Skocz do zawartości
Zdjęcie

"III wojna światowa przed nami. Kod Biblii" cz. 2


1069 odpowiedzi w tym temacie

#401 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 12:24

http://wiadomosci.on...1,kioskart.html

Mamy wyjaśnienie z matrycy słów: wojownik, umarły, urażony, skonany, zabity bestialsko. Wyjątkowe jest słowo UJAWNIĆ. Sprawa rasistowskiego morderstwa dokonanego przez Afroamerykanów na ich dowódcy Polaku i jego czarnoskórej żonie. Sprawa została wyciszona przez media przed wyborami. Dowiadujemy się, że Polak i jego czarnoskóra żona oddali w przeddzień śmierci głos na Baracka Obamę. Dowiadujemy się też, że sprawa jest tuszowana i ukrywa się fakty. Władza kreuje sprawę jako zwykły rabunek. Tyle, że ofiara jak i mordercy to żołnierze słynnej formacji Marines w której zarabia się duże pieniądze. W matrycy widzimy jak z powodu ujawnienia tej sprawy prezydent elekt Barack Obama popadnie w niełaskę. Słowo także interpretuje się jako hańba która okrywa ukryte rasistowskie tradycje Afroamerykanów. O tak bestialskiej zbrodni nie słyszeliśmy w wydaniu niemieckich rasistów od czasów II wojny światowej. Jest to o tyle porażające, że dokonało się to w Ameryce i na człowieku, który z rasizmem nie ma nic wspólnego, bo jest Słowianinem.
P.S.
Sprawa jest o tyle ciekawa, że na to nakłada się słowo BOMBAJ. Faktycznie sprawa pojawiła się w czasie zamachu w Bombaju.

Zmieniony przez - SherlockH w dniu 2008-12-02 12:31:31

#402 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 03 grudzień 2008 - 11:00

Pakistan kupił broń, której istnienie ukrywano przed światem
- Brazylijskie władze wyraziły zgodę na sprzedaż stu pocisków rakietowych dla Pakistanu. Mogą one być wykorzystywane do ataków powietrze-ziemia – oznajmił brazylijski minister obrony, Nalson Jobim.
Jak podaje brytyjska agencja informacyjna Jane’s, pociski średniego zasięgu MAR-1, produkowane przez brazylijską firmę Mectron, są bronią taktyczną, której istnienie było przez wiele lat ukrywane - informuje serwis apakistannews.com.

Jobim nazywa ją "skutecznym sposobem nadzorowania" terenów, gdzie istnieje zagrożenie konfliktem zbrojnym. Zaznacza, że umowa z Pakistanem, podpisana w kwietniu tego roku, opiewa na kwotę 85 milionów euro.

Minister obrony zaprzecza, jakoby transakcja mogła być wątpliwa w obliczu ubiegłotygodniowych ataków w indyjskim Bombaju; niektórzy politycy z Indii podejrzewają, że Pakistan miał związek z zamachami.

- Brazylia negocjowała z Pakistanem, nie z pakistańskimi terrorystami – mówi Jobim. – Rezygnacja z umowy to przypisywanie pakistańskiemu rządowi terrorystycznej aktywności – dodaje minister.

http://wiadomosci.onet.pl/1873678,12,item.html

#403 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 04 grudzień 2008 - 17:48

Niedługo po 11 września 2001 r., kiedy jeszcze żyła ANNA, byłem na spotkaniu z księdzem Janem (to było otwarte spotkanie - było ok 100 osóB), któremu przekazywała otrzymywane słowa. Była tam mowa o następnych krwawych zamachach oraz ostrzeżenie, że: "...na dalekim (tak mi się wydaje, że na DALEKIM, ale głowy nie dam) wschodzie jakieś państwo użyje broni nuklearnej i to będzie olbrzymim szokiem dla świata... "


Zmieniony przez - nomi w dniu 2008-12-04 18:03:09

#404 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 13:01

CZY IZRAEL UDERZY NA IRAN ?

Pierwsza szkoła przypuszcza, że żadne polityczne naciski nie są w stanie zmusić Iranu do wycofania się z jego wojskowego programu nuklearnego. Natomiast druga szkoła sądzi, że tylko polityczne naciski mogą okazać się skuteczne i przynajmniej na jakiś czas zatrzymać irański program nuklearny. Druga szkoła nie spostrzega obecnego irańskiego reżimu z bronią jądrową, jako wysokie zagrożenie dla Izraela.

http://www.izrael.badacz.org/fakty/fakty_iran1.html

Pierwsza szkoła mówi: ile miodu. Druga mówi: ile zapasów a trzecia szkoła mówi, że ryzyko rośnie, no i dobrze. Wszystkie trzy szkoły mają rację?

#405 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 13:46

Bush: Program nuklearny Iranu pozostaje zagrożeniem

Prezydent George W. Bush powiedział w piątek (05.12), że irański program nuklearny jest poważnym zagrożeniem dla pokoju na świecie i Stany Zjednoczone nie pozwolą Teheranowi na zbudowanie broni atomowej.

W czasie piątkowego wystąpienia, Prezydent Bush oznajmił, że Zachód zaproponował Iranowi pakiet ekonomicznych i dyplomatycznych zachęt, aby zmusić go do zaprzestania wzbogacania uranu. ”Jeżeli Iran nie zaakceptuje tych propozycji, założenia naszej polityki określimy bardziej wyraźnie: dla zapewnienia bezpieczeństwa i pokoju na świecie, Stany Zjednoczone nie pozwolą Iranowi na zbudowanie broni atomowej” – powiedział prezydent. „Iran i Syria nadal sponsorują terroryzm, a wzbogacanie uranu przez Teheran pozostaje podstawowym zagrożeniem dla pokoju” – dodał.

Wypowiedź prezydenta USA miała miejsce po spotkaniu Busha z prezydentem Izraela Ehudem Olmertem. W czasie odbywających się pod koniec listopada tego roku rozmów, przywódcy dyskutowali głównie na temat irańskiego programu nuklearnego. Po debacie Olmert powiedział, że Stany Zjednoczone rozumieją poważne zagrożenie płynące ze strony Iranu oraz “potrzebę działania w celu jego [zagrożenia – red] likwidacji”. Izrael jest zdania, iż zgodne z prawem jest militarne zniszczenie irańskich instalacji nuklearnych. Teheran podważa bowiem istnienie Państwa Izrael.

Olmert oświadczył w zeszłym tygodniu (25.11), że Tel Awiw otrzymał z Waszyngtonu pozwolenie na wszelkie działania, które będą niezbędne dla powstrzymania irańskiego programu nuklearnego. „Nie pamiętam, ażeby ktokolwiek z administracji, włączając w to ostatnie kilka dni, radził mi lub komuś z moich najbliższych współpracowników, by nie podejmować niezbędnych działań dla podstawowej ochrony Izraela; dotyczy to również Iranu” – powiedział Olmert.


Na podstawie: gulfnews.com; presstv.ir

http://www.psz.pl/tekst-15315/Bush-Program-nuklearny-Iranu-pozostaje-zagrozeniem

#406 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 14:54

Zmarł Aleksy II - patriarcha wszechrusi. Nigdy nie doszło do spotkania z rzymskim papieżem, min. z przyczyn politycznych, zabraniał mu tego prawosławny synod.

Następca Aleksego będzie miał okazję spotkać się z papieżem. Była taka przepowiednia, mówiąca, że jak papież rzymski i patriarcha rusi spotkają się - to będzie ostatni dzwonek do powrotu Polaków do kraju. Zgodnie ze słowami przepowiedni najwięcej Polaków zginie za granicą - w Niemczech i USA.

#407 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 07 grudzień 2008 - 22:46

http://fakty.interia...a-skale,1224038

A oto jedne z 16-stu zamieszek wykrytych w ostatniej z matryc.
Tym razem Grecja. Policja zabiła nastolatka, wywołało to zamieszki na skalę całego kraju przeciwko policji. Policjanci winni zabicia nastolatka poniosą srogą karę - tak zapowiada rząd.

#408 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 07:14

USA: upadek wielkiego koncernu medialnego

Koncern Tribune Co., który posiada 10 dzienników, sieci telewizji kablowej i 23 stacje telewizyjne wystąpił o ochronę przepisów regulujących stan upadłości.
Koncern, który posiada m. in. takie dzienniki jak Los Angeles Times, Chicago Tribune i Baltimore Sun a także jest właścicielem zawodowego zespołu baseballowego Chicago Cubs i stadionu Wrigley Field, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej z powodu konkurencji internetu. Nastąpił znaczy spadek dochodów z reklam i ze sprzedaży.

Zadłużenie Tribune Co., zatrudniającego ponad 20 tys. osób, ocenia się na 13 mld dol.W ub. roku koncern przejął magnat prasowy z Chicago, Sam Zell jednak nie zdołał on odwrócić negatywnych tendencji.

Ochrona przepisów o upadłości umożliwi koncernowi uporządkowanie i ustabilizowanie jego sytuacji.

Zdaniem analityków, koncern prawie na pewno będzie musiał sprzedać część posiadanych mediów, co może okazać się bardzo trudne w okresie recesji gospodarczej i generalnie niedobrych perspektyw dla tradycyjnej prasy drukowanej.

Również inne amerykańskie koncerny medialne znajdują się w trudnej sytuacji. Jednak Tribune Co. jest pierwszym, który zdecydował się na takie posunięcie.

Dotychczasowe posunięcia oszczędnościowe, takie jak sprzedaż niektórych tytułów, redukcje zatrudnienia i zmniejszenie liczby stron w poszczególnych gazetach, nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Z poszczególnych tytułów, jak np. z dziennika Chicago Tribune, odchodzą najzdolniejsi dziennikarze.

http://wiadomosci.onet.pl/1877117,12,1,1,,item.html

"Jankeskie imperium upada na pysk !"

Niech upadają. Takie są prawa zdrowego rynku.

/Gospodarka forum/

#409 antyUE

antyUE

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 471 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 14:33

"Jankeskie imperium upada na pysk !"
jeszcze tylko dodać UE (Niemcy) i Rosję.
Warunek konieczny,podobnie jak przed I wojną.#410 duzymatol

duzymatol

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 556 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 19:30

Szerlock, a dlaczego nie sprawdziło się to, że kobieta nie została prezydentem ?To chyba Ty byłeś pewien na 100%, że to będzie ona, w każdym bądź razie ktoś od matryc, a teraz wszędzie występuje barack obama, barack obama, barack obama........

#411 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 19:47

Duzymatol czy tobie tez trzeba z osobna tlumaczyc?A jestes pewin ze Obama bedzie prezydentem???????Narazie jest tylko ELEKTEM I moze sie jeszcze wiele zdazyc do jego prezydentury a to np zamach na jego zycie co wyszlo z matrycy I kto wowczas wedlug ciebie zostanie prezydentem he??? Daj troche czasu sobie I nam pozyjemy zobaczymy

#412 duzymatol

duzymatol

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 556 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 19:59

porąbało mi sie wszystko przez tych szmaciarzy z onetu, bo hucznie okrzyknięto go już prezydentem Ameryki......... co za żal, to jest właśnie przykład tego, jak media manipulują ludźmi, a zwłaszcza internet, szatan wśród mediów.

Zmieniony przez - duzymatol w dniu 2008-12-09 20:08:32

#413 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 10 grudzień 2008 - 08:22

Tak zgadza sie stała manipulacja.No nic ja tam Obamie zycze duzo zdrowka .Bo jesli cos mu sie stanie to wszystko zacznie sie wypełniac a wtedy bedzie lipa. pozdrawiam

#414 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 10 grudzień 2008 - 10:08

Jezus mógł urodzić się w czerwcu, a nie w grudniu

Tak naprawdę święta upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa są już za nami - czytamy w "Polsce". Astronomowie wyliczyli, że przyszedł on na świat 17 czerwca, a nie 25 grudnia. I to w dodatku dwa lata wcześniej, niż to założyliśmy, przyjmując fałszywą datę urodzin Jezusa za początek naszej ery. Jednym z kluczowych elementów opowieści o narodzinach Syna Bożego dwa tysiące lat temu jest tzw. Gwiazda Betlejemska, bardzo jasny obiekt na niebie, który jakoby prowadził trzech królów podążających z darami przywitać Jezusa.

Do tej pory uważano, że Gwiazdą Betlejemską mogła być kometa lub odległy wybuch supernowej. Od kilku lat astronomowie sugerują, że jasny obiekt na betlejemskim niebie wcale nie był gwiazdą, a dwoma planetami, Wenus i Jowiszem, które wtedy znalazły się w koniunkcji. Znaczy to, że patrząc z Ziemi, tarcze obu globów były tak blisko siebie, że wyglądały razem jak jeden bardzo jasny punkt na niebie.

Hipotezę tę postanowił sprawdzić uznany australijski astronom Dave Reneke, wykładowca akademicki i wydawca najlepszego magazynu astronomicznego na antypodach - "Sky and Space".

Już wcześniej poddawano w wątpliwość datę narodzin Jezusa. Święty Łukasz w swych pismach sugeruje, że przyszedł on na świat podczas trwania spisu powszechnego cesarza Oktawiana Augusta, czyli osiem lat wcześniej, niż to uznajemy. Ewangelista wspomina także, że pastuszkowie nocowali wraz ze swymi owieczkami poza zagrodą, co wskazywałoby na ciepłe noce. Stąd sugestie, że Jezus narodził się w okresie żydowskiego święta Sukkot (Święto Namiotów), czyli w drugiej połowie października.

- Nie upieramy się, że te planety były biblijną Gwiazdą Betlejemską, ale to jest najmocniejsze wytłumaczenie tego fenomenu.
Astronom Dave RenekeNie upieramy się, że te planety były biblijną Gwiazdą Betlejemską, ale to jest najmocniejsze wytłumaczenie tego fenomenu, a wszystkie inne uważam za odległe od prawdy - twierdzi Reneke.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jezus-mogl-urodzic-sie-w-czerwcu-a-nie-w-grudniu,wid,10653261,wiadomosc.html

A w kodzie Biblii jest coś na temat urodzin Jezusa? Jak o Obamie.

#415 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 10 grudzień 2008 - 12:46

W matrycy KB więcej związków z prezydenturą miał Obama. Oceniałem Obama 60% a kobieta 40%. Potem doszedłem do wniosku, że to może być różnie. Kobieta może być po Obamie.

Politycy Unii Europejskiej okazuje się, że to bandyci szantażujący innych polityków eurosceptycznych. Szantażowali i obrażali Vaclava Klausa prezydenta Czech.
Nic się nie zmienia socjaliści rządzący Unią Europejską ukazują stare zachowania bandytów komunistycznych nie posiadających merytorycznych argumentów poza szantażem likwidowaniem i zabijaniem przeciwników.
Wygląda na to, że przepowiednia o rozpadzie UE jest bliska ziszczenia.
http://fakty.interia.pl/swiat/news/unijni-politycy-obrazali-prezydenta-czech,1225596

Zmieniony przez - SherlockH w dniu 2008-12-10 12:47:51

#416 Masa100

Masa100

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 249 postów

Napisano 10 grudzień 2008 - 14:07

kiedy urodził się Jezus:

ALFRED J. PALLA


Jezus nie urodził się 25 grudnia, choć większość chrześcijan obchodzi ten dzień jako Boże Narodzenie. Przeciwko temu przemawia nieprzypadkowa zbieżność z największym pogańskim świętem obchodzonym w starożytności 25 grudnia. Pora deszczowa i niskie temperatury nie sprzyjały wypasowi owiec, a Ewangelie podają, że w czasie narodzin Jezusa pasterze byli nocą z owcami na polu. Ponadto, musielibyśmy posądzić pragmatycznych Rzymian o przeprowadzenie spisu ludności w deszczowym grudniu, który nie sprzyjał podróżowaniu. Typologia i chronologia biblijna wskazują na inną datę narodzin Jezusa, a mianowicie na wczesną jesień, a ściślej na przypadające wtedy Święto Szałasów.

Chrześcijanie w pierwszych wiekach nie obchodzili narodzin Jezusa 25 grudnia. Spekulacje na temat daty narodzin Jezusa zaczęły się w literaturze chrześcijańskiej na początku III wieku. Nie ma dowodu, aby przed IV wiekiem któryś z Ojców Kościoła sugerował święcenie 25 grudnia.[1] Pierwsza wzmianka o święceniu 25 grudnia pochodzi z 336 roku (Kalendarz Filokaliański), a pierwsze nabożeństwo Bożonarodzeniowe celebrował dopiero papież Sykstus III w 435 roku.

Nie przypadkiem w IV wieku papież Juliusz I wprowadził święto Bożego Narodzenia w miejsce pogańskiego święta ku czci Niezwyciężonego Boga Słońca (Sol Invicti). W tym samym wieku, za sprawą Konstantyna Wielkiego chrześcijaństwo stało się religią państwową w Imperium Rzymskim, co sprawiło, że poganie zaczęli powiększać szeregi chrześcijan, dlatego że im się to opłacało, wnosząc z sobą pogańskie zwyczaje i święta, w tym 25 grudnia.

Poganie obchodzili wiele świąt, ale tylko cztery mieli wspólne praktycznie bez względu na region, a mianowicie: wiosenne i jesienne zrównanie dnia z nocą oraz letnie i zimowe przesilenie. Najważniejsze przypadało na 25 grudnia, kiedy to słońca zaczynało przybywać i dzień robił się dłuższy, stąd zwano je „dniem narodzin niepokonanego boga słońca” (łac. dies natalis Solis Invicti). Jego znaczenie w starożytności było ogromne, gdyż kult boga słońca wysunął się na pierwsze miejsce w Imperium Rzymskim. Wpłynęła na to popularność kultu Mitry, którego narodziny obchodzono 25 grudnia. Historyk Franz Cumont napisał, że jego wyznawcy „święcili niedzielę oraz 25 grudnia, jako dzień narodzin Słońca”.[2] Niemały wpływ miał też fakt, że rodzina cesarza Konstantyna Wielkiego należała do czcicieli kultu słonecznego. Cesarz ten, po swym podlegającym dyskusji nawróceniu, przemianował święto niepokonanego boga słońca (łac. Solis Invicti) na Boże Narodzenie i wywyższył tygodniowy dzień słońca (łac. dies Solis). Prof. Aleksander Krawczuk napisał: „Można rzec bez przesady, że edykt Konstantyna obowiązuje w większości krajów świata aż po dzień dzisiejszy; ów bowiem ‘dies Solis’ to oczywiście nasza niedziela.”[3] Konstantyn pragnął w ten sposób zbliżyć pogan do chrześcijaństwa, w którym upatrywał ideologii scalającej rozpadające się Imperium Rzymskie. Biskupi rzymscy wspierali jego dążenia w nadziei, że łatwiej schrystianizują pogaństwo, choć stało się raczej na odwrót. Historycy katoliccy na ogół zdają sobie sprawę z pogańskich korzeni Bożego Narodzenia i przyczyn jego wprowadzenia. Mario Righetti napisał: „Kościół Rzymski, aby przyczynić się do przyjęcia wiary przez pogańskie masy, uznał za właściwe, aby uchwalić 25 grudnia świętem narodzin Chrystusa, a przez to odwrócić je od pogańskiego święta, obchodzonego przez pogan w tym dniu ku czci Mitry ‘Niepokonanego Słońca’”.[4] []

Przeciwko grudniowej dacie narodzin Jezusa świadczy sprawozdanie Ewangelii, które mówi, że w tym czasie „byli w tej krainie pasterze w polu czuwający i trzymający nocne straże nad stadem swoim” ŁUK. 2,8. Wypas owiec obejmujący dni i noce kończył się w Judei jesienią wraz z nadejściem pory deszczowej, w czasie której owce wypasano już zwykle tylko za dnia. W pozostawieniu owiec na polu w grudniu przeszkadzał nie tylko chłód, ale zwłaszcza opady deszczu, a nawet śniegu. Średnia temperatura w okolicach Betlejem w grudniu wynosi zaledwie 7 stopni Celsjusza, a często spada poniżej 0 stopni. Na grudzień przypada w tej okolicy najwięcej dni mroźnych o temperaturze poniżej zera, a meteorolodzy izraelscy uważają, że klimat 2.000 lat temu był tam podobny do obecnego.

Grudzień nie był miesiącem, w którym pasterze pozostawaliby wraz z owcami na otwartym polu przez noc.
Grudzień nie byłby miesiącem, na jaki pragmatyczni Rzymianie wyznaczyliby spis ludności, co było celem podróży Marii i Józefa do Betlejem ŁUK. 2,1-3. W porze deszczowej drogi były pokryte błotem, co wraz z panującym wówczas chłodem utrudniało podróżowanie, a spis ludności wymagał od ogromnych mas ludzi pokonywania dużych odległości, aby dotrzeć do miejsca, z jakiego pochodzili. Rzymianie łączyli takie spisy z lokalnymi zwyczajami. W Judei najkorzystniejszy byłby okres Święta Szałasów, które przypadał po żniwach, gdyż wtedy spis nie odciągałby ludzi od pracy, ani nie narażał na podróż w chłodzie i po zabłoconych drogach.

Przyjście Mesjasza i Jego służba miało swoją zapowiedź w typologii starotestamentowych świąt oraz symbolice świątynnej. Na przykład baranek składany w czasie wiosennego święta Paschy symbolizował ofiarę, jaką Chrystus złożył na Golgocie w dniu Paschy. W związku z tym, że wszystkie ważniejsze wydarzenia w życiu Chrystusa miały swoją zapowiedź w symbolice świątynnej i towarzyszącej jej świętach, dlatego nie można wykluczyć, że podobnie było z Jego narodzinami.

Świętem wskazującym na przyjście Mesjasza było Święto Szałasów, dlatego w czasie tego święta pielgrzymi śpiewali Psalm zapowiadający nadejście Mesjasza: „Błogosławiony, który przychodzi w imię Pana!” PS. 118,26. Święto to przypadało na wrzesień lub październik. Izraelici udawali się wtedy do świątyni w Jerozolimie i przez kilka dni mieszkali w tymczasowych szałasach. Znamienne jest to, że w czasie narodzin Jezusa, Betlejem było tak przepełnione pielgrzymami, że Józef nie mógł znaleźć dla bliskiej porodu Marii miejsca na spoczynek ŁUK. 2,7, co wskazuje, że spis odbywał się w tym samym czasie, kiedy w Jerozolimie przebywały setki tysięcy pielgrzymów, gdyż wielu z nich nocowało wtedy w pobliskim Betlejem. Tak działo się w czasie Święta Szałasów. Symbolika tego święta wskazywała na Mesjasza, który przyjdzie na ziemię jako pielgrzym i zamieszka z ludźmi w ich skromnych domostwach. Wskazywało na to między innymi prorocze imię Chrystusa „Immanuel, co się wykłada: Bóg
z nami” MAT. 1,23. []

Święto Szałasów zwano „Okresem Wielkiej Radości” i „Świętem Narodów”, a właśnie tych dwóch zwrotów użył anioł Gabriel, kiedy zapowiedział Marii narodziny Mesjasza: „Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem narodów świata”? ŁUK. 2,10. W tym kontekście znamienne jest to, że apostoł Jan wprowadzając Jezusa Chrystusa w swej Ewangelii także nawiązuje do Święta Szałasów. Na przykład napisał: „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas” JAN 1,14. Użyty przez niego czasownik „zamieszkało” (gr. eskenosen) oznaczało dosłownie „rozbić namiot”, „zamieszkać w szałasie” i było dla Żydów jednoznacznie aluzją do Święta Szałasów, kiedy to przez kilka dni jesienią mieszkali w tymczasowych szałasach.

Biblia nie podaje daty narodzin Jezusa, ale można wydedukować porę roku między innymi z wizyty Marii Panny u swej krewnej Elżbiety, przyszłej matki Jana Chrzciciela ŁUK. 1,41-42. Ewangelie podają, że gdy Maria poczęła, Elżbieta była w szóstym miesiącu ciąży ŁUK. 1,36. Pamiętając te dane i znając miesiąc, w którym poczęła Elżbieta, o czym za chwilę, można stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Maria urodziła Jezusa na przełomie września i października. Zacząć trzeba od kapłana Zachariasza, męża Elżbiety, któremu anioł objawił podczas jego służby w świątyni, że jego żona poczęła i urodzi mu syna, którego ma nazwać Jan ŁUK. 1,13. Zachariasz należał do zmiany Abiasza ŁUK. 1,5, czyli ósmej z kolei 1 KRON. 24,10. Talmud podaje, że każda zmiana kapłańska służyła w świątyni przez tydzień, począwszy od początku miesiąca Nisan (marzec/kwiecień). Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że podczas świąt usługiwali w świątyni wszyscy kapłani, wówczas stwierdzimy, że zmiana Abiasza, jako ósma, posługiwała w końcu czerwca. Elżbieta zaszła w ciążę w czerwcu, a zatem szósty miesiąc jej ciąży przypadał na koniec grudnia. Maria dopiero co zaszła w ciążę, gdy Elżbieta była już w szóstym miesiącu ciąży ŁUK. 1,36-42, a zatem poczęła Jezusa w grudniu, a najdalej w styczniu. Możemy założyć, że Jezus urodził się w dziewięć miesięcy później, czyli we wrześniu lub październiku.

Z biblijnego punktu widzenia znacznie ważniejszą od daty narodzin Jezusa była data rozpoczęcia Jego działalności mesjańskiej, na którą wskazał starotestamentowy prorok Daniel DAN. 9,25-26. Zapowiedział on, że Mesjasz rozpocznie działalność po okresie 69 tygodni (483 lat) od wydania dekretu o odbudowie świątyni DAN. 9,25-26, a zakończy ją trzy i pół roku później DAN. 9,27. Dekret o odbudowie świątyni, który w pełni wszedł w życie, wydał król perski Artakserkses I (464-424) jesienią 457 r. p.n.e. EZDR. 7,7. Licząc 483 lata od 457 r. p.n.e. dojdziemy do 27 roku n.e.Zgodnie z tym proroctwem początek służby Mesjasza miał przypaść na jesień 27 roku n.e. Ewangelie podają, że służba Jezusa rozpoczęła się od namaszczenia Go po chrzcie MAT. 3,16-17. Dlaczego był to rok 27, skoro Jezus miał przy rozpoczęciu swej służby 30 lat ŁUK. 3,23? Przyczyna jest banalna. W 562 roku cesarz Justynian Wielki zlecił mnichowi Dionizemu Małemu przeliczyć lata, biorąc za punkt odniesienia rok narodzin Jezusa zamiast roku założenia Rzymu. Dionizy pomylił się o kilka lat. Gdyby nie to, teraz mielibyśmy rok 2008 (artykuł opublikowany w 2002 r. — dop. red.). []

Wspomniane proroctwo Daniela pozwala datować narodziny Jezusa na jesień. Mesjasz miał rozpocząć swoją publiczną działalność na jesieni w 483 lata od dekretu o odbudowie świątyni, który ukazał się na jesieni w 457 r. p.n.e. Ewangelia wg Łukasza podaje, że Jezus rozpoczął publiczną służbę w wieku około 30 lat ŁUK. 3,23, a Ewangelia wg Jana, że do śmierci Jezusa upłynęły trzy doroczne Paschy. Jego służba zaczęła się jesienią, a zakończyła na wiosnę, obejmując trzy doroczne święta Paschy, a zatem trwała trzy i pół roku. Cofając się trzydzieści trzy i pół roku od śmierci Chrystusa wiosną (marzec/kwiecień) dochodzimy do września/października, kiedy to Żydzi obchodzili Święto Szałasów.

Jezus nie urodził się 25 grudnia. Przeciwko tej dacie świadczy nieprzypadkowa zbieżność z największym świętem pogan, które jak wiele innych świąt i zwyczajów pogańskich zasymilowane zostało przez Kościół. Wypas owiec nocą przez pasterzy byłoby czymś niezwykłym w grudniu, który jest najmroźniejszym miesiącem w Judei, a średnia temperatura w Betlejem wynosi w grudniu zaledwie 7 stopni Celsjusza. Spis ludności, który wymagał długich podróży byłby niepraktyczny w porze deszczowej ze względu na chłód i błotniste drogi. Chronologia wydarzeń związanych z narodzinami Jana Chrzciciela i Jezusa pozwala obliczyć, że Maria poczęła Jezusa zimą, a zatem nie mógł urodzić się zimą, ponieważ ciąża na ogół trwa 9 miesięcy, a zatem jej koniec przypadał na wrzesień/październik. Jezus zmarł mając około trzydzieści trzy i pół roku, gdyż rozpoczął służbę publiczną w wieku trzydziestu lat, a trwała ona trzy i pół roku; rozpoczęła się jesienią, zgodnie z zapowiedzią proroka Daniela, a dobiegła końca wiosną w trzy i pół roku później. Skoro Jezus zmarł na wiosnę mając trzydzieści trzy i pół roku, to znaczy, że narodził się jesienią. Typologia Święta Szałasów, które przypadało na wrzesień/październik wiązała się z przyjściem Mesjasza, dlatego jest prawdopodobne, że Jezus wypełnił ją dosłownie.

Jezus nie urodził się 25 grudnia, ale czy tradycja wspominania narodzin Mesjasza jest zła sama w sobie? Wydaje się, że nie. Lepiej, że mówi się o narodzinach Zbawiciela w grudniu, niż gdyby nie mówiło się o nich wcale, albo gdyby mówiło się wtedy o narodzinach boga słońca, jak kiedyś.
#417 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 11:23

Obama zaoferuje Izraelowi sojusz strategiczny

Przyszły prezydent USA Barack Obama planuje zaoferować Izraelowi pakt strategiczny, który będzie chronił ten kraj przed atakami nuklearnymi ze strony Iranu - poinformowała izraelska dziennik "Haarec".

http://www.rmf.fm/fakty/?id=148117&temat=77

Ale nowina!

#418 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 11:41
Pogrzebałem w starej matrycy o Clinton ze strony 4:
http://www.niewyjasnione.pl/_III_wojna_%C5%9Bwiatowa_przed_nami._Kod_Biblii__cz._2-t10120-s4.html

Teraz posiadam imię i nazwisko Baracka Obamy po hebrajsku. Wyniki jak widać i można porównać z matrycą ze strony 4.
Moja analiza:
Obama ma powiązania z Polską większe niż Clinton. Jest nad Clinton. Tak jak twierdziłem wcześniej, że może być prezydentem. Fakty są takie, że wziął ją do swojego gabinetu władzy. Wcześniej w matrycy jedynie rozpoznałem go jako słowo "murzyn" na żółto.


Zmieniony przez - SherlockH w dniu 2008-12-12 11:50:20

#419 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 11:52

A czy przypadkiem to powiazanie z Polską to nie jest to co wyszło wczoraj czy 2 dni temu ze jakis gosc o polskobrzmiącym nazwisku jest zamieszany w afere korupcujną dotyczącą obstawienia stanowiska ktore zostało po OBAMIE?????Ciekawe ???!!!

#420 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 12:51

Czy powiązanie z Polską ciekawe, ale raczej czarno to widzę, jeśli chodzi o to powiązanie?

Przemówienie Obamy na temat religii

http://patrz.pl/filmy/przemowienie-obamy-na-temat-religii-polskie-napisy

My też jesteśmy już prawie narodem żydowskim tylko z kasą trochę krucho.

A tak na marginesie to gdzie naród Izraelski wybiera się po śmierci?

#421 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 15:34

Myślę, że ta afera jest raczej w matrycy głównej o Obamie, która jest wcześniej. Jedyne co zauważam, to doskonale poruszających się po rzeczywistości tych co umieją lepiej czytać matrycę. Myślę tutaj także o krajach arabskich. Doprawdy z tych matryc można wyczytać naprawdę niesamowite rzeczy.

#422 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 17:57

Red Knight, dzięki

Znalazłem dość ciekawe słowa z pism Anny. Są datowane na 27 września 1990 r., a więc niecałe dwa miesiące po wybuchu I wojny w Zatoce. Mimo to, zwiastują dla świata poważne konsekwencje w przyszłości.

— Teraz zbliża się czas grozy i zamętu. Nadchodzą chmury tak czarne, iż budzą grozę nawet wśród tych, którzy zamierzają mord — dlatego wciąż zwlekają (...) Dlatego będzie wojna, wojna straszna, w których użyjecie przeciw sobie broni dotąd nie stosowanych. Kamień niezgody wrzucony w wody Zatoki Perskiej rozprzestrzeni swoje piekielne kręgi dalej, szerzej i okropniej, niż to mógłby sobie wyobrazić ślepy człowiek(...)
(...) Jednakże to, co się rozpoczyna — zdawałoby się, że tak daleko — zbliży się do granic waszych, bo na Wschodzie nastąpi załamanie się systemu szatańskiej władzy i zamęt (...)Zmieniony przez - nomi w dniu 2008-12-12 18:03:19

#423 mjrKupricz

mjrKupricz

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 23:49

Również polski jasnowidz Marian Węcławek, którego sprawdzalność przepowiedni wynosi 95% zapowiedział, że w roku 2012 nastąpi wielki przełom. Zatem, jeśli w 2012r. ziści się cała apokalipsa, antychrysta należy spodziewać się 3 i pół roku wcześniej, gdyż jego rządy będą trwały 1260 dni. Jak łatwo obliczyć mogą to być lata 2008-2009. Biorąc pod uwagę przepowiednię W. Biernackiego, w której zawarty jest rok narodzin antychrysta, oraz powyższe rozważania można obliczyć ile będzie miał lat w chwili objawienia się światu. Jeśli urodził się w 1978r, a pojawi się w latach 2008-2009, jego wiek będzie wynosił 30-31 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Barack_Obama

moze bylo ale co wy na to?

#424 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 00:53

Jak łatwo obliczyć mogą to być lata 2008-2009.

Jeśli tak łatwo obliczyć, to dlaczego mogą a nie muszą być te lata?

#425 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 01:16Niektórzy pewnie pamiętają tę judaistyczną przepowiednię, że czasy ostateczne nadejdą gdy "Ramon uderzy z Nieba w Palestynę. Błyski na niebie mówią niewiernym: bądźcie gotowi". Obszerniej o tym pisałem tutaj:
http://www.niewyjasnione.pl/_III_wojna_%C5%9Bwiatowa_przed_nami._Kod_Biblii__cz._2-t10120-s27.html

Zamieściłem też tę mapkę z "linią zniszczenia", która przechodzi przez Los Angeles, miasteczko Palestine gdzie spadły szczątki Ramona, historyczny Armagedon leżacy w dolinie Jizreel, w dzisiaejszym Izraelu, Hiroshimę i Nagasaki. I tu znowu ciekawostka. Jeśli w Google Maps, w skali całego globu wpisać słowo Obama to pojawia sie tylko JEDNO jedyne miejsce na całej ziemi. To Obama, - miasto rybackie w Japonii, na wyspie Honsiu, w Prefekturze Fukui. I wiecie gdzie się znajduje ? Dokładnie na tej lini, 30 km na wschód od Nagasaki.

#426 biodek

biodek

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 01:25

a jak wpisać w google "kraków obama", to się wyświetla 355,000 odpowiedzi
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=kraków+obama&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=
Strach się bać, co będzie w Krakowie.Zmieniony przez - biodek w dniu 2008-12-13 01:25:59

Zmieniony przez - biodek w dniu 2008-12-13 01:28:05

#427 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 01:28No wiem. Byle bar albo restauracja o tej nazwie i już jest tysiące odpowiedzi. Dlatego napisałem, że trzeba to zrobić w skali całego świata (zmniejsz skale tak aby było widać wszystkie kontynenty).
Aha, ale nie wpisuj tego w wyszukiwarce tylko w Google Maps.
/Miasto powstało z połączenia miasteczka Obama i sześciu wsi 30 III 1951, a więc zaledwie 10 lat przed narodzinami Baraka Obamy/


Zmieniony przez - nomi w dniu 2008-12-13 01:40:00

#428 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 02:04

biodek
Nie interpretuję tego w taki sposób, że coś się złego stanie w tym mieście, albo w innym. Wskazałem tylko na ciekawą zbieżność pewnych miejsc (a, w przypadku Obamy nazwy-nazwiska), o których można powiedzieć, że w jakiś sposób wpisały się w w historię świata (lub wpiszą - myślę np o zniszczeniu Los Angeles, które kiedyś pewnie się dokona, mówią o tym przecież otwarcie sejsmolodzy) wychodząc od historii z Ramonem. Tylko tyle.
A jeśli wyjdziemy z założenia, że linia ta oznacza nieszczęścia dla świata w szerszym znaczeniu to akurat Obama może wskazywać na czas, w którym to się dokona lub osobę, która się do tego przyczyni. Ale to tylko moja interpretacja i do tego bardzo, bardzo luźna.
Zmieniony przez - nomi w dniu 2008-12-13 02:22:35

#429 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 04:55

„Najpierw jałówka, potem Mesjasz”

Pierwsze informacje o narodzeniu się w Izraelu czerwonej jałówki pojawiły się w środkach masowego przekazu w 1997 roku. Zdaniem izraelskich massmediów narodziny zwierzęcia z czarno-białej krowy i ciemnobrązowego byka „w granicach biblijnego Izraela”, następujące niezwykle rzadko, były „genetycznym przypadkiem”34. Według Klaudiusza Lotta z Missisipi, amerykańskiego hodowcy bydła, krowę uzyskano poprzez interwencję genetyczną – „sztuczną hodowlę”35. Zespół rabinistycznych ekspertów, który wybrał się do kibucu Kfar Hassidim pod Hajfą orzekł, w kwietniu 1997 roku, koszerność zwierzęcia. Obecny przy oględzinach Yehudah Etzion przyznawał, że rabini byli zaniepokojeni niewielką liczbą białych włosów u badanego zwierzęcia, niemniej uznali, że jest to jałówka opisywana w Biblii. „Wyczekiwaliśmy przez dwa tysiące lat na znak Boga i teraz otrzymaliśmy go poprzez narodziny czerwonej jałówki” – powiedział Etzion36. Jednak we wrześniu 1998 roku ostatecznie stwierdzono, że zwierze jest nieczyste... Izraelskie władze wojskowe i cywilne – zdaniem publicystów „National Review” – mogły odetchnąć z ulgą po ostatecznym orzeczeniu rabinów, ponieważ wybuch apokaliptycznego konfliktu z muzułmanami został odsunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość37.

Na ponowne narodziny kolejnej czerwonej jałówki czekano do marca 2002 roku. Według informacji w miesiąc po narodzeniu właściciel zwierzęcia porozumiał się z Instytutem Świątynnym, prosząc ekspertów rabinackich o oględziny. W piątek 5 IV 2002 roku rabini Menachem Mahover i Chaim Richman zbadali zwierzę stwierdzając, że spełnia wszystkie wymagania i nadaje się do rytuału oczyszczenia, będącego wstępnym warunkiem odbudowy. Jak podsumował amerykański „Newsweek” w 1997 roku: „najpierw jałówka, potem Mesjasz”38. Dzięki jałówce, odpowiadającej rytualnym wymogom, możliwe jest wkroczenie Żydów w erę mesjanistyczną. Możliwe stało się rozpoczęcie szeroko zakrojonych przygotowań do odbudowy Świątyni, a zarazem rozpoczęcie przygotowań do mających po tym nastąpić wydarzeń politycznych. Możemy jedynie domniemywać, jaki jest związek aktualnych zdarzeń w Izraelu z działaniami Instytutu Świątynnego.

Według przekazywanej ustnie ortodoksyjnej tradycji, narodziny czerwonej jałówki bez skazy zwiastują zapowiadane przez wieki nadejście Pomazańca Bożego, narodziny żydowskiego przywódcy religijnego lub politycznego.

http://refleksje-ucznia-jezusa.bloog.pl/kat,295515,m,5,r,2008,index.html?ticaid=6721d
http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/576

A ta czerwona jałówka w Izraelu to ona jeszcze żyję czy już zdechła?
A jak im zdechnie to, co będzie?


#430 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 17:36

Czytam sobie te wszystkie fora o Kodzie Biblii i spraw związanych z Polską.

Wszyscy piszą o 44 prezydencie Stanów Zjednoczonych - nawiązując do przepowiedni Indianina.

Wspomniano również o odrodzeniu monarchii w Polsce oraz o tym mieczkiwiczowskim 44 monarsze. Chyba red wspominał ze monarcha opisany w dziadach (mówiący o wszechsprawiedliwości) nie pasuje do obamy. Logicznie mysląc moze 44 monarcha opisywany w dziadach nie tyczy sie Obamy lecz tyczy sie przyszłemu władcy Poslki??
Na marginesie mówiąc w calej historii, Polska doczekała sie 43 monarchów.

#431 Klejcun

Klejcun

  jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 38 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 17:37

a 44 bedzie Tusk

#432 Dżelal

Dżelal

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 32 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 18:41

Czy Polacy mają swojego pretendenta do tronu?


Inaugurując głośno we wrześniu 2006 roku swoją działalność, zawiązana na zamku w Starej Lubowni (terytorium dzisiejszej Słowacji), Konfederacja Spiska ogłosiła, że jej celem jest przywrócenie monarchii w Polsce oraz koronacja potomka polskich królów, Margrabiego Miśni i Księcia Saksonii, Marii Emanuela z dynastii Wettynów, który na podstawie art. VII Konstytucji 3 Maja jest także jedynym prawowitym spadkobiercą polskiego tronu[1]. Wprawdzie linia następstwa, którą zgodnie z Ustawą Rządową z 1791 roku zaczynać miał Elektor Saski, Fryderyk August, wygasła już na jego jedynej córce, infantce Marii Auguście Nepomucenie, która nigdy nawet nie wyszła za mąż, chociaż dożyła sędziwych lat. Warto jednakże bliżej przyjrzeć się kwestii sukcesji polskiej korony tym bardziej, jeśli zważyć na fakt, iż upadek rodzimej monarchii wcale nie nastąpił wraz z trzecim rozbiorem czy abdykacją króla Stanisława Augusta Poniatowskiego...

Kiedy 26 stycznia 1797 roku przedstawiciele trzech „czarnych orłów” (mocarstw biorących udział w likwidacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów) podpisali ostatnią konwencję, dotyczącą byłego państwa polskiego, jej sygnatariusze zaręczyli, że nazwa "Polska" na zawsze została wymazana z mapy Europy[2]. To się jednak nie całkiem udało, skoro już kilka lat później na ziemiach polskich zostało utworzone Księstwo Warszawskie. Co prawda ani nazwą, ani ustrojem nie nawiązywało ono do pierwszego państwa polskiego. Nie przywrócono w nim wszakże mocy obowiązującej Konstytucji 3 Maja, ale Napoleon nadał mu nową ustawę zasadniczą. Takoż nie posiadało nawet własnej waluty[3]. Jednak ten nowy twór państwowy wychodził na przeciw oczekiwaniom szerokich mas społeczeństwa polskiego, dawał nadzieję na odbudowę suwerennej państwowości i wreszcie - co najważniejsze - przekreślał zasady porządku ustanowionego w Europie Środkowej przez Rosję, Prusy i Austrię w roku 1795.

Nie wdając się w dyskusję odnośnie kwestii suwerenności Księstwa Warszawskiego, trzeba zauważyć, iż chociaż powstało ono z łaski Napoleona, to jednak było współtworzone przez Polaków, skupionych wokół Cesarza Francuzów. Polacy również objęli w nim niemal pełną władzę, zasiadając w organach ustawodawczych, administracyjnych i sądowniczych poszczególnych szczebli. Gdyby ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do narodowego charakteru Księstwa, należy wreszcie zwrócić uwagę na bezprecedensowe wydarzenie z roku 1812, jakim było podpisanie dnia 26 czerwca na sejmie nadzwyczajnym Aktu Konfederacji Generalnej Królestwa Polskiego, do którego swój akces zgłosił sam Książę Warszawski, Fryderyk August[4]. Królestwo Polskie nie było zatem tworem wymyślonym przez Rosję, ale do życia powołali je sami Polacy, którzy chcieli, ażeby Akt Konfederacji Generalnej stanowił wstęp do odrodzenia Rzeczypospolitej w granicach sprzed 1772 roku. I to niezależnie od stanowiska Francji w tej sprawie[5]!

Jeśli chodzi o osobę króla Fryderyka Augusta, przypomnienia wymaga fakt, że tron polski przeznaczała mu już Konstytucja 3 Maja[6]. Jak wiadomo, realizacji jej postanowień przeszkodziły rozbiory. Fryderyk August został jednakże monarchą polskim jako Książę Warszawski. Pomimo nie najlepszych wspomnień, związanych z panowaniem Wettynów w Polsce, spotkał się z ciepłym przyjęciem w kraju, a jego pierwszego przyjazdu wręcz wyczekiwano[7]. W konstytucji Księstwa, odmiennie jednak niż w Konstytucji 3 Maja, zostały sformułowane zasady dziedziczenia tronu polskiego, które prawo sukcesji na nim zapewniały potomkowi, dziedzicom i następcom Fryderyka Augusta podług porządku następstwa ustanowionego w domu saskim[8]. Co prawda w kręgach francuskich swego czasu pojawił się projekt osadzenia w Warszawie rodzonego brata Napoleona, księcia Hieronima Bonaparte, plan ten ostatecznie nie został wcielony w życie[9]. Fakty zaś są takie, że w chwili restauracji Królestwa Polskiego jego jedynym władcą był ówczesny król saski.

Fryderyk August nie został nigdy formalnie koronowany na króla polskiego. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że to by nastąpiło, gdyby nie klęska Napoleona w kampanii wojennej roku 1812. Upadek tego ostatniego był równoznaczny z katastrofą Księstwa Warszawskiego - Królestwa Polskiego, w związku z czym wspomniany Akt Konfederacji Generalnej zyskał jedynie rangę symboliczną[10]. Mimo wszystko dokument ten miał jednak pewne znaczenie, skoro nazwa Królestwo Polskie przetrwała po roku 1815, zaś sam tytuł króla polskiego został przejęty przez carów rosyjskich; podobnie zresztą jak lwia część terytorium byłego Księstwa Warszawskiego.

Przechodząc do kwestii związanej ze zrzeczeniem się tronu przez Fryderyka Augusta i zwolnieniem przez niego z przysięgi wierności Polaków, należy zauważyć, że podobnie jak w przypadku abdykacji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego nie był to akt dobrowolny. Fryderyk August w Manifeście do Narodu Polskiego z dnia 22 maja 1815 roku wprost zaznaczył, że czyni to W skutek układów pomiędzy potężnemi Mocarstwy na Kongresie Wiedeńskim, względem podziału państw zawartych (...)[11]. Powszechnie wiadomo, że władca Saksonii z trudem uratował swoją saską koronę, gdyż pogromcy Napoleona chcieli mu ją odebrać za sprzyjanie do końca temu ostatniemu[12]. Wymuszony akt abdykacji zdaje się być jednak - według współczesnej terminologii prawniczej, a w myśl zasad prawnych znanych już prawu rzymskiemu - dotknięty wadą oświadczenia woli. Skoro zaś taka wada skutkuje nieważnością czynności prawnej, zarówno Fryderyk August miał, jak i jego następcy mają podstawy do tego, ażeby rościć sobie pretensje do tronu polskiego.

Instytucja praw do tronu ma w Europie długą tradycję, świadcząc zarazem o sile tytułów prawnych[13]. W dawnych czasach bywały one źródłem konfliktów międzynarodowych, takich jak np. wojna o sukcesję hiszpańską (1701-1714) czy austriacką (1740-1748). Z kolei najlepszym przykładem uchylenia się od skutków prawnych swoich czynności prawnych przez koronowaną głowę zdaje się być epizod z królem Francji, Franciszkiem I z dynastii Walezjuszy (Kapetyngów linii de Valois) w roli głównej, który trafiając w 1525 roku do niewoli hiszpańskiej podjął szereg zobowiązań względem panujących tam Habsburgów, uwalniając się zaś od niej - odwołał wszystkie przyrzeczenia dane pod przymusem[14].

Jak powiedziano, zrzeczenie się tronu polskiego przez Fryderyka Augusta nie było aktem dobrowolnym. Władca ten mógł bowiem obawiać się realnej groźby utraty wszystkiego, co posiadał, a - co gorsza - nawet życia. To fatalne położenie właśnie stanowi jednak groźbę bezprawną, która czyni nieważną jego abdykację. Skoro zaś akt ten był od początku dotknięty tak poważną wadą, a zatem nie istniał, zarówno Fryderyk August jak i jego następcy nigdy nie stracili praw do polskiej korony. Wobec tego książę Maria Emanuel jako pretendent do tronu Saksonii jest jednocześnie pretendentem do tronu Polski! Nie zmienia tego fakt, że tytułu króla polskiego zaczęli używać carowie Rosji. W kontekście powyższego była to wszakże uzurpacja, na którą odpowiedzią była formalna detronizacja Romanowów (i to całej dynastii[!][15]) w szesnaście lat od słynnego Kongresu Wiedeńskiego.

Dotychczasowe rozważania można zebrać w kilku następujących zdaniach. Powstanie Księstwa Warszawskiego było przełamaniem porządku, który został wprowadzony w Europie Środkowej wraz z trzecim rozbiorem Polski. To nie car Aleksander I, ale sami Polacy przywrócili państwu polskiemu rangę królestwa w roku 1812 Aktem Konfederacji Generalnej Królestwa Polskiego, którym wskrzeszono również imię Polski. W tym czasie jego jedynym władcą był Fryderyk August z dynastii Wettynów, przy czym prawo następstwa na tronie przysługiwało niemal wszystkim członkom domu saskiego, przechodząc z ojca na syna lub w razie braku takowego - na najbliższego krewnego w stosunku do panującego władcy[16]. Wymuszona abdykacja tego monarchy była dotknięta wadą nieważności. Przyjęcie zatem tytułu króla polskiego przez carów rosyjskich stanowiło uzurpację. Dokonany na Kongresie Wiedeńskim podział terytorium Księstwa Warszawskiego - Królestwa Polskiego nie bez powodu bywa określany w historiografii mianem czwartego rozbioru.

Mając powyższe na względzie, nie sposób powiedzieć o księciu Marii Emanuelu Saskim, że wprost na podstawie art. VII Konstytucji 3 Maja jest on prawowitym spadkobiercą tronu polskiego. Niezależnie od tego istnieją jednak podstawy ażeby tak uważać, albowiem zrzeczenie się tronu polskiego przez Księcia Warszawskiego (niekoronowanego króla polskiego) Fryderyka Augusta było nieważne, jako że dokonane pod przymusem. A zatem Margrabia Miśni i Książę Saksonii, Maria Emanuel z dynastii Wettynów, ma prawo zgłaszać pretensje do polskiej korony i uznać go należy za jedynego legalnego pretendenta do tytułu Króla Polski.

Autor niniejszego tekstu zachowuje ostrożność przed wysuwaniem twierdzenia, iż książę Maria Emanuel - podobnie jak np. senior dynastii Burbonów (Kapetyngów linii de Bourbon), książę Ludwik XX Alfons we Francji (przynajmniej dla tzw. legitymistów) - jest Królem Polski in iure, tj. tytuł ten przysługuje mu z mocy prawa bez względu na stan faktyczny. Aczkolwiek taka interpretacja wydaje się również możliwa do przyjęcia i uzasadniona.

[http://pl.wikipedia....tronu_w_Polsce]
[http://www.monarchia...pretendent.htm]

#433 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 19:13

hmm.. czyli wychodzi na to ze mamy Króla Polski? ^^

#434 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 20:57

A z jakiej racji królem ma być potomek jakiegoś króla? To nepotyzm. Królowie i ich potomkowie nie mogą być bardziej śmieszni jak tylko promować potomka króla na króla.

#435 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:14

to był tylko materiał z Wikipedii i innej strony. Dzisiaj postanowiłem zajrzeć do książki A.Collins "Przepowiednie dla Polski" - znalazłem wiele informacji na temat Polski. Było dużo i przepowiedni i materiałów z objawien Maryjnych. Za każdym razem jest mowa że Polska wyda Syna który zostanie Królem Polski i "[...] da początek nowemu ustrojowi bazujący na Chrześcijańskich zasadach i prawach". na chwile przerwałem czytanie zeby napisac. Jak znajde coś interesującego dam znać.

#436 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 23:15

Jedynym uczciwym systemem jest Anarchia to ona opiera się na chrześcijańskich zasadach. Nie ma innego ustroju. Wszystkie inne już były. Żaden król niczego nie wprowadzi, bo żaden król nie ma prawa istnieć, gdyż władza ulega deprawacji. Gdyby taki król zaistniał musiałby być uczciwy i ogłosić wszem i wobec, że tylko wprowadza porządek, ale nikt nie ma prawa być jego następcą, ani z krwi, ani z wyboru, jeżeli nie zajdzie taka wyższa potrzeba i to tymczasowa. Taki król ma stwierdzić, ze anarchia jest właściwym porządkiem, jeśli tego nie zrobi będzie kłamcą i będzie łgał jak pies.

#437 Dżelal

Dżelal

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 32 postów

Napisano 09 styczeń 2009 - 06:05

Hmm, intrygujące. Zawsze myślałem, że Jezus mówił o Królestwie Bożym. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat takiej anarchii.

#438 SherlockH

SherlockH

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 854 postów

Napisano 09 styczeń 2009 - 12:43

Trudno powiedzieć, czy istniał Jezus. Jednak analogią Królestwa Bożego jest zapewne społeczność, gdzie wszystkie problemy rozwiązuje się samoistnie, a nawet nie ma problemów są tylko możliwości. Królestwo Boże to zapewne ustrój w którym wszyscy żyją w harmonii. Jeżeli Jezus mówił, że jego Królestwo pochodzi nie z tego świata to niewiele się pomylił, bo anarchia doprawdy w formie absolutnej w warunkach ziemskich jest jak próżnia w piłce nożnej.
Jezus też mówił, że wszyscy jesteście Bogami, co oznacza, ze żaden z was nie może być niewolnikiem, ani żaden z was nie może być władcą innego człowieka. To również jasno wskazuje na ustrój anarchiczny. Jezus jeśli dobrze pamiętam powiedział,też zdanie odnoszące się do podatku i pieniądza. Oddajcie to co należy do cezara, a to co należy do Boga Bogu. W tej sytuacji, kiedy pieniądz rządzi światem należałoby oddać ten pieniądz bankom. A samemu zacząć handel wymienny na towar i usługi, czyli realną gospodarkę. Oczywiście trudne jest wymienić się za telewizor 10 tonami ziemniaków. I tutaj jest problem. Dlatego ludzie nie potrafią się wyzwolić z pieniądza. Jednak jak wiemy, kiedyś pieniądz był wymienny na złoto co oznacza, że był odpowiednikiem złota. Był też czas, że walutą wymiany była sól, jak najbardziej realny towar. Nikt nie mógł wyprodukować pieniądza jeśli nie dostał za to równowartość w złocie. Oczywiście pieniądze zaczęto fałszować. Złoto też fałszowano, ale łatwiej było ocenić, czy złoto jest prawdziwe, czy ten świstek papieru.
Zatem anarchia żeby zaistniała muszą zaistnieć odpowiednie warunki. Póki ludzie są skłonni do pewnych ustępstw nierealnych wobec własnej wolności póty anarchia nie będzie istnieć jak i analogiczne Królestwo Boże.

Zmieniony przez - SherlockH w dniu 2009-01-09 12:46:02

#439 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 13 styczeń 2009 - 05:49

Wizja Baby Jagi

Baba Vanga

2008 - Lokalny konflikt na Półwyspie Indyjskim i związany z nim bezprecedensowy atak na cztery głowy rządów (można domniemywać, że chodzi o prezydentów), co w przyszłości stanie się jednym z mniej znaczących acz ważnych zwiastunów Trzeciej Wojny Światowej.
2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.
2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.
2016 - Europa prawie w całości wyludniona.
2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.
2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.
2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.
2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.
2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułmańska".
2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja organów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.
2066 - Podczas ataku na "Muzułmański Rzym", Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni - "broń klimatyczna". Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.
2076 - "Bezklasowe społeczeństwo" (Komunizm powraca?).
2084 - Natura wraca do życia po wojnie nuklearnej.
2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!
2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.
2100 - Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).
2111 - Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.
2123 - Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.
2125 - Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.
2130 - Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni".
2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".
2167 - Powstaje nowy system religijny, który obejmie całą Ziemie.
2170 - Wielka susza.
2183 - Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.
2187 - Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.
2195 - Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.
2196 - Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.
2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.
2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.
2256 - Zapomniany/zagubiony statek kosmiczny przenosi na ziemię nieznaną chorobę.
2262 - Planety stopniowo zmieniają swoje orbity. Mars jest bombardowany przez komety.
2271 - Zmianie ulegają pewne prawa fizyczne.
2273 - Wszystkie rasy na ziemi mieszają się. Powstaje nowa.
2279 - Ludzie odkrywają możliwość uzyskiwania energii "z niczego".
2288 - Ludzie potrafią cofnąć się w czasie. Kontaktują się też z obcymi.
2291 - Słońce słabnie. Pojawiają się koncepcje jego ponownego "aktywowania".
2296 - Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię.
2299 - We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi.
2302 - Nowe i nieznane prawa oraz sekrety wszechświata zostają wyjawione.
2304 - Tajemnica księżyca zostaje odkryta.
2341 - "Coś strasznego" zbliża się do Ziemi.
2354 - Usterka jednego ze sztucznych słońc prowadzi do suszy.
2371 - Wielki głód.
2378 - Pojawia się nowa rasa ludzka.
2480 - 2 sztuczne słońca się zderzają. Ziemia pogrąża się częściowo w ciemności.
3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.
3010 - Kometa uderza w księżyc. Wokół Ziemi zaczyna krążyć pas planetoid.

3797 - Do tego czasu zniknie życie na Ziemi, jednak ludzkość będzie już na tyle rozwinięta aby zorganizować życie w innych układach planetarnych (o tym samym roku Nostradamus wspomina w swoich Centuriach, jako o końcu świata - przyp. ja).
3803 - Nowa planeta jest stopniowa zaludniana. Klimat nowej planety ma wpływ na ludzi - mutują.
3805 - Wojna między ludźmi o surowce. Ponad połowa ginie.
3815 - Koniec wojny.
3854 - Rozwój cywilizacji praktycznie zatrzymuje się. Ludzie żyją stadami, jak zwierzęta.
3871 - Nowy prorok mówi ludziom o prawach, moralności i religii.
3874 - Nowy prorok zyskuje ogromne poparcie wśród ludzi. Powstaje globalna religia.
3878 - Ludzie całkowicie zapominają o nauce powierzając swoje życie prorokowi.
4302 - Powstają nowe miasta. Nowy kościół wspomaga naukę i technologię przez co jej rozwój gwałtownie przyspiesza. Naukowcy znajdują wspólne mechanizmy we wpływie wszystkich chorób na organizm człowieka.
4304 - Zostaje wynalezione niezależne lekarstwo na każdą istniejącą chorobę.
4308 - Dzięki mutacji ludzie są w stanie wykorzystać ponad 30% możliwości swoich mózgów. Uczucie zła i nienawiści przestaje istnieć.
4509 - Ludzie osiągają rozwój na tyle wysoki aby móc rozmawiać z czymś, co my nazywamy bogiem.
4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.
4674 - Rozwój cywilizacji osiągnął swój szczyt. Liczbę ludzi żyjących na wielu planetach szacuje się na 340 miliardów. Ludzie zaczynają asymilować się z obcymi, inteligentnymi rasami.
5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.
5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.
5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

I na koniec, jej ostatnie słowa, wypowiedziane przed śmiercią:

"Nadejdą czasy cudów, kiedy nauka poczyni wielkie odkrycia w dziedzinie tego, co niematerialne. Będziemy świadkami nadzwyczajnych odkryć archeologicznych, które zasadniczo zmienią wiedzę o świecie starożytnym. Całe ukryte złoto wyjdzie na powierzchnię, opuszczając wody. Tak postanowiono z góry."

http://my.opera.com/arti040/blog/baba-vanga

/2304 - Tajemnica księżyca zostaje odkryta na forum ZN w temacie Fałszywe lądowanie na Księżycu/

Ja mogę zostać Królem wszystkich Polaków!!!

#440 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 21 styczeń 2009 - 19:04

Rogos-Ir,czytaj Panią Collins szybciej.....
---------------------------------------------------------------
Human 30,ja Ci/Tobie już przyznałam order za wyszukiwanie materiałów.Baba-jaga..?wszystko możliwe,dla Nas pocieszająca perspektywa...I niech się ktoś głowi jak to skomentować....?!?
---------------------------------------------------------------
"Wy" pewnie tego nie słyszeliście,bo spaliście ale około 2-giej w nocy styczniowej z 18/19.09 w Z-etce zdawał relacje komentator z Niemiec.Donosił że "nad niemiecką ziemią zapaliło się niebo..."chodziło o to,że wszyscy byli świadkami jasno-niebieskiego nieba przez 2 godz.Czemu? bo w powietrzu palił się kawałek meteorytu.Niemcy wpadli w popłoch i panikę/myśleli o najgorszym.../na kilka godzin zablokowali linie do radia i TV.Nikomu nic się nie stało bo spalił się w powietrzu.

Ale rano "U Nas" w żadnym medium /w tym google /"ni"pół słowa o tym.Jest sterowalność?-Jest!.Potem nawet Zetka nie powtarzała!.
Może NAUTILUS sprawdzi;powiadomiony!.POZDRAWIAM.

#441 loa loa

loa loa

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 679 postów

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:04

nie pieniadz nam potrzebny, a altruizm! Niewazne czm zastapisz pieniadz, czy to bedzie zloto czy to bedzie papier, czy to beda ziemniaki, czy dobra realne. to i tak ta sama idea (fundament pieniadza=wymiana cos za cos) i sam pieniadz bedzie wyolbrzymial/rozwijal u czlowieka cechy negatywne takie jak egoizm i hedonizm. Powstanie kolejny kapitalizm, tylko ze wszystko zacznie byc tworzone od nowa.

Bedzie zloto jako dobro wymienne, to znajda sie ludzie ktorzy beda je gromadzic, beda pozyczac na procent itd.

Beda dobra realne, to beda ludzie ktorzy beda gromadzic najcenniejsze dobra i pozyczac je na procent za inne dobra.

Nie uciekniemy od tego systemu! jesli nie zniszczymy rdzenia, na ktorym on bazuje! To pieniadz jest problemem i to jego trza sie pozbyc! pieniadz to nie tylko papierek! pieniądz to idea opodatkowania i zniewolenia czlowieka!

Prawa chrzescijańskie opieraja sie na altruizmie wzajemnej pomocy i szanowaniu drugiego czlowieka! Jeśli opieraja sie na altruizmie i wzajemnym zainteresowaniu/pomocy/walki o dobru drugiego czlowieka, to automatycznie tworzy to nowy system! system w ktorym wzajemna pomoc jest nową forma platnosci! Opiera sie na silnej wierze i empatii! Czułości i wspolczuciu! to ma być naszym motywatorem, naszym celem w zyciu i jedyna sluszna droga!


PZDR


Zmieniony przez - loa loa w dniu 2009-01-21 21:09:32

#442 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 09:25

Jako, że komety występują czasem w przepowiedniach szczególnie Nostradamusa np."Mabus(Obama?) wkrótce umrze i wydarzy się Przerażające zniszczenie ludzi i zwierząt. Nagle zemsta się pojawi, Sto rąk, pragnienie i głód, kiedy kometa przemknie" Czterowiersz 62 z Centurii II .
Wrzucam coś takiego:

Kometa Lulin widoczna przez lornetkę

(21.01/23:35) - Od 12 lat nie widzieliśmy na polskim niebie bardzo jasnej komety. Ostatnią była kometa Hale'a-Boppa, którą można było zobaczyć w 1997 roku tuż po zachodzie Słońca na zachodnim niebie. Od tego czasu wszystkie komety, albo były widoczne bardzo krótko po zachodzie Słońca, albo jedynie przez teleskopy lub też przy użyciu lornetki. Żadnej nie mogliśmy powszechnie zaobserwować gołym okiem. W najbliższym czasie astronomowie nie spodziewają się pojawienia na tyle jasnej komety, co Hale-Bopp, dlatego musimy się zadowolić kometami, które zobaczymy tylko przy użyciu lornetki. Jedną z nich jest kometa Lulin, która zbliżyła się do Słońca przed dwoma tygodniami. Została odkryta 11 lipca 2007 roku w Chinach. Niebawem rozpocznie się najlepszy okres do jej obserwacji. 24 lutego kometa osiągnie na ziemskim niebie największą jasność, która wyniesie od 4 do 6 magnitudo, a więc będzie sie znajdować na granicy widzialności gołym okiem. Do jej obserwacji potrzebna będzie jednak lornetka, ponieważ przebywając na obszarach oświetlonych niebo będzie na tyle jasne, że zobaczenie komety będzie bardzo utrudnione. Najlepiej wybrać się poza obszar zabudowany, gdzie w całkowitych ciemnościach kometę zobaczyć będzie o wiele łatwiej. Wystarczy tylko wtedy spoglądnąć bardzo nisko na południowo-wschodni horyzont przez wschodem Słońca. Lulin zaliczana jest to komet nieokresowych, czyli takich, które obserwowane są przez człowieka po raz pierwszy. Obiegają Słońce w okresie dłuższym niż 200 lat, a być może w ogóle już nie powracają. Kometa to niewielkich rozmiarów bryła lodowa składająca się ze zestalonej wody, tlenku i dwutlenku węgla, metanu i innych gazów. Kiedy kometa zbliża się do Słońca następuje parowanie lodu, a uwolnione gazy i pyły tworzą dwie charakterystyczne smugi nazywane ogonem komety. www.twojapogoda.pl

(A[MAB]O)US --> Wystarczy do MAB dorzucić A przed i O po i czytając od tyłu otrzymujemy OBAMA ,zostają nam litery US co oznacza United States.

Jest centuria w której Nostradamus nazwał Hitlera Hister. Centuria ta idealnie pasowała do Hitlera.Zmieniony przez - Świadomy w dniu 2009-01-22 09:58:13

#443 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 22:20

Przestańcie straszyć!!!!,Chcecie miłosierdzia (loa loa)a przywołujecie tragedie.Zachowujecie się jak padlinożercy z mediów bo Gruzja,Gaza to nośny temat a w domyśle.../sprawdzają się przepowiednie?../.Dopraszaliście się III wojny światowej no i macie...!niewiadomo czy to już koniec!WESOŁO WAM???.Wrzeszczałam na Was że sprowadzicie TRAGEDIE i co? miło Wam?.A teraz będziecie wypatrywać jak OBAMA ginie!!!.On o tym WIE!,jest przygotowany na wszystko,ale taki ma los OD KOGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ.Powinniście Go szanować i wspierać mocą szczęliwych myśli a oddalać najgorsze.....!!!

Nie /loa loa/ mylisz się nie będzie "nowego systemu" a znowu kapitalizm....I nic się nie zmieni.Będzie,bo NIE BĘDZIE pieniędzy.Nie możliwe? możliwe!
jak zostaną tylko altruistyczne geny na Ziemi.Innych "nikomu" nie potrzeba! Czy wszyscy są przeznaczeni do przejścia przez rok 20012/13 NIE!!!!Niech się martwi ten kto powinien!
Korekty nie będzie! kartoteki zapisane.Amen.
------------------------------------------------------
Ani słowa i końcu OBAMY bo Was wysadze!!!!!

#444 Obrzydliwy

Obrzydliwy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 33 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:23

Mnie się bardzo podoba ,że coś takiego jest analizowanie. Dużo przesłanek za prawdą zawartą w kodzie. Nie analizowałem kodu , ale może zamiast analizy (apel do ludzi zajmujacych sie tym :P) , spróbujcie podważyć jego wiarygodność. Sposób jest nastepujący, niedawno czytałem analize tab. z nazwiskiem Einstein i odziwo wyskoczyło w programie tylko jedno słowo "Einstein" (co jedną litere). Można w ten sposób udowodnić wiarygodność kodu , szukając pojedyńczych słów (co jedną litere) i sprawdzając z czym się przecinają. Jakiś znanych osobistości rzecz jasna,wydarzeń :P
Piszę to dlatego ,iż wszyscy szukają tego czego chcą , a nie starają się obalić wiarygodność tej zabawy.

#445 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 03 luty 2009 - 11:41

Annunaki i Nibiru. Czy Annunaki powrócą do panowania na ziemi?

Świat idzie w złym kierunku. Jest coraz więcej brutalnego zachowania, chamstwa, terroru. Władcy silniejszych państw wzmagają presing na słabsze państwa i stają się bardziej wymagający i nierozsądni. Mocarstwa tego świata przechodzą samych siebie dyktując warunki innym i dysponując bronią i zapleczem, które miażdży.

Historia powtarza się raz jeszcze. Była kiedyś rasa istot zwana przez starożytne ludy Anunnakami. Rasa ta dobrze się rozwijała podbijając nowe tereny.
To jest moja historia Nibiru i Anunnaków

W ostatnich latach, było wiele artykułów o charakterze spekulacyjnym na temat Planety X, która również jest znana jako Planeta Nibiru lub Niburu. Większość z tych zapisków jest oparta nieco na książce Sitchina, „Dwunasta Planeta". Sitchin, tak jak Velikovsky i Darwin, użył odpowiednich teorii by poprzeć swoje twierdzenia. Pytanie: czy Nibiru jest prawdą czy wymysłem? Odpowiedź na to jest prosta - to prawda, Nibiru istnieje!

Są ci, którzy sądzą, że Anunnaki z Nibiru powrócą na Ziemie w najbliższym czasie. Sądzą, że Planeta X zamierza ku ziemi. Wierzący w Nibiru panicznie się boją zjawisk związanych z przecięciem układu słonecznego przez Nibiru. Obawiają się, że to spowoduje trzęsienia ziemi, fale pływowe, poważne powodzie, deficyty żywności z powodu zmiany klimatycznych warunków, choroby, burze meteorów, erupcje wulkaniczne i tym podobne. Obawiają się, że to spowoduje wielkie katastroficzne straty dla życia na ziemi.

Planeta Nibiru (Ne.Bi.Ru) jest znana pod wieloma nazwami w zależności od kultur: Planet X, Dwunasta Planeta, Marduk, Raj, "Niebo" i "Królestwo niebios", Niburu i itp., Pomimo że Nibir nazwano Dwunastą Planetą, formalnie rzecz biorąc nie jest to planeta naszego Układu Słonecznego. Tak naprawdę, jest planetą z innego układu słonecznego i gwiazd, która była kiedyś słońcem tego układu i została zgaszona. Nibiru nie była nigdy widoczna z ziemi, ale gwiazda, która była w bliskim sąsiedztwie w tym układzie była widoczna z ziemi.
Pierwsi ludzie nazwali Planetę X jako Nibir w sumeryjskim, i Marduk w babilońskim. Zostało zapisane, że starożytny Mesopotamian sądził, że Nibiru jest dwunastą planetą w naszym Układzie Słonecznym i że to jest "niebo" skąd ich bogowie pochodzili i gdzie mieszkali.

Nibirian, ludzie, Nibiru, często określani, jako Anunnaki, Nephilim, Elohim i Mardukians. Słowo "Anunnaki" dosłownie znaczy "ci, którzy przybyli z nieba na ziemie". W Starym Testamencie ci "niebiańscy" goście nazywają się "Anakim".

Nibiru zostało wypełnione przez super rasę znaną, jaką "Nefilim" w Hebrajskim, co oznacza "oni, którzy mają zejść z niebios na ziemie". Anunnaki byli jedną z wielu ras, technologicznie posuniętych naprzód względem innych (w tamtych czasach). Anunnaki nazwali ich gwiazdę domową (słońcem) "ZAOS".Anunnaki są wojowniczy i lubiący podbijać inne rasy. Są gwałtowni, źli, pożądliwi, kazirodczy, krwiożerczy, kłamliwi, zazdrośni i despotyczni. Są również mięsożerni i często kanibalistyczni. Również żądają ofiar z ludzi -dziewic.

Jeśli wyobrażasz sobie najgorsze cechy, które możesz wyobrazić sobie każdy w szatanie, to dokładnie tacy są Anunnaki. Specjalizują się w kontrolowaniu umysłem. Również gospodarcza kontrola niemal doskonała z zagospodarowaniem pieniędzy i licznymi systemami. Prowadzoną szeroko zakrojoną inżynierię genetyczną. Stworzyli super rasę istot, które i nazwali je "Ducaz". Ducaz są używane dla podbijania i kontrolowania populacji Nibirian i innych podbitych ras.

Ducaz zostały wysłane przez ich "mistrzów", Nephilim lub Elohim na walkę w wojnach z innymi obcymi rasami i służyli jako szpiedzy, ochroniarze i policjanci. Jest wiele frakcji wśród Anunnaków. Jedna z najbardziej zgorzkniałych wrogów Ducaz nazywała siebie "Pers-sires", to grupa cudzoziemców zwana przeze mnie "Vulturites" i nie, dlatego że wyglądają jak sępy, jak niektórzy twierdzą. W rzeczywistości nie są ani trochę podobni do sępów. Są bardzo trafne powody, dlaczego nazwałem ich Vulturites, ale nie poruszę tego w tej dyskusji.
Ironicznie, Pers-sires są właśnie inną frakcją rasy Anunnaków. Ducaz i Pers-sires (Vulturites) zawsze byli śmiertelnymi wrogami i są do dzisiaj. Te dwie grupy są teraz na Ziemi ubiegającej się o zwierzchnictwo świata. Wiele z nich jest obecna na politycznych, finansowych, naukowych, religijnych, prawnych, medycznych (specjalnie w bankach krwi), rozrywkowych, wojskowych, rolnych lub dochodowych stanowiskach, a także w usługach seksualnych. Większość z tych osobników świadomie nie jest poinformowana o ich pochodzeniach. Ten wojowniczy wyścig posiada nienasycone pragnienie kontroli nad innymi istotami i władze nad innymi rasami mniej uprzywilejowanych klas niż Anunnaki.

Z powodu wielkiego zderzenia, ziemi, planet i księżyców nasz układu słonecznego poważnie zostały naruszony. Nibiru również cierpiał z powodu wielkiego uszkodzenia w efekcie tego kosmicznego zderzenia. To spowodowało przejście Anunnaków na ziemie w poszukiwaniu stałego miejsca zamieszkania. Nie przyszli szukać fizycznie złota jak to opisywał Stichin. Zdziwili się, że złoto jest naturalnym minerałem Ziemi, Anunnaki nie spodziewały się go na Ziemi. Przyszli na ziemię do kopalni złota, aby zrobić tarczę -ochronić ich słabe powłoki atmosfery na Nibiru. Anunnaki byli zachwyceni znalezieniem złota na ziemi, ponieważ używali go do ornamentyki. Ściągnęli na ziemię wielu niewolników oraz Annuaków niższych kategorii do pracy w tych kopalniach.
Ponieważ ich dom Nibiru został zniszczony, Arystokracja Anunnaków została zmuszona do pozostania jakiś czas przy ziemi. Mieszkali głownie z olbrzymim statku kosmicznym krążącym po orbicie ziemi. Z czasem Annuaki podbili inne cywilizacje wywalczając skrawek ziemi dla siebie. Był to między innymi Mars. Większość zamieszkała w pasie Oriona. Inni się przekonali, że Annuaki są potężną rasą i zapewne po dziś dzień inne rasy się ich obawiają.

Arystokracja Anunnakw, z Nibiru są genetycznymi manipulantami, którzy wiedzą jak stworzyć sztuczne organizmy żywe. W swojej arogancji próbowali grać Boga. Ich bardzo zaawansowana technika i ich decydująca wielkość i siła uczyniły ich niemal niezwyciężonymi w oczach pierwszych ludzi. Stąd, Arystokracja Anunnaków została pokazana i spostrzegana jako symbol boski. Arystokracja Anunnaków czasami bywa zwana jako Nordics albo Blondes. Byli wysocy, zdrowi i silni, pełni wigoru, lekkoatletyczni i zazwyczaj jasnej karnacji. Ich symbol mocy to skrzydlaty dysk, który reprezentował ich ZAOS. Arystokracja Anunnaków później była znana, jako Elohim i Nephilim.

Arystokracja Anunnaków (Nephilim) stworzyła wiele religii, więc mogli być uważani jako bogowie; co dawało im wielką satysfakcję. Anunnaki rozwinęli religie przez korumpowanie jakiejkolwiek duchowości, którą zauważyli w autochtonicznych ludziach Ziemi. Wykorzystali religie jako mocne środki panowania nad autochtonicznymi ludźmi. Inne religie zostały utworzone w bezpośrednim sprzeciwie wobec siebie w porządku do dysonansu rasy, nieufności, zamieszania, wojny i arogancji.

Anunnaki wysyłały hybrydy z lepszych światów na Ziemie. Wkrótce potem po ich przyjeździe, zaczęli dominować na ziemi jak mogli. Przejęli kontrolę nad częścią planety przez inżynierię genetyczną. Wyparli autochtonicznych ludzi z ich własnych stanowisk i zmusili ich do całkowitej uległości. Użyli autochtonicznych ludzi do kontrolowania eksperymentów z DNA. Dziś, to cudzoziemcy, którzy uprowadzają ziemian dla klonowania i również okaleczają zwierzęta w różnych celach. Większość z tych uprowadzeń i napaści jest przeprowadzona przez Anunnaki Remnants (termin ten używam, aby dać do zrozumienia, którzy Anunnaki byli pozostawieni własnemu losowi na Ziemi).
Jak wspomniano wcześniej Arystokracja Anunnaków podbiła i uczyniła niewolnikami lud pierwotny, który już mieszkał na Ziemi. Niektórzy twierdzą, że Jezus był hybrydą z Nibiru, złośliwie sugerują, że był Anunnakiem. Jest to oczywiście nieprawdą. Jezus jest w rzeczywistości, Awatar Światła, który "nadaje postać cielesną" dla przypomnienia i obudzenia "zaspanych" Święte istoty ich prawdziwego Świętego pochodzenia.

W Księdze Rodzaju 6:2-4 jest zapisane, przez Anunnaków (którzy napisali większość Starego Testamentu), że "synowie Boga" (samce Anunnaki) "zobaczyli córki mężczyzn, które były uczciwe". Przy badaniu tej nauki, Anunnaki próbowali pokazać, że "synowie Boga" zostali zwabieni do Ziemi i skorumpowali przez autochtoniczne kobiety z Ziemi. Tak naprawdę, kobiety z Ziemi w tym czasie były bardziej niepokalane niż osobniki męskie i były szanowane przez nich.

Szowinizm Anunnaków spowodował, że kobiety zostały ujarzmione przez mężczyzn i traktowane jak "podnóżki" w wielu kulturach wliczając w to arabskich, azjatyckich, żydowskich i zachodnich społeczeństwach. W Izajaszu 66:1 można znaleźć słowa "tak mówił Pan, niebo jest moim tronem i ziemia jest podnóżkiem stóp moich...". Efezjan 5:22-24 Paweł, który nadał postać cielesną Anunnaką, napisał: "Żony poddają się mężom, jak Pan., Bo mąż jest głowa żony, właśnie tak jak Chrystus jest głową kościoła: On jest Zbawicielem ciała. Dlatego, jak kościół podlega pod Chrystusa, więc niech żony będą podlegać ich własnym mężom w każdej rzeczy". Dlatego według nauczania Pawła, żony są podnóżkami a mężowie są górą. W jednym uzurpatorskim ciosie, Paweł, w imieniu Anunnaków, podporządkował wszystkie chrześcijańskie kobiety niższemu statusowi. Wiele kościołów utożsamia nauczanie Pawła do nauk Chrystusa. To jest bluźnierstwo!

Mity tworzenia na całym świecie są podobne pod względem ich głównych nurtów. Dlaczego tak jest? Dzieje się tak, ponieważ różne mity tworzenia zostały rozpowszechnione przez Anunnaków, którzy wyemigrowali rozprzestrzeniając się na całej ziemi. Religie utworzone, przez Anunnaków do kontroli i manipulacji populacją włączyło różne mity tworzenia. Te religie nie są oparte na miłości, lecz oparte są na strachu.
Anunnaki zapoczątkowali zdobnictwo ciała biżuterią. Również promowali bardzo kosztowne gusty, które zmuszają ludzi do gospodarczego niewolnictwa. Przedstawili poligamię, kazirodztwo i pedofilię, które są cechami charakterystycznymi dla Anunnaków. Takie cechy są zanotowane w różnych kulturach, wliczając w to wiekowego egipskiego członka rodziny królewskiej i patriarchów Starego Testamentu, którzy podążali za rozkazami Anunnaków. W wielu sensach, my w tych technologicznie zaawansowany wiekach, jesteśmy niewolnikami współczesnych towarów, rządów, systemów, kultur, religii, obyczajów i itp. Ale przede wszystkim jesteśmy niewolnikami tej wirtualnej rzeczywistości, spowodowanej utratą wzroku przez jego subtelność, fałsze i udawanie Świętego Królestwa.

Anunnaki pierwsi odwiedził Ziemię około 500,000 lata temu. Do tego czasu, już podbili Plejady, Marsa i wiele innych światów.

Po kilku próbach, pierwsza fala udanej inżynierii genetycznej nastąpiła na Ziemi około 300,000 lata temu. Anunnaki wprowadzili wiele obcych ras, które podbili i wszczepiali DNA na ziemi. Również porwali specjalną rasę zwaną Rasą Kobiet i doprowadzili je na Ziemie. Ta rasa kobiet cierpiała niezwykle w ramach likwidacji i nadużycia Anunnaków. Różne obce rasy z innych światów zostały doprowadzone na Ziemie i byli uważani jako niewolnicy przez arystokracje Anunnaków. Jedni zostali sprzedani do ciężkich robot, inni do seksu, a jeszcze inni do wojsk.

Poprzez inżynierię genetyczną, kobiety zostały uczynione fizycznie niższą jakością do mężczyzn w posturze, sile i prędkości. Nawet w zawodach gdzie siła i prędkość byli niezwiązane z tematem, taki jak duchowieństwo, prawo, medycyna, polityka, handel, nauka, itp., kobiety są w bardzo niekorzystnej sytuacji nawet do dnia dzisiejszego. To wykazuje rozmiary szowinistycznego wpływu Anunnaków. Poza inżynierią genetyczną na ludziach, były również podobno prace przeprowadzona na rozmaitych gatunkach zwierząt wliczając w to ptaki, gady, ryby, bestie i rośliny. Anunnaki również ćwiczą bestialstwo. Stworzyli mieszane hybrydy pól ludzi, o których są legendarne już historie... Pól lew - pól człowiek, pól ryba-pól człowiek itd.

Historia Księgi Rodzaju została utworzona i odnotowana przez cywilizację sumeryjską, opisujące historię Anunnaków na Ziemi, która była zgodna z tym, co Anunnaki podyktowały.
Rozwinięta cywilizacja Sumeria żyjąca wiele tysięcy lat temu była "podrasowana" przez Annuaki niemal natychmiast przez wprowadzenie wielu aspektów cywilizacyjnych, wliczając w to system prawa, ładu społecznego, gospodarcze wzory, religie, nauka, matematyka, wagi i miary, literatura, muzyka, sztuka widowiskowa, kosmologia, obraz, rzeźbiarstwo, astronomia, astrologia, medycyna, hodowla zwierząt, udomowienie roślin, homeopatii, kulinarnych umiejętności, sztuki, rozrywki i itp. Sumeria stała się cywilizacją, której inne społeczeństwa zacofane zazdrościły i bały się.

Około 35,000 lata temu, człowiek opanował Ziemię z człowieka neandertalskiego. Arystokracja Anunnaków zamordowała całą neandertalską populację po tym jak skończyli używać neandertalczyków jako okazów dla genetycznych eksperymentów. Homo sapiens były wynikiem drugiej fali inżynierii genetycznej. Ta druga fala pozwoliła homo sapiens płodzić nowe życie z Anunnakami.

W miarę upływu czasu rzeczy wymykały się spod kontroli. W okresie rozkwitu Atlantydy, były podróże kosmiczne dla klas uprzywilejowanych. Teleportacja była wspólna również w tamtych czasach dla klas uprzywilejowanych.. Atlantowie "niewolnicy" byli coraz bardziej zaawansowani, zaczęli ignorować ich "bogów" - arystokracje Anunnaków. Dotyczyło to ich mistrzów. Dlatego podjęto decyzję o ich zniszczeniu, zniszczeniu Atlantydy. Niektórzy z arystokracji Anunnaków i ich wybrani opiekunowie umknęli z Ziemi w olbrzymich statkach kosmicznych i udali się na inne planety, takie jak Mars i do innych gwiazdozbiorów. Większa część Anunnaków została pozostawiona z tyłu. Annuaki wyprowadzają się z ziemi i niszczą Atlantydę wraz z wszystkimi, którzy tam mieszkali, wliczając również innych Annuaków.

Jednakże, niektórzy Annuacy - Niewolnicy poznali plany arystokracji Anunnaki i zniszczenia Atlantydy. Zdążyli zbiec zabierając ze sobą wiedze. Resztki Anunnaki, które uszły zagładzie zaczęły konstruować kultury, które teraz znamy jako Aztecan, Inca, Maja, i przede wszystkim starożytny Egipt. Jest wielu, Anunnaków na planecie ziemia do dziś. Niektórzy to potomkowie tych, którzy uciekli z Atlantydy.
Po zniszczeniu Atlantydy, trzecia fala inżynierii genetycznej przeprowadzonej przez wyżej sklasyfikowane resztki Anunnaków miały miejsce około 20,000 lat temu. Jedna grupa Anunnaków zbudowała piramidy zaprzęgając masy ludzi i wykorzystując swoją technologie. Piramidy były budowane jako stacje dla statków Annuaków z wyższych sfer.

Annuaki powróciły na ziemię i zaskoczyła ich wizja nowych kultur, jakie stworzyły Annuaki, które pozostaly na ziemi. Ucieszył ich fakt, ze ich bracia dominują poniekąd na ziemi. Annuaki przygotowali się do przejęcia po raz kolejny kontroli na ziemi. Zrobili to za pomocą potopu. Ocalało nie wiele dowodów kultur, które wtedy istniały... Ocalał sfinks i piramidy w tym azteckie. Niemal wszystko zostało zniszczone na całym świecie łącznie z tym, co pozostawili Annuakowie po sobie ostatnim razem będąc i tworząc na ziemi. Annuaki postanowily tworzyć nowe cywilizacje od nowa. Najszybciej stworzono cywilizacje Sumeryjską. W Sumeryjskich zapiskach widnieją informacje o Shem (statek kosmiczny). Annuaki byli ludźmi Shem i przybywali na ziemie, aby kopulować z prymitywnymi ziemianami. To zapisane jest w Księdze Rodzaju. Annuaki również zapoczątkowały cywilizacje w Babilonie. Jeżeli wymykało się coś z pod kontroli to niszczyli i tworzyli nowe w innych miejscach. Dziś resztki Annuaków planują jak przywrócić swojej rasie panowanie nad ziemią. Planują wznowić świat raz jeszcze za pomocą Annuaków, którzy pozostali na ziemi i wcielili się w ziemian, Ci o tym wiedzą i budują schrony i podziemne tunele, aby uchronić się przed zagładą, która ma nastąpić.

Resztki Anunnaków są wśród nas. Kontrolują władzami, klonują ludzi i zwierzęta, pracują nad naszym umysłem. Przygotowania do przywrócenia władzy Annuakom trwają, o czym najwięksi tego świata wiedzą, ale to ukrywają w posłudze Annuakom.

Wkrótce coś się stanie, ale to nie będzie Nibiru.

http://www.masterminds.pl/tajemnicze.25/Annunaki,i,Nibiru.,Czy,Annunaki,powroca,do,panowania,na,ziemi.230.html

Wkrótce coś się stanie, no niestety, wszyscy to czujemy?


#446 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 06 luty 2009 - 00:24

Human 30..,mam do Ciebie takie pytanie; Czy "to" są Twoje słowa?( też Twoje przemyślenia?..-identyfikujesz się z tym...) Czy tylko następny "order!" za "znalezisko".Jest mi to potrzebne,do czegoś?...Odpowiedz mi na prywatną pocztę:ewa1.40@tlen.pl.Pozdrowienia,czekam.

#447 Cioś

Cioś

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 69 postów

Napisano 06 luty 2009 - 13:00

10010 - Powrót załogowego statku z Wenus ale już bez załogi

#448 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 08 luty 2009 - 03:25Biskup neguje holokaust mimo nagany

Katolicki biskup Richard Williamson wciąż toczy wojnę z Watykanem o stosunek do tragedii Żydów w czasie II wojny światowej. Mimo, że Benedykt XVI zdjął z niego ekskomunikę, Williamson nadal jest niepokorny. Wprawdzie obecny papież kazał mu odwołać twierdzenia negujące holokaust, ale biskup oświadczył dziś, że tego w najbliższym czasie nie zrobi.

http://www.dziennik.pl/swiat/article314264/Biskup_neguje_holokaust_mimo_nagany.html

Zagłady Żydów nie było sami tego chcieli i poszli dobrowolnie do gazu?

#449 Cioś

Cioś

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 69 postów

Napisano 08 luty 2009 - 11:35

Że niby sami złozyli się w ofierze?

#450 Sadomaczo

Sadomaczo

  1

 • Members
 • Pip
 • 6 postów

Napisano 08 luty 2009 - 11:43


Wspomniano również o odrodzeniu monarchii w Polsce oraz o tym mieczkiwiczowskim 44 monarsze. Chyba red wspominał ze monarcha opisany w dziadach (mówiący o wszechsprawiedliwości) nie pasuje do obamy. Logicznie mysląc moze 44 monarcha opisywany w dziadach nie tyczy sie Obamy lecz tyczy sie przyszłemu władcy Poslki??
Na marginesie mówiąc w calej historii, Polska doczekała sie 43 monarchów.


Proponuje zapoznać się z:
http://krzyzowiec.wordpress.com/2006/12/20/intronizacja-chrystusa-krola-w-polsce/
;).

#451 WolfWhite

WolfWhite

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 493 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:21

Jestem pewna ze w kodzie Bibli znajda sie wzmianki o absolutnie wszystkim: faktach jakie sie wydarzyly i jakie nigdy sie nie wydarza. Jest tyle zmiennych w kazdej grubej ksiazce poddanej takiej analizie ze spoko znajdzie sie i to ze lalka Barbie zostala prezydentem a Kaczynski to kobieta...lol

#452 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 10 luty 2009 - 11:21- Rabini do izraelskich żołnierzy: Nie okazujcie litości! -

Izraelska armia potraktowała cywilną ludność Strefy Gazy z wielką brutalnością. Teraz okazuje się, iż żołnierze działali zgodnie ze wskazówkami kapłanów swej religii.
Dziennik "Haaretz" dotarł do publikacji przygotowanych przez rabinów dla wojskowych. Treść apeli żydowskich duchownych może wzbudzić konsternację nawet wśród największych entuzjastów Izraela:

W Biblii jest zakaz zrzeczenia się choćby jednego milimetra naszej ziemi obcym. Nie może być żadnych zanieczyszczeń, żadnych głupich autonomii, enklaw i innych oznak narodowej słabości. Nie oddamy [naszej ziemi] w ręce obcego narodu (…)

Najwyraźniej rabini uznali, że izraelska armia wkracza do Gazy, by wyrzucić z niej Palestyńczyków. Kto wie, może i taki był plan? A skoro więc żołnierze ruszyli po cenną żydowską ziemię, duchowni postanowili zadbać o ich odpowiednią motywację:

Jeśli okazujesz litość okrutnemu wrogowi, krzywdzisz tym samym swoich czystych i niewinnych kolegów. To straszliwie niemoralne. To nie jest wesołe miasteczko (…) To jest wojna z mordercami.
"Okrutnym wrogiem" nie są wyłącznie bojownicy Hamasu. Rabini nie próbowali wchodzić w takie subtelności:

Żołnierze Izraela, dbajcie o zachowanie życie swojego i waszych kolegów. Nie przejmujcie się losem ludzi, którzy nas otaczają i nam szkodzą. Wzywamy Was do działania zgodnie z zasadą "zabij tego, kto chce cię zabić". Wśród nich [Palestyńczyków - red.] nie ma niewinnych. Wzywamy Was do odrzucenia dziwnych zasad i nakazów, które utrudniają jedyny logiczny sposób na walkę z wrogiem.

Izraelskie organizacje broniące praw człowieka uznały agitację rabinów za objaw rasizmu i wzywają do dymisji naczelnego rabina żydowskiej armii. Rzecznik IDF udziela jednak na razie wymijających odpowiedzi.

Warto podkreślić, iż wielu radykalnych rabinów regularnie odwiedzało pozycje izraelskich żołnierzy przed ich wkroczeniem do Strefy Gazy. Rozdawali tam broszury zawierające wyżej opisane treści. Jak mogliśmy się przekonać, wojskowi uważnie przeczytali nauki duchownych. I nie okazywali litości.

http://www.pardon.pl/artykul/7620/rabini_do_izraelskich_zolnierzy_nie_okazujcie_litosci

Czyli, nie miłuj bliźniego swego jak siebie samego?

Kod Biblii

Sprawa kodu zyskała sławę, gdy czwartego listopada 1995 roku tragiczna przepowiednia biblijna, dotycząca śmierci premiera Rabina sprawdziła się. Dyplomata dostał strzał w tył głowy, oddany przez człowieka święcie wierzącego, że działa pod wpływem Bożych rozkazów. Zamach na Rabina w tragiczny sposób potwierdził istnienie szyfru, przy pomocy którego w Starym Testamencie zapisano wiedzę o zdarzeniach z przyszłości, a w istnienie którego do tej pory wątpiono. Co naprowadziło badaczy na zapis o zamachu na Rabina?

Po odnalezieniu słów Icchac Rabin. komputer rozpoczął poszukiwania wyrazów z nim związanych, dzieląc ciąg liter Biblii (304 805 znaków) na 64 kolumny po 4772 znaków w wersie. Wydruk jest fragmentem obejmującym sam środek owej tablicy. Nazwisko i informacje pojawiły się przy przeskakiwaniu przez taką liczbę liter. W pobliżu zakodowanego nazwiska znajdowały się słowa Amir - zamachowiec i zabójca, który zabił, miasto Tel Awiwu oraz rok zamachu 1995. Co ciekawe, przy normalnej lekturze tekstu Biblii, dokładnie w tym samym wersie co zaszyfrowany wyraz Amir znajdują się słowa nazwisko zabójcy. Wers ten zawiera również ukryty, tekst: Uderzył, zabił premiera. Zamachowiec Izraelczyk, który strzelił z bliskiej odległości: Zabójca, jeden spośród jego ludu, ten, który blisko podszedł. W 5756 � hebrajskim roku zaczynającym się we wrześniu 1995.
Prawdopodobieństwo pojawienia się nazwiska premiera w pełnym brzmieniu wraz z zaszyfrowaną przepowiednią jego zabójstwa wynosi co najwyżej l do 3000. Matematycy mówią, że już przy l do 100 trudno mówić o przypadku. Najbardziej rygorystyczne z testów przyjmują za wystarczające kryterium prawdopodobieństwo l do 1000.

Zabójstwo Rabina nie jest bynajmniej jedynym przykładem współczesnych wydarzeń zapisanych w Biblii. Poza zamachami na Sadata i braci Kennedych pojawiają się na jej stronicach przepowiednie setek wydarzeń, które wstrząsnęły światem, od II wojny światowej po aferę Watergate, od Holocaustu po Hiroszimę, lądowanie człowieka na Księżycu czy zderzenie się komety z Jowiszem. Nie można również powiedzieć, by zamach na Rabina był jedynym przypadkiem odczytania informacji, zanim wydarzenie, którego dotyczyła, nastąpiło. Zawczasu wiadomo było na przykład, kiedy nastąpi silna kolizja komety z Jowiszem, a także znana była data wybuchu wojny w Zatoce Perskiej, zanim jeszcze się ona zaczęła.

W Biblii znajdują się informacje dotyczące wojny w Zatoce, a mianowicie Husajn wyznaczył dzień, wróg, wojna. rakieta, scudy rosyjskie rakiety a także data ogień 3 szwat, oznaczającą 18 stycznia 1991r. , kiedy doszło do pierwszych ataków rakietowych.
pojawiał się wyraz prezydent. Z lądowaniem na Księżycu - statek kosmiczny i Apollo l1. Z Hitlerem słowo hitlerowcy, z Kennedym - Dallas. W kolejnych sprawdzianach okazywało się, że krzyżówki takie pojawiają się wyłącznie w Biblii. Sprawdzano występowanie podobnych kombinacji w "Wojnie i pokoju" i kilku podobnych, dużych tekstach. W żadnym z nich nawet w próbnych tekstach podobne prawidłowości nie zostały stwierdzone.

Nie można jednak w żadnym wypadku powiedzieć, że w Biblii ukryte są informacje w stylu przepowiedni Nostradamusa: Gwiazda wzejdzie na Wschodzie, a wielki król upadnie, które można odnieść do czegokolwiek, co się wydarzy. Wiedza zawarta w Biblii jest równie precyzyjna jak telewizyjne wiadomości i dotyczy konkretnych osób i zdarzeń.

Rips twierdzi, że można znaleźć rozmaite przypadkowe układy liter w każdym wystarczająco rozbudowanym tekście, można również trafić na układy sensowne, jak Saddam Husajn. Nie będzie jednak w tym miejscu scudów, rosyjskich rakiet czy daty wybuchu wojny, niezależnie, czy doświadczenie przeprowadzi się na tekście ze 100 000, czy z miliona liter.

http://www.apokalipsy.fora.pl/inne-apokalipsa,3/kod-biblii,57.html

Kod na jutrzejszy dzień... http://exodus2006.co.../5march2006.htm

#453 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 18:50

Dzisiaj tj.sobota 21 marzec 2009 podawali na"Zet-ce", że dwie wizjonerki przestrzegają władze nadmorskich miast polskich,o możliwym ******* na M.Bałtyckim, które będzie wynikiem trzęsienia Ziemi.Tak tłumaczyły to jasnowidzące,co potwierdzałoby się z prognozami En-kiego dla Polski na 2009 rok(wody wyjdą z rzek ,cofną bieg,morze zaleje przybrzeżne okoliczne Ale!!! będzie to wynikiem oderwania się meteoru(głazu)z ogona Nibiru i upadnięcia do Bałtyku)wizjonerki szacują "to" na połowe kwietnia.A co będzie?,jak będzie?i czy znowu mądry Polak dowie się o głupocie swojej po szkodzie?...Pożyjemy,zobaczymy,może przeżyjemy!!!

P.S.Wy,też to na pewno słyszeliście?!?...Pozdrawiam.[u][/u][u][/u]

#454 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 18:53

P.S.cholerna!technika *****(gwiazdki)oznaczają *******.

#455 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 18:54

No co jest?? nie wolno mówić o *******?

#456 WolfWhite

WolfWhite

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 493 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 18:55

będzie to wynikiem oderwania się meteoru(głazu)z ogona Nibiru i upadnięcia do Bałtyku)wizjonerki szacują "to" na połowe kwietnia.
taaa i jeszcze jakie bajki? Gdzie to Nibiru i czemu go nie widac lol

#457 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 23:39

"O możliwym h u r a g a n i e na M. Bałtyckim"

[Na przykład powiedzenie] Hu Jia Hu Wei

Słowo Hu wymawiane w trzecim tonie oznacza tygrysa. Jia w tonie trzecim pochodzi ze starego języka chińskiego oznacza pożyczać coś od kogoś.
A gdybyśmy chcieli napisać te dwa słowa w fonetyce wymowy, czyli jednocześnie razem to ROBOT zaraz zareaguje i wlepi mandat w postaci tych gwiazdek wziętych chyba z ‘drogi mlecznej’.

ewa1n - To nie złośliwość moda tylko automatycznego korektora, który jest zaprogramowany na brzydkie słowa, ale da się to obejść. Jeśli rozdzielisz literki danego wyrazu to nie powinno być problemu a dla sprawnego mózgu nie będzie to przeszkodą.

#458 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 22 marzec 2009 - 00:00

WIELKIE CI D Z I Ę K I!,jak to dobrze mieć czujnego GURU....,a było to T s u n a m i....

#459 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 24 marzec 2009 - 22:44

Przesłuchajcie tego, z dzisiejszego dnia 24.03.09,O "Tym" tak się mówi..... w tvn.

"koniec świata za 3 lata"
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,17516,news,,1,,za_trzy_lata_koniec_swiata,aktualnosci_detal.html

P.S.Nie wiem czy mi się udało wkleić,I wszy raz to robię.

#460 Dżelal

Dżelal

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 32 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 00:57


Na marginesie mówiąc w calej historii, Polska doczekała sie 43 monarchów.


Sadomaczo skąd masz te informację ze polska miała 43 monarchów.
Bo mi w zależności jak liczę to wychodzi od 28 ( licząc samych królów) do 47 ( licząc wszystkich władców polskich do rozbiorów tj. królów i książąt ). Bardzo mnie interesuje skąd ta informacja o 43 władcach.
p.s
Czy da się tutaj cytować wypowiedz innego użytkownika?

#461 asia780206

asia780206

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 19:53

Ciekawe,nie chce mi sie szukac,ale chyba bylo cos o tym,ze Obama wcale nie musi byc 44 prezydentem,pisalismy cos o zamachu itp.,a tu ciekawy artykulik: http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

#462 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 26 marzec 2009 - 10:31Matryca o Obamie

"Obamy były opisane w kodzie i na stronie na długo przed wyborami."

http://www.eioba.pl/a75331/kod_biblii
http://jacquesgrandguignol.pl/category/kod-biblii

USA/ Raport Pentagonu w sprawie chińskiej armii

Chiny intensywnie rozwijają "niszczące" technologie wojskowe - nuklearne, kosmiczne i komputerowe - mogące wpłynąć na zmianę układu sił nie tylko w Azji lecz także poza tym kontynentem - wynika z opublikowanego w środę raportu Pentagonu.
Chiny natychmiast zareagowały na treść raportu, twierdząc iż dokument stanowi "poważne zniekształcenie rzeczywistości" i oparty jest na nieprawdziwej tezie o rzekomym chińskim zagrożeniu.

"Chiny protestują przeciwko takim tezom" - powiedział w czwartek w Pekinie rzecznik MSZ Qin Gang (czyt. Ć'hin Kang).

http://wyborcza.pl/1,91446,6427536,USA__Raport_Pentagonu_w_sprawie_chinskiej_armii.html

/Jak się daje, to się kraje a na dodatek czują słabość Ameryki i Rosji./

Zmieniony przez - Human3030 w dniu 2009-03-26 10:34:52

#463 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 28 marzec 2009 - 01:32

Dokładam Wam komentarz z tv o "t s u n a n i" na Bałtyku.
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,17613,news,,1,,uwaga_*******_na_baltyku,aktualnosci_detal.html

I jeszcze "przestrogę" przed raciborską sektą.
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,17562,news,,1,,buduja_most_miedzy_niebem_a_ziemia,aktualnosci_detal.html

Pozdrawiam.ewa1n

#464 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 28 marzec 2009 - 23:15

ewa1n - Na razie tylko tyle namierzyłem odnośnie niszczenia tych Watykańskich Dokumentów nie jest wykluczone, że krecia robota idzie na całego pod pseudonimem "Remont Biblioteki Watykańskiej" no i co ciekawe naukowcy z całego świata chcą jeszcze raz zobaczyć jej bezcenne zbiory. No właśnie! Czyżby niektóre dokumenty zobaczą już ostatni raz?

Administrator: Natasza - Remont biblioteki watykańskiej

Biblioteka Watykańska przeżywa prawdziwe oblężenie. Przed rozpoczynającym się w sobotę trzyletnim remontem, naukowcy z całego świata chcą jeszcze raz zobaczyć jej bezcenne zbiory
Już od rana przed wejściem do budynku biblioteki na dziedzińcu Belvedere w Watykanie gromadzą się dziesiątki osób. Jest to zaskoczeniem dla kierownictwa placówki, które postarało się jednak o zwiększenie liczby miejsc w czytelni, z 48 do 92.
Wiadomo jednak, że nie wszyscy wejdą do środka. W kolejce słyszy się więc głosy niezadowolenia, a nawet protestu. Jednak nawet oficjalne petycje kierowane do Benedykta XVI i jego współpracowników, nie przyniosły żadnego rezultatu.
Termin rozpoczęcia robót, wyznaczony na poniedziałek 16 lipca, nie zmieni się. Przez najbliższe trzy lata naukowcy zainteresowani 600 tysiącami woluminów, tysiącami rękopisów i inkunabułów, będą je mogli oglądać na mikrofilmach albo w Internecie.
IAR

http://www.travelforum.pl/watykan/4613-co-s-ycha-na-placu-wi-6.html

Chaneling w Poznaniu

8 marca 2009r - Poznań, Hotel-Restautacja,,BROVARIA". To tutaj dzięki Idea Radio, a także Marii i Joachimowi Gritsch odbyła się pierwszy raz w Poznaniu Prezentacja Projektu Cheops. Spotkanie miało na celu przekazanie informacji na temat roku 2012. Odbyła się również sesja Chanelingu Telepatycznego Pani Lucyny Łobos-Brown, którą opublikowaliśmy poniżej.

Dziękujemy Enki. Kolejne pytanie.
Drogi Enki dlaczego obecnie ma miejsce remont biblioteki Watykańskiej i czy są już zniszczone ważne dokumenty odnośnie 2012 roku?

EN-KI:
Zanim opuszczą Watykan, bo już schron jest gotowy, to rzecz oczywista, Ze zniszczą wszystkie dokumenty. Całą historię kościoła katolickiego od 2000 roku wstecz, do chwili obecnej. Rządy się przygotowują do opuszczenia i przywódcy religijni też. Oni to wszystko wiedzą i widzą. Dlaczego Wy istoty ludzkie dalej pozwalacie na to, żeby trzymać Was w takiej ciemnocie i pozwalacie sobie wmawiać, że nic się nie wydarzy? Słucham.

http://www.idearadio.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=746&Itemid=26


#465 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 23:53

Human 3030 jednak jesteś "dobry w te klocki".Lepszy widok na sesje jest z tego linku/...jak się uda?..../.http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1§ionId=1&cmd=.Pozdrowienia.EWka.

#466 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 11:27

Prasa francuska: Sarkozy i Merkel przeciw Obamie

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy i kanclerz Niemiec Angela Merkel tworzą na szczycie G20 wspólny front przeciw prezydentowi USA Barackowi Obamie, domagając się "regulowanego kapitalizmu " - ocenia dziś francuska prasa.
Media zastanawiają się też, czy trwający w Londynie szczyt przyniesie tylko kosmetyczne zmiany systemu finansowego, czy też prawdziwą rewolucję.
Konserwatywny dziennik "Le Figaro" ocenia, że szczyt G20 jest areną swoistego pojedynku między przywódcami Francji i Niemiec a prezydentem USA. "Francja i Niemcy, dwie główne potęgi europejskie, idą ręka w rękę, by uzyskać konkretne decyzje, mające przynieść skuteczną regulację międzynarodowego systemu finansowego" - zaznacza dziennik.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/prasa-francuska-sarkozy-i-merkel-przeciw-obamie,1284863?source=rss

No i tak wygląda miłość Biało Czarna płakać się chce od tej nadmiernej miłości w śród członków G - 20.

#467 sphynx

sphynx

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 198 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 08:44

Znów miałem sen o wojnie w Polsce i to co mi się udało zapamiętac to Serbowie byli przyczyna wojny i przyszli aż do Polski.

#468 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 14:07

Na interi dzisiaj wyczytałam o wpływie reakcji słońca na przemiany społeczne w tym gospodarkę i "walutę".Temat raczej męski.Wklejam.Ale czy my tego nie wiemy?/?
Słońce w kryzysie

Sobota, 4 kwietnia (06:00)

Badanie wpływu aktywności słonecznej na globalną gospodarkę brzmi jak niegroźne szaleństwo, a jednak wygląda na to, że wpływ ten istnieje.

Kilka lat temu na wykładzie z astronomii prowadzonym przez fromborskiego astronoma Andrzeja Pilskiego, dotyczącym aktywności słonecznej, padło pytanie: czy to prawda, że konflikty zbrojne i plamy na Słońcu są ze sobą powiązane? Astronom odmówił odpowiedzi na pytanie wprost. Stwierdził, że on nie będzie wypowiadał kategorycznych sądów, iż jest taka zależność. I zamiast odpowiedzi wyświetlił na kopule planetarium wykres aktywności słonecznej z ostatnich 200 lat. Uczestnicy wykładu ze zdumieniem zobaczyli, że maksyma aktywności słonecznej pokrywają się z datami konfliktów zbrojnych - I i II wojny światowej, wojny w Wietnamie, wojny w Zatoce Świń, czy... wprowadzeniem stanu wojennego w Polsce.

Gdy dzisiaj spojrzymy chłodnym okiem na wykresy gospodarczych cykli koniunkturalnych, to zobaczymy zadziwiającą korelację z zachowaniem Słońca. Czy to przypadek? Nie - jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że obecny globalny kryzys przypada w tym samym czasie, co największe od stu lat minimum aktywności słonecznej - przez niemal rok na tarczy naszej gwiazdy dziennej nie można było zaobserwować ani jednej plamy. To minimum jest tak poważne, że tylko na jego temat w ciągu ostatniego kwartału powstało kilkanaście publikacji naukowych w astronomii.
czytaj dalej


Namacalne skutki aktywności

Wpływ Słońca i jego aktywności na gospodarkę w skali globalnej jest zauważalny na najbardziej elementarnych płaszczyznach. Zbyt wysoka aktywność słoneczna powoduje awarie, których skutki można przeliczać na miliardy dolarów. O tym, jak potężny może być wpływ Słońca na gospodarkę przekonali się mieszkańcy Kanady, kiedy 13 marca 1989 r. w Quebecu wysiadło światło i wszelkie urządzenia elektryczne.

W ciągu niecałych 90 sekund zostało pozbawionych prądu ok. 6 milionów odbiorców. Kilka dni wcześniej ze Słońca wyrzucony został olbrzymi obłok plazmy. Naładowane elektrycznie cząstki tego obłoku weszły w kontakt z ziemskim polem magnetycznym, czego skutkiem były jego szybkie i silne zmiany. Wzbudzone wskutek zmian pola magnetycznego prądy całkowicie zniszczyły jeden z wielkich, bardzo kosztownych transformatorów w elektrowni wodnej Hydro-Quebec w Montrealu, wskutek czego większość mieszkańców prowincji została pozbawiona energii elektrycznej. Ofiarami podobnych zjawisk padały również sieci energetyczne w innych miejscach na świecie.

Burze geomagnetyczne - takie jak ta, która wystąpiła 13 marca 1989 r. - mogą uszkadzać satelity lub destabilizować ich orbity. W czasie burz zakłócona lub nawet uniemożliwiona zostaje praca systemów nawigacyjnych i telekomunikacyjnych, np. GPS. Sprawa jest na tyle poważna, że NASA i amerykański Kongres zdecydowały się na wielomiliardową inwestycję w satelitę obserwującego aktywność słoneczną, aby dzięki pozyskanym informacjom przewidywać możliwe zakłócenia w energetyce.

Porównując wykresy

Ale wróćmy do cykli koniunkturalnych i cykli aktywności słonecznej, czyli wpływu daleko mniej namacalnego. W przybliżeniu co jedenaście lat Słońce wchodzi w nową fazę, kiedy jego aktywność magnetyczna zwiększa się i osiąga maksimum, 3-5 lat po okresie minimum. Następnie aktywność maleje przez około 6-7 lat i wraca do małej aktywności. W czasie cyklu na Słońcu pojawia się duża ilość plam w maksimum słonecznym. W czasie maksymalnej aktywności jasność Słońca wzrasta. Wzrasta również temperatura atmosfery Ziemi, na skutek zwiększonej absorpcji promieniowania.

A teraz sięgnijmy do podręczników ekonomii, według których cykle koniunkturalne to zjawisko występowania w gospodarce wahań różnych mierników ekonomicznych charakteryzujących poziom koniunktury, wokół rosnącego trendu wzrostu gospodarczego, analizowanego w długim okresie. Jak wiemy, najczęściej tymi zmiennymi są PKB, zatrudnienie, ceny, wielkość eksportu i importu, wskaźniki rynku kapitałowego, nakłady inwestycyjne i zapasy przedsiębiorstw, dochody i wydatki ludności, obroty i zyski przedsiębiorstw. Cykle jako zjawisko zaczęły się pojawiać najpierw w krajach o najbardziej rozwiniętym systemie kapitalistycznym.

Z tego powodu to właśnie w Anglii cykle koniunkturalne pojawiły się wcześniej niż w USA, gdzie wczesne okresy prosperity i depresji związane były głównie z sytuacją w rolnictwie. Istnieją również dowody na to, że znane nam cykle wystąpiły dopiero w okresie silnego i charakterystycznego wzrostu uprzemysłowienia, który nastąpił po wojnie secesyjnej. Choć w gospodarkach dają się zauważać cykle długie, średnie i krótkie, te najbardziej dla rynków istotne to cykle średnie Juglara i Kuznetsa. Pierwsze trwają od ośmiu lat do dekady i są związane ze zmianami wydatków inwestycyjnych, PKB, inflacją i bezrobociem. Te następne trwają od 15 do 23 lat (jeden bądź dwa cykle aktywności słonecznej) i są związane z akumulacją czynników wytwórczych w długim okresie - inwestycjami, budownictwem i migracjami. Jeśli nałożyć na siebie wykresy obu rodzajów cykli - czyli słonecznych i koniunkturalnych - łatwo zauważyć, że ich minima i maksyma są funkcjami, które zadziwiająco często odpowiadają sobie wzajemnie.

Pozostaje nam teraz próba określenia obecnego kryzysu w oparciu o funkcję aktywności słonecznej. Jeżeli założymy, że najbliższy 24. cykl aktywności Słońca rozpocznie się zgodnie z przewidywaniami, to pierwsze plamy w ilości mówiącej o wzroście aktywności pojawią się na przełomie tego i przyszłego roku, wzrastając z każdym rokiem do burzliwego - zgodnie z przewidywaniami NASA - roku 2015. Te prognozy pokrywają się niemal dosłownie z prognozami Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego i Fed dotyczącymi końca obecnej recesji.

Koniec kapitalizmu?

Może być jednak, że czeka nas wyjątkowo długie minimum - największe, jakie zaobserwowano - nazywane w astronomii Minimum Maundera. Przypadło ono na okres trwający od 1645 do 1717 roku. Minimum Maundera nazywane jest również - to przez geologów i badaczy klimatów - małą epoką lodowcową i był to czas, kiedy zimą na Morzu Bałtyckim budowano karczmy dla zbrojnych podróżujących między Szwecją a Polską. Z gospodarczego punktu widzenia był to natomiast czas końca epoki feudalnej i prapoczątków gospodarki przemysłowej, która zmieniła polityczny obraz Starego i Nowego Świata. Jeżeli weszliśmy obecnie w okres podobnej "ciszy" na Słońcu, sprawdzić się mogą przewidywania dużej części ekonomistów o końcu kapitalizmu w obecnej postaci i powstawaniu nowego porządku w gospodarce.

#469 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 14:22

głupia Ewko interi przez dwa "ii"

#470 AN a EL

AN a EL

  JAM JEST

 • Members
 • PipPipPip
 • 9908 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 14:38

ewa1n możesz edytować swoją wypowiedź, zamiast pisać nastepną za pomocą karteczki z ołówkiem - znajduje się ona nad każdym postem (pod warunkiem, że nikt nie wpisze się pod Twoją wypowiedzią).

WSZYSCY jesteśmy

jednym umysłem,

JEDNĄ nieskończoną ŚWIADOMOŚCIĄ,

a ILUZJA ODDZIELENIA jest tylko DOŚWIADCZENIEM tej rzeczywistości... 

Cute_Puppy_Eyes_Pic_3.jpg


#471 warl0ck

warl0ck

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 445 postów

Napisano 05 kwiecień 2009 - 17:37

Zmiany nas niedługo czekają zmieni się wszystko to nieuniknione nasza rzeczywistość toczy się utartymi schematami w ściśle określonym celu więc nadchodzi czas by się obudzić.
Stare przepowiednie i obietnice spełnią się a stare długi zostaną pospłacane gdy wszyscy pokarzą swoje prawdziwe twarze nic nie dzieje się przypadkiem zginie ten kto musi zginać kto ma żyć przeżyje przyszłość jest ustawiona z góry.

#472 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 07 kwiecień 2009 - 12:35

Eeee, "nie przeginaj" WarLOck to my byśmy tak chcieli,żeby było pozamiatane raz na zawsze!(a przynajmniej na długo),żeby zostało tylko białe a wymarło "czarne"?.Ale tak nie będzie cuda się nawet w " niebie" nie zdarzają,(bo nie istnieją!)a strach pozabija tylko niektórych.Piękny En-ki się nawet wycofuje z pierwszych zapowiedzi...Po mojemu to będą fale, może fale strachu łamane przez panikę(sama chciałabym wiedzieć co dzieje się w środku w człowieka "wrednego",wiedzącego że już lada chwila i że już za późno....).Mnie, tez jest mniej miło że w 2012 r.na prawo na lewo nie będzie...
Co może być?.Jednoznaczne potępienie społeczne tej odmiany ludzi i wycofanie ich z forum publicznego, w te "dziury" wskoczą powiedźmy "dzieci/ludzie Indygo"....Taka (O!) moja prognoza.

#473 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 1935 postów

Napisano 08 kwiecień 2009 - 07:59Matryca dla Polski na rok 2009 zamieszczona w 2005 tutaj http://www.apokalips...-biblii,57.html

#474 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 05:33

G-20 Summit: Family PhotoBiały Dom twierdzi, że nieprawdą jest jakoby rzekomo Barack Obama, prezydent USA, skłonił się nisko przed saudyjskim królem Abdullahem podczas szczytu G-20. W 55 sekundzie powyższego filmu, widać wyraźnie jak oddał hołd "strażnikowi świętych meczetów Mekki i Medyny". Porównajcie jak się z królem Abdullahem witają inni przywódcy. Amerykańska tradycja polityczna zabrania okazywania państwowym urzędnikom podległości obcym monarchom. Jak się ma do niej postawa Baracka Husseina Obamy?

Ps. Konstytucja USA zabrania Amerykanom przyjmowania orderów i innych nagród od obcych monarchów. George Herbert Walker Bush i Colin Powell, po wojnie w Zatoce Perskiej, przyjęli drogie podarunki i ordery do władców Kuwejtu i Arabii Saudyjskiej.

http://foxmulder.blox.pl/html

Coś mi tu śmierdzi nienajlepiej chyba niebawem dowiemy się, Co w Trawie Piszczy?

#475 Pola2

Pola2

  1

 • Members
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 20:44

Ostoja, ciekawa matryca. Zaskakujący jest fakt, że umieszczono ją w 2005 roku. Któż mógł wtedy przewidzieć, że będziemy mieszkali w tuskolandzie z kryzysem światowym w tle.
Z tej matrycy wynika, że właśnie w tym roku nastąpi upadek, krach państwa. Rozumiem, że również rządu. Być może zmiotą go zamieszki, które, bez wątpienia, szykują się latem. Dlaczego latem? A no dlatego, że kryzys światowy dopiero wtedy do nas dotrze. Niektórzy analitycy przewidują czerwiec. Mówią o
t s u n a m i w bankach. Zobaczymy.

#476 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 1935 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 20:52

Ostoja, ciekawa matryca.

Właśnie dlatego ją tutaj przypomniałem a trafiłem na nią przez czysty przypadek.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

#477 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 22:18

Pola2,ja dzisiaj przypadkiem przesłuchałam Jackowskiego na 2009 r.On widzi II-gi krach w krachu/mówi o tym "dno dna" kryzysu/nagłośnione czerwiec/lipiec ze świata,przyjdzie do Polski we wrześniu.A 9 -ć miesięcy od tego...i już Wam dalej nie powiem ,bo Wy się atomowo nakręcacie.

A słyszeliście o rejestracji maili i rozmów telef.od maja?/przez rok.../,i co jeszcze..? a kiedy chipowanie Panowie?

#478 BartisKing

BartisKing

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 42 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 08:15

czyli co, wolna wola odwołana?

#479 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 15:06Powtórka z najważniejszych przepowiedni.

Apocalipsis Testamentum - APOKALIPSA, która dotknie ludność SŁOWENII

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Informuje ludność SŁOWENII, że na podstawie przekazu Matki Bożej Maryi, która w „Orędziu” fatimskim 1917roku, poleciła Łucji, ogłoszenie treść tego „Orędzia”, na cały świat. W „Orędziu” tym, ludzkość jest wzywana do powrotu do Boga. Jeżeli ludzkość zlekceważy treść orędzia i się nie nawróci, dotkną ją „Kary” przekazane w „Orędziu”.

„Ten ZNAK, który pokaże się na Niebie, jest ZNAKIEM początku Apokalipsy.

Są to „Słowa” Boga Ojca, przekazane do mnie Wandy Stańskiej-Prószyńskiej w Kościele, podczas Mszy św., dnia 09 marca 2008 roku w Warszawie.

Początek Apokalipsy zapowie ZNAK, który pokaże się na niebie, innej daty początku Apokalipsy nie ma. Sam PAN BÓG decyduje o początku Apokalipsy.

Wybuchną wojny, w których zostanie użyta broń jądrowa. Chiny dążą do szybszego rozwoju gospodarczego swego kraju, potrzebne są im nowe tereny bogate w pokłady ropy, gazu i innych minerałów. Takie tereny są w północnej Azji i należą do Federacji Rosyjskiej. Po te tereny sięgną Chiny, wydając wojnę Rosji. Chiny dążą do panowania ludności żółtej rasy nad światem. Po pokonaniu Rosji na terenie Azji. Chiny wydadzą wojnę krajom Arabskim zatoki Perskiej, krajom Morza Kaspijskiego, Europie Południowej i rzucą pociski jądrowe na cały świat.

W Europie wojnę wydadzą Niemcy: Polsce, Czechom, Słowacji i Rosji. Niemcy chcą odebrać od Rosji dawny Niemiecki Królewiec - Kaliningrad.
Partia Niemiecka NPD, której szefem jest Pan Udo Voigt, dojdzie do władzy w Niemczech. Dążeniem partii NPD, jest utworzenie „Wielkich Niemiec”. Partia NPD po dojściu do władzy, zażąda od Polski, Czech i Rosji, zwrotu terenów należących do Niemiec przed drugą wojną światową. Nie otrzyma wszy zwrotu tych terenów, wydadzą wojnę Polsce i Rosji.

Tylko wspólnie: Polsce, Czechom i Słowacji, uda się pokonać wojsko niemieckie. A Rosja, za atak wojsk niemieckich na Kaliningrad, w czasie wojny Chin z Rosją, wtargnie na teren Niemiec, aby wywrzeć zemstę na ludności niemieckiej, niszcząc wszystko, mordując ludność niemiecką.

Ruchy dna Oceanu Atlantyckiego i Morza Arktycznego, spowodują wyłonienie się „Nowego lądu”. Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bardzo potężnych i gwałtownych wstrząsów, Wstrząsy te, będą przybierać na sile i nastąpi głębinowy wybuch pod dnem Morza Arktycznego. Wybuch ma nastąpić, w ciągu kilku tygodni od początku Apokalipsy. Lód, woda i dno Morza Arktycznego, zostanie głębinowym wybuchem wydźwignięte do góry. Lód i woda spadną na lądy, zalewając je i zatapiając nizinne tereny i runą do mórz, aby spłynąć wysoką falą do oceanów. Ponieważ z Mórz: Baffina, Grenlandzkiego i Norweskiego, oraz z terenu Kanady, spłynie do Oceanu Atlantyckiego więcej wody, niż do Oceanu Spokojnego. Woda w Oceanie Atlantyckim, będzie bardzo dużej wysokości „POTOP” płynąc wysoką fala, będzie woda morska zalewała i zatapiała nizinne tereny brzegowe lądu.

Dno Morza Arktycznego będzie „Nowym dużym lądem”.
Poziom wody w Oceanie Atlantyckim i połączonymi z nim morzami, będzie wyższy o kilka metrów niż jest obecnie. Zostanie zalanych i zatopionych wiele nizinnych terenów lądu oraz porty i urządzenia portowe.

Mam za zadanie od Matki Bożej Maryi, informować ludność, która wierzy w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa i tych, co uwierzą, zamieszkałych na terenach zagrożonym „POTOPEM”, aby w ciągu 30 dni od początku „ZNAKU” zapowiadającego Apokalipsę, który pokaże się na niebie, opuścili teren zagrożony „POTOPEM” i przenieśli się w miejsce bezpieczne, aby przeczekać przepływ wysokiej fali wody morskiej.

Wystąpią głębinowe trzęsienia ziemi pod dnem Morza Śródziemnego, wywołane naciskiem lądu Afryki na ląd Europy i głębinowym wybuchem pod dnem Morza Arktycznego. Głębinowe trzęsienie ziemi pod dnem Morza Śródziemnego, wywoła potwornie wysokie fale morskie „T s u n a m i”, które z ogromną siłą runą na wyspy na Morzu Śródziemnym i brzegi lądu: Europy i Afryki, powodując na nich olbrzymie zniszczenia. Wybuchną wulkany. Wulkan Etna swoim wybuchem zaleje wyspę Sycylię lawą i zasypie popiołem wulkanicznym. Wulkan Wezuwiusz potwornymi wstrząsami i wybuchem zniszczy bardzo duży obszar w wokół, w tym Rzym i Watykan. Nastąpi zapadanie ziemi w niektórych miejscach, zostanie zniszczona Marsylia.

W górach na terenie Alpach wystąpią ruchy górotwórcze w Szwajcarii, w Austrii na terenie Tyrolu, w Alpach francuskich, północnych Włoszech, blisko granicy ze Słowenią. Trzęsienie ziemi spowodują zniszczone zapór na rzekach. Powodzie zatopią doliny górskie, nastąpi obsuwanie się zboczy i zapadania ziemi w niektórych miejscach. Podane jest w tym czasie w górach na terenie Alp, będą mrozy i szalały śnieżyce, uniemożliwiając udzielenie pomocy.

Głębinowe trzęsienie ziemi pod dnem rzeki Ren, na terenie Westfali w Niemczech, spowoduje zapadnięcie głębinowej płyty. Wiele miast na terenie zagłębia Rury legnie w gruzach.

Po ataku armii chińskiej na kraje Arabskie, Chińczycy wtargną na teren Morza Śródziemnego, aby wszystko niszczyć i mordować ludność białej rasy. Chińczycy zaatakują Grecję i wyspy na Morzu Egejskim. Armia chińska podzieli się na dwie części, żeby zaatakować Francje, Belgie, Hiszpanie i inne państwa. Jedna część armii chińskiej, ma zaatakować Francje od strony Niemiec, dla tego z Grecji, będzie przez Bułgarię i Serbie podążała do rzeki Dunaj, po drodze niszcząc wszystko i mordując ludność na terenie Bułgarii i Serbii.
Druga część armii chińskiej wtargnie na Morze Adriatyckie, wszystko niszcząc i mordując ludność na terenie Chorwacji, Słowenii i Włoch. Na terenie Włoch, Chińczycy wtargną do zburzonego Rzymu i Watykanu, aby tam dokonać dalszych zniszczeń i wymordować księży i ludność Rzymu. Po dokonaniu mordu, druga część armii chińskiej, będzie podążała do rzeki, Po, aby jej doliną podążać na spotkanie z pierwszą częścią armii chińskiej już na terenie Francji. W pobliżu góry Mont Blanc, dojdzie do spotkania wojsk państw zagrożonych z drugą częścią armii chińskiej. Pod koniec walki, nadlecą eskadry samolotów z południa, armia chińska w pobliżu góry Mont Blanc pozostanie na zawsze

Na teren ziemi wtargnie „Planetoida-głaz” z kosmosu, rozpalony do czerwoności „Głaz”, uderzy w wody Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu Morza Karaibskiego. Powodując olbrzymie zniszczenia na terenie wysp i lądu Ameryk.
Od „Głazu” lecącego rozpalonego do czerwoności oporem powietrza, będą odrywać się kawałki skały i spadać na ziemię powodując zniszczenia i pożary. Francuska stolica Paryż, obróci się w ruinę, od spadającego oderwanego od „Głazu” dużego fragmentu rozpalonej skały.
Upadek „Głazu” na dno Oceanu Atlantyckiego, wywoła głębinowe trzęsienie ziemi, powstaną wysokie fale morskie „t s u n a m i”, które z potworną siłą runą na wyspy, brzegi lądów: Ameryk, Afryki i Europy, powodując na nich olbrzymie zniszczenia.

„Słowa Pana Jezusa, dotyczą wtargnięcia w obszar ziemi „Planetoidy-głazu”, jak należy się w tym czasie zachować, żeby nie zginąć.
„Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony, że szkół, z domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie „kara” słuszna i nieodwracalna.

Rozpocznie się to, w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsień ziemi trwać będą, dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi.
Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieje i uwierzą Mym „Słowom”, niech się niczego nie boją, bo Ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświęcającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie.

Abyście byli na to przygotowani, podaje wam „Znaki”.
Uważajcie: ostatnia noc (druga), będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu, Uklęknijcie pod krzyżem, żałujcie za swoje grzechy i proście Matkę Moją o opiekę. A kto tej rady nie posłucha w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.

Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie całą ziemię.

Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego.

W trzecią noc nastanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym, będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych ludzi wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata,
Jedna trzecia ludzkości zginie”

Wanda Stańska-Prószyńska

Ps.
Trzęsienie ziemi może spowodować zawalenie budynku i konieczność opuszczenia budynku, aby nie być przywalony gruzem, Wiedząc, że na zewnątrz jest powietrze zatrute. Należy prosić Matkę Pana Jezusa o ratunek, mówiąc:

„Królowa Święta, pośredniczko ludzi, jedyna nasza ucieczko i nadziejo, bądź nam miłosierna”.

Po głębinowych trzęsieniach ziemi na terenie Morza Śródziemnego, ludność SŁOWENII, powinna opuścić tereny brzegowe, we wszystkich miejscach i przenieść się bardziej na północ.


http://apocalipsistestamentum.blogspot.com/2009/03/apokalipsa-ktora-dotknie-ludnosc.html

"W Europie wojnę wydadzą Niemcy: Polsce, Czechom, Słowacji i Rosji. Niemcy chcą odebrać od Rosji dawny Niemiecki Królewiec - Kaliningrad."

Coś mi się wydaje, że na początek będzie ZNAK, ale od Ruskich w postaci pięknego Muchomora albo i jakiego Smardza?


#480 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 12 kwiecień 2009 - 18:00

a moze Rydzyk???
To przynajmniej bankructwo mozna oglosic spokojnie

#481 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 12 kwiecień 2009 - 18:01

jednym slowem POZAMIATANE bedzie

#482 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 17:51

Pozamiatane,nie-pozamiatane...,ale na pewno I Apokalipsa będzie jak ja Humana 3030 "trzepnę" z rana bez śniadania,GWAŁTOWNIE a BRUTALNIE!!! za sianie paniki i podnoszenie ciśnienia w temacie :"...Koniec przed nami.Żegnajmy się,Panowie...A wojna to..,a wojna tam to..".Co incydent,to reaplay..,tak było przy Gazie,tak było przy Gruzji....Nic w eterze nie ginie!ie "Proście a zostaniecie wysłuchani...!!"
Human czyś Ty się halucynogenów najadł? po co to przytaczasz? czemu to ma służyć?-li tylko nakręcaniu strachu... Ty!,mądry człowiek!,takie FAUX PAS?.No i co z tego że istnieje Łucja i jej "wizje",niech sobie leżą w archiwalnym lamusie.Nikt,nie może udowodnić(zaocznie) że to prawda.Będzie Ci głupio jak się nie sprawdzi a raczej się nie sprawdzi bo Enkie wycofują się z "Fatimy" i znaków /poczytaj sobie../I nie decyduj sam...

P.S.A propo ścisłości to Pani Wandzie Stańskiej -Prószyńskiej przypomniał się Wezuwiusz a o takim "mikrusie" jak Yellowstone zapomniała!?Biedna Ona.Tak to jest jak się szuka rozgłosu..Ameryki nie odkryła.Po za tym technicznie to nie wykonalne, siedząc w kościele słyszeć głos objętości kartki A4 i potem odtworzyć to w domu.....Durna baba....A Ty za nią .Nie radzę Wam nakręcać tej spirali...A po za tym Was lubię.Pozdrawiam.


#483 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 06:58

ewa1n - Nie szarp się, bo możesz z łańcuch się urwać a i jeszcze kogoś pogryziesz z nie świadomości?

Napisałem, że to jest powtórka a nie pewnik spełniający się jak sama wspomniałaś, że Enkie wycofują się z "Fatimy". Na pewno orientujesz się, że ci, co te bajki Braci Grimm wymyślają to i mają moc sprawczą zmienić te opowiadania? I tak na przykład, jeśli posiadasz granat zaczepny dla własnego użytku to jest zrozumiałe, że go trzymasz przy sobie, ale zawleczki nie wyciągasz z byle powodu jedynie w ostateczności, gdy stoisz przed wyborem, TY albo ON.

"Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie."

Ale to, co w tym zdaniu jest napisane to chyba jest nadal aktualne, CO? Jak na razie to wyraźnie widać to że świat równiutko zmierza do tego celu? No chyba, że ktoś po sugeruje się chwilową hossą na giełdach.

- Czy (to) chwilowy przystanek w drodze do piekła? -

Marzec na giełdzie w Warszawie był wyśmienity. WIG wzrósł ponad 10 proc. Czy to początek hossy na światowych rynkach kapitałowych?

http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,6455859,Czy_to_juz_hossa__Czy_chwilowy_przystanek_w_drodze.html


#484 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 19 kwiecień 2009 - 13:18

wybaczcie za długą moją nieobecność ale nie mogłem aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum.

Póki co mam mase informacji. Po pierwsze wczoraj zaciekawił mnie materiał na temat Izraela: http://news.money.pl...4,0,444786.html

Po drugie dociekłem do źródeł przekazanych przez sisotrę Łucję polskiemu księdzu [to jest udokumentowane!) na temat przyszłości Europy w tym Polski. Jak wiadomo s. Łucja miała również widzenia Matki Bożej w charakterze ciągłym czyli aż do śmierci. Zaraz postaram sie wszystko przepisać co ona tam napisała. :)

#485 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 16:39

zaraz pęknę...no co tam napisała?,no mów!...Rogos Ir miałeś przeczytać A.Collins "Przepowiednie dla Polski",powiedz nam!!!

#486 sniper0

sniper0

  1

 • Members
 • Pip
 • 0 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 06:47

Rogos jaka masz jednostke czasu ???bo juz troche mineło a moze zaslabłeś przy kompie ??? hehehehehe zapodaj temat bo wszyscy ciekawi

#487 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 12:42

Tajemnicza grypa zabija Meksykanów

Zaledwie kilka dni temu wykryto w Stanach Zjednoczonych tajemniczy, nieznany dotąd rodzaj wirusa grypy. Teraz potwierdza się stara prawda, że dla chorób granice nie istnieją. "Mamy epidemię" - mówi meksykański minister zdrowia. Po śmierci 20 osób w stolicy zamknięto szkoły i uniwersytety.

http://www.dziennik.pl/swiat/article366996/Tajemnicza_grypa_zabija_Meksykanow.html#reqRss

Może być z tego Pandemia jak się patrzy?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hiszpanka

#488 sphynx

sphynx

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 198 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 05:58

Znamienne jest to:

Specjaliści przyznają: tak dziwnej mutacji wirusa jeszcze nie było. To mieszanka szczepów ludzkich, ptasich i świńskich, i to z całego świata.


tylko z labolatorium

#489 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 09:49

Dzisiejszej nocy w radiu słyszałam że zmarło już 100 os~ób w Meksyku, rozprzestrzeniło się na Kanadę i Stany-tam rozpoznano i wyleczono 6 os~ób.Ale te informacje są ciepłe dziś jutro przestarzałe.W newsach tv. zmieniają statystyki (zaniżają).Pozdrawiam Humana( oczko...)Ewka.

#490 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 10:42

Polska przygotowana na atak świńskiej grypy

"Polska jest dobrze zabezpieczona przed epidemią świńskiej grypy" - uważa były minister zdrowia. Marek Balicki ocenia, że nasz kraj ma system ochrony wypróbowany podczas epidemii ptasiej grypy, który zyskał wysoką ocenę Światowej Organizacji Zdrowia. Rząd i służby sanitarne działają według ustalonych procedur - chwali poseł SdPl-Nowej Lewicy.

http://www.dziennik.pl/polityka/article368839/Polska_przygotowana_na_atak_swinskiej_grypy.html

grypa

Pani Minister
Nie jesteśmy przygotowani na epidemię grypy. W żadnej aptece nie można kupić maseczek na drogi oddechowe. Wiem, że w Polsce nie ma nawet producenta takich produktów.

renia

http://wiadomosci.wp.pl/opinie.html?wid=11072451&kat=1342&title=Jak-sie-bronic-przed-swinska-grypa&sort=1&oid=5834025

Czy grypa Hiszpanka jest w kodzie Biblii?


#491 WolfWhite

WolfWhite

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 493 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 11:43

czy jakakolwiek przepowiednia wspominala o GRYPIE???
ciagle bzdety o zalaniu i wulkanach w tych przepowiedniach, a jakos na grype nikt lub prawie nikt nie wpadl o dziwo.....

bajki

#492 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 12:36

"...bajki" bo proza życia jest bliższa niż(zmyślne " dyrdymały")..Wyczaiłam coś dzisiaj(-),tffu, tfuu,tfu....żeby nie przywołać.

"Czarny" scenariusz pandemii, jakiej świat nie widział od 41 lat

Świat nie widział pandemii od 41 lat, kiedy tak zwana grypa Hong-Kong zaatakowała cały świat zabijając w sumie około miliona ludzi. Jeśli świńska grypa osiągnie poziom pandemiczny, co będzie się działo dalej.
Pojawiające się ogniska ptasiej grypy oraz epidemia SARS w 2003 roku sprawiły, że specjaliści dzwonili na alarm ostrzegając przed możliwością pandemii.

Choć obydwie choroby przekroczyły barierę "zwierzę – człowiek", żadna z nich nie zmutowała na tyle poważnie, by doszło do infekcji z człowieka na człowieka – zwraca uwagę doktor K.Y. Yuen, szef mikrobiologii na uniwersytecie w Hong Kongu.

Mówiąc bez owijania w bawełnę, ptasia grypa oraz SARS nie przekształciły się w pandemię, ponieważ obydwie choroby zbyt szybko zabijały swych nosicieli.

- By doszło do długotrwałej pandemii, musi dochodzić do infekcji człowiek – człowiek, bez zabijania nosicieli – wyjaśnia lekarz.

Ptasia grypa "nigdy nie stała się chorobą typu człowiek – człowiek – zauważa doktor Lo Wing-Luk, ekspert chorób zakaźnych.

- Świńska grypa już jest chorobą przenoszoną z człowieka na człowieka, co sprawia, że o wiele trudniej jest ją powstrzymać. Poza tym świńska grypa wydaje się być o wiele bardziej zaraźliwa niż SARS – wyjaśnia.

Światowa Organizacja Zdrowia (World Health Organization – WHO) jest jednak ostrożna i na razie nie mówi jednoznacznie, czy rzeczywiście może dojść do pandemii. Według epidemiologów i ekspertów zajmujących się zdrowiem, jeśli dojdzie do kolejnej pandemii, scenariusz wydarzeń – opracowany na podstawie doświadczeń z przeszłości – może być następujący…

Choroba będzie się przemieszczała z miasta do miasta przez okres od 18 do 24 miesięcy, zarażając ponad jedną trzecią mieszkańców. Przedstawiciele Światowej Organizacji Zdrowia są przekonani, że około półtora miliarda ludzi na całym świecie potrzebowałoby opieki medycznej, a blisko trzydzieści milionów wymagałoby hospitalizacji. Opierając się na doświadczeniach z ostatniej pandemii i biorąc pod uwagę obecną wielkość populacji na świecie, epidemiolodzy ostrzegają, że mogłoby umrzeć nawet siedem milionów ludzi.

- Szpitale będą przeładowane, szkoły zostaną zamknięte, firmy zostaną zamknięte, lotniska będą opustoszałe – przewiduje doktor Lo.

- Biznes podupadnie, ponieważ ludzie będą unikali kontaktów towarzyskich na tyle, na ile będzie to możliwe – dodaje doktor Yuen.

Eksperci ostrzegają też, że w takiej sytuacji wszystkie ośrodki zdrowia będą przeciążone nie tylko z powodu ogromnej liczby pacjentów, ale również dlatego, że będzie brakowało personelu medycznego, który również zacznie chorować. - Podczas epidemii SARS obserwowaliśmy przypadki, że ludzie, którzy powinni byli iść do szpitala z powodu takich chorób, jak na przykład rak, musieli rezygnować z leczenia, co przyczyniło się jeszcze do większej liczby zgonów – mówi doktor Lo.

Najbardziej zagrożeni na zachorowanie będą ludzie w podeszłym wieku oraz bardzo młodzi.

Eksperci zauważają jednak, że na razie niewiele wiadomo na temat obecnych zachorowań na świńską grypę, nie wiadomo też na ile poważne są obecne przypadki i zbyt wcześnie jest, by stwierdzić, czy doprowadzi to do pandemii. W obecnej chwili cała uwaga skupia się na tym, by znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania i powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

#493 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 10:32

- WHO apeluje o aktywację planów przygotowania do pandemii -

Szefowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Margaret Chan powiedziała, że ogłoszenie 5 stopnia zagrożenia pandemią grypy oznacza, że wszystkie kraje powinny niezwłocznie uruchomić swe plany przygotowań na ewentualność jej wystąpienia.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/who-apeluje-o-aktywacje-planow-przygotowania-do-pandemii,1298589,4

Ludność trzeciego świata będzie umierać na świńską grypę masowo. Dlaczego?
Bo dla nich szczepionek nie będzie a poza tym, jeśli by i były to nie będą mieli pewnie też, za co kupować tego specjału.


#494 BartisKing

BartisKing

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 42 postów

Napisano 17 maj 2009 - 14:38

witam. czy ktoś mógłby mi przysłać jakiś program do kodu biblii? mój emajl: BartisKing@gmail.com

#495 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 18 maj 2009 - 11:58KOD BIBLII - FAKTEM

Według Biblii III wojna światowa rozpocznie się od zniszczenia Jerozolimy bombą atomową świecie istnieje ponad 50 000 głowic nuklearnych jest to wystarczając ilość by zniszczyć świat przeciągu paru godzin. Nie jest to jednak jedyne z przepowiadanych dla świata zagrożeń.

http://archiwumx51.r...ika.pl/kod.html

#496 sphynx

sphynx

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 198 postów

Napisano 18 maj 2009 - 12:23

Znamienne:

"Przepowiednia wypełni się "w czasach ostatecznych", gdy zostanie odpieczętowana okryta dotąd tajemnicą księga. Zgodnie z Apokalipsą Janową księga ta zamknięta jest na "siedem pieczęci", które mogą być złamane tylko przez Mesjasza"

czyli Mesjaszem jest Komputer

luzujac fantazję to możliwe - Mesjasz ma teoretycznie uświadomić ludziom kim sa, co jest czym itp... a np. Internet to robi bo jest wolny (narazie) i każdy może dotrzeć do tego co chce..

i jednoczesnie Internet jest zaprzeczeniem BESTI - superkomputera który rejestruje wszytko co robim i nas kontroluje - taki antychryst

#497 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 18 maj 2009 - 18:06

Ktośukrył w Biblii ostrzeżenie, a jednocześnie wiadomość, że musimy zrobić coś, by zapobiec zagładzie naszego świata. Według naukowców kod Biblii jest jednak czymś więcej niż tylko ostrzeżeniem. Prawdopodobnie zawiera też jednocześnie wszystkie informacje potrzebne, by zapobiec każdej z grożącej nam tragedii.

Ten kawałek do mnie nie przemawia.
Jeśli byśmy byli w stanie coś zmienić, to by oznaczało, że apokalipsa św Jana, nie mówi prawdy.
Apokalipsa mówi, że Jezus sam pokona Antychrysta, bo tylko ON może tego dokonać. Jedyny godny otworzenia księgi życia wiecznego.

Tak wiec, przedstawiona interpretacja kodu Biblii byłaby sprzeczna z jej treścią...

Oczywiście, zawsze można przyjąć, że najważniejszy jest kod, a treść jest tylko wypełniaczem.


#498 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 18 maj 2009 - 20:58

Gorac , bo to jest tak jak jak z "autorem iiracjonalnym" napisze powieść zaszyfruje ją ogólnikami i symbolami, sobie tylko zanym kluczem i nie dokończy opowieści , bo sam nie wie jak się skończy. Rozwiązań multum dwieście, analiz tysiąc i więcej....A "On" sam siedzi w kącie i śmieje się z " idiotów" którzy łamią sobie głowę żeby rozgryźć prawdę. Albo jest banalna albo jej nie ma.Ale zawsze jest fikcja i złudzenie..........

rogos_lr czy Ty mógłbyś się w końcu odwiesić? I dać puentę?

BartisKing , zapytaj Sherloka H. On ma i się zna.. Jacques ,powiedz mu że jest dobry w kompilacji, On takie teksty lubi...Pozdrawiam. Ewka


#499 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 20 maj 2009 - 18:44

Cześć , witajcie ..., wszyscy z forum .Dzisiaj bez okazji , bez ciśnienia , żadnego wydarzenia, sensacji w powietrzu. Chciałabym się z Wami podzielić moją prywatną pocztą- korespondencją z Nautiliusem. Ja odpowiedziałam zgłoszeniem i chęcią udziału finansowego w ramach swoich możliwości, żeby poprzeć sprawę./ Chociaż nie wyruszę do Warszawy/.Wy, może nie jesteście świadomi akcji Nautiliusa i ryzyka niepowodzeń.
Jako „drążący” możecie pomóc w zamierzeniu i z „pierwszej ręki” dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Zamieszczam Wam „esencję” moich maili. Jeśli jesteście za.., dołóżcie się w PLN i przekażcie to dalej... (na fora gdzie uczestniczycie) /Trudno żebyśmy to właśnie „my’ stali z boku... i patrzyli jak za nas „sprzątają”/ tak na „oko” liczę że wszystkich z FZN jest około 500 osób. Warto rozesłać....Pozdrawiam. ewka.

-----------------------------------------------------------------------------------
Treść I maila w skrócie......

.........Ten projekt jest pierwszą próbą sprawdzenia, ile jest w Polsce osób gotowych partycypować w kosztach przyjazdu do Polski kogoś "z pierwszej światowej ligi badania zjawisk niewyjaśnionych" w zamian za - uczestniczenie w spotkaniu z taką osobą........

..........Czy wiecie dlaczego spadł z anteny Polsatu program "Strefa Tajemnic"? Miał po prostu beznadziejną oglądalność, choć był robiony całkiem przyzwoicie............

.............ta tematyka w żaden sposób nie jest w stanie w Polsce przyciągnąć tłumy, które będą w stanie kupując bilety pokryć koszty przyjazdu danej osoby. Jesteśmy ostatnimi osobami, które chcą na tej akcji zarabiać.
W tym mailu chodziło o zebranie szacunkowo ilości osób gotowych na zrzucenie się do przyjazdu takich osób.... Ustalono jedno stałe miejsce spotkań WARSZAWA.
------------------------------------------------------------------------------------.
Teraz II mail w całości najważniejsze w nim jest możliwość odpisania od podatku „datku” oraz każda suma wpłacona..., otrzymanie za to nagrania video ze spotkania z Lloydem Pye i książka w wersji elektronicznej "Kronika Akakoru", zaproszonego.


Szanowni Państwo,

Odzywamy się ponownie w ramach projektu “Nautilus NET”. Mamy nadzieję, że pamiętacie Państwo jego założenia, ideę i pomysł. Od samego początku zakładamy z Wami absolutną przejrzystość wszystkich operacji i naszych operacji w ramach tego projektu. Na początek kilka słów od Wojtka Bobilewicza, który skrupulatnie policzył koszty (jest w tym naprawdę znakomity, możecie nam wierzyć) i mniej więcej opracował logistycznie całą operację. Oto, co napisał:

Drodzy Uczestnicy projektu Nautilus-Net,

Kiedy niedawno umieszczaliśmy na naszych stronach apel, dotyczący Waszego wsparcia dla projektu „Nautilus NET”, optymiści z FN liczyli na kilkadziesiąt osób, pesymiści mówili o „najwyżej kilkunastu”. Zgłosiła się ponad setka (dokładnie 114 osóB) i możecie mi wierzyć, że bardzo nas to podbudowało. Drodzy sympatycy pomysłu zapraszania do Polski znanych postaci z dziedziny „badania nieznanego” - jesteśmy Wam za to wdzięczni. Jak zawsze okazało się, że na dużą część z Was możemy liczyć.

Wychodząc do Was z naszym apelem obiecaliśmy Wam spotkania z ciekawymi ludźmi, zajmującymi się badaniami nad wydarzeniami, zjawiskami czy przedmiotami "nie z tego świata". I oto mamy przyjemność ogłosić, że pojawia się bardzo realna możliwość przyjazdu do naszego kraju człowieka, który jest w posiadaniu przypuszczalnie jednego z najbardziej namacalnych dowodów na to, iż w przeszłości Ziemia nie tylko odwiedzana była przez przedstawicieli obcych cywilizacji, lecz także iż dokonywali oni eksperymentów genetycznych, mieszając swe geny z ludzkimi.

Lloyd Pye, bo o nim mowa, już od prawie dziesięciu lat zajmuje się badaniem przedziwnej czaszki, którą określił czaszką "Gwiezdnego Dziecka". Tych z Państwa, którzy pragną przypomnieć sobie, czym jest owa czaszka i czym tak różni się od zwykłej ludzkiej czaszki, odsyłamy do artykułu na naszych stronach [tu wstawić adres strony z archiwum]. Dziesięć lat badań nad ową przedziwną czaszką pozwala wysnuć dość śmiały wniosek, iż należy ona do hybrydy pomiędzy człowiekiem a obcą istotą, nie jest zaś wyjątkową deformacją. W ostatnim czasie tematem czaszki Gwiezdnego Dziecka zainteresowała się jedna z brytyjskich stacji dokumentalnych, która już pod koniec bieżącego roku wyemituje pełnometrażowy film dokumentalny, poświęcony w całości czaszce Gwiezdnego Dziecka. Jednocześnie firma owa wyasygnowała niebagatelną kwotę 200 tys. dolarów na przeprowadzenie niezwykle kosztownych i skomplikowanych badań, które - jak się przypuszcza - w sposób ostateczny i definitywny pozwolą na określenie, czy nuklearne (jądrowe) DNA owej dziwnej istoty nalezy w istocie do człowieka, czy też odbiega od ludzkiego tak znacząco, iż nie może pochodzić od żadnego znanego na ziemi żywego organizmu. Jeśli okaże się, iz w grę wchodzi ta druga ewentualność, będziemy mieli do czynienia z potencjalną sensacją na skalę światową. Oto po raz pierwszy NAUKOWE badania dowiodą istnienia w przeszłości ziemi inteligentnej cywilizacji innej od naszej!

Jeśli uważają Państwo, że chcieliby być częścią tych być może historycznych procesów, przyjazd Lloyda i "jego" czaszki do Polski może stać się faktem. Nie będzie to jednak możliwe bez Waszego wsparcia. Jak wiadomo, z przyjazdem każdego z naszych gości wiążą się koszty organizacyjne. Fundacja Nautilus jest organizacją typu "non-profit", a to oznacza, że na naszej działalności nie zarabiamy żadnych pieniędzy. Właśnie z tego względu nie jesteśmy w całości pokryć wszystkich kosztów, związanych z przyjazdem naszych gości do Polski. Dlatego właśnie apelujemy do Was o finansowe wsparcie projektu. Osoby, które zadeklarują chęć i gotowość do wpłaty 85 złotych, będą miały nie tylko możliwość ekskluzywnego spotkania z Lloydem i innymi naszymi gośćmi, lecz także, w ramach podziękowania za wsparcie otrzymają DARMOWY egzemplarz elektronicznej wersji książki "Kronika Akakoru", przetłumaczonej przeze mnie i traktującej o tajemniczym plemieniu Indian, mającym jakoby w odległej przeszłości kontakty z "bogami" spoza ziemi.


Przesyłam Państwu moje serdeczne pozdrowienie z pokładu okrętu NAUTILUS
Wojtek Bobilewicz


Tyle Wojtek, a teraz kilka uwag technicznych. Na początek eksperymentalnie wybraliśmy dwie osoby, które obejmie nasz program „Nautilus NET”. Pierwsza to wspomniany przez Wojtka Lloyd Pye, a drugim jest Jaime Maussan.

Lloyd Pye jest gotowy przyjechać do Warszawy 13 czerwca (czeka tylko na sygnał), zaś Jaime Maussan zadeklarował, że spotka się w Polsce z sympatykami UFO w październiku.

Zaczynamy jednak od Lloyda.
Mamy miesiąc – nie jest to wiele, ale damy radę.
Wojtek Bobilewicz policzył, że przy wpłacie 85 złotych od każdej z osób będziemy w stanie sfinansować jego przyjazd. Wszelkie „nadwyżki finansowe” co do jednego grosza zostaną przeznaczone na przyjazd Maussana.
Założyliśmy roboczo, że:
- część z osób po prostu się wycofa z tego czy innego powodu (zawsze tak jest)
- część osób wpłaci więcej pieniędzy kierowana tzw. postawą społeczną (pamiętajcie Państwo, że my tę postawę przyjmujemy od początku istnienia FN…) J
- część osób nie będzie w stanie wpłacić 85 złotych, gdyż będzie to dla nich za dużo (mamy kryzys) i wpłaci mniej

Dodatkowo zrobimy obowiązkową „zbiórkę” wśród ludzi najbliższych FN, co też da jakieś środki.
Długo dyskutowaliśmy, jak zebrać te pieniądze. Najlepszym rozwiązaniem jest wpłata na konto Fundacji NAUTILUS. Dlaczego tak? Bo najprościej, a przy okazji będziecie mogli odliczyć sobie to od podstawy opodatkowania, co tez nie jest bez znaczenia.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
Nr konta 72 1050 1038 1000 0090 6166 4364 (dla płatności krajowych)
oraz PL 72 1050 1038 1000 0090 6166 4364 (dla płatności zagranicznych)

UWAGA! Przekazaną kwotę można odliczyć od dochodu:
- Osoby fizyczne mogą odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu (art. 26 ust. 1 pkt 9 Ustawy o Podatku Dochodowym od Osób Fizycznych)
- Osoby prawne mogą odliczyć od dochodu darowizny do wysokości nie przekraczającej 10% uzyskanego dochodu ( art. 18 Ustawy o Podatku Dochodowym od Osób Prawnych).

Na dowodzie wpłaty należy napisać: "wpłata na cele statutowe fundacji" lub "darowizna dla fundacji". Dowód wpłaty należy zachować.
Wojtek wykonał ogromną pracę i przetłumaczył książkę „Kronika Akakoru” (jak on znajduje cierpliwość i czas na to, Bóg jeden raczy wiedzieć). Książka ta w postaci pliku PDF zostanie natychmiast wysłana do każdej osoby, która wpłaci pieniądze na konto Fundacji i odpowie na nasz apel. Oczywiście wszyscy uczestnicy projektu mają wstęp na spotkanie z Lloydem, ale… to nie wszystko. Waszą wpłatę traktujemy także od razu „roboczo” jako gotowość wstępu na spotkanie z Maussanem. Będziemy Was informowali o kosztach związanych z całą operacją.

Aby wszystko było jasne, ułożyliśmy taki mały FAQ, czyli…
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Wygrałem wczoraj szóstkę w Lotto i mam ochotę wpłacić większą niż 85 złotych kwotę pieniędzy w ramach projektu Nautilus FN. Czy jest to możliwe?

Tak, jak najbardziej tak. Proszę nie traktować tego jako „biletu na imprezę”, bo nie jest to bilet. Nazwijmy to bardziej „akcją społeczną”, opierającą się na wzajemnej uczciwości. Wiemy, że są osoby w pełni świadome, że mimo tego, że nie ma najmniejszej szansy, aby byli na spotkaniu z Lloydem to i tak zadeklarowały się, że wpłacą pieniądze. Mamy cichą nadzieję, że pomoc nam w ten sposób sprawi takim osobom satysfakcję, że choćby w ten sposób przyczyniają się do „dużej sprawy”, jaką jest zapraszanie do Polski wielkich tego świata. Poza tym liczymy na Państwa uczciwość – jeśli ktoś czuje się na siłach, że po np. wygranej w Lotto (ten przykład jest żartem, choć… życzymy tego Państwu z całego serca!) może wpłacić więcej, to… oczywiście taka postawa jest bardzo właściwa.
I tak będziecie Państwo wiedzieć wszystko, co się stanie z tymi pieniędzmi. Oby wszyscy działali równie przejrzyście, jak my w tej sprawie.

Dla mnie 85 złotych to bardzo dużo, zdecydowanie za dużo, ale… chcę Wam w jakiś sposób pomóc. Czy mogę wpłacić mniej? Czy wtedy otrzymam egzemplarz książki „Kronika Akakoru”? Czy będę miał wstęp na spotkanie z Lloydem?

Na oba pytania odpowiedź jest twierdząca. To nie są bilety, to nie jest sprzedaż „kart wstępu” itp. Opieramy się tylko na Państwa uczciwości. Jeżeli ktoś w swoim własnym sumieniu uważa, że w obecnej sytuacji 85 złotych to za dużo, oczywiście może wpłacić kwotę mniejszą (bez żadnego limitu). Wiemy, że takie osoby będą i jest to wliczone w ten projekt. Mamy nadzieję, że większość z Państwa uzna jednak podobnie jak my, że kwota 85 złotych jest do akceptacji. A więc wpłaćcie Państwo tyle, ile możecie – to kwestia jedynie uczciwej oceny własnych możliwość. Będziecie mieli takie same prawa jak wszyscy inni.

Gdzie i w jakim terminie wystąpi Lloyd?

Na razie wiemy, że może przyjechać do Polski 13 czerwca. Inny termin w ogóle nie wchodzi w rachubę (on praktycznie nie wychodzi z samolotów w tamtym okresie). Salę wynajmiemy w Warszawie. Wszelkie „trasy objazdowe”, wiele miast w Polsce itp. nie tylko znakomicie podroży całą imprezę, skomplikuje ją do kwadratu, ale przy okazji podniesie ryzyko niepowodzenia. Pamiętajcie, że tymi zjawiskami interesuje się naprawdę margines ludzi w Polsce, pisaliśmy Wam już o tym. Mamy nadzieję, że nawet jeśli „terminy” zupełnie Państwu nie pasują i tak kierowani „wyższymi pobudkami” z uśmiechem i pewną życzliwą zadumą poprzecie projekt „Nautilus NET”.

Czy informacje o jego przyjeździe dostanę e-mailem?

Oczywiście tak. Wynajmiemy salę konferencyjną w zaprzyjaźnionym Hotelu w centrum Warszawy. Początek spotkania z Lloydem i prezentacja czaszki – powiedzmy, że godzina 17.00

Czy przewidujecie Państwo coś jeszcze „ekstra”, o czym nie wspomnieliście we wcześniejszym e-mailu?

Owszem. Mamy wizję, piękną wizję, że każde z tych spotkań będzie przez nas rejestrowane, a następnie (jeśli oczywiście warunki na to pozwolą) każdy uczestnik projektu „Nautilus NET” otrzyma DVD z zapisem tego spotkania. Warunkiem jest to, że zaproszony przez nas gość musi się na to zgodzić, a z tym może być różnie (podejrzewamy, że trudno im będzie uwierzyć, że my NAPRAWDĘ nie chcemy na tym zarobić i będą podejrzliwi, że ktoś cały czas nagrywa ich występ). Ale taki pomysł mamy i będzie to jakiś „ukłon życzliwy” w stronę tych, co nie mogli przybyć na spotkanie, a jednak włączyli się w projekt „Nautilus NET”.

Ile przyjazd Lloyda będzie kosztował?

Cały czas liczymy, ale całość powinna zamknąć się w kwocie do 10 tysięcy złotych. Będziemy starali się zrobić go jak najtaniej i tu także zgłosiły się do nas osoby, które chcą nam pomóc w organizacji.

Czy można kogoś wziąć na spotkanie?

Oczywiście tak, ale mamy nadzieję, że taka osoba okaże się na tyle uczciwa wobec samej siebie i nas i także zdecyduje się poprzeć projekt i w swojej uczciwości przekaże wpłatę „na poczet Nautilus NET”. Oczywiście takie osoby także dostaną od nas e-maile egzemplarz książki przetłumaczonej przez Wojtka. W sumie im więcej takich osób Państwo znajdziecie, tym lepiej, ale… jest z tym także pewien ważny aspekt. Uprzedzajcie nas proszę e-mailem, ile osób przybędzie na spotkanie, gdyż być może (nie wierzymy w to, ale załóżmy i taki wariant) przybędzie więcej osób niż może pomieścić sala i wtedy trzeba będzie znaleźć większą salę w Warszawie, co nie będzie problemem.

Co z pieniędzmi, które nie zostaną wykorzystane w operacji „Lloyd”?

Wszystkie co do złotówki zostaną przeznaczone na poczet przyjazdu Maussana. Mamy nadzieję, że zostanie ich jak najwięcej, bo Jaime Maussan przyleci do nas z Meksyku, a to jest jednak inna „dyscyplina sportowa” jeśli chodzi o koszty.

#500 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 26 maj 2009 - 14:18

Wiem ....,wiem trochę "przynudziłam" długa ta wypowiedz była ale to się wiąże z tym linkiem http://dziendobrytvn...osci_detal.html
rozmawiali o UFO w tvn a na końcu o "tym" właśnie projekcie/ przyjeżdzie jakiegoś.../i tu nie pamiętam nazwiska i imienia/.Człowiek siedzący w środku to właśnie Wojtek który się "tego"zadania podjął.

#501 koper00000

koper00000

  1

 • Members
 • Pip
 • 6 postów

Napisano 29 maj 2009 - 11:34

Izrael ma broń atomową to dlaczego nie może jej mieć Iran? Albo USA też mają i jakoś nic się z tym nie robi?

#502 sphynx

sphynx

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 198 postów

Napisano 29 maj 2009 - 11:37

otóż to, czasem sie zastanawim co by było gdyby Republik Of Poland ogłosił że pracuje nad bąbą :),

#503 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 29 maj 2009 - 11:42

Ja pracuje nad babą regularnie...


#504 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 29 maj 2009 - 13:18#505 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 30 maj 2009 - 08:14

koper00000: Założyłaś wczoraj temat czy kryzys się przerodzi w wojnę światową. Ja się bardziej martwię o to, żeby konflikty które nas czekają na Świecie nie spowodowały naprawde wielkiego kryzysu gospodarczego, który my wszyscy mocno odczujemy na własnej skrórze, co tam wojna. Mamy w tej chwili dwie pewne wojny, które się niedługo pojawią czyli z Koreą Płn. i Izraela z Iranem spowodowaną atakiem Iraela na irańskie instalacje nuklearne prawdopodobnie w lipcu, do tego szykuje się nowy kryzys gazowy który z powodu kryzysu gospodarczego wydaje się nie do rozwiązania i nie wiadomo jak wtedy zareaguje Rosja, Putin żąda od Unii żeby zapłaciła za Ukraine, która nie ma pięniędzy, każdy z tych trzech konfliktów, który ostatnio zaogniają się w ostatnich dniach widział też jasnowidz Jackowski.
Mam wrażenie, że prawie nikt tu nie jest świadomy jak bardzo każdego z nas to dotknie jak naprawde nasza gospodarka się kompletnie zawali. Teraz sie wydaje jeszcze wszystko spoko bo nie mamy otwartych konfliktów zaróno w przypadku Koreii, Iranu jak i Rosji, a co będzie potem...?

#506 Lu22

Lu22

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 30 maj 2009 - 12:04

Tak 'Świadomy',niewielu jest tego świadomych :(

#507 nomi

nomi

  1

 • Members
 • PipPip
 • 14 postów

Napisano 31 maj 2009 - 11:46

Podzielam Twoje obawy Świadomy. Atak Izraela na instalacje atomowe w Iranie jest niemal pewny. Izrael czuje sie w tej chwili tak zagrożony jak USA w czasie kryzysu kubańskiego.
Do tego dochodzi jeszcze ochłodzenie stosunków z Waszyngtonem. Jackowski coś wspominał
o zmianie głównego sojusznika Izraela i myślę, że właśnie się to dokonuje. Jeśli nie otwarcie to z pewnością po cichu takim sojusznikiem Telawiwu może stać się Rosja, której na rękę jest wzrost napięcia w tym regionie gdyż automatycznie przekłada się to na ceny ropy. Co do Korei Płn. to wydaje się, że ktoś ją podpuszcza obiecując jakieś korzyści - bo niewyobrażam sobie, że są tam aż tacy idioci, którzy chcieliby ruszyć na Południe. Wygląda to raczej na ofertę handlową dla zainteresowanych poszerzeniem swojego arsenału militarnego. Tak czy owak wydaje się, że w jednym jak i w drugim przypadku (sprawa instalacji atomowych Iranu i groźby Korei Płn.) rozwiązania dyplomatyczne mają niewielkie szanse i należy liczyć się z działaniami siłowymi.


Zmieniony przez - nomi w dniu 2009-05-31 12:49:36

#508 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 19:00Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-06-05 20:09:28

#509 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 09:34Airbus zniknął jak w Trójkącie Bermudzkim

Francuski Airbus z 228 osobami na pokładzie zniknął w równie tajemniczy sposób, jak wcześniej ginęły samoloty, statki i jachty w obrębie osławionego Trójkąta Bermudzkiego. Tam w maszynach także wysiadały wszystkie przyrządy, piloci tracili orientację, a potem ich samoloty znikały z radarów, by już nigdy się na nich nie pojawić.

We francuskim Airbusie wszystko wysiadło

Trudno powiedzieć. Ale wzmianka o takim lub podobnym zjawisku pojawia się już w dziennikach Krzysztofa Kolumba z 1492 roku. "Pod datą 15 września 1492 r. widnieje wpis dokładnie opisujący zjawisko, podczas którego kula ognia przeleciała poziomo przez niebo (obok statku) i z hukiem zagłębiła się w morzu. Kompasy na statku wariowały" - czytamy opis tego zjawiska na portalu cyber.com.

Francuscy synoptycy twierdzą, że nie ma żadnych dowodów, iż Airbus wleciał w strefę bardzo złej pogody zaraz przed swoim zaginięciem. Tymczasem relacje z Trójkąta Bermudzkiego pełne są opisów dziwnych zjawisk pogodowych. Czarne chmury pojawiały się nagle i znikąd, mimo iż chwilę wcześniej panowała w tym rejonie dobra pogoda.

Samolot Air France, który zaginął nad Atlantykiem, wysłał aż 24 alarmy o różnych awariach. Systemy padały kolejno jak kostki domina - ustalili francuscy śledczy wyjaśniający przyczyny katastrofy.

Problemy z przyrządami mieli też piloci ekadry pięciu bombowców "Grumman TBM-3 "Avenger z lotnictwa marynarki USA. W grudniu 1945 roku wylecieli na patrol z Fortu Lauderdale na Florydzie. To był rutynowy lot, a zakończył się jako największa zagadka w historii lotnictwa. Do dziś nie wiadomo co się stało z pilotami i maszynami.

Warunki pogodowe były tego dnia dobre, a mimo to piloci zboczyli z kursu. Po jakimś czasie poinformowali lotnisko, że nie widzą już stałego lądu. Eskadra zgubiła się i krążyła nad Zatoką Meksykańską. Każy z pilotów miał inny odczyt z instrumentów pokładowych. Kończyło im się paliwo. Ostatni komunikat, a raczej krzyk jednego z pilotów brzmiał, że wkraczają w obszar "białej wody". Po tym wszystko ucichło, a eskadry już nigdy nie odnaleziono.

Mało tego. Krótko po tej tragedii zaginął też wodnopłatowiec, który wysłano w rejon katastrofy. Takich niewyjaśnionych przypadków, gdzie ginęły nie tylko samoloty, ale też staki, jachty, jest cała masa. Ten z amerykańskimi bombowcami jest jednak najbardziej spektakularny i tajemniczy.

Zastanawiające jest, że system autopilota był w maszynie Air France wyłączony. Szef ekipy śledczej przyznał z rozbrajającą szczerością, że nie wie, dlaczego tak się stało. Być może nigdy nie uda się rozwiązać zagadki francuskiego Airbusa.

Maszyna wpadła do Atlantyku i do tej pory nie udało się jej odnaleźć. Nie znaleziono nawet najmniejszej części należącej do samolotu. Samolot linii Air France leciał z Rio de Janeiro do Paryża. Na pokładzie było 228 osób, w tym dwóch Polaków.

Zobacz, co się dzieje w Trójkącie Bermudzkim

Trójkąt Bermudzki to obszar na Atlantyku znany z tajemniczych zjawisk i niewyjaśnionych zaginięć samolotów, statków i jachtów. Przyjmuje się, że jego obszar rozciąga się od Miami w USA, poprzez Bermudy, aż do San Juan w Portoryko.

http://www.dziennik.pl/swiat/article394617/Airbus_zniknal_jak_w_Trojkacie_Bermudzkim.html

#510 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 09:37

hmm a dzisiaj w tych okolicach było silne trzęsienie ziemi...
Może Atlantyda się wynurza tak jak zapowiadał Cayce

"Śpiący prorok" jak często mawiano o Edgarze Cayce mówił także o zniszczeniu Atlantydy. Według niego były trzy okresy zniszczenia Atlantydy. Pierwsze dwa ok. 15.000 lat p.n.e. kiedy to główny ląd został rozbity na wyspy i trzeci ok. 10.000 lat p.n.e. gdy trzy wielkie wyspy i kilka mniejszych zatonęło w ciągu jednej nocy. Po pierwszym kataklizmie Atlantyda rozpadła się na kilka wysp z czego trzy największe to : Poseidia, Aryan i Og.

Wielu badaczy jest zdania, iż katastrofa została wywołana przez awarię tajemniczych atlantydzkich maszyn. Potwierdza to również Cayce twierdząc, że ostateczne zniszczenie wyspy dokonało się podczas awarii generatorów, a co za tym idzie wyzwolenie ogromnej ilości energii.

Atlantyda pogrążyła się w otchłani oceanu, ale energia jaką znali i używali Atlanci istnieje w dalszym ciągu. Z zatopionych budowli dawnej cywilizacji ciągle w przestrzeń emitowana jest silna wiązka energii. Źródłem tej energii są kryształy, które częściowo zostały zniszczone podczas kataklizmu. Na Atlantydzie kryształy te były grupowane po trzy, dlatego produkowały tak dużą ilość energii.

Obszar Oceanu Atlantyckiego powszechnie znany jako Trójkąt Bermudzki pozostaje całkowitą zagadką tak długo jak długo sięga jego historia. Wielu ludzi próbowało rozwiązać zagadkę Trójkąta Bermudzkiego. Tworzono różne teorie ale nikt nie przypuszczał, że przyczyną zaginięć i zniknięć samolotów, statków i ludzi jest energia emitowana z budowli zatopionej Atlantydy. Od czasu do czasu siła emitowanej energii była tak wielka, że samoloty lub statki znajdujące się pod jej wpływem rozpadały się lub ulegały przemianie w czystą formę energii. Czasami zdarzały się przypadki powrotów zaginionych maszyn. Członkowie ich załóg, wyglądali na chorych umysłowo, bełkotali jakieś dziwne historie. Przypadki takie zdarzały się, kiedy pole emitowane przez kryształy nie było dość silne by wywołać efekt całkowitego rozpadu. Zamiast tego wywoływało efekt umysłowej dezorientacji. Członkowie załóg mieli halucynacje i straszne wizje, z którymi nie potrafili sobie poradzić.

Dla wielu ludzi Atlantyda to tylko legenda, a tymczasem jej pozostałości w formie kryształów promieniujących energię będą od czasu do czasu pochłaniać samoloty i statki w obszarze zwanym Trójkątem Bermudzkim.
...

Polecam tekst: http://www.atmajoga....niona-atlantyda

Zmieniony przez - Świadomy w dniu 2009-06-07 11:00:36

#511 Pola2

Pola2

  1

 • Members
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 20:51

UWAGA - SŁONECZNE UDERZENIE
22 sierpnia 2009 roku ma nastąpić katastrfa na ziemi. W słońce ma uderzyć martwa gwiazda Helion-1957. Odkryto ją w 1956 roku. Została sklsyfikowana jako jeden z najszybciej poruszających się przedmiotów tej klasy. Leci z szybkością 87.33 km/sekundę.
Ten karzeł ma przejść przez słońce (nie zniszczy jego rdzenia). Będzie to wyglądało tak jakby pocisk przeleciał przez arbuz.
USA i inne kraje doskonale wiedzą o tym Helionie. Ludzkość o niebezpieczeństwie ma być powiadomiona dopiero dwa tygodnie przed katastrofą.
Najbezpieczniejszym miejscem będzie Korea Północna. USA ma markować wojnę z Koreańczykami po to, by światowe elity mogły bezpiecznie przerzucić na jej teren własne rodziny. Mają one przeczekać miebezpiczeństwo pod ziemią. 2/3 ludzkości zaś, po kolizji zostanie jakby ugotowana (promieniowanie Gamma, UV, itd).

http://the10thplanetx.blogspot.com/2009/06/attention-solar-impact-08-22-2009.html

#512 Kaine

Kaine

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 22:09

o której?żebym miejsce na balkonie zajął,i nie biegał po browar do lodówki.

#513 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 07:16

Nie no... nierealne to...ale napewno statystycznie możliwe

Gwiazda Helion-1957 mimo rzekomego odkrycia w 1956 roku nie istnieje nawet w googlach.

Nie wiem...brzmi nieprawdopodobnie

#514 sphynx

sphynx

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 198 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 08:00

no bo to ukrywają :D

#515 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 08:55
http://the10thplanetx.blogspot.com/

#516 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 10 czerwiec 2009 - 20:16

Human zdjęcie jest wymowne w kontekście przepowiedni – po pojawieniu się krzyża na niebie ma dojść do światowego kataklizmu, Armageddonu, ale co przedstawia to zdjęcie – UFO, gwiazdy, fotomontaż ?

Nie mogę znalezć tego zdjęcia na stronie, którą podałeś.

Napisz proszę coś więcej odnośnie tego zdjęcia.

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-10 21:19:01

#517 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 11 czerwiec 2009 - 07:54UFO-czki na bank straszą nas!!!

#518 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 11 czerwiec 2009 - 12:09

Niech lepiej uważają, bo już ja zaraz ich wystraszę !

To fotomontaż.


Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-11 13:09:44

#519 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 18:51

POLA 2 niech "Ci" się to tak sprawdzi/22.08.09/jak sprawdziło się wróżkom tsunami na Bałtyku.Czego wszystkim życzę....
Wojna z Koreą za 1,5 miesiąca? -Nierealne!.
Że niby Obama to antychryst?!?
Ale się nakręcacie.....

#520 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 19:02

Wojna z Koreą ?

Miejmy nadzieję, że to jak zwykle strachy na lachy:

Komunistyczna Korea grozi wojną.

Północna Korea, która trzy dni temu przeprowadziła próbę atomową, wczoraj ogłosiła z kolei, że uznaje rozejm zawarty w 1953 roku z Koreą Południową za nieważny. Władze w Pjongjang twierdzą, że Seul praktycznie "wypowiedział im wojnę".

Każda wroga akcja przeciw naszym statkom będzie uznana za niewybaczalne naruszenie naszej suwerenności - ogłosił wczoraj rzecznik armii północnokoreańskiej. - Odpowiemy na nią potężnym kontratakiem. Nie czujemy się dłużej związani rozejmem.

http://wyborcza.pl/1,75477,6655296,Komunistyczna_Korea_grozi_wojna.html


Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-13 20:03:10

#521 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 09:28http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=101

Wojny
Nastaną bardziej bolesne wojny i bitwy,
Z ogniem i mieczem nadejdą z Persji by zająć ziemię przy Morzu Czarnym,
Znad Morza Czarnego i ciemnych przestrzeni,
Król przybędzie by ujrzeć Francję,
Do Armenii zaniesie modły, a w Konstantynopolu zostawi skrwawiony bicz,
Francja przez zaniedbanie, atakowana będzie z pięciu stron,
Król w błękitnym turbanie wchodzi do Europy,
Jego rządy nie będą dłuższe niż obrót Saturna,
Wielcy z Azji nadejdą przez lądy i morza
Z liczną armią w błękicie, zieleni i z krzyżami śmierci,
Wielki wielbłąd pić będzie z Renu i Dunaju,
Królestwo Fezu pojawi się w Europie,
Zniszczy swych wrogów płomiennym mieczem,
Król w białym turbanie zostanie wygnany do Bizancjum,
Tunezja i Algieria będą nękane przez Persów,
Persja zwróci się przeciw Macedonii,
Turcja i Egipt na pewno uderzą,
W krainie Greków znajdzie się król Europy przynosząc nowe prawo,
Pokieruje armią czerwonych i białych, przeciwko królowi Babilonu.Antychryści
Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła,
Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane,
Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei,
Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę,
Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok,
W Antibes rzuci swój topór na ląd,
Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei,
Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu,
Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani,
Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu,
Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui,
Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę,
Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać.

http://www.nadnaturalne.kei.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=98:przepowiednia-nostradamusa-a-obama&catid=39:przepowiednie-rok-2012&Itemid=60

#522 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 18:24

czerwone – 2012
różowe – asteroida, planeta, ciało niebieskie
niebieskie – Bóg
zielone – korona, władza królewska
żółte – Jezus Chrystus


Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-14 19:25:59

#523 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 19:10

Jako uzupełnienie powyższego posta.
Apokalipsa rozdział 6.

12 * I ujrzałem:
gdy otworzył pieczęć szóstą,
stało się wielkie trzęsienie ziemi
i słońce stało się czarne jak włosienny wór,
a cały księżyc stał się jak krew.
13 I gwiazdy spadły z nieba na ziemię,
podobnie jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce.
14 Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija,
a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone.
15 A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.
16 I mówią do gór i do skał:
«Padnijcie na nas
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
i przed gniewem Baranka,
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
a któż zdoła się ostać?»

#524 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 09:34- Koogle jest koszerny. -
/No to fajowo, bo już myślałem, że się nie doczekam./

Pierwsza "koszerna" wyszukiwarka w internecie

Gdy jest się ultraortodoksyjnym żydem, internet jest pełen pokus i niebezpieczeństw. Dlatego powstał właśnie "Koogle", który jest "koszerny".
Koogle.co.il to wyszukiwarka, której nazwa oparta jest na grze słów - z jednej strony to oczywiście Google, a z drugiej nazwa potrawy wywodzącej się z tradycji żydowskiej. Kugel, to dobrze znana także w Polsce ziemniaczana babka.

Wszystko razem to "koszerna" "Koszerne" telekarty uchronią przed grzechem
Do sprzedaży w Izraelu trafią wkrótce "koszerne" kraty telefoniczne,... czytaj więcej »rewolucja w sieci. Koogle pomyślany jest tak, żeby nie wyszukiwać treści niepożądanych przez ortodoksyjnych rabinów. Korzystający z niego internauci nie znajdą zatem w sieci treści religijnie niewskazanych, np. "nieskromnych" kobiet, ale również... reklam telewizorów.

Wyszukiwarka potrafi bowiem również omijać oferty sklepów internetowych, których produkty nie opowiadają zasadom rabinów. A telewizory są zabronione.

Co ważne, Koogle nie działa w szabas, gdy pobożni żydzi nie mogą wykonywać niemal żadnych czynności. A wszystko w jednym celu, jak mówią twórcy, by ultraordotoksyjni żydzi też mogli korzystać ze zdobyczy cywilizacji.

http://www.tvn24.pl/12691,1605154,0,1,pierwsza-koszerna-wyszukiwarka-w-internecie,wiadomosc.html

/Tylko mała nie dogodność trzeba wpisywać hasła od tyłu „doK iilbiB” i iman dezrp awotaiwś anjow III/ A tak to jest wszystko Google!

http://www.koogle.co.il/

ewa1n - Proponuję abyśmy przestawili się na Koogle, bo jest koszerny i będziemy w związku z tym faktem podawać same dobre wiadomości nawet, jeśli świat szykuje nam wpierw na pierwsze danie małe Pieczyste.

Cud? Niecodzienne zjawisko ściąga setki wiernych

Wieść o tym wydarzeniu szybko rozniosła się po okolicy i do świątyni - odwiedzanej dziennie przez raptem 20 wiernych - przybyły setki ludzi, w tym wielu Żydów. Jak relacjonuje Reuters, oni wszyscy twierdzą, że olej wypływający z ikony pachnie jak mirra.

http://www.tvn24.pl/12691,1605110,0,1,cud-niecodzienne-zjawisko-sciaga-setki-wiernych,wiadomosc.html

"olej wypływający z ikony" - a czy aby ten olej jest koszerny?

#525 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 12:49

"....ewa1n - Proponuję abyśmy przestawili się na Koogle, bo jest koszerny i będziemy w związku z tym faktem podawać same dobre wiadomości nawet, jeśli świat szykuje nam wpierw na pierwsze danie małe Pieczyste."
Human! NIE GINIE WIARA W CZŁOWIEKA...../oby nigdy.., anyone"/.
--------------------------------------------------------------
A ja mam takie pytanie "od czapy", a..skąd się "wzięły" Annunaki,że z Nibiru to wiem..ale jaką 'kombinacją"?/ bo Oni człowieka a ich KTO?/.Może ktoś już z Was wie....Pozdrawiam.Ewka.

#526 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 13:02

David Icke ma stały kontakt a bogiem i się dowiedział.


#527 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 15:16

Pamiętacie przepowiednie Filipka – kiedy trzy 9 staną obok siebie będzie powódz wszechczasów.
K. Jackowski wspomina o jakimś exodusie w Polsce na jesień, o jakimś wielkim klinie, o konieczności ucieczki.

Znalazłam coś na ten temat i mam nadzieję, że się nie sprawdzi:

- czerwona ramka – 2009.09
- żółte litery - Polska
- ciemny zielony (po lewej) – zalany, podtopiony
- jasny zielony (po prawej) - powódź, potop, zalewać, wylewać
- ciemny niebieski - kometa
- różowy – przykre (o wydarzeniu)
- brązowy – zamieszanie, wrzawa
- jasny niebieski - opłakiwać, płakać, lamentowanie

W matrycy pojawiają się także inne państwa – Chiny, Izrael, Iran, a także Rzym.
Pojawiają się także słowa wskazujące na możliwość wybuchu wojny.


Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-15 16:25:36

#528 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 15:26

Eeej wam nie przeszkadza ,że żadna z tych przepowiedni się nie sprawdziła ?

#529 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 15:28

Których z przepowiedni ?

2009.09.09 to przyszła data, a nie przeszła.

#530 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 15:32

Czyżby jaszczur podróżujący w czasie, wiedzący co nas czeka?


#531 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 15:47

Najnowsza decyzja dowództwa sił zbrojnych USA wprowadza zakaz informowania o wchodzących w atmosferę statkach kosmicznych należących do rządu oraz o zbliżających się do Ziemi ciałach kosmicznych,klasyfikując te informacje jako tajne wysokiego stopnia.

http://www.space.com/news/090610-military-fireballs.html

Cyt. A recent U.S. military policy decision now explicitly states that observations by hush-hush government spacecraft of incoming bolides and fireballs are classified secret and are not to be released, SPACE.com has learned.

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-15 16:52:37

#532 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:21

Czyżby jaszczur podróżujący w czasie, wiedzący co nas czeka?

Wszystkie jakie sie już pojawiły na podstawie tych całych matryc

#533 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:27

Coś w tym jest, Hilary Clinton miała być prezydentem.


#534 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:31

Niektóre, ale nie wszystkie.
Chociażby matryca z pierwszego postu w temacie - powstała wcześniej.
To co jest w tej matrycy wydarzyło się pózniej.

A skąd wiesz, że Hillary Clincton nie zostanie jeszcze prezydentem ???

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-15 17:33:25

#535 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:59

a w którym miejscu się spełniła ? Bo podczas owego wybuchu nigdzie nie doszło do skażenia a eksplozja nastąpiła podczas przetapiania złomu ,a nie wskutek działania ekelktrowni

#536 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 17:19

Wszystko o co pytasz masz napisane w pierwszym poście.

Nie napisałam, że do wybuchu doszło podczas pracy elektrowni tylko, że doszło do wybuchu na terenie elektrowni atomowej.

A odnośnie skażenia to także masz tam odpowiedz – nie wszystko o czym mówi się oficjalnie to musi być cała prawda.

Poza tym wg niektórych zródeł doszło do skażenia radioaktywnego.


#537 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 20:27trzy 9 nadchodzą !!!
No według Jackowskiego wkraczamy w bardzo gorący okres własnie, ciekawe co się będzie działo szczególnie wokół USA, Izraela, Iranu, Korei Płn. czy Rosji...
#538 Kaine

Kaine

  1

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 22:12

jak to nadchodzą?byłem na tym filmie w zeszłym stuleciu w kinie,żadna nowość.no może poza tym ,że bohater ginie od miecza

#539 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 22:30

Ja tam nic nie mówię, ale takiej porąbanej pogody to dawno nie widziałem.
Najpierw przez 3 miechy zero wody.
Potem 3 miechy pada i pada.
Bez sensu...


#540 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 08:27

No własnie, były 10 lat temu i znowu wracają
Przypomniałem film, bo też był motyw z trzema 9.

#541 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 09:54http://brumac.8k.com/GulfBreeze/F15UFO/F15UFOCASE.html

- Opieka zdrowotna doprowadzi Amerykę do upadku -

Ameryka może zbankrutować jeśli nie zreformuje swojego systemu opieki zdrowotnej - zagroził wczoraj prezydent Barack Obama. Według niego wzrastające w lawinowym tempie koszty ochrony zdrowia Amerykanów mogą doprowadzić do upadku amerykańskiej gospodarki.
Stany Zjednoczone mogą pójść śladem General Motors jeśli system opieki zdrowotnej nie zostanie zreformowany - powiedział Obama na dorocznym zjeździe Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego

http://www.dziennik.pl/swiat/article399292/Opieka_zdrowotna_doprowadzi_Ameryke_do_upadku.html#reqRss

Ale nowina!!!
A druga, to to, że blokują w imię UFO-ków te ich pojazdy, co latają nam po naszym niebie, nie.

- Kontrola Umysłów -

Porwania przez UFO są na ogół zjawiskiem bardzo dziwnym i złożonym . Sceptykom, dziennikarzom i publiczności ciężko jest uwierzyć, że porwania przez kosmitów mają podstawę w fizycznej rzeczywistości. Sprawozdania dotyczące kosmitów przechodzących przez ściany sypialni, unoszących w powietrze porwanych i transportujących ich przez zamknięte okna do oczekującego pojazdu kosmicznego, są również trudne do zaakceptowania dla badaczy z otwartym umysłem. Jednakże, respektowani badacze ukazali, że rdzeń zjawiska porwań przez UFO nie może być wytłumaczony psychologicznie, halucynacjami lub masową ułudą.
Przemijające dekady badań nad porwaniami przyniosły inne zmiany. Obecnie niektórzy uprowadzeni przez UFO stwierdzili, że byli oni także porwani przez personel militarny/wywiadowczy (MILAB) i zabrani do szpitali, czy też do naziemnych lub podziemnych ośrodków militarnych.

Pośród popularnych książek na temat porwań przez UFO, niewiele wspominało o takich doświadczeniach. W szczególne zakłopotanie wprowadzają fakty świadczące o tym, że porwani przypomnieli sobie widok personelu militarnego/wywiadowczego, pracującego w tych tajnych ośrodkach wspólnie z istotami pozaziemskimi. Obecność ludzi - wojskowych, czy też cywilnego personelu, przebywających w takiej samej fizycznej realności jak humanoidzi, przekracza możliwości zrozumienia sceptyków i badaczy o szeroko otwartych umysłach z siłą wielu uporządkowań. Sceptycy woleli by raczej wierzyć, że historie o kosmitach i personelu militarnym w podziemnych ośrodkach, zostały sfabrykowane dla przykucia uwagi wierzących w konspirację, lub są halucynacjami w ogólnym tego słowa znaczeniu. Badacze na polu kontroli umysłu sugerują, iż te przypadki dowodzą temu, że całe zjawisko porwań przez UFO jest zainscenizowane przez środowisko wywiadowcze, jako osłona ich nielegalnych eksperymentów [2]. Badacze z otwartymi umysłami, którzy walczą o reputację w dziedzinie badania porwań, ignorują te historie, ponieważ reprezentują one zaledwie małą część ich akt [3]. Osobiście uważam, że przypadki porwań gdzie porwana osoba donosi, że była ona/on także porwana przez wojsko, są bardzo ważne z dwóch względów:

Jeśli środowisko zainteresowane UFO posiada dowody na to, że utajona militarno/wywiadowcza grupa operacyjna jest zaangażowana w zjawisko porwań przez UFO, to wiedzielibyśmy, ze to zjawisko reprezentuje zagadnienie narodowego bezpieczeństwa.
Domniemane zaangażowanie wojska w zjawisko porwań może być dowodem na to, że używa ono porwanych dla eksperymentów kontroli umysłu, jako celu dla testów broni mikrofalowych, lub monitorują oni porwanych oraz porywają ich też, w celu zdobycia informacji podczas uprowadzenia przez UFO.
Jeśli jeden z tych punktów jest słuszny, można by oczekiwać natknięcia się na szybki opór wobec propozycji wysłuchania Kongresu odnośnie UFO. Z tych względów rozpocząłem Projekt-MILAB i prezentuję w tym artykule wstępne wyniki tych badań. MILAB jest skrótem reprezentującym: "Militarne porwania rzekomo uprowadzonych przez UFO" (Military Abductions of alleged UFO abductees). Zapoznałem się z odpowiednią literaturą, skontaktowałem się z badaczami UFO i kontroli umysłu, porwanymi przez MILAB i ofiarami kontroli umysłu z całego świata, oraz porównałem moje odkrycia z wyczerpującymi studiami Dr. Thomasa Bullarda: "UFO-Abduction Study" z programem MUFON-Transcription-Project, oraz z wynikami konferencji MIT-Abduction Procceedings

http://niniwa2.cba.pl/K2.HTM#IV.

Nie jest wykluczone, że rządy gorliwie z nimi tymi z pod ciemnej gwiazdy sukcesywnie współpracują.

- Pościg za obiektem UFO nad Słupskiem -

Czy Wojsko Polskie posiada informacje dotyczące UFO? Jeśli tak, dlaczego są one trzymane w tajemnicy?

http://www.nieznane.pl/poscig-za-obiektem-ufo-nad-slupskiem,427.html


#542 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 17:03

Gorac jeśli to było do mnie /..o anunakach/ to wypowiedz się!!,
----------------------------------------------
Achelosie nie strasz..../fajna dziewczyna:ta Achelois, kiedyś powiem czemu?.../
Dla relaksu: powiem Wam dzisiejszy cytat.Rano byłam u dentysty, a w tle grało radio.., coś tam powiedzieli o Airbusie,a dentystka nachylona ,w te słowa do asystentki swej/.." a słyszałaś ,że te ofiary jak wyłowili były porozbierane..?, bez ubrań- no,nadzy..!"/I dalej Ona /.."widocznie wiatr przy uderzeniu musiał pozrywać z nich wszystko"./

....I słuchajcie kobieta wykształcona, po studiach, już niemłoda itd, itp.W duchu sobie pomyślałam .. no taki inteligentny że nawet paski zrywa, a włosów już nie?-/nie smakowały czy CÓŚ?/.
Będziemy za chwile sektą w sekcie, podkulturą, mniejszością narodową zepchniętą przez katakumby ciemnoty.
A swoją drogą ciekawe dlaczego "wyciszyli ten drugi samolot", drugi zniknął i nikt już nikt nie pamięta. Po prostu "Cicho ciemno- wszystcy śpią"...
Achelosie daj mi nadzieje że matryce to też rodzaj " tarota z fusów". Pozdrawiam.Ewka.

#543 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 17:24

Wypowiadam się droga ewa1n.


Ty mówisz o annunakich, a David Icke o reptilianach.
Normalnie miałbym problem komu wierzyć, ale wpadł mi taki filmik na youtube, w którym Icke powiedział, że kontaktuje się z najwyższą istniejącą istotą, no i przez to on wie wszystko dokładnie.

Jeśli nie masz za sobą jakichś istot duchowych, to uwierzę w reptilianów.

Poszukam tego filmidła, jak chcesz.


#544 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 11:21

Na początku Bóg stworzył niebiosa /i miedzi innymi Anunnaki/ i ziemię.

Anunnaki. Bogowie z kosmosu? Czy Anunaki stworzyły nasz gatunek?

Witam. Ja natknęłam się na takie stwierdzenie "Anunnaki"... Nie wiedziałam wcześniej, o czym mowa, więc zaczęłam szukać w Internecie, oczywiście wcześniej nie miałam bladego pojęcia jak się to pisze:P, ale w końcu google zasugerowało:) Strasznie mnie pochłonęły wszelkie informacje, o Anunakach, dlatego chciałam tutaj o to zapytać. Myślicie, że to prawda? Że oni mieszkają, na Nibiru, czy na którymś z księżyców Nibiru? Czy to możliwe, żeby, Anunnaki stworzyły człowieka, do pracy dla nich i pozostawili nasz gatunek samemu sobie? Na Wiki pisze tak o nich: "Anunnaki, Annunaki lub Anunaki (sum. Z królewskiej krwi albo ci, co przybyli z nieba na ziemię) - w mitologii sumeryjskiej grupa najwyższych w panteonie bóstw, będących dziećmi boga niebios, Anu oraz bogini ziemi, Ki m in. bóg mądrości Enki oraz bóg-władca świata Enlil. Zgodnie z mitem Enlil dokonał później rozdzielenia ziemi od nieba i objął władzę nad ziemią, niebo pozostawiając królestwem Anu. Mimo, iż nie zachował się pierwotny, sumeryjski mit o stworzeniu świata, opowieść ta zrekonstruowana została na podstawie pośrednich przekazów oraz babilońskiego poematu kosmos - i teogonicznego Enuma Elisz, (Gdy na wysokościach).

W paleoastronautyce termin Annunaki odnosi się do istot pozaziemskich mających przed 450 tysiącami lat przybyć na Ziemię z planety Niburu i dokonać stworzenia człowieka, co jest pewien sposób inspirowane mitologią Mezopotamii. Głównym propagatorem tej teorii jest azerski pisarz i dziennikarz Zecharia Sitchin. Dzięki swojej interpretacji starożytnych tekstów cywilizacji Mezopotamii, stworzył alternatywną hipotezę o początku rodzaju ludzkiego oraz ludzkiej cywilizacji.

Podstawą tej teorii jest obecność w naszym układzie słonecznym dodatkowej, planety o elipsoidalnej wydłużonej orbicie, której czas obiegu wokół słońca wynosi 3600 lat - Nibiru, (Marduka). Jej orbita w punkcie najbliższym Ziemi zbliżą ją do pasa planetoid, a w najdalszym wybiega daleko poza znane granice układu słonecznego. Dzięki okresowemu zbliżeniu planet Nibiru i Ziemi podróże kosmiczne między tymi planetami są o wiele łatwiejsze i możliwe nawet w świetle obecnej technologii. Anunnaki wedle tej teorii odpowiedzialni są za stworzenie pierwszej ludzkiej cywilizacji (Sumerowie) oraz za stworzenie rodzaju ludzkiego." Znalazłam również tablice sumeryjską, a może nawet dwie. Jedna, na której widać wyraźnie wyrzeźbione jakiegoś rodzaju UFO, na drugiej właśnie 12 planet. Wiem, że może już rozmawialiście o tym wcześniej, bo widziałam informacje na temat, Nibiru, ale o Anunnakach było nie wiele, więc pomyślałam, że może to będzie dobry dodatkowy temat.

http://www.masterminds.pl/Z_zycia.22/Anunnaki.,Bogowie,z,kosmosu,Czy,Anunaki,stworzyly,nasz,gatunek.183.html

#545 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 23:07

Ale chwila!,moment! Human 3030 od kiedy jesteś kobietą..., nie rób zamieszania...,
My już to wiemy, nie takie było moje pytanie,dotyczyło: Skąd wzięły się Annunaki, kto stworzył Annunaki?i z czego? I nie odpowiadaj mi Bóg...,Gorac ma lepszą wersję anunnaki=reptilianie/gady/z ang.
"Kopyrtniemy" przez te braki...Dzisiaj słyszałam na RFM-ie ,że naukowcy założyli nową teorię powstania wszechświata z wody i energii,co by się zgadzało bo jakiś japoniec udowodnił że woda ma pamięć.KOD BIBLII Nam chyba na to nie odpowie...

Na onet.pl dzisiaj znalazłam:http://wiadomosci.onet.pl/1992794,16,item.html

Naukowcy NASA przygotowują się do rozpoczęcia misji kosmicznej, której kulminacyjnym punktem będzie wystrzelenie rakiety w kierunku Księżyca i zrobienie w jego powierzchni głębokiego otworu - informuje "Daily Telegraph".
Celem misji jest zlokalizowanie jakichkolwiek śladów wody czy pary, która ma zostać wyzwolona przez eksplozję na tym naturalnym satelicie Ziemi.

Badacze sądzą, że wybuch wyzwoli olbrzymią, wysoką na co najmniej sześć mil, chmurę składającą się z pyłów, gazów czy odparowanej wody. Ta niecodzienna chmura ma być widoczna z naszej planety - podaje "Daily Telegraph".

Jeśli misja zakończy się sukcesem, naukowcom dużo łatwiej w przyszłości będzie zaopatrywać bazę zlokalizowaną na Księżycu.

To ciało niebieskie jest w przeważającej części suchą pustynią, tym niemniej, jak sądzą naukowcy, w jej kraterach może znajdować się lód.

W ciągu ostatnich kilku lat, co najmniej dwie amerykańskie misje kosmiczne wykazały obecność wodoru i tlenu – składników wody - głęboko zamrożonych w najciemniejszych
częściach kraterów wokół południowego i północnego bieguna na Księżycu.
--------------------------------------------------
...Czy to na pewno o H2O chodzi?,a tym razem pod jakim pretekstem...


I coś dla męskiego Humana 3030- http://wiadomosci.on...13,12,item.html

USA śledzą okręt Korei Płn.
Północnokoreański okręt, na którym mogą znajdować się rakiety balistyczne lub materiał nuklearny jest śledzony przez amerykańską marynarkę wojenną– informuje telewizja Fox News.
- Okręt Kang Nam wypłynął z północnokoreańskiego portu w środę, może on przewozić materiały nuklearne, lub elementy rakiet balistycznych. Amerykańskiej marynarka wojenna śledzi statek od momentu wypłynięcia z portu – cytuje swojego informatora z Pentagonu telewizja Fox News.

Władze Korei Północnej już wcześniej zapewniały, że wbrew sankcjom ONZ, nie dopuści do kontroli swoich okrętów na wodach międzynarodowych.
...I/Ale się "nie nakręcaj"....O.K?#546 warl0ck

warl0ck

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 445 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 00:49

ewa1n ta wystrzela rakietę żeby sprawdzić obecność wody i wybuch będzie widoczny z ziemi.
Ja mam w coś takiego uwierzyć?
Jeśli info o kontroli informacyjnej dotyczącej lotów NASA oraz obiektów przelatujących w okolicach ziemi się potwierdzi to byłbym totalnym frajerem wierząc że maja zamiar wysadzić coś na księżycu.
Być może w stronę ziemi zbliża się obiekt stanowiący potencjalne zagrożenie a w ten sposób będzie można wygodnie zamaskować przygotowania do rozbicia obiektu albo zmiany jego kursu....


#547 Świadomy

Świadomy

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 53 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:17Revelation 11 and the end of the Mayan calendar are linked. There are 1,260 days from July 11th 2009 until December 21st 2012, counting the 11th of July. If that day is not counted, the countdown begins on the 10th...or the evening of the 9th as it will still be the 9th of July in America when the "10th" of july begins in Israel.

#548 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:30

ewa1n - Setech wkleił fragmenty ciekawej książki, więc poczytaj sobie te fragmenty to może zrozumiesz, że nasza egzystencja w końcu łączy się w jedno, czyli w śmierci i nie joncz do mnie jakiś tam pijawek bo to chyba dobrze, że mam inny punkt widzenia a to stawia nas w ciekawszym świetle życia jako jednostek.

http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=15934


Wszystko jest wolą Boga! - /Śmierć tak powiedziała/

http://www.niewyjasnione.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_cd_cz%C4%99%C5%9B%C4%87_3_-t11736-s257.html
http://www.niewyjasnione.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_cd_cz%C4%99%C5%9B%C4%87_3_-t11736-s258.html
http://www.niewyjasnione.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_cd_cz%C4%99%C5%9B%C4%87_3_-t11736-s258.html
http://www.niewyjasnione.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_cd_cz%C4%99%C5%9B%C4%87_3_-t11736-s260.html

#549 mojave

mojave

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 289 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 18:51

co się dzieje?

#550 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 00:41

No coments.......

#551 Cioś

Cioś

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 69 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 08:06

Oni tylko chcą sprawdzić czy księżyc jest faktycznie pusty w środku a przez to udowodnić , że to sztuczny twór a nie naturalny.

http://www.ksiegarnia.okartykuly.eu/kto-zbudowal-ksiezyc,p,128400

W NASA też czytają książki

Prawdopodobnie musieliby użyć mocnej rakiety do rpzebicia skorupy a skąd taka mają miec jak nie od wojska? Cała akcja byłaby dowodem na to, że ta instytucja to tylko przykrywka dla działań wojska poza naszą planetą. I faktycznie NASA nic nie wie o kosmitach ufo bo wszytko trafia od razu do US army a naukowcy mówią ludkom o przyszłych lotach w kosmos by w międzyczasie nie przeszkadzali w umieszczaniu broni na orbicie itp...

Zmieniony przez - Cioś w dniu 2009-06-20 09:12:38

#552 Achelois

Achelois

  1

 • Members
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 16:44

"Oni tylko chcą sprawdzić czy księżyc jest faktycznie pusty w środku a przez to udowodnić , że to sztuczny twór a nie naturalny."

Cioś, a skąd to wiesz ???


PROJEKT AVALON - CZY BRĄZOWY KARZEŁ UDERZY WE WRZEŚNIU W SŁOŃCE ???

Ktoś o pseudo Sol Invictus z forum Projektu Avalon ostrzegał o rozpoczynającej się ewakuacji naukowców z wysp brytyjskich przed mającym nastąpić "wydarzeniem" na przełomie sierpnia i września które to ma spowodować następstwa o skali globalnej niebezpieczne dla ludzkości?

Wczoraj wypłynęlo to:

http://projectavalon.net/forum/showthread.php?t=14425

Cytat:

I can`t help but wonder if this may not have some thing to do with Sol`s departure and the information he was given . This comes from GLP I don`t go there but found this link on another site . Apparently this guy was working for the Military and did so for 37 years they have now cut him loose . The whistle is blowing I believe . Remember I`m just a messenger but this could explain the crop circles we see where the sun seems to expand envelope the first couple of planets

http://www.godlikeproductions.com/fo...sage809399/pg1

Forget the NWO, Al-Qaeda, Global Warming, Comet Impacts. They all are part of a massive diversion from the truth.

Warning, if you have a weak heart or in any fashion can not handle stress very well, I suggest to do not read any further.

I'll put it real simple first then I will go into details for those who are interested.

Primary Basics

The Sun, our Sun, will be hit by a long since dead dwarf star. It has been named Hellion-1957. It was discovered December 22nd 1956.

Recapitulation of Detailed Information

Hellion's approach will be from the south. Hellion is travelling varitably fast at 87.33 km/sec. This translates to 195,357.21 MPH. Hellion is classified as one of the fastest moving objects of it's class.

Coordinates and Viewing Principles
RA 13.39.09.11°
Dec -77.43.61.11°
Velocity 87.33 km/sec
Density 174 gm/cm^3
Magnitude 11
Equatorial Radius 957.77km
Solid spherical shape

Projected outcome
The object will penetrate the sun and exit through the other side very similar to a bullet through a watermelon. The Suns core processes will not be destroyed. However, we expect a severe disturbance in the 11 year solar cycle.

Sun debris will be ejected into various orbits. It is calculated Earth has a 7.87% chance of hit/near miss of at least one piece of still burning ejecta.

The rogue dwarf Hellion will continue to exit the solar system at a reduced speed. We expect some of the suns ejecta to get caught in the tremendously strong magnetic field of Hellion.

We are now sure this is one of many processes that is responsible for the production of planets orbiting a sun. That being said, there is a slight chance of a new planet forming though, the process will involve thousands of years.


Hellion-1957 is considered the greatest threat to all nations of the world. Things aren't always as they seem. North Korea, China, Russia, USA and Japan are the assigned teams to provide any possible solutions, preventions and neccessary preparations. However, dealing with the size and mass of Hellion, intervention is just about impossible. So the focus of effort has been shifted to survivability. The seed bank is one example.

There is one exception. The USA has technology that may be able to alter the density of the targeted object briefly making it lighter then it really is. Gravitic manipulation through scalar EM harmonies. Some of this tech was first explored by Tesla. North Korea is a safe place for the worlds leaders when the event takes place. The North Korean build up of arms is to protect the elite during and after the event. The majority of people on Earth will be left to defend themselves however they can. War with North Korea and the US will be the cover to hide large shipments of supplies, peoples and their choosen families to their safe homes under ground.


Why am I telling you all this? Well, for one I was kicked out of the safe place. They used me and tossed me away. At this point, I no longer care about much anymore. Everything you know of will change just like that. Because the energies involved in the collision are so great, 2/3 of the earth will be cooked from the high levels of radiation, UV, Gamma rays, ect.

Sincerely yours truly
Anon

W skrócie tłumaczenie: Informator pracujący dla jednej z agend rządowych wyłamał się z zaklętego kręgu milczenia-być może dlatego że mimo obietnic dla niego i jego rodziny zabrakło miejsca w podziemnym bunkrze-i ujawnił poufną informację jakoby na przełomie sierpnia i września doszło do kolizji Słońca z wygasłym brązowym karłem Hellion-1957 odkrytym 22 grudnia 1957 roku. Podaje pełne koordynaty obiektu oraz efekt uderzenia,czyli przejście obiektu przez słońce-co może być możliwe ze względu na jego wielką gęstość-i wyrwanie mas plazmy które to masy mają 7.87% szansy na bezpośrednie uderzenie w Ziemię.Bezpośrednie uderzenie oznacza zamianę błękitnej planety w zbiorowisko smażących się na gorącym oleju fryteczek organicznych.Według informatora nawet jeżeli nie dojdzie do kolizji z płonącą plazmą to i tak skutki wydarzenia będą katastrofalne i mogą oznaczać koniec ery elektronicznej na naszej planecie,a w najlepszym przypadku zakłócenie cyklu słonecznego i możliwą zamianę pór roku.

Informator daje jednak cień nadziei i pisze również o budowanej na podstawie odkryć Tesli broni skalarnej która ma za zadanie zmniejszyć gęstość Helliona i zminimalizować skutki jego kolizji ze Słońcem;oraz o tym że masowy odpływ finansów z rynków jest spowodowany gigantycznymi kosztami owej inwestycji.

Informator podaje także współrzędne obiektu oraz wymiary:

RA 13.39.09.11°
Dec -77.43.61.11°
Velocity 87.33 km/sec
Density 174 gm/cm^3
Magnitude 11
Equatorial Radius 957.77km
Solid spherical shape

Zmieniony przez - Achelois w dniu 2009-06-20 17:53:23

#553 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 17:11

No to pisze szybko póki elektronika działa. Acheloisie możesz mieć rację ale nie musisz, myślisz że my jako istoty czujące i wyczulone na "paranormalność" nie wychwyciłybyśmy czegoś w eterze?Zwierzęta też, już by się dziko zachowywały.....
Cosiu ja też podejrzewam że NASA chce się "zaczaić" na księżycu i "postrzelać" do Nibiru a dla Nas zostawią wątek "a to gęsta chmura była"...

To jest skomplikowana sprawa z tym księżycem , zwłaszcza że nie funkcjonuje jako "KINGU" a tak podobno było po rozbiciu Pierwszej Ziemi "TIAMAT". Czy jest pustym tworem? sztucznym? a nawet może jest rodzajem "lustra"....dociekań na setki lat.
Załączam Ci link o wersji Stworzenia Świata/ mówi o tym.../
http://foorumfooto.republika.pl/_swiata/tiamat.html
...-)Wszystko ma związek z Nibiru...
Poszukałam w necie czy już widać X-a, Widać!.. Chciałam wkleić fotki ale mój format nie przepuszcza...może się uda film z YTube.

Jeśli ktoś może, niech wrzuci w google: teleskop planeta X 2009:/szukaj w obrazach/


#554 kot333

kot333

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 88 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 19:54

Na Kabel1 leci wlasnie film w temacie.
Wlasnie teraz ogromny impuls magnetyczny wylaczyl prad na planecie.
Polecam.

#555 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 21:17

Muszę przyznać, że ten David Flynn, to ciekawy koleś jest.
No, w sumie to ni eon, tylko jego teoria, interpretacja.
Dla zainteresowanych linki (niestety inglisz).

Link do pierwszego, reszta w liście odtwarzania.

Zmieniony przez - gorac w dniu 2009-06-20 22:17:34

#556 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 09:23

Więcej informacjihttp://www.mt.net/~watcher/
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=27869323

#557 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 09:24

http://www.mt.net/~watcher/
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=27869323

#558 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:17

Nie macie wrażenia,że "COŚ" jest ZA CICHO!? COŚ "wisi" w powietrzu????...

Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-06-25 15:18:28

#559 Fluff.y

Fluff.y

  1

 • Members
 • PipPip
 • 24 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:50

nie.

#560 AN a EL

AN a EL

  JAM JEST

 • Members
 • PipPipPip
 • 9908 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 15:23

Że jest za cicho to nie

Raczej, ze cuś jest INACZEJ, jakby cuś się zmieniło albo się zmieniało. Ale CO, to ja nie jestem w stanie powiedzieć, bo dla mnie jest to nieuchwytne

WSZYSCY jesteśmy

jednym umysłem,

JEDNĄ nieskończoną ŚWIADOMOŚCIĄ,

a ILUZJA ODDZIELENIA jest tylko DOŚWIADCZENIEM tej rzeczywistości... 

Cute_Puppy_Eyes_Pic_3.jpg


#561 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 15:34

Nie macie wrażenia,że "COŚ" jest ZA CICHO!? COŚ "wisi" w powietrzu????...

masz rację , u mnie wiszą chmury więc pewnie zaraz się zacznie burza

#562 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 16:08

O.K.Humoryści...,gwałtownie-zmienne lato,tak też można...

P.S./ po mojemu.../,zawsze kiedy jest "podejrzanie za cicho"./A teraz jest!/to "Coś", za tym stoi albo "kluje" się cosik...

-)Miłego opalania na deszczu.

#563 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5171 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 26 czerwiec 2009 - 09:48

Tak, pogoda sie zmienia... na zamówienie

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#564 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 21:20

Jeśli mówiłam o "czymś co wisi w powietrzu" to,nie miałam TEGO newsa na myśli,....Ale uszanujmy "GO" takim jakim był/bez komentaża.../.M.J.odnalazł by się wśród Nas....Pozdrawiam.

P.S. Wklejam tu video, którego sama nie znałam./CAŁY ON...!!!/
Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-06-26 22:27:14

#565 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 01:05

Globalna histeria po śmierci Jacksona

My tak nie przeżywamy śmierć Jako aż tak bardzie raczej WY kobitki ot kolejny człowiek umarł, OT i TO.
W lepszej sytuacji jest kulawy pies, ale żywy niż Lew, ale martwy.

- Polska odcina się od rosyjskiego gazu -

Na razie nie w pełni, ale jest już pierwszy krok w uniezależnieniu się od dostaw gazu ze wschodu. Niedługo Polska podpisze z Katarem umowę na dostawy skroplonego gazu ziemnego.

- http://kresy24.pl/sh...s/news_id/7539/ -

/Oby Polsce nie przydał się Kantarek jak poniżej, a psik!!!/

- Polska przegrała grube miliardy i bezpieczeństwo energetyczne? -

Sprzeciw 900 osób wystarczył, by poważnie zagrozić inwestycji kluczowej dla przyszłości całego kraju. A w Warszawie cisza.

/W Kodzie Biblii, też?/

http://www.pardon.pl/artykul/8987/polska_przegrala_grube_miliardy_i_bezpieczenstwo_energetyczne

Jak przed II wojną światową.
Tu wojna za pasem a tam i tu nie ma czym palić a kopalnie w rozsypce.
A palić się chce!


#566 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 19:16

po wielu miesiącach nieobecności informuje że się odwieszam.
ale nie na darmo mnie nie było. jestem w posiadaniu masy informacji o Polsce i jej miejscu i działaniu w czasach ostatnich a nie ostatecznych moi bracia i siostry ;)

#567 Mati816

Mati816

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 72 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 19:28

No to jeśli tak jest to podaj te informacje:)

#568 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 19:33

I.... tak będziesz pie****ł, ni w tą ni w tamtą!/ sloganami?!?/ Durnych masz przed sobą...???.Schowaj się zaś....

#569 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 19:41

nie denerwuj sie ewa1n. Nie miałem neta przez 2 miechy a potem szkoła i tak wyszło. Jestem w trakcie pisania i nie wiem kiedy skończe bo długie to jest co mam do napisania. Ale jesli sie nie coś nie podoba to moge nie piać

#570 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 19:58

„....nie denerwuj sie ewa1n. Nie miałem neta przez 2 miechy a potem szkoła i tak wyszło. Jestem w trakcie pisania i nie wiem kiedy skończe bo długie to jest co mam do napisania. Ale jesli sie nie coś nie podoba to moge nie piać......” według uznania...., po mojemu od 8 stycznia do 1 lipca - to na tyle czasu , żeby nadać z publicznej kafejki czy czytelni maila{...w czym leży problem!!...}My się,tu traktujemy raczej poważnie!,bo nie omawiamy pozornych pi*r*uł!.../ Może to kwestia poczucia obowiązku i wychowania..?./Bez sensacji też się obejdzie...cokolwiek "to" będzie?, to też spekulacja!.Czy teraz Pan pojął...?

Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-07-01 21:12:27

#571 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:20

kuźwa, bywa że tak sie stało. Miałem operacje w maju na torbiel żuchwy. Była też szkoła, kuźwa, nie miałem czasu. Na dodatek było też 100 innych różnych powodów które zmusiły mnie do zajęcia się czymś innym.

A jeśli Ci coś nie pasuje to mogłeś/as, sama tą książke przeczytać. Wybacz że taki agresywny jestem , ale wychodze z siebie. Po 2 pisze to teraz więc się ciesz. Wiem ze to było karygodne, ale nie dałem rady. Coś jeszcze?

#572 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:21

i uwierz mi ze to wszystko co do joty tutaj napisaliście przeczytałem, łącznie z przytoczonymi fragmentami tekstów z portali Humana.

#573 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:48

Wszystko jest możliwe i każdemu się różnie układa. Nikt nie robi Ci zarzutów z choroby i braku sposobu. Ale w takiej formie ..../ resztę masz na prywatnym mailu, nie róbmy medialnych „kwasów”/.Nie jestem agresorem....

#574 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:10

wybacz mi, to ja przesadziłem trochę w swoich wypowiedziach. mam trochę napiętą sytuacje w domu.
najmocniej Cię przepraszam.

póki co wracam do pracy.
Nie wiem ile mi to zejdzie. Najpóźniej chyba do 3 nad ranem.

#575 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:14

To może chociaż kawałkami.
Żeście marketingu narobili, że spać nie pójde teraz.


#576 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:17

jak skończe 1 dział to wyśle

#577 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:49

SPOKÓJ Panowie!!!.ROGOS ma spać!,już jest wystarczająco spięty!!!i "nabuzowany"!!!. "Nie podkręcaj" GORAC jutro - nie 012 rok, a ON to ma zrobić dobrze...Spotkamy się jak Nas "wywoła"....

P.S.Ja Go "osłaniam"- taka umowa....
GORAC-"buźka"..
Ewka.

#578 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:55

to mam wysłać w całości czy po działach?

#579 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:58

PS. a dla mnie buźki już nie ma?^^

#580 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:58

Rzucaj po rozdziałach, My się będziemy dopraszać reszty. Rzucisz za dużo...,po łebkach przerobimy.Ale śpij,człowieku....

P.S.Re;ROGOS- jest!, jest! nawet bużki dwie.Za dojrzałość?
....Czemu te chłopy takie nie dopieszczone?..ale to wszystkie! i nawet Enkie?

Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-07-01 23:02:15

#581 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:07

poczekajcie jeszcze 30-40 min (ewentualnie godzina) to wrzucę przedostatni dział z tek książki, (Przepowiednie spoza Polski, lecz dla Polski).

PS. Bóg w dzieciach Ci wynagrodzić za buziaki :* ^^

#582 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:10

Ty mnie dziećmi nie strasz! i nie szalej..., bo to nie temat na gremium....
Tym sposobem My z GORACem dziś nie śpimy..No,nie GORAC?

#583 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:14

... ale to w kontekście tych buziaków?


#584 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:22

dobra, mój post będzie liczył ok 10 normalnych kartek A4 worda pisaną czcionką Times New Roman dwunastką :D dajcie tylko jeszcze chwile skupienia :)

#585 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:24

ROGOS, pełny LUZ!!!,My mamy temat...Pisałam Ci brak ciśnienia!

#586 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 23:05

zaraz wysyłam tylko wprowadzam ostanie poprawki :P
albo nie sprawdzam daje na żywca.

Zmieniony przez - rogos_lr w dniu 2009-07-02 00:08:21

#587 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 23:09

To jedziemy z koksem. Jutro dam więcej. A po jutrze już będziecie mieli dosyć xD
Miłej lektury. :)

[u]1. Niemiecka Stygmatyczka Teresa Neumann[/u]

Pochodziła z Niemiec i umarła w 1963 r. Póki co jest uważana za najsłynniejszą mistyczkę i stygmatyczkę niemiecką. Odżywiała sie przez większą część życia tylko Komunią Św. Miała dar jasnowidzenia, bilokacji itd. Jej sława w czasie II wojny światowej była tak duża że wylądowała nawet na dywaniku u Hitlera. Przepowiedziała mu między innymi upadek III Rzeszy. Mimo to na rozkaz Hitlera zaprzestano w stosunku do niej represji.

A teraz historia która nas raczej zaciekawi. Cytuję:

" Tego samego dnia (koniec czerwca1945r.) odwiedziło Teresę kilku księży Niemieckich. Gdy już mieli wychodzić, Teresa powiedziała nagle: Teraz przyjdzie biskup z Polski (..) nie rozeszli się lecz usiedli na ławce przed domem Teresy, czekając na tego biskupa. Nagle zbliżył sie do nich wysoki mężczyzna w wojskowym mundurze. Teresa powitała księdza biskupa bardzo serdecznie i pokornie. Wspomniała o okropnościach ostatniej wojny, potem powiedziała: >> Wy, Polacy, macie do nas, Niemców, żal, bośmy was skrzywdzili. Macie Rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. Zresztą nad Polską czuwają wasi święci Patroni, jak św. Stanisław, Św. Bobola, biskup Teodorowicz, który pzed wojną mnie chronił.Ale głównie wstawia się za wami Die Schwarze Madonna (Czarna Madonna), która chodzi po ziemiach polskich. Wam się już większego nic złego nie stanie. Bądźcie szczęśliwi<<.

W Polsce też jest znana jeszcze inna przepowiednia pochodząca z 1948 r. przypisywana Teresie Neumann, której miał objawić się prorok Eliasz. Fragmenty nawiązujące do przyszłości Polski pochodzą z książki (...)

[A teraz ta 2 przepowiednia]

"Idzie godzina wielka, groźna, sądu i kary [...]. Zbliża sie nowy potop, nie potop tym razem wody, ale ognia i błyskawic [...]. Biada wam, synowie, którzy czynicie nieprawość [...]. Biada przede wszystkim Tobie Germanio [...]. Los Berlina będzie losem Niniwy, bo gdy padnie w gruzy, nie odbuduje się więcej [...]. Biada i tobie, Albionie, kupczący cudzą krwią. Ciąży na tobie krzywda.
Władza bezbożnych ustanie. Na Kremlu zabłysną łacińskie krzyże [...] Błogosławieństwo moje dam Słowianom, a Słowianie, choć z wielki z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy owoc dadzą. Będą prawdziwym ludem, Moim ludem Słowa Przedwiecznego, i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi.
Zdejmie branka niewolnicze kajdany swoje i stanie się jak królowa. Wstawiają się za nią łzy, które Matka Moja pod krzyżem wylała. A który naród ją czci,nie będzie między narodami ostatni [...]. Świętych i mądrych ludzi Polsce nie odmówię. W języku polskim ogłaszane będą najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy [...]. Polska pierwsza karanie poniosła, choć wina jej nie była największa, i prędzej niż inni się podniesie. W czym zawiniła, przez co musiała doznać kary? Ale bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele Moim i wyzwolenia doczeka. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy będzie nie pamiętała i dobrem za zło odpłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i jak skrzydła otwarte rozszerzy granice swoje. Wzejdzie pomimo klęski, znowu chwała nad Paryżem, a obok Warszawy i Tokio zaświeci. Hiszpania będzie krajem Serca Mojego i przez miłość ku Niemu się podniesie. Włochy, choćby i krwią męczeńska spłynęły, czeka piękne odrodzenie duchowe. Patrzę na łzy wiernych, pokutę och i raz jeszcze zmiłuję się nad światem. Topór kary odłożę i serca grzesznych życiem łaski ożywię [...]".

Tak na marginesie, podczas spotkania niemieckiej stygmatyczki z polskimi żołnierzami po wojnie, którzy nie wiedzieli czy wrócić do kraju, ona im powiedziała:

"Ja znam Twój problem. Ale chcę namówić cię do powrotu do Polski. Ale jeżeli nie chcesz tam wracać, to wyjedź obojętnie gdzie, nawet do Ameryki. Nie pozostawaj jednak w innym miejscu Europy (niż Polska). Przestrzegam cię, że Niemców pozostanie tyle, co pod gruszą".

[u]2. Weronika Lucken[/u]
Była największą mistyczką amerykańską. Mieszkała w nowojoroskim Bayside. jej wizje przez znaczną część społeczeństwa, w tym również przez licznych księży amerykańskich za prawdziwe. oto fragmenty orędzia Chrystusa z 23 marca 1983 r.

" I wtedy Chrystus pokazać mi coś nowego, oś, czego przedtem nie widziałam. Wziął mnie i powiedział >>To są ostrzeżenia i znaki, których macie oczekiwać. I kiedy zobaczycie te wydarzenia, wiedzcie, że oczyszczenie jest blisko [...]<<. I ujrzałam kraj, Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj - to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię".

[u]3. Brat Lodvic Rocka (1849r):[/u]
Był zakonnikiem franciszkańskim. Miał 92 lata. Ma kilka dni przed śmiercią poprosił 2 księży aby przy nim czuwali i zapisali każde jego słowo. Główna przepowiednia dotyczyła I i II wojny światowej.

"W 90 lat po mojej śmierci wybuchnie wojna bratobójcza w Europie, która ogarnie cały świat. Z nieba i z głębi ziemi ogień żelazem wytryśnie, krew lać się będzie strumieniami. Największe spustoszenie uczycią żelazne ptaki, które warkotem skrzydeł pomagać będą walczącym, szerząc spustoszenie, a żelazne smoki obrócą w perzynę pół Europy. Wówczas Słowianie krwią swoją wypisywać bedą niesłychanie niesprawiedliwości Germanów, którzy do ostatniego upodlenia prowadzi wódz szaleniec, Żyd z pochodzenia".

Brat Rocka mówił również o losach innych narodów po tych 2 wojnach.

WŁOCHY
"Italio, ty piękny kraju! Płaczę nad tobą i nad twoim losem. Wiele kwitnących miast i zamków padnie w gruzy. Najstraszniejsza z rewolucji wygubi połowę ludności, część arystokracji, wódz i duchowieństwo zostaną wymordowani. A gdy Zmartwychwstanie dzwonić będą, papież będzie uciekał po zwłokach kardynałów. Wielu synów Germani grób tam swój znajdzie [...]".

NA DALEKIM WSCHODZIE

„Płomień i zaraz.. Walki i zbydlęcenie poróżnią rasy. Ziemia, powietrze i woda – wspólnym grobem. A gdy żółty najeźdźca wyląduje na ziemi człowieka o stalowej woli i nogach, jedna z trzech wielkich cór kraju smoka chytrym podstępem rzuci liliową chryzantemę pod nogi swojemu narodowi. Ale przed tym widzę nad Krajem Kwitnącej Wiśni chmurę ogniem ziejącą, która obróci w gruzy południe i środek wyspy. Kraj Czarnej Pagody zdobędzie wreszcie niepodległość, dopomagając do zwycięstwa swoim byłym władcom, zdobywając przez to ich wieczną przyjaźń”

ANGLIA

„Po naporze germańskim tylko Anglia ostoi się, aby nieść kaganek starej kultury przez kraje Europy. Jednak za swą zniewieściałość i opieszałość ukarana zostanie mężem stanu, który swoim gadulstwem wszystkie ich zamiary zdradzać będzie, przez co wiele klęsk je spotka i oderwą się od niej kraje zamorskie. Anglia, owo państwo handlarzy, którzy dla zysku popierają wszelkie zbrodnie, stanie się widownią najstraszniejszych okrucieństw”.

IRLANDIA I SZKOCJA


Zawojują Anglię i ją zniszczą. Rodzinę królewską wypędzą, a połowa narodu zostanie wymordowana. Zapanuje tam nędza [...]”.

FRANCJA

„Zaplątana zostanie w zagraniczną wojnę. Gdy tylko wojna ta się skończy, wybuchnie powstanie, rewolucja, podczas której zamordowany będzie prezydent kraju. W czasie tych wydarzeń rozleje się bardzo dużo krwi. Większa część Paryża zostanie w czasie wojny i rewolucji spalona, zamieniona w popiół. Posiadłości w Algierze oderwą się całkowicie od Francji, a wtedy zostaie wyniesiony na tron człowiek z plemienia lamparta. W Afryce będzie rządził afrykański Książe, który chwilowo przebywał we Francji. On rozszerzy religię katolicką. Francja odrodzi się ze skutków rewolucji komunistycznej przez nowe powstanie na którego czele stanie Galijczyk z rodu Burbonów. Nie zdążą więzień budować z cegieł, ale z desek – takie ich będzie przepełnienie. , a zdrajcy będą musieli w pocie czoła odpracowywać swoje winy”.

ROSJA

„Stanie się widownią najstraszniejszych okrucieństw. Rozegrają się tu najcięższe walki. Wiele wsi i miast będzie zburzonych. Krwawa rewolucja wytępi połowę ludności. W Petersburgu i Moskwie trupy przez pewien czas będą leżały niepogrzebane. Państwo rosyjskie rozpadnie się na rozmaite kraje”

POLSKA I SŁOWIANIE

„Polska powstanie silna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje ponownie Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego będą się uczyć na wszystkich uczelniach świata.
Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu Wielkiego Papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą wielkiej szczęśliwości królować będzie”.

AUSTRIA
„Czcigodna monarchia po wielu krwawych walkach rozpadnie się. Jednak duch opiekuńczy tego starożytnego rodu ustrzeże dynastię. Wiedeń 2 razy oblężony będzie, a gdy ściągnie nienawiść wielu narodów, nawiedzi go straszna klęska, gdyż opustoszeje, a wielkie pałace będą stać puste. Na placu św. Stefana trawa będzie rosnąć po kolana.

KRAJE NIEMIECKIE

„Kraje niemieckojęzyczne połączą się z państwem niemieckim, Nie utrzymają się jednak w Niemczech żadne królestwa i księstwa, ale tylko jednak gałąź z cesarskiego pnia będzie nosić koronę. Przywódca ten umocni Niemcy i poje jego mądrym panowaniem zapanuje zgoda i dobrobyt, ponieważ Bóg jest z tym domem królewskim (dalej jest przeskok do końcowych dziejów Niemiec) [...] Prusakom tylu żołnierzy zostanie, ilu się zmieści pod jednym dębem. Nie zginą oni jednak, aby pamięć o nich została zachowana do trzeciego pokolenia. Pozostanie im Brandenburgia. Po 30 latach będą wymazani z kart Europy”.

JEROZOLIMA

„Stanie się na powrót stolicą królewską i uszczęśliwi te kraje. Da im zbawienie i błogosławieństwo. Król egipski umrze, a kraje te będą odbierały dobrodziejstwa z Jerozolimy.

HISZPANIA I PORTUGALIA


„Mają jeszcze wielką wine krwi do zmycia, częściowo z powodu okrucieństwa, z jakim zdobywały Amerykę..

Za to, że dla próżnego blasku złota w tak okrutny sposób wymordowali tylu ludzi. Częściowo również dlatego, że w Afryce niewinnych zamieniały w niewolników i sprzedawały jak bydło. Możni zostaną wymordowani. Następnie oba te kraje zjednoczą się i utworzą wspólną republikę. Zapanuje pokój i porządek, a Eligia katolicka rozkwitnie w całej pełni”

[u]4. św. Malachiasz[/u]

Owy święty był biskupem Irlandzkim (1094-1148). Zasłynął z tego, że pozostawił listę przyszłych papieży (oznaczonych bardzo symbolicznie), których pontyfikaty miały przypadać na okres od XII wieku, aż do końca Kościoła katolickiego w czasach ostatnich.
Według Malachiasza papieży tych będzie łącznie 112. Ojciec Święty Jan Paweł II był 110,a po nim na Stolicy Piotrowej zasiądzie jeszcze tylko dwóch.
Czyli wynika ze 111 jest Benio XVI.
Oto cała lista 112 papieży (w oryginale):

POPES PROPHETIA S. MALACHIAE ARCHIESCOPI DE SUMMIS PONTIFICIBUS:

Ex castro Tyberis
Inimicus expulsus.
Ex magnitudine montis.
Abbas Suburranus.
De rure albo.
Ex tetro carcere.
Via trans-Tyberina.
De Pannonia Tusciae.
Ex ansere custode.
Lux in ostio.
Sus in cribo.
Ensis Laurentii.
De schola exiet.
De rure bovensi.
Comes signatus.
Canonicus de latere.
Avis Ostiensis.
Leo Sabinus.
Comes Laurentius.
Signum Ostiense.
Hierusalem Campaniae.
Draca depressus.
Anguinus vir.
Concionatur Gallus.
Bonus Comes.
Piscator Tuscus.
Rosa composita.
Ex teloneo liliacei Martini.
Ex rosa leonina.
Picus inter escas.
Ex eremo celsus.
Ex undarum benedictione.
Concionator patereus.
De fessis Aquitanicis.
De sutore osseo.
Corvus schismaticus.
Frigidus Abbas.
De rosa Attrebatensi.
De montibus Pammachii.
Gallus Vice-comes.
Novus de Virgine forti.
De cruce Apostilica.
Luna Cosmedina.
Schisma Barcinonicum.
De Inferno praegnanti.
Cubus de mixtione.
De meliore sydere.
Nauta de ponte nigro.
Flagellum Solis.
Cervus Sirenae.
Corona veli aurei.
Lupa caelestina.
Amator crucis.
De modicitate lunae.
Bos pascens.
De capra et Albergo.
De cervo et Leone.
Piscator Minorita.
Praecursor Siciliae.
Bos Albanus in portu.
De parvo homine.
Fructus jovis juvabit.
De craticula Politiana.
Leo Florentius.
Flos pilaei aegri.
Hiacynthus medicorum.
De corona Montana.
Frumentum floccidum.
De fide Petri.
Aesculapii pharmacum.
Angelus nemorosus.
Medium corpus pilarum.
Axis in medietate signi.
De rore caeli.
De antiquitate Urbis.
Pia civitas in bello.
Crux Romulea.
Undosus Vir.
Gens perversa.
In tribulatione pacis.
Lilium et rosa.
Jucunditas crucis.
Montium custos.
Sydus Olorum.
De flumine magno.
Bellua insatiabilis
Poenitentia gloriosa.
Rastrum in porta.
Flores circumdati.
De bona Religione.
Miles in bello.
Columna excelsa.
Animal rurale.
Rosa Umbriae.
Ursus velox.
Peregrinus Apostolicus
Aquila rapax.
Canis et coluber.
Vir religiosus.
De balneis hetruriae.
Crux de cruce.
Lumen in caelo.
Ignis ardent.
Religio depopulata.
Fides intrepida.
Pastor angelicus.
Pastor et Nauta.
Flos florum.
De medietate Lunae.
[u]De labore Solis.[/u] -> TRUD SŁOŃCA - Jan Paweł II
[u]Gloria olivae.[/u] -> CHWAŁA OLIWKI – Benedykt XVI

In persecutione extrema S.R.E. sedebit Petrus Romanus, qui
pascet oues in multis tribulationibus : quibus transactis
ciuitas septicollis diruetur, et Iudex tremedus iudicabit po
pulum suum. Finis.

[Trud Słońca – Jan Paweł II urodził się w dniu kiedy miało miejsce zaćmienie Słońca. Również jego pontyfikat można porównać do „słońca” które stale i niezmordowanie wędruje po świecie]

[Chwała Oliwki – Tutaj chodzi o Benedykta XVI. Nie pamiętam o co chodziło dokładniej, ale z tego co pamiętam był ściśle powiązany z Benedyktynami, a oni w swoim herbie mają oliwkę. Chyba również od tych powiązań z nimi wziął sobie przydomek Benedykt]
[ Z końcowej notki wynika że ostatnim papieżem ma być Piotr Rzymianin – gdzieś tam mam w domu książkę o tym, doczytam i napisze w innym czasie]
_________________________________________________________

Jeszcze co do tej całej listy Malachiasza, to spekuluje się czy aby czasami Nostradamus nie podłożył pod jego osobę tej całej listy aby była bardziej wiarygodna. W końcu to święty 
Co do Malachiasza, to kiedyś zdarzyło mu się powiedzieć przy biskupach takie coś:

„Nieszczęśliwy bohaterski naród, zdradzony i opuszczony przez wszystkich przyjaciół i sojuszników, ponownie straci swą niepodległość. Lecz Polska powstanie majestatycznie jak feniks z popiołów. Mężnie zrzuci pęta niewoli i stanie się jednym z mocarstw Europy. Wy, mędrcy owych czasów, nie zdziwcie się, jeżeli Polska, wierna zasadom Chrystusowym i świadoma swych praw, nie zechce zrezygnować ani z jednej piędzi ziemi ongiś do niej należącej.”

[u]5. Wizje błogosławionego Bartłomieja Salucia (1607rok)[/u]
Książka „Dyskurs nabożny o NMP” wydana w 1653 roku, w Krakowie opisuje zdarzenie, którego prawdziwość poświadcza swoim autorytetem książę Albrecht Radziwił. Miało ono miejsce w Rzymie, w 1607 roku podczas mszy św. Celebrowanej przez zakonnika reformata, znanego z ducha proroczego i objawień, późniejszego błogosławionego (!) Bartłomieja Salucia. Trwając w ekstazie, duchem został przeniesiony do Polski. Było to w dniu, na który był zaplanowany rokosz Mikołaja Zebrzydowskiego przeciwko królowi Zygmuntowi III. Ten katolicki władca atakowany przez protestantów modlił się do Bogurodzicy o ratunek. Błogosławiony Bartłomiej, ocknąwszy się, zawołał:
„O Polsko! Jak wielkich masz patronów!”. Potem zaczął wypytywać współbraci o Królestwo Polskie. „ Widział- jak sam twierdził- że w Polsce mieli zwyciężyć rokoszanie i ostatecznie pogrążyć ten kraj. Gdy nad tym ubolewał, ujrzał Najświętszą Maryję Dziewicę otoczoną tłumem świętych Patronów Królestwa padających na twarz przed Bogiem z błaganiem o ratunek dla Polski. Bóg okazał miłosierdzie i buntownicy przegrali, a król i naród zostali ocaleni. Zanotowano tę datę, a nawet powiadomiono o tym papieża [...]. Spowodowało to oddawanie większej czci Matce Bożej i bardziej gorącą modlitwę za Polskę przez współbraci o. Bartłomieja i jego samego, co potwierdza jego życiorys z 1641 roku.

[u]6.Wizje ojca Józefa Mancinellego (1608rok)[/u]
Ojciec Józef był jezuickim misjonarzem. E względu na podeszły wiek (70 lat) został wycofany z pracy misyjnej i zamieszkał w klasztorze w Neapolu. Znany był z wielkiej czci okazywanej Jezusowi i Maryi oraz z pomocy duszom czyśćcowym. W zakonie znano go również z tego, że bardzo czcił świętych Polski,a zwłaszcza Św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika oraz zmarłego niedawno, bo w 1568r., a aureoli świętości, współbrata zakonnego Stanisława Kostkę. Słysząc ponadto o sławie ks. Piotra Skargi, jezuity, nadwornego kaznodziei Zygmunta III, jak i o innych sławnych Polakach, gorąco pragnął odwiedzić polską ziemię, „matkę świętych”. To o Polsce ówczesny papież powiedział, że jest jedną wielką relikwią, z której gdyby ściąć w ręku, popłynęłaby krew męczenników.
14 sierpnia 1608 r., modląc się w swojej celi zakonnej, spojrzał w okno i spojrzał... Z obłoku, który płynął ku niemu, wyłoniła się postać Niepokalanej Dziewicy z Dzieciątkiem Jezus na ręku, z klęczącym u Jej stóp młodym zakonnikiem okolonym piękną aureolą.
„O, Królowo Wniebowzięta, módl się za nami!” – powiedział o. Mancinelli. – „A czemu mnie nie nazywasz Królową Polski?” –usłyszał zdumiony – „Ja to królestwo bardzo kocham i wielkie rzeczy w nim zamierzam uczynić, bo szczególną miłością ku Mnie pałają jego synowie”> Maryja patrząc z czułością na klęczącego u jej stóp Stanisława Kostkę, a potem na o. Mancinellego, powiedziała „Jemu to zawdzięczasz dzisiejszą łaskę”.
Ojciec Mancinelli, ze wzruszeniem opowiadając o tym braciom zakonnym, twierdził, że „Matka Boża wielkie rzeczy dla Polaków zamierza!”. Odtąd modlił się: „Królowo Polski, módl się za nami”.
Sprawa stała się wkrótce głośna we Włoszech a także w Polsce. Tym bardziej żeo. Mancinelli za pozwoleniem przełożonych powiadomił swojego przyjaciela w Polsce, o. Mikołaja Łęczyckiego, Ten powiadomił o tym fakcie króla Zygmunta III i ks. Skargę.
Ów ojciec, mimo zaawansowanego wieku i niebezpieczeństw w podróży, wyruszył do Polski i 8 maja 1610 r. Przybył do Krakowa. W katedrze długo modlił się przy relikwiach św. Stanisława z Szczepanowa. Podczas mszy św. ujrzał Najświętszą Dziewicę i usłyszał:
„Jestem królową Polski. Jestem Matką tego narodu, który jest Mi tak bardzo drogi, więc wstawiaj się za nim, nieustannie błagaj o pomyślność tej ziemi, a Ja zawsze zachowam cię w swojej opiece”. Wizja ta bardzo ucieszyła obecnych w Krakowie m.in. ks. Piotra Skargę, biskupa krakowskiego Piotra Tylickiego i innych.
[Jest jeszcze notka mówiąca o tym że po jego śmierci Polska starała się o wszczęcie jego procesu beatyfikacyjnego]
[u]7.Proroctwo świętej Ludomiły z XIX wieku.[/u]
[Tutaj daje tylko treść proroctwa. Św. Ludomiła pochodziła z Czech]

„Lew i orzeł połączą swe siły,
aby się przysposobić do odwetu
i aby ukarać okropną zdradę,
która tylko krwią zmyta być może.
Lech i Czech poznają się jak bracia,
a jako odstępstwem upadły,
tak prawowierność wróci im wolność,
ponieważ z dala trzymali się od ludzi,
którzy Kościół chcieli zburzyć.
Przeto Pan pobłogosławi ich oręż,
kiedy zaczną walczyć o wolność”.

Póki co koniec tego działu. Mam nadzieje że dobrze się czytało. Jak będzie mało to w chacie mam tego o wiele więcej. To jedynie wierzchołek góry lodowej.
Może buziaka albo soga? ^^
PS. Dobranoc wszystkim :*:*


Zmieniony przez - rogos_lr w dniu 2009-07-02 00:19:50

#588 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7499 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 08:55

rogos_lr - A ja Ci dzięki pisz, nie patrz na ewa1n po prostu chłopa je trzeba?

#589 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 10:17

błogosławieństwo wam wszystkim ślę na nowy dzień^^
póki co melduje wykonanie 1/5 zadania. Dzisiaj następne, ale to pod wieczór :P
bo dopiero co wstałem i łooczi bolą.

A co myślicie o powyższym hm?

#590 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 10:39

„...rogos_lr - A ja Ci dzięki pisz, nie patrz na ewa1n po prostu chłopa je trzeba?..”.
/Human po co ta diagnoza? Komu chcesz dowalić i za co?/
Czy ktoś ROGOSa wczoraj blokował ?
Czy Ty- Human byłeś wczoraj między Nami „za kulisami” ? Na pewno, tak było - jak byś chciał..? Ale, tak na pewno!, się odnalazłeś?
P.S.
Wolno Ci myśleć o mnie co chcesz!/chociaż nie wiem za co?... ale wolno..!./ ale nie ciągaj innych w konflikt, „obcy” dla postronnych./jeśli „on” rzeczywiście istnieje...?!/.
Zawsze możesz "wyłożyć” argumenty drogą prywatną, jestem otwarta i mam dobrą wolę. Byliśmy /jesteśmy?/dobrymi znajomymi -) po co to niszczyć?
Nie będę reagowała na „zaczepki”, to jest forum publiczne i nie dla kar.
A chłopów mam po kokardę....


#591 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:03

ROGiii.., dla mnie to było najważniejsze "POLSKA I SŁOWIANIE" tam gdzie były granice Polski przez Rosję i Turcję,"..że będzie mieć króla z prastarego rodu z krwi słowiańskiej..."
Szkoda że nie wiadomo kiedy?/bez dat!/.Może się tak stanie..? ale może,NIE! za naszego życia...?!?
-)O tym że j. polskiego będą się uczyć powszechnie - mówi prawie każda przepowiednia /Klimuszko chyba zaczął.../

Rogiii/os gdyby się tak dało uściślić i przełożyć na daty nam dane. Bo tych królów to się chyba nie doczekamy...
-)Jest tam coś o kosmosie? new age? idygo? ufo? broń Boże wojnie? a co z Watykanem po ostatnim Piotrze? będzie jakaś religia?Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-07-02 12:06:26

#592 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:18

siedze w tym naprawde długo i znam odpowiedzi na większość twoich pytań ewa1n.
najpierw prześledźmy reszte przepowiedni. Bo jak na razie to co napisałem to był przystawka

#593 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:23

O.K. spoko.., nie śpiesz się.

#594 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:47

Zaczynamy dział NAJDAWNIEJSZE PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI

OPAT STANISŁAW RESZKA (1570r)

Był opatem klasztoru cystersów w Jędrzejowie za czasów Zygmunta Augusta. Był podobnie (jak Malachiasz) autorem symbolicznej listy. Listy władców i możnych Polski (jednym słowem osób które dużo znaczą dla Polski). Na liście znajduje 17 sylwetek z czego 2 oficjalnie nie zostały rozszyfrowane.
Oto ta lista.

1. Kwiat w dolinie (Henryk Walezy)
2. Z imienia korona (Stefan Batory)
3. Wygnaniec szczęśliwy (Zygmunt III Waza)
4. Chwała następująca (Władysław IV)
5. Sługa niepożyteczny (Jan Kazimierz)
6. Nocy krótka gwiazda ( Michał Korybut Wiśniowiecki)
7. Ramię zebranych (Jan III Sobieski)
8. Różnej barwy (August II)
9. Jedyny księciem (Stanisław Leszczyński)
10. Z dwóch jeden (August III)
11. Brzęczenie pszczół (Stanisław August Poniatowski)
12. Stróż czujności (Tadeusz Kościuszko)
13. Sam dzielny (Henryk Dąbrowski)
14. Państwa jakaś ozdoba (Księstwo Warszawskie)
15. Drugi Krak (Józef Piłsudski)
16. Słońce ojczyzny (Jan Paweł II) - ?
17. Upadek Królestw - ?

Może zajmijmy się interpretacją numerem 15 i wzwyż.
Ogólnie z lekcji historii wiadomo mi było że po śmierci naszego śp. Marszałka Józefa Piłsudskiego, my jako naród Polski usypaliśmy mu drugi krak jako pamiątke po wielkiej osobowości. (za pierwszy razem usypaliśmi kopiec krakowi, założycielowi Krakowa). Jak przeczytałem to proroctwo to już nie miałem wątpliwości że jest ono całkiem prawdziwe. Utwierdziłem się w tym jeszcze bardziej patrząc na koljeny "numerek"

Moja interpretacja co do 16 osobowości jest jasna. To Jan Paweł II. Po pierwsze narodził sie w czasie zaćmienia słońca, i jego pontyfikat to jeden wielki "trud słońca" (odwołuje się do 110 pozycji na liście Malachiasza), i po ostatnie zapadło mi w głowie zdanie proroctwa: "ale najwyżej Bóg wyniesie Polaków dając im polskiego Papieża".

Jeśli jesteśmy jeszcze przy władcach, to warto wspomnieć o sławnej liczbie "44" Adama Mickiewicza. Moim (również) skromnym zdaniem jest fakt że liczba 44 wcale nie musi sie odnosić do Obamy, jako 44 prezydenta USA. Może nie wiecie, ale z tego co czytałem w necie, Polska dorobiła się jak na razie 43 monarchów.
I też nie wiem czy wiecie, że w Polsce istnieje partia (nie pamietam nazwy) która pracuje nad tym aby w Polsce przywrócić urząd monarchy. Nawet podobno (wedłuch nich) w Polsce żyje jeszcze prawowity dziedzic polskiej korony pochodzący z prastarego rodu - lecz utrzymują go w tajemnicy z obawy przed zainteresowaniem mediów.
___________________________________

teraz bedzie coś co na pewno ucieszy ewa1n :)

Zmieniony przez - rogos_lr w dniu 2009-07-02 12:49:59

#595 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:55

zapomniałem jeszcze dodać że proroctwo Reszki kończy sie na kilku linijce tekstu"
(może jest na sali osoba dobra z matmy i logicznego myślenia? ^^)

"Gdy po tysiąc i siedem lat upłynie (siedem groźnie nastawać będzie), wtedy królową wdowę wdowiec mieć będzie. Szczęśliwy król we wszystkim, do niego wrócą Prusy, nakłoni się Pomorze, Niemcy milczeć będą, odżyje z popiołów Polska, Batawia (HOLADNIA) śmiać się będzie,Łotwa obawiać się będzie, Brandenburgia zapłacze, Dania smucić się będzie, Moskwa się zadziwi, Anglia się ucieszy,a Francja przestraszy. Zobaczą, że bez cudzych pieniędzy umocni się i wzrośnie Polska. I Kościół katolicki będzie się radował. Ciebie Boga chwalimy".

PS. Nie wiem czy mam zaczynać znowu kontynuować dalsze pisanie skoro cisza jest na sali hm?

Zmieniony przez - rogos_lr w dniu 2009-07-02 19:31:16

#596 antyUE

antyUE

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 471 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 19:35

pisz dalej...
pozdrawiam


#597 gorac

gorac

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 310 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:13

rogos_lr pisz dalej, bo ciężko jest komentować wizje.
Po prostu, albo się sprawdzą, albo nie.
Jedyne co możemy to spróbować porównać je z innymi, aby odszukać jakieś zbieżności.


#598 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 21:40

wybaczcie, nie dam rady dzisiaj nic puścić w obieg
przepraszam:(

#599 rogos_lr

rogos_lr

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 22:04

WERNYHORA

Moisiej Wernyhora był kozakiem z naddnieprzańskiego chutoru Dmytrówki, a dzięki swym przepowiedniom zyskał wielką sławę. W 1778r. osiedlił się na zachodniej Ukrainie należącej do Polski i dążył do poprawienia się napiętych stosunków polsko-ukraińskich. Czczony przez okoliczną ludność prorok stał sie ulubioną postacią pisarzy. Wiele jego proroctw się spełniło, m.in losy rządów saskich, upadek Napoleona i czas odrodzenia się Polski. Oto część przepowiedni Wernyhory, która dotyczy najbliższej przyszłości:

7. Będą się zjeżdżali monarchowie, będą radzili, a ostatni zjazd odbędzie sie w Rosji Czerwonej, ale układy ich nie dojdą do skutku. Będą powstawać związki, aby Polskę utworzyć, lecz nie powiodą się. Pewien monarcha zwycięży Niemców, a wtedy naród polski wpadnie w obóz moskiewski. Dojdzie do wojny z Turkami, którzy zostaną pobici, i Rosja jak koń rozhukany pomknie w głąb Turcji, lecz potem Turcja się wzmocni. Cesarz z rodu Burbonów zwycięży Rosjan. Wtedy Polacy mocno powstawać będą. Pod Konstantynowem, W Jawrze Janczarów, Moskalów pobiją i bić dalej będą aż do mogił Prepiaty i Perepiatychy, gdzie drugi obóz moskiewski stanie, ścieląc trupem moskiewskim wszystkie miejsca.
8. Przyłączy się do Polski Turczyn, ANglia i król rzymski. Pójdą przez Kijów, zawalą Dniepr trupem moskiewskim i zajdą głęboko przez terytoria moskiewskie. I w końcu powitają Moskale Polaków jako braci, z nieprzyjaciół staną sie przyjaciółmi.
9. Polska odrodzi się w swoich dawnych granicach przy pomocy Turków, Amerykanów i Anglików
10. Mało znany naród wystąpi i zyska szacunek w całej Europie.
11. I mała Ruś szczęścia zażyje, lecz nadejdzie dla niej czas w którym wydarzą sie wielkie rzeczy.
12. W znacznej części świata przyją inną formę, powstaną nowe królestwa, nowe rządy, stare królestwa się zmienią lub upadną. Szczęśliwy okres będzie trwał około 30 lat. Co nastąpi dalej mówić nie można, żeby Dniepr nie wystąpił z brzegów.


[7. punkt mamy za nami]

Jutro dam drugą przepowiednie wernyhory. Dzisiaj jestem w opłakanym stanie psychicznym. Dobranoc.

Zmieniony przez - rogos_lr w dniu 2009-07-02 23:05:58

#600 ewa1n

ewa1n

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 147 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 03:23

Kurczę, próbowałam wyśledzić tego wdowca władcę/ Polski / w związku z wdową i rokiem 1007.I nic nie wychodzi.., w tym roku panował Bolesław I Chrobry /992-1025/, chociaż został 1x wdowcem / po 4-tej ostatniej żonie/ , to nigdy nie ożenił się z wdową. A jego lata,/ w tym 1007 r./ to XI wiek.
Ale wyszło mi „coś’ , bez związku z datą 1007 r. Mianowicie....” tytuł "Królowej" narodu polskiego pojawił się w XVII a wyrazicielem Polaków stał się król Jan Kazimierz, który przed cudownym obrazem Matki Bożej Łaskawej obrał Maryję za Królowę Polski..”I ten to, Kazimierz zmarł jako wdowiec!./nieoficjalne żródła podają że :..”jako wdowiec ponownie myślał o ożenku, sugerują, iż będąc na łożu śmierci poślubił Marię de l`Hôpital – kobietę z niższych warstw społecznych, na dodatek podwójną wdowę. Stało się to na dwa dni przed śmiercią.../ ale wikipedia ogranicza się tylko do jednej żony!
------------------------------------------------------------------
Czyli po pierwsze :-wdowcem był!, po drugie:- chciał być zakonnikiem, był nawet kardynałem powiedzmy „świeckim”, po trzecie: też mu zdarzało się głosić przepowiednie../wkleje na końcu.,/ a po czwarte: wszyscy wiemy, że Matka Boska też owdowiała!.

P.S. Może straciłam czas? A może nie?!. Ale dziwny to przypadek -,nie?!?

[u]Przepowiednie[/u] /„...Podczas sejmu w 1661 roku, Jan Kazimierz w czasie przemówienia argumentował sens przeprowadzenia elekcji vivente rege i trafnie wtedy przepowiedział rozbiory Polski (tzw. przepowiednia Jana Kazimierza). Mówił bowiem:
Moskwa i Ruś odwołają się do ludów jednego z nimi języka i Litwę dla siebie przeznaczą; granice Wielkopolski staną otworem dla Brandenburczyka, a przypuszczać należy, iż [ten] o całe Prusy certować [starać się] zechce, wreszcie Dom Austriacki spoglądający łakomie na Kraków nie opuści dogodnej dla siebie sposobności i przy powszechnym rozrywaniu państwa nie wstrzyma się od zaboru.
----------------------------------------------------------------
Dla ułatwienia czasy Jana Kazimierza to te z„Potopu” Słowackiego.
--------------------------------------------------
Chyba że wiesz co? Rogos te lata "Gdy po tysiąc i siedem lat upłynie....”liczone są od jakiegoś momentu / którego My nie znamy? I w tedy, to się może zgodzić!.../ Bo dalsza część czyli,.." Batawia (HOLADNIA) śmiać się będzie, Łotwa obawiać się będzie, Brandenburgia zapłacze, Dania smucić się będzie, Moskwa się zadziwi, Anglia się ucieszy,a Francja przestraszy. Zobaczą, że bez cudzych pieniędzy umocni się i wzrośnie Polska....” tu są pomieszane nazwy... współczesne z pradawnymi, bo CI- tzw. prorocy nie znali słowa "premier", "prezydent", "prezes" i wszystko to dla nich ogólnie- KRÓL/WŁADCA.
Kiedyś nie było Holandii, Danii, Francji tylko plemiona, ale ja mówię ciągle o XI wieku /B. Chrobrego / bo On tak wojował. Tu jest mapa Polski z XI w.
http://images.google...robacja_biala_i

Więc myślę. że te czasy są przed Nami albo Naszymi wnukami...albo dalej...Zmieniony przez - ewa1n w dniu 2009-07-03 04:47:44
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development