Skocz do zawartości
Zdjęcie

Aktualne tematy polityczne


1460 odpowiedzi w tym temacie

Katalogi.pl

Katalogi.pl
 • Bywalec
Tekst alternatywny

#1111 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 20 grudzień 2016 - 09:48

Pozwolę sobie na mały komentarz "z góry" na temat bieżących wydarzeń związanych z próbą anarchizacji i obalenia rządu przez miejscowych lokai niemiecko-rosyjskich.

 

Zostałem zapewniony, aby się o nic nie martwić, że targowica sobie pokrzyczy, poawanturuje się, ale aktualnie rządząca partia ma wielu mądrych ludzi którzy doskonale wiedzą co robić i tenże 'zamach stanu' zostanie wkrótce 'zakończony'. Celowo zmieniłem tu określenie jakie mnie podano, albowiem zbyt dosłownie sugerowałoby jaki wariant rozstrzygnięć zostanie przyjęty ;)

Na tym się nie skończy.

Będą jeszcze dwie podobne próby 'zamachu stanu'. Jedna na przełomie  styczeń/luty, a druga w kwietniu przed Wielkanocą. I g*wno spzredawczykom z tego wyjdzie.

PiS będzie rządził dalej. Dokona wielu zmain i reform i będzie rządził kolejną kadencję...

 

 

 

 

p.s. Uwaga na idiotów:

15541498_1825583377665077_74033895234116


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1112 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 20 grudzień 2016 - 09:58

POPRAWIONY SPOT PLATFORMY OBYWATELSKIEJ o awanturze w Sejmie - Tomasz Samołyk

 

 

Prof. Górski: Bałagan w Polsce ma być argumentem za wstrzymaniem wzmocnienia wschodniej flanki NATO
Opublikowano dnia 19.12.2016 11:04
 

Jeszcze dziś rano można było sądzić, że w tej awanturze chodzi o obronę postubeckiej popłuczyny. Ale dziś już wiadomo o co chodzi. Kilka dni temu podano harmonogram rozmieszczenia w Polsce i w krajach bałtyckich oraz bałkańskich wojsk amerykańskich. To najwazniejsze wydarzenie dla naszej części Europy w XXI wieku. Połączone siły niemiecko-rosyjskiej agentury robią wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Bałagan w Polsce ma być argumentem za wstrzymaniem wzmocnienia wschodniej flanki NATO - pisze na swoim profilu FB prof. Grzegorz Górski prawnik, były rektor Collegium Varsoviense, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i były sędzia Sądu Najwyższego

 


screen YouTube

10-12 grudnia puczyści eskalują napięcie i ogłaszają, że 13 grudnia podczas antyrządowych demonstracji poleje się krew a ich sojusznicy w Europarlamencie proklamują "debatę o Polsce 13 grudnia"
12 grudnia zapada decyzja o przeniesieniu "debaty" na 14 grudnia - Timmermans przygotowuje się do proklamowania procedury zawieszenia Polski w prawach członkowskich wskutek gwałtownych zamachów ze strony rządu na wolność Polaków 
13 grudnia fiasko antyrządowych demonstracji - niewielka frekwencja i spokój w Warszawie i w Polsce
14 grudnia min. Macierewicz podał szczegóły rozlokowania wojsk USA w Polsce, Rumunii i w krajach bałtyckich
14 grudnia F. Timmermans zapowiedział że wkrótce Komisja Europejska zajmie się Polską - już wie że szykuje się w weekend dogrywka i KE zajmie się nią w następnym tygodniu
16 grudnia Wałęsa wezwał w wywiadzie dla "Politico" do wyrzucenia Polski z Unii Europejskiej
16 grudnia po południa rozpoczyna się próba puczu po przez blokowanie obrad Sejmu: "spontanicznie" zebrani pod Sejmem puczyśći podgrzewają na siłę atmosferę, a TVN poprzez bezpośrednią relację usiłuje napędzić koniunkturę przewrotu; pucz ponosi fiasko dlatego że PiS zdołał przeprowadzić obrady Sejmu i uchwalić budżet i dezubekizację; "nieznani sprawcy" blokują w połowie Polski przekaz TVP, rozgłaszana jest teza o "zamknięciu polskiego obszaru powietrznego"
17 grudnia wyspani puczyści próbują ponownie blokować Sejm, ale uwierające ich stringi powodują, iż udają się do swoich ursynowskich apartamentów
17 grudnia Tusk, który miał we Wrocławiu ogłosić światu, że siły demokratyczne w Polsce zdołały obalić krwawy reżim - musi jednak tylko "wzywać rzą∂zących do poszanowania demokracji"
18 grudnia do mediów przedostają się informacje o tym, że puczyści szykują dalsze kroki w celu eskalacji napięcia, w tym próbę zdobycia budynku Sejmu
Puczyści tak bardzo byli żądni krwi, że kazali swoim bojówkarzom rzucać się pod koła samochodów wyjeżdżających z Sejmu, ale dzięki internetowi szybko udało się zdemaskować tę maskaradę tak, że nawet dopalacze im nie pomogły


- opisuje domniemany scenariusz puczu prof. Górski

http://www.tysol.pl/...iej-flanki-NATO

 

Wikipedia usunęła nowe hasło "Agata Diduszko". U nas możecie je przeczytać
Opublikowano dnia 19.12.2016 11:17
 
"Jeden z użytkowników Wikipedii oznaczył tę stronę jako kwalifikującą się do natychmiastowego skasowania. Kategoria: Ekspresowe kasowanie"" - informuje Wikipedia natemat hasła dotyczącego Agaty Diduszko, publicystki Krytyki Politycznej i żony Wojciecha Diduszko, którego akt położenia się obok rzuconej z tłumu petardy uwieczniony został w propagandowym spocie Platformy Obywatelskiej. No trudno, na szczęście, jak to się mówi, internet nie zapomina i u nas możecie Państwo hasło odczytać
 

http://www.tysol.pl/...e-je-przeczytac

 

 

SZOK! - Kijowski wzywa WOJSKO do wypowiedzenia posłuszeństwa legalnie wybranej w Polsce władzy

 

Komu zależy na OBALENIU RZĄDU BEATY SZYDŁO?

https://www.youtube.com/watch?list=PLpBgTSnFz5mkrjzFnaoqGLSAVUCzw_wpa&v=B5qjg_QGSsU


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1113 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:02

555289c77445441fcf1a76ea759f9a0f3351.jpg

 

 

Sakiewicz: Najpierw był UB, potem UD, PO, a teraz KOD

19.12.2016

http://www.stefczyk....ite&h=173&w=307

 

Sakiewicz: Najpierw był UB, potem UD, PO, a teraz KOD

"Nie uda im się obalić tego rządu, nie obalą tego prezydenta".

– Wszyscy pamiętacie ten dowcip, że przyjaciół się wybiera, a braci nie. Ci "bracia", którzy dołączyli się do nas w 1945 roku, nie mogą się od nas odzwyczaić, oni nadal chcą tu rządzić. Kiedyś to było PZPR i UB-cja, potem UD, potem PO, teraz to się nazywa KOD, ale to jest ta sama szumowina, to jest wszystko ten sam ruch, to jest ta sama komuna! – mówił pod Pałacem Prezydenckim redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Od godziny 16:00 pod Pałacem Prezydenckim trwa demonstracja Klubów "Gazety Polskiej" w obronie demokracji w Polsce. To będzie również wyraz poparcia dla legalnie wybranej władzy. Do zgromadzonych mówił Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

– Na pewno nic nie przewróci polskiej demokracji, bo wy za nią stoicie, bo naród stoi za tą demokracją. Opozycja, esbecja, oligarchowie alarmują, że w Polsce dzieje się coś złego. Wiecie co się dzieje? Źle wybraliście! Wybraliście patriotów, a trzeba było wybierać złodziei i agentów, wtedy byliby zadowoleni – podkreślił Sakiewicz.

– Jest taki ulubiony okrzyk, kiedy patrzyłem na manifestacje KOD, przypominał się taki okrzyk "raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę!" – skandował tłum zgromadzonych.

– Idą święta, budzą się uczucia rodzinne, niektórzy mają rodzinę gdzieś daleko, np. w Szwecji. Wiecie jaki jest ulubiony okrzyk od kilku tygodni? "Pozdrów brata!" – krzyczał tłum, nawiązując do Adama Michnika i jego brata, stalinowskiego sędziego, mieszkającego w Szwecji.

– Wszyscy pamiętacie ten dowcip, że przyjaciół się wybiera, a braci nie. Ci "bracia", którzy dołączyli się do nas w 1945 roku, nie mogą się od nas odzwyczaić, oni nadal chcą tu rządzić. Kiedyś to było PZPR i UB-cja, potem UD, potem PO, teraz to się nazywa KOD, ale to jest ta sama szumowina, to jest wszystko ten sam ruch, to jest ta sama komuna! – podkreślił Sakiewicz.

– Jest nas dzisiaj 10 razy tyle, ile im udało się zgromadzić pod Sejmem. Nie uda im się obalić tego rządu, nie obalą tego prezydenta. Ale jest jeden warunek – my nie możemy się cofnąć. Polska to jest stały obowiązek, Polska wymaga stałej troski, stałej walki.

Pokazaliście, że wy jesteście tą pierwszą kadrową, w liczbie legionów. Udowodniliście, że Polska nie zginie, bo Polski nie da rady przykryć żadna esbecja czapkami. Kiedy będą pisać historię to napiszą, że były dwa niezwykłe wydarzenia, że mając przeciwko sobie fałszerzy, nie mając wiele środków, wygraliśmy te wybory, to był ten wielki cud. A drugi polega na tym, że kiedy ktoś chce nam odebrać wolność, potrafimy gromadzić się tysiącami i powiedzieć, że wolności nigdy się nie wyrzekniemy, że Polska jest naszą ogromną wartością. Dzisiaj Wy jesteście wielkimi ludźmi, w was jest ta wielkość, która jest niezbędna do tego, żeby następne pokolenia umiały podkemować walkę – podkreślał Tomasz Sakiewicz.

[PAP/Jacek Turczyk]


Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk....4#ixzz4TMi8NEIt

 

 

15622166_10206686126786502_9173824976956

 

15665891_1424077760960503_10013508714161


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1114 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 21:37

Śmierć zbiera żniwo: kolejny rosyjski dyplomata zastrzelony
 
rosyjski_dyplomata-400x0.jpg 

 

 

W Moskwie miało miejsce kolejne zabójstwo. Ofiarą jest rosyski dyplomata, Petr Polshikov. Jego ciało znaleziono kilka godzin po zamachu w Stambule, w którym zginął rosyjski ambasador. Morderstwo miało miejsce w mieszkaniu urzędnika, przy Bałakławskim Prospekcie, gdzie odkryto zwłoki 56-letniego Petra Polshikova z kulą w głowie.

 

Zabójstwa dokonano najprawdopodobniej po zamachu w Stambule, w którym zginął ambasador Rosji w Turcji, Andriej Karłow, który padł ofiarą  22-letniego dżihadysty.

,,Ciało wysokiego rangą urzędnika Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji znaleziono z przestrzeloną głową'' – poinformowała stacja REN TV, powołując się na rosyjskie MSW.

Ministerstwo spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej na razie nie przekazało oficjalnych informacji na ten temat, ale media niezależne podały, że ofiara morderstwa to naczelnik wydziału w Departamencie Ameryki Południowej MSZ Rosji.

reklama

Obok zwłok mężczyzny odnaleziono dwie łuski z pistoletu, jednak broń leżała w dość dużej odległości od ciała. Z niepotwierdzonych na razie informacji wynika, że w mieszkaniu miała być również żona dyplomaty.

 

http://www.fronda.pl...lony,84077.html#1115 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:11

Kasa i więzienie – ostatnia determinacja „Rewolucji 1000 kanapek”
 • z7102592O.jpg?itok=z5KH2BgP

 

Wszyscy łącznie, z uczestnikami „Rewolucji 1000 kanapek”, otwarcie mówią, że nie chodzi o żadną wolność mediów i tym bardziej o głosowanie nad ustawą budżetową. Wszyscy też doskonale wiedzą o co chodzi. Widmo głodu i więziennej celi zajrzało w oczy niegdysiejszej kaście, która żyła w prywatnym państwie. Wystarczyło, żeby PiS zamiast regulaminu sejmowego dla mediów, co zresztą było kopią regulaminu PE i w dodatku tylko pozycją, wprowadził projekt ACTA, a Kaczyński z połową partii rzeczywiście zostaliby przez Polaków wywiezieni na taczkach. Największy problem twórcy operetkowego „Ciamajdanu” mają z tym, że żadne, ale to absolutnie żadne interesy społeczne przez PiS nie zostały naruszone. Gorzej! PiS po raz pierwszy od 27 lat zabrał złodziejom i dał Polakom.

 

Bez społecznego paliwa, bez społecznej emocji można sobie robić show w TVN24 i nic więcej. Z każdym dniem jest coraz mniejsza frekwencja, natomiast coraz większa determinacja wyjętych spod prawa. Dzieje się tak dlatego, że koczujący w sejmie, wraz z wynajętymi „Diduszkami”, ośrodkami medialnej propagandy i korporacjami, tracą realne pieniądze. Jakie? Gigantyczne! Już wiadomo, że po roku rządów PiS do kasy państwowej wpłynęło o 11 miliardów więcej niż planowano. Niemal pewne jest, że o 12 miliardów będzie mniejszy deficyt budżetowy od planowego, a przy tym wydano ponad 17 miliardów na 500+. Na tych liczbach widać zaledwie część fortuny, o którą toczy się gra i to pierwsza wiadomość. Druga jest taka, że PiS osiągając takie wyniki nie podniosło podatków, ale jeszcze obniżyło, głównie CIT do 15%. Cóż zatem się stało, ktoś odkrył nową regułę ekonomiczną? Tak, w RPIII to zupełnie nowa reguła – wystarczy nie kraść.

 

W realnych warunkach gospodarki rynkowej uwłaszczeni po okrągłym stole złodzieje i ci, którzy sprzedawali srebra rodowe za flaszkę wódki i kiełbasę, nie są w stanie funkcjonować. Wszystkie wielkie fortuny wyrosły wyłącznie na lewych interesach budowanych za publiczne, czytaj, Polaków pieniądze. Flagowy jest tu oczywiście doktor Jan, który niczego nie wynalazł, niczego oryginalnego nie produkował, ale został najbogatszym Polakiem tylko dlatego, że przeprowadził szereg „genialnych” operacji giełdowych. Kasa to jedno i dotyczy to kliku grup, które wymieniłem, w kraju i za granicą. Drugie to więzienie. W trakcie budowania fortun złodziejstwo odchodziło w taki sposób, że złodzieje byli w pełni przekonani o swojej bezkarności. Czego się mieli bać, skoro w prokuraturze, sądach i w parlamencie mieli swoich ludzi drukujących odpowiednie papiery?

Złodzieje mogli robić, co im się żywnie podoba, czasami ktoś przesadził albo próbował odebrać innemu złodziejowi i wtedy wybuchały afery, które dla dobra wspólnego natychmiast były wyciszane przez media. W takim układzie nie oddychało, nie jadło i nie piło się normalnie, to było coś w rodzaju inkubatora patologii. Gdy cała ta konstrukcja zaczęła trzeszczeć, a teraz możemy już mówić o tym, że walą się ściany, w sposób naturalny dotychczasowi mieszkańcy inkubatora zaczynają się dusić, dławić i przymierać głodem. Fizjologiczne odruchy wywołane są nie tylko zmianą środowiska z patologicznego na normalne, ale paniczną i uzasadnioną obawą, że za złodziejstwo przyjdzie odpowiedzieć. Jest to zupełnie nowa sytuacja dla twórców „Rewolucji 1000 kanapek” i ich naturalną reakcją muszą być instynkty pierwotne, ponieważ rozumem nic nie są w stanie wskórać.

Poza emocją społeczną osamotnieni rewolucjoniści sami się skazują na pogłębioną panikę. Nie pociągną za sobą milionów Polaków, bo to nie miliony miały dostęp do inkubatora, ale miliony inkubator utrzymywały. Jest dokładnie przeciwnie niż się rewolucjonistom marzy. Spanikowani perspektywą utraty kasy i przerażeni wizją więziennej celi, działają wbrew oczekiwaniom społecznym, które są jednoznaczne – dość świętych krów, dość złodziejstwa. Choćby nie wiem jakich środków użyli operetkowi rewolucjoniści, nie przekonają narodu, że walczą o jego dobro, bo jak przekonać człowieka, że ma oddać pieniądze i stać na mrozie, żeby złodziejstwo i bezkarność dla wybranych mogło trwać nadal.

Ostatnią fazą paniki jest wywieszenie białej flagi i to nastąpi z całą pewnością, co bardziej nerwowi już się poddają, jak sędzia Wróbel, który usłyszał, że w TK trzeba będzie składać oświadczenia majątkowe. Mówiąc obrazowo, najgorszy sort dysponuje wielkim, nowoczesnym czołgiem ze wszystkim bajerami, który może robić wrażenie na gapiach, ale w tym czołgu nie ma ani paliwa, ani jednego pocisku, ten papierowy Tygrys, nigdzie nie pojedzie i nikogo nie zastrzeli.

 

http://www.kontrower...ji_1000_kanapek

 

 

15578839_881063938697186_356764873040476

 

POLSKI MAJDAN? Nowoczesna i PO dążą do ROZLEWU POLSKIEJ KRWI?

 

KOD to odpowiednik „zielonych ludzików” na Ukrainie! Przez Darek Matecki - Grudzień 19, 2016 
 
Komitet Obrony Demokracji (w tym Nowoczesna i Platforma Obywatelska) to organizacja, która ma za zadanie sprowadzić Polskę do dotychczasowej roli państwa kolonialnego, niewolnika posłusznego woli Berlina, Brukseli, Moskwy i własnych wewnętrznych kryminalistów. Aby doprowadzić do obalenia legalnie wybranej władzy, która ma parlamentarną, stabilną większość – posuną się do ostateczności. Już dzisiaj widzimy jak działacze Platformy Obywatelskiej, ramię w ramię z komunistycznymi służbami oraz agenturą z WSI organizują marsze, pochody, demonstracje w celu destabilizowania sytuacji w naszym kraju. Na te „opozycyjne eventy” nie mogą ściągnąć Polaków, którzy coraz bardziej wściekają się nie na socjalistyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości a na destrukcję, którą niosą za sobą Nowoczesna-KOD-PO. Dlatego też w kampanię nienawiści w stosunku do rządu Beaty Szydło zaangażowano media, które z protestu 20-30 partyjnych działaczy robią „wielkie protesty społeczne”. TVN, Polsat, WP, Wyborcza, Polityka ochoczą pokazują propagandę sianą przez platformianych spin doktorów. Historia poniższego filmu na zawsze przejdzie do historii jako kpiny z prawdy i już zawsze będzie kompromitować wspomniane wyżej media i partie polityczne: Prowokacja PO, KOD i Nowoczesnej… przez PolandTV „Zielone ludziki” podczas wojny na Ukrainie to rosyjscy żołnierze, którzy przebrani za separatystów prowadzili regularne działania zbrojne na terenie wschodniej Ukrainy. Walczyli „za Rosjan” żyjących na Ukrainie. Można to porównać do argumentacji, którą przedstawił Związek Radziecki 17 września 1939 roku, kiedy to dokonując zbrojnej napaści na Polskę stwierdzono, że „nadszedł czas wyzwolenia bratnich narodów zachodniej Białorusi i zachodniej Ukrainy od ucisku polskich obszarników i kapitalistów.” Komitet Obrony Demokracji to takie „zielone ludziki” w Polsce, które mają za zadanie przedstawić na arenie międzynarodowej rząd Beaty Szydło jako faszystowski reżim, blokujący wolność mediów, wolność zgromadzeń, wolność sumienia. Dlaczego to im się udaje? Większość artykułów dotyczących Polski, które ukazują się w prasie zagranicznej to teksty pisane piórem „dziennikarzy” Gazety Wyborczej czy Krytyki Politycznej, czyli osób, które poprzez rządy PiSu straciły źródło finansowania swojej antypolskiej działalności. Kolejną grupą, która sprzedaje Polskę są politycy, Ryszard Petru umawiał z europejskimi politykami jak ma wyglądać i kiedy ma się odbyć debata o „praworządności w Polsce”, uderzająca w naszą ojczyznę. Europosłowie PO i SLD podnosili w Parlamencie Europejskim ręce przeciwko Polsce wypluwając ze swoich zdradzieckich mord (nie przesadzam w ostrości tego stwierdzenia) kłamstwa i obelgi pod kątem Polski. Ludzi, którzy za polityczne korzyści są skłonni uderzać we własną ojczyznę zdecydowanie można nazwać „gorszym sortem”. Komunistyczny donosiciel, nagrodzony Nagrodą Nobla również dokłada swoje trzy grosze: Lech Wałęsa dla Politico: Polskę trzeba wyrzucić z Unii Europejskiej! Posłowie PiS oraz Wolności bronili naszej ojczyzny:

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...ow-na-ukrainie/

15590567_631075780416036_746292711289533

 

 

Ale obrazy i ekspres do kawy zostały?  %-)

NASZ NEWS. Razem z Rzeplińskim zniknęły dokumenty z Trybunału Konstytucyjnego! Chodzi m.in. o pozew przeciwko sędziom i prezydentowi Dudzie

opublikowano:

wczorajcb422061679940a48b66b855b4e9bac6.pngfot.tk.gov.pl

Portal wPolityce.pl dotarł do informacji, z których wynika, że z Trybunału Konstytucyjnego zniknąć miał pozew (wraz z dokumentacją) byłego już prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego, w którym Rzepliński domagał się prze się przed sądem wstrzymania się od wykonywania czynności sędziego TK wobec sędziów Muszyńskiego, Ciocha i Morawskiego. Wśród pozwanych znalazł się też prezydent Andrzej Duda, który całą trójkę powołał. Rzepliński przez rok odmawiał trzem sędziom możliwości orzekania w sprawach przed TK.

Sędzia Julia Przyłębska, która dziś objęła funkcję p.o. prezesa Trybunału Konstytucyjnego miała poprosić sędziego Biernata, którego prezes Rzepliński wybrał sobie na swojego następcę, o wydanie tych dokumentów już dzisiaj, w trakcie spotkania z sędziami i administracją TK.

– mówi nam jeden z pracowników TK.

Sędzia Biernat miał stwierdzić, że nie wie gdzie znajduje się pozew oraz reszta dokumentów, dotycząca tej sprawy.

CZYTAJWNIEŻ;Dobra zmiana w TK. Sędziowie Muszyński, Morawski i Cioch zostali po roku w pełni włączeni do składu orzekającego

Jak informował już Stanisław Janecki w portalu wPolityce.pl, w pozwie wniesionym w imieniu Andrzeja Rzeplińskiego przez gdańską kancelarię Nowosielski i Partnerzy chodziło o „udzielenie zabezpieczenia” poprzez nakazanie sędziom Ciochowi, Morawskiemu i Muszyńskiemu „powstrzymania się od wykonywania czynności sędziego Trybunału Konstytucyjnego”, w tym od orzekania w TK - do czasu prawomocnego zakończenia postępowania o stwierdzenie nieważności oświadczenia o złożeniu ślubowania przed prezydentem RP. Powód wnosił też o nakazanie sędziom powstrzymania się od udziału w Zgromadzeniu Ogólnym Sędziów TK.

CZYTAJ TAKŻE;TYLKONAS. Sędzia sądu okręgowego zmiażdżyła i ośmieszyła prawnicze kompetencje prezesa TK, prof. Rzeplińskiego. DOKUMENTY

Prezesowi Rzeplińskiemu chodziło więc o uzyskanie na drodze cywilnej sądowego uzasadnienia dla swojej decyzji o odsuwaniu sędziów Ciocha, Morawskiego i Muszyńskiego od orzekania oraz uczestnictwaZgromadzeniu Ogólnym Sędziów TK. Czyli sąd miał usankcjonować jego decyzję o nieuznawaniu tych osób za sędziów TK. Ale sprawa „się rypła” na całej linii i zakończyła kompromitacją prezesa Rzeplińskiego jako prawnika. Sąd odrzucił bowiem pozew.

 

Zdaniem naszego rozmówcy, oprócz zamieszania z zaginionymi dokumentami, pierwszy dzień sędzi Przyłębskiej na stanowisku p.o. prezesa TK minął bardzo spokojnie.

– mówi informator portalu wPolityce.pl.

Odbyła kilka rozmów z sędziami. Te rozmowy odbywały się w podgrupach i miały bardzo spokojny i otwarty charakter. Sędzia budzi zaufanie i potrafi rozmawiać ze wszystkimi sędziami na równych prawach.

Sędzia Julia Przyłębska miała też dziś zrezygnować z usług portalu „obserwatorkonstytucyjny.pl”, który od dawna zajmował się głównie propaganda opozycyjną i promowaniem samego Andrzeja Rzeplińskiego, korzystając nawet z tego samego adresu co sam Trybunał Konstytucyjny. Jego redaktor naczelny Piotr Rachtan, znany działacz KOD i jego publicysta, miał przyjąć informację o tym fakcie ze zdenerwowaniem.

WB

 

http://wpolityce.pl/...dudzie?strona=2


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1116 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:39

Spokojnie, to tylko rewolta-pogróżka SB i WSI, nie o siebie zresztą, bo Szefowie się uwłaszczyli dawno. O "honor" rabusia: naszym nie obniżajcie emerytur! Dopiero, gdy rząd będzie chciał realnie otworzyć np. Zbiór Zastrzeżony IPN, to będzie prawdziwa „walka o demokrację”. Oby rząd był na to lepiej przygotowany.

Historia, jak zwykle, parodiuje tragedię (obalenie rządu Olszewskiego przez oficerów prowadzących Bolka 4. VI.1992) przez farsę „rewolty 1000 kanapek” i malowniczo położonego lewaka-męczennika. Pamiętajmy jednak „tigra”!!

Namawiam do zebrania się Polaków pod Sejmem i pieśni adwentowych, modlitw, może już dzielenia się opłatkiem.

Pamiętajmy, że kontr-rewolucja to jest proces przeciwny do rewolucji, nie zaś rewolta w przeciwnym kierunku.

W Polsce katolickiej Metropolita warszawski powinien zarządzić procesje z parafii, z feretronami i obrazami Świętych i modły za pomyślność Ojczyzny pod Sejmem. To samo powinien polecić Ojciec Dyrektor katolickiego Radia. A proboszczowie mogą przecież spontanicznie!

Nowa, burzliwie rozwijająca się połać internetu, #CIAMAJDAN.


http://www.dakowski.pl/

 

0m.jpg

 

Bo napisała na pudełku pizzy:

 

Cz_hxHkWIAEQj6z.jpg

 

I teraz klienci omijają tą pizzerię z daleka. :lol: :lol: :lol:#1117 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 20:41

z.jpg#1118 skaut1978

skaut1978

  1

 • Members
 • PipPip
 • 25 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 20:46

z.jpg

 To akurat nie głupi pomysł , bo studzi nastroje, Okres świąteczny wiadomo sprzyja różnym dziwnym akcjom dywersyjnym, a tak łatwiej coś wypatrzyć i jest argumentacja :D .#1119 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 20:57

Komorowski ostro potępia blokadę Sejmu

https://www.facebook...14314385402376/

 

https://dzieckonmp.w...-blokade-sejmu/#1120 Bohemoth

Bohemoth

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 64 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 23:30

Nowoczesna okupuje!

 #1121 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 23 grudzień 2016 - 10:47

Nie chciałbym ulec blokadzie Sejmu, dlatego sam go zablokuję

5a0cbe411297717147aa12415bd4e52d.jpg

 

Jerzy Fedorowicz doniesie sam na siebie?

52ee9a3e4c76a5e84f82b2e9fea4be27.jpg

 

 

Gadowski ostrzega PiS przed wewnętrzną agenturą

22.12.2016

Gadowski ostrzega PiS przed wewnętrzną agenturą

"Nie dajcie się Państwo przestraszyć, bo TVN i post-ubeckie stacje usiłują Was przestraszyć, że w Polsce dzieje się coś strasznego, że władza zaraz zostanie obalona. (…) Zanim obalą to jeszcze muszą o zdanie spytać nas, wyborców, a my jeżeli będzie trzeba, będziemy bronić obecnego rządu" - uspokajał w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski.

Dziennikarz podkreślił, że szczególnie szkodliwy jest obraz wydarzeń w Polsce, jaki dociera do zachodniej opinii publicznej."Byłaby to bardzo śmieszna operetka, gdyby nie nie tony w jakich relacjonuje to zagraniczna prasa. (…) Pod Sejmem jest kilkaset wciąż tych osób, przeważnie ubeckie i celebryckie twarze, a w mediach pokazuje się to jako wielki protest społeczny" - zaznaczył.

Gadowski wskazał na głównego rozgrywającego w protestach pod Sejmem."Do akcji przystąpiła wojskowa bezpieka, czyli WSI spod znaku Marka Dukaczewskiego. To wszystko dzieję się w momencie, kiedy w Sejmie trwały pracy nad ustawą dezubekizacyjną. Okazuje się, że oni za 2 tys. nie chcą żyć, bo nauczyli się żyć za 20 tys. Te wszystkie niedojdy, te wszystkie zaprzańce wylazły na ulicę i próbują odgrywać rewolucjonistów, ale szybciutko zmarzną" - podkreślił Gadowski, dodając: "Te całe farbowane towarzystwo spod Sejmu, to tylko pretekst do tego, aby Soros podpisywał nadal czeki, aby bezpieka wojskowa mogła mieszać, a po trzecie, aby z Europy zaczęły napływać jakieś datki na tą żebraczą klasę establishmentową III RP.

"Dziennikarz powtórzył również to, o czym mówił w TVP Info. Przypomnijmy, że Gadowski mówił o pewnym scenariuszu, który zakłada utworzenie nowej większości w Sejmie, na czele, której miałby stanąć pewien polityk Zjednoczonej Prawicy."Jest jeszcze scenariusz, który zakłada utworzenie w ramach tego Sejmu przewrotki i nowego ugrupowania, na którego czele stanie pewien polityk ze Zjednoczonej Prawicy, który jak stoi na schodach, to nie wiadomo, czy wchodzi, czy schodzi ze schodów. (…) Narcyz, którego łechczą tym, że zostanie premierem, jeżeli wyciągnie odpowiednią ilość osób z PiS. Niech PiS uważa na wewnętrzną agenturę, bo właśnie bezpieka zaczęła kąsać swoich śpioszków wewnątrz partii, aby zaczęli krytykować, jeden europoseł już zaczął krytykować, w momencie przesilenia" - mówił.Więcej o podróży Gadowskiego do Berlina, o zagrożeniu islamskim, o rozmowach z czołowymi niemieckimi politykami i o tym, kto namawia Polskę do budowania muru na zachodniej granicy, w wideo komentarzu, poniżej:

 

 


Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk....4#ixzz4TeRHCITx

Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1122 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:05

rubikon-i-petru-6eaa0446dcccec2c,2,0.jpg

Nowoczesna tonie w długach! Mogą ją uratować przyspieszone wybory. To dlatego robią dym i niszczą Polskę?
 

 

 

Oceniając obecne zachowanie partii Nowoczesna, należy pamiętać o jej długach. I problemach z ich spłacaniem. Portal Fakt.24.pl 6 października poinformował, że Nowoczesna ma kłopoty ze spłatą zaciągniętych pożyczek na kampanię wyborczą.

 

Nowoczesna miała wziąć 3 mln zł kredytu. Tymczasem ze względu na rażące błędy w sprawozdaniu rocznym partii, Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie, co skutkowało utratą wszystkich pieniędzy z budżetu państwa. Według informacji Fakt.24.pl, Nowoczesna zawarła z bankami umowę restrukturyzacyjną, tzn. taką, jaką się zawiera gdy są problemy ze spłatą kredytu. Pamiętajmy, że Petru na początku września 2016 roku poprosił sympatyków i członków Nowoczesnej o nieprzymuszoną wpłatę 10 złotych miesięcznie na konto partii. Zbiórka albo wcześniejsze wybory parlamentarne mogłyby uratować tragiczne finanse Nowoczesnej.
 

Interesująco o finansach Nowoczesnej pisał 22.10.2015 Grzegorz Jakubowski w Gazecie Finansowej. W artykule sporo lakonicznych wypowiedzi Michała Pihowicza – skarbnika Nowoczesnej (prywatnie męża posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz), który unikał w nim jasnych wypowiedzi o finansach partii. Pihowicz został usunięty ze stanowiska skarbnika Nowoczesnej, gdy źle wypełnił sprawozdania wyborcze. Podobno to wyłącznie przez niego Nowoczesna utraciła miliony z państwowej dotacji.

 

 Warto się zastanowić, czy na pewno sprawozdania finansowe Nowoczesnej nie były kontrolowane przez samego Petru i innych wysoko postawionych działaczy. W powyższym tekście mamy informację od samej posłanki Gasiuk-Pihowicz, że zaciągnięty kredyt w PKO BP nie miał zabezpieczeń w formie zastawu majątkowego, a jedynym kryterium uzyskania kredytu miały być… sondaże przedwyborcze (!?). Z artykułu wynika również, że sama kampania była prowadzona z rozmachem, a więc była bardzo kosztowna.

 

 Jak dodawała Gasiuk-Pihowicz w cytowanej rozmowie z „Wyborczą”, zabezpieczeniem kredytu jest oświadczenie w trybie Art. 777. § 1. punkt 5. Kodeksu postępowania cywilnego, które zawiera najwyższy rygor egzekucji. Takiego kredytu miał nie uzyskać w 2001 r. Janusz Palikot i jego popularna ówcześnie formacja, której żaden bank nie chciał pożyczyć pieniędzy.

Przypomnijmy: Ryszard Petru od 1995 był asystentem, a w latach 1997–2000 doradcą wicepremiera i ministra finansów w rządzie AWS-UW Leszka Balcerowicza, u którego pracował jako konsultant ds. reformy emerytalnej. Należał do Unii wolności, pracował w Banku Światowym, w Banku BPH, w BRE Banku oraz PKO BP. W wyborach parlamentarnych w 2001 r. kandydował bez powodzenia z pierwszego miejsca na liście Unii Wolności (III).

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/nowoczesna-tonie-w-dlugach-moga-ja-uratowac-przyspieszone-wybory-to-dlatego-robia-dym-i-niszcza-polske/


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1123 vitas77

vitas77

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 186 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 22:35

szopka2.jpg

 #1124 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 364 postów

Napisano 25 grudzień 2016 - 11:50

Załączony plik  47818340szopka.jpg   27,9 KB   12 Ilość pobrań

 

 

Dla kontrastu szopka w symbolice masońskiej w Fatimie.#1125 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 364 postów

Napisano 25 grudzień 2016 - 13:26

Tak dla zabawy. Wygląd 500+ w nowiutkim proletaryackim wydaniu. Aż się łezka w oku kręci. Wesołych Świąt.

 

Załączone pliki

 • Załączony plik  500+.JPG   414,91 KB   12 Ilość pobrań


#1126 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 753 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 25 grudzień 2016 - 18:16

Już kibole mają więcej klasy.


t2742732_jqicu.gif


#1127 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:29

http://niezalezna.pl...zokujace-cytaty

 

 

148284088114663091307.jpg

 

Swoje trzy grosze dorzucił również Zbigniew Hołdys.

- PiS ma w dupie pokojowe demonstracje póki nie ma zamieszek. Jarosław Kaczyński boi się demolki, zajść wejścia policji, tylko tego – napisał na Twitterze.#1128 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 07:51

15740798_1361161237303290_58028897541314#1129 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:15

C0y50nPXgAAaYdI.jpg#1130 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 grudzień 2016 - 17:47

Politycy PO i Nowoczesnej trafią za to do więzienia? Paweł Kukiz publikuje zapisy
Grudzień 30, 2016
kuki-800x416.jpg
Fot. Flickr
 
 

Paweł Kukiz na swoim profilu Facebook opublikował art. 128 Kodeksu Karnego, wedle którego politycy opozycji, którzy okupują Sejm, powinni znaleźć się za kratkami.

 

Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

15781083_1309742402426810_63517696629432

 

http://polskaracja.c...t=postfityce5b8

 

 

Czas spojrzeć prawdzie w oczy: tak głupiej opozycji jeszcze w Polsce nie było

opublikowano:

wczoraj51b05d6135f04f5c959ca60eb2852e22.pngTT
 
 
 
 

Grzebanie w cudzych rzeczach nie jest grzebaniem w cudzych rzeczach. Robienie z siebie słodkiej idiotki na poziomie licealnym nie jest robieniem z siebie idiotki. Wzywanie do nieposłuszeństwa wojska nie jest nawoływaniem do zbrojnego puczu. Kłamstwa nie są kłamstwami, a jedynie „niefortunnymi zbiegami okoliczności” (Lis o córce Dudy, Kolenda-Zaleska o „prawdziwych Polakach”, Mężyk o gazie łzawiącym pod Sejmem, Czuchnowski o „czarnej liście” Cyby, Kublik o słowach Stanisławczyk do Manna itp.).

 

Czy trzeba więcej dowodów, że III RP, jako ciało potrzebne dziś wyłącznie swoim ojcom założycielom i ich tanim jak barszcz w proszku świniopasom (ktoś, kto wyzywa i szarpie kobietę na ulicy, jest świnią; ktoś kto wypasa świnie, jest świniopasem) – że całe to towarzystwo wzajemnej (dzi)adoracji żyje w nierealnej rzeczywistości? Mnie nie trzeba, ale przecież wciąż pluje na demokrację w „tym kraju” kilkadziesiąt tysięcy osób, dla których czerwone nigdy nie będzie czerwone, a ohydne – ohydne. Dla których blokowanie komuś dojścia na grób najbliższych to „forma protestu”, tak samo jak dla Agnieszki Pomaski. Dla których obecna władza, wybrana demokratycznie w przeciwieństwie do wysokich członków i urzędników unijnych, nie ma prawa stanowić prawa, za to samozwańczy krzykacz z ilorazem inteligencji trzepaczki do jajek (przepraszam producentów) – jak najbardziej. Nie ma prawa rządzić większość sejmowa, za to poseł Scerba może sobie robić jaja z polskiego parlamentu.

Nie będę pisał, co mi się chce na widok Muchy, która wyrzuciła w błoto miliony złotych, by się podlansować w cieniu równie inteligentnej, co ona, Madonny, a dziś nawet dwóch wersów zaśpiewać czysto nie potrafi. Oszczędzę Państwu swoich skróconych do jednego słowa opinii na temat posła (Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?) Nitrasa, którego rodzice nie nauczyli, że nie grzebie się w cudzych rzeczach. Do tego poseł Budka zakochany w esbeckim tłumku, pułkownik Mazguła, promotor stanu wojennego (aż chciałoby się sprawdzić, jakie wydawał wtedy rozkazy…), wreszcie popierający KOD całą swoją tfu-tfurczością rzeźnik prasowy Jerzy Urban, który – podobnie jak okupujące Sejm pacynki i marionetki – świąt Bożego Narodzenia w sposób tradycyjny nie obchodzi. A po co, skoro „polskość to nienormalność”? Cóż więc tym karykaturom polityków pozostaje? Pasztecik w Wigilię – gdy cały Boży naród nie je mięsa. Znicze zamiast świec. Selfie zamiast opłatka. Ryszard Petru zamiast Zbawiciela.

Ktoś przeczyta i powie – za ostro. To przecież także wybrańcy narodu. W końcu ktoś na nich zagłosował. Nie dam się sprowokować i nie wystawię opinii – nie, nie tym, którzy głosowali, ale tym, którzy i dziś sądzą, że najlepszym rozwiązaniem dla Polski będzie (na wzór tak często przywoływanego przez idiotów Hitlera) Ostateczne Rozwiązanie kwestii pisowskiej. Bo że tacy wciąż jeszcze popuszczają na polskich ulicach swoje koszmarne, cybopodobne emocje – nie mam wątpliwości. A że pamięć mają zazwyczaj dość krótką i nie potrafią odróżnić internowania 10 tysięcy osób (1981) od próby uporządkowania pracy dziennikarzy w Sejmie (2016), a pałowania, okaleczania i mordowania opozycji (1981) od wprowadzania nowych ustaw dzięki zdobytej demokratycznie większości w parlamencie (2016) – warto tym ludziom o wrażliwości i kulturze Obcego z pamiętnego cyklu science-fiction przypomnieć ich najważniejsze hasła z mijającego roku. Mówią jeszcze więcej o ojcach chrzestnych Polskiej Zjednoczonej Opozycji Robotniczej niż przezroczyste potylice Muchy, Pomaski, Nitrasa czy Scheuring-Wielgus. Niech Państwo sami zdecydują, które z nich najbardziej nadaje się na sztandary platformy nowoczesnych karierowiczów - oderwanych od władzy, wpływów i rzeczywistości.

Władysław Frasyniuk:

Mamy w Polsce stan wojenny. Jest zupełnie tak, jak po 13 grudnia 1981 roku. Ten stan wojenny wprowadził Jarosław Kaczyński. I teraz tylko od nas zależy, jak się zmobilizujemy, jak potrafimy być radykalni w ciągu najbliższego roku.

Mateusz Kijowski:

Obecna władza dokonuje czegoś na kształt rewolucji faszystowskiej.

Radosław Sikorski:

Dla mnie to już nie jest władza demokratyczna.

Lech Wałęsa:

Nie lubię mówić źle o Polsce, ale nie mam już wyboru (…) Utrata prawa głosu w UE to za mało. Muszą nas wyrzucić!

Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec. I to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać.

Krystyna Janda:

Kiedy patrzę na kobiety służące partii PiS, to odechciewa mi się wszelkiej do kobiet miłości.

Kiedy słyszę, że ktoś jest katolikiem, to myślę: „Oj…”

Jacek Żakowski:

Jest ryzyko, że gdybym np. ja nosił przy sobie pistolet, wiele osób bym już pewnie zastrzelił w przypływie emocji.

Dziś rodzice wracają ze sklepu, żony wracają z pracy, dzieci wracają ze studiów albo szkoły. Jak się czują? A za wieloma rodzinami oraz ich nazwiskami to się będzie ciągnęło na pokolenia. (…) Teściowie wnuków będą sobie mówili: „Wyszła za wnuka tego (tej) z PiS. Ale on jest porządny. Nie wdał się w dziadka (babcię)”. Albo będą mówili przeciwnie: „Ty się lepiej z tym (tą) nie zadawaj. Z oczu mu patrzy jak dziadkowi (babci)”. Albo: „Jak kochasz, to się pobierzcie, jedynie nazwiska nie przyjmuj. Szkoda dzieci.

Bronisław Komorowski:

Trzeba czasami mieć odwagę i lać się dechą z takimi ludźmi.

Miałem wczoraj satysfakcję, oglądając jedną ze znanych pań posłanek partii rządzącej, gdy czmychała z polskiego Sejmu pod eskortą policji.

Stefan Niesiołowski:

Dopóki PiS (…) nie zabije nikogo, to myślę, że ta granica nie pęknie. Natomiast jeśli PiS posunie się do przemocy, jeśli te bojówki Macierewicza lub inne bojówki użyją siły, to mam nadzieję, że wtedy coś pęknie — być może święta będą smutne, ale po świętach Nowy Rok może być już radosny.

Wojciech Czuchnowski („Gazeta Wyborcza”):

Chciałbym dołączyć do tych, którzy namawiają żołnierzy do nieposłuszeństwa. (…) Sprzeciw wobec rozkazów wydawanych przez Macierewicza i jego ludzi jest obowiązkiem przyzwoitego Polaka i żołnierza. Namawiam do tego. Mam nadzieję, że w Wojsku Polskim znajdą się ludzie z charakterem.

I co teraz, „jajcarze” kreujący obraz jakiegoś chorego psychicznie i niezrównoważonego „ciamajdanu”? I co, propagandyści „Faktów” na czele z Sobieniowskim, Płuską, Knapikiem czy Skórzyńskim? Jeśli wzywanie do przemocy fizycznej wobec rządzących i psychicznej wobec ich rodzin, a także apele o niewykonywanie rozkazów przez wojsko nie są próbą przeprowadzenia puczu – to co nią będzie? Wiem, nie odpowiecie, bo nie czytujecie naszego portalu – nóżki się za bardzo trzęsły.

Fakt pozostaje faktem - jesteście chorzy na kłamstwo i pochłonie was ono dokładnie tak samo, jak „autorytety” Kiszczaka, Jaruzelskiego, Urbana. I jak pomniki szpicla, który nie chciał, ale musiał unurzać w kłamstwie kiełkującą polską demokracją.

 

http://wpolityce.pl/...polsce-nie-bylo


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1131 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:15

15697248_1178644178870312_38833345308869

Sonda Polsatu: "Czy zgadzasz się, że opozycja chciała dokonać puczu?" Wynik chyba im się nie spodoba

Opublikowano dnia 27.12.2016 21:20
 
- Czy zgadzasz się ze słowami prezesa PiS, że opozycja chciała dokonać puczu - pytana na swojej stronie internetowej Polsat News. Jedna z "wiodących stacji telewizyjnych", które chcą nas przekonać do tego, że uprzednie przygotowanie logistyczne "spontanicznych protestów" i natychmiastowe wsparcie medialne z kraju i zagranicy, głównie z Niemiec, świadczą o spontanicznej i szczerej naturze protestów w obronie "wolności mediów" i "demokracji". Zdaje się jednak, że wynik sondy im się nie spodoba.
 
http://www.tysol.pl/zdj/zdjecie/3446

 


screen Polsatnews.pl
Nie spodoba im się, bowiem 75% uczestników sondy odpowiedziało, że TAK, zgadza się ze słowami Jarosława Kaczyńskiego o tym, że "opozycja" chciała dokonać puczu (za pomocą uniemożliwienia uchwalenia budżetu), a tylko 25% było przeciwnego zdania. W sondzie wzięło udział  2220 uczestników (wyniki na godzinę 21.20). Wyniki sondy ogłaszane są w programie "Tak czy Nie" i przestają być wtedy widoczne na stronie

Źródło: Polsatnews.pl

Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1132 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:40

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1133 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 08:04

Znalezione w komentarzach:

 

http://zmianynaziemi...za-sie-do-ziemi

Czyżby masoneria wraz swoimi oddanymi coś knują albo odwrócenie uwagi….

 

Endof_Times1.jpg

 

 

 

 

Endof_Times2.jpg#1134 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 15:33#1135 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 16:39

 #1136 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 12:03


 • fantom (ista) lubi to

#1137 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:07

GW/KOD/PZPR/PO/N. to NIEUSTANNE SZYDERSTWO z POLSKOŚCI!

 

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 600: Zły rok dla Demokracji


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1138 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 4371 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:44

hw-1.jpg Wielka Brytania odtajniła dokumenty o Polsce z lat 1988-89. Jest informacja o pomocy Sorosa i nieformalnych ustaleniach przy Okrągłym Stole
Opublikowane 2016/12/31

w III RP/Polska Ludowa

 

W piątek opublikowano wewnętrzną korespondencję brytyjskiego rządu z lat 1988-89. Kilka faktów, które wynikają z odtajnionych dokumentów jest niezwykle ciekawych…

 

Poniższy dokument pokazuje, że Bronisław Geremek był przekonany, iż najlepszym kandydatem na kluczowe stanowisko szefa MSZ jest Tadeusz Olechowski, pełniący tę funkcję w rządzie komunistów.

p-10.jpg

Bronisław Geremek poszukiwał również rady, jak poradzić sobie ze zwolnieniami w przemyśle metalowym i górnictwie.

p2-1.jpg

 

Geremkowi sen z powiek spędzają wzrosty cen podstawowych produktów, które mogą doprowadzić do niepokojów społecznych. To znacznie groźniejsze niż opozycja ,,twardogłowych” z PZPR czy Związek Sowiecki. Zmiana systemu może dokonać się w oparciu o reformę ekonomiczną, a ta z kolei wymaga pomocy z zewnątrz. Jest wiele pomysłów takiej pomocy, w tym przede wszystkim oferowana przez George’a Sorosa.

p3.jpg

Geremek przyznaje, że wybór Jaruzelskiego na prezydenta to jeden z elementów umowy okrągłostołowej, która nie znalazła odzwierciedlenia w oficjalnych dokumentach.

p5.jpg

źródło: Twitter / National Archives

http://niezlomni.com...okraglym-stole/


Phoenix_thumb.jpg  

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

Na pohybel zdrajcom!


#1139 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 364 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 11:59

ZDRADA jest najgorszą rzeczą ze wszystkich jakie istnieją we wszechświecie. Dlaczego Chrystus mówiąc - jeden z was mnie wyda nie zapobiegł powieszeniu się Judasza? Dlaczego zostawił go samemu sobie? Bo tamten popełnił niedopuszczalną skrajnie podłą rzecz.#1140 OSTOJA2

OSTOJA2

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 1460 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 18:11

Co ma na myśli Sienkiewicz? "Nie będzie żadnego państwa polskiego. (…) Przyjdzie ktoś z zewnątrz i zarządzi tym burdelem"

opublikowano:

25 minut temu · aktualizacja:  

 

8bbfa0f8c35249929ebbd8701ebdbdc3.png
 

Za jego czasów podpalano budkę pod rosyjską ambasadą, potem twierdził, że Polska to „ch…, d… i kamieni kupa”, a teraz wieszczy, że nasz kraj to „burdel”, który będzie zarządzany przez „kogoś z zewnątrz”. Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych za czasów Donalda Tuska staje się swoją własną karykaturą.

 

http://wpolityce.pl/...zi-tym-burdelem

Similar Topics Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Inne serwisy: IFD, BrandSpy