Skocz do zawartości
Zdjęcie

Manipulacja w mediach


1034 odpowiedzi w tym temacie

#51 Klejcun

Klejcun

  jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 38 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 21:47

Tylko ciekawe czemu media Tuska nie szanują poglądów innych mediów

a jakie to sa media Tuska ? bo np. TVN czy GW to media komuchow, gdzie po Tusku sie jedzie jak nigdzie indziej

#52 Vetinari

Vetinari

  Jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 8439 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 22:49

OK, ale nie nazywajmy danego portalu portalem, na którym panuje wolność słowa. Mówmy wprost o portalu, który popiera konkretną opcję, albo o portalu który ma za cel zniszczenie konkretnej partii, osoby, stanowiska. Tylko, że każdy portal, czy gazeta ma "niezależnych" specjalistów, którzy zawsze idealnie wpisują się w linię polityczną portalu, gazety...Aight?

Chyba nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Pierwszy lepszy art jaki znalazłem.

http://wiadomosci.onet.pl/fts.html?q=PO

ale nie , to niemożliwe. w Onecie piszą niepochlebnie o PO . A juz sobie przypomniałem , jaka była zwyczajowa argumentacja w takich przypadkach "muszą czasem napisać coś na PO ". I komentarz. http://wiadomosci.on...GZvcnVtMDAxLmpz
Typowy koment człowieka cierpiacego na postkomunistyczna sraczkę. Ale jakoś go nie usunęli. Toż to manipulacja jak cholera.
A tu kolejna manipulacja
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1NTE4NzA0MywxNDc4NjY0NTYsNjM1MzMwMiwwLGZvcnVtMDAxLmpz
i następna
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1NTE4NzEyMSwxNDc4NjY2MjUsNjM1MzMwMiwwLGZvcnVtMDAxLmpz


TVP tylko za to że Farfał był skrajnym nacjonalistom podczas swojej młodości, kiedy obce mocarstwo dobierało nam się do d.

To jest fakt , nie będę zaprzeczał. Ale wcale mnie on nie dziwi. tego ,że tusk będzie chciał rozpieprzyc TVP to się spodziewałem od afery z pati .

sugeruję się zastanowić, czy proces wytoczył Kaczyński, czy proces wytoczyło PAŃSTWO POLSKIE? (Mówie o procesie tego pijaczka z dworca)

Zgadzam się z Tobą w pełni. Przykład tego procesu podałem dla ludzi którzy uważają PO za zło wcielone przez akcję z babką od kostki masła. Tam też proces wytoczyło państwo polskie. Ale jakoś o tym zapominają .

Dlaczego nie szuka się np. pedofilów w mediach Tuska?. Pamiętam rządy PIS, kiedy Ziobro szukał agentów i przestępców w opozycji, teraz PO/media Tuska działają dokładnie w ten sam sposób.

Eee co ma piernik z pedofilem do wiatraka?


Podobno w USA każda telewizja musi otwarcie przyznać się do swoich preferencji politycznych, dlaczego nie ma tak w Polsce?


Zapytaj fanów TS. Dowiesz się ,że w stanach rządzi NWO i ten obowiązek jest jedną z metod kontroli. A ,że my jesteśmy ostatnim bastionem wolności to jeszcze nas to nie dotyczy.

TVP zawsze było i będzie tubą propagandową tego rządu, który wybiera do niej władze. Nikt o zdrowych zmysłach nie robi z wroga prezesa TVP i tak jest wszędzie. Tak samo było za czasów SLD (Kwiatkowski), za czsów PiS (Urbański), tak samo będzie za czasów PO i jej "Nowej idealnej ustawy medialnej", która będzie piała z zachwytem, jak prezydent TUSK "nicnierobi". Mogę się z Tobą założyć o każdy pieniądz, że nie takie rzeczy jeszcze przed nami w publicznej TV. Dopóki ustawy medialne piszą politycy (czy nawet "niezależni" specjaliści, ale takich nie ma przecież) dopóty TVP zawsze będzie prorządową tubą propagandową każdej jednej władzy. Chyba, że wydłuży się kadencje człownków KRRiTV na 8 lat wtedy przez 8 lat będziemy mieć propagandę sukcesu (gdy wygra partia, która nominowała członków KRRiTV) lub propagandę porażek i przemilczeń sukcesów (jeżeli u władzy będzie akurat nie ta partia co "trzeba").

Czy to znaczy, że TVP trzeba zrównać z ziemią i zaorać pole? Przecież masz wybór czy chcesz oglądać TVP, czy TVN - jedno i drugie to propaganda.

Jaki z tego morał?? Do każdej TV, gazety czy portalu należy podchodzi z OLBRZYMIĄ rezerwą i pamiętać, że KAŻDA TV, gazeta czy portal REPREZENTUJE JAKĄŚ OPCJĘ POLITYCZNĄ (niezależnie czy prywatna, czy państwowa). Trzeba się z tym pogodzić bo rozwiązania poprostu NIE MA. KAŻDY CZŁOWIEK/PREZES MA JAKIEŚ POGLĄDY!


No! nareszcie sensowna stwierdzenie ,z którym się w pełni zgadzam. BTW gdybym był kimś pokroju Durczoka i zapłacili mi tyle samo co jemu to bym z miejsca pokochał PiS , i byłbym w tym bardzo przekonywujący.

#53 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 23:07

a jakie to sa media Tuska ? bo np. TVN czy GW to media komuchow, gdzie po Tusku sie jedzie jak nigdzie indziej

Klejcun jesteś pewien, że te same media oglądasz co ja?
W TVN sie jedzie po Tusku jak nigdzie indziej? W porównaniu do kogo/czego?

Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że GW i TVN zajmują się głównie "jazdą na Tuska" co jest oczywiście bzdurą... dowód? Obejrzyj choćby "Szkło Kontaktowe", gdzie 3/4 czasu poświęca się Jarosławowi Kaczyńskiemu, Lechowi Kaczyńskiemu, PiS, Radiu Maryja itp., a o Tusku się ledwo wspomina (jak już się zdarzy to się zmienia szybko temat <<"zmień temat">> ).

Mówiąc "Tuskowe media" nie ma się na myśli Donalda vel Premiera, tylko Platformę Obywatelską, która jest wspierana przez te media ile się da... dowód?
Zapoznaj się tym tekstem:
http://www.porazka.net/doplacamy-do-unii-europejskiej/

Krótki cytat:
"W wyniku nieudolności rządu Donalda Tuska spełniają się najgorsze przepowiednie eurosceptyków. Nie dość, że urzędnicy z nadania PO–PSL pozyskali ze środków unijnych o 20 mld zł mniej, niż zakładał budżet, to jeszcze w ciągu ostatnich pięciu miesięcy Polacy dopłacili do Unii Europejskiej ponad 1,5 mld zł!"

Nie słyszałem o tym w GW, ani w TVN nawet słowa. Dlaczego?

http://www.tuskwatch.pl/index.php/2009/03/31/karty-kredytowe-po-wydaje-tyle-samo-co-pis/comment-page-1/#comment-23926

"“Dziennik”: Po słynnym raporcie, który dotyczył wykorzystania kart przez urzędników z rządu Prawa i Sprawiedliwości, prześwietleni przez minister Piterę zostali urzędnicy z ekipy Donalda Tuska.

“Dziennik” dotarł do kilkunastostronicowego raportu na temat plastikowych pieniędzy, który powstał w departamencie kontroli i nadzoru kancelarii premiera.

Wynika z niego, że urzędnicy coraz rzadziej używają kart. W czasie rządów PiS mieli do dyspozycji 223 karty, a skorzystało z nich 221 osób. Teraz liczba kart spadła do zaledwie 86. Kwoty wydatków są jednak podobne - rząd PiS przez dwa lata wydał 1,4 mln zł, ekipa Donalda Tuska w 14 miesięcy zapłaciła 750 tys. zł.

Rządowi audytorzy dopatrzyli się także wydatków na cele prywatne. Nie ujawnili jednak, kto i za co płacił. Zakwestionowano ponad 8 tys. zł. Pieniądze zostały już zwrócone."


Dlaczego nie słyszałem o tym w TVN lub nie czytałem w Wyborczej?

Nadal twierdzisz, że po Tusku się jedzie w tych mediach, jak nigdzie indziej?

#54 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 31 marzec 2009 - 23:16

Hura! czasem nawet piszą, ale znaaaaaaacznie rzadziej. Ups była już o tym mowaGdyby jednak 100% mediów była po stronie rządu, pisali by jeszcze mniej lub wcale, a tak to jest zawsze strach że niepokorne media odkryją prawdę i wtedy takiemu Onetowi było by łyso.

Co do komentarzy, fakt niektóre nawet są, ale z popularności Onetu w googlach wynika jednak że większość zostaje usunięta.
[http://www.google.pl...tnG=Szukaj&lr]=
Trzeba wziąć też pod uwagę że ci ludzie, którzy piszą o tym że doświadczyli cenzury to nie są wszyscy, lecz nie wielka część.
Wkleję (jeszcze raz) ten link:
[politician.w.interia.pl/]
Jeśli on nie dowodzi cenzury to co?

Mało tego są inne sposoby manipulacji, np przetrzymywanie postów, o którym można poczytać choćby tu
[http://www.pis.org.p...rum.php?f=7,95]
Sam też tego doświadczyłem. Moje posty neutralne politycznie pojawiały się w przeciągu minuty, za to posty przeciw rządowi, czy UE w czasie min. godziny do pięciu i więcej godzin.

Eee co ma piernik z pedofilem do wiatraka?
A co ma piernik z nazistom do wiatraka? Dlaczego inne media pyskując na TVP nie sięgały po merytoryczne argumenty, tylko wywlekły brudy z czasów młodości Farfała?

Zmieniony przez - fallout152 w dniu 2009-04-01 00:18:35

t2742732_jqicu.gif


#55 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 23:25

Wkleję (jeszcze raz) ten link:
[politician.w.interia.pl/]
Jeśli on nie dowodzi cenzury to co?SOGacz oczywiście leci :)

Edit: Nie moge już przyznać :/

Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-04-01 00:26:00

EDIT2:
Szkoda dodawać nowy post więc edytuje.
Przykład manipulacji, wręcz kłamstwa, które się wałkuje i powtarza w kółko tak, że ludzie zaczynają w to wierzyć:

"Od dłuższego czasu trwa spór o termin wejścia Polski do strefy euro. Entuzjaści - tak politycy jak i komentatorzy – którzy chcieliby aby w Polsce wprowadzono euro jak najszybciej , zarzucają rządowi PiS / 19.10 2005 – 16.11 2007/, że „przespał” taką szansę.

W dzisiejszym /5.02.09/ dzienniku „Fakt” Monika Olejnik pisze:

/…/„Szkoda, że PiS nie kiwnęło palcem, by przygotować Polskę na przyjęcie euro, że zmarnowało dobrą koniunkturę”/…/

W dzisiejszej „Gazecie Wyborczej” Agata Nowakowska i Dominika Wielowieyska w wywiadzie z prof. Adamem Glapińskim stwierdzają:

/…/ „Rządy PiS przespały najlepszy czas na wchodzenie do strefy euro. I za te zaniechania płacimy dziś wysoka cenę/…/ Gdyby PiS realizował plany premiera Belki, bylibyśmy już w euro /…/

...a prawda...
(...)
1) bajka nr 1 - PiS przespał okres, gdy mogliśmy wejść do korytarza walutowego, a w konsekwencji zameldować się w eurozonie już teraz, niczym Słowacja.

Bzdura! Żeby wejść do ERM2, trzeba spełniać odpowiednie kryteria, np. dotyczące deficytu budżetowego. Polska wypełniła te kryteria - dzięki zresztą rządom PiS - dopiero w czerwcu 2008. Ale rząd PO wtedy akcesu do ERM2 nie zgłosił, choć kryzysu nie było...
(...)
bajka nr 5 - możliwa jest „szybsza droga do euro”, a więc faktyczne złagodzenie kryteriów wejścia do tzw. korytarza ERM2

Na to potrzeba by było jednomyślnej (!) zgody 27 państw UE na zmianę traktatu z Maastricht - a to political fiction. Nie mówiąc już o konsekwencjach gospodarczych: narażenie w wyniku „popuszczenia” kryteriów na... spekulacyjny atak na euro - do czego oczywiście instytucje unijne nie dopuszczą."

Źródło: http://www.pis.org.p...le.php?id=14599
Oczywiście złośliwi powiedzą, że źródło PiS jest źródłem o nikłej wiarygodności... ale tak samo można mówić o każdym innym źródle...

Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-04-01 01:03:22

Fallout152 dzięki za SOG'a niestety nie moge odbić

Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-04-01 01:05:46

#56 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 01 kwiecień 2009 - 00:49

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

Fmmmm... jak wiadomo takie tematy są pożywką dla wszelkiej maści anty-kleryków i innych lewusów. Ciekawe jest to że Gowin stara się zdobyć poparcie żerując na ostatnio nasilającej się antykatolickiej tendencji. Jednak chciałbym zwrócić uwagę na coś innego, otóż jak widać WP umieściła ten sam artykuł w dwóch działach po to by przyciągnąć do niego większą uwagę.

Od dzisiaj, za każdym razem, kiedy będę zakładał nowy temat, zrobię dubla w Ciekawostkach

t2742732_jqicu.gif


#57 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 01:01

"Szef IPN: Kwaśniewski to TW "Alek"

Trzeba zburzyć Pałac Kultury; Kwaśniewski nie jest w stanie nikogo obrazić, bo był komunistycznym aparatczykiem gwarantującym Sowietom przynależność Polski do ich imperium; a o tym, co robi IPN, nie będą decydowały interesy grup politycznych - te wyjątkowo ostre stwierdzenia padły w wywiadzie dla "Polski", którego udzielił prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka.

Zdaniem Janusza Kurtyki polskim politykom brakuje odwagi, by rozliczyć się z przeszłością czy skutecznie sprzeciwić się koncepcjom Eriki Steinbach.

Twierdzi, że IPN jest ostoją podstawowych standardów etycznych i patriotyzmu. Zgodnie z tym przekonaniem Janusz Kurtyka twierdzi, między innymi, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski to TW "Alek".

Wywiad z Januszem Kurtyką w dzisiejszej "Polsce"."

http://wiadomosci.onet.pl/1944664,11,item.html

JEŻELI TO PRIMA APRILISOWY ŻART TO IDEALNIE WPISUJE SIĘ W TEN DZIAŁ!!!

Sądze, że to obrzydliwy żart. Dlaczego?
Wywiad z Januszem Kurtyką w dzisiejszej "Polsce".
Nie ma czegoś takiego jak "Polska" (tygodnik, dzienik, kwartalnik?). Jest "GAZETA POLSKA", ale na jej stronie cisza na ten temat.

Jaki cel tego pożal się Boże żartu?
Zasianie nienawiści do IPN-u i do Kurtyki (wybielenie Kwaśniewskiego, że niby, że był agentem to taki żart-nawet jeżeli naprawdę nim był). Preludium do likwidacji IPNu??

Cel osiągnięto (niektóre komentarze):
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1NTIxNjQyOSwxNDc5NDE0MjMsNjM1NzUwMSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1NTIxNjU3NiwxNDc5NDE4MTIsNjM1NzUwMSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

To co się dzieje w mediach to już nie MANIPULACJA, a PATOLOGIA.

EDIT: OK, ZNALAZŁEM TEN WYWIAD NA TEJ STRONIE:

http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/100410,wywiad-z-januszem-kurtyka-prezesem-ipn,id,t.html


COFAM WSZYSTKO CO NAPISAŁEM POWYŻEJ, BYŁEM PEWIEN, ŻE TO PRIMA APRILISOWY CHAMSKI ŻART!
PRZEPRASZAM


Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-04-01 13:36:25

#58 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 01 kwiecień 2009 - 12:38

Co do mojego postu z WP, w którym zażartowałem o pensji minimalnej 20tys. to jednak jest! Powiadomienie o moderacji przyszło dlatego że zrobiłem dubla.

Coś jednak musi być na wątrobie, duble to zjawisko nade częste na WP a jednak zostają.

A czemu zrobiłem dubla? O tuż mam wrażenie(mogę się mylić) że niektóre moje posty nie dochodzą i nie mam powiadomień o moderacji. Oczywiście prawdopodobne jest to że zamiast wyślij kliknąłem X(zamknij stronę), ale wątpię.

Parę razy nie mogłem się też zalogować i bynajmniej nie z powodu bana lecz awarii.

Czym więc tłumaczyć takie błędy?
Jest to dość niepokojące, znam pewien oszukańczy program, do wyłudzania pieniędzy i tam wszystkie oszustwa tłumaczą tym że jest to wersja beta. W przypadku tego programu jest to bzdura, bo jego twórca/twórcy wypuścili już kilka innych takich programów.

Mam nadzieję że WP jest na prawdę betą i jest to wytłumaczeniem dla znikających postów i awarii.

t2742732_jqicu.gif


#59 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 01:39

fajna ta nagonka ostatnio n a IPN się zrobiła w tv, aKWaśniewski to najlepszy, sam się dziwię jak tki ktoś moze tak oczerniac IPN, choć dlaczego to robi to wiem doskonale:)
Dla mnie to nei tylko agent TW co tam małe piwo jest, ale tez były agent KGB niestety;)

#60 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:46

http://katowice.nasz...nia/981972.html
Dziś już drugi a jeszcze wkręcają.

UPS to chyba jednak nie jest żart
a to jest Polska http://www.polskatim...ziennikzachodni

Zmieniony przez - fallout152 w dniu 2009-04-02 13:55:45

t2742732_jqicu.gif


#61 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:37

Zyzak obronił pracę na Uniwerytecie Jagiellońskim, a powieszą Kurtykę i IPN

Na szczęście jest ustawa, która mówi o tym, że posłowie nie mogą usunąć Kurtyki bez wniosku zarządu IPN... o ile nie zmienią ustawy .

Zacietrzewienie "polskich" władz w niszczeniu polskiej instytucji jest doprawdy zadziwiające. Odnoszę wrażenie, że najwięcej głosów mówiących o tym, iż IPN to ZUUUUOOOO pochodzi z ust agentów.

#62 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 02 kwiecień 2009 - 19:32

Toć likwidacja IPN jest wolą narodu Polskiego, wszystkie sondaże na to wskazują.

t2742732_jqicu.gif


#63 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 21:09

oj ręce opadają na to;)

#64 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 02 kwiecień 2009 - 21:59

Cud!
Udało mnie się zamieścić komentarz błyskawicznie, nawet go nie sprawdzili.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-SLD-awantura-o-wyborczy-szyld,wid,11003691,wiadomosc.html

Próbowałem znów ale już nie nie ma tak dobrze.

Na bank mieli jakąś awarię, bo innaczej czegoś takiego by nie puścili.
http://wiadomosci.wp.pl/opinie.html?wid=11002938&kat=1342&title=Zostalo-sto-dni-by-uratowac-swiat&oid=5210791

Zmieniony przez - fallout152 w dniu 2009-04-03 01:03:31

t2742732_jqicu.gif


#65 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 03 kwiecień 2009 - 00:35

Już wszystko po staremu.Czy "pijany ryj" jest przegięciem? Nie wydaje mi się, tym bardziej że puszczane są najcięższe wulgaryzmy. Może nie zawsze aż tak ciężkie jak ten w ostatnim linku, ale są.
Albo to, sponsorowane linki zawsze będą starały się nas odwieźć od Tuska i Kwasia, do Kaczyńskich.

Kwaśniewski >> Kaczyński(a gdzie Tusk?)

Tusk >> Kasia Tusk, Donald Tusk, Giertych, Lepper (co mnie obchodzi Lepper, kiedy szukam grafik z Tuskiem?)

Kaczyński >> Jarosław Kaczyński, Rydzyk(nie dość że brakuje innych polityków, to jeszcze wmawia się nam że Kaczyński=Rydzyk)
Tego już nawet nie chce mnie się komentować.

t2742732_jqicu.gif


#66 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 03 kwiecień 2009 - 21:23

Jak oceniasz działalność IPN?
Dobrze 35%
Źle 62%
Nie mam zdania 3%

Brawo aż tak zafałszowanego sondażu jeszcze nie widziałem.

http://wiadomosci.wp.pl/pid,11007330,ankieta.html


t2742732_jqicu.gif


#67 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 10:26

fallout
Moim zdnaiem nie musza być az tak mocno zafałszowane, w tv jest taka propaganda oszczerstwa i nagonka n aIPN, że ludzie już w to wierzą, wierzą w to ,że Lech świety, kwach święty a ipn to instytucja polityczna, jeśli ludzi się dalej beda dawac tak manipulować to się obudzą w państwie totalitarnym, ale jeśłi im to pasi to ok, tylko czemu ja mam szukac za jakiś czas wolnosci w Chinach a nie tutaj, wolałbym tutaj ;)

#68 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 04 kwiecień 2009 - 14:08

...nie musza być az tak mocno zafałszowane, w tv jest taka propaganda oszczerstwa i nagonka...

Prawdopodobnie za jakiś czas będziemy tak rozmawiać o wyborach.

t2742732_jqicu.gif


#69 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 05 kwiecień 2009 - 21:12

Poziom komentarzy na WP sięgnął dna. 90% komentarzy to chyba samo PO wypisuje, przy wsparciu "lewicy bez cenzury".

Mieszanka kłamstw, propagandy i debilizmu. POlityka na WP mnie już nie interesuje.

t2742732_jqicu.gif


#70 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1067 postów

Napisano 05 kwiecień 2009 - 22:47

Dobra panowie jak zrobicie zrzute to się przejadę do tego polskiego Betlejem i ustalę czy faktycznie te Wałęsy to byli żuliki.. a tak szczerze to mnie nawet to ciekawi … opis jaki podany jest w ostatniej publikacji, z którym się nasz święty za życia wódz nie zgadza, widziałem kiedyś w jakimś wycinku prasowym z 1989 roku, opublikowany tuż przed wyborami po okrągłym stole. Ale kto tam by dawał wiarę jakiemuś komunistycznemu szmatławcowi w tamtym czasie. No więc txt powędrował do kosza.

#71 Klejcun

Klejcun

  jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 38 postów

Napisano 06 kwiecień 2009 - 00:20

fallout, wyjmij glowe z czarnego, nie doszukuj sie bialego w gownie, tylko wejdz na drzewo i dostrzez tez ze istnieje cos takiego jak rozne kolory

#72 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 06 kwiecień 2009 - 19:18

Czego ty ode mnie chcesz? Wszystko udokumentowałem, setki ludzi podziela moje zdanie.

Cieszy mnie też wsparcie Looka, który otwarcie oznajmia że w nic nie wierzy, on też nasłuchał się Rydzyka

POzDrAWiam dZIeCi nEo

t2742732_jqicu.gif


#73 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 06 kwiecień 2009 - 20:54

fallout
Mną sie nie wspieraj bo dla klejcuna to ja jestem pierwszy manipulator rzeczpospolitej;)
Co oczywiście w jego ustach brzmi jak komplement:D
A tak naprawdę to kwestia postrzegania rzeczywistości, choc faktycznie jednak to nie ma co popadać w skrajnosci:)

#74 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 856 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 06 kwiecień 2009 - 21:03

Akurat teraz nie próbuje się nikim wypierać, ale aż brak mnie słów na bezmózgowie niektórych osób. Jak ktoś ma inne zdanie niż oni, to od razu musi być moherowym beretem.

Swoją drogą to nawet nie jest offtop, to jest świetny przykład myślenia kogoś, kto jest całkowicie zmanipulowany przez lewacką propagandę.

t2742732_jqicu.gif


#75 look83

look83

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 2497 postów

Napisano 06 kwiecień 2009 - 21:21

fallout
ja tam neipatrze kto lewak prawak itd.:)
Bo PIS też potrafi być np. marionetką zaczepną usa w sprawie rosji;)
a ogolnei to wiem,z e ciezko, ale staraj się nei przejmowac ślepotą innych, na siłe i tak ich nei oswiecisz;) Kto chce to dojrzy.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development