Skocz do zawartości
Zdjęcie

Aktualne tematy polityczne


1797 odpowiedzi w tym temacie

#26 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 06 listopad 2008 - 14:28

Prokuratura badała zakup 45 mieszkań na warszawskim Wilanowie, przy ulicach Wiktorii Wiedeńskiej i Marconiego. Za wyjątkowo atrakcyjne kwoty wykupili je od gminy lewicowi politycy: Aleksander Kwaśniewski (za 77-metrowe lokum w 1998 r. zapłacił 1235 zł 17 groszy.), Józef Oleksy i Leszek Miller. Miało to miejsce w latach 1996 -1998 r.

Po dwóch latach badania sprawy, śledczy orzekli: nie ma dowodów, że złamano prawo.

http://wiadomosci.onet.pl/1858279,11,item.html

#27 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 09 listopad 2008 - 11:35

Poseł PiS: Obama to koniec cywilizacji białego człowieka

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, wieszczy z sejmowej mównicy rychły koniec Stanów Zjednoczonych i ''cywilizacji białego człowieka''. Do katastrofy doprowadzi wybór Baracka Obamy, którego poseł nazywa ''czarnym mesjaszem nowej lewicy'' na 44 prezydenta USA.
- Głową największego na świecie mocarstwa został kumpel lewackiego terrorysty Ayersa. Polityk uważany przez republikańską prawicę za czarnoskórego kryptokomunistę - zaczął swoje wystąpienie poseł Górski.

Jego zdaniem z wyboru amerykanów najbardziej zadowoleni są terroryści z Al-Kaidy, którzy ''już zacierają ręce z radości''. Dlaczego? - W kwestiach polityki zagranicznej Obama jest pacyfistą i jak określili go Republikanie ''naiwnym mięczakiem'' - tłumaczył polityk PiS.


Zdaniem Artura Górskiego Barack Hussejn Obama swój sukces zawdzięcza osobistemu urokowi oraz liberalnym mediom, które wykreowały modę na ''Obamizm'' wśród młodego pokolenia Amerykanów.

- Teraz, głosami swoich wyborców, Obama, czarny mesjasz nowej lewicy, zgniótł kandydata Republikanów Johna McCaina. Już niedługo Ameryka zapłaci wysoką cenę za ten grymas demokracji - ostrzegał poseł.

- Jak powiedział mój partyjny kolega, poseł Stanisław Pięta, Obama to nadchodząca katastrofa. To koniec cywilizacji białego człowieka - zakończył swój wywód polityk PiS.

http://tnij.org/cb13

Po co komu biały człowiek?

#28 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 00:34

Wyginie jak blondynki i będzie spokój

#29 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 16:13

NATO niby takie silne i walczy ze złem... tylko tam gdzie nie trzeba!!!

#30 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 01:10

Maciek napisał

OTO KRÓTKI PRZEGLĄD FAKTÓW DOTYCZĄCYCH OBECNEGO KONFLIKTU W IZRAELU...
(przeczytanie go zajmuje 1,5 min.) Pokazuje sens tego, co się dzieje i
nikogo nie oczernia. Ani Żydów, ani nie -Żydów. Dziękuję.

Narody w Jeruzalem.

Izrael stal się narodem na 2 tysiące lat przed utworzeniem Islamu. Arabscy uciekinierzy w Izraelu zaczęli identyfikować się, jako część ludu Palestyny w 1967 roku, dwie dekady po utworzeniu współczesnego państwa Izrael.

Od żydowskiego podboju w 1272 roku przed nasza era, Żydzi panowali nad tymi obszarami przez tysiąc lat, a przez łącznie 3300 lat byli tu stale obecni. Jedyne arabskie władztwo trwało tu od podboju w 635 roku naszej ery nie dłużej, niż 22 lata.

Przez ponad 3.300 Lat Jerozolima była identyfikowana z żydowską stolicą. Jerozolima nigdy nie była stolicą państwa arabskiego, ani muzułmańskiego. Nawet, kiedy Jordańczycy okupowali Jerozolimę, nigdy nie mówili, że chcieliby utworzyć tu swoja stolice, a arabscy przywódcy nigdy jej nie odwiedzili.

Jerozolima jest wspomniana ponad 700 razy w Tanachu - żydowskiej Biblii. Jerozolima ani razu nie została wymieniona w Koranie.

Król Dawid założył miasto Jeruzalem. Mahomet nigdy nie był w Jerozolimie.

Żydzi modlą się stojąc twarzą w stronę Jerozolimy. Muzułmanie stoją w stronę Mekki.

Nazwa Jerozolima pochodzi od hebrajskiego, Jeruszalaim, co znaczy Miasto Pokoju.

Arabscy i żydowscy uciekinierzy

W 1948 roku arabscy uciekinierzy zostali zachęceni przez arabskich przywódców do porzucenia terytorium Izraela. Przywódcy obiecali uciekinierom powrót po oczyszczeniu kraju z Żydów. 68% Uciekinierów porzuciło swoje domy nie widząc ani jednego izraelskiego żołnierza. Żydowscy uciekinierzy zostali zmuszeni do porzucenia krajów arabskich w skutek okrucieństw, prześladowań i pogromów dokonywanych przez Arabów.

Liczba arabskich uciekinierów, którzy opuścili Izrael w 1948 roku jest oceniana na 630 tysięcy ludzi. Liczba żydowskich uciekinierów z ziem arabskich jest oceniana podobnie.

Arabscy uciekinierzy celowo nie zostali wchłonięci i zintegrowani z ludnością arabskich terytoriów, na które uciekli, bez względu na rozległość arabskich terytoriów. Poza 100 milionowa rzesza uciekinierów w czasach II wojny światowej jest to jedyna grupa na świecie, która nigdy nie została wchłonięta i zintegrowana z identyczna etnicznie ludnością miejscowa. Żydowscy uciekinierzy zostali całkowicie zintegrowani i wchłonięci przez Izrael, kraj nie większy niż stan New Jersey.

Konflikt izraelski

Arabowie są reprezentowani przez 8 odrębnych narodów, nie licząc Palestyńczyków. Naród żydowski jest jeden.

Narody arabskie zainicjowały wszystkie 5 wojen przeciw Izraelowi i wszystkie przegrały. Izrael bronił się i wygrał za każdym razem.
Karta Organizacji Wyzwolenia Palestyny wciąż nawołuje do zniszczenia państwa Izrael. Izrael oddal Palestyńczykom większość terenów na Zachodnim Brzegu Jordanu, autonomie zarządzana przez władze palestyńskie i dostarczył im broń.

Pod rządami jordańskimi żydowskie miejsca święte były bezczeszczone, a Żydom nie wolno było wchodzić na miejsca kultu. Pod rządami izraelskimi muzułmańskie i chrześcijańskie pamiątki są chronione i dostępne dla przedstawicieli wszystkich wiar.

Stanowiska ONZ w sprawie Izraela i Arabów

Spośród 175 rezolucji Rady Bezpieczeństwa podjętych przed rokiem 1990, 97 było skierowanych przeciw Izraelowi.

Spośród 690 rezolucji Zgromadzenia Ogólnego przegłosowanych przed rokiem 1990, 429 było skierowanych przeciw Izraelowi.

ONZ milczała, kiedy Jordańczycy zniszczyli 58 synagog w Jerozolimie.

ONZ milczała, kiedy Jordańczycy systematycznie bezcześcili starożytny cmentarz żydowski na Wzgórzu Oliwnym.

ONZ milczała, kiedy Jordańczycy przemocą prowadzili politykę quasi-apartheidu, segregacji rasowej, zakazując Żydom wstępu na Wzgórze Świątynne i do Zachodniej Ściany.

POMYŚL

Co byś powiedział, gdyby postawiono meczet na Wawelu i zakazano ci tam wstępu?

Co byś powiedział, gdyby ktoś chciał zrobić z części twojego kraju swoje niepodległe państwo ze stolicą w Krakowie?

Co byś powiedział, gdyby Gniezno znalazło się na terytorium autonomii obcego narodu, a nawet na terenie obcego, wrogiego państwa?

Co byś powiedział, gdyby obcy najeźdźca usiłował wyrzucić cię z twego kraju?

Ja wiem, co byś powiedział. To samo, co ja i pewnie reszta z 40 milionów. Ale my przez ostatnie 1000 lat mieliśmy swoje państwo nie licząc 100-letniej przerwy na zabory. Żydzi mieli państwo i autonomię przez 1500 lat. Potem okupant rzymski zakazał im się tam nawet pojawiać i przez następne 1500 lat Żydzi tułali się po świecie. Mimo to trwali, życząc sobie, co roku podczas Paschy: "Za rok w Jerozolimie."

Teraz mają swój dom. Wymarzony przez wieki Izrael. Czy ktokolwiek ma prawo zabronić im żyć w ich własnym domu? Po tym wszystkim, co Niemcy, ale także inne narody, naszego nie wyłączając, urządziły im tu 50 lat temu?

Matatijah

http://www.ptew.org.pl/~MaciekP/Izrael.htm


#31 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 16:17

bym coś napisał ale dostane bana...

#32 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 884 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 10 styczeń 2009 - 16:30

Koniec cywilizacji white-men ale początek cywilizacji spider-ment2742732_jqicu.gif


#33 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:00

żydzi są jak pająki najpierw łapią ofiare w sieć potem wbijąją zęby jadowe wstrzykują jad i wypijają z niego wszystko:/ :D a tak na marginesie szkoda że ang nie umiem :P
P.S to nie jest akt rasizmu tylko stwierdzam fakt.


#34 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:01

masz Fallut Soga ;)

#35 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:02

nie wszedl:( ale liczą sie chęci ;):P P.S jak sie posty edytuje?

#36 Kaczmii

Kaczmii

  1

 • Members
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:25

wasiut15 karteczka z ołówkiem nad wypowiedzią - i więcej nie pisz 3 postów pod sobą!

Jeśli odnosisz swoją opinie do ogółu żydów to jest to rasizm...

#37 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 20 styczeń 2009 - 11:26

700 tys. Polaków może stracić pracę

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w grudniu zatrudnienie w przedsiębiorstwach wzrosło tylko o 2,3 procent w porównaniu z ubiegłym rokiem. Oznacza to, że firmy tną koszty, by przetrwać kryzys - pisze dziennik Polska.

Ekonomiści nie mają wątpliwości, że dane za styczeń będą jeszcze gorsze. Z danych urzędów pracy wynika, że jeszcze w tym roku pracę może stracić nawet 700 tysięcy osób, a niektórzy eksperci twierdzą, że stopa bezrobocia na koniec roku może wynieść nawet 13 procent, czyli o 3,5 procent więcej niż teraz.
Zdaniem profesora Stanisława Gomułki, głównego ekonomisty Bussiness Centre Club, kryzys najbardziej uderzy w największe miasta: Warszawę, Kraków, Wrocław i Poznań, gdzie jest największa koncentracja zakładów pracy. Równie dotkliwie, według Gomułki, odczują kryzys regiony najuboższe, o najwyższej od lat stopie bezrobocia - Mazury, Pomorze Zachodnie i wschodnia Polska.

Największe zwolnienia przewidywane są w branży budowlanej, meblarskiej, odzieżowej, hutniczej i motoryzacyjnej.

http://praca.money.pl/wiadomosci/artykul/700;tys;polakow;moze;stracic;prace,97,0,419937.html

Według Gomułki to, aby zapowiedź temu kryzysowi to trzeba by było zwiększyć wydajność z jednego hektara.

„Za cel postawmy sobie zwiększenie wydajności o 200 kg cukru białego z jednego hektara rocznie.”

#38 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 15:56

Do czego prowadzi działalność tzw "elit" w Polsce.
Te marionetkowe kukły w rękach obcych grup interesów doprowadziły min. do takiego stanu rzeczy.
Kto sprzedał polskie banki za bezcen w ręce lichwiarzy?
Kto przeforsował odpowiednie przepisy, dzięki którym lichwiarze (najczęściej określonej nacji) mogą bezkarnie spekulować polską walutą?
Kto przeforsował przepisy prawa mające na celu drenowanie wypracowanego przez obywateli Polski kapitału za granicę w ręce pasożytów - lichwiarzy?
Kto stworzył przepisy, na podstawie których nawet dochodowe firmy polskie poprzez "opcje walutowe" (czytaj: lichwiarskie oszustwo) upadną?

Kto będzie wykupywał za bezcen upadłe firmy?

Cała klasa polityczna w tym kraju to oszuści i marionetki na smyczy obcej, finansowej lichwy.
Ich zagraniczni mocodawcy - lichwiarze drenują z tego kraju wypracowany przez ludzi dochód. Ludzie dla nich nic nie znaczą. Rozmaici maturzyści podszywający się pod wyimaginowanymi tytułami naukowymi określają ludzi mianem "bydła". Tyle znaczą dla nich obywatele Polski. W istocie. Złodziejska lichwa jak Goldman Sachs sama przyznaje, że przestała spekulować by nie wykończyć głupiej, polskiej krowy i na razie spieprza bo zrobił się smród. Teraz krowę podkarmią i poczekają aż się uspokoi by znów ją wydoić w przyszłości. Zaś ich marionetki sprawujące władzę w Polsce im pomogą ograbić kraj i jego obywateli. A gdy poczują smród i spadną sondaże - wówczas się przemalują i zmienią nazwę partii.

Ciekaw jestem jak długo uda im się oszukiwać obywateli polskich?

Mam nadzieję, że dożyję czasu gdy Naród Polski zrzuci z siebie jarzmo pasożytów, którzy od 20 lat sprawują tu władzę - nieważne w jaki sposób, i wygna precz z Polski lub zlikwiduje fizycznie a ich i ich lichwiarskich mocodawców nieuczciwie zdobyte majątki znacjonalizuje z prawem pierwokupu dla obywateli Polski.
Gierek zapożyczył Polskę u lichwiarzy na około 19 mld $, zaś 20 lat rządów oszustów zapożyczyło Polskę na dalosze 700 mld $.

Cała klasa polityczna nadaje się na śmietnik. Na przemiał.


#39 indecent

indecent

  1

 • Members
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 24 luty 2009 - 17:31

dług publiczny polski to jakieś 500 mld złotych, a nie dolarów. A ten przed moim to normalnie jakbym foxika czytał

#40 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 20:42

Ciekawa przepowiednia dotycząca wojny światowej i nuklearnego zniszczenia USA autorstwa rumuńskiego jasnowidza i otrzymującego "przekazy" Dumitru Dudumana.
Znalazłem więc wklejam jak ciekawostkę.

Proszę nie zwracać uwagi na szatę graficzną i oprawę dźwiękową.Oto streszczenie.
W połowie lat 80-tych XX wieku rumuński jasnowidz wysłał ostrzeżenie do Amerykanów o nadchodzącej dla USA destrukcji.

Dziś te przepowiednie mają lekko ponad 20 lat a więc powstały na długo przed 11 września 2001, przed katastrofą Nowego Orleanu, ponad 5 lat przed upadkiem sowieckiego ZSRR i odrodzeniem się Rosji o charakterze imperialnym.

"Widziałem małego niedżwiedzia, wpół martwego leżącego na ziemi. Kontynuując wizję niedźwiedzia, widziałem jak zaczął oddychać głębiej, wydawał się ożywiać (wskrzeszać) i jak patrzyłem - stawał się rozgniewany. Wtedy zaczął rosnąć. Wkrótce był większy niż leśne podłoże, im większy rósł tym bardziej był rozgniewany. Zaczął drzeć łapami ziemię więc ziemia zadygotała. Zaczął niszczyć wszystko co stanęło na jego drodze aż natknął się na ludzi z kijami próbującymi obronić się przed nim. Zanim niedźwiedź stał się tak duży po prostu zmiażdżył tych ludzi pod swymi stopami, siał zniszczenie"

Ten fragment pasuje jak ulał do okresu upadku ZSRR. Niedźwiedź symbolizujący Rosję stał się mały i słaby wskutek upadku imperium. Jednak miał w sobie siłę i odżył nawiedzony duchem imperialnej wiedźmy Ra****i. Na początku lat 90-tych była krwawa i brutalna wojna w Czeczenii. Rosja była jeszcze słaba po traumie upadku ZSRR ale na tyle silna by stłamsić Czeczenów i podjąć próby obudowy potęgi dawnego imperium. Ten proces trwa do dziś.
Stawał się z roku na rok coraz silniejszy i coraz bardziej rozgniewany. Czeczeni stanęli na jego drodze - zostali zmiażdżeni.

"Po pierwsze ludzie (na świecie) myśleli, że niedżwiedż jest martwy. Powiedzieli, że jeśli się poruszy jeszcze raz, rozważą jego niewinność. Nagle wzrósł jeden silny jeszcze raz, z wytyczonym celem i gwałtownością."

Cały świat uważał w latach 90-tych Rosję za słabą, nic nie znaczącą, publicznie mówiono, że siła i władza Kremla sięga obwodnicy moskiewskiej. Świat przymknął oczy na Czeczenię i nie obwinił Rosji. Zachód potrzebował wzmocnienia Rosji - by nie dopuściła do całkowitego bajzlu na terenie poradzieckim, Zachód potrzebował surowców.
Po erze słabego Jelcyna pojawił się gwałtownie (z rozlewem krwi niewinnych - 2000 rok, śmirć ludzi z wieżowców mieszkalnych wysadzonych ładunkami wybuchowymi by wzniecić w społeczeństwie strach i terror - i jawi się kandydat na prezydenta - Władimir, który może zaprowadzić porządek, Czeczeni nie wysadzali bloków mieszkalnych w Moskwie, potem akt terroru min. w Biesłanie) Putin z wyznaczonym celem odbudowy imperium.

Kolejna wizja - a właśiwie przekaz do Amerykanów.
"Jeśli pobłogosławił bym ich (Amerykanów) mocno, wysłałbym im zniszczenie - w celu opamiętania. Wyślę na nich sztormy, nawałnice, powodzie, trzęsienia ziemi, huragany i tornada ponieważ pragnę ich zobaczyć w blasku mej chwały i wiem, że bezemnie nic nie mogą"

W ostatniej dekadzie szczególnie USA (ale nie tylko) dotykały klęski żywiołowe, wystarczy przypomnieć liczbę niszczących huraganów i przede wszystkim huragan Katrinę i zniszczenie Nowego Orleanu.

Wrzesień 1984

"Nie spałem podobnie jak teraz. On pokazał mi całą Kalifornię i powiedzia: To Sodoma i Gomora. Wszystko to jednego dnia będzie spalone. Ich grzechy dotarły przed oblicze Najwyższego. Wtedy zabrał mnie do Las Vegas, wtedy pokazał mi Nowy Jork i pokazał całą Florydę i powiedział: To Sodoma i Gomora. Jednego dnia spłoną. Pamiętaj o tym Dymitrze... Kiedy Amerykanie będą myśleli, że jest pokój i bezpieczeństwo - ze środka kraju część ludzi zacznie walczyć przeciw rządowi. Rząd będzie zajęty międzynarodowymi problemami. Wtedy z oceanu, z Kuby, Nikaragui, Mexyku (powiedział mi jeszcze dwa inne kraje ale nie pamiętam jakie to były). Rosjanie zbombardują amerykańskie składy broni nuklearnej. Ameryka odeszła od Prawdy i drogi Boga.
Ośmiu królów powstanie przeciw Ameryce i zwycięży ją.


"Widziałem prezydenta Rosji i tego drugiego, niskiego, pucułowatego mężczyznę, który powiedział, że jest prezydentem Chin i widziałem obydwu razem. Ten drugi powiedział, gdzie byli od... ale nie zrozumiałem. Jakkolwiek spotkali się na terytorium kontrolowanym przez Rosję."


"- Patrz gdzie Rosjanie penetrują Amerykę. Widziałem napisane słowa: Alaska, Minnesota, Floryda. Kiedy Amewryka pójdzie na wojnę z Chinami wówczas Rosjanie uderzą bez ostrzeżenia."

Rosyjski prezydent mówił: - Jestśmy pewni, że Korea i Kuba także będą po naszej stronie. Bez wątpienia razem możemy zniszczyć Amerykę.
Prezydent Rosji zaczął mówić stanowczo: - Dlaczego pozwalamy by Amerykanie rządzili nami? Dlaczego my nie rządzimy światem? Z Europy też muszą się wynieść. Wtedy mógłbym z Europą postąpić jakbym chciał."


"- Grzech wielkiej nierządnicy rozpostarł się po całej ziemi.
Smród jej grzechówdotarł do mnie i nie pozostanie długo bez odpowiedzi gdy wzbudzę prtzeciw niej cały arabski świat, Rosjan i inne kraje tak, że będą mogły ją zniszczyć.
Nagle stado ptaków zmieniło się w samoloty ale nie zrobiły wielkiego hałasu. Amerykańskie samoloty oderwą się od ziemi by kontratakować ale kiedy oddalą się od baz - spadną na ziemię w blasku płomieni. Papież na tronie krzyczał głośnym głosem - Dano mi władzę rządzenia światem i walki z protestantami, że mogę ich zaskoczyć.
Ale Pan wzniósł Chiny, Japonię i inne narody przeciw Rosji. Naciskali na nich wszystkimi dorogami aż do bram Paryża.Właśnie tam podpiszą traktat i wyznaczą rosyjskich liderów i zjednoczą się przeciw Izraelowi.
Gdy Izrael zda sobie sprawĘ, że nie stoi za nim potęga Ameryki będzie przerażony. To będzie wtedy gdy Izrael nawróci się do Mesjasza z prośbą o ocalenie."

#41 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 24 luty 2009 - 20:44

Przepraszam indecent. Pomyliłem się i stuknęło mi się jeszcze jedno zero.

Chodzi nie o 700 mld a o 70 mld.

#42 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 12:44Powodzie i susze będą pustoszyć Ziemię

Świat stoi przed "nieodwracalnymi" zmianami klimatu - ostrzegają naukowcy. W ciągu najbliższych dwóch lat mogą się zrealizować najgorsze scenariusze meteorologów. Naszą planetę mogą pustoszyć susze i powodzie, a to dopiero początek długiej listy grożących nam kataklizmów.
Według nich najgorsze scenariusze, jakie tworzył Międzynarodowy Panel na rzecz Zmian Klimatu, mogą się zrealizować w ciągu najbliższych kilkudziesięciu miesięcy. Planetę mogą pustoszyć susze i powodzie, a anomalie globalnego klimatu mogą doprowadzić do kolejnych kataklizmów.

Potencjalne skutki dla człowieka mogą być straszne: im biedniejszy kraj, tym będzie gorzej. Jednak wskutek kataklizmów naturalnych również bogate kraje mogą ucierpieć. Ich gospodarka może stanąć na krawędzi ruiny.

http://www.dziennik.pl/swiat/article340190/Powodzie_i_susze_beda_pustoszyc_Ziemie.html#reqRss

#43 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 884 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 18 marzec 2009 - 20:31

Kononowicz startuje w wyborach do europarlamentu

Krzysztof Kononowicz będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego. Kononowicz startuje z listy Związku Słowiańskiego. Do wyborów wystawiła go partia Podlasie XXI wieku.


W sieci pojawił się filmik, na którym Krzysztof Kononowicz deklaruje swój udział w nadchodzących wyborach do europarlamentu.

Zobacz filmik na studio.wp.pl

- Chcę, żeby pieniążki z Unii Europejskiej wpływały do Białegostoku, do Warszawy i do całej Polski. Bo Polska musi być bogata, uczciwa i bardziej rzetelna. Jako poseł Unii Europejskiej zrobię ład i porządek, bo teraz to nie wiadomo, co się dzieje - mówi Konowicz na filmie. - Głosujcie na mnie, młodzi i starzy, bo ja nie owijam w bawełnę jak inni - zachęca.

Krzysztof Kononowicz stał się znany po tym, jak do sieci trafił jego filmik wyborczy, gdy kandydował na prezydenta Białegostoku w 2006 roku.

(meg)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kononowicz-startuje-w-wyborach-do-europarlamentu,wid,10955131,wiadomosc.html

t2742732_jqicu.gif


#44 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 19 marzec 2009 - 08:47#45 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 884 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 03 kwiecień 2009 - 14:30

Ninja pomogli NOP!


Jak co roku, 8. marca łódzkie ulice zaatakowała feministyczno-pedalska horda, obchodzącą kolejną już "Manifę". Naprzeciw dewiantom stanęli członkowie oraz sympatycy Narodowego Odrodzenia Polski, stowarzyszenia ONR oraz... dwóch Ninja. Tak, tak ? okazuje się, że nawet Ninja popierają nacjonalistów. Obecność narodowych Ninja odwrócił uwagę reporterów od feministek, które po raz kolejny wypadły bardzo blado. Raz, że niereprezentatywne, dwa, że słabo słyszalne i trzy, że mało liczebne, stanowiły tło dla nacjonalistów. Pokrzykujący wesoło przez megafon nopowcy i grupa ok. 30 osób zepsuła całą imprezę na tyle, że narodowców musiała uciszać policja, bo feministek po prostu nie było słychać. I biedne babochłopy odwołały swój przemarsz...

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=830

A Senyszyn mówiła że prawica nie ma poczucia humoru

t2742732_jqicu.gif


#46 konserwa

konserwa

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 510 postów

Napisano 06 kwiecień 2009 - 23:48

Nie mogę się powstrzymać przed wrzuceniem tu mojego ulubionego kawałka ostatnich dni. Tym bardziej że jest jak najbardziej w temacie.#47 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 884 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 07 kwiecień 2009 - 00:20

Świetny kawałek, słuchałem go niedawno z twojej strony.

t2742732_jqicu.gif


#48 konserwa

konserwa

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 510 postów

Napisano 07 kwiecień 2009 - 00:29

Jest tak świetny, że warto go wrzucać wszędzie, niech się naród ładuje pozytywną energią.
Mam ostatnio wrażenie że beton zaczął pękać, pojawiają się rysy przez które coraz mocniej przebija się prawda, nie tylko o "legendach" ale i o miernotach z obecnego rządu.

#49 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7727 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 11:53

Goodbye dolarze?

Jeśli o sile decydują pieniądze, to Chiny są obecnie w świetnej pozycji, aby odgrywać jedną z głównych ról w gospodarce światowej, tak jak to było podczas szczytu G 20 w Londynie. Pozycja tego kraju jest obecnie tak silna, że niektórzy analitycy mówią o G2, odnosząc się do pierwszego spotkania przywódców Chin i USA, do którego doszło na szczycie. Pojawiają się opinie, że spotkanie Obamy i Hu Jintao przed szczytem było najważniejszym wydarzeniem. Chiński analityk Victor Gao powiedział, że „ten szczyt jest symbolem, a samo spotkanie stanowi przesłanie”.

Główny gracz

Najbliżsi sojusznicy USA to Wielka Brytania w Europie i Japonia w Azji. Jednak rosnące gospodarcze i militarne znaczenie Chin powoduje, że ten kraj był jednym z głównych graczy, obecnych na szczycie. Ekonomista banku Societe Generale powiedział, że „okazało się, że Chiny aktywnie uczestniczą w układaniu porządku obrad”.

http://www.gazetafinansowa.pl/index.php/wydarzenia/komentarze/2191-goodbye-dolarze.html

UBS wciąż zwalnia

Największy szwajcarski bank likwiduje kolejne tysiące etatów. Spółka spodziewa się 2-miliardowej straty i odpływu klientów z funduszy
- Pierwszokwartalna strata wynieść może prawie 2 mld franków (1,75 mld dolarów) - poinformował dyrektor zarządzający banku, Oswald Grueber.

Do 2010 r. bank chce zredukować liczbę miejsc pracy do 67, 5 tysiąca – czytamy w porannym komunikacie. Na koniec marca tego roku UBS zatrudniał 67 200 pracowników w 50 krajach.

Cięcia kosztów objąć mają także wydatki na marketing, sponsoring i konsulting. Do końca przyszłego roku bank chce zaoszczędzić łącznie 4 mld franków.

http://www.rp.pl/artykul/2,291364.html

A Chańska Republika Ludowa ma się dobrze!

#50 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 884 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 20 kwiecień 2009 - 01:31


t2742732_jqicu.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development