Skocz do zawartości
Zdjęcie

"III wojna światowa przed nami. Kod Biblii" cz. 2


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1074 odpowiedzi w tym temacie

#1051 Zaduma

Zaduma

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 43 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 20:16

Czas jest bliski - o czym świadczy Intronizacja na Króla Jezusa Chrystusa w Polsce

W Roku Miłosierdzia wypełniono zobowiązanie Sejmu Czteroletniego

( oddano do użytku Świątynię Opatrzności Bożej) a teraz przyjęto Jezusa na Króla

Czy to przypadek? Nie sądzę.

Ziarno zostało zasiane, słowa wypowiedziane. Teraz pozostaje czekać na owoce przemiany#1052 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 13:48

17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał on głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: «Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga,
18 aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich!»

 

http://biblia.deon.p...7&werset=10#W10

https://www.jw.org/p.../objawienie/19/

http://biblia.apologetyka.com/search

http://www.biblia-in...pl/Obj/1/1.html

 

 

- Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona… !!! -  B)  :rolleyes:

 

Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona przez GOOGLE !!! Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach ale mało kto to zauważa, nawet spośród prawosławnych chrześcijan!

Jak wiadomo GOOGLE jest jedną z kluczowych struktur rządu światowego Nowego Porządku Świata, rządu Antychrysta. Tak więc na mapach GOOGLE, na miejscu meczetu al-Aksa, już stoi żydowska Trzecia Świątynia, w której ma być koronowany Antychryst.

 

Na razie ta świątynia, gontyna Szatana, zbudowana została przez pachołków Antychrysta w rzeczywistości wirtualnej :)  ale, sądząc po wszystkich przesłankach, przygotowywane jest jej prawdziwe wzniesienie a środki na budowę świątyni zbierane już są w internecie (patrz niżej). Obyś pokarał ich Panie!

Tutaj możecie naocznie zobaczyć mapę GOOGLE

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

W internecie zbierane są pieniądze na budowę żydowskiej III Świątyni Jerozolimskiej.

Instytut Świątynny (The Temple Institute – Mahon ha-Mikdash), ktory zajmuje się przygotowaniem budowy żydowskiej Trzeciej Świątyni podjął decyzję wykorzystania nowoczesnych środków do przyciągnięcia inwestycji i ogłosił zbiórkę pieniędzy w internecie.

 

Gromadzenie środków za pośrednictwem ofiarności użytkowników internetu (crowdfunding) stało się ostatnio popularnym sposobem uzupełniania budżetu w sytuacji kiedy brakuje innych źródeł finansowania. Instytut Świątynny postawił sobie za cel zebranie 100 tysięcy dolarów. Do wieczora dnia 9 miesiąca av zebrano 15 tysięcy dolarów.

 

Do tekstu o zbiórce ofiarnych datków był załączony opis Trzeciej Świątyni, odpowiadający wyobrażeniom o budowie publicznego obiektu: „Trzecia Świątynia będzie całkowicie skomputeryzowana, będzie posiadała podziemny parking, klimatyzację, windy, platformy do publicznego transportu, pochylnie i podjazdy dla wózków inwalidzkich, i inne udogodnienia” – gazeta „Haaretz” cytuje plan budowy.

Jest to bardzo mało prawdopodobne, że żydowska Trzecia Świątynia zostanie zbudowana ze współczesnych materiałów budowlanych ponieważ sprawa dotyczy Jerozolimy to do budowy zostanie, z pewnością, zastosowany wyjątkowy „kamień jerozolimski”, który jest charakterystyczną cechą stolicy Izraela.

 

Aby przyciągnąć uwagę publikuje się wizerunki szat arcykapłana, plany budowy Trzeciej Świątyni a także zaprasza się inwestorów na wycieczkę po Wzgórzu Świątynnym, którą oprowadza szef Instytutu Świątynnego.

 

Źródło: http://ieshua.org/v-...etego-xrama.htm

Za: http://3rm.info/main...heti-video.html

 

Publikacja: 27.11.2016

 

Tłumaczenie Tamara

Wolna Polska – Wiadomości Wolna Polska – Wiadomości – Informacje Świat Polska

 

http://superdziennik...juz-wzniesiona/

https://radtrap.word...juz-wzniesiona/

+

http://www.gazetawar...-meczet-al-aksa

 

/Ciekawe że na dal dla niektórych to dopiero ma przyjść a nie że jest już 'KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW'!/  :unsure:

 #1053 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 23:24

- Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake - 9.12.2016 -  B)

 

Niewyobrażalna dla ludzi i posiadająca moce nieograniczone Istota Wszechmocna, Alchemik Ostateczny, tchnęła życie w układy fizyczne, nazywane w biologii organizmami: „Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia. Wtedy stał się człowiek istotą żywą” (Księga Rodzaju 2.7). Od tego momentu zaczęły się wysoko zorganizowane procesy życiowe, to jest przemiany fizyczne, chemiczne oraz u ludzi, i tylko u ludzi, przemiany psycho-duchowe-innowymiarowe. Zdefiniowanie życia również współcześnie jest wielkim problemem dla naukowców i filozofów, nie wspominając nawet zagadnienia jego pochodzenia, początków !

 

Najmniejszą jednostką życia jest organizm. Organizmy mogą składać się z jednej lub więcej komórek, przechodzą metabolizm, utrzymują homeostazę, mogą rosnąć, reagują na bodźce, rozmnażają się (płciowo lub bezpłciowo), dopasowują się do otaczającego ich środowiska, do pewnego stopnia samo się regulują. Dla materialistów, lub ludzi będących pod wpływem fałszu ewolucji, mechanizm dzięki któremu powstało życie na Ziemi, pozostaje nieznany. Mimo, że znane jest nam jedynie życie istniejące na Ziemi, jest możliwe, że istnieje również życie pozaziemskie.....

 

http://popotopie.blo...o-programu.html

 

- Gilat Atzmon: Odłóż wszystko i posłuchaj tego rabina -

 

Ważna historia, ważne fakty, które wyjaśniają rzeczy których nie uczy się nas w szkole.

 

http://wolna-polska....-rabina-2016-12

 

- Huzler: ludzkie mięso w McDonaldach. -

 

Jecie smaczne McNuggetsy, albo jeszcze smaczniejszego McBurgera? Jeśli tak, to może zbierze się wam w końcu na wymioty.
Tak a propos, zarzuty, że piszę o okropnych rzeczach proszę sobie wsadzić w tę część ciała, której oczy nie widzą, bo większość informacji, które publikuję ma potwierdzenie w postaci faktów. A ludzie nie mogą dalej żyć w ułudzie, bo wszyscy skończymy jak żydzi idący pod „prysznic”.

 

https://www.monitor-...-w-mcdonaldach/

+ i -

http://ram.neon24.pl...y-ariela-toaffa

http://ligaswiata.bl...ieczenstwa.html

 

https://ligaswiatowa...-to-nie-fikcja/

 

http://davidicke.pl/...na-czesc-7.html

http://polter.pl/hor...anibalizm-c7717

https://radtrap.word...low-illuminati/

 

- Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem NAPISY PL -  (powtórka)  :rolleyes:

 

 #1054 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 06:35

- Sanhedryn – Putin i Trump pomogą zbudować Trzecią Świątynie w Jerozolimie? -  B)

 

Sanhedryn wzywa prezydenta-elekta Donalda Trumpa i rosyjskiego prezydent Władimira Putina, aby połączyli siły w sprawie odbudowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej.

 

Rabin Hillel Weiss, rzecznik Sanhedrynu skontaktował się z Breaking Izrael News, aby ogłosić, że wygrane wybory przez Trumpa, który obiecał doprowadzenie uznania Jerozolimy jako stolicy Izraela, w połączeniu z Putinem – są dobrym znakiem w sprawie świątyni.

 

Cyrus Wielki, król Persji w VI wieku pne, oglosił w pierwszym roku swego panowania, że został poproszony przez Boga, aby wydał dekret, że świątynia w Jerozolimie powinna być odbudowana.  Sanhedryn zamierza wezwać dwóch światowych liderów do podjęcia tego starożytnego dekretu biblijnego i wspierać Żydów w ich świętej misji.

Rabin Weiss wyjaśnił, że wybory amerykańskie sprawiły, że odwieczny sen żydowski o wzniesieniu świątyni wreszcie staje się bardzo realną możliwością: „Jesteśmy gotowi do odbudowy świątyni. Warunki polityczne w których dzisiaj się znajdujemy, w których dwa najważniejsi przywódcy narodowych potęg, popierają prawo Żydów do Jerozolimy jako swojego duchowego dziedzictwa, jest historycznie bezprecedensowe”

 

List Sanhedrynu zauważa, że zdecydowane zwycięstwo Trumpa było ze względu na jego wsparcie w Jerozolimie, i przypomina, że jego atutem w kampanii była obietnica, aby przenieść ambasadę USA z Tel Awiwu do Jerozolimy , skutecznie uznając miasto jako stolice Izraela. „The Jerusalem Embassy Act”, ustawa uchwalona w 1995 roku, rozpoczęła przenoszenie ambasady, ale została zawetowana przez każdego prezydenta. Sanhedryn wzywa Trumpa aby po rozpoczęciu urzędowania, wstrzymał weto.

Sanhedryn w  swym liście przypomniał również o roli Putina w odbudowie świątyni. Podczas swojej trzeciej oficjalnej wizycie do Jerozolimy w 2012 roku , Putin złożył nocną wizytę w „Zachodniej Ścianie”. Gdy przybył do świętego miejsca rosyjski przywódca stał milczeniu przez kilka minut, po prywatnej modlitwie, zaczął czytać psalmy z rosyjko-hebrajskiego modlitewnika. Na tym spotkaniu padły z jego ust oto takie słowa: „To jest właśnie powód dla jakiego przyjechałem. Modlić się o Świątynie, by ponownie została zbudowana”. Po tej niezwykłej wizycie Sanhedryn wysłał list do Putina wzywając go do wypełnienia jego modlitw. W tym czasie prezydent Putin nie odpowiedział na prośbę Sanhedrynu, ale teraz, gdy nadchodzący prezydent USA jest potencjalnym sojusznikiem w projekcie, Sanhedryn uważa, że nadszedł czas na Putina do podjęcia aktywnej roli w odbudowie świątyni.

 

Sanhedryn podkreślił, że konieczne jest w tej chwili, kiedy Autonomia Palstyńska próbuje przepisać historie świata poprzez kampanie przeciwko umowy Balfoura. Wzywa do ponownego przyjęcia,  wznowienia deklaracji ratyfikowanej w 1925 roku w San Remo przez prezydenta Calvina Coolidge, było to prawne uznanie państwa żydowskiego.

Rabin Weiss podkreślił, że  wspieranie roszczeń Żydów do Jerozolimy przyniesie korzyści Rosji i Ameryce, a także całemu światu. ” Przywódcy Rosji i Ameryki mogą poprowadzić narody świata do światowego pokoju” Rabin Weiss wyjaśnił: „To będzie równoważyć haniebne uchwały UNESCO, które są przyczyną zwiększenia terroru i przemocy”. UNESCO i jej uchwały z minionego roku zaprzeczają na jakiekolwiek połączenie między Jerozolimą, a narodem żydowskim.

 

Źródło: https://zionistrepor...mple-jerusalem/

https://www.nwo.repo...erozolimie.html

+

https://radtrap.word...eciej-swiatyni/

http://www.zbawienie.../swiatynia1.htm

http://www.fronda.pl...skiej,5166.html

 

- Iluminaci Posadzą Antychrysta w 3 Świątyni Jerozolimskiej. -

 

 #1055 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 19 luty 2017 - 22:07

- Watykan – „wężowa stolica” -  B)

 

Ostatnio pojawiły się w sieci kolejne dowody wskazujące jasno na zwierzchności panujące nad stolicą ówczesnego Chrześcijaństwa – Watykanem…

 

Nie od dziś wiadomo, że papiestwo nie służy prawdziwemu Bogu, Stwórcy nieba i ziemi, a nauki, którymi karmi swoich wyznawców na całym świecie nie są oparte na słowach Boga i Jego Syna Chrystusa, ale na odstępczych naukach ludzkich, które w wielu miejscach niemalże niczym nie różnią się od wierzeń pogańskich, wyniesionych prosto ze starożytnego Rzymu, a nawet Egiptu, które zostały przekształcone na chrześcijańską modłę.

 

W swym całym odstępstwie główną rolę odgrywa obecny papież Franciszek, który osiągnął szczyt w zwodzeniu swych wyznawców, aprobując takie herezje jak tolerancja wobec homoseksualistów i osób podejmujących się aborcji na nienarodzonych. Nawołuje on do wyrozumiałości względem inwazji Islamu na państwa europejskie, porównując muzułmańskich fanatyków do misjonarzy, niczym do apostołów, co jest totalnym nieporozumieniem.

 

'Najbardziej kompromitującym faktem jest, że obecny papież wraz z jego poprzednikiem Benedyktem XVI jest oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości i skazany na dożywotnie pozbawienie wolności.'

 

https://obserwatorcz...wezowa-stolica/

 

''Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. ...'  :D#1056 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 09:25

- Czy to następna Magdalenka? -  B)

 

Niech obraz posłuży za tysiąc słów...ojciec Rydzyk dopina sojusz judaizmu z katolicyzmem...

 

Jonny Daniels...

 

"Byłem gospodarzem kolacji szabasowej w moim domu w Warszawie. Nie potrafię opisać, jak wdzięczni i skromni byli moi polscy goście. Wśród nich byli ministrowie polskiego rządu oraz moi znajomi i była to dla nich pierwsza taka kolacja, na którą ktoś ich zaprosił. Kiedy zaśpiewaliśmy pieśni i odmówiliśmy modlitwy, czuć było atmosferę szacunku. Naprawdę było na co popatrzeć!Rozmowy przeprowadzone przeze mnie z ojcem dyrektorem Rydzykiem od naszego pierwszego spotkania były głębokie i teologiczne. Zajmowaliśmy się sprawami, których nie będę poruszać na forum publicznym, sprawy, które mają bardzo istotny wpływ na polsko-żydowskie i polsko-izraelskie relacje i będą miały znaczenie przez co najmniej kilka następnych pokoleń.

 

Ode mnie Ojcze Dyrektorze nie dostaniesz już ani grosza...hawghk!!!

 

http://trybeus.neon2...epna-magdalenka

 #1057 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 09:40

- WW3 Watch; Is the Red Horse Getting Ready to Ride? -  B)

 

Watch WW3;  Czy Red Horse przygotowuje się do jazdy?

 

http://endtimesforec...g-ready-to.html

https://translate.go...om/&prev=search#1058 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 05:25

- III Wojna swiatowa co na to Biblia -  B) ('Wszelka broń ukuta na ciebie będzie bezskuteczna.')

 #1059 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 07:40

- Podano szokujące kulisy odsunięcia papieża Benedykta XVI -  B)

 

Konsekwencje publikacji maili wykradzionych szefowi sztabu wyborczego Hillary Clinton, Johnowi Podesta, są znaczące. Wśród wielu szokujących informacji, które zostały ujawnione przez portal Wikileaks, zwrócono ostatnio uwagę na to co pisał na temat planowanej zmiany papieża w Watykanie na bardziej lewicowego. Najwyraźniej operacja ta się powiodła.

We wspomnianych emailach pojawiły się i takie z których wynikało, że planowano przeprowadzenie czegoś co nazwano „katolicką wiosną”. Było to sformułowanie będące parafrazą „arabskiej wiosny”, czyli serii rewolucji na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej wywołanych między innymi przez amerykańskie służby. O ich zaangażowaniu pisze Podesta w maila do aktualnej wtedy Sekretarz Stanu, Hillary Clinton.

W mailach z 2012 roku można przeczytać, że dyskutowano o konieczności dokonania rewolucyjnych zmian w Kościele Katolickim, który miałby się stać bardziej lewicowy niż podczas konserwatywnego pontyfikatu Benedykta XVI. W rok po wymianie tej korespondencji papież abdykował, co było wydarzeniem bez precedensu w historii ostatnich kilkuset lat. Aby tego dokonać prawdopodobnie posunięto się do szantażu.

 

Z informacji ujawnionych wcześniej przez Edwarda Snowdena wynikało, że amerykańskie służy inwigilowały Watykan. Podsłuchiwano podobno samego papieża Benedykta XVI i jego rozmowy telefoniczne. W rezultacie zebrano wiele informacji, które mogły zostać wykorzystane w trakcie przyszłego konklawe, trzeba było tylko wywołać potrzebę jego przeprowadzenia.

 

Padają sugestie, że do abdykacji papieża Benedykta XVI przekonano blokując międzynarodowe transakcje Banku Watykańskiego. Rzeczywiście na kilka dni przed ogłoszeniem swojej szokującej decyzji, bank zablokowano sugerując, że był zaangażowany w pranie brudnych pieniędzy. Jednak po abdykacji blokada natychmiast zniknęła, tak jakby problem się skończył wraz z odejściem papieża, albo tak jakby to było celem całej operacji.

 

Amerykańscy katolicy wystosowali do prezydenta Donalda Trumpa oficjalny list z prośbą o wyjaśnienie tego skandalu. Poprosili o zbadanie czy Departament Stanu i jakiekolwiek amerykańskie służby brały udział w skłonieniu papieża Benedykta XVI do ustąpienia. Przedstawiają oni opisaną powyżej sekwencję zdarzeń, które ich zdaniem dowodzą, że w Watykanie doszło do puczu na skutek nacisków zewnętrznych.

 

Autorzy listu otwartego do Trumpa pytają też o relacje CIA z grupą kardynałów sprzeciwiającej się tradycyjnemu pontyfikatowi Benedykta XVI. Padają nazwiska kojarzonego z pedofilami i homoseksualistami Kardynała Godfrieda Dannelsa z Belgii, który jest uważany za jednego z wiodących orędowników lewicowych zmian w kościele. W jego jak to sam określał „grupie podobnej do mafii” znajdował się również Kardynał Jorge Bergoglio, który potem został wybrany na rzekomego papieża i przyjął imię Franciszek.

Od tego czasu rzeczywiście rozpoczęło się lewicowe szaleństwo, którego konsekwencja może być niestety wielka schizma w Kościele Katolickim. Podział jakiego nie było od średniowiecza wisi w powietrzu, od dłuższego czasu, a Franciszek wciąż szokuje swoimi internacjonalistycznymi twierdzeniami i uwielbieniem dla komunizmu w wydaniu teologii wyzwolenia.

 

Dla wielu chrześcijan to co robi tak zwany papież Franciszek, jest nie do przyjęcia, dlatego zgodnie z tradycją zaczyna być on nazywany antypapieżem, bo w tych kręgach za papieża uważa się wciąż żyjącego, Benedykta XVI. Dla kościoła nie ma z tej sytuacji dobrego wyjścia, można albo podążać w kierunku lewackiego postępu zaimplementowanego przez Jorge Bergoglio, albo pozostać w cieniu i liczyć na to, że ten jezuita, który może być uzurpatorem, nie narobi nieodwracalnych szkód.

 

http://strefa44.pl/p...-benedykta-xvi/

 

/Jak na pierwszy rzut oka to 'pedofilek' jak nic?!/  :)  :D

 

- Nowy sposób na pedofilów? Ze zdjęcia można wyodrębnić twarz odbitą w źrenicy ofiary -

 

http://natemat.pl/87...-zrenicy-ofiary

 

 

 #1060 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 04:17

APOKALIPSA - CZYLI WIELKIE UJAWNIENIE, CZASY KOŃCA, Kościół w Polsce, NWO się sypie, Stan świadomości Ziemian, TRANSFORMACJA DUCHOWA 2012-2038, WATYKAN  B)

 

WATYKAN PŁONIE! DZIŚ JEST NAJWAŻNIEJSZY (BO PIERWSZY) DZIEŃ APOKALIPSY!

 

Zgodnie z moją zapowiedzią z grudnia 2016 r. o początku upadku chrześcijaństwa w 2017 r., dziś właśnie następuje… Pierwszy Dzień Apokalipsy. Watykan płonie.

 

Kochani, właśnie w tej chwili w Watykanie zostaje uruchomiony Apokaliptyczny Wielki Młyn Boży. (W momencie, gdy to piszę, zrywa się Dzwon w mojej parafii, choć nie ma jeszcze południa!…). Energia, którą Watykan przez dwa tysiące lat karmił Ziemian, dziś właśnie do niego powraca… Watykan płonie. Apokalipsy dzień pierwszy.

Energia, którą Watykan przez dwa tysiące lat karmił Ziemian, dziś właśnie do niego powraca…

Kiedy przełoży się to na pierwszy widzialny wyłom w murze? Myślę, że już wkrótce…

TAW

 

https://tajnearchiwu...ien-apokalipsy/

 

/Ciekawe czy 'ICH' diabli wezmą w cholerę?!/  :D#1061 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 01:56

"„Oto ja stworzyłem rzemieślnika, który dmie w ogień z węgla drzewnego i wyrabia broń jako swój wytwór. Ja też stworzyłem tego, który obraca wniwecz, by niszczyć. 17  Żadna broń wykonana przeciwko tobie nie okaże się skuteczna i potępisz każdy język, który się podniesie przeciwko tobie w sądzie. Oto dziedziczna własność sług Jehowy, a ich prawość jest ode mnie” — brzmi wypowiedź Jehowy."

 

- „Wy jesteście moimi świadkami” -

 

https://www.jw.org/p...oimi-świadkami/

 

- Świadkowie Jehowy to ekstremiści? Tak twierdzi Kreml, który zakazał im działalności w Rosji -

 

W Rosji Świadkowie Jehowy znaleźli się na liście religijnych ekstremistów obok takich organizacji, jak Al-Kaida czy ISIS. Wyznawcy, którym Biblia wyraźnie zakazuje zabijania, przecierają oczy ze zdumienia. Właśnie dowiedzieli się, że Kreml rozpędzi ich na cztery wiatry, być może też pozamyka w więzieniu i przejmie ich majątki.

 

Sąd: Świadkowie Jehowy to ekstremiści

 

http://www.newsweek....y,408350,1.html

 

 

/No to zobaczymy jak będzie - z tego by wynikało, że Putin naraził się Bogu jako konkurencja?!/  :)

 

 

'3 I powstawszy z trybunału zapragnął wyjść. I zawołali Żydzi tymi słowami: „My za króla uznajemy Cezara, a nie Jezusa.'

 

http://www.racjonali...l/kk.php/s,1038

http://wiadomosci.on...-popularne.html

+

http://wyborcza.pl/1...tny_pomnik.html

http://www.newsweek....y,359657,1.html

http://www.rmf24.pl/...ce=www.wykop.pl

 

 #1062 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 00:06

- Gotujcie się ! Świat się zmienił ! Jest on w rękach satanistycznej sekty Chabad Lubavitch ! -  B)

 

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

 

Dzisiaj powinniśmy zrozumieć to co najważniejsze, to mianowicie, że wraz ze zwycięstwem Trumpa w USA świat zmienił się całkowicie i znalazł się w rękach Antychrysta i diabła. Ludzie jeszcze sobie tego nie uświadomili i kontynuują swoje codzienne życie tak jak poprzednio to czynili. Ale tak jak było wcześniej nigdy już nie będzie! NIGDY!

 

Teraz wydarzenia w świecie zaczną zmieniać się gwałtownie i katastroficznie dla całej ludzkości, która odrzuciła Boga, Jego Przykazania i całkowicie oddała się we władanie Szatanowi. W tym także w Rosji i we wszystkich „ruskich krajach”…My sami dokonaliśmy takiego wyboru. My sami oddaliśmy wszystkie prawa do siebie w szponiaste łapy bezbożnego diabła i teraz dostaniemy to na co zasłużyliśmy.

 

http://wolna-polska....bavitch-2017-04

 

 #1063 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:55

'/No to zobaczymy jak będzie - z tego by wynikało, że Putin naraził się Bogu jako konkurencja?!/'  :rolleyes:  ;)  :D

 

#

 

- Zatonął rosyjski okręt zwiadowczy. Zderzył się z innym statkiem u wybrzeży Turcji -  B)

 

Turecka straż przybrzeżna poinformowała, że zatonął okręt Liman, wykorzystywany przez rosyjski zwiad elektroniczny. Udało się uratować jego całą 78-osobową załogę. Początkowo informowano, że z pokładu uratowano 45 osób, a 15 marynarzy uznano za zaginionych. Prawdopodobną przyczyną zderzenia była gęsta mgła ograniczająca widoczność.

 

http://www.polsatnew...o-15-zolnierzy/

 

- Zatonął rosyjski okręt wywiadowczy. Uratowano 78 członków załogi -

 

Rosyjski statek wywiadowczy został uszkodzony na prawej burcie, poniżej linii wody, przez drugi okręt – przewożący żywe bydło statek handlowy Youzarsif H bandery Togo. Druga jednostka nie ucierpiała i nie potrzebowała pomocy.

 

https://dorzeczy.pl/...kow-zalogi.html

 

('Togo' - go zatopiło!)  :)

 

/A teraz!/  :unsure:

 

- "Mamy cię dość". Protesty przeciw Putinowi -

 

Rosyjska opozycja ma dość rządów Władimira Putina. W Moskwie i ponad dwudziestu innych miastach Rosji zaplanowano na dziś akcje protestacyjne pod hasłem "Mamy cię dość".

 

http://fakty.interia...owi,nId,2388469

http://www.fakteo.pl...w_Putinowi.html

 

 

 

 #1064 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 14 maj 2017 - 04:08

- Watykan jest przerażony zapowiedzianym w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej 100 lat temu przez Plejadian rychłym zakończeniem pozaziemskiego eksperymentu religijnego o nazwie „Watykan” -  B)  :D

 

Z Igorem Witkowskim, badaczem eksperymentu w Fatimie, w przeddzień Seminarium Fatimskiego we Wrocławiu rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

 

https://tajnearchiwu...ie-watykan/amp/

 

- Igor Witkowski - Objawienia Fatimskie - Wizyta w Studio NTV Sobótka -

 #1065 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2154 postów

Napisano 18 maj 2017 - 08:18

Homoseksualizm, AIDS, HIV i potop a kod TORY – niesamowite.

 #1066 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 397 postów

Napisano 18 maj 2017 - 10:13

Żydzi to mądrzy ludzie i należy ich słuchać, szczególnie rabinów. Takim jednym z najmądrzejszych i najważniejszych był rabin o imieniu Kaduri. #1067 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 25 maj 2017 - 08:30

- HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO - KOMPLETNY DOKUMENT PL -  B)  :wub:

 #1068 kasownick

kasownick

  on

 • Members
 • PipPipPip
 • 17324 postów

Napisano 10 czerwiec 2017 - 11:30

to nie trzecia wojna,bo wojna trwa nieustannie...to tylko kolejna bitwa,czy też zgodnie z przyjętą logiką - zestaw bitw kończonych jakimś rozejmem nazywanych górnolotnie wojną - zapewne dla iluzji jakiegoś wyobrażenia wolności i pokoju pomiędzy starciami.


omnis moriar


#1069 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 02:17

- Polska w Biblii opisana jest na 1000 lat przed Chrystusem w Starym Testamencie… Poznaj starą nazwę Polski – To Lechia !!! Są mocne dowody, naukowcy potwierdzają. -

 

Polska w Biblii opisana jest na 1000 lat przed Chrystusem w Starym Testamencie… Poznaj starą nazwę Polski – To Lechia !!! Są mocne dowody, naukowcy potwierdzają.

fot . Polska Liga Obrony

Polska (Lechia – przed katolicka nazwa Polski) ma dość dobrze udokumentowaną historię przez średniowiecznych kronikarzy. Polska – Lechia występuje także w Biblii.

Lechia – Polska ma już min. 3000 lat.

 

STARY TESTAMENT

 

Rozdział 15

Ośla szczęka

 

9 Wybrali się następnie Filistyni, aby rozbić obóz w Judzie, najazdy zaś swoje rozciągnęli aż do Lechi. 10 Rzekli wtenczas do nich mieszkańcy Judy: «Dlaczego wystąpiliście przeciwko nam?» – «Przyszliśmy pojmać Samsona – odpowiedzieli – aby mu odpłacić za to, co nam uczynił». 11 Trzy tysiące mieszkańców Judy udało się wówczas do Samsona na szczyt góry skalnej w Etam ze słowami: «Czy nie wiesz, że Filistyni zawładnęli nami? Cóżeś nam uczynił?» Odpowiedział im: «Uczyniłem im to samo, co oni mnie uczynili».12 «Przyszliśmy cię związać – rzekli do niego – i oddać w ręce Filistynów». Odparł na to Samson: «Przyrzeknijcie mi, że sami nie targniecie się na mnie». 13 «Nie! – odrzekli – zwiążemy cię tylko i oddamy w ich ręce, ale cię nie zabijemy». Związali go więc dwoma nowymi powrozami i sprowadzili ze skały. 14 Gdy tak znalazł się w Lechi, Filistyni krzycząc w triumfie wyszli naprzeciw niego, ale jego opanował duch Pana, i powrozy, którymi był związany w ramionach, stały się tak słabe jak lniane włókna spalone ogniem, a więzy poczęły pękać na jego rękach. 15 Znalazłszy więc szczękę oślą jeszcze świeżą, wyciągnął po nią rękę, uchwycił i zabił nią tysiąc mężów.
16 Rzekł wówczas Samson:
«Szczęką oślą ich rozgromiłem3.
Szczęką oślą zabiłem ich tysiąc».
17 Gdy przestał mówić, odrzucił szczękę i nazwał to miejsce Ramat-Lechi4. 18 Następnie odczuł wielkie pragnienie i zwrócił się do Pana modląc się: «To Ty dokonałeś wielkiego ocalenia ręką swego sługi, a oto teraz albo przyjdzie mi umrzeć z pragnienia, albo wpaść w ręce nieobrzezanych». 19 Wtenczas Bóg rozwarł szczelinę, która jest w Lechi, tak że wyszła z niej woda. [Samson] napił się jej i wróciły mu siły i ożył. Oto dlaczego nazwano to źródło En-Hakkore5. Istnieje ono w Lechi do dnia dzisiejszego. 20 I przez dwadzieścia lat sprawował sądy nad Izraelem za czasów Filistynów.

 

http://cudajezusa.pl...y-potwierdzaja/

 

https://tajnearchiwu....wordpress.com/

 

Great Israel empire

https://www.google.p...iw=1920&bih=963

 

http://together-we-r...ter-israel.html

http://www.klubintel...-muzulmanskiej/

 

- Nowy etap budowy Wielkiego Izraela -

 

W imię niepotwierdzonej legendy chcą zbudować państwo, któremu nadali nazwę „Wielki Izrael”.

 

http://nczas.com/pub...zi-w-nowy-etap/

 

- Dowód na wielką konspirację -

 

Poniżej lista politycznych i kulturowych liderów z okresu ponad pięciuset lat, którzy na swych oficjalnych portretach pokazywali gest dłoni liter M i W, symbolizujący 666 z trzech V. Litera V to „waw” w hebrajskim i jest szóstą literą alfabetu. Jak to możliwe, że ludzie żyjący wieki przed, mogliby pokazywać ten sam masoński gest dłonią? Gest ten pozwala satanistom rozpoznawać się nawzajem i pokazywać wierność Lucyferowi.u1dgh4ydChociaż pochodzi to z żydowskiej kabały, rozprzestrzeniło się to na liderów-gojów, włączając w to rodziny królewskie, autorów, naukowców i liderów religijnych.

Tragiczna historia ludzkości pochodzi z faktu, że ludzie są satanistycznie owładnięci. Każdy mógłby opisać dokładną historię Europy tylko poprzez poznawanie tych osób i ich ról. Większość z nich pasuje do długoterminowej, kabalistycznej konspiracji zdegenerowania i zniewolenia ludzkości.

 

Poniżej lista w języku angielskim.

 

https://wolnemedia.n...ka-konspiracje/

 

/Wielka konspiracja na świecie ma się świetnie i rośnie w siłę!/  :)

 

 #1070 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 05:11

- Wiele wskazuje na to, że żyjemy w czasach ostatecznych !!! -  B) (?)

 

Jeszcze klika lat temu wizja utworzenia Rządu Światowego uważana była powszechnie za teorie spiskową, jednak w ostatnim czasie nikt nie ma już wątpliwości, że utworzenie globalnej władzy jest tylko kwestią czasu. a najważniejsi politycy zaczęli mówić o tym prost – patrz ostatni zjazd G-20 , gdzie zadeklarowano, ze grupa ta będzie przekształcała się w Gospodarczy Rząd Światowy jako odpowiedź na kryzys gospodarczy…

 

https://www.koniec-s...h-ostatecznych/

 

- 26.04.2013, 12:30 - Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu -

 

http://paruzja.info/...04.26_12-30.php#1071 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 31 październik 2017 - 09:13

- Spełniające się proroctwa - Bestia czasów końca -  B)

 

Objawienie 17:8

Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata – spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć.

 

do 70 rok – zburzenie Jeruszalem – Bestia, którą widziałeś, była (...) iż była...

ok. 100 r. – powstaje księga Objawienia – ...i nie ma jej (…) i nie ma jej...

1948 r. – powstaje Izrael – ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. (…) a ma przybyć.

 

Te same wydarzenia opisuje inne proroctwo:

 

Objawienie 13:3

I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią.

Prawo do władzy w Iszraelu posiada tylko potomek króla Dawida (ze szczepu Judy). Jest to zapowiedziany Mesjasz, którym okazał się Jeszu z Nazaretu. Każda inna władza jest nielegalna i dlatego w proroctwach nie jest to „królestwo Judy” tylko Bestia. Jest to z punktu widzenia Boga próba przejęcia nielegalnie władzy. Dokładnie tak samo o państwie Żydowski mówią ortodoksyjni żydzi, uznając Izrael za dzieło szatana. To znaczy, że Bestia tak długo może rządzić, dopóki prawowity władca nie odbierze jej władzy. Nic więc dziwnego, że proroctwa mówią o wrogości Bestii do Boga i jego sług na Ziemi.

Objawienie 13:7

Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.

 

Objawienie 13:16,17

I sprawia, że wszyscy:

mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

 

Uwielbienie dla Bestii (Izraela), będzie warunkiem pomyślnego egzystowania. Już dziś w niektórych zakątkach świata jest to warunkiem otrzymania pomocy od rządu.

 

USA: Ofiary huraganu mają nie bojkotować Izraela.

„Osoby mieszkające w miasteczku Dickinson, w Teksasie, które zostało poważnie zniszczone przez huragan Harvey we wnioskach o pomoc finansową od władz muszą zobowiązywać się do tego, że nie będą bojkotowały Izraela.”
„Przedstawiciele miasta tłumaczą, że w ten sposób dostosowują się do prawa stanowego, które - od maja 2017 r. - zakazuje kierowania środków publicznych do firm bojkotujących Izrael.”
„Prawo zakazujące zawierania kontraktów publicznych z firmami bojkotującymi Izrael podpisał w maju 2017 r. gubernator Teksasu Greg Abbott.
Izrael jest naszym partnerem handlowym numer jeden, Teksas jest dumny, że może potwierdzić swoje wsparcie dla narodu izraelskiego - mówił. - Antyizraelska polityka to antyteksańska polityka - dodał.”

źródło: www.rp.pl

 

Obecnie Państwo Żydowskie zabiega o większe wpływy, ponieważ bardzo dużo ludzi, przedsiębiorstw handlowych, a nawet całych państw bojkotuje ich towary. Czasem może to być spowodowane gorszą jakością tych towarów lub droższą ceną, a czasem faktycznie ludzie czują niechęć do tego państwa z powodu krzywdy jaką wyrządzają Palestyńczykom.

 

Z pewnością za jakiś czas państwo to może doprowadzić, do tego, że kto nie będzie miał w swoim sklepie towarów żydowskich może stracić licencję na handel, jako rasista i antysemita. To co robią władze w Teksasie jest dopiero małą próbką tego co będzie w przyszłości, gdy „nikt nie będzie mógł kupować i sprzedawać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”.

 

Zanim do tego dojdzie musi upaść Babilon Wielki. Bestia jako twór państwowy rozszerzy swoje granice kosztem kolejnych narodów.

 

Daniela 7:8

Gdy przypatrywałem się rogom, oto inny mały róg wyrósł między nimi i trzy spośród pierwszych rogów zostały przed nim wyrwane. Miał on oczy podobne do ludzkich oczu i usta, które mówiły wielkie rzeczy.

Politycy żydowscy już dziś mówią zuchwałe rzeczy, np.:

„Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam, jako nasi niewolnicy”.

– przemówienie w Knesecie, według dziennikarza Amnona Kapeliouka

Tak myśli większość polityków tego kraju, ale ujawnianie tych poglądów jest jeszcze niepopularne, spotyka się z krytyką. Warto zauważyć, że w powyższej wypowiedzi zostały ujawnione plany na przyszłość i one dają się już dopasować do proroctw biblijnych.

 

„Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści.”

 

Te słowa są zaczerpnięte z Psalmu 2:9. Posłaniec Jan w Objawieniu odnosi je do Pana naszego Jeszu i jego zwycięzców (Objawienie 19:15; 2:27). Judaizm po zabiciu Mesjasza czeka na kogokolwiek, by go obwołać Przywódcą. To ziemskie królestwo którym ma rządzić ich przywódca to Obraz Bestii:

 

Objawienie 13:11

Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.

Opis sugeruje, że będzie to antychryst, czyli osoba udająca Mesjasza, ale faktycznie spełniająca wole Smoka, czyli szatana.

 

Objawienie 13:12

I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.

 

Sprawia, że ludzie służyć będą Izraelowi, czyli doprowadzi to do tego co mówił polityk: „Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam, jako nasi niewolnicy”.

 

Objawienie 13:13,14

I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.

Będzie to przywódca zwodzący niezwykłymi cudami.

Objawienie 13:15

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.

 

Mamy więc pierwszą Bestię (Izrael) i drugą Bestię (fałszywego proroka, antychrysta), a teraz powstaje obraz pierwszej Bestii czyli prawdopodobnie to „królestwo”, o którym mówił polityk żydowski: „Nasze ziemskie królestwo...”. Kto nie uzna tego królestwa będzie zabijany lub będzie musiał się ukrywać bez możliwości kupowania i sprzedawania. Dopiero w tym momencie spełni się to proroctwo, które skojarzyliśmy przez podobieństwo z odmową pomocy dla ofiar tajfunu.

 

Imitacja „królestwa” skończy się klęską.

 

Objawienie 19:19-21

I ujrzałem Bestię i królów ziemi, i wojska ich zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu i z Jego wojskiem. I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką. A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu, [mieczem], który wyszedł z ust Jego. Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.

Objawienie 2:26,27

A zwycięzcy i temu, co czynów mych strzeże do końca, dam władzę nad poganami, a rózgą żelazną będzie ich pasł: jak naczynie gliniane będą rozbici

 

http://www.jeszu.pl/...ml#comment-form#1072 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 02:45

- Nanowahadełko: sataniści chcą poświęcić życie Górnego i Poteralskiego by wykonać rozkazy z Izraela! -  B)

 

Wahadełko pokazuje, że e-maile do mnie są blokowane.  Nie potrzeba tu wahadełka, bowiem dostaję Messengerem potwierdzenie od ludzi, którzy próbowali się ze mną skontaktować przez e-maila, a ja tych maili nie widzę, także w spamie. Niedługo podam sposób bezpiecznej komunikacji ze mną, będzie on wymagał jednak założenia maila na specjalnym, podwójnie chronionym serwerze, lub kontaktu telefonicznego i / lub Whatsupem, Viberem. Za te jednak nie ręczę – Whatsup jest w 100% kontrolowany, Viber ma w 100% bezpieczny tylko sekretny czat, jest to drugie z kolei najlepsze na razie narzędzie do bezpiecznej komunikacji przez smartfony.

 

Wahadełko pokazuje, że zablokowano ok 400 maili na adres monitorpolski@yahoo.com, w tym od 149 osób chorych, którym mógłbym pomóc, w tym pewną osobę z Holandii, na której bardzo mi zależy. Zapytałem więc wahadełka ile osób stoi za tym procederem, skąd są, jak się nazywają i co ich czeka za tę bandycką działalność. Oto wskazania wahadełka:
4 osoby z Mossadu: Żowa Unysowa (kobieta), Lido Konus, Towi Rikenko, Lowa Uwo (kobieta). Odpowiedzą oni kolejno: gangrena tułowia (śmierć), zwężenie biodra lewej nogi (straszne bóle przy chodzeniu), gangrena kolana lewej nogi (konieczna amputacja), toczeń wymion (bardzo bolesne).
3 osoby z USA – 2 z CIA i 1 z NSA: Paul Tilus, Munuch Rowinska (kobieta), Kristof Wzorinski. Dostaną kolejno: rak fallusa, rak odbytu, zwężenia biodra prawej nogi.
Choroby zaczęły już dawać znać tydzień temu. Wszystkie te osoby są satanistami praktykującymi mordy rytualne, wiec nie  ma co żałować.

 

Wg nano-wahadełka w sprawie Piotra Rybaka odbywa się zażarta walka w służbach. W sprawę wmieszały się nowe siły w postaci 3 osób: silnego maga Roberta Unitko i sędzi Wyry Zorkan – oboje z Izraela oraz maga z Polski Piotra Tymochowicza (to nie ten znany Piotr Tymochowicz). Kary: rak fallusa dla Unitko i Tymochowicza oraz zwężenie biodra lewej nogi dla Zorkan. Przypominam, są to nazwiska i imiona podyktowane mi przez wahadełko.  Na pytanie co będzie jeśli Piotr Rybak będzie dalej trzymany jest odpowiedź: ŚMIERĆ DLA WSZYSTKICH. Tak więc wg wahadełka to nie są żarty.
Sprawdziłem wahadełkiem stan zdrowia sędzi Marka Górnego, pseudo-sędziego, polonofoba, który skazał Piotra Rybaka: 4500 bovisów, stan niemal agonalny. Na pytanie czy umrze jeśli Piotr będzie dalej przetrzymywany odpowiedź jest TAK i to bardzo niedługo, w ciągu 3 dni. Jeśli Piotr zostanie wypuszczony, wróci do zdrowia w ciągu 3 miesięcy. Poziom czakr: 1-5%, 2- 8%, 3-18%, 4-43%, 5-94%, 6-100%, 7-100% (czuje więc już oddech Boga).

 

Stan Marka Poteralskiego nieco lepszy – ogólny stan zdrowia 23%, jednakże jeśli Rybak nie zostanie wypuszczony, to grozi mu śmierć w ciągu 6 dni. To są wskazania wahadełka, do których nie potrzeba dostępu do Księgi Akaszy. Zwracam na to szczególną uwagę tych 6 osób, którzy planują na mnie akcję dzisiaj w nocy ok 5-6 rano. W ciągu 2 dni nie będzie już żadnego z was wśród żywych. Zatrudnianie pseudomagów nic wam nie da – ludzkość dostała pomoc od cywilizacji znacznie starszej i bardziej zaawansowanej technicznie i duchowo, jeśli można w ogóle mówić o uduchowieniu gadów, niż wasza.

 

https://www.monitor-...kazy-z-izraela/

 

/Ale będzie śmiertelna jatka!/  :o

 

/George Soros ten jak na razie jakoś nietykalny przez ‘wahadełko’!/  :unsure:

 

 #1073 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 10:26

- Donald Trump w przyszłym tygodniu oficjalnie uzna Jerozolimę za stolicę Izraela? -  B)

 

Prezydent USA może w najbliższych dniach bardzo skomplikować proces pokojowy na bliskim wschodzie. Jak pisze "Haaretz", źródła zbliżone do Białego Domu zapowiadają, że w przyszłym tygodniu przemówieniu Donald Trump oficjalnie uzna Jerozolimę za stolicę Izraela.

 

Status Jerozolimy jest skomplikowany. Sam Izrael oficjalnie uznaje to miasto za swoją stolicę. Jako przyszłą stolicę Jerozolimę widzą także dążący do posiadania własnego państwa Palestyńczycy.

 

Społeczność międzynarodowa nie uznaje stanowiska Izraela, a ambasady państw, utrzymujących z tym krajem stosunki dyplomatyczne znajdują się w Tel Awiwie.
 
Donald Trump w kampanii wyborczej obiecywał przeniesienie amerykańskiej ambasady do Jerozolimy. Byłaby to realizacja aktu prawnego, uchwalonego przez kongres jeszcze w 1995 roku, i odkładanego na później przez kolejnych prezydentów.
 
Jak informuje "Haaretz", Donald Trump także przełoży wprowadzenie tej decyzji w życie. Ma on jednak także oficjalnie i publicznie przyznać, że Jerozolima jest stolicą Izraela.
 
Eksperci oceniają, że taka deklaracja może skomplikować proces pokojowy, który i bez tego pozostaje trudny.

 

http://wiadomosci.on...izraela/16e63vt

https://cyklista.wor...ego-protektora/

+

http://www.rp.pl/Pre...Jerozolimy.html

http://alexjones.pl/...i-w-jerozolimie

 

- Michael Youssef – Antychryst i muzułmański Mahdi. Część 2 -

 

W moim poprzednim artykule wyjaśniłem judeochrześcijańskie rozumienie Antychrysta i to, że będzie on w jakiś sposób powiązany z Izraelem, a dokładniej, Jerozolimą.

 

http://przyjdzpaniej...-mahdi-czesc-2/

 

 

 

 #1074 Groszek(GN)

Groszek(GN)

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 108 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:43

Antychrystem był Asan z Jordanni.

Fałszywym prorokiem był typ z Wenezueli... na nazwisko miał Bufon.

Dwóch zlikwidowanych przez Arcyjeźdzca Apokalipsy ;] (I' m ;])#1075 Groszek(GN)

Groszek(GN)

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 108 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:48

Z talentu rozeznania papieskiego dowiedziałem się, że jest jeszcze 10 antychrystów obecnie na świecie, i 20 fałszywych proroków.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development