Skocz do zawartości
Zdjęcie

Aktualne tematy polityczne


1538 odpowiedzi w tym temacie

Katalogi.pl

Katalogi.pl
 • Bywalec
Tekst alternatywny

#31 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 16:17

bym coś napisał ale dostane bana...

#32 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 10 styczeń 2009 - 16:30

Koniec cywilizacji white-men ale początek cywilizacji spider-ment2742732_jqicu.gif


#33 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:00

żydzi są jak pająki najpierw łapią ofiare w sieć potem wbijąją zęby jadowe wstrzykują jad i wypijają z niego wszystko:/ :D a tak na marginesie szkoda że ang nie umiem :P
P.S to nie jest akt rasizmu tylko stwierdzam fakt.


#34 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:01

masz Fallut Soga ;)

#35 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:02

nie wszedl:( ale liczą sie chęci ;):P P.S jak sie posty edytuje?

#36 Kaczmii

Kaczmii

  1

 • Members
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:25

wasiut15 karteczka z ołówkiem nad wypowiedzią - i więcej nie pisz 3 postów pod sobą!

Jeśli odnosisz swoją opinie do ogółu żydów to jest to rasizm...

#37 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7385 postów

Napisano 20 styczeń 2009 - 11:26

700 tys. Polaków może stracić pracę

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w grudniu zatrudnienie w przedsiębiorstwach wzrosło tylko o 2,3 procent w porównaniu z ubiegłym rokiem. Oznacza to, że firmy tną koszty, by przetrwać kryzys - pisze dziennik Polska.

Ekonomiści nie mają wątpliwości, że dane za styczeń będą jeszcze gorsze. Z danych urzędów pracy wynika, że jeszcze w tym roku pracę może stracić nawet 700 tysięcy osób, a niektórzy eksperci twierdzą, że stopa bezrobocia na koniec roku może wynieść nawet 13 procent, czyli o 3,5 procent więcej niż teraz.
Zdaniem profesora Stanisława Gomułki, głównego ekonomisty Bussiness Centre Club, kryzys najbardziej uderzy w największe miasta: Warszawę, Kraków, Wrocław i Poznań, gdzie jest największa koncentracja zakładów pracy. Równie dotkliwie, według Gomułki, odczują kryzys regiony najuboższe, o najwyższej od lat stopie bezrobocia - Mazury, Pomorze Zachodnie i wschodnia Polska.

Największe zwolnienia przewidywane są w branży budowlanej, meblarskiej, odzieżowej, hutniczej i motoryzacyjnej.

http://praca.money.pl/wiadomosci/artykul/700;tys;polakow;moze;stracic;prace,97,0,419937.html

Według Gomułki to, aby zapowiedź temu kryzysowi to trzeba by było zwiększyć wydajność z jednego hektara.

„Za cel postawmy sobie zwiększenie wydajności o 200 kg cukru białego z jednego hektara rocznie.”

#38 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 15:56

Do czego prowadzi działalność tzw "elit" w Polsce.
Te marionetkowe kukły w rękach obcych grup interesów doprowadziły min. do takiego stanu rzeczy.
Kto sprzedał polskie banki za bezcen w ręce lichwiarzy?
Kto przeforsował odpowiednie przepisy, dzięki którym lichwiarze (najczęściej określonej nacji) mogą bezkarnie spekulować polską walutą?
Kto przeforsował przepisy prawa mające na celu drenowanie wypracowanego przez obywateli Polski kapitału za granicę w ręce pasożytów - lichwiarzy?
Kto stworzył przepisy, na podstawie których nawet dochodowe firmy polskie poprzez "opcje walutowe" (czytaj: lichwiarskie oszustwo) upadną?

Kto będzie wykupywał za bezcen upadłe firmy?

Cała klasa polityczna w tym kraju to oszuści i marionetki na smyczy obcej, finansowej lichwy.
Ich zagraniczni mocodawcy - lichwiarze drenują z tego kraju wypracowany przez ludzi dochód. Ludzie dla nich nic nie znaczą. Rozmaici maturzyści podszywający się pod wyimaginowanymi tytułami naukowymi określają ludzi mianem "bydła". Tyle znaczą dla nich obywatele Polski. W istocie. Złodziejska lichwa jak Goldman Sachs sama przyznaje, że przestała spekulować by nie wykończyć głupiej, polskiej krowy i na razie spieprza bo zrobił się smród. Teraz krowę podkarmią i poczekają aż się uspokoi by znów ją wydoić w przyszłości. Zaś ich marionetki sprawujące władzę w Polsce im pomogą ograbić kraj i jego obywateli. A gdy poczują smród i spadną sondaże - wówczas się przemalują i zmienią nazwę partii.

Ciekaw jestem jak długo uda im się oszukiwać obywateli polskich?

Mam nadzieję, że dożyję czasu gdy Naród Polski zrzuci z siebie jarzmo pasożytów, którzy od 20 lat sprawują tu władzę - nieważne w jaki sposób, i wygna precz z Polski lub zlikwiduje fizycznie a ich i ich lichwiarskich mocodawców nieuczciwie zdobyte majątki znacjonalizuje z prawem pierwokupu dla obywateli Polski.
Gierek zapożyczył Polskę u lichwiarzy na około 19 mld $, zaś 20 lat rządów oszustów zapożyczyło Polskę na dalosze 700 mld $.

Cała klasa polityczna nadaje się na śmietnik. Na przemiał.


#39 indecent

indecent

  1

 • Members
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 24 luty 2009 - 17:31

dług publiczny polski to jakieś 500 mld złotych, a nie dolarów. A ten przed moim to normalnie jakbym foxika czytał

#40 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 20:42

Ciekawa przepowiednia dotycząca wojny światowej i nuklearnego zniszczenia USA autorstwa rumuńskiego jasnowidza i otrzymującego "przekazy" Dumitru Dudumana.
Znalazłem więc wklejam jak ciekawostkę.

Proszę nie zwracać uwagi na szatę graficzną i oprawę dźwiękową.Oto streszczenie.
W połowie lat 80-tych XX wieku rumuński jasnowidz wysłał ostrzeżenie do Amerykanów o nadchodzącej dla USA destrukcji.

Dziś te przepowiednie mają lekko ponad 20 lat a więc powstały na długo przed 11 września 2001, przed katastrofą Nowego Orleanu, ponad 5 lat przed upadkiem sowieckiego ZSRR i odrodzeniem się Rosji o charakterze imperialnym.

"Widziałem małego niedżwiedzia, wpół martwego leżącego na ziemi. Kontynuując wizję niedźwiedzia, widziałem jak zaczął oddychać głębiej, wydawał się ożywiać (wskrzeszać) i jak patrzyłem - stawał się rozgniewany. Wtedy zaczął rosnąć. Wkrótce był większy niż leśne podłoże, im większy rósł tym bardziej był rozgniewany. Zaczął drzeć łapami ziemię więc ziemia zadygotała. Zaczął niszczyć wszystko co stanęło na jego drodze aż natknął się na ludzi z kijami próbującymi obronić się przed nim. Zanim niedźwiedź stał się tak duży po prostu zmiażdżył tych ludzi pod swymi stopami, siał zniszczenie"

Ten fragment pasuje jak ulał do okresu upadku ZSRR. Niedźwiedź symbolizujący Rosję stał się mały i słaby wskutek upadku imperium. Jednak miał w sobie siłę i odżył nawiedzony duchem imperialnej wiedźmy Ra****i. Na początku lat 90-tych była krwawa i brutalna wojna w Czeczenii. Rosja była jeszcze słaba po traumie upadku ZSRR ale na tyle silna by stłamsić Czeczenów i podjąć próby obudowy potęgi dawnego imperium. Ten proces trwa do dziś.
Stawał się z roku na rok coraz silniejszy i coraz bardziej rozgniewany. Czeczeni stanęli na jego drodze - zostali zmiażdżeni.

"Po pierwsze ludzie (na świecie) myśleli, że niedżwiedż jest martwy. Powiedzieli, że jeśli się poruszy jeszcze raz, rozważą jego niewinność. Nagle wzrósł jeden silny jeszcze raz, z wytyczonym celem i gwałtownością."

Cały świat uważał w latach 90-tych Rosję za słabą, nic nie znaczącą, publicznie mówiono, że siła i władza Kremla sięga obwodnicy moskiewskiej. Świat przymknął oczy na Czeczenię i nie obwinił Rosji. Zachód potrzebował wzmocnienia Rosji - by nie dopuściła do całkowitego bajzlu na terenie poradzieckim, Zachód potrzebował surowców.
Po erze słabego Jelcyna pojawił się gwałtownie (z rozlewem krwi niewinnych - 2000 rok, śmirć ludzi z wieżowców mieszkalnych wysadzonych ładunkami wybuchowymi by wzniecić w społeczeństwie strach i terror - i jawi się kandydat na prezydenta - Władimir, który może zaprowadzić porządek, Czeczeni nie wysadzali bloków mieszkalnych w Moskwie, potem akt terroru min. w Biesłanie) Putin z wyznaczonym celem odbudowy imperium.

Kolejna wizja - a właśiwie przekaz do Amerykanów.
"Jeśli pobłogosławił bym ich (Amerykanów) mocno, wysłałbym im zniszczenie - w celu opamiętania. Wyślę na nich sztormy, nawałnice, powodzie, trzęsienia ziemi, huragany i tornada ponieważ pragnę ich zobaczyć w blasku mej chwały i wiem, że bezemnie nic nie mogą"

W ostatniej dekadzie szczególnie USA (ale nie tylko) dotykały klęski żywiołowe, wystarczy przypomnieć liczbę niszczących huraganów i przede wszystkim huragan Katrinę i zniszczenie Nowego Orleanu.

Wrzesień 1984

"Nie spałem podobnie jak teraz. On pokazał mi całą Kalifornię i powiedzia: To Sodoma i Gomora. Wszystko to jednego dnia będzie spalone. Ich grzechy dotarły przed oblicze Najwyższego. Wtedy zabrał mnie do Las Vegas, wtedy pokazał mi Nowy Jork i pokazał całą Florydę i powiedział: To Sodoma i Gomora. Jednego dnia spłoną. Pamiętaj o tym Dymitrze... Kiedy Amerykanie będą myśleli, że jest pokój i bezpieczeństwo - ze środka kraju część ludzi zacznie walczyć przeciw rządowi. Rząd będzie zajęty międzynarodowymi problemami. Wtedy z oceanu, z Kuby, Nikaragui, Mexyku (powiedział mi jeszcze dwa inne kraje ale nie pamiętam jakie to były). Rosjanie zbombardują amerykańskie składy broni nuklearnej. Ameryka odeszła od Prawdy i drogi Boga.
Ośmiu królów powstanie przeciw Ameryce i zwycięży ją.


"Widziałem prezydenta Rosji i tego drugiego, niskiego, pucułowatego mężczyznę, który powiedział, że jest prezydentem Chin i widziałem obydwu razem. Ten drugi powiedział, gdzie byli od... ale nie zrozumiałem. Jakkolwiek spotkali się na terytorium kontrolowanym przez Rosję."


"- Patrz gdzie Rosjanie penetrują Amerykę. Widziałem napisane słowa: Alaska, Minnesota, Floryda. Kiedy Amewryka pójdzie na wojnę z Chinami wówczas Rosjanie uderzą bez ostrzeżenia."

Rosyjski prezydent mówił: - Jestśmy pewni, że Korea i Kuba także będą po naszej stronie. Bez wątpienia razem możemy zniszczyć Amerykę.
Prezydent Rosji zaczął mówić stanowczo: - Dlaczego pozwalamy by Amerykanie rządzili nami? Dlaczego my nie rządzimy światem? Z Europy też muszą się wynieść. Wtedy mógłbym z Europą postąpić jakbym chciał."


"- Grzech wielkiej nierządnicy rozpostarł się po całej ziemi.
Smród jej grzechówdotarł do mnie i nie pozostanie długo bez odpowiedzi gdy wzbudzę prtzeciw niej cały arabski świat, Rosjan i inne kraje tak, że będą mogły ją zniszczyć.
Nagle stado ptaków zmieniło się w samoloty ale nie zrobiły wielkiego hałasu. Amerykańskie samoloty oderwą się od ziemi by kontratakować ale kiedy oddalą się od baz - spadną na ziemię w blasku płomieni. Papież na tronie krzyczał głośnym głosem - Dano mi władzę rządzenia światem i walki z protestantami, że mogę ich zaskoczyć.
Ale Pan wzniósł Chiny, Japonię i inne narody przeciw Rosji. Naciskali na nich wszystkimi dorogami aż do bram Paryża.Właśnie tam podpiszą traktat i wyznaczą rosyjskich liderów i zjednoczą się przeciw Izraelowi.
Gdy Izrael zda sobie sprawĘ, że nie stoi za nim potęga Ameryki będzie przerażony. To będzie wtedy gdy Izrael nawróci się do Mesjasza z prośbą o ocalenie."

#41 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 20:44

Przepraszam indecent. Pomyliłem się i stuknęło mi się jeszcze jedno zero.

Chodzi nie o 700 mld a o 70 mld.

#42 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7385 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 12:44Powodzie i susze będą pustoszyć Ziemię

Świat stoi przed "nieodwracalnymi" zmianami klimatu - ostrzegają naukowcy. W ciągu najbliższych dwóch lat mogą się zrealizować najgorsze scenariusze meteorologów. Naszą planetę mogą pustoszyć susze i powodzie, a to dopiero początek długiej listy grożących nam kataklizmów.
Według nich najgorsze scenariusze, jakie tworzył Międzynarodowy Panel na rzecz Zmian Klimatu, mogą się zrealizować w ciągu najbliższych kilkudziesięciu miesięcy. Planetę mogą pustoszyć susze i powodzie, a anomalie globalnego klimatu mogą doprowadzić do kolejnych kataklizmów.

Potencjalne skutki dla człowieka mogą być straszne: im biedniejszy kraj, tym będzie gorzej. Jednak wskutek kataklizmów naturalnych również bogate kraje mogą ucierpieć. Ich gospodarka może stanąć na krawędzi ruiny.

http://www.dziennik.pl/swiat/article340190/Powodzie_i_susze_beda_pustoszyc_Ziemie.html#reqRss

#43 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 18 marzec 2009 - 20:31

Kononowicz startuje w wyborach do europarlamentu

Krzysztof Kononowicz będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego. Kononowicz startuje z listy Związku Słowiańskiego. Do wyborów wystawiła go partia Podlasie XXI wieku.


W sieci pojawił się filmik, na którym Krzysztof Kononowicz deklaruje swój udział w nadchodzących wyborach do europarlamentu.

Zobacz filmik na studio.wp.pl

- Chcę, żeby pieniążki z Unii Europejskiej wpływały do Białegostoku, do Warszawy i do całej Polski. Bo Polska musi być bogata, uczciwa i bardziej rzetelna. Jako poseł Unii Europejskiej zrobię ład i porządek, bo teraz to nie wiadomo, co się dzieje - mówi Konowicz na filmie. - Głosujcie na mnie, młodzi i starzy, bo ja nie owijam w bawełnę jak inni - zachęca.

Krzysztof Kononowicz stał się znany po tym, jak do sieci trafił jego filmik wyborczy, gdy kandydował na prezydenta Białegostoku w 2006 roku.

(meg)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kononowicz-startuje-w-wyborach-do-europarlamentu,wid,10955131,wiadomosc.html

t2742732_jqicu.gif


#44 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7385 postów

Napisano 19 marzec 2009 - 08:47#45 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 03 kwiecień 2009 - 14:30

Ninja pomogli NOP!


Jak co roku, 8. marca łódzkie ulice zaatakowała feministyczno-pedalska horda, obchodzącą kolejną już "Manifę". Naprzeciw dewiantom stanęli członkowie oraz sympatycy Narodowego Odrodzenia Polski, stowarzyszenia ONR oraz... dwóch Ninja. Tak, tak ? okazuje się, że nawet Ninja popierają nacjonalistów. Obecność narodowych Ninja odwrócił uwagę reporterów od feministek, które po raz kolejny wypadły bardzo blado. Raz, że niereprezentatywne, dwa, że słabo słyszalne i trzy, że mało liczebne, stanowiły tło dla nacjonalistów. Pokrzykujący wesoło przez megafon nopowcy i grupa ok. 30 osób zepsuła całą imprezę na tyle, że narodowców musiała uciszać policja, bo feministek po prostu nie było słychać. I biedne babochłopy odwołały swój przemarsz...

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=830

A Senyszyn mówiła że prawica nie ma poczucia humoru

t2742732_jqicu.gif


#46 konserwa

konserwa

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 510 postów

Napisano 06 kwiecień 2009 - 23:48

Nie mogę się powstrzymać przed wrzuceniem tu mojego ulubionego kawałka ostatnich dni. Tym bardziej że jest jak najbardziej w temacie.#47 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 07 kwiecień 2009 - 00:20

Świetny kawałek, słuchałem go niedawno z twojej strony.

t2742732_jqicu.gif


#48 konserwa

konserwa

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 510 postów

Napisano 07 kwiecień 2009 - 00:29

Jest tak świetny, że warto go wrzucać wszędzie, niech się naród ładuje pozytywną energią.
Mam ostatnio wrażenie że beton zaczął pękać, pojawiają się rysy przez które coraz mocniej przebija się prawda, nie tylko o "legendach" ale i o miernotach z obecnego rządu.

#49 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7385 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 11:53

Goodbye dolarze?

Jeśli o sile decydują pieniądze, to Chiny są obecnie w świetnej pozycji, aby odgrywać jedną z głównych ról w gospodarce światowej, tak jak to było podczas szczytu G 20 w Londynie. Pozycja tego kraju jest obecnie tak silna, że niektórzy analitycy mówią o G2, odnosząc się do pierwszego spotkania przywódców Chin i USA, do którego doszło na szczycie. Pojawiają się opinie, że spotkanie Obamy i Hu Jintao przed szczytem było najważniejszym wydarzeniem. Chiński analityk Victor Gao powiedział, że „ten szczyt jest symbolem, a samo spotkanie stanowi przesłanie”.

Główny gracz

Najbliżsi sojusznicy USA to Wielka Brytania w Europie i Japonia w Azji. Jednak rosnące gospodarcze i militarne znaczenie Chin powoduje, że ten kraj był jednym z głównych graczy, obecnych na szczycie. Ekonomista banku Societe Generale powiedział, że „okazało się, że Chiny aktywnie uczestniczą w układaniu porządku obrad”.

http://www.gazetafinansowa.pl/index.php/wydarzenia/komentarze/2191-goodbye-dolarze.html

UBS wciąż zwalnia

Największy szwajcarski bank likwiduje kolejne tysiące etatów. Spółka spodziewa się 2-miliardowej straty i odpływu klientów z funduszy
- Pierwszokwartalna strata wynieść może prawie 2 mld franków (1,75 mld dolarów) - poinformował dyrektor zarządzający banku, Oswald Grueber.

Do 2010 r. bank chce zredukować liczbę miejsc pracy do 67, 5 tysiąca – czytamy w porannym komunikacie. Na koniec marca tego roku UBS zatrudniał 67 200 pracowników w 50 krajach.

Cięcia kosztów objąć mają także wydatki na marketing, sponsoring i konsulting. Do końca przyszłego roku bank chce zaoszczędzić łącznie 4 mld franków.

http://www.rp.pl/artykul/2,291364.html

A Chańska Republika Ludowa ma się dobrze!

#50 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 20 kwiecień 2009 - 01:31


t2742732_jqicu.gif


#51 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:48

Orzechowski do Żydów: Zostańcie w Izraelu

Rabin Zalman Melamed wezwał izraelskich studentów, by zrezygnowali z podróży do Polski, bo jest to "nieczysty, antysemicki kraj" - pisze na swoim blogu w onet.pl Mirosław Orzechowski, polityk LPR, powołując się na izraelski dziennik "Yediot Ahronoth". Były wiceminister edukacji nazywa Melameda prymitywnym głupcem o niewyparzonym pysku.

"Rabin Zalman Melamed powiedział, że Polska to . Taki mądry jest pan Melamed! Można powiedzieć, że Zalman Melamed na wyścigi konkuruje z niejakim Szlomo Avinerem, rabinem jerozolimskim, który uważa z kolei, że Niemcy dlatego zakładali obozy koncentracyjne w Polsce, bo Polacy są antysemitami i dlatego naziści wybrali Polaków na kolaborantów. Szlomo Aviner wezwał izraelskie szkoły do [u]anulowania wycieczek do obozów koncentracyjnych, gdyż [/u]" - donosi Orzechowski.

I od razu te słowa komentuje: "Panowie Aviner i Melamed są prymitywnymi głupcami o niewyparzonych pyskach. Ale potrafią budować antysemityzm, jak robili to przez wieki ich rodacy. Gratuluję pomysłu rabinowi Avinerowi! Zemścijcie się na nas i zostańcie w Izraelu."

Źródło: http://www.dziennik...._w_Izraelu.html

To i ja mam wiadomość dla koszernych:
Zostańcie w Izraelu i dajcie Nam - Polakom - żyć w spokoju we własnym kraju! Czy jak zapłacimy te 65mld dolarów odszkodowań dla Was - Żydów, to dacie nam spokój - jak daliście Niemcom??
Żygać się chce, jak sie czyta takie wypociny Izraelskich fanatyków...

#52 zuikaku

zuikaku

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 48 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 20:11

Jak dalej będziesz wypisywał tego typu warknięcia to prędzej to forum przestanie istnieć.

#53 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 20:16

wasiut15 ostrzeżenie, następny taki post będzie nagrodzony banem

#54 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:26

"Jak dalej będziesz wypisywał tego typu warknięcia to prędzej to forum przestanie istnieć" jest post o cenzurze internetu więc możesz wykrakać
(oby nie to moje ulubione forum )

#55 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7385 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 06:05

wasiut15 - To nie gadaj nic na Izraela, bo nie tylko dostaniesz BANANEM po łepetynie, ale narazisz się, co gorsza Mosadowi.

W Norwegii chcą oskarżyć Izrael o zbrodnie

Izraelska ofensywa w Strefie Gazy może znaleźć swój finał w norweskim sądzie. Sześciu norweskich prawników chce wnieść w czwartek oskarżenie przeciwko izraelskim liderom. Tymczasem Tel Awiw opublikował dzisiaj raport, w którym twierdzi, że żadnych zbrodni wojennych na Palestyńczykach nie popełniono. Co więcej, armia zrobiła wszystko, by jak najmniej zaszkodzić cywilom.

http://www.dziennik.pl/swiat/article365784/W_Norwegii_chca_oskarzyc_Izrael_o_zbrodnie.html

O to FAJOWO, że chcą Ich oskarżyć to może nie będą mieli czasu na Nas będąc zajęci Norwegami?

Hamas zabija własnych rodaków

Mordy, tortury i egzekucje - tak rządząca Palestyną radykalna organizacja Hamas rozprawia się z politycznymi przeciwnikami. W Strefie Gazy oskarżenie o kolaborację z Izraelem lub praca dla konkurencyjnego do Hamasu palestyńskiego Fatah oznacza wyrok śmierci.

http://www.dziennik.pl/swiat/article364013/Hamas_zabija_wlasnych_rodakow.html

Wygląda na to, że nie winna niczemu ludność cywilna znalazła się między Młotem a kowadłem.

Zmieniony przez - Human3030 w dniu 2009-04-23 07:06:49

#56 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 23 kwiecień 2009 - 13:14

Za te koszulki "jeden strzał, dwie śmierci", też powinni beknąć.

t2742732_jqicu.gif


#57 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 764 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 23 kwiecień 2009 - 14:25

825 tys. euro dla prezesa - premia w czasach kryzysu

Francuski dziennik "Liberation" ujawnił, że szefowie francusko-belgijskiego banku Dexia wypłacili sobie wysokie premie. Bank ten został uratowany od upadłości dzięki pomocy francuskich i belgijskich podatników.


"Liberation" określa na pierwszej stronie jako "prowokację" fakt, że uratowany dzięki pomocy państwowej bank Dexia wypłacił premie dla członków dyrekcji o łącznej wartości 8 milionów euro. Według francuskiej gazety, były prezes banku Axel Miller otrzymał "na odchodne" 825 tysięcy euro - choć wcześniej zobowiązał się, że zrezygnuje z premii. Nowy prezes przyznał zaś sobie stałe wynagrodzenie o 30% wyższe od zarobków jego poprzednika.

"Libération" dodaje z oburzeniem, że ten francusko-belgijski bank likwiduje obecnie 900 etatów, w tym 250 we Francji. Gazeta przypomina, że bank Dexia był we wrześniu ubiegłego roku na progu bankructwa. Nie upadł, bo otrzymał pomoc państwa francuskiego i belgijskiego w wysokości 6 miliardów 400 milionów euro.

Gazeta zastanawia się, dlaczego państwo nie reaguje na ostatnie decyzje dyrekcji banku Dexia.

(ap)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,825-tys-euro-dla-prezesa---premia-w-czasach-kryzysu,wid,11061950,wiadomosc.html

Ciekawe czy gilotyny z czasów rewolucji jeszcze działają, bo mogą się przydać.

t2742732_jqicu.gif


#58 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 16:17

to złodzieje;)

#59 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 16:28

Promotor Zyzaka dostaje przesyłki z kałem

Listy z wyzwiskami i koperty zawierające kał - taką pocztę odbiera ostatnio krakowski historyk Andrzej Nowak. Zaczęło się po ukazaniu się głośnej książki Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie, która powstała na podstawie pracy magisterskiej promowanej przez Nowaka.

Specyficzna korespondencja skierowana do Andrzeja Nowaka przychodzi głównie na adres Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego - podaje serwis Netbird.pl. Oprócz kopert z kałem pojawiają się w niej kartki pocztowe zapisane obelgami i wyzwiskami.

To nie koniec kłopotów Nowaka. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ostatnio grupa osób podających się za dziennikarzy. Wypytywały o zachowanie naukowca na zajęciach, sprawdzały też, jakie konkretnie książki wypożyczał ostatnio w bibliotece. Czy to początek nagonki na krakowskiego historyka?

"Czuję się zaszczuty" - wyznawał sam Andrzej Nowak w DZIENNIKU niedługo po opublikowaniu książki Zyzaka "Lech Wałęsa. Idea i historia". Polska Akademia Umiejętności zrezygnowała wtedy z udziału Nowaka w konferencji naukowej poświęconej Czerwcowi '89.

"Przez niewyrobione sądy polityków skreśla się w ten sposób dorobek całej mojej pracy - czyli ponad 30 lat mojego życia" - żalił się w DZIENNIKU Nowak.

Źródło: http://www.dziennik....ki_z_kalem.html
__________________________________________________________________

Bardzo ciekawe metody stosują zwolennicy Lecha Wałęsy :P Bo chyba tak ich można nazwać. Jego przeciwnikami napewno nie są

Ciekawy jest też fragment o dziennikarzach, którzy sprawdzają co wypożycza Nowak itp. Troche to zalatuje UBecją i przygotowywaniem jakiejś prowokacji żeby zniszczyć człowieka.

Bo to Polska właśnie

#60 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 16:37

Hah!:D nie wiem czy się śmiać czy płakaćSimilar Topics Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Inne serwisy: IFD, BrandSpy