Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rządy PO - rozliczanie - część 2


4358 odpowiedzi w tym temacie

#26 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 873 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 08 maj 2009 - 22:39

To już wiem czemu politycy w Polsce najwięcej zarabiają

t2742732_jqicu.gif


#27 Fluff.y

Fluff.y

  1

 • Members
 • PipPip
 • 24 postów

Napisano 08 maj 2009 - 22:44

Tylko, że oni mają co innego upośledzone - kręgosłup moralny.

#28 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 09 maj 2009 - 11:06

"Bo niby czym szzwaczka z łodzi wypruwająca z siebie flaki przez kikadzisat lat jest gorsza od górnika i stoczniwca?
(...)
*******ić stocznie i cały uprzywilowany przemysł!!!"


KeniG,
Szwaczka nie różni się niczym od górnika i stoczniowca, poza tym że szwaczka nie zginie od tąpnięcia, wybuchu metanu czy pylicy płuc. Szwaczka nie ma też kontaktu z toksycznymi oparami ze spawarek

Zapominasz też, że stocznie i górnictwo to sektory strategiczne, czyli z punktu widzenia bezpieczeństwa kraju istotne dla jego funkcjonowania wrazie "W".
Likwidacja stoczni, górnictwa, hutnictwa, sprzedaż ostatniego Polskiego banku (PKO BP), sprzedaż firmy sektora energetycznego PKN ORLEN) więc też strategicznego - w imię urojonej liberalizacji i prywatyzacji na siłę to DZIAŁANIA NA SZKODĘ PAŃSTWA I OBYWATELA RP!

#29 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 09 maj 2009 - 12:47

Black_ass po co odpisujesz na takie bzdurne posty
P.S fajny avatarek

#30 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 09 maj 2009 - 13:18

Dzięki
Miałem lepszy, ale kazali zmienić

A odpisuje, bo nie zgadzam się z tezami KeniG
_______________________________________________________________________
CZAS POKOJU I WOLNOŚCI WEDŁUG POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTII OBYWATELSKIEJ

Ta koalicja, ten rząd są po to, aby nikt w Polsce nie odważył się więcej przeciwstawiać wolności i solidarności - mówił w swoim exposé premier. Wydarzenia ostatnich dni pokazują niczym papierek lakmusowy prawdziwe intencje i cele rządu Donalda Tuska. Priorytetem jest zawłaszczenie jak największej przestrzeni państwa, likwidacja realnej opozycji i zniszczenie wszystkich stref wolności, które mogłyby stanowić konkurencję dla głównego nurtu ideologicznego Platformy Obywatelskiej.

Awantura, jaka wybuchła wokół publikacji Pawła Zyzaka Lech Wałęsa. Idea i historia, stanowiła doskonale zaplanowaną i prowadzoną akcję polityczną, służącą właśnie tym celom. Dzięki niej Donald Tusk mógł otworzyć nowy front walki ideologicznej, piekąc na jej ogniu wiele pieczeni naraz.

Po pierwsze, w obliczu bezradności własnego gabinetu na polu walki ze skutkami kryzysu, głośny temat zastępczy, przykrywający niekompetencje i bierność rządu, był dla niego chwilowym wybawieniem od niewygodnych problemów społeczno-gospodarczych.

Po drugie, charakter nowej, pokojowej strategii PiS i będący jej wynikiem brak możliwości spychania odpowiedzialności za niepowodzenia rządu na Jarosława Kaczyńskiego spowodował, że trzeba było znaleźć detonator. Temat, który rozpętałby polityczną wojnę z PiS-em.

Po trzecie, Donald Tusk dzięki wywołaniu awantury wokół książki Pawła Zyzaka mógł ustawić do pionu środowisko akademickie, pokazując, co może grozić naukowcom, którzy tworzą i wspierają projekty niezgodne z linią ideologiczną rządu.

Po czwarte zaś i najważniejsze - wytworzono sztucznie klimat i argumentację, dzięki której Platforma Obywatelska będzie mogła zawłaszczyć w najbliższym czasie IPN.

Groźba zawłaszczenia Instytutu Pamięci Narodowej przez ekipę Donalda Tuska jest jak najbardziej realna, premier zapowiedział już bowiem zmianę ustawy o IPN, a w swoich wystąpieniach wielokrotnie podkreślał potrzebę jego `odpolitycznienia'. Jego partyjni koledzy nie omieszkali przy tym zasugerować, że IPN stanowi `PiS-owską przybudówkę'.

Zapomnieli jednak dodać, że Janusz Kurtyka został wybrany na prezesa IPN dzięki Platformie, która forsowała jego kandydaturę. W PiS-ie zdania na temat obecnego prezesa IPN były wówczas podzielone. Dziś Donald Tusk już o tym nie pamięta, najprawdopodobniej dlatego, że Janusz Kurtyka unika politycznych identyfikacji i stara się kierować instytutem tak, aby prezentował on obiektywną prawdę historyczną, bez względu na to, czy jest ona wygodna dla formacji rządzącej, czy też nie. Nie ulega politycznym naciskom i nie boi się poruszać tematów niewygodnych dla wszystkich środowisk politycznych w kraju.

Także dla PiS, jak w przypadku publikacji dokumentów dotyczących współpracy z SB europosła Marcina Libickiego, czy dla Kancelarii Prezydenta, jak w przypadku upublicznienia teczki ministra Mariusza Handzlika. Na czym miałoby więc polegać `odpolitycznienie' IPN przez ekipę Tuska? Czy na pozbyciu się z funkcji prezesa niezależnego historyka i zastąpieniu go partyjnym aparatczykiem?Jeśli tak, byłby to groźny precedens. Oznaczałby bowiem, że partia rządząca wkracza do niezależnych instytucji publicznych i próbuje wykorzystać je do swoich celów politycznych. Pokusa jest wielka, ponieważ akta IPN w rękach nieodpowiedzialnych polityków mogą stanowić potężny oręż. Dlatego też krytykę premiera względem IPN poparła tak znaczna grupa byłych TW i KO, z `Alkiem' i `Bolkiem' na czele. - Chcę zaapelować do pracowników IPN i historyków, aby nie nadużywali środków publicznych, bo nie będą mogli ich w przyszłości używać - groził w zeszłym tygodniu, marszcząc czoło, Tusk. Słowa te same w sobie stanowią niebezpieczny precedens. Premier w ten sposób dał wyraźny sygnał, że `nieprawomyślne' badania naukowe mogą się zakończyć odebraniem środków publicznych instytucji, która zdecydowałaby się je prowadzić.

Kolejnym niebezpiecznym akcentem całej sprawy był fakt, że minister nauki i szkolnictwa wyższego zdecydowała się wysłać kontrolę na wydział historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podobnie jak w przypadku IPN, tak i tu został wysłany sygnał, że prowadzenie niezgodnych z linią ideologiczną rządu badań naukowych może skończyć się odebraniem funduszy dla uczelni. - Polacy mają prawo do władzy, która nie ma zamiaru narzucać, kontrolować każdego fragmentu ich życia - to słowa Donalda Tuska wypowiedziane podczas exposé. Jak się mają do tego, co wydarzyło się w ostatnich dniach?

Rządy miłości przy użyciu prokuratury

Rząd Donalda Tuska nie tylko wprowadza cenzurę, ogranicza swobodę badań naukowych i szantażuje niezależne instytucje. Nie waha się także podważać legalności władzy prezydenta i sabotować jego działań na arenie międzynarodowej. Próba niedopuszczenia do wyjazdu Lecha Kaczyńskiego na posiedzenie Rady Europejskiej poprzez odebranie mu samolotu, publiczne sugerowanie, że prezydent nie ma prawa prowadzić samodzielnej polityki zagranicznej, słowa Zbigniewa Chlebowskiego o postawieniu prezydenta przed Trybunał Stanu za niewykonanie nieistniejącej instrukcji rządu, zwolnienie szefa prezydenckiej ochrony wbrew woli Lecha Kaczyńskiego po incydencie w Gruzji czy w końcu ograniczanie funduszy na działanie prezydenckiej kancelarii - to tylko niektóre z serii przykładów, jakie można by przytoczyć. Rząd miłości, prawdy i uczciwości nie wahał się także przy użyciu prokuratury i służb specjalnych sabotować, a w rezultacie brutalnie przerwać działania Komisji Weryfikacyjnej WSI. Miało nie być widowiskowych wizyt ABW o szóstej rano w mieszkaniach osób, co do których winy nie ma żadnych dowodów.

Skończyło się spektakularnym skandalem. ABW wzięła udział w politycznej prowokacji, wymierzonej w członków Komisji Weryfikacyjnej. Nie omieszkano przy tym przeszukać piórnika wystraszonej dziewczynki i zrewidować, a następnie pozbawić kamery dziennikarzy. Innego z dziennikarzy zamknięto na podstawie zeznań niewiarygodnych byłych oficerów służb specjalnych i doprowadzono do próby samobójczej.

Miesiąc później wkroczono bez zgody prezydenta na teren jego kancelarii i w pośpiechu wywieziono akta Komisji Weryfikacyjnej. Byłych oficerów służb wojskowych Bogdan Klich uhonorował wysokimi stanowiskami w Ministerstwie Obrony Narodowej, a marszałek Sejmu Bronisław Komorowski przyjmował ich wielokrotnie w swoim gabinecie.

Domknąć system

Rząd Donalda Tuska nie ma też oporów w bezpardonowym zwalczaniu opozycji. Celem stał się były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, do walki z którym stworzono sejmową komisję ds. domniemanych nacisków i którego laptop poddawano serii kosztownych analiz, by zarówno w jednej, jak i drugiej sprawie ostatecznie niczego nie wykryć.

Podobnie kuriozalnie wyglądają działania minister Julii Pitery. Ściganie byłego ministra za zakup dorsza za pomocą karty służbowej i stworzenie raportu o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu CBA, który okazał się notatką niedostępną do dnia dzisiejszego opinii publicznej, mogą wydawać się śmieszne. Jeśli jednak spojrzymy na nie przez pryzmat kondycji państwa, przestaje być zabawnie.

Ostatecznie opozycję postanowiono wykończyć finansowo, odbierając jej dotacje z budżetu państwa. To, że za Platformą Obywatelską stoją biznesmeni pokroju Misiaka i Palikota, gotowi wpłacić do partyjnej kasy miliony złotych, jest już dzisiaj niezaprzeczalnym faktem. Czy będą to robić przy pomocy tzw. słupów, czy w inny, bardziej wyrafinowany sposób, nie ma większego znaczenia.

Istotne jest to, że obóz Tuska będzie miał środki na prowadzenie wojny propagandowej nieporównanie większe niż jego przeciwnicy. I nie będzie wówczas niezbędne przejmowanie władzy w publicznych radiu i telewizji. Nie trzeba będzie dokonywać skoku na dziennik `Rzeczpospolita' i starać się doprowadzić do bankructwa `Gazetę Polską'. Nie będą konieczne propagandowe pałowania spokojnych kibiców przez policję pod wodzą Schetyny, aby pokazać, że rząd walczy z bandytyzmem. Nie trzeba będzie korzystać z baz Bondaryka i zbierać wrażliwych informacji o obywatelach rękoma GUS. Nie będzie już także trzeba wysyłać na mównicę Niesiołowskiego, który z zaciętością PRL-owskiego działacza będzie nazywał niewygodnych naukowców `historycznymi szalbierzami', `politycznymi lizusami' oraz `moralnymi i intelektualnymi pierwotniakami'.

Ale nie zaszkodzi zabezpieczyć się na wszelki wypadek i domknąć system. Zdobyć nie tylko władzę polityczną, ale także władzę nad sercami i umysłami Polaków.

Władzę absolutną.......
Źródło:
http://infobot.pl/r/1d7P

Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-05-09 17:07:28

#31 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 873 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 09 maj 2009 - 20:48

Zdobyć nie tylko władzę polityczną, ale także władzę nad sercami i umysłami Polaków.

Komuniści i naziści, używali głównie siły, była też propaganda ale kiepska. Tusk to taka sama gnida jak i oni, jedyny powód dla którego ludzie Tuska nie strzelają do obywateli jest taki że ta metoda jest nieskuteczna.


//-------------------------------------------------
Siekiera, motyka, prawda szczera
Strach juz w oczach u premiera !
Przestraszony gniewem mas,
Wiec ucieka poki czas.
W Krakowie nasz premier chce sie schronic,
Bo stoczniowcy chca pogonic,
Chce na Wawel szybko zwiac
Co za premier ..... ... !

Jak tu byc i o czym snic,
Policja ma zwiazkowcow bic.
Zamiast rozmow pijar wciąż
Jezykiem syczy jak ten wąż.

Siekiera, armatka, woda, pała
Na zwiazkowcow sie przydała
Po głowach, po łapach dac im raz
I wystrzelic na nich gaz!
Schetyna, Arabski, Niesioł, Nowak,
Chca tu rządzic tak czy owak,
A Donald bezmyslnie patrzy w dal,
Prezydencki chce miec bal...

Jak tu byc...

http://www.tuskwatch.pl/twforum/index.php?showtopic=1309&st=520&#entry27627


Zmieniony przez - fallout152 w dniu 2009-05-09 22:19:58

t2742732_jqicu.gif


#32 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 09 maj 2009 - 22:45

nie kazali tylko poprosiłam mogłeś nie zmieniać zastosowalibyśmy standardową procedurę.
Dzięki za zmianę

Zmieniony przez - xami w dniu 2009-05-10 11:54:52

#33 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 09 maj 2009 - 23:18

HEHE, xami. Mogłem być uparty i powalczyć o wolność słowa, ale za bardzo lubie to forum Oczywiście poprosili, a ja jako że jestem ugodowy - zmieniłem Prosię bardzo

#34 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 873 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 09 maj 2009 - 23:50


t2742732_jqicu.gif


#35 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 10 maj 2009 - 00:06

fallout152 zajrzyj tutaj, bo toczy się ciekawa dyskusja odnośnie stoczni

http://www.insomnia.pl/Wybory_do_europarlamentu_2009-t612314.html

Nie sugeruj się nazwą tematu bo od 9 stron idzie offtop praktycznie wyłącznie o stoczniach Na szczęście merytoryczny i bez bluzg
___________________________________________________________________________

Premier pół-Niemcem?

Najbardziej znanym politykiem niemieckim, który występował w obronie rzekomo krzywdzonych Niemców, zamieszkujących w innych państwach, był kanclerz Adolf Hitler. Szczególnie martwił go los tych Niemców, którzy jakoby padli ofiarą Polaków oraz Czechów i byli przez nich tępieni. Wydaje się wręcz niewiarygodne, aby w 2009 roku znalazł się czołowy polityk RFN, a w dodatku Unii Europejskiej, który posługiwałby się językiem kanclerza III Rzeszy. A jednak na łamach "Rzeczpospolitej" (30.04. - 1.05.2009) można przeczytać obszerny, całostronicowy wywiad, w którym Martin Schulz tak mówi o premierze polskiego rządu Donaldzie Tusku:

"W Polsce bracia Kaczyńscy wykorzystują rewanżyzm historyczny dla celów politycznych. Sam Donald Tusk padł ofiarą tej strategii podczas kampanii wyborczej. Dziadek w Wehrmachcie - oto przykład rewanżyzmu. Już to, że Tusk jest pół-Niemcem, było powodem, aby go tępić. Na szczęście ludzie, którzy za tym stoją, zostali odsunięci od władzy w poprzednich wyborach i odesłani tam, gdzie jest ich miejsce: na pustynię".

Wypowiedź ta jest tak niesłychana, że skrupulatnie poważna redakcja "Rzeczpospolitej" określenie "pół-Niemiec" w odniesieniu do polskiego premiera uzupełniła przypisem: "w oryginale: halber Deutscher".

Martin Schulz jest jednym z czołowych polityków Republiki Federalnej Niemiec, a w Parlamencie Europejskim obecnej kadencji przewodniczy frakcji socjalistycznej z całej UE. Czy był to z jego strony jedynie lapsus polityczny, czy też "pocałunek śmierci" dla Donalda Tuska, który poklepuje po plecach niemieckich polityków i wymienia serdeczne uściski z panią kanclerz Angelą Merkel? Otwarte pozostaje jednak pytanie, czy tylko z powodu tych zewnętrznych serdeczności premier Tusk jest uważany w Berlinie za pół-Niemca.
(...)

Całość:
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5234&Itemid=1

Zmieniony przez - black_ass w dniu 2009-05-10 02:19:50

#36 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 10 maj 2009 - 15:22

Pan premier Tusk swoją decyzję zabił to święto - ocenił Władysław Frasyniuk przeniesienie obchodów święta 4 czerwca z Gdańska do Krakowa. W podobnym tonie wyraził się Jacek Kurski z PiS. - Ta decyzja jest histeryczna - stwierdził w programie "Kawa na Ławę". Tuska bronił jedynie Sławomir Nitras z PO, który powiedział, że szef rządu został do przeniesienia obchodów zmuszony.

http://www.tvn24.pl/0,1599530,0,1,tusk-zabil-swieto-4-czerwca,wiadomosc.html
Premier zabił święto


#37 xami

xami

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 36 postów

Napisano 10 maj 2009 - 15:40

"Do zwycięstwa w Europie, prowadzi nasza drużyna"
TUSK O EUROWYBORACH
http://www.tvn24.pl/0,1599551,0,1,do-zwyciestwa-w-europie--prowadzi-nasza-druzyna,wiadomosc.html

jak zwykle konfliktować w białych rękawiczkach, uczyc się Pisowcy


Droga Tuskaz jednym się nie zgodzę, PO nie przegra bo ludzie nie głosują na Tuska tylko przeciwko Kaczyńskim bo ci mają beznadziejny PR

#38 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 maj 2009 - 18:16

Ja właśnie lubię PiS który jest agresywny i kontrowesyjny.Nie lubię ładnie ulizanych rudzielców.

Zmieniony przez - wasiut15 w dniu 2009-05-10 19:20:01

#39 Klejcun

Klejcun

  jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 38 postów

Napisano 10 maj 2009 - 18:22

I w czym ta agresja sie objawia ? w szukaniu afer, zamiast zajmowania sie polityka ?

#40 antyUE

antyUE

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 486 postów

Napisano 10 maj 2009 - 18:24

Witam !
Zobaczcie jak się tworzy historię i fakty na zamówienie.
Niemal codziennie słychać,że uroczystości 4 czerwca 89 roku są 20 rocznicą pierwszych wolnych wyborów ! Pomijam jakość tej obecnej demokracji. Skupmy się na 89 r.,czy miały one nawet oficjalne atrybuty wolnych wyborów ! ? Przecież nawet komuna nie mówiła,że są to wolne wybory. Kto nie wierzy niech zadzwoni do Jerzego Urbana :D.
A dziś słyszę,że nawet maturzyści dostają pytania o wolnych wyborach w 89 r !

Idąc tym tokiem rozumowania to jednak prawda,że to Lenin dał Polsce wolność w 1918 roku,za co ta z niewdzięczności wywołała przeciwko tej młodej republice wolności wojnę. A może idźmy dalej jeszcze ? II wojna to była tylko nieudana próba wprowadzenia wspólnoty europejskiej,gdzie to polscy bandyci stanęli na drodze tak pięknej idei ? Paranoja ! Paranoja ? na pewno ?...
czy już działanie ministerstwa historii patrz 1984 ?

Ludzie na naszych oczach wciska nam się kit,a co wciśnie się tym,patrz wyżej, co są teraz małymi niemowlakami,jeśli nie postawi się temu tamy ?#41 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 10 maj 2009 - 18:35

Rostowski to EKONOMICZNY MORDERCA
przysłany przez korporację finansową JP Morgan załatwiono mu na szybko Polskie obywatelstwo jego zadaniem było wyprowadzenie setek miliardów z naszego systemu finansowego opcje walutowe i znikające pieniądze z OFE , wpędzenie Polski w zadłużenie w MFW które doprowadzi kraj do bankructwa i ubóstwa patrz Argentyna Boliwia które 80 procent budżetu przeznaczają na spłatę pożyczki w MFW ,oddanie ludzi w wieloletnią niewolę banków poprze spekulację kursem walutowym, kolejnym zadaniem Rostowskiego było spekulowanie na giełdzie w celu obniżania wartości spółek skarbu państwa dokonywał tego poprzez udzielanie fałszywych sprzecznych z rzeczywistością informacji które wywoływały panikę wśród inwestorów ,sztuczne wywołanie skutków kryzysu w celu stworzenia zasłony dymnej dla przekrętu na skalę niespotykaną dotychczas w Europie w 2004 roku Jacek Rostowski jeszcze jako Jan Vincent Rostowski pomógł wyprowadzic z systemu finansowego Rosji 200 miliardów dolarów pod pretekstem ratowania rubla, w Polsce kwota ta zbliż a się i do 150 miliardów złotych

#42 wasiut15

wasiut15

  Michnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1799 postów

Napisano 10 maj 2009 - 19:00

Moja mama jak dzwoni do mnie z Niemiec się pyta czasami po ile jest Euro to ja ostatnio jej powiedziałem "Tak w graniach 4.35-4.50 ale jak Tusk jest premierem i Rostowski "specem" od finansów to jak wrócisz może być po 5 złoty"

#43 Talbot

Talbot

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 81 postów

Napisano 10 maj 2009 - 19:31

....Platforma to zdrajcy i sprzedawczyki Polski. Po dojściu do władzy mieli tak naprawdę tylko jeden cel, tym celem było zrealizowanie tego, czego nie mogli zrealizować po wyborach w 2005 roku, sprzedać, co się da a właściwie sprzedać to, co podoba się naczalstwu, którego marionetkami jest cała wierszyczka Platformy Obywatelskiej.....

http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1348&Itemid=4

#44 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 10 maj 2009 - 19:31

Możemy się tylko przyglądać, jak Polska tonie w długach. Jest nas za mało żeby coś zrobić, a Naród śpi.

Jak wszystko *******nie o glebe z hukiem, to sie obudzą, ale będzie o kilkanaście lat za późno. Może chociaż zostaną rozliczeni nasi POlitycy za swoje czyny.
Oby.

#45 Pola2

Pola2

  1

 • Members
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 10 maj 2009 - 20:01

Klejcun, poniższy artykuł dedykuję tobie. Oby żyło się lepiej.

Nadciąga budżetowy huragan Vincent http://biznes.onet.pl/7,1556390,prasa.html

Szykuje się w czerwcu wielka tragedia dla Polski. Rządy PZPO (Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej) doprowadzą do bankructwa nasz kraj. Wielki Vincent Bez Pesel-u czuwa, abyśmy wyszli z kryzysu w skarpetkach.

#46 Pola2

Pola2

  1

 • Members
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 10 maj 2009 - 20:19


Zyta Gilowska wraca do polityki. I zaczyna mocnym wejściem: ostro recenzuje dokonania rządu Donalda Tuska. W sobotę była wicepremier pojawiła się u boku Jarosława Kaczyńskiego na konwencji wyborczej PiS. Po co? By dać rządowi PO żółtą kartkę. Politycy PiS zapowiadają, że ataków ze strony Gilowskiej będzie w tej kampanii więcej.

"Ilość głupot wypowiadanych na temat naszych rządów jest przerażająca. Chcę powiedzieć Polakom, że zostawiliśmy gospodarkę i finanse w stanie znakomitym. Nasi następcy, którzy obiecywali cuda, nie wiem jakiego rodzaju, otrzymali od nas spuściznę, jakiej można było tylko pozazdrościć" - mówiła Gilowska. Skrytykowała też założenia deficytowe Platformy. "Musieli wiedzieć wiosną 2008 r., że te obietnice są bez pokrycia. Mimo to upierali się, że tenże deficyt w finansach publicznych w 2008 r. wyniesie 2,5 proc. Okazało się, że deficyt jest 3,9 proc. PKB. Różnica pomiędzy 2,5 proc. a 3,9 proc. to jest 18 mld zł. Jak można się tak pomylić?" - pytała była wicepremier.


http://www.dziennik.pl/polityka/article376753/Zyta_Gilowska_bedzie_wunderwaffe_PiS.html

Magister Vincent Rostowski nazywany profesorem (podobnie jak inny polski "uczony" - Bartoszewski) zmierzy się tym razem z profesor Gilowską - rzeczywistym naukowcem. Cieszę się, że Zyta wróciła do zdrowia.
Do młodzieżówki PZPO - Zyta Gilowska przeszła ciężką operację serca. Na szczęście jest już zdrowa. Swego czasu była założycielką PO. Cudak jej się pozbył, choc wcześniej nazywał swoją siostrą. Już tak jest w PZPO, że mądrzy ludzie stamtąd uciekają. Pozostają jedynie miernoty lub profesorowie w stylu Niesiołowskiego. Popieranie tej partii może byc tylko poniżej ludzkiej godności, no chyba że, ktoś jest byłym kapusiem, złodziejem, łapówkarzem, krętaczem i czymś tam jeszcze - poprze cudaków. Reszta pomyśli o odpowiedniejszej dla siebie partii.

#47 Klejcun

Klejcun

  jaszczur

 • Members
 • PipPipPip
 • 38 postów

Napisano 10 maj 2009 - 20:29

Pola, zmien nazwe uzytkownika na PiSola2 bo wszedzie probujesz, przy kazdej okazji wylansowac swoja partie

#48 black_ass

black_ass

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 518 postów

Napisano 10 maj 2009 - 21:23

Klejcun. Ty tak bezkrytycznie do PO podchodzisz cały czas?
Nie ruszają Cie zupełnie informacje podawane na tej stronie?
Przecież my tutaj nie wklejamy kłamstw, tylko wycinki i doniesienia prasowe więc muszą być prawdziwe.

#49 Fluff.y

Fluff.y

  1

 • Members
 • PipPip
 • 24 postów

Napisano 10 maj 2009 - 21:37

Klejcun napisz sobie na czole, że PO nie popierasz, bo jak widzisz nie wierzą Tobie.
Poza tym, chyba wpadłeś Poli w oko(zobacz jaką dedykację dostałeś!), a Ty tak brzydko do niej...

#50 P_E

P_E

  Parlament Europejski

 • Moderators
 • 146 postów

Napisano 10 maj 2009 - 21:41

Ja tylko chciałbym zauważyć, że wycinki i doniesienia prasowe WCALE NIE MUSZĄ być prawdziwe

 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development