Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nibiru czy inna planeta?


2369 odpowiedzi w tym temacie

Katalogi.pl

Katalogi.pl
 • Bywalec

#2341 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 01:16

- Nieznana planeta w pobliżu Słońca spowoduje wstrząsy na całym świecie? -

W serwisie internetowym YouTube pojawił się interesujący film. Można na nim zobaczyć Słońce i widoczną obok plamę, jakby inną planetę. Sądząc po wielkości musiałaby być wielokrotnością wielkości Jowisza. Jest ona jednak widoczna jedynie po zastosowaniu filtra, który zmniejsza jasność światła słonecznego.

Zwolennicy teorii o planecie X twierdzą, że jest ona już blisko Słońca. Jeśli hipotezy te są poprawne, na początku kwietnia na świecie należy oczekiwać wzrostu aktywności sejsmicznej. Może dojść do trzęsienia ziemi, która będzie porównywalne siłą do japońskiego z marca 2011. Obiekt tej masy musiałby wprowadzić dramatyczną nierównowagę orbit planet powodując chaos, który mógłby trwać miliony lat.

Na temat "drugiego słońca" od jakiegoś czasu toczy się w sieci ożywiona debata, w której sceptyczne obywatele, zaprzeczają jego istnieniu. Zamiast się spierać można po prostu wziąć specjalny filtr słoneczny lub maskę spawalniczą i obserwując po kilka sekund okolicę tarczy słonecznej powinno się dać to coś zobaczyć nie uszkadzając sobie wzroku. Należy jednak zachować przy tym dużą ostrożność w tego typu obserwacjach i nigdy nie patrzyć w gwiazdę gołym okiem ani za pomocą jakiejkolwiek optyki gdyż grozi to nieodwracalnym uszkodzeniem wzroku.

Gdyby tam rzeczywiście była planeta trzeba przyznać, że okolice Słońca to kamuflaż idealny. Ostatni przypadek komety PanSTARRS dobitnie pokazał, że Słońce swoim blaskiem skutecznie przyćmiewa wszystko w swojej okolicy nieboskłonu. Jednak nawet kometa PanSTARRS była w końcu widoczna, więc trudno uwierzyć, że może istnieć planeta, o której oficjalnie nauka nie wie a na dodatek nikt jej nie zaobserwował, podczas gdy amatorska astronomia słoneczna, jako hobby wśród astronomów amatorów ma się dobrze. To po prostu niewiarygodne, aby ktoś machnął filterkiem przed obiektywem kamery i zobaczył coś, czego nie widza tysiące znających się na rzeczy astronomów.

Dużo bardziej realnym drugim słońcem na nieboskłonie może być wkrótce kometa ISON, która ma mieć jasność przewyższająca Księżyc w pełni. Z pewnością wielu wizjonerów ma już przygotowane odpowiednie treści, gdy niesamowity widok na niebie nie będzie wymagał nie tylko filtrów słonecznych, ale będzie widoczny gołym okiem. Wszyscy, którzy chcieli zobaczyć drugie "słońce" na naszym niebie będą usatysfakcjonowani już w listopadzie 2013 roku.

http://innemedium.pl/wiadomosc/nieznana-planeta-w-poblizu-slonca-spowoduje-wstrzasy-calym-swiecie

#2342 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 00:45

- Nibiru jest, czy go nie ma? - /ENKI ściemnia/

Posted on Kwiecień 13, 2013

Conajmniej dziwnie wygląda ten zapis sesji z Lucyną Łobos-Brown (Enki). Jest tutaj mowa o “jakiejś ochronie” którą mamy rzekomo od przedstawicieli cywilizacji z Syriusza i Oriona, że meteoryt z Czelabińska był efektem przelotu tej niby komety.To stawia nas w sytuacji jakbyśmy byli królikami w klatce, pod ochroną hodowcy, który zadecyduje czy będzie hodowlę dalej prowadzić, no może coś ulepszy.
BARBARA – Kiedy planeta X[Nibiru] zacznie okrążać Słońce ze swym groźnym ogonem, jakie mogą być skutki dla układu słonecznego i dla naszej Ziemi?
Cytat:
ENKI – I znowu mam być matematykiem. Kiedy? Za miesiąc w stronę Słońca, minęła Merkurego. Kiedy? Nie wiem kiedy? Wiem tylko tyle, że nastąpi to wkrótce. Jakie to mogą być skutki oddziałowywania Słońca na Układ Słoneczny, a zwłaszcza na Ziemię? Miałaby ogromne skutki, gdyby nie było zabezpieczenia, tego co jest, nazwanego wdzięcznie „plazmą”. Mogli naukowcy wymyśleć trochę bardziej subtelną nazwę. Ale cóż mogli wymyśleć, skoro sami nie wiedzą skąd się ta plazma wzięła. Więc, kiedy będzie okrążać, czy stanie na wysokości Słońca, te wybuchy na Słońcu oczywiście będą miały zwiększoną moc. Czy to będzie miało skutek dla Ziemi? To zależy, to zależy jak się Ziemia w tym czasie ustawi w stosunku do Słońca. Nie obejdzie się to jednakże bez skutków ubocznych – lecz nie dramatyzujcie. Są na Ziemi tacy, którym na Ziemi bardzo zależy, a przy okazji, kto na tym skorzysta? Wszyscy. Niedowiarki też. Słucham.

http://nnka.wordpress.com/2013/04/13/nibiru-jest-czy-go-nie-ma/

#2343 Siewcaplew

Siewcaplew

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 839 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 08:09

I tak rąbnie w Ziemię meteoryt. Żadne nawiedzone chanellingowskie układy z obcymi Oriona czy Syriusza nie mają wpływu na ogólnoświatowego karmana. Nawet najbogatszym, wpływowym ludziom nie zupełnie udaje się manipulować rzeczywistością.
A teraz coś pozytywnego: Zwycięstwo nad telewizyjnymi kłamstwami.Pod koniec lutego br. Brytyjczyk Tony Rooke odmówił płacenia abonamentu TV, ponieważ uważał, że BBC celowo podaje nieprawdziwe fakty na temat wydarzeń dotyczących zamachu w Nowym Jorku w dniu 11.09.2001 roku.

O tej sprawie pisałem w tym tekście:

www.ekspedyt.org/adnovum/2013/02/19/5164_nie-tylko-polska-telewizja-klamie.html

Według Tony Rooke'a, który jest dokumentalistą filmowym, odmowa przez BBC emisji programu dokumentalnego dowodzącego, że budynek tzw. WTC 7 nie mógł się zawalić z powodu uderzenia samolotów w dwie wieże WTC, jest przyznaniem się przez tą stację telewizyjną, że miała informację, iż prawdziwe przyczyny domniemanego zamachu są inne niż podawane oficjanie przez media.

Na tej podstawie odmówił on opłacenia abonamentu za telewizję i oskarżył przed sądem BBC o łamanie prawa polegającego na podawaniu nieprawdy oraz manipulację faktami.

Sąd w wydanym wyroku zgodził się z oskarżonym o niepłacenie abonamentu Tony Rooke i odmówił zasądzenie od niego zaległych opłat za abonament.

Jak widać sądy w Wielkiej Brytanii jeszcze właściwie działają i nie poddają się naciskom politycznym zachowując swoją rzeczywistą bezstronność. (więcej na http://adnovum.nowye...nymi-klamstwami

#2344 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 05 maj 2013 - 09:06

- Огромный небесный объект зафиксировали камеры видеонаблюдения на станции Neumayer III в Антарктиде -

http://planeta.moy.su/blog/ogromnyj_nebesnyj_obekt_zafiksirovali_kamery_videonabljudenija_na_stancii_neumayer_iii_v_antarktide/2013-05-05-50950

- Alert!! Neumayer Station III Showing Enormous Celestial Object! - May 3, 2013 -#2345 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 27 maj 2013 - 00:12

- Kolejne zdjęcia rzekomej planety Nibiru na Antarktydzie -

Niemiecka stacja arktyczna Neumayer Station na biegunie południowym jest często bohaterem wielu rzekomo paranormalnych zdarzeń. Seryjnie pojawiają się tam niezidentyfikowane obiekty i to zarówno kosmiczne jak ziemskie. Neumayer Station jest po prostu mekką wszystkich zwolenników teorii Nibiru.

Co jakiś czas w sieci Internet pojawiają się kolejne filmy nakręcone za pomocą kamer internetowych śledzących tę arktyczną stację. Wiele ze zdjęć i filmów, które zawierają niezidentyfikowane obiekty to po prostu ślady po wypuszczanych balonach meteorologicznych, które w tej części świata są bardzo często stosowane w celu dokonywania szczegółowych pomiarów meteorologicznych.

Zwolennicy teorii Nibiru twierdzą, że nową planetę można obserwować tylko na Antarktydzie i dlatego dla nich zdjęcia przedstawiające jasne obiekty niebieskie to dowód na poprawność swoich teorii. Niestety często rzekome Nibiru okazuje się po prostu Księżycem lub Wenus, która w wyniku ekspozycji kamery jaśnieje nienaturalnie jasnym światłem.

Ludzie oczekujący drugiego źródła światła na ziemskim niebie będą jednak wkrótce zadowoleni, bo wszystko wskazuje na to, że już wkrótce rzeczywiście na niebie pojawi się drugie "słońce". Ma to być kometa ISON, która aktualnie szybko zbliża się do Słońca w wyniku, czego jej jasność cały czas rośnie. W momencie kulminacyjnym będzie ona jaśniejsza od Księżyca w pełni. Niektórzy już teraz sugerują, że obiekt ten poprzedza przybycie Nibiru. W tej chwili jednak nie ma na to mocnych dowodów.

Pozostaje dalej wpatrywać się w przekazy z Antarktydy w celu zaobserwowania ewentualnych anomalii nieba, które mogą się pojawiać w tej odległej lokalizacji.

http://innemedium.pl/wiadomosc/kolejne-zdjecia-rzekomej-planety-nibiru-antarktydzie

- Nibiru System Seen in Antartica?Australian Antartic Division Update -#2346 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 09:06

- Annunaki mogli wylądować w Afryce -

 

http://innemedium.pl...adowac-w-afryce

http://ufosightingsh...rnment-has.html

 

- Tajemnicze spotkanie Obamy, Clintona i Busha w Afryce -

 

http://talbot.nowyek...-busha-w-afryce

 

- Unusual Wing-Shaped UFO Near The Sun - July 11, 2013 -

 

http://ufosightingsh...r-sun-july.html

 

 #2347 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 00:01

- Były pracownik NASA ostrzega przed Nibiru -
 
W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające garść informacji na temat planety Nibiru, Według tej alternatywnej wersji zdarzeń, przed opinia publiczną ukrywa się wiedzę o istnieniu dodatkowego towarzysza Słońca. Tym razem "prawdę" ujawnia niejaka Patti Brassard, która jest podobno byłym pracownikiem NASA.
 
Według jej słów nasze Słońce ma towarzysza, to brązowy karzeł, który ma własne siedem planet. Brassard twierdzi, że rząd i NASA są tego świadomi i że faktycznie istnieje ciało niebieskie, które nazywamy Nibiru lub Planetą X. Jak twierdzi, elity wiedza o tych trudnych czasach już od jakiegoś czasu i się na to przygotowują, ale każdy zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy przeżyją i każdy powinien dbać o siebie.
 
Jak wynika z ostrzeżenia Patti Brassard, będziemy musieli przetrwać chłód zimy i najgorętsze miesiące letnie, ze względu na wpływ tego systemu. Według niej wszystkie sieci energetyczne zostaną zniszczone. Potem nastąpi zatrzymanie się ich i w wielu przypadkach może się to skończyć podobnie jak w Fukushimie.
 
Według słów Brassard, ci, którzy przetrwają i będą na terytorium USA zostaną wtedy umieszczeni w słynnych obozach FEMA. Zbliżenie się tak znacznych obiektów, jakie zapowiada ta katastroficzna informacja oznaczałaby poważne reperkusje na Ziemi z wielkimi trzęsieniami ziemi włącznie.
 
Jak wynika z tego przekazu do wielkich wstrząsów ma dojść między 17 a 26 sierpniem. Szczególnie zagrożona ma być Kalifornia, gdzie spodziewane jest trzęsienie o magnitudzie nawet przekraczającej 10 stopni w skali Richtera. Oczywiście nie ma wystarczających dowodów na to rzekome zbliżenie się brązowego karła, dlatego zanim ktoś zacznie lamentować ze względu na nadciągająca apokalipsę lepiej spokojnie poczekać do wspomnianych dat, aby się przekonać, czy będzie to kolejne fałszywe proroctwo, czy wręcz przeciwnie.
 
 
Spierdzielać tam 'Gdzie pieprz rośnie’, aby uratować się a najlepiej opanować już teraz miejsca schronienia naszych możnowładców przewielebnych!  :D

 #2348 gosc2012

gosc2012

  1

 • Members
 • PipPip
 • 15 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:14

17-26 sierpnia? BZDURY! Kometę ISON, która ma 3-5 km średnicy, zauważono rok temu. Brązowy karzeł (by nim być) musiałby mieć co najmniej 80 mas Jowisza. Z takimi parametrami zostałby dostrzeżony przez astronomów-amatorów dawno, dawno temu.

Co nie wyklucza faktu, że Słońce w ogóle mogłoby posiadać takiego towarzysza.#2349 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 09:44

- Efektowne nagranie rzekomej planety Nibiru -
 
Filmy przedstawiające rzekomą planetę Nibiru pojawiają się cyklicznie. Część z nich można łatwo zaklasyfikować jako zjawiska optyczne (parheliony), a jeszcze inne to przeważnie fantomy powstające w wyniku przepuszczenia silnego źródła światła przez układ soczewek. Są i nagrania, które nie pasują do żadnego z tych popularnych wyjaśnień i w sieci właśnie pojawiło się coś takiego.
 
Według internauty, który opublikował to nagranie jest to dowód na to, że faktycznie coś nadlatuje ze strony Słońca. Tak tłumaczone jest to dlaczego nikt tego nie widzi, bo skoro drugi jasny obiekt w okolicy Słońca jest tak oczywisty jak na tym zdjęciu, gdzie sam powoduje efekt "lens flare", to musi być to widoczne również gołym okiem, na przykład z wykorzystaniem zwykłych akcesoriów stosowanych do oglądania zaćmień Słońca.
 
Do obserwacji na poniższym filmie doszło 15 września 2013 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Sceptycy zwykle uznają to za fałszerstwo i stwierdzają, że gdyby była to prawda to słyszelibyśmy o tym we wszystkich wiadomościach.
 
 
- Nibiru Nibiru Nibiru! | Listen To the Red Shaman And Friends 2013 -
 
 
- Planet X Nibiru hitting the Earth -
 
 
- Keep The Fire Burning -  :wub:
 

 #2350 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 22:20

- Układ Słoneczny za czasów cywilizacji Sumerów ok. 3500 p.n.e. -

 

Na pewno każdy widział wizerunek cylindrycznej pieczęci Sumerów. Uderzający na tym wizerunku jest sposób przedstawienia Układu Słonecznego. Obraz Układu Słonecznego przedstawiony na tej pieczęci zupełnie nie pasuje do dzisiejszego obrazu nieba. Na cylindrycznej pieczęci widzimy planetę pomiędzy Marsem a Jowiszem. Jednak najważniejsze pytania, które należy zadać, brzmią następująco: Kiedy została wykonana ta pieczęć cylindryczna , z jakiego okresu pochodzi wizerunek Układu Słonecznego. Na pierwsze pytanie archeologowie odpowiedź znają- czas powstania pieczęci jest nieznany, a była używana około 3500 p.n.e . Niektórzy badacze idą jeszcze o krok dalej w swoich hipotezach. Twierdzą, że na pieczęci nie ma Wenus. Byłoby to zgodne z tym co przestawia w swojej książce „World In colision” Immanuel Velikowski twierdzący, że Wenus stała się planetą Układu Słonecznego dopiero w czasach biblijnych. Potwierdzały by też tę hipotezę Mity Greckie mówiące o tym, że Wenus(Afrodyta) wyłoniła się z piany morskiej, po tym kiedy Kronos okaleczył Swojego Ojca Uranosa sierpem obcinając mu genitalia, które spadłu do morza (Hezjod-Teogonia).Być może oznacza to po prostu kolizję między planetami Układu Słonecznego Uranem, Wenus i …np Nibiru? Tylko Wenus i Uran obracają się w przeciwnym kierunku do Słońca i pozostałych planet .Dodatkowo biorąc po uwagę wzór Tytusa Bodego l= ( 0,3+nx0,4) dla n=0,1… określający odległości planet od Słońca otrzymujemy następujące odległości w j.a dla Wenus W= 0,7 dla hipotetycznej planety między Marszem a Jowiszem T=2,8 dla Urana U=19,6 .Otrzymujemy dziwną zależność (przypadkową?) U/W=28 a U/T=7. Jeśli na pieczęci używanej w Ur około 3500 p.n.e. widnieje planeta pomiędzy Marsem a Jowiszem, to znaczy że największa katastrofa w naszym Układzie Słonecznym wydarzyła się prawie w czasach współczesnych biorąc po uwagę wiek Ziemi liczący miliardy lat – po 3500 p.n.e. najgorsze jest jednak to, że nie zachowały żadne inne starożytne rysunki przestawiające Układ Słoneczny. Majowie z kolei swoją ostnią epokę rozpoczynają około 3114 roku p.n.e. i te lata również przyjmowane były w ich cywilzacji jako rok narodzin Wenus

 

http://nnka.wordpres...-ok-3500-p-n-e/

 

- Sumerowie i planeta Nibru -

 

http://forum-przebud...i-planeta-nibru

 #2351 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:47

- -Astronomer Carlos Muñoz Ferrada: "Hercolubus is coming" 2013 - -

- Astronom Carlos Muñoz Ferrada: "Hercólubus nadchodzi" 2013 -

 

http://ufosightingsh...oz-ferrada.html

 

http://translate.goo...iw=1920&bih=985

 

http://www.area51.org/

 

 #2352 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:47

- -Astronomer Carlos Muñoz Ferrada: "Hercolubus is coming" 2013 - -

- Astronom Carlos Muñoz Ferrada: "Hercólubus nadchodzi" 2013 -

 

http://ufosightingsh...oz-ferrada.html

 

http://translate.goo...iw=1920&bih=985

 

http://www.area51.org/

 

 #2353 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 10:29

- Hercolobus is near... pics included -  :wub:
 
 

 #2354 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:11

- …”NIBIRU”…DR KAPLAN COORDINATES!!! -  B)
 
 

 #2355 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 01:32

- Nibiru Planet X Location Earth Details Update May Progress report -

 

http://beforeitsnews...rt-2478560.html

 #2356 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 07:36

- Nibiru/Alert Planet of the Crossing – WARNING ISSUED NIBIRU CLOSING IN ON EARTH AS ANUNNAKI PREPARE TO ACTIVATE STARGATES -

 

'Nibiru / Alert Planeta Crossing - UWAGA WYDANE NIBIRU zbliża się do ziemi, jak przygotować się do Anunnaki AKTYWOWANIE Stargates'  :)

 

http://beforeitsnews...es-2482392.html

 

http://translate.goo...iw=1920&bih=985#2357 madmax27

madmax27

  Newbie

 • Members
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2014 - 17:33

hmm ciekawe czy jest to realne zagrożenie#2358 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 22:16

- Nibiru – Ceres New information -  B)  :) 

http://beforeitsnews...-2-2485146.html

http://translate.goo...tml&prev=search#2359 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:33

- NIBIRU ? BLACK SUN !НИБИРУ? Черное солнце! -  B) 

Nie udało się zasłonić…Не удалось покрыть …

https://zenobiuszjuz...-черное-солнце/

#2360 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 27 grudzień 2014 - 11:43

- Piorun słoneczny – interakcja Słońca z hipotetycznym Nibiru? -  B) 

Oba filmiki prezentują się naprawdę niezwykle( jeśli to nie fake).Słońce na osi północ-południe oddziaływuje elektrycznie z czym ? – trudno powiedzieć, fakt że wygląda to niesamowicie !

Piorun słoneczny – złudzenie czy zapowiedź anomalii

W sieci można znaleźć kilka nowych nagrań dokumentujących dziwne zjawisko jakie udało się uchwycić za pomocą naziemnych kamery obserwujących Słońce. Wygląda to tak jak wielkie wyładowanie elektryczne.

Dla uproszczenia fenomen ten można nazwać „piorunem słonecznym”. Wygląda to tak, jakby Słońce wchodziło z czymś w interakcję. To może ucieszyć zwolenników teorii elektrycznego wszechświata. Wiadomo, że takie łuki elektryczne powstają w okolicy Jowisza i Saturna, które oddziałują w ten sposób z niektórymi satelitami. Być może Słońce też z czymś oddziałuje, być może z jedną z nadlatujących obecnie komet.

Oczywiście takie dywagacje maja sens dopiero gdy ponad wszelką wątpliwość wykluczy się CGI oraz jakiś błąd aparatury nagrywającej powodowany dużą jasnością filmowanego obiektu. Jeśli w ten sposób nie da się tego wyjaśnić to, z czym mamy tutaj do czynienia?

http://nnka.wordpres...tycznym-nibiru/#2361 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 04:00

- Świat astronomiczny wstrząśnięty informacją, że poza Plutonem mogą być kolejne planety. -

Temat planety X powraca cyklicznie i o dziwo tym razem nie ze strony pasjonatów mitycznej planety Nibiru wspominanej jeszcze przez Sumerów, ale ze strony poważnych naukowców. Dodatkowo donoszą oni, że za orbitą Plutona mogą się znajdować dwa ciała niebieskie wpływające grawitacyjnie na pozostałe obiekty w tamtej okolicy.

Do takich wniosków doszedł Carlos de la Fuente Marcos z uniwersytetu UCM (The Complutense University of Madrid) po przeanalizowaniu trzynastu tak zwanych ekstremalnych transneptunowców (ETNO - extreme trans-Neptunian object) czyli planetoid lub planet karłowatych takich jak Pluton, znajdujących się poza orbitą Neptuna uważanego obecnie za ostatnią planetę naszego systemu.

Orbity tych ETNO są drastycznie różne od przewidywań astronomów. Oczywiste jest zatem, że musza na nie oddziaływać jakieś niebagatelne siły, których nie uwzględniono przy kalkulacji ich trajektorii. Zdaniem naukowca jego wyliczenia wskazują, że na skrajach naszego Układu Słonecznego muszą się znajdować przynajmniej dwie nieznane dotychczas planety.

Do wniosków takich de la Fuente doszedł po przeprowadzeniu licznych symulacji komputerowych. Model matematyczny powstał na podstawie obserwacji komety 96P/Machholz 1 oraz wspomnianych kilkunastu transneptunowców, które zachowywały się niezgodnie z oczekiwaniami. Badania wykazały, że może się tak dziać tylko wtedy, gdy na ich ruch wpływają inne silne źródła grawitacji.

Uczony twierdzi, że takich dużych obiektów astronomicznych może być nawet więcej niż dwa. Obiegają Słońce w odległości, co najmniej 200 AU i więcej. Odległość między Ziemią i Słońcem to 1 AU. Te hipotetyczne planety muszą mieć siłę grawitacji większą od Ziemi. Tajemnicą pozostaje, dlaczego nie zostały dotychczas zaobserwowane. Widać za to, że wpływają na ruch innych odległych ciał niebieskich.

http://zmianynaziemi...kolejne-planety
#
http://news.yahoo.co...-134043845.html
http://earthsky.org/...ts-beyond-pluto
http://www.universet...e-solar-system/

/No i co, 'naukowcy i astronomowie zaprzeczali 'Łońskiego czasu' a i tu było na tym forum od groma 'pupcio wąchaczy, że układ słoneczny jest, jaki jest i nic poza tym a tu, 'BUM' i WOW!/

 

/Z cicha pęk!/  :D  :rolleyes:  :wub:  I, nasi górą!

 

/"wstrząśnięci informacją"  :lol: Nie jeden astronom pewnie ma teraz podwyższone ciśnienie a i atak serca wstrząśniętego?/

 

Polecam!  ;)

 

- Drinki Jamesa Bonda - wstrząśnięte, nie zmieszane - HE -

 

007 Black Martini  :rolleyes:

 

Aby mieć pewność, że otrzymasz kwintesencję smaku ulubionego drinka Bonda musisz pamiętać (sam Bond przypominał w filmie aż 22 razy), by był „wstrząśnięty, nie zmieszany”. Wstrząsanie powoduje zwiększone tarcie między lodem a wódką, w efekcie dając napowietrzony i lodowato zimny napój. Soczysta delikatność i głębia smaku wódki Smirnoff Black pozwala w pełni rozkoszować się aromatem tego klasycznego koktajlu.

 

http://he.com.pl/Dri...rtykul-819.html#2362 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 3141 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 02 lipiec 2015 - 10:50

Nieznana siła wpływa na cały Układ Słoneczny

 

Piątek, 26 czerwca (11:11)

Istnieje długa lista niepokojących faktów, które wskazują na występowanie nieznanych procesów, wpływających na wszystkie planety z Układu Słonecznego.

 

0004F5ICPV9OM60F-C116-F4.jpg

 •  

Układ Słoneczny podlega przemianom pod wpływem nieznanych sił

/©123RF/PICSEL

RMF 24: Rosetta sfotografowała lód na powierzchni komety

0004F1Y3JHSLM9IT-C102.jpg

 

 

Jądro komety 67P/Churiumov-Gerasimenko nie przypomina może spodziewanej brudnej śnieżnej kuli, ale to nie oznacza, że śniegu, czy też raczej lodu w ogóle tam nie ma. Naukowcy Europejskiej Agencji Kosmicznej opublikowali zdjęcia wskazujące na miejsca, gdzie taki lód spod warstwy gruzu i pyłu... czytaj więcej

Nasza dzienna gwiazda jest zresztą pierwszym dowodem na to, że w kosmosie dzieje się coś dziwnego. Wystarczy wspomnieć, że od 1901 roku pole magnetyczne Słońca wzrosło o 230 proc. i nikt nie wie dlaczego. Poza tym zaskakujące jest to, że Księżyc znacznie zwiększył swoją szczątkową atmosferę. Od jakiegoś czasu staje się ona coraz większa. Wokół Księżyca powstała już warstwa, składająca się głównie z sodu i sięgająca 6000 km. Według wszelkich dostępnych danych, wcześniej czegoś takiego nie było.

 

 

Do kolekcji osobliwości z Układu Słonecznego trzeba dodać to, co sonda Messenger odkryła na Merkurym. Nieoczekiwanie na najbliższej Słońcu planecie skalistej odkryto pokrywy lodowe na biegunach. Na dodatek okazało się, że glob ten ma zaskakująco silne pole magnetyczne. Podobnie wygląda sytuacja z Wenus. Ustalono, że zorze polarne na tej planecie stały się jaśniejsze i to aż o 2500 proc. Smaczku dodaje fakt, że doszło do tego zaledwie w niecałe 40 lat. Można zaryzykować twierdzenie, że nie byłoby to możliwe o ile nie doszło tam do globalnych zmian atmosferycznych.
 
Z kolei Mars doświadcza podobno globalnego ocieplenia. Na skutek tych procesów zaobserwowano na przykład zdecydowany wzrost siły burz występujących na powierzchni tej planety. Nie bez znaczenia jest też fakt, że doszło do zupełnego zaniku lodu w obszarach polarnych.
 
Zmian nie uniknęły też wielkie gazowe olbrzymy. Chmury plazmy nad Jowiszem zaczęły świecić z 200 proc. większą jasnością. Ogromny pas w atmosferze zmienił przy tym swój kolor. Poza tym chmury stały się cieńsze i zdają się rozpuszczać szybciej niż kiedyś. Zmiany dotknęły też Saturna. Prędkość równikowego prądu strumieniowego znacznie spadła i to zaledwie w ciągu 30 lat. Zjawisku towarzyszy niewytłumaczalny wzrost emisji promieniowania rentgenowskiego na równiku tej planety.
 
Dalsze planety również ulegają przeobrażeniom. Uran znacząco zmienił swą jasność. Wzrosła aktywność atmosferyczna skutkująca pojawianiem się chmur. Warto zaznaczyć, że w przeszłości atmosfera była tam bardzo spokojna. Również na Neptunie atmosfera stała się jaśniejsza o około 40 proc. Nawet mały Pluton odnotował anomalię z ciśnieniem atmosferycznym, które wzrosło o 300 proc. i to pomimo tego, że planeta ciągle odsuwa się od Słońca.

Co do Ziemi, to każdy chyba widzi, że wszystko się zmienia i to bardzo szybko. Pogoda często szaleje, a na dodatek widoczne są znaczące zmiany geofizyczne na naszej planecie. Może za to odpowiadać przesunięcie osi Ziemi, do którego doszło w ciągu ostatnich 30 lat.

 

0004F5IINDXJX3N1-C116-F4.jpg

 •  

Chmury plazmy nad Jowiszem zaczęły świecić z 200 proc. większą jasnością.

/NASA

Co zatem dzieje się w okolicy Układu Słonecznego, że praktycznie wszystkie planety i samo Słońce doświadczyły fundamentalnych zmian, które bardzo trudno wytłumaczyć. Niektórzy usiłują wyjaśnić je obecnością hipotetycznej planety Nibiru, ale na jej istnienie nie ma oczywiście mocnych dowodów. Prawdę mówiąc zmiany wskazane powyżej mogą być powodowane bardzo licznymi czynnikami i nie sposób obecnie powiedzieć, co wpływa na Układ Słoneczny. Pewne jest tylko to, że coś się dzieje, ale nadal nie wiadomo co.

Artykuł pochodzi z kategorii: Technauka

 

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl...ampaign=firefox

http://nt.interia.pl...zny,nId,1841802


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#2363 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 02:40

- Anunnaki Message Published In UFO Magazine in 1958! -  B)

 

'Anunnaki Wiadomość opublikowana w magazynie UFO w 1958 roku!'

 

http://beforeitsnews...58-2494618.html

 

https://translate.go...tml&prev=search

 

- If the Anunnaki Created Us, Who Created the Anunnaki? -

 

http://www.bibliotec...naki/anu_27.htm

http://www.dzopa.com/?tag=aliens

http://paranormal-ne...015-11-20-11562

 

https://translate.go...htm&prev=search

 

'Enlil i Enki, dwóch prezesów na Ziemie wysłanych z Nibiru, aby rządzili Ziemią i byli odpowiedzialni za wszystko co się dzieje na ziemi włącznie z wszystkimi władzami i je kontroli.'

 

Obama, Clinton, Bush "W grudniu 2013 roku tak się przypadkowo złożyło, że trzem prezydentom USA przypadło spotkać się przypadkowo w Afryce zwanej m.in. przez National Geographic „kolebką ludzkości”."

 

/Ne wykluczone, że właśnie wtedy spotkali się z 'prezesami'?!/  :) +  :ph34r:

 

 

 

 #2364 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:15

- Second Sun visible in Indonesie - A harbinger that Nibiru is nearing Earth? -  B)

 

'Drugie Sun widoczne w Indonezji - Zapowiedzią, że Nibiru zbliża się do Ziemi?

 

http://ufosightingsh...-indonesie.html

 

https://translate.go...tml&prev=search#2365 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 00:27

- BREAKING: Scientists Confirm Planet-X Exists (aka Nibiru) -  B)

 

http://beforeitsnews...ru-2495756.html

http://www.sciencema...en-solar-system

 

https://translate.go...tml&prev=search

 

- Nowa planeta w układzie słonecznym! -

 

http://www.paranorma...zie-slonecznym/

 

- Planetę X znaleźli się na obrzeżach układu Słonecznego -

 

Astronomowie Mike Brown i Konstantin Батыгин z Kalifornijskiego instytutu technologicznego w Pasadenie poinformowali o wykryciu poza orbitę Plutona obiektu wielkości Neptuna, który dziesięć razy cięższy od Ziemi. Wyniki poszukiwań Planety X autorzy opublikowali w "The Astronomical Journal", a krótko o nich opowiada Science News.

 

https://latestnewsre...nechnoj-sistemy

 

/A jeszcze niedawno na tym forum i tym podobnym niektórzy wyśmiewali się do rozpuku, że tylko ciemniaki z czarnej dziury kosmicznej śmią twierdzić, że jakaś planeta może znajdować się w Układzie Słonecznym a tu 'bum' i jest i to prawie wielkości Neptuna, - ale dyskomfort psychiczny dla nie dociekliwych 'human's'!/  :wub:

 

 #2366 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 00:08

- Torah Codes Point to Messiah & Nibiru Next Week? -  B)

 

http://www.jesuseter...biru-next-week/

http://beforeitsnews...eo-2478638.html

 

https://translate.go...ek/&prev=search

 

 #2367 Siewcaplew

Siewcaplew

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 839 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 16:22

  Z tymi zmianami w układzie słonecznym, to może być efekt przechodzenia przez równik galaktyczny. Mamy zsumowane emisje różnych gwiazd i obiektów, co powoduje wzrost energetyki na planetach ale również potęgowane działanie "innych" z odleglejszych miejsc. Wpływ na dekle mogą mieć ciche intencje, które "przejechały" się na grzbietach fal elektromagnetycznych. To taki wtórny smog. 

  Prędzej doczekamy statku/bazy, z którego zstąpią żniwiarze po swoich niż planety Nibiru. Szkoda, że tak "wonsko" nasze zmysły odbierają :) Na tej planecie należało by wyrżnąć elity, które uzurpują sobie prawo do hodowli. Wprowadzić w życie kodeks praw uniwersalnych i rozpieprzyć w drobny mak wszystkie prymitywne programy umysłowe, łącznie z tymi samodzielnymi z astralu. 

  Wszystko jest możliwe jeśli zbiorowość przestanie projektować tą zjebaną rzeczywistość. Jeśli zmienią się potrzeby i priorytety zmieni się również DNA i to nie tylko u ludzi. 

  Tylko co będą pić kleszcze, żeby nie krzywdzić? :) Mam na myśli również te pozbawione współczucia elementy towarzyszące nam od zarania.  #2368 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 04:22

- Nibiru Planet X Exposed 2016: Hubble Main reason was to find Planet X Nibiru -  B)

 

http://beforeitsnews...ru-2497282.html

 

- Nibiru is Coming at Us Like a Runaway Freight Train, Say Planet X Researchers -

 

http://beforeitsnews...-3-2533024.html

 

https://translate.go...tml&prev=search#2369 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:15

- "The Apocalypse isComing and it's Name is Nibiru," Survival Company ... -  B)

 

http://beforeitsnews...no-2503870.html

https://translate.go...tml&prev=search#2370 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7109 postów

Napisano 26 grudzień 2016 - 23:30

- NASA’s New Year’s Announcement of Nibiru is Prelude to Alien Invasion -  B)

 

Now that Nibiru is visible, NASA in conjunction with The United Nations prepare for their announcement of Disclosure right after New Year’s. Your perception of reality will be turned upside down.

 

http://beforeitsnews...on-2504400.html

https://translate.go...tml&prev=search

 

 

 

 

Similar Topics Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Inne serwisy: IFD, BrandSpy