="arial, helvetica, sans-serif;"]a ILUZJA ODDZIELENIA jest tylko DOŚWIADCZENIEM tej rzeczywistości... [/color][/font]

Dołączona grafika


#181 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 10 sierpień 2017 - 11:09

Szczepionka MMR wywołała autyzm – udowodniono w sprawie sądowej
 
 

Depositphotos_13608501_s-300x300.jpgWe Włoszech doszło do przełomowego orzeczenia sądu w sprawie szczepionki MMR (szczepionka trójskładnikowa przeciw odrze, śwince i różyczce).

Zdrowy i normalnie rozwijający się Valentino Bocca po tym, jak w 14 miesiącu życia został zaszczepiony MMR, najpierw zaczął cierpieć na biegunki, stracił zainteresowanie jedzeniem oraz przez kilka dni nie umiał posługiwać się łyżeczką. Dolegliwości niestety rozwijały się dalej. Chłopiec zaczął cierpieć na bolesną chorobę jelit – charakterystyczną dla dzieci cierpiących na autyzm – co sprawiało, że płakał całymi nocami. Mimo, że dzisiaj chłopiec ma już dziewięć lat, nadal nie mówi. Osobisty dramat rodziców zdrowego dziecka, u którego w wyniku podania szczepionki rozwinął się autyzm, doprowadził do sprawy sądowej.

Włoskie Ministerstwo Zdrowia wypłaciło rodzicom dziecka 140 000 funtów (około 200 000 euro) odszkodowania. Rodzice walczą teraz dalej w sprawie cywilnej, starając się o kolejne odszkodowanie w wysokości 800 000 funtów (ponad milion euro).

Szczepionka MMR podana we Włoszech zawiera te same składniki, co szczepionki MMR podawane w Wielkiej Brytanii i USA.

 

W Stanach Zjednoczonych jest około 5000 rodzin znanych z mediów publicznych, których dotyczy podobna sytuacja a więc, wywołanie autyzmu u dziecka spowodowane podaniem szczepionki MMR.

Przypadek rodziny z Włoch nie jest odosobniony.
Na podstawie wyroków sądowych przeciwko szczepionce MMR wypłacono już 90 000 funtów rodzicom chłopca (Robert Fletcher), u którego stwierdzono uszkodzenia mózgu wywołane podaniem szczepionki oraz 1,5 mln dolarów rodzicom dziewczynki (Hannah Poling), która w wyniku podania szczepionki MMR oraz sześciu innych szczepionek w ciągu jednego dnia, zapadła na autyzm.

Źródła:

http://www.dailymail...ial-debate.html
http://www.naturalne...court_case.html

 

 

http://faktydlazdrow...prawie-sadowej/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#182 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 14 listopad 2017 - 12:16

Profesor ostrzega przed szczepionką. Radni zszokowani, bo w Zakopanem zaszczepiono już 379 dziewczynek
878e67453533d42b7251c475d0a4478e.jpg
zdj. J. Słowik
 

ZAKOPANE. "Szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy jest szkodliwa dla zdrowia". Z taką informacją do radnych z Komisji Rodziny i Spraw Społecznych przyjechał ginekolog, prof. Rudolf Klimek.

Radni stoją właśnie przed decyzją, by po raz kolejny zarezerwować w budżecie miasta pieniądze na zakup szczepionek przeciwko wirusowi hpv. W Zakopanem od 1998 roku zaszczepiono 379 dziewczynek.

Pieniądze na ten cel rokrocznie przekazywało miasto. Teraz radni zdecydowali się na posiedzenie komisji rodziny i spraw społecznych zaprosić prof. Rudolfa Klimka, który jest jak się okazało gorącym przeciwnikiem szczepionek dla dzieci.

Według niego zarabiają na tym przede wszystkim koncerny farmaceutyczne i jego koledzy po fachu. Od strony medycznej natomiast coraz więcej pojawia się dowodów, że szczepionka może działać zgoła odmiennie.

- Niektórzy lekarze ratują szczepionką tylko dlatego, bo ktoś inny chce zarobić, czyli koncerny farmaceutyczne – mówił prof. Klimek. - Odpowiedzialnych za to w Polsce jest pięciu profesorów. Ostatnio w Sejmie mówią, że szczepić przeciwko hpv, ale żeby przenieść to z Ministerstwa Zdrowia na Narodowy Fundusz Zdrowia. (…) Dlatego zwracam się do państwa z prośbą i uznaniem dla burmistrza Doruli i powtarzam: oszuści nie powinni być lekarzami. Oszustom nie wolno mówić o metodach leczenia nie wymieniając jego dróg. Wszyscy którzy mają legitymacje "zaszczepiony przeciwko rakowi szyjki macicy" powinni iść do lekarza po zwrot pieniędzy. Ludzie, którzy to robią powinni przeprosić społeczeństwo.

Profesor Klimek zapewniał, że prawdziwe prowadzenie ciąży jest najlepszym zabezpieczeniem wszystkich nowotworów, a nie tylko raka szyjki macicy. Ginekolog poszedł jeszcze dalej w swoim wywodzie twierdząc, że zaszczepione do tej pory dziewczynki powinny zostać przebadane. Z tego powodu, że część dzieci zaszczepionych tą szczepionką w dorosłości są bezpłodne.

Ostro przeciwko wypowiedzi prof. Klimka oponował radny Jacek Herman z zawodu lekarz ginekolog. - Z tą prawdą jest różnie, gdyby Gallów Anonimów było dwóch i pięciu Janów Długoszów, tej historii Polski byłoby też tyle i tak samo jest z panem profesorem i z pańską wiedzą – mówił Herman. – Ja jestem wykształcony w Poznaniu i przez profesorów, których pan zna chociażby prof. Marek Staszyński przecież on jest zwolennikiem szczepienia. Ja czuje się, jak zbrodniarz, bo ja szczepię te dzieci. Przedstawił pan informację moim zdaniem wybiórczo, a poza tym troszeczkę pan przesadził.

Radny Herman ostatecznie opuścił salę obrad. Radni jednak byli zdziwieni informacjami, jakich udzielił im prof. Klimek. Zapewniali, że chcieli dobrze.

- Jestem przerażony tym co pan mówi – powiedział do prof. Klimka radny Jędrysiak. - Przyznam się, że nie znam się na medycynie, bo znam się na sztuce, ale tutaj jeżeli ktoś zrobi kicz nie będzie z tego większych konsekwencji. Ale już w przypadku medycyny to jest poważny problem.

Radni zaapelowali też, aby ta informacja nie wzbudziła paniki. Niektórzy chcieliby poznać również stanowisko lekarzy, którzy są zwolennikami szczepień.

js/

 

 

 

http://podhale24.pl/...ziewczynek.html


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#183 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 06 grudzień 2017 - 09:22

Sterylizacja pod pozorem ratującego życia szczepienia? W Kenii stosowano szczepionkę na tężec powodującą niepłodność

 

 

30-11-2017 10:26 Szczepienie młodej dziewczyny w Afryce Fot. PATH global health / flickr.com / CC BY 2.0 Kategoria: Świat Podziel...

bb7574a88d0bb02f8d73d2762ed317a5.jpg

 

Kilka lat temu w Kenii przeprowadzono akcję szczepienia dziewcząt i kobiet przeciwko tężcowi. Szczepionka zawierała składniki upośledzającą płodność. Interwencja Kościoła katolickiego doprowadziła do przerwania akcji szczepień.

 

W 2014 roku w Kenii odbyła się akcja masowego szczepienia na tężec. 2 mln szczepionek zostało sfinansowane przez Światową Organizację Zdrowia i UNICEF. Już po pierwszej serii szczepień pojawiły się obawy, że szczepionka nie tylko chroni przed tężcem, chorobą o bardzo wysokiej śmiertelności, ale, niejako przy okazji, sterylizuje kobiety.

 

Szczepienie było skierowane do kobiet w wieku prokreacyjnym albowiem to im oraz noworodkom tężec zagraża najbardziej. Obawy dotyczące dodatkowego, sterylizacyjnego działania szczepionki zaniepokoiły kenijski episkopat, który zlecił szczegółowe badania preparatu. Okazało się, że szczepionka zawiera antygen HCG wywołujący po pełnej pięciodawkowej serii szczepień trwałą, a po krótszej czasową niepłodność kobiet. W wyniku działań Kościoła szczepienia w Kenii przerwano po podaniu kobietom trzeciej dawki, toteż nie zdążyły one przynieść nieodwracalnych skutków. Istnieją jednak obawy, że tę szczepionkę stosuje się także w innych krajach Trzeciego Świata, zamiast normalnej szczepionki przeciwtężcowej, niemającej działania sterylizacyjnego czy antykoncepcyjnego. Więcej o samej szczepionce sterylizującej można przeczytać tutaj...

Źródło: https://www.prawdaob...ujaca-3207.html © http://www.prawdaobiektywna.pl


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#184 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5621 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 październik 2018 - 08:24

42966940_2338097416478803_70816475964013

 

43169832_10212725368344712_3520846256039

 

 

42990363_2337413806547164_71760546239946


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development