Skocz do zawartości
Zdjęcie

Allah akbar!! Allah akbar!! Allah akbar!!


1184 odpowiedzi w tym temacie

#401 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 18 luty 2016 - 10:31

Szykują się zamachy w Paryżu, Londynie i Berlinie? ISIS wysłało do UE ok. 60 terrorystów udających uchodźców.
Przez Darek Matecki - Luty 16, 2016 0 102 
ISISnaEurope-300x225.jpg
 
ISIS coraz mocniej wnika do Europy. Jesienią na terytorium UE przedostało się ok. 60 islamskich fanatyków gotowych organizować zamachy terrorystyczne. Wiele wskazuje zatem na to, że paryskie zamachy z 13 listopada były tylko początkiem tragicznej serii. Co gorsze – bombardowania Syrii przez lotnictwo NATO i Rosji póki co na niewiele się zdają. Do Europy zbliża się bowiem druga fala uchodźców, wśród których z pewnością nie zabraknie bojowników ISIS.
 
Europę, wraz z nadejściem wiosny, zaleje druga fala uchodźców z Bliskiego Wschodu. Bombardowania Syrii tylko potęgują liczbę osób, które uciekają z tamtego rejonu świata. Większość z nich uchodzi do graniczącej z Syrią Turcji (głównie rodziny, kobiety i dzieci). Samotni, młodzi mężczyźni mogą jednak podjąć ryzyko przedostania się dalej w kierunku Europy. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że w 2016 roku powtórzy się sytuacja z 2015, kiedy to 75 proc. uchodźców zarejestrowanych w państwach Unii Europejskiej stanowili mężczyźni. ISIS z pewnością będzie chciało to wykorzystać, by przerzucić kolejnych swoich bojowników w granice UE. Zdaniem zachodnioeuropejskich agencji wywiadowczych jesienią ub.r. udało się w ten sposób przedostać do Europy około 60 terrorystom. 20 z nich uczestniczyło w organizacji i przeprowadzeniu paryskich zamachów z 13 listopada. Co robi pozostała grupa ok. 40 bojowników? Możemy tylko domniemywać. Jest wielce prawdopodobne, że niebawem dołączą do nich kolejni islamscy fanatycy, których zadaniem będzie szerzenie terroru wśród zachodnioeuropejskich społeczeństw (co pośrednio przyspieszy tendencje rozłamowe wewnątrz unijnych instytucji). Źródło: Intel agencies had hints of ISIS plot before Paris attacks, source says (cnn.com). Artykuł w całości za: http://niewygodne.info.pl

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...cych-uchodzcow/

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#402 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 23 luty 2016 - 15:12

Gronkiewicz-Waltz zabrania protestować przeciwko islamizacji Polski!
Przez Darek Matecki - Luty 22, 2016
7a862847-4476-4dfc-814f-f9ff973d170a-300
 
Protestowanie przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców w Polsce jest niezgodne z prawem? Taką wykładnie przyjęły władze Warszawy. Stołeczny ratusz nie zgodził się na sobotnią manifestacje narodowców, którzy mieli protestować przeciwko imigrantom. Jak informuje RMF, oficjalnie ratusz odmówił manifestacji, ponieważ w tym samym miejscu zaplanowane jest inne wydarzenie zgłoszone wcześniej. Narodowcy mieli manifestować na Placu Defilad. Drugi powód to cel zgromadzenia według władz miasta niezgodny z przepisami. Jednak to już nieoficjalne informacje. – Ratusz ma zamiar wykazać, że demonstracja godzi w prawa i wolności innych osób, co zgodnie z ustawą o zgromadzeniach pozwala na zakazanie protestu – pisze RMF. Źródlo: niezalezna.pl/ Towarzyszu Gronkiewicz, nas nie zagłuszysz! Mój komentarz: odebranie Polakom prawa do wypowiadania się w ważnych dla nich sprawach to celowe naruszenie demokracji. Demokracji, którą każdy wyciera sobie dzisiaj gębę a najbardziej żałosne jest to, że ograniczają ją osoby, które przychodzą na protesty w „jej obronie”. Przed chwilą zostałem zbanowany przez facebooka za podanie tej informacji: Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów „gwałcicielami kóz!” – nie mogę wstawiać nowych postów a nawet pisać do znajomych przez 30 dni. Gdzie podziała się wolność słowa? Można do woli obrażać chrześcijaństwo a na suche fakty o islamie zakładana jest cenzura? Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...mizacji-polski/
 
= = =
 
Norwegia przygotowuje się na upadek Szwecji. “Odrzucimy Konwencje Genewską”
Przez Redakcja -
22 lutego 2016

image-696x365.jpgna zdjęciu po prawej premier Erna Solberg

 

Norwegowie szykują się na wewnętrzny chaos w Szwecji. W razie zagrożenia zamierzają odrzucić Konwencje Genewskie.

 

Norweski rząd zapowiedział wypowiedzenie Konwencji Genewskich oraz zabezpieczenie granicy z multikulturową Szwecją w razie wewnętrznego chaosu i upadku. Premier Erna Solberg zapowiedziała, że stosowny projekt ustawy trafi niedługo do parlamentu.

Jeśli projekt zostanie przyjęty, Norwegowie będą mogli odmówić Szwedom azylu w swoim kraju bez rozpatrywania wniosku, oraz zamknąć swoje granice. Premier Solberg uważa, że Norwegia musi być przygotowana na najgorsze scenariusze.

Pomysł norweskiego rządu został mocno skrytykowany przez wielu komentatorów. Izba Adwokacka w Norwegii alarmuje o naruszeniu tak zwanych “zobowiązań międzynarodowych”. Z kolei ekonomista Tino Sanandaji jest zdania, że duży napływ tzw. uchodźców może spowodować poważny kryzys finansowy, który spowoduje efekt domina.

Konwencje genewskie są szeregiem umów z zakresu prawa międzynarodowego i pomocy humanitarnej podpisanych w Genewie w Szwajcarii, będący częścią międzynarodowego prawa humanitarnego.

źródło: friatider.se

 

http://ndie.pl/norwe...encje-genewska/

 

 

12718289_211391229214304_695717232098735


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#403 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 25 luty 2016 - 18:10#404 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 25 luty 2016 - 23:17

- Shocking moment a frustrated Hungarian truck driver speeds towards helpless migrants by the side of road near Calais -  B)

 

http://www.dailymail...ear-Calais.html

 

- Węgierski kierowca ciężarówki vs imigranci. -

 

http://www.sadistic....ci-vt400374.htm

 

- Hungarian truck driver and migrants - Calais 25.11.2015 -  :angry:

 

 #405 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 27 luty 2016 - 23:23

/A co zrobią 'borsuki i świstaki' jak krety jednak w ‘try pędy’ zdąża ominąć te barykady i wejdą na teren ich państwa z tego innego kraju gościnnego?!/  B)  ;)  :D  :wub:

 

- Słowacja stawia na mobilne umocnienia granic przeciw imigrantom -

 

Słowackie służby 24 lutego przeprowadziły ćwiczenia przy ochronie granic z udziałem specjalnej mobilnej bariery, która ma być stosowana przeciwko napływowi imigrantów.

 

http://ndie.pl/slowa...ciw-imigrantom/

 

- Bitwa o przełamanie Linii Maginota -

 

http://www.sww.w.szu..._linia_maginota

 

- Bariera vrtulnik -

 

 

- Linia Maginota -

 

 

 #406 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 28 luty 2016 - 18:54

Łotwa: zakaz noszenia burek i zakrywania twarzy. 78 proc. nie chce imigrantów
 
Lut 26, 2016

 
burka-681x451.jpgfot. Wikipedia Commons
 

Na Łotwie zostanie wprowadzony zakaz noszenia w miejscach publicznych burek oraz wszelkiej innej odzieży, która zasłania twarz. Za opracowanie powyższego projektu odpowiedzialne jest łotewskie Ministerstwo Sprawiedliwości.

Według przedstawicielki łotewskiego ministerstwa, prawo nie jest wymierzone bezpośrednio w muzułmanki. Na antenie łotewskiej stacji telewizyjnej LNT kobieta posłużyła się przykładem, że równie niestosownym zachowaniem byłoby gdyby sprzedawca w sklepie był ubrany w hełm, który uniemożliwiałby klientowi zobaczenie jego twarzy i oczu. Według jej słów, nie należy jednak popadać w przesadę i obawiać się, że zakazem zostaną objęci także spawacze, lekarze, czy jakiekolwiek inne grupy zawodowe, które podczas wykonywania swojej pracy muszą korzystać z ochronnych masek. Nowe prawo nie obejmie także motocyklistów, rowerzystów, a także niektórych sportowców.

 

Łotwa, jak większość państw Unii Europejskiej, zgodziła się przyjąć na terytorium swojego państwa 531 imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy dotrą na terytorium republiki z Włoch i Grecji. Miejscowy rząd przeznaczy na wydatki związane z rozmieszczeniem uchodźców 15 milionów euro. 8,5 miliona z tej sumy pochodzi z budżetu Republiki Łotewskiej, a pozostała kwota przekazana będzie z funduszy unijnych. Przypuszcza się, że uchodźcy zostaną rozmieszczeni na terenie miejscowości Mucenieki, znajdującej się w pobliżu Rygi.

Zgodnie z wynikami ostatniego sondażu aż 78 % mieszkańców Łotwy jest przeciwne przyjmowaniu imigrantów.

 

http://pikio.pl/lotw...ywajacej-twarz/

 

Niemcy mają dość Merkel! Chcą takiego przywódcy jak Viktor Orbán i dziękują mu za otwarcie oczu!

 

 • piątek, 26.02.2016, 19:10
 • Napisane przez  Marta
 •  
 • Niemcy mają już dość swojej kanclerz Angeli Merkel. To ją obwiniają za kryzys imigracyjny w kraju jak i na całym Starym Kontynencie. Na demonstracjach PEGIDY pojawiają się napisy: "Chcemy Orbána", a zdjęcia z wizerunkiem węgierskiego premiera są opatrywane słowami: "Dziękujemy Ci, że otworzyłeś nam oczy".

  Według oficjalnych danych do naszego zachodniego sąsiada trafiło w 2015 r. ponad milion imigrantów, choć nieoficjalnie ich liczbę szacuje się na co najmniej półtora miliona. A w tym roku może ich napłynąć jeszcze więcej. Wszystko przez to, że kanclerz Angela Merkel wczesną jesienią ubiegłego roku beztrosko zapraszała uchodźców mówiąc, że Niemcy mogą ich bez problemu przyjąć nawet milion.

  Skutki napływu tych "gości" są przerażające. Czekający na azyl popełniają wiele przestępstw, czego nie ujmuje się w oficjalnych statystykach. Wielu Niemców, zwłaszcza kobiety boją się nawet wychodzić ze swoich domów. Szczególnie głośno było o przerażającej skali gwałtów na Niemkach w sylwestrową noc w Kolonii. Państwowwa telewizja poinformowała o tym opinię publiczną dopiero po kilku dniach.

  Zwolennicy PEGIDY na swoich wielkich demonstracjach organizowanych w wielu niemieckich miastach wprost domagają się tego, aby Merkel ustąpiła ze stanowiska kanclerz. Na wspomnianych protestach Niemcy często mają transparenty z wizerunkiem Viktora Orbána i z hasłem: "Dziękujemy Ci, że otworzyłeś nam oczy". Bo to właśnie głos węgierskiego premiera jest najgłośniejszym jeśli chodzi o zdecydowany sprzeciw wobec napływu na Stary Kontynent nieprzebranych rzesz uchodźców. Wznoszone jest także często hasło: "Chcemy Orbána!"

   

  Jedno jest pewne - czas rzekomej cesarzowej Europy dobiega końca. Nasz kontynent mogą uratować jedynie tak zdecydowani i silni politycy jak Viktor Orbán.

  Źródło: bbc.com / globalpost.com

  http://polskaniepodl...a-otwarcie-oczu

   


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#407 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 28 luty 2016 - 18:57

EUROPOL ostrzega: Państwo Islamskie zakłada obozy szkoleniowe w centrum Europy!

Przez Darek Matecki - Luty 2, 2016 0 11367 

islamic_state_-300x174.jpg

 

Wielotysięczna muzułmańska armia imigrantów, pełna wyćwiczonych mężczyzn w wieku poborowym, szykuje się do wojny w Europie. Wojny jakiej Europa jeszcze nie znała, wojny opartej na bezwzględnym terrorze. Strach opanuje cały kontynent, koncerty, wiece, wielkie wydarzenia sportowe będą odwoływane w obawie o zamachy. Taka przyszłość czeka nasz kontynent. To nie jest political fiction to się dzieje tu i teraz. 

 

Nie zważając na konsekwencje, liderzy państw Zachodniej Europy nadal przyjmują setki tysięcy muzułmanów, płacą za ich jedzenie, mieszkanie a nawet wydają polecania Policji aby „nie ścigać imigrantów za kradzieże i drobne przestępstwa!”. Nie zważają również na to, że nie sposób wyeliminować napływu dżihadystów, którzy wyprawę do Europy traktują jako Świętą Wojnę. „Europol ostrzega:” Islamskie Państwo „prowadzi obozy szkoleniowe w środku Europy” W najnowszym raporcie Europol ostrzega, że Państwo Islamskie zakłada obozy szkoleniowe w całej Europie. Trenują tam nowych „dżihadystów” skłonnych poświęcić życie w walce, w imieniu Allaha. Islamiści rekrutów znajdują nie tylko pośród przybyłych imigrantów ale również pośród ludności, która od dwóch, trzech pokoleń zamieszkuje kraje takie jak Francja czy Wielka Brytania. Państwo Islamskie rozszerza swoją działalność na poziomie globalnym, ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej, która powinna być przygotowana do coraz większej liczby ataków terrorystycznych podobnych do tych, które miały miejsce w Paryżu. Dyrektor Europolu Rob Wainwright powiedział na konferencji prasowej, że „Państwo Islamskie rozwinęło nowy styl walki i ma teraz możliwości przeprowadzenia ataków terrorystycznych na dużą skalę na arenie światowej, ze szczególnym uwzględnieniem Europy.” Państwo Islamskie odpowiedzialne jest za przeprowadzone 13 listopada ataki w Paryżu, w których zginęło 130 osób. 24 stycznia terroryści z ISIS opublikowali nagranie, które, jak twierdzą, przedstawia dziewięciu zamachowców odpowiedzialnych za wydarzenia z 13 listopada w Paryżu.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...centrum-europy/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#408 andi_andi

andi_andi

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 698 postów

Napisano 29 luty 2016 - 00:30

dzis bylem z najmlodszym na placu zabaw gdzie obok w puste przed wyburzeniem bloki wpakowali kupe uchodzcow

 

i te ich dzieciaki a jest ich pelno tez przychodza na ten plac zabaw powiem wam ze az szkoda tych dzieciakow

 

maja po jakies 7-9 lat  czyli w wojnie byli jakies 4-5 lat u mnie 4 stopnie na plusie a one na gole nogi w samych laczkach po piachu biegaja albo na krotki rekaw

 

jak ktos z mieszkancow tzn tubylcow przyniesie jakies zabwki to ogladaja podziwiaja nawet zwykle foremki do babek na piasku robia na nich wrazenie i wielka radosc jak dostana w prezencie

 

naprawde szkoda tych dzieciakow i kazdego sie pytaja czy arab czy z turcji czy po arabsku sie umie

 

sa bardzo smiale nie boja sie zaczepiac obcych #409 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 392 postów

Napisano 29 luty 2016 - 11:33

Qwa nie straszcie bo nie przerobiłem jeszcze swojego środka ochrony osobistej. Wam też to radzę. I na strzelnicę marsz.#410 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 luty 2016 - 12:50

- Rense i Rifat o „chodzących małpach” czyli prawda o różnicach genetycznych poszczególnych ras na Ziemi -  B)

 

Uwaga, poniższy skrót tłumaczenia rozmowy Jeffa Rense (USA) z Timeme Rifatem (Wlk. Brytania) może zawierać treści, które niektórzy zinterpretują jako rasistowskie. Nie znaczy to, że analogie pomiędzy zachowaniem tzw. uchodźców i małpami nie są prawdziwe. Dowodem są nagrania wideo napadów i gwałtów dokonywanych przez tzw. „imigrantów” w zachodniej Europie. Podobnie jak Rense i Rifat uważam, że tzw. „uchodźcy” są w części armią najemników, którzy mają dokonać aktu zniszczenia Europy.

Jeff Rense: Informacja, którą dostałem to że Europa przygotowuje się na drugą falę tzw. „imigrantów”. Powinniśmy przestać nazywać ich „imigrantami”, „uchodźcami”, oni są nielegalnie szmuglowani jako armia najeźdźców, mimo, że nie są uzbrojeni. Zajmują pozycje w Europie, a broń zostanie im dostarczona w kontenerach, które za nimi jadą. Zapamiętajcie moje słowa, to samo jest planowane odnośnie USA. (…) Pani Merkel, która pochodzi z Polski, komunistka z oczywiście żydowskim pochodzeniem, jest po prostu żydówką, nienawidzi Niemiec i nie ma z nimi żadnych więzów co wynika z jej działań, ta kobieta jest ekstremalnie niebezpieczna dla Europy i tego co pozostało w niej stabilnego. Jedyny sposób w jaki może ona ocaleć politycznie to przez korupcję i oszustwo. Nie ma innego sposobu by się ostała.
Pamiętajcie, że druga fala jest już w drodze. Chciałbym porozmawiać z Timem jeszcze o dzisiejszym oświadczeniu RBS, światowym banku Szkocji, w którym przekazano wszystkim swoim inwestorom by sprzedali wszystkie akcje, innymi słowy by się pozbyli wszystkiego co mają.

 

Tim Rifat: Widzę zmiany w tym jak Europejczykom pierze się mózgi, by uważali te hordy młodych, niewykształconych migrantów, bez żadnych umiejętności…

JR: To są wojownicy, oni są w wieku do wojowania..

TR: … by uważali ich za biednych uciekinierów, a nie ekonomicznych pasożytów.

JR: A może średniowiecznych dzikusów?

TR: Europa staje się Trzecim Światem, gdyż już w takich miastach jak Kolonia, Hamburg, Sztutgart i innych niemieckich miastach, te hordy popychają kobiety, macają ich piersi, ściągają im majtki, wkładają ręce do pochwy, gwałcą je – wszystko to w biały dzień. Prostytutki medialne ujawniły ponad 600 przypadków molestowania seksualnego i rabunków w Kolonii, Hamburgu i w 60 czy 70 innych miast. To są tylko te, o których się mówi. To samo się dzieje w Szwecji, tam robią to nawet z dziewczętami 12, 13, 14 i 15-letnimi, co jest ukrywane przez szwedzki rząd.

JR: Szwedzki rząd to ukrywa, ten sam sposób działania jak w przypadku wydarzeń w Kolonii…

TR: Już w 2015 roku [w jednym z niemieckich miast] gang Pakistańczyków tego samego sortu gwałcił kobiety, robił z nich niewolnice seksualne, i cha, cha, na „szczęście” niemiecki rząd sprowadził oficjalnie 1,1 miliona tych kreatur, a do tego są jeszcze setki tysięcy legalnych imigrantów, tak więc dochodzi do momentu gdy żydowski rząd już nie będzie mógł dłużej ukrywać tych faktów. To oczywiście powoduje nerwowość i białych – są już doniesienia o gangach białych, którzy napadają na cudzoiziemców…

JR: Muzułmanów, muzułmanów…

TR: Niekoniecznie, bo w Koranie nie ma nic co by kazało im gwałcić kobiety…

JR: Ale jak się ich zapytasz, to powiedzą że są muzułmanami.

TR: To są dzikusy z Trzeciego Świata…

JR: Czy oni nie zostali tu przysłani z Ciemnych Wieków podróżą w czasie?

TR: Nie, mamy tu do czynienia z czymś podobnym, o czym napisała na Twitterze agent Dept. Stanu Sparrow (?) która była w południowej Afryce, że widziała jak „czarnuchy” (Negros) zostawiali zasyfioną plażę po sobie – nazywała ich „chodzącymi małpami”. To co się dzieje w Niemczech jest czymś podobnym, to są używając jej języka, to są „chodzące małpy”, które zachowują się jak szympansy – jak one w gangach napasają na mniejsze szympansy rozdzierając je na strzępy itd. Tak więc przejawiają oni cechy charakterystyczne dla szympansów, od których zapewne pochodzą. Muzułmanie nie mają zwyczaju gwałcić w gangach ludzi, którzy cię goszczą. Tak więc to nie są muzułmanie, nie ma śladu charakterystyki i zasad funkcjonowania muzułmanów u tych śmieci. We wierze muzułmańskiej nie ma czegoś takiego jak napady czy gwałty na osobach, którzy cię goszczą. (…) Są to po prostu „chodzące małpy” i tak się zachowują.

 

Należy więc zapytać, czy jest to wina genetyki czy nie jest to przypadkiem wina tego, że ten program jest wpisany w DNA u negroidów, semitów, Afgańczyków, Persów czy Kurdów. Dlaczego takie rzeczy nie dzieją się u białych? Kongresman partii Tory Letwin w raporcie odnośnie rozruchów czarnych w latach 80-tych napisał o białych, że jeśli się im da pieniądze, to wydają je na narkotyki i dyskoteki, a negroidzi są genetycznie predysponowani do rozruchów.

JR: nie sądzę by to było winą tylko genetyki.

TR: Ale jest to udowodnione, że nagroidzi, semici i cała reszta jest genetycznie predysponowana do zachowań podobnych do szympansiego szału. Wystarczy porównać nagrania szympansów i tego co się działo w Kolonii, gdzie białe kobiety były atakowane, gwałcone i rabowane do hord szympansów, które napadają na inne i dosłownie rozrywają je na strzępy, by uznać to co mówi eugenika, że negroidzi, semici i im podobni są genetycznie predysponowani do dzikich zachowań i że to są chodzące małpy.
A Niemcy importują ich miliony, co przyniesie kolaps Europy.

 

JR: Dla mnie jest to cofnięcie się o tysiąc lat wstecz. Wyjaśnijmy jedną rzecz – wspomniałeś o „semitach”. Można pomyśleć, że chodzi o żydów. Nie, to nie są żydzi, są to mieszkańcy Środkowego Wschodu pochodzenia semickiego. Tak, niektórzy żydzi w Izraelu mają semickie pochodzenie, ale jest ich niewielu. Większość to Aszkenazyjczycy, z południowego Kaukazu, emigrowali do Europy i przeszli na judaizm ok 600-nego roku n.e. Nie mają wyglądu semickiego. Wystarczy spojrzeć na rząd Izraela, żaden z nich nie ma semickich rysów. Tak więc Tim mówi o mieszkańcach Środkowego Wschodu, nie o żydach.

TR: Używam terminów naukowych, by uniknąć krytyki ze strony prostytutek medialnych. Negroidzi z kolei są genetycznie predysponowani do tego szympansiego zachowania i to właśnie robią. Nie ma to nic wspólnego z Islamem.

JR: Ukrywają się za Islamem.

TR: Nie mogą się ukrywać za Islamem, gdyż ten zakazuje gwałtów i rabunków na ludziach, którzy cię goszczą.

JR: Ale zgodnie z Islamem masz tylko 3 szanse konwersji na tę religię, a jeśli tego nie wykorzystasz to ścinają ci głowę. To jest w Koranie.

TR: Można się sprzeczać czy Jihad jest częścią Koranu. Poza tym oni nie prosili tych dziewcząt o konwersję na Islam, oni po prostu je gwałcili i rabowali.

JR: A co jest w Talmudzie? Czym są goje? To jest bydło, które może być traktowane w ten sam sposób. Czy to nie jest interesująca paralela?

TR: Przecież żydzi którzy gwałcą i rabują białych przez system finansowy, nie chcą by biali rozliczali negroidów i semitów za gwałty i rabunki, gdyż robią oni dokładnie to samo co ta chazarska „forma życia”.

JR: Oni się tak samo zachowują, ale na o wiele wyższym poziomie.

TR: Teraz widać dlaczego lokalni Chazarowie chcą ukrywać te informacje, gdyż biali od razu skojarzyli by te podobne zachowania.

JR: Chazarowie stoją za tym wszystkim. Wspomniałeś o Szwecji, tego nie było nigdzie w mediach. Niemcy nadal leczą rany po tym masowym ataku seksualnym, gdzie jak pamiętamy niemiecka policja zaatakowała Niemców broniących atakowane kobiety armatkami wodnymi, szwedzki premier nazwał podobne ataki podczas filmowego festiwalu młodości w Sztokholmie „podwójną zdradą” kobiet i „wielkim problemem demokratycznym”.  Szwedzki komisarz państwowy obiecał, że przeprowadzone zostanie dochodzenie co do gangu w większości z Afganistanu – to nie są uchodźcy z Syrii, którzy molestowali 11 i 12 letnie dziewczynki podczas tego festiwalu – nie tylko w 2015 roku, ale także w 2014-tym. Chodzi o omacywania, gwałty, pobicia i napady. Coś jak u Billa Clintona. To co się dzieje w Szwecji jest ukrywane.
Ale Polacy się nie dają. Polacy mówią nie. Obawiam się, że ten rząd zostanie wsadzony do kolejnego samolotu, jak poprzedni który jak pamiętamy został w ten sposób usunięty. Polacy nie dają się omamić.
W międzyczasie Merkel zaprasza kolejny milion by wprowadzić Niemcy w kanał na zawsze.

TR: Nie zapomnijmy o 7 milionach rodzin tych „chodzących małp” z pierwszego transportu, które mają nadejść.

JR: Jeśli Niemcy nie powstaną i fizycznie nie powstrzymają, mówię o wojnie domowej…

TR: Europa zostanie rozerwana na strzępy, będzie to „świat Czadu”, co przewidziałem w twoich audycjach wiele lat temu. Mówiłem o zrównaniu Zachodu z Trzecim Światem przez użycie broni w postaci ludzi, „chodzących małp” – negroidów i semitów. Jeśli się dobrze wczytasz w ten raport ze Szwecji to dowiesz się, że średni czas w jakim negroid czy semita dostanie pracę w Szwecji wynosi 7 lat. Tak więc Szwedzi zamknęli granicę z Danią, gdyż mają już w tym roku 160 tysięcy zarejestrowanych i pewnie wielu niezarejestrowanych imigrantów. Tak więc najbardziej liberalny kraj w Europie zamknął granice właśnie ze względu na te negroidalne i semickie „chodzące małpy”.
To dlatego właśnie Żyd, który rządzi Zachodem broni tych ludzi, gdyż jest analogia pomiędzy zachowaniem tych ludzi i chazarskim rabunkiem poprzez drukowanie dla siebie pieniędzy i pobieranie za nie procentów. (…)

JR: Jak zobaczyłem skład tych „imigrantów” przybywających do Europy, że są wśród nich czarnoskórzy z środkowej Sahary, zadałem sobie pytanie – co oni chcą osiągnąć podciągając tych wszystkich ludzi pod syryjskich uchodźców? A było to na samym początku. Bo przecież w USA mamy czarnoskórych, którzy bardzo łatwo przechodzą na radykalny Islam, że to nie jest nawet już śmieszne. ISIS nie będzie miał kłopotów w rekrutacji w amerykańskich miastach.

TR: Oni wierzą w to, że im wcześniej nastąpi kolaps Zachodu, tym prędzej ziszczą się ich przepowiednie… (…)

JR: Zobacz jak syjonistyczne media określają Niemców, którzy wychodzą na ulice by chronić swoje kobiety – „prawicowymi gangami”, „zbirami”, „neo-nazistami”, a to nie jest prawdą. Są to niemieccy obywatele, najczęściej klasa średnia, którzy mają już dość tego, że się ich poświęca.

TR: Jak widać nawet zima nie powstrzymuje napływu, planuje się na ten rok około miliona.

JR: Donald Trump przysiągł usunąć wszystkich nielegalnych imigrantów, włączając w to Muzułmanów i wysłać ich do krajów, z których pochodzą. To nie ma precedensu, jest to najbardziej radykalne oświadczenie jakiegokolwiek kandydata na prezydenta w najnowszej historii. I wierzę, że to zrobi. Tylko to może ocalić ten kraj, jeśli nie zostanie prezydentem amerykańska Republika jest skończona. Hillary zostanie prawdopodobnie postawiona w stan oskarżenia, 160 agentów pracuje nad jej przypadkiem. Jest to wojna pomiędzy Obamą i Clintonami, o tym niewiele się mówi, ale jest poważna sprawa, jesteśmy na krawędzi poważnych konwulsji politycznych.

TR: To tak jak wydarzenia w Kolonii stały się przyczynkiem do poważnych konwulsji politycznych w Europie. Kraje Europy Wschodniej nie chcą już tych „chodzących szympansów” – negroidów i semitów, a przecież Niemcy chciały zmusić Wschodnią Europę do przyjęcia tych „chodzących szympansów”, co teraz stało się niemożliwe.  Tak więc plan Rotszyldów rozrzedzenia białej rasy za pomocą „chodzących szympansów” został zniszczony. Tak więc Rotszyldzi wrzeszczą w Londynie, Kolonia była dla nich koszmarem, dla ich planów socjalnej degeneracji białej rasy.

JR: Socjalna degeneracja białej rasy, absolutnie zaplanowana, nie powinniśmy się dać oszukać, że to była niekompetencja, to wszystko zostało tak pokierowane.

TR: Przez Chazarów, by przekształcić białą rasę w rzeczywistych gojów, w języku Chazarów – w bydło.

JR: W Talmudzie określa się nas mianem bydła, są tam wszelkie oszczerstwa na nasz temat, zezwala się na wszelkiego typu poniewieranie nas, w sposób w jaki jest wygodne chazarskim umysłom, mamy Koran, który jeśli ktoś nie przejdzie proszony po 3 razie na Islam, to jego głowę się odcina, jest tam zresztą wiele innych rzeczy, jak to że kobieta jest człowiekiem niższej klasy…

TR: Kobieta jest własnością mężczyzny w Islamie Jeff.

JR: I możesz mieć tyle żon, na ile cię stać, nie zapomnijmy o tym.

TR: Ale musimy zwrócić uwagę na genetyczną różnicę pomiędzy rasą białą, a pozostałymi, która wynika z tego, że w czasie epoki lodowcowej, biali mężczyźni musieli się szczególnie opiekować młodymi ciężarnymi kobietami z uwagi na presję surowego środowiska w jakim żyli, podczas gdy negroidzi, semici czy nawet Indianie w Centralnej i Południowej Ameryce nie mieli tak złych warunków. Tam kobiety były po prostu gwałcone, natomiast u białych, którzy umierali jak muchy w epoce lodowcowej, przetrwały tylko te plemiona, które opiekowały się młodymi matkami. Tak wiec tylko w programie genetycznym białej rasy jest zapisane by nie gwałcić młodych kobiet i nie traktować ich jak śmieci. Były one bowiem bardzo wartościowym elementem plemion w tym okresie.
O tym nie wolno mówić, gdyż jest „rasizmem” mówienie o różnicach genetycznych pomiędzy rasą białą i pozostałymi, a jak wiadomo mówili o tym otwarcie naziści ze swoją eugeniką…

JR: Która została stworzona w USA nawiasem mówiąc

TR: Tak, nauka jest rasistowska, ponieważ istnieje wielka różnica pomiędzy rasą białą i innymi, właśnie dzięki epoce lodowcowej. To dlatego u rasy białej kobiety nie pełnią roli niewolnic, ludzi niższej klasy, jak to jest u negroidów i semitów. (…)

JR: Dziwię się, w Niemczech nie ma jeszcze otwartej wojny domowej.

TR: Dzięki kontroli społecznej i kontroli umysłu instytutu Tavistock. Każdy kto to tym mówi otwarcie zaraz traci pracę jako „rasista”.

JR: Najbardziej rasistowscy ludzie na tej planecie to są mniejszości.  (…)

TR: Plan społecznej degeneracji Rotszyldów z Tavistock jest w ruinach, gdyż ostatnie czego chcieli to by biała rasa usuwała te „chodzące szympansy”, tak jak ostatnio pewna kobieta mówiła o tym by ich deportować na siłę i wysadzać na plaży północnej Afryki, ja też to proponowałem. Widać więc jak jest źle gdy poza mną nikt nie mówi o zagrożeniu kobaltem 60 i „świecie Czadu” – tzn. o konwersji zachodu do warunków takich jakie panują w  „gównianej dziurze” jaką jest ten afrykański kraj. A widać to przed naszymi oczami, tak więc na nic się nie zdaje masowe programowanie społeczne instytutu Tavistock, gdyż wydarzenia w Kolonii i innym miastach miały zbyt wielką skalę i ludzie mówią już otwarcie o różnicach w genetycznych predyspozycjach biały i negroidów i semitów. Rotszyldzi z Tavistock próbują powrócić zatrzymać tę tendencję i dalej realizować misję Tavistocka zalania Europy i Ameryki „uchodźcami”, ponieważ jest to „dobra rzecz” jest to „po chrześcijańsku” i „demokratycznie”. (…)

 

Ponieważ zachód jest żywiony gospodarką chińską, to z jej kolapsem, zaczyna się tam nagonka na tych skorumpowanych miliarderów. Finansowa zapaść pogłębia się już od dekad, to dlatego się mówi inwestorom by sprzedawali swoje udziały – „wielki wybuch” kolapsu finansowego się zbliża. Zachód nie potrafi już dłużej żywić Chin by tworzyć tę sztuczny wzrost ekonomiczny, dlatego więc wszystko to prowadzi do kolejnego finansowego załamania. (…)

 

http://www.monitor-p...h-ras-na-ziemi/

 #411 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 29 luty 2016 - 14:48

No to Wielki Wschód i ich nadzorcy dostają kurvicy ;) Pewnie chcieli by wysłać Orbana do Smoleńska, ale pewnie też ichni 'Grom' go ochrania %-)

Orban wywołał burzę orędziem: Gangi uchodźców nie będą polować na nasze żony i córki

Lut 29, 2016
 
orban-gangi.jpg
 

Premier Wiktor Orban wygłosił orędzie, które odbiło się szerokim echem w Europie. Szef rządu ostro wypowiedział się na temat uchodźców. Agencja Reutersa nazwała wystąpienie „napastliwym”. Węgierska opozycja przekonuje, że większym zagrożeniem jest „premier i jego skinheadzi”. 

Jak dowiadujemy się z orędzia, Węgrzy nie zamierzają zmienić swojego stanowiska w sprawie kryzysu imigranckiego. Mało tego, rząd zlecił przygotowania do budowy kolejnego płotu, który ma odgrodzić Węgry od następnego państwa. Tym razem „mur” będzie budowany na granicy z Rumunią, by w ten sposób zabezpieczyć się przed kolejną falą uchodźców. Wcześniej budowano druty kolczaste na granicach z Serbią i Chorwacją. Węgrzy zapewne będą używać wszystkich zabezpieczeń, ponieważ w tym roku do Europy może nadciągnąć nawet dwa razy tyle imigrantów co w 2015 roku.

 

– Węgry będą nadal przeciwstawiać się planom Unii zabiegającej o wprowadzenie systemu kwotowego, zgodnie z którym 100 tys. migrantów zostałoby rozlokowanych we wszystkich krajach unijnych – mówił premier Węgier.

– Bruksela musi zostać powstrzymana. Nie możemy im pozwolić, by nas zmuszali do przyjmowania gorzkich owoców ich pomylonej polityki imigracyjnej. Nie chcemy i nie będziemy importować przestępstw, terroryzmu, homofobii i antysemityzmu do Węgier. Bruksela nie może zmienić się w nową wersję Związku Radzieckiego, narzucając nam swoją wolę – mówił.

– Nie będzie dzielnic bezprawia w węgierskich miastach. Nie będzie zamieszek, nie będzie obozów uchodźców w płomieniach, a gangi nie będą polować na nasze żony i córki – skwitował czym oburzył część europejskiej sceny.

Węgierska opozycja twierdzi, że większym zagrożeniem dla kraju są „premier i jego skinheadzi„.

Follow @PikioPL

źródło: Reuters, gazeta.pl

http://pikio.pl/ored...e-zony-i-corki/

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#412 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 luty 2016 - 23:20

- Niania odcięła dziecku głowę, zwłoki podpaliła. "Jestem waszą śmiercią!" -  B)  :rolleyes:

 

Jedna ze stacji metra w Moskwie została zamknięta po tym, gdy tuż przed wejściem pojawiła się ubrana na czarno kobieta. W ręku trzymała odciętą głowę dziecka. Z relacji świadków wynika, że krzyczała "Allah akbar!" i "Jestem terrorystką!".  

 

http://www.tvn24.pl/...cku,623351.html

http://natemat.pl/17...a-glowe-dziecka

 

- Woman carrying severed head of child arrested at Moscow train station -

 

http://www.smh.com.a...20160229-gn6tqp

http://www.stuff.co....station-reports

http://www.dailymail...ion-Moscow.html

 

/Szympansica w amoku zbrodni czci Allacha odcięta głową dziewczynki!/  -_-

 

 

/Szympansi behawior zbrodni/

 

 

Konsekwencje tego zachowania  :angry:

 


Użytkownik fantom (ista) edytował ten post 01 marzec 2016 - 09:01
Humann chyba w oczach admina-własciciela-zarządcy nie zasłużyłeś na możliwość poprawienia się ;)


#413 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 07:50

/Kiedyś w poprzednim forum miałem taką możliwość ze względu na jakiś przywilej, że jak zrobiłem 'bubę' albo 'orta' to mogłem se je poprawić poprzez ikonka-e przystosowaną do tej czynność a teraz albo nie wiem jak to się robi albo 'banana' mam taką możliwość w takim razie 'Fantom', proszę ‘zrób to sam’ i wykasuj zdublowany filmik ten u góry!/

 

Twoja Eminencja - kuźwa!  ;)  :D

 

- Europa jaką znamy najprawdopodobniej właśnie się kończy. -  B)

 

Jeśli jeszcze ktoś miał złudzenia, że mamy do czynienia z bidnymi, przestraszonymi uchodźcami uciekającymi przed wojną, to może się już żegnać ze swoimi złudzeniami. Na wezwanie Angeli Merkel nadciąga aktualnie fala inwazyjna, Europa jaką znamy najprawdopodobniej właśnie się kończy.

 

Zaczyna się wcześniej niż przewidywano. Dziś w Macedonii padło ogrodzenie atakowane przez pierwszą i to na razie pomniejszą falę inwazyjną. Po pewnym czasie policja opanowała sytuację i odparła atak, jednak nie wróży to dobrze na przyszłość, ponieważ już przy pierwszym szturmie okazało się, że ogrodzenia raczej nie powstrzymają nielegalnych imigrantów wezwanych do ataku przez Angele Merkel. Kanclerz Niemiec potwierdziła, że nie zmieni swojej strategii migracyjnej, a to zachęca kolejne rzesze przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

https://wirtualnapol...nie-sie-konczy/

http://www.express.c...ia-border-fence

 

/Zapomnieli podłączyć do tego nowego ogrodzenia napięcie 60, 000 Volt ?!/  :unsure:

 

- Wściekli imigranci szturmują nowo postawiony płot na granicy Grecja-Macedonia -

 

 

 #414 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 12:35

"Im mniej wiesz tym dłużnej żyjesz" - czyli, po naszemu: Czym jesteś Jego Mać Większa Eminencja, tym gówno więcej znaczysz!/  :angry:  ;)  :lol:

 

- Ekipa Jude'a Lawa została zaatakowana kamieniami przez imigrantów w Calais -  B)

 

Ochroniarze z ekipy Lawa zostali zaatakowani chwilę po tym jak aktor opuścił miejsce i wyłączone zostały kamery. Obrzucono ich kamieniami. Ukradziono im również telefony komórkowe. Ochroniarze powiedzieli mediom: "Byliśmy szokowani ich działaniami - zachowywali się jak piłkarscy huligani. Zostaliśmy obrzuceni kamieniami, a później zniszczono i ukradziono nam telefony.

 

http://www.kresy.pl/...rantow-w-calais

 

- Gwiazdor Hollywood z ekipą okradzeni i zaatakowani w Calais. Kręcili proimigracyjny klip -

 

http://pikio.pl/jude...li-zaatakowani/

 

/Małpiszony skopały im dupy i obrzuciły bananami!/  :)  ;)  :D  :wub:

 

 #415 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 392 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 13:21

Na to wszystko mam nadzieję że nadejdzie epoka przedlodowcowa i wymrozi całe to ciepłolubne i ciepłojebne towarzystwo. Te skurwiele pomylili strefy klimatyczne.#416 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 13:36

PRZEJMUJĄCE SŁOWA WINSTONA CHURCHILLA O ISLAMIE

2016-03-01

 

W przeprowadzonej w 2002 roku ankiecie na 100 Najwybitniejszych Brytyjczyków wszech czasów na pierwszym miejscu uplasował się sir Winston Churchill. W obecnej sytuacji politycznej dosyć ciekawie prezentuje się opinia jaką wyrażał ten wybitny polityk o Islamie i jego wyznawcach.

 

 

HwL9PS.jpg

 

Winston Churchill w 1900 roku

 

 

Po wielu próbach jako dwudziestoczteroletniemu oficerowi Churchillowi udało się dostać do Sudanu, gdzie słynny lord Horatio Kitchener tłumił właśnie powstanie mahdystów. Mimo iż rebelia już wygasała późniejszy laureat literackiej nagrody Nobla, jako korespondent „The Morning Post” miał przyjemność obserwować bitwę pod Omdurmanem. Na bazie zdobytych m.in. w Sudanie doświadczeń, po powrocie do metropolii rozpoczął pisanie książki „The River War: An Historical Account of the Reconquest of the Soudan” wydanej ostatecznie w 1899 roku. W książce autor podjął szereg zagadnień związanych z powstaniem Mahdiego. Churchill zajął się również działaniami brytyjskich wojsk oraz skuteczności użycia kolei, czy też nowoczesnej broni w zmaganiu z przeciwnikiem.
Szczególnie jednak ciekawie prezentują się słowa, których użył w stosunku do wyznawców Islamu:

Jakże straszne są klątwy, które Mahometanizm nakłada na swoich czcicieli! Poza fanatycznym szałem, która jest równie niebezpieczny u człowieka jak wścieklizna u psa, widać także przerażającą fatalistyczną apatię. Efekty są widoczne w wielu krajach. Niegospodarność i zapuszczone rolnictwo, nieożywiony handel i niepewność własności istnieje wszędzie tam, gdzie rządzą lub żyją wyznawcy proroka. Zdegradowana zmysłowość pozbawia ich życia wdzięku i wyrafinowania, oraz jego godności i świętości. Fakt, że w prawie Islamu każda kobieta musi należeć do jakiegoś mężczyzny jako jego absolutnej własności – jako dziecka, żony lub konkubiny – sprawia że niewolnictwo będzie istniało dotąd, dopóki islam nie przestanie być tak wielką siłą w rękach mężczyzn. Tysiące z nich staje się dzielnymi i lojalnymi bojownikami wiary: wiedzą za co umierają, ale wpływ tej religii paraliżuje rozwój społeczny tych, którzy ją wyznają. Nie nie ma bardziej uwsteczniającej siły na świecie. Mahometanizm, będąc daleki od wymarcia, jest wiarą wojowniczą i przymusową. Już rozprzestrzenił się w Afryce Środkowej, z każdym krokiem jego nieustraszonych wojowników jest coraz więcej i gdyby nie to, że chrześcijaństwo jest chronione w silnych ramionach nauki, nauki, z którą kiedyś samo na próżno walczyło, cywilizacja współczesnej Europy może upaść tak jak kiedyś upadła cywilizacja starożytnego Rzymu.

 

 

HKZPh0.png

 

 

Co ciekawe w 1902 roku ukazało się kolejne wydanie książki znacznie uszczuplające jej tekst o wiele osobistych przemyśleń autora, również o to wyżej cytowane. Przez kolejnych kilkadziesiąt lat ukazało się wiele wznowień pracy zarówno w pełnej wersji jak i ocenzurowanej.
*Cytat pochodzi z książki – W.S. Churchill, „The River War: An Historical Account of the Reconquest of the Soudan”

 

http://www.nautilus....21pietro&id=275#417 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1060 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 05:53

 

Info: niania z Uzbekistanu która obcięła w Moskwie głowę dziewczynce, którą się opiekowała - miała kontakty z 2 członkami IS.

https://twitter.com/wszewko#418 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 11:24

DzieńX/Szturm na Europę/Potwierdza się najgorszy scenariusz/Rothschildowie szykują rzeź Europie

 

 #419 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 06:36

- Wiadomości z Niemiec -  B) pakt z diabłem

 

Mleko się wylało

 

W tym tygodniu rząd federalny w Berlinie ogłosił oficjalnie, że do 2020 r. do Niemiec przybędzie w sumie 3,6 mln uciekinierów, chociaż wielu ekspertów twierdzi, że jest to liczba znacznie zaniżona.
Tymczasem jak podało w piątek MSW, jedna ósma z ok. 1,16 mln uchodźców (czyli ponad 145 tys.) zarejestrowanych w ub.r. po przekroczeniu niemieckiej granicy zaginęła.

 

http://polskie-echo....na-imigrantach/

http://prostozmostu....budowie-meczetu

http://prawy.pl/2730...-farmie-europa/

 

/'Merkel uspokaja inwestorów odnośnie embarga przeciwko Rosji - jeszcze poczekajcie' – ciekawa na co czeka w konspiracji przeciwko własnemu narodowi i satelitarnych 'sputniczych' 'c'hord'?!/  :)  :D#420 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 06:57

- Szturm na Europę. Czy nadchodzi dzień X? -  B)  :rolleyes: Time Zero  :lol:

 

Z Niemiec płyną przerażające głosy o “dniu X”.  Poniżej wybrane fragmenty oraz materiał wideo. Komentarz pozostawiamy Państwu.

 

(…) Wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane i nie wiadomo czy żyją czy gdzieś się ulotnili, że do Hamburga i Bremerhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki i to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener ale podczas przeszukiwania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni ale to zostało zbagatelizowane; można to jeszcze zobaczyć na youtube.

 

W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że to wszystko się jeszcze ustabilizuje ale teraz już widać, że to plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeswehrze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i było to gdzieś w Hesji i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń… i to nie jakaś tam broń pneumatyczna tylko ciężka broń wojenna. Policja natychmiast tam wszystko ogrodziła a 45 minut później przyjechało wojsko amerykańskie i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodłogowa i załadowano tam na nią całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli… (…)

 

(…) Doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział: Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie czy to byli Syryjczycy tego nie wiem ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych. To będzie synchronizowane przez smartfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy (…)

 

(…) Myślimy tutaj o tych 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyznach między 20-tym a 35-tym rokiem życia, którzy nie wyglądają tak jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych bo tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tutaj łup do zdobycia czy dom czy coś innego. A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci ale to są tylko małe segmenty w mediach a jak się tak przyjrzeć to jest to kamuflaż, bo reszta to sami mężczyźni – i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze wyżywieni żołnierze – w wiadomościach widziałem jak podciągają się na belkach stropowych; oni utrzymują dobrą kondycję i to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców) a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi bo brakuje jeszcze paru bojowników Kaliban (…)

 

(…) A o gwałtach nie muszę już wcale mówić bo ich liczba jest bardzo wysoka; Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze a gwałciciele zostają następnego dnia wypuszczeni przez sądy. Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać a Niemców ukarać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę, że się to potwierdza. Azylant dostaje tutaj (do) 1050 euro zasiłku plus mieszkanie i darmową opieką medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.

 

http://ndie.pl/islam...chodzi-dzien-x/#421 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 14:16

Przejęto mundury dla dżihadystów. MSW Hiszpanii: Można byłoby w to ubrać armię.

 

Hiszpańska policja przejęła w portach w Walencji i Algeciras 20 tys. mundurów i innych akcesoriów wojskowych przeznaczonych dla bojowników dżihadystycznego Państwa Islamskiego i związanego z Al-Kaidą Frontu al-Nusra. Informację przekazały władze w Madrycie.

 

 

00052TVI3O7W0AHJ-C431.jpgZdjęc

 

 

ie udostępnione przez hiszpańskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych/Ministerio del Interior / 

Aby nie wzbudzać podejrzeń, w dokumentach celnych zadeklarowano, że kontenery zawierają „odzież używaną”. W te mundury „można byłoby ubrać armię, która byłaby doskonale przygotowana do walk” – czytamy w oświadczeniu ministerstwa spraw wewnętrznych. Mundury ważyły pięć ton.

Otwarcie kontenerów było częścią operacji antyterrorystycznej z 7 lutego, gdy aresztowano siedmiu członków komórki dżihadystycznej, podejrzewanych o udzielanie logistycznego i finansowego wsparcia grupom terrorystycznym działającym w Syrii i Iraku.

 

W ramach operacji „zneutralizowano bardzo aktywną i skuteczną siatkę biznesową, której głównym celem było zaopatrywanie, utrzymywanie i wzmacnianie” struktur zbrojnych Państwa Islamskiego, poprzez stałe dostawy materiałów wojennych – dodano w oświadczeniu.

Aresztowani ukrywali swą działalność pod pozorem pomocy humanitarnej dla mieszkańców obszarów wojennych. W rzeczywistości dostarczali akcesoria wojskowe, pieniądze, sprzęt elektroniczny i transmisyjny, broń oraz materiały do produkcji bomb na tereny kontrolowane przez dżihadystów.

 

https://wirtualnapol...mie/#more-51707#422 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 04 marzec 2016 - 14:57

12814451_1095580663805781_83174254222509

 

Tyle w kwestii najeźdźców i wszystkich którzy ich wspierają...


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#423 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 23:33

- Weto Orbana ws. imigrantów. Rozmowy w Brukseli zerwane -  B)

 

Z informacji podanych przez dziennikarza Dominika Hejja wynika, że Victor Orban zawetował mechanizm przesiedlenia tzw. uchodźców. Rozmowy zostały zerwane.

Dziś podczas szczytu Turcja – UE, Ankara wysunęła twarde żądania. W zamian za pomoc w rozwiązaniu kryzysu imigracyjnego, władze Turcji zażądały sześciu, a nie trzech miliardów euro wsparcia czy wprowadzenia kontyngentów syryjskich uchodźców, których UE miałaby odbierać samolotami i rozdzielać ich na swoje państwa członkowskie. Liczba ta miałaby wynosić… około tysiąca osób dziennie.

 

Mechanizm przesiedlenia migrantów do Europy z obozów w Turcji zawetował jedynie premier Węgier. Wcześniej Orban mówił, że granice Unii Europejskiej muszą zostać szczelnie zamknięte i nie ma możliwości, by Węgrom cokolwiek narzucano. Informacje mediów potwierdził rzecznik Zoltan Kovacs.

Po zerwaniu szczytu rozmowy toczą się między poszczególnymi państwami. W rozmowach udział bierze również grupa polska pod przywództwem Beaty Szydło. Niestety, nie znaleźliśmy żadnej informacji o przyłączeniu się polskiej premier do weta Victora Orbana.

 

http://ndie.pl/weto-...ukseli-zerwane/

 

 #424 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 marzec 2016 - 14:18

  Seria ataków na kobiety. Policja w Szwecji apeluje, nie wychodźce same z domu
Przez Redakcja -
8 marca 2016
 
Policja zaapelowała do kobiet z Ostersund w północnej Szwecji, by nie wychodziły z domów same po zmroku ze względu na serię ataków na tle seksualnym.
 

Policja odnotowuje coraz więcej ataków na kobiety. Jak rozwiązać ten problem? Zdaniem Policji z Ostersund zorganizować konferencję prasową i zaapelować, aby kobiety nie wychodziły z domów. – To poważne, troszczymy się o ochronę kobiet i dlatego wychodzimy i o tym mówimy – powiedział szef regionalnej policji Stephen Jerand.

Politycy uważają takie zalecenia za absurd, według części z nich w kraju jest bezpiecznie. Z drugiej strony, rzecznik opozycyjnej Partii Centrum Johan Hedin stwierdził, że takie ostrzeżenie może przestraszyć kobiety. – Źle, jeśli wzywa się kobiety, by to one dostosowały się do przestępców – oświadczył. Z kolei opinia publiczna rozpoczęła debatę i zastanawia się, czy apel policji ma związek z napływem uchodźców…

Czytaj także: Szwedzi szykują się: wzrasta popyt na broń palną.

Coraz więcej funkcjonariuszy policji rezygnuje ze służby z powodu kłopotów z imigrantami. W zeszłym roku zrezygnowało z pełnienia służby 836 policjantów, nie licząc tych, którzy odeszli na emeryturę. W latach 2008-2012 Szwecja przyjęła 711 544 imigrantów, a w tym samym okresie liczba policjantów zwiększyła się zaledwie o 1 574.

źródło: thelocal.se/TVN24

http://ndie.pl/seria...wychodzce-domu/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#425 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 marzec 2016 - 14:19

Orbán wzywa, by powstrzymać szaleńców z Brukseli. Już dawno żadna mowa nie wywołała takiej wściekłości na salonach UE

opublikowano:

6 marca

· aktualizacja:

przedwczoraj, g. 11:05b9a7bc4ff4164090953977000db08757.jpegFot. PAP/EPA

Nauczymy Brukselę, przemytników ludzi i imigrantów, że Węgry to kraj suwerenny, na jego terytorium można się dostać tylko pod warunkiem poszanowania naszych praw i posłuszeństwa służbom mundurowym. (długie oklaski) Obrona naszych południowych granic to jeszcze nie wszystko. Musimy wytrwać na jeszcze innym bitewnym polu. Na szczęście to pole walki nie żołnierzy, lecz dyplomatów.

Moi Drodzy Przyjaciele! Musimy powstrzymać Brukselę. Wbili tam sobie do głowy, że rozdzielą pomiędzy nas przywiezionych do Europy imigrantów. Obowiązkowo, na mocy prawa. Określają to mianem obowiązkowych kwot przyjęcia imigrantów. Taką nieszczęsną, niesprawiedliwą, nieracjonalną i bezprawną decyzję podjęto już w stosunku do 120 tys. imigrantów. Wbrew decyzji Rady Europejskiej, w której decydują przywódcy państw członkowskich, z pogardą dla reprezentowanej przez nich suwerenności tych państw, oszukując i omijając prawo przegłosowano to w Parlamencie Europejskim.

Tę decyzję zaskarżyliśmy i będziemy walczyć o jej unieważnienie w Trybunale Europejskim. (oklaski) Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wygląda na to, że nie tylko na Węgrzech, ale też w Brukseli. Dlatego teraz chcą stworzyć stały i sukcesywny system rozdzielczy, obowiązkowy dla każdego imigranta i każdego kraju członkowskiego.

Drodzy moi Przyjaciele! Unia – wyraźnie to widać – składa się z dwóch obozów: unionistów, czyli zwolenników federalizacji oraz suwerenistów, czyli zwolenników suwerenności narodów. Unioniści chcą Stanów Zjednoczonych Europy i obowiązkowych kwot osiedleńczych. Suwereniści pragną Europy wolnych, suwerennych narodów i nawet słyszeć nie chcą o żadnych kwotach. I tak obowiązkowe kwoty imigrantów stały się esencją i symbolem naszych czasów. One są ważne same w sobie, ale streszczają też wszystko to, czego się obawiamy, czego nie chcemy i co może rozbić przymierze narodów Europy.

Nie możemy pozwolić, by Bruksela stawiała się ponad prawem. Nie możemy się zgodzić, by konsekwencje swej szalonej polityki cedowała na tych, którzy zachowali wszelkie porozumienia i wszelkie prawa, jak to uczyniliśmy my. Nie możemy pozwolić, by zmuszano nas lub kogokolwiek do importowania gorzkich owoców ich błędnej polityki imigracyjnej.

Nie chcemy i nie będziemy importować na Węgry przestępczości, terroryzmu, homofobii i antysemityzmu. (oklaski) Na Węgrzech nie będzie dzielnic wyjętych spod prawa, zamieszek, imigranckich buntów, podpalania obozów dla uchodźców, a bandy nie będą polować na nasze żony i córki. (oklaski) Na Węgrzech zdusimy nawet próby takich zachowań i konsekwentnie będziemy stosować retorsje.

Szanowni Państwo! Nie zrezygnujemy z naszego prawa do decydowania o tym, z kim chcemy razem żyć, a z kim nie. Z tego powodu musimy odeprzeć i odeprzemy tych, którzy jak domokrążcy roznoszą po Europie pomysły kwot. Bez ryzyka nie ma brawury – głosi peszteński żart piłkarski, a my rzeczywiście musimy zebrać się na odwagę.

Musimy być odważni, gdyż dla większej chwały europejskiej demokracji jesteśmy zmuszeni stawić czoła cenzurze, szantażom i groźbom. Z belgijskich księgarń wycofywane są książki autorstwa węgierskiego ministra sprawiedliwości. Prasa niektórych krajów członkowskich otwarcie rozpowszechnia o nas kłamstwa. Krytyka Węgier jest szorstka, brutalna i agresywna. Na dodatek straszą nas finansowymi karami twierdząc, że nas wspierają, my zaś jesteśmy niewdzięczni. Sposób ich myślenia podobny jest do prostego plebana, który został poproszony o pomoc w zażegnaniu konfliktu wokół różnic majątkowych. W porządku – powiedział – prace podzielimy w następujący sposób: wy namówicie bogatych, żeby byli hojni a ja namówię ubogich, by przyjmowali darowizny. Tak oni rozumują. (śmiechy)

Rzeczywistość jednak jest taka, że nic nie jesteśmy sobie wzajemnie winni, ani feniga. (oklaski) Węgry, osłabione po 45 latach komunizmu, wykrwawione, niezdolne do konkurencyjności, pozbawione kapitału, otworzyły na oścież swe bramy zachodnim firmom. To wszystkim przyniosło profity. Zachodnie firmy wywiozły stąd tyle samo, ile przysłała nam Unia. Jesteśmy kwita, żadna ze stron nie ma podstaw do pretensji. (oklaski)

Szanowne Panie, Szanowni Panowie! Na koniec o tym, jak powstrzymać brukselskie manewry wprowadzenia kwot osiedleńczych. Moja rada jest taka: oprzyjmy się na praźródle europejskiej demokracji – na woli ludu. Jeśli prawdą jest, że ludzie nie chcą, wręcz sprzeciwiają się lunatycznej brukselskiej polityce imigracyjnej, oddajmy im głos, umożliwmy im wyrażenie opinii.

W końcu Europa opiera się na fundamencie demokracji. To oznacza, że nie możemy podejmować decyzji o bardzo poważnych skutkach dotyczących życia ludzi ponad ich głowami, wbrew ich woli. Dlatego na Węgrzech rozpisujemy referendum. (oklaski) I nie chodzi tu o kwotę, co do której decyzja już zapadła, a którą Węgry zaskarżyły do Trybunału. To już przeszłość. Referendum będzie dotyczyć przyszłości.

Wzywamy obywateli Węgier do walki przeciw obowiązkowym kwotom osiedleńczym nowego europejskiego systemu imigracyjnego, który ma trafić na porządek dzienny w marcu. Wierzymy, że Bruksela – nawet w obecnym stanie – nie odważy się zdradzić własnych ideałów. Nie może przeciwstawić się narodom Europy. Unia Europejska nie może być Związkiem Sowieckim 2.0 

My, Węgrzy, nie wyprzemy się Europy, mimo wszelkich jej słabości, rozcieńczenia i chwiejności. Nie odwrócimy się od niej w sytuacji, gdy zatraciła poczucie przestrzeni. Nie pozostawimy jej samej sobie w jej panicznych zawrotach agorafobii. Jesteśmy obywatelami tej samej historycznej i duchowej Europy, co Karol Wielki, Leonardo, Beethoven, św. król László – Władysław I [z matki Polki], Imre Madách czy Béla Bartók.

Nasza Europa została wzniesiona na chrześcijańskich fundamentach i dumą napawa nas fakt, iż dosięgła szczytów duchowości i ludzkiej wolności. W Europie ludzie mogą mieć bardzo różne poglądy. Jedni wierzą w ideały wolności, równości i braterstwa, inni wierzą w Boga, Ojczyznę i rodzinę oraz w przychodzące królestwo wiary, nadziei i miłości. (oklaski) Nikt jednak z nas – niezależnie od tego, do której grupy należy – nie może pragnąć tego, by nasza Europa padała na kolana przed celowo ku nam kierowanym, zbliżającym się jak potop masom ludzi, którzy siłą chcą nas zmusić do przyjęcia innej moralności i innych zwyczajów.

Nie wierzymy, żeby Europa mogła się skazać na taki los. Nie wierzymy, że wybierze odrzucenie naszych tysiącletnich wartości. Nie wierzymy w to, ale wiemy i zapowiadamy, że Węgry nie zrobią na tej drodze nawet najmniejszego kroku!

Hajrá, Európa, hajrá, magyarok! Naprzód, Europo, naprzód, Węgrzy!

tł. HPA

http://wpolityce.pl/...ach-ue?strona=5


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#426 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 marzec 2016 - 14:22

Wiedeń: Patrol szariacki pobił mężczyznę za niewłaściwy strój żony i córki
08-03-2016
shariah-police-700x413.jpg

 

 

Muzułmańscy imigranci za nic mają sobie kulturę i zwyczaje panujące w Europie. Po ulicach Niemiec i Austrii grasują już całe bandy imigrantów, które naprzykrzają się kobietom, a czasem nawet brutalnie je napastują. Coraz częściej na ataki narażeni są także mężczyźni, którzy „pozwalają” swoim kobietom ubierać się „po europejsku”.

O tym, że muzułmańscy imigranci zagrażają także mężczyznom, przekonał się jeden wiedeńczyk, który został w weekend brutalnie pobity przez członków patrolu szariackiego. Strażnicy moralności islamskiej uznali, że mężczyzna nie dopilnował, aby towarzyszące mu kobiety – żona i córka – były „przyzwoicie ubrane”.

 

 

Niemcy: stołówki szkolne wycofały z menu wieprzowe kiełbaski. Żeby nie urazić muzułmańskich dzieci

Przypadek wiedeńczyka pobitego za „obrazę” moralności muzułmańskiej to tylko jeden z wielu incydentów z udziałem patroli szariackich, które coraz śmielej poczynają sobie na ulicach austriackich i niemieckich miast. Członkowie tych patroli, którzy nie są u siebie i którzy korzystają z gościnności i dobroduszności Europejczyków, nie tylko nie szanują wartości panujących w Europie, ale wręcz starają się je siłą zmienić.

Gang 30 Afgańczyków ścigał nastolatki po centrum handlowym w Niemczech

W dużych miastach bandy imigrantów grasują już po klubach i barach, gdzie zaczepiają kobiety i każą im się odpowiednio ubierać oraz zachowywać. Z obawy o swoje zdrowie, wiele kobiet zrezygnowało zatem w ostatnich miesiącach z wychodzenia z domu po zmroku.

 

Niemałym problemem jest też w Wiedniu rywalizacja pomiędzy poszczególnymi grupami imigrantów. Kilka dni temu w centrum miasta doszło do starcia Afgańczyków z Czeczenami, w trakcie którego w ruch poszły drewniane deski, żelazne pręty i noże. Powszechnie wiadomo, że Czeczeni należą do wiedeńskich klubów sztuki walki i że przejmują oni kontrolę nad coraz większymi obszarami miasta.

 

http://www.polishexp...roj-zony-corki/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#427 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 marzec 2016 - 14:35

Krótka historyjka o skurwysyństwie politycznej poprawności, a właściwie jej zbrodniczości i frajerstwie jej wyznawców.

No więc mamy migrantów, co przybywają do nas, tak?

Mamy więc Turcję, która, o czym każdy wie, sprowokowała i umożliwiła ten gigantyczny pochód ludzki do Europy, ten słynny bałkański marsz, tak?

Więc mamy Unie Europejską, która padła na klęczki przed Turcja, zrobiła dobrze Erdoganowi, wybuliła grubą kasę, i niby to rozwiązała problem migrantów tak?

A tymczasem Turcja za tę kasę najpewniej nie tylko nie powstrzyma tego pochodu, bo i czemu, skoro tak świetna karta przetargowa i szantaż. Za to na pewno wyda tę kasę na mordowanie Kurdów, którzy już teraz setkami, cywile, kobiety, dzieci, są paleni żywcem, umierają z głodu i ran pod gruzami swoich domów, snajperzy ich rozwalają...
Tak, serio. Widziałem to na własne oczy, zresztą nie tylko ja.

Ale co to szkodzi, decydenci UE będą się tulić z Erdoganem i Davutoglu i się miziać i udawać prawdziwych, twardych mężów stanu!

A przecież Unia, gdyby tylko chciała, sama ma mechanizmy i prawo, które mogłyby ogarnąć tę sytuację. Ale boi się ich stosować. Czemu? Z powodu politycznej poprawności. Bo zaraz idealiści wszystkich krajów, łączcie się, bo zaraz odezwy pełne humanizmu i wrzaski- wpuśćmy ich, każdy człowiek człowiekiem (skądinąd w warstwie samego znaczenia- to słuszny tekst), bo zaraz wolontariusze rejtana pod obozami będą robić tysiącami... bo też nie wypada, bo kto to widział, by postępowy Zachód był fuj i nie wpuszczał?

Więc lepiej niech cała draka, niech całe okrucieństwo dzieje się gdzie indziej. Niech ogarniaja to inne państwa. Np. taka Turcja, która, co też istotne, nie będzie miała problemów, by tych migrantów terroryzować, gnębić, miażdżyć bardziej niż jakikolwiek najgorszy Orban by robił.

Ale to daleko, nikt nie będzie zwracał na to uwagi, tam mogą do nich strzelać, to już nikogo nie rusza, wszyscy idealiści i bojownicy o człowieka zadowoleni, Zachód nadal taki postępowy i dobry...

Więc nam się decydenci UE klepią bo plecach i miziają z Erdoganem i Davutoglu a tymczasem w Turcji płoną miasta, snajperzy zabijają ciężarne kobiety, policjanci depczą po głowach martwych dzieci... i teraz dostana jeszcze za to kasę od UE.

I dlaczego to wszystko? Bo UE "nie wypadało" zrobić tego u siebie.

Gratulujemy Europie kurwa, gratulujemy idealistom i reszcie tej plejady, tak, ogarnęliście sprawę, zajebiście.
Gratki.


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#428 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 13:35

- "Financial Times" ostrzega: muzułmańscy imigranci wkrótce przejdą przez Polskę -  B)

 

Władze państw Unii Europejskiej przygotowują się na wiosenne spotężnienie fali imigrantów przybywających do Europy. Jednym z czterech najbardziej prawdopodobnych szlaków ma być trasa przez Ukrainę i Polskę. Dziesiątki tysięcy muzułmanów musiałyby wtedy przemaszerować przez całą szerokość naszego kraju.

 

Dotąd imigranci korzystali głównie ze szlaku zachodniobałkańskiego. Z Turcji i Grecji przechodzili do Macedonii, potem do Serbii, wreszcie przez Słowenie lub Węgry do Austrii, a następnie do Niemiec. W 2015 r. większość z milionowej rzeszy migrantów, którzy znaleźli się na niemieckim terytorium, szła właśnie tą trasą.

Ale we wrześniu 2015 r. Węgrzy postawili ogrodzenie wzdłuż granicy z Serbią, a zagrożone tą decyzją kraje wchodzące w skład dawnej Jugosławii, jak Chorwacja i Macedonia, zaczęły uszczelniać swoje granice.

 

Według agencji rządowych, cytowanych przez "Financial Times", uchodźcy będą musieli teraz wybrać jeden z czterech innych szlaków.

Pierwszy omija Macedonię i Serbię, które mają już dość imigrantów, i wiedzie do Austrii przez Albanię i Czarnogórę. Problemem jest górzyste ukształtowanie powierzchni, niesprzyjające długim marszom i orientacji w terenie. Ale w rozwiązaniu tego kłopotu mogą pomóc przemytnicy ludzi, handlarze narkotykami i dżihadyści, dobrze czujący się w Albanii.

 

Drugi możliwy scenariusz także zakłada dotarcie imigrantów do Albanii. Stamtąd nie ruszaliby jednak pieszo do Czarnogóry, lecz próbowali przedostać się przez Adriatyk do Włoch. A konkretnie do Apulii. Trasa jest sprawdzona: w 1991 r., po upadku komunizmu w Albanii, tysiące Albańczyków przedostawało się w ten sposób do Włoch.

 

Trzeci scenariusz to próba przedostawania się uchodźców do Włoch drogą morską - ale z Libii. Wtedy punktem zapalnym stałaby się Sycylia. Imigranci korzystali z tego rozwiązania już wcześniej. Teraz jest to jednak najmniej prawdopodobna wersja wydarzeń - przede wszystkim ze względu na wojnę domową w Libii i działające tam Państwo Islamskie.

 

Wreszcie czwarty scenariusz, który Polaków powinien niepokoić najbardziej. Po zamknięciu szlaku bałkańskiego imigranci mogliby przedostawać się z Turcji na Ukrainę - poprzez Morze Czarne. Stamtąd zaś szliby do granicy z Polską, która byłaby ostatnim punktem na drodze do upragnionych Niemiec. "Financial Times" zamieszcza nawet mapkę tego szlaku:

 

Pismo powołuje się na rozmowy z przedstawicielami polskiego MSZ, którzy mieli potwierdzić prawdopodobieństwo takiego scenariusza. "Financial Times" wspomina także, że trzecia partia w polskim parlamencie (chodzi o Kukiz'15) wezwała do budowy ogrodzenia na granicy polsko-ukraińskiej.

 

http://niezalezna.pl...da-przez-polske

 

/No to mamy 'komplikutas' z tym fantem, bo u nas zlikwidowane są fabryki do produkcji drutu kolczastego a Niemcy to nam mogą dać, ale w 'bańkę'!  :)  ;)  :D

 

No chyba, że poumierają z głodu w czasie przemarszu przez Ukrainę?!/  :unsure:

 

http://historia.wp.p...l?ticaid=116a06#429 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 00:34

- III wojna światowa – czyli jak przetrwać zaplanowaną depopulację? -  B)

 

III wojna światowa i spekulacje odnośnie jej ewentualnego wybuchu to temat przerabiany praktycznie nieustannie od czasu zakończenia II wojny światowej. Niektórzy przypuszczają nawet, że wszystkie trzy wojny światowe był zaplanowane już w roku 1871. Zaś dowodem na to ma być słynny list Alberta Pike’a – masona wysokiego stopnia w tajemniczenia do innego masona – Mazziniego. List ten ponoć dostał się w niepowołane ręce i został rozpowszechniony na całym świecie. Jedna z jego kopii znajdowała się przez pewien okres w londyńskim muzeum.

 

Sekrety owych spisków wyjawił w swojej książce – „The Mystery of Freemasonry unveiled” („Sekrety Masonów ujawnione”) kardynał Chile – Carlo Rodriguez . Pozycja ta została wydana po raz pierwszy w roku 1925 i nadal jest dostępna na Amazon. Obrońcy wiarygodności tego listu wskazują, iż jest to dowód na to, że korespondencja nie mogła być sfałszowana post factum, ponieważ jej treść była znana opinii publicznej na długo przed wybuchem II wojny światowej.

 

Nie wgłębiając się w szczegóły przytoczę tylko najważniejsze fragmenty tego planu, a po więcej informacji odsyłam do: http://zbawienie.com/plan3wojen.htm

 

„I Wojna Światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.”

 

„Celami II WŚ było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz… utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego.”

 

„Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna. Jej celem jest zniszczenie wszystkich religii – głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.”

 

Wszystkie trzy wojny światowe mają więc ostatecznie prowadzić do całkowitej neutralizacji państw narodowych i podziałów religijnych, na rzecz tzw. Nowego Porządku Świata – jednego światowego rządu, jednej światowej religii i jednej światowej waluty. Teza ta bardzo dobrze koresponduje z narracją popularną w kręgach alternatywnych oraz wśród obrońców tradycyjnych wartości. Sprowadza się ona właściwie do przypisywania genezy całego zła knowaniom mitycznych iluminatów kultywujących religię lucyferiańską i powiązanych z masonerią.

 

Depopulacja – szansa czy zagrożenie?

 

Jedna z bardziej popularnych teorii zakłada, że globalne elity dążą do depopulacji ludzkości do poziomu około 500 milionów osób. Mam o tym świadczyć między innymi tajemniczy monument wybudowany w 1980 roku w amerykańskim stanie Georgia za fundusze człowieka posługującego się pseudonimem R.C. Christian(nawiązanie do tajnego bractwa różokrzyżowców). The Georgia Guidestones, zwany też  amerykańskim Stonehenge, utworzono z  sześciu kamiennych płyt o łącznej wadze 120 ton. Środkowy blok otoczony jest czterema monolitami, z których każdy zawiera ten sam tekst składający się z nowej wersji „dziesięciorga przykazań” — w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, arabskim, hebrajskim, hindi i suahili. Mają być to wskazówki na przyszłość, swoisty przewodnik nowego wieku rozumu:

 

1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500000000 w wiecznej równowadze z naturą.

 

2. Kieruj mądrze reprodukcją- poprawiając kondycję i różnorodność.

 

3. Połącz ludzkość nowym żywym językiem.

 

4. Kieruj pasją-wiarą-tradycją- i wszystkimi rzeczami powściągliwym rozumem.

 

5. Chroń ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.

 

6. Niech wszystkie narody sądzą się wewnętrznie a zewnętrzne spory w sądzie światowym.

 

7. Unikaj drobnych przepisów i niepotrzebnych urzędników.

 

8. Balansuj prawa osobiste obowiązkami społecznymi.

 

9. Nagradzaj prawdę-piękno-miłość-poszukując harmonii w nieskończoności.

 

10. Nie bądź rakiem na ziemi- pozostaw miejsce dla natury, pozostaw miejsce dla natury.

 

Zwolennicy spiskowych teorii sugerują, iż do owej depopulacji ludzkości można doprowadzić na różne sposoby. Między innymi poprzez promowanie aborcji, eutanazji, polityki jednego dziecka(Chiny), szczepionek i żywności GMO obniżające naturalną płodność, a nawet poprzez kontrolowane epidemie różnych śmiertelnych chorób(AIDS, Ebola, różne odmiany grypy). Są to jednak sposoby, które wymagają skoordynowanej polityki w dłuższym okresie czasu, ścisłej kontroli i zachowania absolutnej tajemnicy, aby ludobójstwo w białych rękawiczkach nie wyszło na jaw. Dlatego w przypadku państw trzeciego świata, w szczególności tradycyjnych państw muzułmańskich, posiadających liczne rodziny, jest to często nieskuteczne.

 

Krytycy alarmistycznych tez pozostają jednak sceptyczni wobec zagrożeń związanych z nadmiarem populacji. Ich zdaniem mitem jest, iż  globalna populacja w pewnym momencie może przekroczyć pewien limit, przez co zacznie brakować jedzenia, zasobów, a środowisko naturalne zostanie zniszczone. Powołując się na statystyki i analizy krzywych demograficznych podkreślają, że ów przyrost następuje tylko do pewnego etapu. W przypadku rozwiniętych państw Zachodu występuje bowiem proces odwrotny – liczba ludności spada.  Podniesienie standardu jakości życia często wpływa bowiem na bardziej hedonistyczne i konsumpcyjne postawy, przez co ludzie tracą zainteresowanie zakładaniem licznych rodzin. Chcą się bawić, korzystać życia i uprawiać seks, tylko dla przyjemności. Istnieje więc uzasadnione przypuszczenie, iż sam przyrost populacji właściwie nie jest problemem, zaś troska o środowisko naturalne i zasoby jest tylko pretekstem. Problem leży gdzie indziej. Kłopotliwa może okazać się bardzo niekorzystna zmiana proporcji pomiędzy ludnością krajów trzeciego świata, w tym państw muzułmańskich, a  populacją krajów wysokorozwiniętych, o wyższym standardzie życia. Krótko mówiąc światu nie grozi przerost populacji, ale zalew zakładających liczne rodziny fanatyków religijnych z państw muzułmańskich. Zaś to może doprowadzić na przestrzeni czasu do swoistego regresu cywilizacyjnego porównywalnego z okresem średniowiecza. Rzym padł pod ciosami barbarzyńców i wiele wskazuje na to, że ten sam los spotka rozwinięte państwa Zachodu. Demokracja może się wtedy okazać zabójcza dla całej cywilizacji.

 

Wojna z terroryzmem czy prowokowanie terroryzmu?

 

Jestem daleki od stawiania paranoicznej  tezy, iż wojna z terroryzmem jest fikcją napędzaną przez operacje fałszywej flagi. Moim zdaniem zamachów terrorystyczne są w większości wypadków faktycznie dokonywane przez terrorystów muzułmańskich, a służby specjalne, co najwyżej biernie się temu przyglądają. Istnieje bowiem coś takiego jak ciche przyzwolenie na określone działania i ciche wsparcie. W historii bardzo dobrze znany jest fakt, iż w latach międzywojennych amerykańskie banki finansowały partię Hitlera. Dzisiaj nikt tego nie podważa. Współcześnie pogląd, iż USA finansowały zarówno Al-Ka’idę, jak i finansują obecnie Państwo Islamskie uważany jest za teorię spiskową. Dziwne, że nikt też nie zauważa, że zarówno Husajn, jak i Kadafi byli właściwie świeckimi dyktatorami trzymającymi w ryzach ugrupowania fanatyków islamskich. Wszystkie te operacje wojskowe, począwszy od wojny w Iraku i Afganistanie, a skończywszy na wspieraniu arabskiej wiosny przyniosły de facto efekt odwrotny do zamierzonego. Radykalny Islam święci triumfy na całym Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce. Rośnie liczba terrorystów, powstaje nawet całe państwo groźnych fanatyków – ISIS. Tłumaczenie całej tej polityki USA, Izraela i UK  li tylko czynnikami ekonomicznymi(zyskami korporacji naftowych, zbrojeniowych, banksterów itp.), również, moim zdaniem, nie trzyma się kupy. Tak głęboka destabilizacja całych regionów nie może bowiem korzystnie wpłynąć na ekonomię państw Zachodu w dłuższym okresie czasu. Istnieje więc uzasadnione przypuszczenie, iż cały ten blok państw islamskich ma być najpierw zradykalizowany, a następnie pokazowo zniszczony w ramach działań wojennych określanych jako III wojna światowa. Islam = nazizm, a więc trzeba doprowadzić do wielkiej wojny światowej, aby doszło do jego ostatecznej delegalizacji. Być może więc wpuszczenie tysięcy uchodźców do Europy, z których część może być zwolennikami Państwa Islamskiego, ma pewien sens, podobnie jak polityka multi-kulti. Zderzenie cywilizacji Zachodu ze światem islamskim tak czy inaczej byłoby nieuchronne w dłuższej perspektywie czasu. Jednak proces ten można znacznie przyspieszyć, a następnie pokierować nim z dużą większą korzyścią dla przyszłych pokoleń.

 

Uproszczony, czarno-biały obraz rzeczywistości

 

Charakterystyczną cechą ludzi, którzy sami określają się jako antysystemowcy lub też obrońcy tradycyjnych wartości(państw narodowych i religii), jest tendencja do demonizowania wszelkich poczynań globalnej elity rządzącej. Przy czym zwykli, prości ludzie są w ich mniemaniu bardziej uczciwi od rządzący nami „psychopatów”. Wydaje się jednak, iż ten czarno-biały, dychotomiczny obraz świata nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Mentalność elity rządzącej zawsze jest pewną wypadkową stanu świadomości całego społeczeństwa, a zwykli ludzie nie są wcale bardziej moralni od tych na górze. Mają tylko dużo mniejsze możliwość działania, podczas gdy wpływowi politycy lub szefowie korporacji są często bezkarni, dzięki posiadanej przez siebie władzy. Dlatego też wbrew obiegowym opiniom  intencje ludzi stojących za planem wdrażania NWO(Nowego Porządku Świat) nie muszą być wcale złe. Iluminatom(zakładając, że faktycznie istnieją) nie musi zależeć na tym, aby zrobić z nas wszystkich niewolników. Jest to dość paranoiczny punkt widzenia, niezwykle popularny zwłaszcza wśród zwolenników wszelkich teorii spiskowych. Wydaje się, że w tym przypadku mamy do czynienia ze swoistym makiawelizmem(cel uświęca środki). Elity postrzegają zwykłych ludzi jako pionki, a każdy szachista wie, że aby wygrać trzeba czasami poświęcić słabsze figury. Ludobójstwo na skalę masową(redukcja populacji), jest więc w ich przekonaniu środkiem do budowy nowego, lepszego świata. Świata bez wojen, bez podziałów etnicznych i religijnych, z jednym wspólnym rządem i jedną wspólną armią. Gospodarką, która nie niszczy środowiska naturalnego. A wiec w ostatecznym rozrachunku niekoniecznie musi zmienić się na gorsze. Po zdelegalizowanych religiach ogłupiających masy i państwach narodowych generujących konflikty zbrojne prawdopodobnie nikt nie będzie płakał.  Tak samo jak po II wojnie światowej nikt nie rozczulał się nad ostatecznym upadkiem faszyzmu i nazizmu. Warto więc przygotować się do tego, aby ten okres przetrwać.

 

Jak przetrwać ? Miejsca ewakuacji

 

Najskuteczniejszym sposobem przetrwania jest ewakuacja z zagrożonych terenów. A zagrożona może być przede wszystkim Europa zachodnia, północna Afryka, Bliski Wschód, USA, Rosja oraz Chiny, ponieważ wiele wskazuje na to, że prawdopodobnie na tych obszarach będą toczyć się działania wojenne. Nie wydaje mi się, aby którekolwiek z mocarstw zdecydowało się na użycie broni jądrowej, ponieważ byłoby to samobójstwo nie tylko dla samego człowiek, ale także dla organizmów żywych na całej planecie. Jestem przekonany o tym, że po ponad 70 latach od zakończenia II wojny światowej istnieją bronie dużo groźniejsze, a przy tym mniej inwazyjne. Prawdopodobnie więc istnieją sposoby, aby wymordować armię wroga w sposób chirurgiczny, bez niszczenia infrastruktury i środowiska naturalnego. I tutaj mamy cały wachlarz możliwości od broni elektromagnetycznej, akustycznej, przez chemiczną i biologiczną. Ujawniony plany III wojny światowej może sugerować, że mocarstwa będą dążyły do tego, aby zabić jak najwięcej ludzi, jak najmniejszym kosztem, ponieważ nikt nie zamierza żyć w świecie nie dość, że przeludnionym, to jeszcze skażonym radioaktywnie. Wydaje mi się, że depopulacja stanie się jednym z głównych celów tej wojny. A zatem w tej sytuacji należałoby się ewakuować w miejsca, gdzie nie sięgają wpływy globalnej elity. Wbrew pozorom takie miejsca istnieją i były wykorzystywane w tym celu od tysięcy lat. Jednakże z przyczyn oczywistych nie chciałbym się teraz o nich rozpisywać. Jeśli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na ten temat, to zapraszam do korespondencji emailowej, mój adres: sladami@wp.pl

 

Świat po III wojnie światowej

 

Można oczekiwać, że po III wojnie światowej wiele się zmieni. Przypuszczam, iż w pierwszej kolejności nastąpi redefinicja pojęcia państwa. Państwa od tej pory staną się organizacjami o charakterze zbliżonym do przedsiębiorstw, koporacji lub też luźnych stowarzyszeń. Żadne państwo nie będzie już narodowe i żadne nie będzie posiadało własnej armii, ponieważ armię państw narodowych zastąpi jedna, wspólna, światowa armia. Z resortów siłowych pozostanie natomiast policja i służby bezpieczeństwa, które nadal mogą działać tylko regionalnie, tak jak do tej pory. Być może więc dopiero w tym okresie możliwie stanie się wdrożenie nowych systemów, takich jak opisywany na tym blogu fraktalizm wraz z demokracją fraktalną.

Zdelegalizowany zostanie nie tylko Islam, ale również większość światowych religii, w tym chrześcijaństwo. Otrzymają one status niebezpiecznych sekt destrukcyjnych, i będą ścigane z urzędu, tak samo jak po II wojnie światowej propagowanie nazizmu i faszyzmu.

Narastająca presja ze strony środowisk proekologicznych może nawet doprowadzić do delegalizacji produkcji i sprzedaży mięsa, połączonej z definitywnym zakazem zabijania wszystkich zwierząt poza owadami. Już dzisiaj w tym aspekcie prawodawstwa państw są wyjątkowo niekonsekwentne. Istnieją kary za zabijanie i znęcanie się nad zwierzętami, natomiast w celach spożywczych można naszych „braci mniejszych” mordować w sposób absolutnie bezkarny. W przypadku narkotyków może być natomiast odwrotnie. Mogą one stać się legalne i sprzedawane na receptę, podobnie jak dzisiejsze leki. Nie będą to już jednak narkotyki w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, ale dużo bezpieczniejsze dla zdrowia wspomagacze nastroju, którym bliżej do leków, aniżeli do takich używek jak papierosy czy alkohol.

Tak, czy inaczej wydaje mi się, że tym, którzy przetrwają będzie się żyło znacznie lepiej niż teraz. Być może jest to kontrowersyjny pogląd, niemniej jednak wiele wskazuje na to, że Nowy Porządek Świata, to po prostu świat, o którym śpiewał John Lennon w utworze „Imagine”:

 

W ostatecznym rozrachunku, z dwojga złego, mając do wyboru futurystyczną utopię rządu światowego(NWO) lub neośredniowiecze w wersji islamskiej, zdecydowanie wybieram tę pierwszą opcję. - Krzysztof Ryniec

 

https://fraktalnarew...ss.com/2016/03/

 

/'Jak przetrwać? Miejsca ewakuacji' - Najlepiej ja by tak spierdzielić 'tam, gdzie pieprz rośnie!' albo 'Gdzie diabeł ma młode!'/  ;)  :lol:#430 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 11 marzec 2016 - 14:55

12791113_1714419865440137_59770709250130

 

%-) I Tak trzymać! %-)

 

 

 

ISIS planuje "spektakularne" ataki w UK. "Będą wymierzone w zachodni styl życia"

fot. Getty

GettyImages-53362941_mn.jpg

Dodano: 08.03.2016

Państwo Islamskie planuje „olbrzymie i spektakularne” ataki na terenie Wielkiej Brytanii. Będą one wymierzone w „zachodni styl życia” – poinformował wysoki rangą przedstawiciel policji londyńskiej Mark Rowley.

Odpowiedzialny za operacje specjalne prowadzone przez Policję Metropolitalną funkcjonariusz powiedział, że wzrasta zagrożenie ze strony ugrupowania terrorystycznego, które kontroluje znaczną część terytorium Iraku i Syrii. Jego zdaniem IS zamierza przeprowadzać zamachy, takie jak w listopadzie 2015 roku w Paryżu, w których zginęło 130 osób.

"To co w ostatnich miesiącach obserwujemy, to narastanie zagrożenia, nowe plany zamachów na zachodni styl życia wymierzone przeciwko szerokiemu wachlarzowi celów od policji i wojska i takich, które uosabiają państwo, po znacznie szerszy ich wachlarz" - powiedział dziennikarzom Rowley.

Według tego wysokiej rangi oficera policji mamy obecnie do czynienia z ugrupowaniem terrorystycznym, które "myśli o zakrojonych na dużą skalę, ambitnych i spektakularnych atakach, niekoniecznie takich z jakimi mieliśmy do czynienia dotychczas".

Kierownictwo brytyjskich sił bezpieczeństwa ostrzegało już przed wielkim zagrożeniem ze strony radykalizujących się młodych mieszkańców W. Brytanii, zwłaszcza 800 obywateli brytyjskich, którzy od chwili wybuchu wojny domowej w Iraku i Syrii przyłączyli się do ugrupowań terrorystycznych walczących w tych krajach.

Rowley dodał, że ostatnie aresztowania pokazały, iż IS zmieniło metodę przerzucania wyszkolonych i uzbrojonych bojowników do północnej Europy. "Ugrupowania terrorystyczne zawsze dążą do przeprowadzania coraz większych i bardziej widowiskowych ataków ponieważ wywołują one większy wstrząs" - dodał przedstawiciel londyńskiej policji.

W 2015 roku zatrzymano w W. Brytanii w związku z zagrożeniem terrorystycznym więcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej, w tym pewną liczbę bardzo młodych kobiet. (PAP)
 

http://maximus.media...mierzone-w-zach


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#431 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 00:55

- Bułgarski łowca nielegalnych imigrantów! Przeprowadza obławy na granicy z Turcją -

 

Bułgarski łowca imigrantów, Dinko Valev, dowodzi patrolem samoobrony obywatelskiej, wyposażonej w pojazdy opancerzone, której celem jest nastraszanie i organizacja obław na tzw. uchodźców wzdłuż granicy z Turcją. Organizator całego przedsięwzięcia chwal się, że jest to jedynie forma rekreacji sportowej.

 

http://ndie.pl/bulga...ych-imigrantow/

 

'Tłumaczenie z lewackiego na polski - 12 marca 2016 at 19:34 

Gdyby ktoś z czytelników tego portalu nieopatrznie zechciał kiedyś wejść na któryś z polskojęzycznych portali, które należą w 100% należą do rodaków obłąkanej Makreli, to może być zaskoczony sformułowaniami tam się pojawiającymi. Dlatego też postanowiłem przygotować krótki słownik z lewackiego na polski.

skrajna prawica – zwykli obywatele zaniepokojeni brakiem działania organów państwa.
nacjonalista – patriota.
rasista – osoba nie uznająca niższości rasy białej wobec innych ras.
islamofob – osoba nie uznająca wyższości islamu nad innymi religiami.
ksenofob – osoba nie uznająca swojej niższości wobec przybyszy z innych krajów.
uchodźcy – najeźdźcy, których zadaniem jest zdominowanie, podbój i ludobójstwo najechanych
multikulti – degradacja i eksterminacja rasy białej.

Jak ktoś chce dopisać jakieś hasło, to zapraszam!'

 

/'polskie warchoły.' - a ta obelżywość, to pewnie rodem z 'księżyca' syjonistycznego?!'/  :)  ;)  :D

 

/Co to za zwierzaki???!/  :rolleyes:

 

- Obelżywości -

 

http://czeremchowa.pl/obelzywosci/

 

 #432 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 14 marzec 2016 - 13:24

10440894_10157320429480206_6598644057909

 

Szwedzi: Postawimy Merkel przed sądem za imigracyjny chaos
Przez Redakcja -
13 marca 2016

 

 

sweden-916799_1280-696x522.jpg

 

Szwedzki rząd grozi Angeli Merkel sądem w związku z jej polityką wobec tzw. uchodźców.

Szwedzi napominają swojego niemieckiego partnera twierdząc, że naruszają konwencje, zgodnie z którą kraje członkowskie mogą wysyłać migrantów z powrotem do kraju, w którym zostali pierwotnie zarejestrowani. Sztokholm jest zdania, że Berlin odmawia współpracy i w związku z tym grozi rządowi Merkel Trybunałem Sprawiedliwości w celu rozstrzygnięcia sprawy.

Sztokholm utrzymuje również, że poniesione przez Szwecję straty są konsekwencją polityki otwartych drzwi wobec imigrantów, zapoczątkowanej przez kanclerz Niemiec, która doprowadziła do przybycia ponad miliona migrantów do swojego kraju oraz znacznej ilości do Skandynawii.

Zdaniem szwedzkiego ministra do spraw imigracji, Morgana Johanssona, “Odrzucenie osób starających się o azyl przez kraj pierwszej rejestracji, np. tych zarejestrowanych w Niemczech, byłoby pogwałceniem Konwencji Dublińskiej. Jeżeli zdecydują o wprowadzeniu tego w życie, skierujemy sprawę do Trybunał Sprawiedliwości”.

Wyznał również, że rząd szwedzki oficjalnie skontaktował się z rządem niemieckim, wspominając o tym, że problem nie dotyczy tylko Szwecji, „inne kraje członkowskie również zostały narażone”.

Zgodnie z Konwencją Dublińską, podanie złożone przez potencjalnego azylanta powinno zostać rozpatrzone w kraju, w którym ubiegający się został po raz pierwszy zarejestrowany.

Podkreślił także, że spośród około 500-600 osób przybywających do Szwecji każdego tygodnia, wielu zostało już zarejestrowanych na terenie Niemiec. Jak stwierdził: “Jeżeli nie zawrócimy ich do Niemiec, nasz system azylowy zostanie poważnie obciążony.”

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

 

http://ndie.pl/szwed...el-przed-sadem/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#433 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1060 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 02:11#434 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1060 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 02:11#435 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 15 marzec 2016 - 12:28

5423_1718994724981921_760829308426282937

 

Niemiecki rząd promuje seks z uchodźcami
9 marca 2016 12:04:00

 

imigranciis_big.jpg

Niemiecki rząd wydał ilustrowany poradnik, który ma promować stosunki seksualne pomiędzy uchodźcami a etnicznymi Niemkami.

Znajduje się on na stronie internetowej i nazywa się "Zanzu - moje ciało w obrazkach i słowach". Wydał go departament Ministerstwa Zdrowia, zajmujący się edukacją medyczną. Do współpracy przyłączył się także rząd belgijski.

Na filmie wprowadzającym autorzy pomysłu mówią, że jego celem jest "przekazanie porad na temat seksu uchodźcom, którzy wcześniej nie mieszkali w Niemczech".

Poradnik podzielony jest na sześć części. Każda dotyczy innego aspektu seksualności. Wszystko zrobione jest w taki sposób, aby promować stosunki seksualne pomiędzy uchodźcami a białymi kobietami. Ponadto w poradniku zawarte są treści propagujące homoseksualizm, transgenderyzm i biseksualizm.

Aby ułatwić imigrantom korzystanie z poradnika, został on przetłumaczony na arabski, turecki oraz francuski.

Także niektóre hasła są wyraźnie skierowane do przybyszy z Bliskiego Wschodu. Dotyczy to m.in. pojęcia "seksualnej" lub "honorowej przemocy", która w krajach muzułmańskich skierowana jest przeciwko kobietom. Poradnik wyjaśnia, że takie czynności nie są akceptowane w Europie.

źródło: newobserveronline.com

http://prostozmostu....ks-z-uchodzcami


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#436 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 04:02

- Putin: nie można dopuścić do powtórzenia się w Rosji kryzysu UE z migrantami -  B)

 

Rosyjskie służby porządkowe nie powinny dopuścić do takiej sytuacji z imigrantami w Rosji, która ma obecnie miejsce w UE - oświadczył dzisiaj prezydent Rosji Władimir Putin na kolegium MSW.

 

„Widzimy, co się dzieje na granicy UE. Dzięki Bogu nie mamy takiego ostrego problemu, w tym dzięki waszym wysiłkom. Nie można jednak dopuścić, aby u nas doszło do czegoś podobnego, chociaż rozumiemy, że problem jest ostry" — podkreślił prezydent Rosji.

 

Według słów przywódcy państwa, „trzeba zrobić tak, aby ludzie żyli w normalnych warunkach, pracowali tam, gdzie chcą ich zatrudnić, aby przestrzegali rosyjskiego prawa, tradycji narodów, wśród których żyją".

 

„Tak, aby nie stwarzało to problemów na rynku pracy u nas, w Rosji, aby nie wzbudzać irytacji rosyjskich obywateli. Jest to delikatna, specyficzna i bardzo ważna praca: ma duże znaczenie zarówno w sferze gospodarki, jak i stabilności społecznej" — powiedział prezydent.

 

http://pl.sputniknew...-kryzys-UE.html

 

- Imigranci przedostali się z Grecji do Macedonii -

 

Znaleźli wyrwę w ogrodzeniu

 

Macedońskie wojsko i policja zatrzymały kilkuset migrantów, którzy opuścili obóz Idomeni na północy Grecji, i zdołali przedostać się do Macedonii alternatywną trasą, omijając ogrodzenie wzniesione na granicy - poinformowali świadkowie.

Według agencji Reutera ok. 2 tys. migrantów, którzy opuścili miasteczko namiotowe po greckiej stronie, ominęło ogrodzenie na granicy i przedostało się na terytorium Macedonii.

 

Tam żołnierze umieścili część z nich w wojskowych pojazdach; nie sprecyzowano, dokąd mieli być przewiezieni.  ;)  :D

 

http://wiadomosci.wp...ii,galeria.html

 

/Przewieźli ich pewnie do Putina Merkel albo Treblinki?/  :)

 #437 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 23:39

- Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?! -  B)

 

https://wirtualnapol...ske/#more-52198

 

/'Szejk cieszy się z czystki w polskich stadninach arabów' - Oby nie wykrakał z tą czystką niewiniątek z pokolenia Hagar ponieważ kał jest już prawie nasycone czerwiami!/  :D

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hagar_(posta%C4%87_biblijna)#438 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 09:20

- Lewica na manifestacji w Warszawie wzywała do przyjmowania uchodźców -  B)

 

Ulicami Warszawy przeszła wczoraj manifestacja “Powiedz nie rasizmowi”, podczas której zachęcano do przyjmowania uchodźców. Organizatorami byli Partia Razem, Zieloni, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Pracownicza Demokracja.

 

http://ndie.pl/lewac...ania-uchodzcow/

 

/W normalnym kraju straż miejska Warszawy wylegitymowałaby ich i spisała dokładne dane i adresy zamieszkania z solennymi obietnicami, że im dostarczą w pierwszej kolejności po kilkunastu uchodźców - bidusi-ów!/  :angry:

 

/bidusie!/ - http://bialyrasizm.p...o-u-uchodzcow/  :D

 

- Sucha rzeka w Grecji -

 

1. Płot graniczny jest tu tylko po to, żebyście myśleli, że was nie wpuszczą, ale 5 kilometrów dalej płot się kończy – możecie się stamtąd dostać do Macedonii.  :wub:  :lol:

 

http://bialyrasizm.p...a-rzeka-grecja/

 

/A 'hans ulrich rudel' z erkaemem zdechł!/  ;)  :)#439 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 10:01

- Dwie eksplozje na lotnisku w Brukseli. Co wiemy? -

 

Do dwóch eksplozji doszło dzisiaj na brukselskim lotnisku Zaventem. 11 osób zginęło, przynajmniej 25 jest rannych - podaje belgijska straż pożarna. Przyczyna eksplozji nie jest znana.

Według telewizji Sky News do wybuchów doszło w pobliżu punktu odprawy pasażerów linii lotniczych American Airlines.

 

Ruch kolejowy na lotnisko Zaventem został wstrzymany, odwołano loty. Świadkowie mówią o unoszącym się dymie.

Zanim doszło do dwóch eksplozji w Brukseli słychać było wystrzały i krzyki po arabsku - poinformowała belgijska agencja prasowa Belga.

Na razie w mediach zapanował chaos informacyjny. Pojawiają się liczne sprzeczne informacje, agencje podają różne dane dotyczące ofiar. W mediach społecznościowych pasażerowie obecni na lotnisku wrzucają zdjęcia i filmy z lotniska. Widać na nich dym unoszący się z hali odlotów, powybijane szyby i zawalony dach. Ludzie uciekają w popłochu, ranni są przewożeni na wózkach bagażowych.

 

http://wiadomosci.ga...scie-ofiar.html

http://wyborcza.pl/1...d-bruksela.html

http://www.gazetapra...w-brukseli.html

 

/Specnaz odpala atomówkę multi-kulti!/  :)  :D

 

 #440 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 22 marzec 2016 - 11:02

Tak, tak zapraszajmy, zapraszajmy dżihadzistów, ulegajmy presji Merkel i Jewrokołchozu...

 

Szkoda, tylko że zwykłych ludzi zabijają. Mogli by się wyżywać na tych od krzywizny banana czy owocu marchewki ;)

 

 

Atak terrorystyczny w Brukseli. Seria wybuchów w mieście
Dodano: 22.03.2016 [09:44]
Atak terrorystyczny w Brukseli. Seria wybuchów w mieście - niezalezna.pl    

145863626812157077993.jpg

foto: screen YouTube
Kolejne wybuchy w Brukseli. Nie ma wątpliwości, że jest to atak terrorystyczny. Z samego rana informowaliśmy o wybuchach na lotnisku Zavantem. Kolejne eksplozje miały miejsce w metrze w centrum Brukseli. Wszystkie stacje metra w mieście zostały zamknięte.

Początkowo do dwóch wybuchów doszło na lotnisku. Nad jednym z terminali unosi się dym. Informację o wielu rannych oraz o ofiarach śmiertelnych potwierdza belgijska policja. Z najnowszych wynika, że 13 osób zginęło, a 35 zostało rannych w wyniku dwóch wybuchów na lotnisku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Seria wybuchów na lotnisku w Brukseli. Pierwsze NAGRANIA trafiają do sieci

Seria wybuchów miała miejsce w również metrze w centrum miasta, na stacji Maelbeek.
145863626812155977993.jpg

Informują o tym również Polacy mieszkający w Brukseli. Póki co nie ma informacji o rannych Polakach.

145863626812156077993.jpg
Plan metra po eksplozji w metrze.

145863626812155877993.jpg

145863626812156777993.jpg

145863626812156177993.jpgPrzy metrze działają służby ratownicze:

145863626812156977993.jpg

(Fot. screen youtube.com/Sky News Live)

Ludzie płaczą, wszędzie jest pełno potłuczonego szkła i krwi - powiedział rozmówca Sky News.

145863626812157277993.jpg

Zamknięte zostały wszystkie stacje metra.

Minister spraw wewnętrznych Belgii podał, że rząd podniósł stopień zagrożenia na najwyższy poziom.

13 osób nie żyje, 35 jest poważnie rannych po wybuchach na lotnisku - podają belgijskie media.

Media zagraniczne podają informację o kolejnym wybuchu, tym razem na stacji metra Schuman - to stacja sąsiadująca do Mealbeek, gdzie doszło do eksplozji.

W wyniku wybuchu w metrze zginęło 10 osób - podaje SkyNews.
145863626812157777993.jpg

 

 

http://niezalezna.pl...uchow-w-miescie


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#441 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 23 marzec 2016 - 10:26

1914990_1091001160951267_622184667193595


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#442 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 13:07

- Trump Hinted at Brussels Attacks On January 27th: "There's Something Bad Going On" -  B)

 

'Trump zasugerował zatakują Bruksele w dniu 27 stycznia: "Jest coś złego" '

 #443 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 24 marzec 2016 - 10:29

Beata Szydło: Nie widzę możliwości, aby migranci przyjechali do Polski
Wczoraj, 23 marca (15:30)

Rząd zmienia stanowisko w sprawie przyjmowania uchodźców. - Nie widzę możliwości, żeby w tej chwili migranci przyjechali do Polski - powiedziała dzisiaj w wywiadzie dla Superstacji premier Beata Szydło. Informację powtórzył w Sejmie rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 

000531EMT45ELTA0-C116-F4.jpg

Beata Szydło /Stanisław Kowalczuk /East News
Beata Szydło
/Stanisław Kowalczuk /East News

"Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności. 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem, który jest problemem nr 1 w Europie. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali" -  powiedziała premier Beata Szydło.

Rzecznik rządu Rafał Bochenek dodał, że "dopóki nie zostaną uruchomione odpowiednie procedury weryfikacji uchodźców, nie możemy ich przyjmować".

- Priorytetem rządu jest bezpieczeństwo Polaków. Polska nie jest w stanie w tym momencie przyjąć imigrantów - podkreślił.
Reklama

Poprzedni rząd zgodził się na szczycie Unii Europejskiej na przyjęcie do Polski blisko siedmiu tysięcy uchodźców. Pierwsi mieliby przyjechać w tym roku.
Zamachy w Brukseli

W wyniku zamachów przeprowadzonych wczoraj w stolicy Belgii zginęło 31 osób, a ponad 200 zostało rannych. Ładunki wybuchły na lotnisku w Brukseli i na dwóch stacjach metra. Za przeprowadzenie zamachów wzięło odpowiedzialność Państwo Islamskie.Czytaj więcej na http://fakty.interia...ampaign=firefox

 

= = =

 

10584003_973356942711509_153442323078150


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#444 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 25 marzec 2016 - 09:48

12342820_1187634441271504_83626876754541

 

 

"Krwawa fala" zaleje Europę? 400 terrorystów gotowych, aby uderzyć
Krawczyk
Katarzyna Krawczyk
Wczoraj, 24 marca (17:10)

We wszystkich zamachach przeprowadzonych dotąd przez Państwo Islamskie zginęło ponad tysiąc osób. Liczba ta wzrosła po ostatnich zamachach w Brukseli. Nie da się ukryć, że terroryści z ISIS są obecnie jednym z największych zagrożeń dla współczesnego świata, a przede wszystkim dla Europy. Czy przyszedł czas, aby na wojnę odpowiedzieć wojną?
 

00054GN2NQRLOOF1-C116-F4.jpg

- O Państwie Islamskim wiemy bardzo dużo, na pewno wystarczająco, by móc z nim skutecznie walczyć. Wojny nie będzie, jednak nie dlatego, że nie mamy wiedzy na temat ISIS, tylko dlatego, że nie mamy woli, by problem rozwiązać, gdyż wypieramy ze świadomości naturę tego problemu lub wręcz udajemy, że go  nie ma. Fałszywie diagnozujemy sytuację, a na podstawie fałszywej diagnozy trudno jest dyskutować właściwe środki - wyjaśnia w rozmowie z Interią dr hab. Ryszard Machnikowski, prof. nadzw. UŁ, specjalista ds. przemocy politycznej, globalnego terroryzmu i współczesnych konfliktów zbrojnych.

"Krwawa fala"

Państwo Islamskie przeszkoliło co najmniej 400 bojowników, którzy mają uderzyć w Europie, przeprowadzając serię śmiertelnych ataków. Ataki swoją skalą mają przypominać zamachy w Brukseli i w Paryżu. Każdy z terrorystów dostał dokładne wytyczne w sprawie czasu, miejsca i metody przeprowadzenia zamachu. Głównym celem jest spowodowanie jak największej rzezi. Jak informuje AP, terroryści są szkoleni w walce wręcz, konstruowaniu bomb, technikach inwigilacyjnych, a także w tym, jak blokować podsłuchy i monitoring.
Reklama

Europejscy agenci wywiadu i ich koledzy z Iraku donoszą o dżihadystach, którzy powołali do życia obozy szkoleniowe na terenie Syrii, Iraku i w byłym bloku sowieckim. To w nich terroryści są szkoleni, by potem wyruszyć do ataku. Abdelhamid Abaaoud, jeden z zamachowców odpowiedzialnych za przeprowadzenie krwawych zamachów w Paryżu 13 listopada 2015 roku, zanim został zabity w policyjnym nalocie miał powiedzieć, że sam przybył do Europy w grupie 90 islamskich terrorystów wyszkolonych tylko po to, by zabijać, a jego "bracia" są teraz wszędzie.

Państwo Islamskie najwyraźniej zmieniło także strategię. Jeszcze w 2014 roku szkolenia terrorystów trwały zaledwie kilka dni, teraz zajmuje to miesiące. Najważniejszym celem nie jest już zabicie jak największej liczby osób. Aktualnie dla terrorystów liczy się ilość ataków przeprowadzonych równolegle. Tylko po to, żeby wróg, czyli w tym przypadku europejskie kraje, był zmuszony wydać gigantyczną ilość pieniędzy na zatrudnienie nowej siły roboczej.

00054GLC52WE960J-C116-F4.jpg
Czytaj więcej na http://fakty.interia...ampaign=firefox

 

 

 

Swobodny przepływ broni i terrorystów w Unii Europejskiej
Jaroń
Dariusz Jaroń
Wczoraj, 24 marca (21:00)

Zwiększenie kontroli na zewnętrznych granicach Unii Europejskiej i weryfikacja każdej osoby, która mogła przejść w Syrii szkolenie terrorystyczne to - zdaniem Margaret Gilmore z Królewskiego Instytutu Badań nad Bezpieczeństwem i Obronnością w Londynie - główne zadanie władz państw członkowskich Wspólnoty po wtorkowych zamachach terrorystycznych w Brukseli.
00054HA1F1T57J7E-C116-F4.jpg

/PAP/EPA

We wtorkowych zamachach bombowych w stolicy Belgii zginęło 31 osób, a ok 300 zostało rannych. To kolejny krwawy atak dżihadystów z Państwa Islamskiego w Europie. W listopadzie ubiegłego roku w Paryżu bilans ofiar był jeszcze bardziej dotkliwy: 130 zabitych, kilkuset rannych.
Zobacz również:

    Echa zamachów w Brukseli. Czy Polska jest bezpieczna?
    Echa zamachów w Brukseli. Czy Polska jest bezpieczna?

    Co najmniej 31 ofiar śmiertelnych, ponad 200 osób rannych - to dotychczasowy bilans zamachów terrorystycznych w Brukseli. To kolejny - po Paryżu - krwawy atak dżihadystów z Państwa Islamskiego w Europie. Czy podobny zamach może mieć miejsce w Polsce? więcej

Dariusz Jaroń, Interia: Po zamachach w Paryżu i Brukseli powinno dojść do zaostrzenia środków bezpieczeństwa w Unii Europejskiej?

Margaret Gilmore: Wiele w tym kierunku zostało zrobione po atakach w Madrycie i w Londynie. W mojej ocenie najważniejszym zadaniem władz jest obecnie zwiększenie kontroli na granicach zewnętrznych Unii Europejskiej. Trzeba zatrzymać dość swobodny napływ materiałów wybuchowych i broni palnej z krajów byłego bloku socjalistycznego. Grupy kryminalne wciąż łatwo mogą tam dostać broń na czarnym rynku, a następnie przeszmuglować ją do Europy. To się musi skończyć.

Co z weryfikacją potencjalnych terrorystów?

- To kolejny priorytet dla władz państw członkowskich Unii Europejskiej. Konieczna jest zaawansowana weryfikacja każdego, kto wyjechał na jakiś czas do Syrii, a następnie wrócił do kraju. Część z tych osób utrzymuje kontakty z dżihadystami z Państwa Islamskiego, bierze udział w zamachach, lub w jakiś sposób jest powiązana ze sprawcami. Służby muszą weryfikować, kto z wyjeżdżających do Syrii mógł trafić do obozów szkoleniowych terrorystów.


Czytaj więcej na http://fakty.interia...ampaign=firefox

 

= = = =

 

 Ogrodzenie na granicy bułgarsko-tureckiej.

Fot. youtube.com
Nowe ogrodzenie przeciwko nielegalnym migrantom na granicy bułgarsko-tureckiej [VIDEO]
Dodane przez Lipinski
Opublikowano: Sobota, 19 marca 2016 o godz. 12:12:29

ce8478244e56a0bedacf6eee4203caf6.jpg

Kolejny odcinek ogrodzenia zwieńczonego drutem kolczastym jest wznoszony przez Bułgarię wzdłuż granicy z Turcją. Ma on powstrzymywać napływ migrantów z tureckiego terytorium.


Bułgaria obawia się, że po zablokowaniu tzw. szlaku bałkańskiego może niebawem stać się głównym krajem tranzytowym dla tzw. uchodźców.

Jak mówi gubernator obwodu Jamboł, Dimitar Ivanoc, powodem budowy był napływ migrantów i decyzja rządu, by kierować przybyszów do granicznych punktów kontrolnych. Jak powiedział, wzdłuż granicy państwowej przebiegającej w tym obwodzie powstaje kolejny, 35-kilometrowy odcinek ogrodzenia. Dodał, że strażnicy graniczni pracują obecnie w znacznie lepszych warunkach.

 

http://www.kresy.pl/...tureckiej-video

 

 

00054HRBNUC6SH1R-C121-F4.jpg


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#445 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 25 marzec 2016 - 09:50

12063668_832080393585633_214052840413622


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#446 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 11:46

- Schetyna: nie można łączyć terroryzmu z napływem imigrantów -  B)

 

Po zamachach w Belgii premier Szydło stwierdziła, że nie widzi możliwości przyjmowania imigrantów. Wypowiedź skrytykował szef Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna.

 

Schetyna uważa, że wypowiedź pani premier była niefortunna.

Niezręczna wypowiedź i niepotrzebna, taka trudna, bo dzień po zamachach w Brukseli, gdzie zginęło 31 osób – stwierdził na antenie Radia Zet.

Były szef polskiej dyplomacji uważa, że stanowisko wyrażone przez Beatę Szydło jest niezrozumiałe.

 

Najpierw wyrażamy solidarność z Brukselą, z Belgią, z ofiarami, z ich rodzinami, a później zaraz, kilkanaście minut później zajmujemy stanowisko, które jest tak naprawdę niezrozumiałe. Bo tu Europa powinna reagować jako całość, jako wspólnota i w sensie ochrony naszych mieszkańców przed zagrożeniem terrorystycznym, ale także jeżeli chodzi o uchodźców – uważa Schetyna.

 

Na koniec polityk Platformy Obywatelskiej dokonał dość brawurowej konstrukcji myślowej. Zakomunikował, że zamachów nie powinno się łączyć z kwestią tzw. “uchodźców”.

Możemy powiedzieć, ministrowie się spotykają i mówią w związku z zagrożeniem terrorystycznym i z atmosferą taką antyimigrancką, bo ona przecież jest, z terroryzmem chociaż trudno łączyć, nie można automatycznie łączyć tych dwóch rzeczy – powiedział Schetyna.

 

http://ndie.pl/schet...ywem-migrantow/

 

- „Dupki z okrągłej ziemi”, czyli owczy pęd Niemców do… samolikwidacji i samozagłady Europy -

 

http://wpolityce.pl/...europy?strona=2

http://wpolityce.pl/...-upiora-terroru

 

- Kto kogo wyrżnie? -

 

"Pani uważa, że to my wyrżniemy muzułmanów, a nie oni nas?"

 

http://naszeblogi.pl...to-kogo-wyrznie

 

/'Trup w każdej szafie!'/  :)  ;)  :lol:  :wub:

 #447 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 25 marzec 2016 - 12:40

12049659_1188190551215893_11725900544716

 

12039700_1188096127892002_89576031483473

 

= = =

 

942529_1185902124778069_2586886751861479

 

10151950_1187500897951525_73574964314926


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#448 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 04:39

- III Wojna Światowa - ISIS -  B)

 #449 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 11:20

- HUNGARY – “The Time Has Come for Opposition and Resistance”, PM Viktor Orban (must watch) -  B)

 

https://theuglytruth...ban-must-watch/

https://translate.go...ch/&prev=search

 

- The time has come for opposition and resistance -  -_-

 

http://katehon.com/a...-and-resistance

 

https://translate.go...nce&prev=search#450 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:59

- Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej! -  B)

 

Niestety jesteśmy świadkami bardzo niebezpiecznego kroku największych firm takich jak Facebook, Google i Twitter, które podpisały porozumienie zobowiązujące do usuwania w Niemczech „mowy nienawiści” w ciągu 24 godzin. Jeśli coś takiego mogło mieć miejsce w Niemczech to nic nie stoi na przeszkodzie aby to porozumienie rozciągnąć na kolejne państwa!

.

We wrześniu 2015 roku Mark Zuckerberg, założyciel i szef Facebooka, obiecał kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że jego serwis pracuje nad usuwaniem „hejterskich” i „ksenofobicznych” postów dotyczących imigrantów. Czym są „hejterskie wpisy”? Jest to np. wypowiedź o tym, że nie życzysz sobie budowy meczetów w Twoim mieście. Dzisiaj doszło do porozumienia, jest ono efektem presji wywieranej od wielu miesięcy przez Berlin. Bezmyślne przyjmowanie dziesiątek tysięcy imigrantów i cenzura w oficjalnych mediach spowodowały, że wielu Niemców protestowało przeciwko uchodźcom w mediach społecznościowych i internecie. Wkrótce ma się to skończyć.

 

We wspólnym oświadczeniu niemiecki resort sprawiedliwości i trzy amerykańskie koncerny poinformowały, że teraz będzie łatwiej walczyć z „mową nienawiści”. Zawartość wpisów ma być analizowana przez „specjalistów” (czytaj: lewackich ekspertów od politycznej poprawności) i usuwana – w razie wątpliwości – w ciągu 24 godzin. To de facto cenzura internetu, nieróżniąca się niczym od tej w Chinach czy Iranie.

 

Podpisane porozumienie świadczy o tym, że to Niemcy, a nie Polska, mają problem z wolnością słowa i demokracją. Teraz zastanówmy się jak bardzo przeciętny internauta jest uzależniony od tych trzech serwisów… mając praktycznie cały rynek mogą cenzurować niewygodne materiały. Kto z nas korzysta z wyszukiwarek innych niż google? Znikomy odsetek ludzi…

 

Czy takie filmy niedługo będą usuwane?

 

https://wirtualnapol...lej/#more-52581

 

/Niemcy za mało płacicie pieniążków emigrantom muzułmańskim płacie więcej, bo jak nie to będzie słabo z wami - płacić więcej a to już!

 

Przykład poprawnego tekstu internetowego./  :)  ;)  :D

 

VIDEO Illegal Migrants Use Children as Tool

 

https://piotrbein.wo...ildren-as-tool/

 

/Jak ten - 28.09.2015/  -_-

 #451 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 29 marzec 2016 - 11:38

Historyczne przemówienie Viktora Orbana nt. imigracji

https://www.youtube....0ALwYDY_74#t=94


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#452 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 marzec 2016 - 08:42

12512791_711584885649644_813300456333227

 

Roznegliżowany, śniady obcokrajowiec próbował zgwałcić kobietę w Radomiu!

http://polskaniepodl...biete-w-radomiu

 

 

 

 

Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-29

.

.
Niestety jesteśmy świadkami bardzo niebezpiecznego kroku największych firm takich jak Facebook, Google i Twitter, które podpisały porozumienie zobowiązujące do usuwania w Niemczech „mowy nienawiści” w ciągu 24 godzin. Jeśli coś takiego mogło mieć miejsce w Niemczech to nic nie stoi na przeszkodzie aby to porozumienie rozciągnąć na kolejne państwa!

.

We wrześniu 2015 roku Mark Zuckerberg, założyciel i szef Facebooka, obiecał kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że jego serwis pracuje nad usuwaniem „hejterskich” i „ksenofobicznych” postów dotyczących imigrantów. Czym są „hejterskie wpisy”? Jest to np. wypowiedź o tym, że nie życzysz sobie budowy meczetów w Twoim mieście. Dzisiaj doszło do porozumienia, jest ono efektem presji wywieranej od wielu miesięcy przez Berlin. Bezmyślne przyjmowanie dziesiątek tysięcy imigrantów i cenzura w oficjalnych mediach spowodowały, że wielu Niemców protestowało przeciwko uchodźcom w mediach społecznościowych i internecie. Wkrótce ma się to skończyć.

 

We wspólnym oświadczeniu niemiecki resort sprawiedliwości i trzy amerykańskie koncerny poinformowały, że teraz będzie łatwiej walczyć z „mową nienawiści”. Zawartość wpisów ma być analizowana przez „specjalistów” (czytaj: lewackich ekspertów od politycznej poprawności) i usuwana – w razie wątpliwości – w ciągu 24 godzin. To de facto cenzura internetu, nieróżniąca się niczym od tej w Chinach czy Iranie.

Podpisane porozumienie świadczy o tym, że to Niemcy, a nie Polska, mają problem z wolnością słowa i demokracją. Teraz zastanówmy się jak bardzo przeciętny internauta jest uzależniony od tych trzech serwisów… mając praktycznie cały rynek mogą cenzurować niewygodne materiały. Kto z nas korzysta z wyszukiwarek innych niż google? Znikomy odsetek ludzi…

Czy takie filmy niedługo będą usuwane?
 

https://wirtualnapol...a-o-krok-dalej/

 

 

= = =

 

Islamska inwazja: jest światło w tunelu. „Polska powinna być przedmurzem i opoką”
 

islamizacja-europy.jpg?w=562

 

islamizacja EuropyWklejam artykuł z innego bloga – MiziaForum. Mówi on o tym, że wojskowi, policjanci a nawet urzędnicy, są po naszej stronie. To są zwykli ludzie, którzy też patrzą zszokowani na to, co się dzieje. Wiedzą oni często więcej niż my. Wiedzą o tym, że jest to skoordynowana akcja sił stojących za globalnym kalifatem, tzn próbą jego stworzenia.

Totalitarna Turcja rządzona przez psychopatę i islamistę Erdogana, i równie totalitarne monarchie arabskie, w których warunki życia są porównywalny z tymi w Korei Północnej. Te siły przez dekady zbierały miliardy petrodolarów, czyli pieniędzy uzyskiwanych za jedyne bogactwo islamistów – ropę naftową. Celem jest podbój całej Ziemi przez islam i ludobójstwo wszystkich „niewiernych„. Czyli ludobójstwo, jakiego Ziemia nie zaznała jeszcze nigdy w swojej historii – do tego dąży islam. To mają czarno na białym napisane w koranie.

To wiem i ja, choć nie jestem wojskowym, policjantem, spec-agentem ani nawet urzędnikiem. Choć wielu mniej lub bardziej serio próbuje mnie „demaskować” jako illuminatę. Chciałbym jedynie dodać, że z punktu widzenia duchowego, to, czego się boimy i o czym intensywnie myślimy – jest wzmacniane. Ważne jest by nie karmić tego negatywnymi emocjami, choć to jest bardzo trudne do zrealizowania.

Zamachy 11 września 2001 roku i zamachy dokonane przez Andreasa Breivika stworzyły „pole kwantowe” czy też zbiorowe świadomości. Czyli monstra energetyczne, żyjące własnym życiem i pochłaniające kolejnych ludzi i kolejne kraje. To dlatego mówi się że zamachy WTC były symbolicznym początkiem hybrydowej III wojny światowej.

Teraz mamy kulminację tej światowej wojny cywilizacji. Arabowie widzą projekt NWO (nowego ładu światowego) inaczej, Rosja inaczej, Chiny inaczej, USA inaczej, Europa i potem Ameryka łacińska jeszcze inaczej.. Świat jest w stanie zapaści, nasza cywilizacja przechodzi fazę dezorganizacji i rozpadu. Oni się zagalopowali, przeliczyli, byli zbyt pewni w swojej pysze, żądzy władzy i okrucieństwie. Byli kolejną elitą, która kazała ludziom nie mającym chleba, jeść ciastka.

Efekt jest taki, że cywilizacja jak i biosfera umiera, i wilki (elity) próbują wyszarpać jak najwięcej padliny tylko dla siebie. Orkiestra gra do końca, jak na Titanicu. W mieście, gdzie kilka dni temu wybuchały bomby, teraz w piątek i sobotę wesoło bawią się ludzie. Piją, palą, ćpają, tańczą, przeżywają pierwsze chwile emocjonalnej ekscytacji, pierwsze miłości, itp itd. Karnawał będzie trwał do samego końca, a potem ktoś zgasi światło. I wtedy nastąpi koniec.

Chwila.. Może jest jednak światło w tunelu? Zapraszam do zapoznania się z materiałami. Światło jest.. Sekretna konspiracja w wojsku, policji, spec-służbach – jest ponoć faktem. Przyjdzie taki czas, że to oni usuną z cesarskiego tronu takich zwyrodniałych psychopatów, jak Merkel, Hollande, Juncker i inni. Którzy być może nie są nawet ludźmi – nie należą do naszego gatunku.. Ileż to teorii spiskowych krąży po bezkresnych przestworzach internetu.

I jeszcze dwa materiały, tym razem nie związane z islamską inwazją:

Cytat: „NASA w ciągu 5-7 lat planuje zbudować bazę załogową na Księżycu, żeby przygotować się do kolonizacji Marsa”

Lot na Marsa to akurat fikcja. Bo w połowie drogi do Marsa częstotliwość Schumanna (i zapewne inne, jeszcze nieznane nauce) zanika zupełnie. Jest to bariera absolutnie nieprzekraczalna. Bez częstotliwości Schumanna nie może pracować serce, bo jest z nią dostrojone. Ważne jest co innego. Otóż ktoś a raczej COŚ opuszcza księżyc, który jest od kilku tysięcy lat stabilizatorem i kontrolerem lokalnej ziemskiej sytuacji. Tylko pytanie, co dalej z eksperymentem o nazwie LABORATORIUM ZIEMIA? Bo wiele wskazuje na to, że dobiegł on końca :)

DALEJ:

Władcy Ziemi i 7 miliardów niewolników, okazują się być tacy.. mali i bezradni. Oni nie będą tańczyć w deszczu, nie zjarają zioła nad rzeką, nie pójdą obejrzeć wschodu słońca, nie spędzą nocy na plaży, nie pomedytują na łące, nie przytulą drzewa, nie wsiądą na motocykl.. ZE STRACHU. Zwierzęcego strachu, że gdy wyjdą ze swoich pałaców i twierdz sami na miasto czy do lasu, nie otoczeni armią bodyguardów i technologicznych zabawek obronnych, to coś im się stanie.

W takiej sytuacji zwykły Janusz Cebulak z kastetem i „tulipanem” zrobionym z jabola z Biedronki, ma nad nimi większą władzę. Bo może wkurzyć się, zapytać czy mają jakiś problem i obić im mordy. To jest w pewnym sensie triumf biednego nad możnym i potężnym. Ale oni tego nie zrozumieją. Zadadzą Ci pytanie w stylu:
„-ile zarabiasz w ciągu 20 lat pracy? Bo ja wydaję tyle na jedną butelkę whisky, hahaha!”
Taka jest już mentalność psychopatów.

Cytat: „Wielcy mistrzowie swoich sekt zwani przez siebie Bogami i władcami tej planety muszą się ukrywać, dodatkowo działać poprzez innych którzy muszą kłamać. Ja działam poprzez Siebie. Ja nie muszę kłamać. Wśród skurwienia panuje jedno hasło „silniejszy jest lepszy „. Na strachu opierają szacunek, na strachu swoje działanie.. Ja nie muszę straszyć, ja Szacunkiem Jestem!”
~Konrad Wiktor Ossowski

I jeszcze to, trochę w temacie:
Cytat: „Biblijny Hiob, zwykły człowiek, odnosi moralny i etyczny triumf nad samym bogiem”
~Carl Gustav Jung
 

https://kefir2010.wo...murzem-i-opoka/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#453 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 31 marzec 2016 - 13:05

12919852_1192546597446955_19633896877970

 

Czy można bardziej absurdalnie? Niemcy wprowadzili przedziały tylko dla kobiet. Wszystko dla bezpieczeństwa i ochrony przed atakami na tle seksualnym

opublikowano: wczoraj, g. 16:35
d582b03fad1a41bd94d3efd0550e4c60.png
fot.youtube.pl

Niemiecki przewoźnik - Mitteldeutsche Regionbahn, wprowadza specjalne wagony w swoich pociągach, będą one przeznaczone tylko dla kobiet. Zmiana ta ma zwiększyć poczucie bezpieczeństwa żeńskiej części pasażerów i chronić kobiety przed napaściami na tle seksualnym. Przewoźnik stanowczo zaprzecza, że ma to związek z napaściami na kobiety w sylwestrowa noc w Kolonii. Naprawdę?

Przedziały tylko dla kobiet będą znajdować się blisko miejsca, w którym przebywa obsługa pociągu.Na razie pojawią się jedynie na 80-kilometrowej trasie łączącej Lipsk i Chemnitz. Nie wiadomo jeszcze czy przedziały takie zostaną wprowadzone w na innych popularnych liniach kolejowych.

    Oprócz kobiet w specjalnych przedziałach, które zostały wydzielone w wagonach kursujących na odcinku z Lipska do Chemnitz, mogą się znaleźć również dzieci, w tym także chłopcy do 10 roku życia

—informuje tvp.info.

Przedziały w pociągach tylko dla kobiet są też w innych krajach na świecie, m.in. w Egipcie, Indonezji, Indiach, Meksyku i Brazylii. Większość rządów mówi otwarcie, że „ma to służyć uniknięciu ataków na tle seksualnym”.

Grunt to czuć się dobrze i bezpiecznie w swoim kraju… Na jakie jeszcze pomysły wpadną Niemcy, by zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom?

ann/tvp.info
 

http://wpolityce.pl/...-tle-seksualnym


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#454 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 01 kwiecień 2016 - 09:05

12928296_867745606681842_338444835817220

 

12524403_1765970246951895_66096363500249

 

12933115_213841342315374_862285626389703

 

12670629_1730455537236641_89544959107627

 

12932955_1767112326837687_61922950568134

 

12718208_1766889730193280_51398235749141

 

12924374_868361819953554_284663755500697


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#455 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1060 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 17:36

 

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :unsure:#456 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 05:19

- Niemcy wydadzą 100 tys. euro na toalety dla tzw. uchodźców -  B)

 

W hamburskiej dzielnicy Meiendorf powstaje ośrodek  dla 2900 uchodźców, którego koszty budowy wynoszą 41,5 miliona euro. W ośrodku znajduje się łącznie 360 toalet, z tego 100 to toalety brodzikowe ze stali szlachetnej – koszt 100.000 euro.

 

http://ndie.pl/niemc...-dla-uchodzcow/

 

https://www.google.p...KHQvXBVkQsAQIGg

 

/To akurat jest słuszne, ale czy zechcą 'srać' do tych muszli to inna inszość może woleliby te z logo 'Shella?!/  :lol:  :unsure:#457 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 04 kwiecień 2016 - 13:39

934127_955677951182592_13469957446608828

 

12523839_737694133034168_492611748102822

To efekt zażywania jakowyś środków zielonych? Czy już tylko niziny imbecylizmu? A może prosty rozkaz?


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#458 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 13:41

- Czechy odeślą do Iraku uchodźców, którzy chcieli wyjechać do Niemiec -  B)  :lol:

 

Czeskie władze odeślą z powrotem do Iraku 25 irackich chrześcijan, którzy próbowali przedostać się do Niemiec, mimo że zagwarantowano im schronienie w Czechach - zapowiedział czeski minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec.

 

Grupa 25 Irakijczyków udała się w sobotę autobusem z Czech do Niemiec. Zatrzymano ich natychmiast po przekroczeniu granicy; niemiecka policja zwróciła się do strony czeskiej o przyjęcie ich z powrotem i tak też postąpiono - poinformowała agencja CTK.

 

Czechy zgodziły się w grudniu ub.r. przyjąć 153 irackich chrześcijan, którzy uciekli z obszarów kontrolowanych przez Państwo Islamskie. Dotychczas do Czech przybyło 89 tych uchodźców.

Chovanec oświadczył, że Irakijczycy, którzy usiłowali wyjechać do Niemiec, nadużyli życzliwości Czech i należy ich szybko odesłać do Iraku. Policja czeska dała im siedem dni na zorganizowanie sobie powrotu.

 

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116c5e

 

/To tak jak kiedyś Niemcy nadużyły gościnności Polski i Rosji to trza ich było odesłać z powrotem a innych nawet jeszcze dalej bo na białe niedźwiedzie i na Sybir!/  ;)#459 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 05 kwiecień 2016 - 08:10

12670762_873109696145433_324260018621153

 

Muzułmanie maszerujący w Niemczech krzyczą: „Z pomocą Allaha was podbijemy!”

 

Islamscy imigranci, wzbogacając kulturowo naszych zachodnich sąsiadów, całkiem niezłe się asymilują. Warto też dodać, że większość z nich pochodzi z „europejskiej”, „postępowej” Turcji, której Unia Europejska podarowała niedawno 6 mld euro. Ba! Od czerwca ci postępowcy będą mogli bez wiz podróżować po krajach Unii Europejskiej!

 

 

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...-was-podbijemy/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#460 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:54

„Czarny kut*s jest drogi!” tak islamski imigrant skomentował gwałt na 12 letniej Szwedce.

somaliaszwecjagwalt-300x168.jpg

Przez Darek Matecki - Kwiecień 6, 2016 3 89 

 

Szwecja. 18-letni imigrant o imieniu Muhamed został skazany na 180 godzin prac społecznych po tym jak brutalnie zgwałcił dwunastoletnią dziewczynkę. Całe zajście skomentował słowami: „black dick is expensive” czyli „czarny kut*s jest drogi!”.

Po tragedii gwałtu, dziewczynka była napastowana i zastraszana przez przyjaciół zwyrodnialca. Ida, która dopiero co skończyła dwunasty rok życia została zwabiona przez 18-letniego Somalijczyka do jego mieszkania w Sundsvall (miasto portowe w północno-środkowej Szwecji). Od razu po wejściu zdarł z niej ubranie, zgwałcił ją i bił pięściami po twarzy. Ubogacanie kulturowe szwedzkich dzieci na całego! ZOBACZ: 8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO! Koszmar dziewczynki nie skończył się po zrujnowaniu jej życia przez przybysza z Afryki. Muhamed został skazany na 180 godzin prac społecznych czyli około 22 dni! Nie został deportowany. Nie siedzi w więzieniu. Nie spotkał się z samosądem Szwedów. Jego rodzina do dzisiaj zastrasza dziewczynkę. Cała jej rodzina żyje w strachu. Bracia Somalijczyka oraz jego przyjaciele śledzą dziewczynkę, atakują, biją, opluwają. To wszystko w europejskim państwie, które utrzymuje murzyńską dzicz za podatki Szwedów. Policja boi się interweniować, szwedzkie państwo przestało bronić swoich obywateli. Gdybym był ojcem tego dziecka nie zważałbym na prawo i to że resztę życia spędzę w więzieniu… Źródło: www.friatider.se – tłumaczenie na angielski: www.reddit.com – informacje o gwałcie: dailycaller.com

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...etniej-szwedce/

 

 

12376841_998617740220836_124701737712687


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#461 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 kwiecień 2016 - 09:11

Po**bało ich już całkiem...

 

Stewardessy Air France będą zmuszone do noszenia hidżabów!

 

Przez Darek Matecki - Kwiecień 5, 2016 1

stewardessyhijab-300x174.jpg

 

Kolejny etap klękania przed światem islamu. 17 kwietnia ruszą loty Air France na linii Paryż-Teheran, które od 2008 roku były zawieszone ze względu na konflikt polityczny. Stewardessy, które będą obsługiwać te loty otrzymały instrukcję dotyczącą m.in. ubioru podczas podróży do stolicy Iranu. Poleciły w niej, by stewardessy na czas lotu wkładały spodnie, a po wyjściu z samolotu – hidżab. Wynika to z obowiązującego w Iranie od 1979 roku prawa, zgodnie z którym każda kobieta na terenie kraju musi przykrywać włosy w miejscach publicznych. Wymogi francuskiego przewoźnika zostały mocno skrytykowane przez związki zawodowych. Jak donosi portal francetvinfo.fr, w odpowiedzi na liczne protesty linie lotnicze wycofały się ze swoich wcześniejszych postanowień zaś dyrekcja Air France zadecydowała, że stewardesy będą miały wybór, te które nie zechcą nosić hidżabów, będą mogły odmówić lotu do Teheranu. Podobne regulacje wprowadziły do tej pory niemieckie linie Lufthansa. PRZECZYTAJ: Austria. Patrol szariatu pobił mężczyznę, który bronił swojej żony i córki przed groźbami! Muzułmanie przybywający do Europy jasno podkreślają, że nie interesuje ich europejskie prawo i nadal podlegają własnym zasadom wynikającym z prawa szariatu. Nie potrafią się dostosować do naszego społeczeństwa i nie szanują naszych wartości, dlaczego zatem polityczna poprawność krajów europejskich robi wszystko aby przypodobać się islamistom? Tego nigdy nie zrozumiem.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...zenia-hidzabow/

 

 

Merkel spalona we Wrocławiu

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#462 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:19

- Obłęd! Mjr Bauman przekonuje, że do islamskiego terroryzmu „wypadałoby się przyzwyczaić” -  B)

 

Głosiciele utopijnych wizji, które doprowadziły Europę na skraj przepaści, nie wyciągnęli żadnych sensownych wniosków z krwawych zamachów organizowanych przez islamistów. Cudowne dziecko polskiej lewicy, czyli Sławomir Sierakowski, oraz zwalczający za młodu polskie podziemie niepodległościowe, a obecnie udający szacownego naukowca, mjr Zbigniew Bauman przekonują wręcz, że do terroryzmu należy się przyzwyczaić!

 

http://wpolityce.pl/...ie-przyzwyczaic

http://www.fronda.pl...lske,69358.html

 

/Z hemoroidami też trzeba sobie jakoś dawać radę ale to 'pikuś' a nie udręka jeśli porównamy z podrzynaczami tchawic!/  :)  ;)  :lol:#463 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 kwiecień 2016 - 09:10

Kiedy władza wykonuje wrogie ludziom rozkazy. Ludzie biorą sprawy w swoje ręce... :)

 

 Norwegia: 51 imigrantów oberwało od Żołnierzy Odyna za molestowanie kobiet w klubie nocnym!

    czwartek, 07.04.2016, 18:09
    Napisane przez  gach
   
9c3f2d4273a2aaea240cf417ce0a4978_L.jpg

 

Norwegia: 51 imigrantów oberwało od Żołnierzy Odyna za molestowanie kobiet w klubie nocnym!Norwegia, imigranci, Żołnierze Odyna,

Norwegia, a dokładniej norweskie społeczeństwo zaczyna samo radzić sobie z imigrantami. Problem w tym, że dochodzi do brutalnych rozwiązań...

Magazyn „Observatorial” informuje o incydencie, który miał miejsce na jednej z dyskotek w Norwegii. Grupa 51 imigrantów dopuściła się molestowania kobiet dokładnie w taki sam sposób, jaki miał miejsce w czasie pamiętnego sylwestra w Kolonii.

Wcześniej ta sama grupa została wydalona za złe zachowanie z Rosji. Wybrali się do Norwegii, bo słyszeli, że „tam jest większa tolerancja”.

Chłopaki mieli pecha. Na dyskotekę wpadli Żołnierze Odyna...

Generalnie cała akcja rozegrała się na zewnątrz klubu. Efekt „interwencji” był następujący: grupa 33 imigrantów trafiła do aresztu. Pozostała część do szpitala. Oczywiście policja podjęła również kroki, aby wyjaśnić obywatelską interwencję Żołnierzy Odyna.

Źródło: observatorial.com


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#464 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 05:57

- WATCH – Japan’s Migrant Crisis – It’s Not Just Europe -  B)

 

https://theuglytruth...ot-just-europe/

 

https://translate.go...pe/&prev=search

 

Japan's Right Wing

 #465 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 01:27

- BREAKING: Immigrants Horrified as 1 European Nation Deploys TANKS to Stop Them -  B)

 

http://conservativet...european-tanks/

https://translate.go...ks/&prev=search

 

'Niemcy przerzucają czołgi na włoską granice' - "Germany toss tanks at the Italian borders"

 

http://moje-riese.bl...e-w-drodze.html

http://www.gazetapra...796&start=20600

 

 

- #Merkel Muslims armed with metal poles turn #Paris into the Middle East – Video -

 

https://translate.go...eo/&prev=search

https://themuslimiss...dle-east-video/#466 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 00:18

"Co takiego robią wieczorami "uchodźcy" w Niemczech? Ćwiczą musztrę wojskową. Sami zobaczcie !!"  :D  :wub:  :wacko:

 

https://www.facebook...736347683247355

 

raus achtung schnelle Hände hoch!  :)

 

https://www.google.p...KHYCUD14QsAQINA

 #467 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:12

12990976_1146981765346426_13169578814298

 

Max Kolonko konkretnie: Merkel jest po prostu głupia. Może wiązać buty premier Beacie Szydło
 • wtorek, 19.04.2016, 13:37
 • Napisane przez  fit
 • fot: youtube

  4d7e45f8f87b89b8c84409a8561431c0_L.jpg

  •  

  Dziennikarz Mariusz Max Kolonko w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” komentuje aktualne wydarzenia polityczne, oraz agresję, jaką w stosunku do Polski wykazuje Parlament Europejski.

  Kolonko podkreśla w rozmowie, że błędem było zapraszanie do Polski urzędników z Komisji Weneckiej, ale również błędem było płaszczenie się polskiej premier przez europosłami.

  To było przesłuchanie, nie wystąpienie. I dlatego uważam, że premier Szydło nie powinna tam być. To nie był ten szczebel, żeby premier musiała słuchać uwag jakiegoś rozczochranego Belga pod adresem Polski. Powinien pojechać któryś z ministrów. Rząd chciał być jednak świętszy od papieża – mówi Max Kolonko.

  Dodaje, że Beata Szydło wypadła znakomicie w Brukseli, ale tak naprawdę do Europa ma problem z Niemcami, a nie z Polską.

   

  Powiedzmy, jak jest: Merkel jest po prostu głupia. Merkel mogłaby polskiej premier Szydło wiązać buciki. To Merkel powinna tłumaczyć się w Brukseli, dlaczego polityka Niemiec doprowadziła do zagrożenia bezpieczeństwa obywateli Unii, a nie nasza Szydło – mówi dziennikarz.

  Brawa za mocna i konkretne słowa.

http://polskaniepodl...r-beacie-szydlo


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#468 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:05

- Dlaczego media głównego ŚCIEKU milczą na temat DWA RAZY wyższej liczby emigrantów???? -  B)

 

http://ruch-obywatel...zby-emigrantow/

http://www.wykop.pl/...-tzw-uchodzcow/

.

http://forum.parkiet...c.php?p=8813093

http://fakty.interia...tys,nId,2187844

 

+

 

- Australia się nie pieści. Żadnych szkodników, żadnych przemycanych zwierząt, żadnych nielegalnych  imigrantów -  :wub:

 

To nagranie Johnny'ego Deppa i jego żony robi w sieci furorę. Mina aktora bezcenna, gdy przeprasza Australię za to, że przemycili na Antypody swoje dwa psy. Gdyby nie ten film, za przemyt zwierzaków groziłoby im nawet 10 lat więzienia. Żart? Absolutnie nie. Australia nie pozwoli, by nawet gwiazdor filmowy łamał jej prawo i narażał kraj na niebezpieczeństwo. Nie akceptuje ani nielegalnych imigrantów, ani tym bardziej przemycanych zwierząt, które mogą roznosić wściekliznę. I każdy, kto tu przyjeżdża, ma o tym pamiętać, bo panują tu jedne z najsurowszych praw na świecie.

 

http://natemat.pl/17...nych-imigrantow

 

/i szlus!/  :angry: (Schluss)

 

- Sto tysięcy imigrantów w Polsce? Unia chce narzucić z góry kwoty uchodźców -  :rolleyes:

 

Wszystko wskazuje na to, że Unia Europejska dąży do narzucenia państwom członkowskim systemu stałej relokacji uchodźców. Jak dowiedziała się „Codzienna”, jest pomysł, by wszystkie kraje członkowskie udzielały imigrantom takiej samej pomocy socjalnej. To by oznaczało, że w Polsce imigranci będą otrzymywali więcej pieniędzy niż polscy bezrobotni.

 

http://niezalezna.pl...kwoty-uchodzcow

 

Wzrost liczby gwałtów w Szwecji za sprawą islamskich imigrantów

 

W Szwecji odkąd 40 lat temu wprowadzono politykę multi-kulti, ilość przestępstw wzrosła o 300 procent. A ilość gwałtów - aż o 1472 procent - w 1975 roku, gdy w Szwecji mieszkali w zasadzie tylko Szwedzi, policja odnotowała 421 gwałtów. W roku 2010, kiedy w Szwecji były już dziesiątki tysięcy wyznawców islamu, odnotowano 6620 przypadków gwałtów, a nie wszystkie są ujmowane w oficjalnych statystykach. Tym samym obecnie Szwecja jest krajem, w którym dokonuje się prawie najwięcej gwałtów na świecie. Ich sprawcami są przede wszystkim muzułmanie. Jednak policja przesiąknięta polityczną poprawnością często nie reaguje na te potworności, a nawet często je tuszuje. Media na ten temat również milczą, a jeśli już zdecydują się o tym mówić, to wspominają nie o uchodźcach, ale o obywatelach szwedzkich.

 

http://serwis21.blog...szwecji-za.html

 

- Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” -  :lol:

 

'Bo ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.'

 

http://wsercupolska....czyta/7610-7610

 

 

 #469 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 21 kwiecień 2016 - 13:55

Europejscy internauci zachwyceni polskim sprzeciwem wobec imigrantów
19 kwietnia 2016
 
islam-696x522.jpg
 
Rosyjska telewizja przygotowała materiał o protestach Polaków przeciwko islamskim imigrantom. Pod filmem mnożą się komentarze Europejczyków wyrażających szacunek dla naszych Rodaków.
 

Rosyjska telewizja „Ruptly” przygotowała reportaż o „tysiącach Polaków protestujących przeciwko islamskim imigrantom”. Pokazano w nim jedną z warszawskich manifestacji, w której udział wzięli m.in. członkowie ONR-u i partii KORWiN. Film obejrzało ponad 20 tysięcy internautów, wśród komentarzy dominują wyrazy sympatii w stosunku do Polaków płynące z całej Europy oraz ze Stanów Zjednoczonych.

„Polska mądry kraj. Lepszy niż Zachód i USA, którzy w ogóle nie walczą z ISIS” – napisał użytkownik o nicku Bhouncer.

„Pewnego dnia będziemy mieli marsze jak ten w każdym zachodnim kraju!” – dodała inna internautka.

„Z jakiegoś powodu kocham Polskę”.

„Dumni ludzie! Brawo Polska! Pieprzyć Merkel!”.

Wyrazy szacunku dla Polaków napłynęły od komentatorów z Niemiec, Macedonii, Chorwacji, Holandii, Węgier i wielu innych państw.

 

 

http://parezja.pl/eu...bec-imigrantow/

 

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#470 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 22 kwiecień 2016 - 09:41

„Nie zmuszajmy uchodźców do zamieszkania w Polsce wbrew ich woli”
DARTH publikacja: 21.04.2016 aktualizacja: 20:46 wyślijdrukuj
uid_4115d904f84c0be41f3455df5b6e63611461
Marian Kowalski (Narodowcy RP)
– Polska nie powinna przyjmować uchodźców wbrew ich woli. Nie mogą być więzieni w obozach koncentracyjnych, bo będziemy musieli później wypłacać odszkodowania, jak talibom trzymanym w nielegalnym więzieniu – ostrzegał w programie „Dziś wieczorem” Marian Kowalski (Narodowcy RP).

 

Komisja Europejska nie rezygnuje z próby wprowadzenia w życie relokacji uchodźców. Zgodnie z nowym systemem podziału, do Polski może trafić nawet 150 tys. przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Uchodźcy obnażyli słabość UE i NATO

Jeden z liderów polskich narodowców Marian Kowalski (Narodowcy RP) przekonywał, że nie obawia się przybycia fali emigrantów do naszego kraju. – Przede wszystkim uchodźcy nie zmierzają dobrowolnie przybywać do Polski i nie można ich przyjmować wbrew ich woli. Zwłaszcza z Niemiec – mówił. – Uchodźcy nie mogą być więzieni w obozach koncentracyjnych, bo będziemy musieli później wypłacać odszkodowania, jak talibom trzymanym w nielegalnym więzieniu. A jeśli takie odszkodowania zapłacimy, to grozi to bankructwem państwa polskiego – dodał.

Wskazał sposób na pomoc migrantom. – Najlepiej nie zamykać ośrodków, do których trafią i wtedy wrócą do Niemiec, gdzie mają obiecany wysoki socjal – ocenił Kowalski.

Jak mówił gość TVP Info, za kryzys emigrancki odpowiada kanclerz Angela Merkel, która „zwabiła tych nieszczęśników do siebie” oraz państwa Zachodu, które „rozbudowały systemy socjalne tak, że stały się łakomym kąskiem dla przybyszów z odległych stron świata”.

Kowalski stwierdził też, że kryzys emigrancki wynika m.in. z nieudolności przywódców Unii Europejskiej oraz NATO. – Skoro fala uchodźców na pontonach wtargnęła do Europy, to oznacza, że jest realne zagrożenie ze strony Rosji. Trzeba natychmiast wyciągnąć wnioski – ostrzegał.
„Dziś wieczorem” TVP Info

http://www.tvp.info/...-wbrew-ich-woli


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#471 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 22 kwiecień 2016 - 10:30

Refugees Welcome Polska wzywa do przyjmowania uchodźców do domów! Ilu weźmie Tomasz Lis?

Przez Darek Matecki - Kwiecień 21, 2016 

ImgiranciLis-300x180.jpg

 

Marzysz o tym by zamieszkać z uchodźcą? Wesprzeć jego asymilację w Twoim słowiańskim kraju? A przy tym ubogacić się kulturowo? Nic prostszego. Wejdź na stronę http://refugees-welcome.pl. Ktoś zadbał o to, by Ci w tym pomóc. „A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób.” – tak brzmi slogan reklamowy zamieszczony na wspomnianej wyżej stronie.

 

Pierwszą czynnością w programie jest zarejestrowanie mieszkania, w którym możemy przyjąć uchodźcę. Organizacja Refugees Welcome zachęca: „Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę.” Hah. Powinni dodać: Kobieto, Polko, Feministko! Nikt Cię nie chce? Zazdrościsz Niemkom w Kolonii? Nie czekaj! Zaznaj słynnego ubogacania kulturowego! Zamieszkaj z ciemnym bolcem!

feministkiislam.jpg

 

 W mojej głowie od razu zrodził się genialny pomysł! Skoro „Refugees Welcome Polska” udostępnili tak świetną platformę pomocy islamistom, to zgłaszajmy do nich adresy polskich celebrytów! Tomasz Lis mający wielki dom z całą pewnością powinien przyjąć minimum dziesięciu! Żona i córka powinny być zadowolone.

TomaszLisimigranci.jpg

 Tak samo inni celebryci, np. Kinga Rusin: A ze swojej strony, gorąco zachęcam wszystkich Polaków do zgłaszania do Urzędu Skarbowego wszystkich, którzy zdecydowali się udostępnić swoje mieszkania imigrantom, a dokładniej osoby u nich zamieszkujące. W końcu nie możemy dopuścić do łamania prawa w naszym kraju, osoba, która użytkuje nieruchomość bezpłatnie (na mocy użyczenia) musi zapłacić podatek dochodowy od tzw. nieodpłatnego świadczenia. Przychód ten powstaje w związku z nieodpłatnym udostępnieniem osobie fizycznej nieruchomości do używania. Wysokość przychodu z tego źródła ustala się w oparciu o ustawę o PIT.

 

„Nie możemy ustawać w trudzie” – mówi główny bohater filmu „Żółty szalik”, walczący z nałogiem alkoholik na stanowisku, rewelacyjnie zagrany przez Janusza Gajosa.

 

„Nie możemy ustawać w trudzie” – zdaje się mówić propagator Europy „multikulti”, walczący z ksenofobią i rasizmem finansista, niezbyt przekonywujący w roli samarytanina George Soros.

 

Wydaje się, że komuś zależy na tym, by nasza słowiańska rasa przeszła do historii. Pamiętajmy o tym, zanim przyjmiemy pod dach kogoś z obcego kręgu kulturowego. Pomyślmy też o Polakach z Kazachstanu. Wyrwanych kiedyś przemocą ze swej ojczystej ziemi, dla których Polska staje się powoli utraconą ziemią obiecaną. Nie zapominajmy o tych zesłańcach, którzy mimo wielu przeciwności dbali o to, by zachować swoją kulturę i swój język. Dla nich nikt nie stworzył takiej strony.

 

Organizacja Refugees Welcome Polska prawdopodobnie finansowana jest przez bankstera, przestępcę George’a Sorosa, który zasłynął z tego, że za jego pieniądze powstał majdan na Ukrainie i zginęły setki Ukraińców. Zobacz: Niemiecka niezależna telewizja: George Soros splądrował Polskę i inne kraje postkomunistyczne. Na podstawie: autonom.pl, refugees-welcome.pl

 

A na koniec smaczek: 

hahasmaczek.jpg

Ah ci lekarze i inżynierowie :-D

Zobaczcie jak bardzo wykwalifikowanie zajmują się Europejkami:

 

 


Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/refugees-welcome-polska-wzywa-do-przyjmowania-uchodzcow-do-domow-ilu-wezmie-tomasz-lis/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#472 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 00:30

- Włoska mafia wypowiedziała wojnę uchodźcom -

 

Imigranci nie są problemem tylko i wyłącznie władz, ale również… mafii.

 

Włoscy mafiosi są słynni na cały świat. Od pewnego czasu mają jednak pewien problem – imigrantów. Jak donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”, przybysze zaczynają im coraz bardziej przeszkadzać. Wraz z nimi pojawiają się bowiem gangi, z którymi „La Cosa Nostra” musi rywalizować.

 

Dlatego też włoska mafia wypowiedziała wojnę imigrantom, którzy przybywają na Sycylię. Niechęć do obcych zademonstrował ostatnio mężczyzna uznany właśnie za mafiosa. W biały dzień strzelił przypadkowemu, czarnoskóremu przechodniowi prosto w głowę. Ten na szczęście przeżył, bo kula nie uszkodziła poważnie mózgu. Niektórzy mieszkańcy twierdzą, że to dopiero początek i sytuacja będzie się zaostrzać.

 

'Palermo nie jest już włoskim miastem. Nie jest też europejskie. Idziesz przez miasto i czujesz się, jakbyś był w Stambule lub Bejrucie.'

 

Prezydent potępił działania mafii. Według niego atak na przypadkowego przechodnia był strzałem w stopę, ponieważ teraz wszyscy będą im patrzyli na ręce jeszcze dokładniej.

 

http://o2.pl/artykul...85666394587777a

http://prostozmostu....ojne-imigrantom

 

/Pewnie 'prezydent' Palermo dostanie od mafii w prezencie 'strzał ostrzegawczy w kolano'!/  ;)  :)

 

- Kurdyjskie kobiety, postrach dżihadystów - 

 

Zgodnie z surową interpretacją islamskiego prawa, przyjętą przez ISIS, jeżeli dżihadysta zostanie zabity przez kobietę, nie trafi do nieba. Kurdyjki i Jazydki walczą skutecznie z dżihadystami.

 

http://euroislam.pl/...ch-dzihadystow/

 

/A nasi dżihadyści z wielką ochotą wysłaliby prawie wszystkich niewiernych do wszystkich diabłów i czartów!  :lol:

 

Czytaj - zabity nie przez kobietę ale ostatnio po ich myśli przez ssaka.

 

A czy pijawka, to też ssak?/  :unsure:

 #473 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 00:17

- Uchodźcy załatwiali potrzeby fizjologiczne w pokojach. Policja nagłaśnia sprawę -  B)

 

Uchodźcy załatwiali potrzeby fizjologiczne w pokojach. Policjanci nagłośnili sprawę i przekazali zdjęcia do mediów i związku zawodowego.

 

Policjanci z innych landów skierowani do ochrony wizyty amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy w Hanowerze mieli nocować w dawnych koszarach służących obecnie jako ośrodek recepcyjny dla tzw. uchodźców w Hameln. Nie spodziewali się, że spotka ich niespodzianka pozostawiona przez tzw. uchodźców wzbogacających kulturowo Europę.

 

To co policjanci zastali na miejscu tak ich oburzyło i przeraziło, że odmówili noclegu, zrobili zdjęcia, zawiadomili związek zawodowy policjantów oraz media.

 

Okrutny fetor szedł z natrysków – uchodźcy załatwiali w nich potrzeby fizjologiczne. Na podłodze, ścianach, łóżkach i materacach były ślady krwi, wymiotów i fekaliów. Kał był rozsmarowany na ścianach i meblach, plamy od spermy były na ścianach. Po resztkach jedzenia i plamach krwi spacerowały karaluchy. Fotografie zrobione przez policjantów dokumentują ubogacenie kulturowe.

 

http://ndie.pl/uchod...glasnia-sprawe/

 

/W obronie zwierząt – Najczęściej oborowe zwierzęta oddają swoje ekskrementy tam gdzie aktualnie stoją i to nie jest ich winą, bo taka jest ich konstrukcja zaplanowana przez konstruktora tych zwierząt a ci no te bydełko ubogacającą kulturę Europejską też są podobnej konstrukcji tak, że sorki, ale muszą srać tam gdzie mieszkają, czyli po kontach lokum!/  :)  ;)  :D  :wub:#474 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 26 kwiecień 2016 - 10:03

13087699_1133212503375930_26950268309579

 

 

Rasizm. Eliminacja białej rasy na obszarze UE

 

https://www.facebook...?type=2

 

 

= = =

 

12991033_1131805503516630_14638780101606

 

13062965_1130568783640302_12933182716579


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#475 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 29 kwiecień 2016 - 11:32

Islamizacja zakazana konstytucyjnie na Węgrzech. Orban: "Mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie"

opublikowano:

25 kwietnia

· aktualizacja:

25 kwietniab632d9ad317943c4b6ab127fc27da199.jpegfot. EPA/SZILARD KOSZTICSAK

 

Premier Węgier Viktor Orban oświadczył w poniedziałek, że „islamizacja” jest w jego kraju zakazana konstytucyjnie. Mówił o tym w parlamencie na uroczystości w 5. rocznicę zatwierdzenia konstytucji, która jest krytykowana przez opozycję.

Rząd węgierski nie może poprzeć przepływów migracyjnych, które miałyby skutki sprzeczne z zobowiązaniami zawartymi w konstytucji; „takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” - powiedział Orban na uroczystości w parlamencie.

W węgierskiej konstytucji zapisano m.in. zapewnienie pielęgnowania węgierskiego dziedzictwa, kultury i języka.

Według Orbana odpowiedzi udzielane na wyzwania w sferze demografii i rynku pracy muszą być suwerennymi decyzjami państw członkowskich. W celu spełnienia konstytucyjnych obowiązków ochrony obywateli „musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie” - oznajmił, wyrażając przekonanie, że nie stoi to w sprzeczności z ochroną uchodźców.

Dodał, że Unia Europejska nie ma funkcjonalnych propozycji rozwiązania różnych kryzysów, zaś Węgry i Europę Środkową „cechuje zdolność do działania, a także energia i żywotność”. Powodem tego stanu rzeczy jest według niego to, że Węgry mają nowoczesną konstytucję, potrafią określić, skąd przyszli, gdzie są i dokąd zmierzają, natomiast „Europa wypiera się tego, skąd przyszła, i nie chce przyznać, dokąd zmierza”.

Zdaniem Orbana, sądząc po liczbach, UE powinna być wiodącym mocarstwem świata, a tymczasem „zajmuje się tylko wewnętrznym samoobwinianiem się”, co dobrze obrazują ataki na Węgry i Polskę, często dotyczące przestrzegania porządku konstytucyjnego.

Tymczasem opozycja skrytykowała w poniedziałek konstytucję Węgier. Węgierska Partia Socjalistyczna oceniła, że jest to „konstytucja Orbana”, i oznajmiła, że chce nowej ustawy zasadniczej. Według lewicowej partii Egyuett jest to „konstytucja domowej zimnej wojny”.

Opozycyjna partia Zielonych - Dialog na rzecz Węgier - uznała dokument za „esencję orbanizmu” i określił ją jako antydemokratyczną. Węgierska Partia Liberalna oceniła zaś, że 5 lat temu narodził się „jednopartyjny dyktat” i zlikwidowano zasadę wzajemnej kontroli i równoważenia się władz państwowych.

25 kwietnia 2011 r. ówczesny prezydent Węgier Pal Schmitt podpisał nową konstytucję, przyjętą tydzień wcześniej przez parlament głosami rządzącej koalicji Fidesz-KDNP.

Nowa ustawa zasadnicza była krytykowana w kraju oraz poza jego granicami. Amnesty International uznała, że jest ona sprzeczna z prawami człowieka w kwestii m.in. aborcji i małżeństw homoseksualnych. Jest w niej zapis o ochronie instytucji małżeństwa jako związku kobiety z mężczyzną i o ochronie życia poczętego.

W konstytucji m.in. ograniczono prerogatywy Trybunału Konstytucyjnego i rozszerzono uprawnienia prezydenta do rozwiązania parlamentu, o ile budżet nie będzie przyjęty do kwietnia każdego roku. Rozszerzono też zakres spraw wymagających zgody dwóch trzecich członków parlamentu.

kk/PAP

 

http://wpolityce.pl/...zyc-a-z-kim-nie

 

 

= = = =

 

Brytyjskie MSZ oświadcza: Polska wśród najbezpieczniejszych krajów dla turystów. Powód? - Tu nie ma multi-kulti
wpis z dnia 26/04/2016

multi-kulti-efekt-mapa-466.jpg

foto: independent.co.uk

Z informacji opublikowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii można wysnuć wniosek, że im więcej w danym kraju multi-kulti, tym zagrożenie przeprowadzeniem zamachu terrorystycznego jest większe. Pod tym względem Polska została uznana za jedno z najbezpieczniejszych państw na Starym Kontynencie, a tym samym jest oficjalnie rekomendowana Brytyjczykom jako cel podróży podczas zbliżających się wakacji.
           

    

Najwyższe ryzyko zamachu terrorystycznego zdaniem brytyjskiego MSZ występuje obecnie w takich krajach jak: Francja, Belgia, Hiszpania, Turcja, Rosja czy Wlk. Brytania. Z wysokim ryzykiem należy się liczyć w takich państwach jak: Szwecja, Holandia, Dania, Niemcy, Włochy, Grecja czy Ukraina. W biegunowo odmiennej (bezpiecznej) sytuacji według brytyjskiego MSZ pozostają: Polska, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa czy Estonia - czyli państwa, w których nie ma multi-kulti.

Z uwagi na powyższe brytyjskie MSZ zarekomendowało swoim obywatelom wybranie m.in. Polski jako celu podróży podczas zbliżających się wakacji.

  

Źródło: The map showing the most dangerous tourist destinations in Europe, according to the Foreign Office (Independent.co.uk)
Źródło: Still worried about your summer holiday? The safest places to visit around the world include Iceland, the Bahamas and Malta (Dailymail.co.uk)

 

wpis z dnia 26/04/2016

http://niewygodne.in...m-w-Europie.htm

 

= = =

 

Imigranci zgwałcili studentkę i 10-letniego chłopca. Oczekują na azyl w Austrii!

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...azyl-w-austrii/

 

13095967_1134667623230418_80717808640489


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#476 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 23:10

- Vive Charlie obraził Erdogana i Merkel -  B)

 

Nowe kreskówki ukazały się w czasopiśmie Vive Charlie. Są one bardzo kontrowersyjne nawet jak na standardy europejskie. Dla Turcji i innych krajów muzułmańskich to najwyższych lotów obsceniczność.

 

Brytyjski magazyn satyryczny Vive Charlie uczcił pamięć pomordowanych w ubiegłym roku pracowników francuskiego czasopisma Charlie Hebdo. W gazecie opublikowano obraźliwe karykatury kanclerz Niemiec Angeli Merkel i prezydenta Turcjii Recepa Tayyipa Erdogana.

 

http://zmianynaziemi...gana-i-merkel-0

https://fr-fr.facebo...harlieOfficial/

+

- SEGWAY 2500 années vieille - (Ciekawostka przyrodnicza)  :D

 

http://areazone51ufo...es-vieille.html#477 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 01 maj 2016 - 00:28

- Będziemy zmuszeni do zapłacenia 250 tysięcy euro za KAŻDEGO NIEPRZYJĘTEGO IMIGRANTA? -  B)

 

Kolejny chory pomysł eurokomunistów z Komisji Europejskiej i kolejny powód, dla którego powinniśmy jak najszybciej wystąpić z Unii Europejskiej. Kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tysięcy euro kary za każdego z nich!!!

 

Kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tysięcy euro kary za każdego z nich – o takiej propozycji Komisji Europejskiej, która ma zostać przedstawiona w środę, pisze w sobotę dziennik „La Stampa”, ujawniając szczegóły planu. Według włoskiej gazety Komisja zaproponuje krajom członkowskim Unii małą reformę konwencji dublińskiej dotyczącej przyjmowania uchodźców. Zgodnie z tym projektem utrzymana zostanie odpowiedzialność przyjęcia ich przez pierwszy kraj, do którego dotrą. Ale uregulowana zostanie też kwestia ich rozmieszczenia we wszystkich krajach UE w przypadku masowego napływu, przekraczającego możliwości państwa, do którego przybywają. Kara za nieprzyjęcie uchodźców ma być wysoka i może wynieść nawet ćwierć miliona euro za każdą osobę. Ale kwota ta może się zmienić – dodaje gazeta.

 

„La Stampa” publikuje także wywiad z szefową unijnej dyplomacji Federicą Mogherini, która wyraziła opinię, że Europa zachowuje się „schizofrenicznie” w podejściu do kwestii migracji. Oceniając politykę w obliczu kryzysu migracyjnego Mogherini stwierdziła: „Uznaje się, że problem przerasta możliwość samodzielnego rozwiązania go przez jakikolwiek kraj i prosi się o wspólną europejską odpowiedź, ale zaraz potem – nawet jeśli podjęto decyzję – nie wciela się jej w życie, wraca się na drogę narodową i zrzuca się winę na Europę”.

 

https://wirtualnapol...nta/#more-53534

http://newsroom.salo...yjecie-uchodzcy

+

http://biznes.onet.p...-popularne.html

 

 #478 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 02 maj 2016 - 01:11

- Rosja: wysadzono muzułmański dom modlitwy, w którym przechowywano materiały wybuchowe -  B)

 

Policja wykryła materiały wybuchowe w nielegalnym muzułmańskim domu modlitwy niedaleko Samary, w którym spotykali się salafici. Służby rosyjskie postanowiły, że należy je zdetonować wewnątrz budynku.

 

Policja poinformowała o znalezieniu w domu salafitów kilograma materiałów wybuchowych nieznanego pochodzenia. Oprócz tego FSB znalazła broń palną, granaty u amunicję.

Według policyjnego eksperta usunięcie ich z budynku przed kontrolowanym zniszczeniem byłoby zbyt niebezpieczne – dlatego saperzy zdetonowali je wewnątrz domu. Podczas niszczenia materiałów wybuchowych poważnemu uszkodzeniu uległ budynek.

 

Policja aresztowała 53 mężczyzn znajdujących się w budynku w momencie znalezienia w nim materiałów wybuchowych.

 

Co najmniej jeden z nich jest oskarżony o umieszczanie w internecie materiałów propagandowych Państwa Islamskiego.

 

http://ndie.pl/rosja...ialy-wybuchowe/

 

/To się Allah ucieszył!/  :D  :wub:#479 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 04 maj 2016 - 14:00

Bułgaria: Pierwsze miasto oficjalnie zakazało noszenia burek!
 • piątek, 29.04.2016, 17:44
 • Napisane przez  fit
 • Skomentuj jako pierwszy!
 • freeimages.com  
 • c33cfc609794104185dfcd3e6fe153fe_L.jpg

  Bułgarzy powoli biorą się za walkę z islamizacją swojego kraju. U nich na szczęście jeszcze nie jest za późno, więc jest szansa, że ten kraj – dobrze współpracujący z Polską – nie zmieni się w europejski bastion terroryzmu.

  Pierwszym miastem, które zdecydowało się na radykalne kroki, jest Pazardżik. Władze oficjalnie zakazały noszenia burek.

  Miejscowy samorząd zaaprobował w środę tę decyzję 39 głosami przy dwóch przeciw. Oba głosy przeciwne oddali przedstawiciele mniejszości romskiej.

  Zakaz dotyczy miasta i całego okręgu, obejmującego również górskie wioski zamieszkane przez Pomaków, jak nazywani są muzułmanie słowiańskiego pochodzenia, zmuszeni do zmiany wyznania w czasach niewoli tureckiej.

  Obecnie bułgarskie muzułmanki nie noszą burek, lecz kolorowe chusty.

  W burkach w ostatnich kilku latach chodzą Romki z Pazardżiku i okolic, gdzie według służb bezpieczeństwa dokonują się aktywne próby rozprzestrzenia radykalnego islamu.

   

  W mieście działa radykalny imam Ahmed Musa Ahmed, który już dwukrotnie był skazywany za szerzenie propagandy islamskiej. W czasie jego rozpraw w okolicach sądu pojawiają się islamiści oraz kobiety w burkach.

  W 7 milionowej Bułgarii, muzułmanie stanowią około 10 proc. mieszkańców.

  Forsal.pl

   

  http://polskaniepodl...-noszenia-burek

   

   

  = = =

   

  13165907_1139422739421573_37280555066637


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#480 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 06 maj 2016 - 00:39

- Za miesiąc zostaną zniesione wizy dla 80... -  :angry:

 

https://www.facebook...king={"tn":"R"}

https://wzzw.wordpre...now-muzulmanow/

 

i (-)

 

- "Financial Times": Oferta zniesienia wiz dla Turków jest kontrowersyjna, ale Unia nie ma wyboru -

 

http://wyborcza.pl/1...rowersyjna.html

 

/'Nie mają wyjścia', w dupie mają wyjście!/  :lol:

 

- Pakistan: 16-latka spalona żywcem za pomoc kochankom. Członkowie rady plemiennej aresztowani -  B)

 

Pakistańska policja aresztowała w czwartek 15 członków rady plemiennej, oskarżonych o skazanie na śmierć przez spalenie żywcem 16-latki. Dziewczyna pomogła parze kochanków w ucieczce przed linczem.

 

/Zapłoną stosy Joanny d'Arc!/  -_-

 

http://www.polskatim...towani,9957702/

 

- Tweede, veel grotere moslim migrantentsunami naar EU is begonnen -

 

http://xandernieuws....-EU-is-begonnen

 

Komisja Europejska: W tym roku trzy miliony imigrantów dostanie się do Europy; Der Spiegel: Czy będzie  raczej od 4,5 do 6 milionów - Opinię Austrii Bruksela krytykuje za politykę powitania migrantów: którzy nie mają problemu aby uzyskać tani bilet do Europy - Liberation 2016: Holandia szybko potrzebuje nowej ustawy traktującej o liczbie uchodźców?

 

http://translate.goo...iw=1596&bih=906

 

- " PODBÓJ Europy przez Turków " - 80 MILIONÓW TURKÓW w UE bez Wiz !!! -

 #481 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 07 maj 2016 - 08:16

Muzułmanin, który wspiera gejów i walczy z hejtem, przeciera szlaki. Londyn się cieszy, a w Polsce podobno popłoch....

 

W Londynie również wielu jest zszokowanych, to bez dwóch zdań. W komentarzach przewijają się takie, które sugerują, że wraz z wyborem muzułmanina na burmistrza, Wielką Brytanię czeka powolne samobójstwo. Albo, że w dniu wyborów Londyn umarł. Ale Sadiq Khan nie wygrałby tego wyścigu tylko głosami samych muzułmanów, choć jest ich w Londynie już około 3 milionów. Na niego głosowali również biali, rdzenni Londyńczycy, a także imigranci, niekoniecznie muzułmańscy. A także całe środowisko LGBT. Kompletnie nie w muzułmańskim stylu.

 

Ale jednak to muzułmanin. I na Twitterze już pojawił się wątek, że w Polsce to się nie podoba, a media szaleją. A brytyjscy torysi? Ci dwoili się i troili, by podważyć jego wizerunek. Zwycięstwo Khana miałoby być "gwoździem do trumny" dla Wielkiej Brytanii.

 

http://natemat.pl/17...y-wspiera-gejow

 

========

 

Papież Franciszek wezwał Europę do odrodzenia się w islamie [WIDEO]

 

 

Dziękując za przyznanie tej nagrody Franciszek wygłosił mowę na temat wyzwań przed jakimi jego zdaniem stoi Europa. Co już w jego przypadku znamienne, nawet się nie zająknął na temat hebrajsko-chrześcijańskich korzeni cywilizacji zachodniej. Błędnie przedstawiwszy istotę idei państwowej starożytnego Rzymu jako budowanie zgody i współpracy za cenę utraty własnej tożsamości, przeszedł do współczesności. Dał do zrozumienia, że państwa narodowe to przeżytek, a odzyskanie suwerenności i budowanie na zasadzie: Polska najpierw dla Polaków, Szwecja dla Szwedów itd. byłoby „okrutnym narzuceniem jednakowości.” Jak oznajmił „duch Europy, który powstał dzięki zazębianiu się różnych ludów i cywilizacji” zachęca do budowy „modelu nowej syntezy”. Zapowiedział przy tym „koalicje religijne” na rzecz „kultury dialogu i odkrywania świata”. Kluczową rolę odegra w tym „cudzoziemiec, imigrant i ludzie z innych kręgów kulturowych”. Wypowiedział się też szeroko na rzecz budowy w Europie czegoś w rodzaju "arabskiego odrodzenia socjalistycznego" (Naser, Kadafi) w gospodarce.

 

Zostało to natychmiast wykorzystane przez Donalda Tuska. Przy tym jego słowa: „byliśmy i pozostaniemy Europejczykami” należy rozumieć jako zawężenie europejskości do dalszego forsowania multi kulti musli:

 

 

http://pl.blastingne...o-00909955.html#482 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 08 maj 2016 - 04:37

- Papież: marzę o Europie, w której bycie imigrantem nie byłoby przestępstwem -  B)  :rolleyes:

 

- Marzę o Europie, gdzie bycie imigrantem nie byłoby przestępstwem, ale zaproszeniem do większego zaangażowania na rzecz godności wszystkich istot ludzkich. Marzę o Europie rodzin, z bardzo skutecznymi politykami, bardziej skoncentrowanymi na twarzach, niż na liczbach, bardziej na narodzinach dzieci niż na narastaniu dóbr. Marzę o Europie, która promuje i chroni prawa wszystkich, nie zapominając o obowiązkach wobec wszystkich. Marzę o Europie, o której nie można powiedzieć, że jej zaangażowanie na rzecz praw człowieka było jej ostatnią utopią - słowa te wypowiedział papież Franciszek obierając w Watykanie Nagrodę Karolę Wielkiego.

 

http://www.niedziela...-w-ktorej-bycie

http://wiadomosci.on...ojetnosc/88hss7

 

- Stanowcze NIE dla promowania islamu przez papieża Franciszka. -

 

Co to ma być!!!! Franek chce zabronić ochrony granic Europy!!!!! POWIEDZIAŁ,ŻE POD ŻADNYM POZOREM NIE MOŻNA ODSYŁAĆ IMIGRANTÓW SPOWROTEM!!!!!! A TAK APROPO,WIECIE ILE PROLIBERALNY TVN24 POŚWIĘCIŁ CZASU ANTENOWEGO NA TEGO CELEBRYTĘ WCZORAJ????? PEWIEN INTERNAUTA OBLICZYŁ,ŻE 6 GODZ!!!!!!

 

https://www.facebook...13087732065408/

 

/To niby jak mają się zachować i zareagować na zew pasterza a jego owieczki i baranki, co niby mają przyjmować niezliczone Lamy Jaki oraz Kozice górskie pod swój dach a i je żywić, bo o daniu im zatrudnienia godziwego to niech papa nawet nie iskrzy w swej łepetynie, bo polski chłop pracuje za trzykrotną niższą stawkę jak na przykład Niemiec!
.
Papcio i jego świta powinna wdrukować jakiś znośny skoroszyt informacyjny na temat jak ma wypełniać jego słowa obora bydlęca i stajenna - a juści?!/  :angry:

 

- Komisja Europejska zmusi do przyjmowania imigrantów? 250 tysięcy euro kary za osobę -

 

http://telewizjarepu...sobe,32935.html

 

/Kuźwa! - Złoty interes i geszeft 250 000 euro za jednego ciapa-tego a powiedzmy, że te liczby będą zwielokrotniane, bo ciapa-tych przybywa na galerach do Europy to, CO?

.

Jeśli jakiś kutafon wymyśli sobie wydumaną liczbę i ją musem narzuci Polsce wiadomo, że zostanie odrzucona tak, że czysta kasa spłynie do budżetu Brukseli i tak w koło Macieju!/  :unsure:

 

1 000 000 000 = 109 (€)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Miliard

 #483 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 maj 2016 - 17:49

  Szok! Oto dowód na ewidentne sterowanie najazdem migrantów na Europę

 

0208b20e0751085d6dc05f9144ac50d7_L.jpg

 

Ktoś ewidentnie steruje najazdem migrantów na Europę. Ulotki w języku arabskim jakie otrzymali migranci koczujący w Idomeni na przejściu granicznym między Grecją a Macedonią zawierały nie tylko mapkę, którędy przejść, aby obejść płot graniczny, ale również zapewniały, że rzeka jest „wyschnięta” a po macedońskiej stronie czekają autobusy, które zawiozą ich do Niemiec.

Ulotki sprowokowały wymarsz 1500-2000 migrantów, którzy sforsowali rzekę Suva i wdarli się do Macedonii. Co najmniej trzy osoby utonęły podczas przekraczania brodu na wezbranej rzece.

Ulotki ostrzegały też, że „ci co pozostaną w Grecji zostaną deportowani do Turcji”. Natomiast „ktokolwiek, kto przedostanie się do Europy środkowo-wschodniej, będzie mógł pozostać”. Instrukcja zalecała, by nie iść małymi grupkami tylko tłumnie, gdyż inaczej policja grecka zawróci wszystkich do Idomeni, lub wywiezie do obozów dla migrantów. Instrukcja kończyła się słowami „zniszcz, nie może dostać się w ręce policji lub dziennikarzy. Powodzenia.”

Ulotki podpisane były „Kommando Norbert Blüm”. Norbert Blüm jest politykiem niemieckiej partii Chrześciajńskich Demokratów Angeli Merkel. Swego czasu był ministrem zatrudnienia a kilka dni temu, na znak solidarności z migrantami, przyjechał do Idomeni i mimo poważnego wieku spędził noc biwakując pod gołym niebem. Blüm twierdzi, że ktoś posłużył się jego nazwiskiem.

 

Londyński Daily Telegraph, którego reporter jest w Idomeni donosi, że ulotki rozdawali wolontariusze różnych lewicowych organizacji humanitarnych, w tym wyglądający na Brytyjczyków. Akcja była dobrze zorganizowana. Wolontariusze w odblaskowych kamizelkach prowadzili ścieżkami, a tam gdzie był bród w poprzek rzeki umocowana była lina.

Władze greckie poinformowały, że policja usiłuje ustalić, kto kolportował ulotki, gdzie je wydrukowano i kto zorganizował wymarsz. Władze Macedonii ponad 1500 wyłapanych po swojej stronie migrantów odwiozły na przejście graniczne Idomeni i „przepchnęły” na grecką stronę.

(rav)

http://polskaniepodl...antow-na-europe

 

 

13100696_228606840854622_825479776873541


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#484 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 maj 2016 - 18:05

Marian Kowalski składa Komisji Europejskiej adekwatną kontrpropozycję

opublikowano: 

wczoraj, g. 23:13b9baa647e70840beb687a0940d65f0fb.jpegfot.PAP/Bartłomiej Zborowski

Niemcy rozpaczliwie poszukują frajerów do podzielenia się bogactwem etnicznej różnorodności. Sami bowiem nie są  w stanie pomieścić egzotycznych gości, których szerokim i wylewnym gestem zaprosiła Angela Merkel, zapewniając ich jednocześnie, że nie będzie żadnych limitów.

Dwa razy nie musiała powtarzać i kto żyw z Bliskiego Wschodu, z ogarniętej wojną domową Syrii ruszył do obiecanego przez niemiecką kanclerz Eldorado. Kto tylko z północnej Afryki mógł unieść plecak lub walizkę i zebrać fundusze na drogę, spakował się i tyle go widziano w ojczystej pustyni i puszczy.

Nasi zachodni sąsiedzi najpierw wpadli w euforyczny zachwyt nad własnym humanitaryzmem, ale długo nie wytrwali w tym stanie. Fala imigrantów wezbrała bowiem ponad wszelkie oczekiwania dobroczyńców. Teraz Niemcy sondują wytrzymałość Europejczyków, wymyślając coraz dziksze rozwiązania problemu.Jednym z nich jest proponowana kara 250 tys. euro za odmowę przyjęcia przypisanego do danego kraju imigranta.

Pogłoski chodziły już wcześniej, ale nikt nie spodziewał się, że Niemcy na serio taki primaaprilisowy numer rozważają. Tymczasem okazuje się, że to nie Prima Aprilis przełożony z kwietnia na maj, lecz oficjalna propozycja Komisji Europejskiej. Na razie widać, że zainteresowane rządy „zagięło jak po zgniłym korniszonie”, jak by to ujął Leopold Tyrmand.

Najbardziej adekwatna odpowiedź na ten absurd pochodzi z Polski, a zgłosił ją w TVPInfo ją narodowiec Marian Kowalski. Zaproponował on mianowicie, że w takim razie Unia powinna płacić Polsce także 250 tys. euro za każdego imigranta, który zostanie nam przydzielony, ale odmówi osiedlenia się u nas albo stąd ucieknie. Uważam, że kontrpropozycja Kowalskiego pod względem powagi bardzo jest zbliżona do stanowiska Komisji Europejskiej i należy ją zgłosić oficjalnie do Unii, najlepiej w ramach polityki innowacyjnej, za co powinniśmy dostać dodatkową premię. Z kolei Unia powinna nam zapewnić dotacje na utrzymanie zamkniętych obozów, bo jak inaczej zatrzymać w Polsce delikwenta, który przebrnął przez pół Azji i Europy w drodze do niemieckiego raju?

Jeśli więc przejdzie zarówno propozycja KE, jak i Kowalskiego, to należy spodziewać się gwałtownego rozwoju handlu kwotami imigrantów w Unii Europejskiej. Ta instytucja ma bowiem taki feblik, że potrafi skomercjalizować i sprowadzić na bardzo przyziemny poziom najszlachetniejsze idee, wymyślone zresztą przez siebie. Tak jest z pakietem klimatyczno-energetycznym, który miał służyć Europejczykom, żeby woda była czysta, powietrze zdrowe, a trawa zielona. Tymczasem największym sukcesem polityki klimatyczno-energetycznej stał się handel emisjami CO2, który rozkwitł cudnie, a kominy tam, gdzie kopciły, z reguły nadal kopcą.

Prorokuję zatem, że wkrótce Unia opracuje pakiet imigrancko-relokacyjny i będziemy świadkami czegoś w rodzaju recydywy handlu niewolnikami, lecz w nowoczesnym wydaniu, z zachowaniem praw człowieka, tolerancji i tych wszystkich wynalazków gender. Powstanie oczywiście rynek imigrantów, ceny będą zróżnicowane w zależności od wieku i wykształcenia. Oczywiście, nie będzie można różnicować z powodu rasy, płci, orientacji seksualnej oraz wyznania.

Jednak, jak to bywa w handlu, powstanie także czarny rynek i szara strefa. Pojawią się cinkciarze, bo przecież nie uniknie się transakcji detalicznych. Wtedy rzecz jasna pojawią się także ceny hurtowe, sezonowe obniżki i nadzwyczaj korzystne promocje. Z drugiej strony włączą się wielkie korporacje. Kwoty imigranckie trafią na giełdy. Powoła się unijny bank imigrantów, który będzie regulował podaż i popyt. Zapanuje ożywienie gospodarcze, unijne PKB poszybuje w górę. Brukselskie City zastąpi londyńskie City. Anglicy mogą sobie wychodzić z Unii, nikt ich nie będzie żałował. Mądrzy i przewidujący są unijni przywódcy, którzy zgotowali nam tę świetlaną przyszłość…

http://wpolityce.pl/...kontrpropozycje

 

 

13164265_1069050619819596_61707435451074


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#485 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 09 maj 2016 - 00:54

/Fajowy pomysł z wypłaceniem tych 250 000 (€) za każdego zabitego tylko nie podano, za jakiego ‘każdego’, bo może się tak okazać, że za ‘każdego, ale najsprawiedliwszego na tym padole, który zginał i nie zginał zamordowany prze (SS) Waffen?!/  :rolleyes:

 

https://www.google.p...KHQOXA1UQsAQIJw

...

- Orban: Trudno w cywilizowanych słowach opisać to, co myślę o UE -  B)

 

Viktor Orban ocenił skandaliczny pomysł Komisji Europejskiej, która zapowiada dotkliwe kary dla krajów, które odmówią przyjęcia tzw. uchodźców.

„Trudno w cywilizowanych słowach opisać to, co myślę” – przyznał.

„Chcą odebrać Węgrom możliwość decydowania z kim chcemy, a z kim nie chcemy żyć”.

„Przywódcy europejscy są odizolowani od świata w wieży z kości słoniowej” i „nie wiedzą, o czym mówią”.

Orban określił nową koncepcję Komisji Europejskiej jako „pomyłkę”.

 

Stwierdził, że jego kraj ponosi już teraz wystarczające koszty w związku z kryzysem imigracyjnym. Przytoczył tu środki przeznaczone m.in. na budowę muru granicznego, na system rejestracji tzw. uchodźców oraz na dofinansowanie policji, która musi pełnić w związku ze sprawą dodatkowe zadania.

Nowa propozycja Komisji Europejskiej zakłada, że imigranci mieliby trafiać do poszczególnych państw zgodnie z zasadą proporcjonalności. Pod uwagę miałyby być wzięte liczba mieszkańców danego kraju i jego PKB.

 

Brak zgody na podporządkowanie się do przepisów skutkowałby konsekwencjami finansowymi sięgającymi nawet do 250 tys. euro za jednego imigranta.

 

https://marucha.word...-ue/#more-57986

http://parezja.pl/or...sac-mysle-o-ue/

 

- W Słubicach też nie chcą imigrantów -

 

W centrum lubuskiego miasta 200 mieszkańców protestowało przeciw próbom sprowadzania do Polski migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Manifestanci występowali przeciw władzom Unii Europejskiej, USA i Niemiec jako odpowiedzialnych za wywołanie destabilizacji prowadzącej masowe migracje i towarcie przed nimi granic UE. "Precz z Unią Europejską", "Opamiętaj się rodaku Polska tylko dla Polsków", "Bóg honor i ojczyzna", "Lubuskie nie chce islamu" - skandowali zebrani.

 

http://www.kresy.pl/...migrantow-video

 

/Jeżeli wrogi element wydrukował te wspaniałe informacyjne ulotki dla cia-patych to niech by zastosować kontratak i wydrukować propagandówki, na których by reklamować serdeczność Polski, jako kraju docelowego i polecić trasy oraz dokładne fotki Polskich luksusowych obiektów, które ochoczo przyjmą każdą ilość chętnych, którzy chcą z nich skorzystać a za dodatkową atrakcyjność tych obiektów zachęta, że posiadają wyjścia szerokie i przestronne do tych wymarzonych rajów pełnych dziewic tylko, że przez niestety - komin ceglany!/  :wacko:

 

 

"Polish death camp"  :lol:  ;)

 

https://www.google.p...KHcGdC2QQsAQIPA

https://en.wikipedia...mp"_controversy#486 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 maj 2016 - 09:22

13177781_1141869332510247_17690151666933

 

 

Epidemia gwałtów w Norwegii! Praktycznie wszystkie dokonywane są przez muzułmanów!

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...zez-muzulmanow/

 

http://prawicowyinte...zez-muzulmanow/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#487 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 09 maj 2016 - 09:56

- Piekło kobiet w Wiedniu -  B)

 

Migranci molestują i mordują kobiety w Wiedniu. Trzy dni temu nielegalny migrant zabił na ulicy 54-o letnią kobietę, metalową rurą. Po tym mordzie wiedeńska policja zorganizowała pilną nasiadówkę o "zwalczaniu przestępczości obcokrajowców".

 

http://monsieurb.neo...obiet-w-wiedniu

 

/Zabił gaz rurką Allah tak chwał!/  -_-

 

 

- Napis "Chwała Allahowi" na autobusach w Wielkiej Brytanii -

 

„Subhan Allah”- czyli „Chwała Allahowi”, takie hasło pojawi się na autobusach miejskich w Wielkiej Brytanii. Organizacja Islamic Relief chce w ten sposób przełamać negatywne stereotypy na temat muzułmanów a także zebrać pieniądze na pomoc muzułmanom w Syrii. Organizacja jest dotowana przez państwo. Kampania obejmie głównie miasta z dużą ilością muzułmanów, w tym oczywiście Londyn. Islamic Relief do tej pory przesłała 140 milionów funtów do Syrii.

 

http://www.kresy.pl/...elkiej-brytanii

http://www.independe...t-a7019396.html#488 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 10 maj 2016 - 00:04

Armageddon nyomában - Blogger.hu 

 

http://nyomaban.blogger.hu/

http://444.hu/2016/0...-sokkol-az-isis

 

https://translate.go...hu/&prev=search

 

 

- Zaczęli strzelać do uchodźców. Prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w UE -  B)

 

Uchodźcy z Syrii zaczęli uciekać przed słowackimi celnikami. Ci najpierw oddali strzały ostrzegawcze, a później salwę w kierunku auta. Ranna w plecy została 26-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło dziś na granicy węgiersko-słowackiej. Celnicy zatrzymali cztery samochody osobowe, które wjechały z Węgier. Trzy z nich zatrzymały się, jednak kierowca czwartego zaczął uciekać. Funkcjonariusze omal nie zostali przejechani. Słowacy najpierw oddali strzały w powietrze. Gdy to nie poskutkowało, strzelili w kierunku oddalającego się samochodu, którym jechały trzy osoby. Ranna została 26-letnia Syryjka. Kula trafiła ją w plecy. Kobietę przetransportowano do do szpitala w Dunajskiej Stredzie. Lekarze wyjęli jej z ciała pocisk. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Personel medyczny udzielił też pomocy dwóm innym migrantom, którzy byli skrajnie odwodnieni - informuje tvn24.pl, powołując się na serwis Reutersa.

To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w strefie Schengen.

 

Tymczasem media poinformowały dziś, że wstrzymano procedurę relokacji pierwszej grupy uchodźców z obozów w Grecji i Włoszech, która miała trafić do Polski. W przypadku Włoch strona polska nie otrzymała dostępu do uchodźców. W przypadku Grecji nie było pełnych informacji o kandydatach do relokacji. W sumie do Polski miało trafić 100 imigrantów - 65 z obozu w Grecji oraz 35 z Włoch. Osoby zgłoszone do relokacji pochodziły z Syrii, Iraku, Jemenu oraz Erytrei.

 

Deklarację przyjęcia ok. 6,5 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei złożył jeszcze we wrześniu ubiegłego roku rząd PO-PSL. Wynegocjowano, że przyjmujący będzie sam weryfikował azylantów i nie przyjmie ich, dopóki nie uzna, że spełniają wymogi bezpieczeństwa - podaje portal rmf24.pl

 

http://niezalezna.pl...-przypadek-w-ue

http://www.kresy.pl/...ntow-,0,0,20639#489 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 11 maj 2016 - 12:16

To nagranie, to nie żarty! Tak wygląda weryfikacja „uchodźców” na niemieckiej granicy

 • wtorek, 10.05.2016, 09:01
 • Napisane przez  XJG
 •  
 • fot: youtube

  •  


  Legalny czy nielegalny. Islamista czy ateista. Terrorysta czy potrzebująca sierota. Dla niemieckiej policji i „aparatu weryfikacyjnego” to bez znaczenia.

  Przyjmują wszystkich jak popadnie. Ciekawe ilu jest wśród bawiących się w berka potencjalnych terrorystów, lub już obładowanych ładunkami wybuchowymi.

  Patrząc na to co się dzieje, bez wyrzutów sumienia stwierdzam, że Angela Merkel to kryminalistka ściągająca na wielu niewinnych obywateli ogromne niebezpieczeństwo.

  Miejmy nadzieję, że jeszcze tu na Ziemi za to zapłaci. Jeśli nie, niech ją sowicie rozliczy sprawiedliwy Bóg.

http://polskaniepodl...ieckiej-granicy

 

 

13139258_1220961324605482_33056857507223

 

13166076_1084552834935276_76931812904456


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#490 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 12 maj 2016 - 08:18

- Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie -  B)

 

Nielegalni islamscy imigranci są w Unii Europejskiej nową rasą panów. Wystarczy zostać „uchodźcą” i nie trzeba już pracować, dostaje się mieszkanie, a władze są tak przyjazne, że w obawie przed negatywnym odbiorem społecznym, tuszują nawet przypadki przestępstw, a sądy, za powszechne gwałty popełniane przez islamistów, skazują symbolicznie, jak za kłusownictwo. W Danii za zbiorowy gwałt na 14 letniej dziewczynce, oprawcy o kasztanowej skórze zostali praktycznie uniewinnieni.

 

Dziewczynka została napadnięta przez islamistów w lipcu zeszłego roku. Początkowo wyglądało to tak jak fala napaści z niemieckich miast. Zaczepiło ją trzech mężczyzn, obmacywali ją, a potem ośmieleni zaciągnęli ją w ustronne miejsce gdzie doszło do zbiorowego gwałtu. Normalnie za taki czyn grozi w Danii do 21 lat więzienia, ale nie dla islamistów. Najwyższy wyrok to 17 miesięcy więzienia, kolejny sprawca 10 miesięcy, a trzeci 344 godziny prac społecznych.

 

To tylko jeden z licznych przypadków, gdy władze naciskają na system wymiaru sprawiedliwości, aby traktował wyznawców Allaha z pobłażliwością. Ci sami ludzie, którzy z takim zapałem walczą o rozmaite lewackie wynalazki, takie jak genderyzm czy durnowate konwencje do spraw walki z przestępczością wobec kobiet, teraz bez zająknięcia stwierdzają, że jeśli molestowania czy gwałtu dopuszcza się imigrant, to w imię poprawności politycznej po prostu nie wolno go traktować jak każdego obywatela, ponieważ przysługuje mu specjalne traktowanie.

 

Zupełnie nie dziwi to, że europejska lewicę nienawidzi tożsamości narodowej, tradycji czy chrześcijaństwa, z którym lewactwo walczyło od zawsze. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś znacznie bardziej szokującym. Wszelkiej maści marksiści, feministki i szeroko pojęte środowiska lewicowe, przez milcząca zgodę na islamski terror, wyrzekają się własnych wartości, o które tak zapalczywie walczyli. Dzieje się to tylko po to, aby kontynuować szalony plan rozwodnienia chrześcijaństwa islamem i jak widać ma to nastąpić bez względu na wszystko.

 

Lewacy trwający na swoich pozycjach bez względu na wszystko ocierają się o śmieszność i są w stanie nawet zaprzeczyć swoim ideałom, aby tylko nie przyznać racji tym, którzy od dawna przestrzegają przed realizacją utopijnego projektu multi kulti w wersji europejskiej. Europa popełnia spektakularne samobójstwo, a czasy spokoju nieuchronnie zbliżają się do

końca.

 

https://wirtualnapol...pie/#more-53855

 

'Nielegalni islamscy imigranci są w Unii Europejskiej nową rasą panów.'  :angry:

 

Rasa panów - Rasa panów (niem. die Herrenrasse, das Herrenvolk) – ideologia stosowana przez nazistowskie Niemcy jako utwierdzenie, że Niemcy jako jedyny naród są przedstawicielem idealnej i czystej białej rasy. Termin "rasa panów" po raz pierwszy został użyty pod koniec XIX wieku w teorii rasowej, która ustalała hierarchię rasową, w której Żydzi znajdowali się na jej dnie, podczas gdy rasa nordycka znajdowała się na jej szczycie.

 

https://pl.wikipedia...wiki/Rasa_panów

 

/Obecnie jest to samo jak w czasie II wojny światowej 'rasa panów' bezkarnie przekracza granice - Europa jest bezradna!/  :rolleyes:

 

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116fe8

 

'1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Osamotnione Wojsko Polskie nie mogło skutecznie przeciwstawić się agresji Niemiec i sowieckiej inwazji rozpoczętej 17 września. W konsekwencji Hitler i Stalin dokonali IV rozbioru Polski.' #491 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 12 maj 2016 - 23:58

- Angela Merkel pojawi się na spotkaniu Grupy Bilderberg 2016. -  B)

 

Kanclerz Angela Merkel została zaproszona do wzięcia udziału w konferencji Grupy Bilderberg 2016, która odbędzie się w Dreźnie, w Niemczech. Spotkanie jest corocznym zjazdem elit oskarżanych często o realizowanie tajnego spisku, który manipuluje wydarzeniami na świecie.

 

Według raportu niemieckojęzycznego Huffington Post, którego cytuje gazeta Die Tageszeitung, Angela Merkel jest na tegorocznej liście gości i spotka się z ponad 100 globalistami ze świata biznesu, bankowości, mediów i środowisk akademickich.

 

Federalny Minister Obrony Niemiec Ursula von der Leyen będzie również uczestniczyć w spotkaniu obok federalnego ministra ds specjalnych Petera Altmaie i Sigmara Gabriela, zastępcy kanclerza Niemiec. Dołączy do nich Frank-Walter Steinmeier, niemiecki minister spraw zagranicznych.

 

http://www.prisonpla...sie,p1070475420

 

/Dobra robota z tymi emigrantami zapraszamy cię na dalsze wytyczne od nas dla nas!/  :)  ;)  :D  :wub:#492 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 13 maj 2016 - 11:33

Sponor OZN* powołuje i sponsoruje kolejne swoje dziecko na gruncie polskim...

 

Projekt „Refugees Welcome Polska” – nowe „dziecko” George`a Sorosa

Sorosian-1.jpeg?resize=1024%2C683

 

Projekt „Refugees Welcome Polska” to nowe „dziecko” George`a Sorosa.

Organizacja działająca w kilku krajach wkracza na grunt polski. Jej celem jest udzielenie pomocy w zaadoptowaniu w swoim własnym domu imigranta, który spełnia kryteria obywatelskie – czytamy na portalu Polskaniepodlegla.pl.

Na założonej przez organizację stronie internetowej efugees-welcome.pl wyszczególnione są wszystkie niezbędne informacje dotyczące kryteriów, jakie należy spełnić, by adaptacja przebiegała bez problemów.

Organizacja pomaga również sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba to nawet jego pobyt w naszym kraju.

Romanow

Źródło: http://polskaniepodl...iagac-uchodzcow

 

 

*OZN - Obóz Zdrady Narodowej


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#493 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 14 maj 2016 - 12:23

- Świńska głowa i obraźliwe napisy przed biurem Merkel -  B) 

 

http://demotywatory....ie-skojarzenia  ;)

 

Nieznani sprawcy podrzucili pod drzwi biura kanclerz Merkel w Stralsundzie w jej okręgu wyborczym w Meklemburgii świńską głowę z obraźliwym napisem - podała w sobotę agencja dpa. Patrol policji odkrył zwierzęcą głowę rano podczas rutynowej kontroli. 

 

http://www.tvn24.pl/...kel,643696.html

 

/Cierpliwość Niemców dobiega końca będą wysyłać ‘ubogacających kulturowo’ do polskich obozów harcerskich!/  :)  :lol:#494 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 15 maj 2016 - 18:03

13166041_10154161361393088_6063423413384


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#495 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 16 maj 2016 - 01:41

- "Iran zaprzecza Holokaustowi, kpi z Holokaustu i przygotowuje kolejny Holokaust" -  B)  :rolleyes:

 

Premier Izraela Benjamin Netanjahu zarzucił w niedzielę Iranowi przygotowywanie nowego Holokaustu. Szef izraelskiego rządu wypowiedział się w związku ze zorganizowanym w Iranie konkursem karykatur tematyzujących Holokaust. Według Netanjahu Teheran chce pomniejszyć znaczenie wymordowania sześciu milionów Żydów. - Iran zaprzecza Holokaustowi, kpi z Holokaustu i przygotowuje kolejny Holokaust - powiedział izraelski premier. - Sądzę, że każdy kraj na świecie powinien przeciwstawić się temu, potępić to - 

 

http://www.tvn24.pl/...stu,643936.html

http://www.fronda.pl...osci,58008.html

 

- Czy zgotujemy imigrantom holokaust. [ W Europie]. - Strona Mirosława ... -

 

Takie zjawiska, jak tolerancja, prawa człowieka, przekonanie o godności ludzkiej, zostaną uznane w obliczu skrajnej inności mahometan za śmiechu warte. Najpierw Europejczycy osadzą ich w obozach internowania, a następnie wymordują.

 

http://dakowski.pl/i...16423&Itemid=47

 

/Trochę braci z nieprawego łoża dobije do tych sześciu milionów niestety, ale ‘bydlątek’ też nie ominie rzeźnia!/  -_- 

 

''Cala Europa to jedna wielka armia wampirów! W państwach europejskich zalegalizowana jest sodomia i zoofilia.'  -  http://zygmuntbialas.blog.pl/

 

/No i, zbliża się holokaust dla uchodźców muzułmańskich w Europie, 'bo po to oni są, bo są oni po to' (Krzysztof Kononowicz) rozlokowywani w newralgicznych punktach a szary obywatel Europy już siada ze złości na otwór odbytowy a i z konsternacji z zaistniałej sytuacji emigracyjnej!

 

A tymczasem!

 

Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”

 

https://kefir2010.wo...elkimi-krokami/

 

/Aktualnie już więcej, bo czas posunął się naprzód. Bo to, powyżej to już są stare dane?/  :D

 

"et sic in et sic porro," 

 

'i tak dalej i tak dalej'  «wyrażenie zastępujące dalszy ciąg wyliczenia»  :)

 #496 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 19 maj 2016 - 08:42

Winnicki: Zbudujmy wielką koalicję, sprzeciwiającą się narzucaniu kwot imigrantów
 • niedziela, 15.05.2016, 15:02
 • Napisane przez  gach
 • cd3414c88a8fe15e414eea3827174aea_L.jpg
  Oceń ten artykuł
   

  Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki, podczas spotkania z dziennikarzami, nawoływał do budowania w Europie Środkowej koalicji, która będzie przeciwstawiać się dyktatowi Brukseli, która siłą chce wpychać do krajów wspólnoty imigrantów.

  – W Europie Środkowej tworzy się koalicja przeciwko narzucaniu kwot imigrantów – oświadczył Robert Winnicki.

  Zdaniem posła Kukiz'15, napływ imigrantów do Europy jest „zagrożeniem cywilizacyjnym” oraz zwykłą inwazją.

  – To wszystko jest aktywnie wspomagane przez Komisję Europejską oraz władze UE i Niemiec. W Europie środkowej tężeje opór przeciwko przyjmowaniu obcych nam kulturowo imigrantów – mówił prezes RN.

   

  Dodał, że pomysł budowania koalicji, popiera węgierska partia Jobbik.

  TVP Info

http://polskaniepodl...kwot-imigrantow


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#497 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 20 maj 2016 - 09:36

- Zaskakujące wyniki sondażu: Ludzie wcale nie są wrodzy uchodźcom -  B)

 

Wyniki sondażu AI zadają kłam powszechnym twierdzeniom, że ludzie wrogo nastawieni są do uchodźców. Sondaż w 27 krajach ukazuje, że akceptacja imigrantów jest większa niż się sądzi. Nie dotyczy to jednak Polski.

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego na całym świecie na zlecenie organizacji obrony praw człowieka Amnesty International (AI) 80 proc. ankietowanych jest pozytywnie nastawiona do uchodźców. Wielu twierdzi wręcz, że gotowi byliby przyjąć imigrantów pod swój dach.

 

http://www.dw.com/pl...źcom/a-19266571

 

- Polska ksenofobią stoi? Pod względem niechęci do uchodźców wyprzedzają nas tylko trzy kraje -

 

Nawet Jordania i Liban, które zalała fala imigrantów z Syrii i Afryki Północnej, mają wobec uchodźców bardziej przyjazne nastawienie niż Polska - wynika z badania „Refugees Welcome Index” przeprowadzonego przez Amnesty International.

 

http://polska.newswe...y,385955,1.html

 

/Biedne dzieciątko chce do dobrobytu Polskiego a wredni Polacy nie chcą go!/  ;)  :D

 

http://wiadomosci.on...chodzcow/ddc5cl  - /Same dzieciątka!/  :rolleyes:#498 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 20 maj 2016 - 13:59#499 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 20 maj 2016 - 14:28

'ZGORZELEC Pilne! 2 SYRYJSKICH AZYLANTÓW PODERŻNĘŁO GARDŁO POLAKOWI W BIAŁY DZIEŃ W CITY CENTER!'  -_-

 

- Blutige Attacke vor dem City-Center in Görlitz -

 

KRWAWY ATAK W CITY CENTER W GOERLITZ

 

OTÓŻ W DNIU WCZORAJSZYM W GALERII HANDLOWEJ CITY CENTER W GOERLITZ 2 SYRYJSKICH AZYLANTÓW  18 I 21 LETNI DOKONALI NAPADU NA OBYWATELA POLSKIEGO

PRZY UŻYCIU SPECJALNEGO PIERŚCIENIA SYGNETU DO PODCINANIA OFIERZE GARDŁA

PIERŚCIEŃ ZABEZPIECZYŁA POLICJA I TRWAJĄ CZYNNOŚCI

 

to tyle na ile w Niemczech  pozwalają przepisy zalecające tuszowanie przestępstw popełnianych przez imigrantów , dotyczy mediów i policji

 

W WYNIKU NAPADU Z UŻYCIEM SPECJALNEGO SYGNETU POLAK DOZNAŁ ROZLEGŁEJ RANY CIĘTEJ GARDŁA , CAŁOŚĆ ZAJŚCIA ODBYŁA SIĘ NA OCZACH INNYCH KLIENTÓW GALERII WEWNĄTRZ NA TAK ZWANYM PASAŻU.

MEDIA NIE PODAJĄ NIC POZA MIKRO INFORMACJĄ KTÓRĄ ZAMIEŚCIŁEM W ORYGINALE , ANI O STANIE ZDROWIA NAPADNIĘTEGO ANI O TYM CZY NAPASTNICY SĄ ARESZTOWANI

 

p.s tego narzędzia do podrzynania gardeł oto on jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób ze na ręce wygląda jak zwykły sygnet jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior czasami nawet długości 5 mm który jest wykonany jako ostrze z wolframu lub tytanu ,

 

Aby zaatakować ofiarę skutecznie należy zajść ją od tyłu jedną ręką nakryć usta zać drugą chwycić za gardło tak aby palec wskazujący prawej ręki dotykał opuszka ucha lewego ofiary następnie przyciskając dłoń dość silnie tak aby zadzior wszedł w ciało ofiary dokonać przesunięcia po szyji w prawo , rozcięcie jest na tyle skuteczne że ofiara ma małe szanse na przeżycie , a jeśli robi to osoba dobrze przeszkolona ofiara na pewno nie przeżyje .

 

Metodę tą i takie sygnety stosują agenci służb pewnego państwa na bliskim wschodzie … zapewne wiecie jakiego …. i L.E /F

 

DLA CZEGO W TYTULE ZGORZELEC ? BO MASA POLAKÓW Z ZGORZELCA ROBI CO DZIEŃ ZAKUPY W GOERLITZ !!

 

ZATEM APELUJE NOŚCIE MOCNY GAZ PIEPRZOWY ŻELOWY LUB PARALIZATOR !!

 

LUB OBIE RZECZY NA RAZ !!

 

NIEMCY MAJA ZAKAZ PUBLIKOWANIA ALE DLA CZEGO POLSKIE MEDIA O TYM NIE PISZĄ TOŻ TO NAPAD MOŻNA BY RZEC NA GRANICY !!

 

https://miziaforum.w...-w-city-center/

 

/Idą już na całego żeś niewiniątek tuż tuż!/  :angry:#500 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 20 maj 2016 - 14:48

Wrocław eksplozja bomby ! pilne ! Bomba w autobusie MPK we Wrocławiu

 

http://www.tvn24.pl/...wce,645439.html#501 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 23 maj 2016 - 09:49

- „Uchodźcy” zaatakowali Polaka. Niemieckie media i policja usuwają informacje o napadzie -  B)

 

Niemcy niczego się nie nauczyli – postępują dokładnie tak samo, jak po pamiętnym sylwestrze w Kolonii. Po tym, jak w Görlitz dwóch Syryjczyków napadło na młodego Polaka, raniąc go w szyję, z niemieckiego internetu zaczęły znikać informacje na ten temat. Próżno ich szukać na stronie saksońskiej policji, a ze strony radia, które jako pierwsze poinformowało o ataku, wiadomość usunięto. – I to jest właściwie najciekawsza informacja, bo oznacza to, że tego typu incydenty są nadal chowane – podkreśla Jan Bogatko, niemiecki korespondent Radia Wnet....

 

http://niezalezna.pl...acje-o-napadzie

 

axe | 23.05.2016 [09:32]

 

W  C Z O R A J  W. H pani która prowadzi bogate domy w Berlinie, w tym urzędniczka z ....Ministerstwa Spraw Wewnętrznych BRD opowiadała a jest z rodzimej Zielonej Góry że w środę robiła zakupy w Netto na Scharoltenburgu, - wpadło do sklepu kilku "uchodźców wzięli trzy kosze towaru i wyszli ze słowami - (rzuconymi na odchodne)

"PANI MERKEL ZAPŁACI”.....   :wub:

 

/Fantastico dalejże chłopaki do RFN-u po luksusowe fury i to za friko tylko, nie zapomnijcie napisać sprayem na miejscu podprowadzonej gabloty motto aktualne bardzo modne: 'PANI MERKEL ZAPŁACI’!/  :)  :lol:#502 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 24 maj 2016 - 12:44

13241415_1151131698250677_47698560115788

 

 

Demokracja niemiecka i pluralizm medialny wzór niemiecki usilnie nam wprowadzany pod groźbą...

 

13221104_760402790763302_727725718697850

 

 

Tylko do Wielkiej Brytanii wybiera się 12 mln Turków
 
Julia Nowicka
Opublikowano 22 maja 2016
 

turcja_flaga-300x206.jpg

 

Ponad 12 mln obywateli Turcji planuje przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii, jak tylko ich kraj dołączy do Unii Europejskiej – wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie Express.co.uk. Badanie nie dotyczyło niestety innych krajów wspólnoty.

Na pytanie „Czy jeżeli Turcja weszłaby do UE, a Wielka Brytania by w niej pozostała, czy Pan/Pani lub którykolwiek z członków rodziny rozważałby przeniesienie się do Wielkiej Brytanii?” prawie 16 proc. badanych Turków odpowiedziało, że tak.

Ankietę przeprowadzono na próbie 2600 osób dorosłych ze wszystkich 27 tureckich prowincji. Wśród badanych znaleźli się zarówno bezrobotni, jak i studenci, co z góry przesądza, jaki charakter miałaby ta imigracja.

Tymczasem jak wynika z oficjalnych statystyk w Turcji odsetek dokonywanych przestępstw daleko przewyższa liczbę tych popełnianych w Wielkiej Brytanii, przy czym odsetek morderstw jest czterokrotnie wyższy w Turcji niż na wyspach brytyjskich. Nic zatem dziwnego, że dla Brytyjczyków jednym z najpoważniejszych argumentów za opuszczeniem Unii Europejskiej jest wyrażana przez wielu politycznych przywódców chęć przyjęcia Turcji w struktury wspólnoty.

Populacja Turcji liczy 80 milionów obywateli. Jeżeli państwo to jednak, za czym optuje m.in. minister spraw zagranicznych Polski Witold Waszczykowski, wejdzie do UE, tych 80 mln muzułmanów będzie mogło bez przeszkód poruszać się po wszystkich krajach członkowskich wspólnot

http://prawy.pl/3168...-12-mln-turkow/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#503 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 25 maj 2016 - 07:27

- Antoni Macierewicz - (Izaak Singer): Polska przekaże Grecji 1000 zestawów medycznych dla uchodźców -  B)

 

Antoni Macierewicz odwiedził Grecję. Podczas poniedziałkowego spotkania z ministrem obrony Grecji zapowiedział współpracę w związku z kryzysem imigracyjnym.

 

Jesteśmy absolutnie zdecydowani współdziałać z Grecją i pomagać na tyle, na ile to jest możliwe w tej bardzo trudnej sytuacji – zapowiedział polski minister.

 

http://ndie.pl/macie...-dla-uchodzcow/

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

- Włochy w zaciskających się kleszczach. Na północy zamykane granice, na południu chaos i wojna domowa -

 

• Sytuacja Włoch na arenie międzynarodowej staje się coraz trudniejsza
• Północni sąsiedzi zamykają granice w obawie przed uchodźcami
• Od południa Włochom grozi masowy napływ migrantów szlakiem śródziemnomorskim
• W przemyt ludzi może włączyć się także wietrząca wielkie zyski włoska mafia
• Sytuację pogarsza chaos i wojna domowa w położonej po drugiej stronie Morza Śródziemnego Libii

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

/Coś mi się wydaje, że Macierewicz będzie musiał dostarczyć więcej tych zestawów jednorazowych strzykawek z arszenikiem a nie tylko 1000?!  :)  ;)  :D

 

Tak to już jest jak do takich zadań międzynarodowych wysyła się specjalnie wybrany naród polski!/  :angry:#504 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 25 maj 2016 - 13:38

Szwajcaria bierze sprawy w swoje ręce. Czołgi przeciwko imigrantom.

 

Węgrzy postawili ogrodzenie wzdłuż granicy z Serbią, Chorwacja i Macedonia zaczęły uszczelniać swoje granice, Austria postanowiła zbudować ogrodzenie na granicy z Włochami. Szwajcarzy poszli o krok dalej i skierują na granicę z Włochami batalion swoich czołgów.

 

czo%C5%82g-696x404.jpg

 

Szwajcaria obawia się, że po tym jak Węgry, Chorwacja, Macedonia oraz Austria uszczelniły swoje granice fala imigrantów która według prognoz nasili się z przyjściem lata przetoczy się przez ich kraj.

 

https://wirtualnapol...wko-imigrantom/

 

_________________________________________________

Szwajcaria: Muzułmanie mają przymus podawania ręki kobietom

 

Zamieszkana przez 350-tysięcy muzułmanów Szwajcaria jest polem rozgrywania się kuriozalnych wprost sporów. W ostatnich dniach szwajcarski sąd ogłosił, że muzułmanie mają... obowiązek podawania kobiecie ręki. Chodzi mianowicie o islamskich uczniów szkół. Otóż jeżeli nauczycielka będzie chciała podać uczniowi rękę, a ten własnej nie poda, narazi się na grzywnę w wysokości 5. tysięcy franków szwajcarskich.

 

Wyrok zapadł w sprawie dwóch nastoletnich muzułmanów, którzy zostali zwolnieni przez jedną ze szkół ze zwyczaju podawania ręki nauczycielkom. Jak tłumaczyli, religia mahometańska nie dopuszcza fizycznych kontaktów osób płci przeciwnej poza rodziną. Szwajcarski sąd jednak tej argumentacji nie uznał. Stwierdził, że wolność religijna muzułmanów jest mniej istotna od ich integracji ze szwajcarskim społeczeństwem i ręce kobietom podawać po prostu muszą.

 

http://www.fronda.pl...etom,72230.html#505 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 26 maj 2016 - 01:35

- HOLY CRAP!!!! AMAZING!!! Donald Trump V Protesters! This is AMAZING!!!!! MUST SEE!!! -  B)  :lol:

 

'O KURCZĘ!!!!  NIESAMOWITY!!!  Donald Trump V Protestujący!  To jest niesamowite!!!!!  MUSISZ ZOBACZYĆ!!!'

 

http://www.godlikepr...sage3183825/pg1

 

- Donald Trump VS Protesters AMAZING VIDEO! MUST SEE!!! -

 #506 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 27 maj 2016 - 00:53

- Papież Franciszek znowu szokuje - porównał ISIS do apostołów i wezwał Europejki do rozmnażania się z islamistami -  B)  :lol:

 

Ostatni wywiad prasowy, którego udzielił tak zwany papież Franciszek, pełen jest kolejnych szokujących twierdzeń tego jezuity zasiadającego na tronie św Piotra. Tym razem wyznał on francuskiej gazecie La Croix, że Europejki muszą się wiązać z islamskimi imigrantami aby wspomagać spadający przyrost naturalny.

 

Dodatkowo jezuita Bergoglio stwierdził, że co prawda rzeczywiście w definicji islam zakłada podbój za pomocą wojny, ale w podobnym stylu można interpretować Ewangelię św Mateusza,  gdzie jest napisane jak Jezus wysyła swoich uczniów aby nauczali inne narody i nauczali ich oraz konwertowali religijnie na drodze podboju. Tym samym porównał barbarzyńców z ISIS do apostołów, Jezusa.

 

http://zmianynaziemi...al-europejki-do

 

- Papież Franciszek, JAWNY szatanista – „UPDATE” -

 

http://panjezusjedyn...tanista-update/

 

The Doors - The End (original)  :wub:

 #507 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 28 maj 2016 - 20:41

13267818_763241720479409_902661827488205

 

13239300_762077107262537_895976062567170

 

13244821_919492461512373_898761708664652


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#508 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 maj 2016 - 01:30

- Szefowa niemieckiej Lewicy "zaatakowana" tortem. Przyczyną kwestia uchodźców -  B)

 

"Ataku" dokonał młody działacz skrajnej lewicy. Doszło do niego podczas zjazdu partii, który odbywa się w Magdeburgu.

 

Młody mężczyzna podbiegł do siedzącej w pierwszym rzędzie Sahry Wagenknecht i rzucił w nią tortem.

Skrajnej lewicy nie spodobała się ostatnia wypowiedź przewodniczącej, która przyznała, że Niemcy nie są w stanie przyjąć wszystkich uchodźców, którzy chcieliby do nich przyjechać. Wypowiedź ta spotkała się z ostrą krytyką środowisk lewicowych, które są za wpuszczeniem do Niemiec wszystkich imigrantów.

 

Mężczyzna, który rzucił tortem w Wagenknecht dostał się na zjazd jako dziennikarz. Skrajna lewica jest zdania, że wypowiedź szefowej niczym nie różni się od stanowiska prawicowej, antyislamskiej partii Alternatywa dla Niemiec, która chce natychmiastowego zamknięcia granic dla uchodźców.

 

Po incydencie szefowa Lewicy szybko opuściła salę deklarując, że złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 

http://telewizjarepu...zcow,33941.html

http://ndie.pl/coraz...wy-imigrantami/

 

'wpuszczeniem do Niemiec wszystkich imigrantów'!  :D

 

/Czyli, 'milionpieńsetdwadziewięcet' uchodzców?!/  :blink:  :ph34r:

 

- Soros zdemaskowany w Niemieckiej telewizji NWO ujawnione?! -

 

Niemiecka stacja telewizyjna kla.tv dokonała czegoś, co może obudzić świat z letargu – George Soros zdemaskowany, wraz z żydowskim rodem Rothschildów! Tak odważnego posunięcia ze strony mediów nie spodziewał się chyba nikt.

 

Soros został przedstawiony w telewizji jako miliarder napędzający największe przemiany obecnego świata. Usprawiedliwiając się promowaniem „wolności” i „demokracji”, za pomocą swoich kontaktów i pieniędzy wielokrotnie zmieniał losy historii. Już podczas zimnej wojny sporo kombinował, wspierając antyrządowe ruchy społeczne. Obecnie, 86-letni żydowski miliarder, posiada m.in. ogromną grupę organizacji pro-imigranckich (działających m.in. na terenie Polski!), a niektóre z nich wydają rocznie ponad MILIARD dolarów, by zmienić opinię społeczeństw m.in. Polski i Węgier, do imigrantów z północnej Afryki i Lewantu.

 

Telewizja przedstawiła wydarzenia z Rosji, z ubiegłego roku. Wymiar sprawiedliwości tego kraju usunął z niego dwie organizacje Sorosa (z których m.in. jedna odpowiadała za szkolenie ludzi protestujących na Ukrainie). Są to OSI Assistance Fundation i Open Society Fundation. Rosja usprawiedliwia swoją decyzję tym, że obie organizacje „są zagrożeniem dla zgodnego z konstytucją porządku Rosji i dla bezpieczeństwa państwa.”. Niemiecka telewizja usprawiedliwiła rosyjskie działania, informując o zbrodniczych działaniach Sorosa, którego „zatrudnia” rodzina Rotszyldów.

Ale zaraz, kim są Rothschildowie?

 

Rodzina Rothschildów jest pozostającym w cieniu, najbardziej wpływowym na świecie zbiorem ludzi. Są to pochodzący z Niemiec Żydzi, których początki sięgają XVI, a może i nawet XIII wieku! Pod ich kontrolą znajdują się prawie wszystkie centralne banki świata, mające monopol na emisję pieniądza w prawie każdym kraju. Kontrolują największe spółki tego świata, a więc mogą praktycznie wszystko. Swoją ogromną sieć możliwości budowali latami, wywołując kryzysy, a potem pomagając różnym krajom z nich wyjść, w zamian za pewne przywileje.

Warto nadmienić, że działania Rothschildów, jak i zatrudnionego przez nich Sorosa, są w pełni legalne. Choćby były jeszcze bardziej niemoralne, nie można z tym zrobić nic, samemu nie łamiąc prawa. Jak powiedział sam węgierski Żyd: „Jako inwestor, który szanuje prawo a poza tym postępuje zgodnie z zasadami rynku, nie mogę zwracać uwagi na społeczne konsekwencje moich działań.”.

Organizacje utworzone przez Sorosa, dążą do destabilizacji społeczeństw, promocji LGBT, odpowiadają za wydarzenia na Majdanie, a sam Soros swoją siatką niemoralnych możliwości obrabował kraje postkomunistyczne, takie jak Polska, czy Rosja.

 

Soros zdemaskowany – co dalej? Materiał nie odbił się dużym echem, a cała zła sława spływa na tego jednego Żyda, zaś ród Rothschildów dalej pozostaje w cieniu, nie narażając się na dostanie się do głów społeczeństwu. Nowy Porządek Świata niestety nadal jest dla nas ogromnym zagrożeniem.

 

http://strefa44.pl/s...-nwo-ujawnione/

 

- „The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej -

 

Brytyjski dziennik The Times zdradził informacje o ukrywanych przed opinią publiczną planach stworzenia armii UE, dokumenty są przygotowywane od 18 miesięcy i mają być przedstawione na szczycie przywódców europejskich 28 czerwca.

 

http://wolna-polska....ejskiej-2016-05

http://talbot.nowyek...ii-europejskiej

 

- Is there a secret plan to create an EU army? -

 

http://www.theguardi...eate-an-eu-army

http://www.express.c...Forces-Minister

http://www.telegraph...erous-delusion/

https://translate.go...rmy&prev=search

 

- The great EU power trap -

 

http://www.spectator...-eu-power-trap/

https://translate.go...ap/&prev=search

 

 

/Ale?!/  :) (W swoim zakresie wbrew 'EN')

 

- France planning to build and DOMINATE EU Army, Nato claims as nation neglects duties -

 

http://www.express.c...reation-EU-army

https://translate.go...rmy&prev=search

 

/No niestety, ‘ale' jurni uchodźcy jak wspomniałem onego czasu będą mieli ścisłe powiązania z tym planem sił zbrojnych ‘Unii Europejskiej’ - pomiot żmijowy wzrasta w siłę!/  :angry:

 

 

 

 #509 gkemilk

gkemilk

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 392 postów

Napisano 29 maj 2016 - 15:25

- Papież Franciszek znowu szokuje - porównał ISIS do apostołów i wezwał Europejki do rozmnażania się z islamistami 

 

 

Ten osobnik sam na siebie rzuca anatemy i oby zaczęły działać jak najszybciej. Amen.#510 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 30 maj 2016 - 00:09

- KARDYNAŁ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO BLUŹNI BOGU I WZYWA ALLACHA -  B)  :rolleyes:

 

W dniu Bożego Ciała arcybiskup Woelki przedstawił Allacha jako tożsamego z Bogiem Ojcem, a kryzys uchodźczy jako powtórne przyjście Chrystusa.

 

Tak pojęcia teologiczne jak polityczne oraz porównania do wydarzeń historycznych okazują się niewystarczające, by oddać tezy papieża Franciszka i jego biskupów. Nawet w epoce trzech antypapieży, którzy obłożyli się nawzajem klątwą nie doszło do tak ogromnych zakłóceń w liturgii i duszpasterstwie Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Nawet papież Aleksander VI Borgia, zwany Antychrystem rzymskim nie nawoływał katolików do odrodzenia się w islamie. Zwano go zatem jak wyżej, ale nie ostatnim sukinsynem.

 

http://pl.blastingne...a-00941303.html

 

/"Ojciec i Syn, i Duch Święty jest Bogiem Trójjedynym" - a teraz jeszcze 'Allach' to mamy 'czwurcę' jak się patrzy, 'prosiaczki ru-du-du' to kopią!/

 

https://pl.wikipedia...i/Trójca_Święta

 

-W trzy dni utonęło ponad 700 imigrantów -

 

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) poinformowało w niedzielę agencję Associated Press, że w ostatnich dniach na Morzu Śródziemnym mogło utonąć ponad 700 migrantów, płynących do Europy na pokładach trzech statków.

 

http://www.tvn24.pl/...tow,647804.html

 

/A ci, co na dno z honorem, to pójdą jeszcze na łono Abrahama czy już na przyrodzenie Allacha?!/  -_-

 

- Up to 700 Feared Dead After Migrant Boat Sinks Off Libya -

 #511 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 30 maj 2016 - 13:11

Raport węgierskich służb: Soros finansuje proimigranckie lobby
 
Przez Darek Matecki - Maj 27, 2016 1 9734 
soros-migrants-300x155.jpg
 
Jak wynika ze słów szefa węgierskiej kancelarii premiera, proimigranckie lobby na Węgrzech jest finansowane przez miliardera George’a Sorosa. Janos Lazar powołuje się na tajny raport węgierskich służb specjalnych. Lazar twierdzi, że lewicowe organizacje obywatelskie urosły w siłę dzięki pieniądzom Sorosa. „Nie ma żadnych proimigranckich, przychylnych opozycji organizacji, które nie byłyby finansowane przez Sorosa” – twierdzi Lazar. W jego opinii, proimigranckie organizacje są regularnie finansowane przez Sorosa – zadeklarowanego przeciwnika rządów Orbana. Szef kancelarii premiera przypomniał niedawne słowa Sorosa, który Orbana nazwał „najgorszym europejskim wrogiem”. Zdaniem przedstawiciela węgierskiego rządu to właśnie polityczne antypatie Sorosa i jego powiązania z lewicą wpływają na siłę proimigranckiej opozycji na Węgrzech. Za: prostozmostu.net źródło: kresy.pl

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...granckie-lobby/
 

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#512 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 31 maj 2016 - 00:25

- Okręty NATO zatrzymają falę uchodźców? Będą patrolowały wybrzeża Libii -  B)

 

Okręty NATO rozpoczną niebawem patrolowanie wybrzeży Libii, by powstrzymać na miejscu jednostki, które z setkami uchodźców na pokładzie starają się dotrzeć do Włoch. Finał tych wypraw bywa tragiczny, tylko w ubiegłym tygodniu mogło utonąć nawet tysiąc ludzi.

 

http://www.polskatim...libii,10049494/

 

 

'nawet tysiąc'  :rolleyes:

 

/No nie NATO zaniepokojone utonięciami ludzi, jeśli mi wiadomo to ludzie są, ale w narodzie wiodącym a ci, co jeszcze utoną i tamci, co czcza fala już ich pogrążyła to chyba nie ludzie, jeśli już iść powyższym tokiem myślenia - nie?

 

Jaka to straszna strata dwóch i pół tysiąca dolców za głowę, że niektórzy bojownicy nie dostali się do raju utraconego poprzez utonięcia - sponsoring załamuje z rozpaczy łapki!  :)  ;)

 

Niektórzy uchodźcy woleliby wziąć te (+-2,500 $) i wrócić sobie tam skąd przyszli, ale siły ciemności kategorycznie im odmówiły tego ‘pomysła’ w jedna stronę albo wcale, nic!/  :D

 

 #513 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 31 maj 2016 - 07:26

Niemieckie media: ze strachu przed migrantami coraz więcej Niemców przenosi się na Węgry

 

Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-31

 

 

12e4de56828563ddc4a6e870f8d6d204.jpg

 

Według niemieckich mediów publicznych, rośnie liczba Niemców, którzy ze strachu przed migrantami przenoszą się na Węgry.

 

Jak podaje publiczna rozgłośnia Bayerische Rundfunk, coraz więcej Niemców przenosi się w region jeziora Balaton, ponieważ są niezadowoleni z polityki azylowej niemieckiego rządu, a ponadto boją się migrantów. Powołując się na kilka agencji nieruchomości z okolic Balatonu stwierdzono, że od września 2015 roku rośnie liczba klientów z Niemiec. Jeden z nich przyznał, że na 10 Niemców, którzy są jego klientami, ośmiu chce „emigrować” na Węgry z obawy przed uchodźcami.

Zdaniem agentów nieruchomości, w okolice Balatonu przyciąga Niemców dobry klimat, niskie ceny, a także stosunkowo liczna niemiecka społeczność. W ostatnim czasie kolejnym czynnikiem miało stać się wyznanie – Niemcy biorą pod uwagę, że zdecydowana większość Węgrów to chrześcijanie, a w całym kraju „w zasadzie nie ma migrantów”. Jednocześnie, niemieckie media krytycznie odniosły się do węgierskiej polityki migracyjnej.

 

 

https://wirtualnapol...i-sie-na-wegry/

 

_______________________________________

 

"Wielkie narody europejskie właściwie popełniają samobójstwo" - ks. Dariusz Oko o samozagładzie Europy

 

Warunkiem życia mądrego, odpowiedzialnego jest wiara - mówił w „Radiu Maryja ks. prof. dr hab. Dariusz Oko. Kapłan podkreślał, że Europa dąży do samozagłady.

Ks. prof. Dariusz Oko jest kierownikiem Katedry Filozofii Poznania Uniwersytetu Papieskiego Świętego Jana Pawła II w Krakowie. W czasie swojej posługi kapłańskiej prawie 10 spędził za granicą. Swoimi spostrzeżeniami dzielił się z telewidzami TV Trwam i słuchaczami Radia Maryja.

Podczas podróży zagranicznych mogłem obserwować resztki wielkich cywilizacji, wielkich kultur, wspaniałych miast, po których zostały ruiny i piasek, które z rożnych powodów – w tym także swojej nieodpowiedzialności – zginęły. I wydaje się, że niestety przeżywamy to w Europie

—powiedział

Po raz kolejny przekonałem się, że warunkiem życia mądrego, odpowiedzialnego jest wiara. Widziałem puste kościoły innych narodów, natomiast pełne kościoły polskie

 

 

http://wpolityce.pl/...agladzie-europy#514 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 31 maj 2016 - 09:48

Zarządców Szwabii teoretycznie już całkiem poj**ało... gdyby nie to, że jako marionetki imperium Rotschildów muszą robić to co im każą. Taki już los niewolnika.

 

Niemcy: Zakazano spódniczek i dekoltów ze względu na islamskich uchodźców
Cze 29, 2015
 
dekolt-681x562.png
 

Ze względu na przybycie muzułmańskich uchodźców z Syrii, władze szkoły w Bawarii listownie poinstruowały rodziców niemieckich dzieci, by zabronili dziewczynkom ubierać się w krótkie spódniczki i bluzki z dekoltem. 

Wszystko po to, by stworzyć warunki dla 200 syryjskich uchodźców, którzy zostaną ulokowani w pobliżu sali gimnastycznej bawarskiej szkoły. Die Welt podaje, że salę zamknięto, a zajęcia z WF-u dla niemieckich dzieci zostały przeniesione do innej szkoły. Jednakże, dyrektor Martin Thalhammer wciąż obawia się o interakcję uchodźców z dziećmi. Postanowił więc ustalić jaki ubiór jest dopuszczalny, a jaki nie.

 

Dyrektor podkreślił w liście do rodziców, że uchodźcy mają zakaz wejścia na teren szkoły, a liczba nauczycieli pilnujących dzieci podczas przerw zostanie zwiększona. Mimo wszystko, należy zachować dodatkowe środki ostrożności.

Dyrektor zaznaczył, że uchodźcy to w zdecydowanej większości muzułmanie mówiący po arabsku i widok odsłoniętego dziewczęcego ciała nie jest dla nich codziennością. Aby uniknąć „nieprzyjemnych sytuacji” dziewczynki mają zakaz noszenia bluzek z dekoltem, krótkich spodenek i spódniczek mini.

Lokalni politycy zgadzają się z decyzją i twierdzą, że zastosowane środki są absolutnie konieczne. W rozmowie z Die Welt mówią:

„Gdy młodzi muzułmanie idą na basen i widzą dziewczyny w bikini są po prostu przytłoczeni”.

W Bawarii toczy się obecnie dyskusja o bezpieczeństwie, ale i wolności niemieckich dzieci.
Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

 

http://pikio.pl/zaka...kich-uchodzcow/

 

= = =

 

W Niemczech krytyka islamu zamyka drogę awansu zawodowego!

Przez Darek Matecki - Maj 30, 2016 1 11234 P Za: gatesofvienna.net

NiemcyIslam-300x258.jpg

 

Kto dziś w Niemczech otwarcie krytykuje religię muzułmańską, może zpomnieć o karierze – uważa publicysta Hans Peter Raddatz.

 

W jego przekonaniu winę za dyktaturę politycznej poprawności ponoszą przede wszystkim media, bezkrytycznie gloryfikujące islam. Mocne słowa na temat obecnej sytuacji w Niemczech padły podczas niedawnej 20 Konferencji Izraelskiej w saksońskim Glauchau. Orientalista i publicysta Hans Peter Raddatz mówił przed blisko tysięcznym audytorium o dyktaturze politycznej poprawności, która jest obecnie największym zagrożeniem dla demokracji w Niemczech. „Dyskusja, jaka się toczy wokół kwestii uchodźców, nie jest rzeczowa i nie operuje argumentami, polega tylko na szkalowaniu krytyków imigracji” Główną odpowiedzialność za to ponoszą wiodące media, narzucające język i sposób debaty. „Dyskusja, jaka się toczy wokół kwestii uchodźców, nie jest rzeczowa i nie operuje argumentami, polega tylko na szkalowaniu krytyków imigracji – zauważył Raddatz. – Temu, kto ośmiela się krytykować niemiecką politykę azylową, natychmiast przykleja się etykietę „islamofoba”, „rasisty” czy „nienawistnika”. Aby „nie psuć” pozytywnej wizji islamu media niechętnie informują o przestępczości wśród islamskich migrantów, a jeśli już, to czynią to dopiero wtedy, gdy faktom nie da się zaprzeczyć.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/w-niemczech-krytyka-islamu-zamyka-droge-awansu-zawodowego/

 

 

 

Tyle, że jedni niewolnicy bywają nazorcami innych...

 

13319822_1155436087820238_82729212677058

 

 

 

= = = = = =

= = = = = =

 

Robert Fico: „na Słowacji nie ma miejsca dla islamu!”

 

Przez Darek Matecki - Maj 30,

Za: barenakedislam.com

 

Europa Wschodnia pogłębia swoje antyislamskie nastawienie. Premier Słowacji Robert Fico oświadczył w zeszłym tygodniu, że w jego kraju „nie ma miejsca dla islamu”. Warto dodać, że od 1 lipca Słowacja ma objąć przewodnictwo w Unii Europejskiej.

 

Polityka grupy Wyszehradzkiej stała się poważnym problemem dla UE. Kraje członkowskie V4 są przeciwne przyjmowaniu uchodźców, co jak powszechnie wiadomo jest przykrywką dla zislamizowania danego terytorium. Przekonaliśmy się o tym obserwując Europę Zachodnią, gdzie spełnianie potrzeb migrantów stało się wręcz priorytetem.

Jak powiedział premier Robert Fico, muzułmańscy uchodźcy sami w sobie nie są problemem dla Słowacji, ale chodzi o to że mogliby „zmienić oblicze państwa”. Dodał że jego kraj nie życzy sobie takiej przemiany a islamizacja Słowacji nigdy nie nastąpi. W przeszłości, odnosząc się do masowych gwałtów w Niemczech oświadczył, że idea wielokulturowej Europy zawiodła a tzw. uchodźców nie da się zintegrować. Można oczywiście uznać że tzw. kryzys migracyjny jest po prostu inwazją wyznaców Allaha na Europę. Jest to dość trafne założenie gdy weźmiemy pod uwagę, że kraje najbardziej otwarte na uchodźców stały się jednocześnie najbardziej niebezpieczne i stopniowo przekształcają się w islamskie republiki.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/robert-fico-na-slowacji-nie-ma-miejsca-dla-islamu/

 

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#515 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 31 maj 2016 - 13:27

Oktoberfest  B)  :rolleyes:

 

https://www.google.p...KHQKvDtIQsAQIJg

https://www.google.p...KHW2CB9YQsAQINQ

http://joemonster.org/art/33723

http://joemonster.org/art/18163

http://joemonster.org/art/29335

 

/Tu to dopiero islamiści będą mieli pole do popisu!/  :lol:

 

- Muzułmanie chcą zakazać Oktoberfest. Norwegowie chcą wysłać imigrantów na koło podbiegunowe -

 

Muzułmanie mieszkajacy w Niemczech wywołali spory skandal publikując w sieci petycję, która ma zakazać festiwalu Oktoberfest w Monachium. Według autora listu uroczystości związane ze świętem piwa wykraczają daleko poza granice przyzwoitości muzułmanów.

 

http://www.anglia.to...lo-podbiegunowe

http://polskaniepodl...a-calym-swiecie

 

Moonchild - Dupa (kozy będzie lepszym widokiem niż cycem łodych Niemek?!)  ;)

 #516 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 03 czerwiec 2016 - 12:59

13331031_764696067000641_197050937987492

 

Dramat mieszkańców Calais! Jedna z mieszkanek mówi: gwałty, rabunki i inne przestępstwa to norma

 • czwartek, 02.06.2016, 17:58
 • Napisane przez  fit
 • 9ad7b1f80cdec885edd8190b109aa0bf_L.jpg
   

  Jedna z mieszkanek Calais postanowiła opowiedzieć o dramacie jaki rozgrywa się w tym, niegdyś spokojnym miejscu.

  „Nazywam się Simeone, jestem rodowitą mieszkanką Calais, to całe moje życie. Dorastałam tu, zawsze mieszkałam. Było spokojnie bezpiecznie, zawsze było tu dużo ludzi. Jakiś czas temu przybyli uchodźcy z obozu Sandgate, później pojawili się w Calais. Z dnia na dzień odnaleźliśmy się wśród tysięcy, tysięcy migrantów.” – mówiła kobieta.

  Tłumaczyła, że atakują nawet dzieci.

  „Imigranci atakują dzieci idące do szkoły, wsiadają do szkolnych autobusów. Są napaści na studentów. Im więcej im się daje, tym więcej żądają.”

  „Imigranci nie widzą żadnych barier. Wchodzą do prywatnych domów, gdy ludzie są w środku, domagają się jedzenia. Nie pomaga już nawet policja. Kradną co mogą, napadają na ludzi, czego nie mogą wynieść, to niszczą. Chcemy się bronić, ale policja już od dawna nie przyjmuje skarg.” – przyznała kobieta.

   

  Opowiedziała, jak zaatakowano jej syna. Szedł ulicą, w centrum miasta. Miał na uszach słuchawki, słuchał muzyki i ktoś klepnął go w ramię. Odwrócił się, myśląc, że to ktoś znajomy. Okazało się, że było to trzech „nielegalnych”. Uderzono go łomem w głowę.

  „Mój syn jest silny, bronił się, lecz usłyszał z dala hałas. Zobaczył, że szło w jego kierunku około 30 imigrantów. Udało mu się uciec. Gdy zobaczyłam, w jakim jest stanie, pomyślałam, że mogli go tam zabić” – opowiadała Simeone.

  Źródło: Nie dla Islamizacji Europy

http://polskaniepodl...epstwa-to-norma

 

 

= = =

 

„Obłapiali ofiary i dotykali w intymne miejsca” – islamscy imigranci na koncercie w Niemczech!
Przez Darek Matecki - Czerwiec 1, 2016 
 
fot. Facebook
 
MolestowanieNiemcy-300x189.jpg
 
Imigranci znowu dają o sobie znać. Jak podaje „The Independent” w sobotę podczas festiwalu Schlossgrabenfest w niemieckim Darmstadt kilkadziesiąt kobiet stało się ofiarami napaści na tle seksualnym. Trzy kobiety zgłosiły się na policję w dniu festiwalu, kolejne złożyły zawiadomienia we wtorek. Ale policja spodziewa się kolejnych zgłoszeń. Kobiety zgodnie zeznały, że sprawcy działali w małych grupach liczących maksymalnie 10 osób – podała miejscowa policja. Mężczyźni „zachowywali się nieobyczajnie, obłapiali ofiary i dotykali je w intymne miejsca” – informuje portal internetowy hessenschau.de. Według poszkodowanych napastnicy mieli wygląd „południowoazjatycki”. Niektóre niemieckie portale piszą, że chodzi o Pakistańczyków. Ataki miały podobny charakter do tych z zabawy sylwestrowej w Kolonii i innych miastach, kiedy około 1000 kobiet było zaczepianych i molestowanych przez mężczyzn o „południowej urodzie”. Kobiety w Darmstadt były przez imigrantów otaczane, molestowane, ale również okradane. Policja do tej pory schwytała trzech Pakistańczyków w wieku pomiędzy 28-31 lat. Nadal poszukiwani są trzej inni zamieszani w wydarzenia. Zobaczcie wideo z wydarzenia, ciężko dopatrzyć się tam rodowitego Niemca, sami imigranci…

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...ie-w-niemczech/
 
 
= = =
 
Victor Orban: Zachodnie rządy postępują wbrew woli narodów
 
44 minuty temu
 

- Zachodnie rządy postępują w kwestii imigracji niezgodnie z wolą coraz większej części swych narodów – ocenił w piątek premier Węgier Viktor Orban w porannej audycji w Radiu Kossuth, wyrażając pogląd, że europejscy przywódcy powinni poddać swą politykę rewizji.

0005JPCFL8C3ESQA-C116-F4.jpg
Victor Orban
/AFP
 

"Choćby George Soros nie wiadomo jak finansował organizacje pozarządowe, choćby węgierski miliarder nie wiadomo jak próbował przeniknąć do mediów i stworzyć atmosferę", prawda jest taka, że polityce zachodnich rządów w kwestii uchodźców zdecydowanie, w http://fakty.interia...ampaign=firefox

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#517 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 03 czerwiec 2016 - 13:28

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o „krwawym czerwcu" w Polsce

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Wiem gdzie będą zamachy!


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#518 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:58

- Miał być protest przeciwko azylantom. Przyszła jedna osoba -  B)

 

Tylko jeden uczestnik zgłosił się w sobotę w Bad Segeberg na północy Niemiec na demonstrację przeciwko polityce migracyjnej kanclerz Angeli Merkel i nadużywaniu przez obcokrajowców prawa do azylu.

 

Policja odwołała demonstrację.  :lol:

 

http://www.tvn24.pl/...oba,649704.html

 

/Może powiadomiono Niemieckie społeczeństwo, aby nie przychodzili na protest przeciwko azylantom, bo w 'trotuaru' zrobiła się olbrzymia dziura, która może ich pochłonąć no i nie przyszli poprzestraszani się!/  :)  ;)  :D

 

- Introduction to Camera Tracking in Blender -

 

Introduction to Camera Tracking in Blender#519 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:59

sorki!  :rolleyes:

 #520 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 05 czerwiec 2016 - 17:59

13267936_239880049717137_460742214670895

 

Znajdź różnicę...


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#521 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 00:22

/Jeśli chodzi o te dwa ujęcia fotograficzne to różnica jest ogromna, ale na korzyść tych z dolnego ujęcia, ponieważ zamiast mózgów mają 'Pine nuts' w środeczkach puszek czaszkowych!/  :rolleyes:  :D

 

http://www.nutrition.../pine-nuts.html   :wub:

 

 

- Prezydent Andrzej Duda: każdy uchodźca, który będzie chciał przyjechać do Polski, zostanie w naszym kraju przyjęty -  B)

 

Polska będzie przyjmować uchodźców. Prezydent Andrzej Duda zapewnił w Neapolu, że nasz kraj jest w tej kwestii otwarty i każdy uchodźca, który chciałby zamieszkać Polsce zostanie ugoszczony. Prezydent dodał, że nie ma zgody na sprowadzanie ludzi siłą.

Przebywający z wizytą w Neapolu prezydent Andrzej Duda zapytany przez dziennikarzy o polskie stanowisko w sprawie uchodźców odparł, że Polacy „są otwarci na wszystkich, którzy chcą do Polski przyjechać.”

 

[Rozumiemy, że wliczając w to kryminalistów – admin]

 

– Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać do naszego kraju, będzie uchodźcą, bo ucieka ze swojego kraju, gdzie zagrożone jest jego życie, zdrowie, to zapewniam, że zostanie przez nas przyjęty – powiedział Duda. Jak dodał, Polska jest przeciwna temu, by uchodźców sprowadzać do naszego kraju siłą. – Wtedy musielibyśmy chyba ich siłą w Polsce próbować zatrzymać, bo jak inaczej? A my nie będziemy więzili żadnego wolnego i niewinnego człowieka – podkreślił.

 

Prezydent zaznaczył, że jest to kwestia podstawowych praw obywatelskich, którym winna hołdować Europa. – Każdy, kto wybierze nasze państwo, przyjedzie do nas i będzie potrzebował pomocy, tę pomoc otrzyma – podkreślił.  

 

[A kto się w Polsce urodził, niech się w dupę pocałuje – admin]

 

Prezydent przebywa we Włoszech w związku z uroczystością kanonizacji o. Stanisława Papczyńskiego, która odbędzie się w niedzielę w Watykanie.

 

https://marucha.word...ety/#more-58516

 

- CZERWONE GITARY-MY ZE SPALONYCH WSI -

 #522 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 06 czerwiec 2016 - 09:15

12670336_540336776172413_544767672754641

 

13335736_993382450781085_551382822835113

13344787_1159473907416456_84196684624891


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#523 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 czerwiec 2016 - 12:15

BBC ostrzega: Angielscy kibice przebrani za krzyżowców mogą urazić muzułmanów
Przez Redakcja -
6 czerwca 2016

Krzy%C5%BCowiec-696x390.jpg
Kibice z Anglii wywalczyli możliwość noszenia strojów krzyżowców w trakcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej mimo skarg, że może to obrażać uczucia muzułmanów.
 

Niektórzy sugerują, że fani piłki nożnej zmierzający na Euro do Francji powinni dwa razy zastanowić się zanim włożą te kostiumy. Autor artykułu na stronie BBC iWonder zastanawia się czy takie przebranie jest akuratne, gdyż krzyżowcy byli sprawcami brutalnych aktów przemocy wobec muzułmanów, żydów i pogan.

Rada Caabu (Organizacja na rzecz porozumienia arabsko-brytyjskiego) dodaje, że takie kostiumy mogą być źle odebrane.
W wypowiedzi dla gazety The Times, dyrektor Chris Doyle wypowiada się w tych słowach: „Mamy nadzieję, że muzułmanie nie będą urażeni, aczkolwiek mogą znaleźć się tacy których może to dotknąć”. Może się okazać, że takich przebierańców mogą wziąć na cel ekstremiści.

„Istnieje wiele problemów wokół takich pojęć jak rasizm czy islamofobia, ale nie wydaje mi się, aby te kostiumy miały z tym coś wspólnego. Nie zdarzyło się, aby jakikolwiek kraj poczuł się urażony takimi przebraniami i teraz też tak być nie powinno.” – mówi założyciel ugrupowania „LondonEnglandfans”.

Rzecznik BBC stwierdził, że iWonder nie jest jedynym i kluczowym głosem BBC. „Są oni upoważnieni do zadawania pytań, które mogą prowadzić do podjęcia debaty w temacie, który może zainteresować opinię publiczną”.

źródło: metro.co.uk / BBC

http://ndie.pl/bbc-o...zic-muzulmanow/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#524 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 13:52

- Nie otrzymali jedzenia po zachodzie słońca, więc podpalili ośrodek -  B)

 

Jak informują reporterzy Express.de  są już znane przyczyny podpalenia ośrodka dla azylantów w Düsseldorfie. Po całodniowym poście „przywódca” tzw. uchodźców z Maroka rozpoczął awanturę ponieważ po zachodzie słońca nie było dla nich przygotowanego posiłku, on sam nie dostał budyniu czekoladowego.

 

http://ndie.pl/muzul...palili-osrodek/

 

https://www.google.p...KHRb4DnIQsAQIJw

 

/Jeszcze trochę a ludziska pękną a i rozpaleni do czerwoności to im wtedy przyrządzą czarną polewkę!/  :D

 

- Großbrand zerstört Flüchtlingslager in Düsseldorf – Sechs Menschen verhaftet -

 

 

 #525 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 06:12

Na Białorusi nie będzie Allah akbar!

 

https://wirtualnapol...amska-kampania/#526 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 04:48

- Niemiecka prasa alarmuje: Nielegalni imigranci przedostają się do Niemiec przez Polskę -  B)

 

Po zamknięciu szlaku bałkańskiego wzrasta liczba nielegalnych imigrantów, przede wszystkim Czeczenów, którzy przedostają się do Niemiec przez granicę z Polską - pisze „Welt am Sonntag”. Niemiecka policja dysponuje zbyt słabymi siłami, by strzec granicy.

 

- List byłego muzułmanina do przywódców europejskich -

 

Sceny przedstawiające morze uchodźców uciekających przed zniszczeniem ściągniętym na ich kraje przez Państwo Islamskie wzbudzają przerażenie. Chęć pomocy i ocalenia tych ludzi jest niczym inny jak ludzkim odruchem. Niedawno powstała nowa petycja na stronie Change.org wzywająca Stephena Harpera – ministra Kanady – do „otworzenia bram” kraju i zaakceptowania setek tysięcy przybyszów z Bliskiego Wschodu.

 

http://ndie.pl/list-...w-europejskich/

 

/Taką mamy sytuacje na dzień dzisiejszy i tylko ma tendencję do pogarszania się z dnia na dzień z związku tym nasuwa się pytanie?
.
Kto kazał pod groźbą powyrywania im nóg z dup politykom i rządzącym prowadzącym bydło, że jednym hurmem opowiadają się za tym jak wiadomo gównem migracyjnym bez uprzedniego przygotowania miejsc relokacji tłuszczy ludzkiej muzułmańskiej!
.
A na dodatek chronią ich występki parszywe i tuszują wszelką niecną i nie ludzką gangsterkę przez rządy poddańcze?
.
Próbowałem namierzyć coś z netu i klapa klozetowa nic, nawet po angielsku cicho-sza chyba, że to, że im 'Tak nakazał postępować wrednie i obłudnie ich oficer prowadzący UFO-men, czyli wielki brat na spodku latającym i inni przydupasy'?!
.
Innego wytłumaczenia jak na razie nie widać na horyzoncie zrozumienia mózgowego tego ich działania skrytego i kreteńskiego jakby nie patrzyć!/

 

AMEN  :)  :wacko:

 

 #527 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:17

Brytyjska policja bierze przykład z niemieckiej. Zatajono masowe gwałty imigrantów na nastolatkach!

 

 

Europa naprawdę zmierza ku upadkowi. Innych wniosków nie można wyciągać, gdy patrzy się na działania mediów i policji, które na skalę masową wręcz zatajają informacje o przestępstwach – zwłaszcza o charakterze seksualnym – dokonanych przez imigrantów.

Brytyjska media informują właśnie o zatajeniu przez policję z Newcastle gwałtów dokonanych przez syryjskich uchodźców na nastoletnich dziewczynach w parku w centrum miasta.

Gwałtów dokonał 7-osobowy gang imigrantów gwałcił Brytyjskie kobiety oraz dokonywał kradzieży. Policja wolała wszystko zamiatać pod dywan.

Szokująca wiadomość o gwałtach została ujawniona dopiero w raporcie BBC i to ze znacznym opóźnieniem. I tak dobrze, że ujawniono, znając trendy telewizji BBC..

 

 

http://polskaniepodl...na-nastolatkach#528 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 19:07

Lider Państwa Islamskiego Abu Bakr al-Baghdadi został zabity w amerykańskim nalocie - podał brytyjski dziennik "Daily Mirror".

Według agencji al-Amaq, na którą powołuje się gazeta, do śmierci przywódcy IS doszło 10 czerwca. 

"Abu Bakr al-Baghdadi zginął w wyniku nalotu sił koalicji na miasto Al-Rakka w piątym dniu ramadanu" - głosi komunikat agencji, ściśle powiązanej z Państwem Islamskim.

 

 

http://www.fronda.pl...iego,73398.html#529 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:52

- "Euro zmieni się w cmentarz". Ostatnie słowa dżihadysty, który zabił policjanta i jego żonę -  B)

 

Francuska prasa cytuje dziś groźby 24-letniego muzułmańskiego terrorysty Larossiego Abbali, który zabił policjanta i jego żonę pod Paryżem. Podkreślają tym samym zmianę strategii Państwa Islamskiego.

 

Eksperci alarmują, że Państwo Islamskie od dawna zapowiadało ataki terrorystyczne w czasie piłkarskich mistrzostw Europy, a ostatnio zaapelowało do wszystkich muzułmanów, by w czasie Ramadanu - czyli trwającego prawie do końca Euro muzułmańskiego postu - dokonywali zamachów w imię ISIS, nawet jeżeli wcześniej nie mieli kontaktów z tą organizacją. W takiej sytuacji służbom będzie jeszcze trudniej wytropić terrorystów niż wcześniej.
Komentatorzy wskazują zwłaszcza na przypadek Larossa Abbali. Ekstremista w nocy z poniedziałku na wtorek zamordował policjanta i jego żonę. Następnie nagrał w domu swoich ofiar wideo, w którym mówił, że "Euro 2016 zmieni się w cmentarz". Ogłosił także swoją wierność Państwu Islamskiemu.

We Francji podkreśla się, że służby specjalne zwyczajnie skompromitowały się w sprawie Abbali. Ekstremista znajdował się pod obserwacją, jego telefon był na podsłuchu, a nikt nie odkrył, że przygotowywał on zamach.

 

http://fakty.interia...y-z,nId,2218870

http://www.naszdzien...w-w-paryzu.html

 

/'Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą' - Więcej islamistów!/  :D  :angry:#530 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 04:44

- Do Watykanu przybyli kolejni uchodźcy -  B)  :wub:  ;)

 

Na zaproszenie papieża do Watykanu przybyło kolejnych dziewięciu tzw. uchodźców syryjskich przebywających na greckiej wyspie Lesbos. Tylko 2 z nich to chrześcijanie, pozostali to muzułmanie.

 

Razem z watykańskimi żandarmami przyleciało z Aten do Rzymu dziewięć osób, sześć dorosłych i troje dzieci. Dwie z nich to chrześcijanie. Podobnie jak ci, których przywiózł papież, będą i oni na jego utrzymaniu.

Podczas wizyty na tej greckiej wyspie, wcześniej bo 16 kwietnia Franciszek zabrał ze sobą też trzy rodziny muzułmańskie, którymi zajęła się rzymska Wspólnota św. Idziego. Roztoczy ona opiekę także nad nowo przybyłymi.

 

Papież Franciszek wzywał wiernych w ubiegłym roku, by przeprosili za wszystkich „zamykających drzwi przed imigrantami i uchodźcami”

 

http://ndie.pl/watyk...lejni-uchodzcy/

http://fakty.interia...bos,nId,2221125

http://www.polsatnew...szenie-papieza/

 

- Uchodźcy, których Bawarczycy wysyłali do Merkel, wracają - (15.01.2016 dawno temu)

 

http://pl.sputniknew...zcy-merkel.html

http://www.dw.com/pl...cami/a-18981365

 

/Możne jakiś dzielny katolik albo muzułmanin podrzuci jak leci po kolei purpuratom ze trzy albo i cztery takie PKS-sy wiernych nieszczęśliwych?!/  :)  :lol:#531 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 11:08

- Papież Franciszek: Kto nie przyjmuje potrzebujących, nie jest chrześcijaninem -  B)

 

Papież Franciszek powiedział w sobotę, że ten, kto nie przyjmuje potrzebujących, "nie jest chrześcijaninem". "Boli mnie, gdy widzę zamknięte kościoły" – wyznał podczas wizyty w Villa Nazareth, kościelnym akademiku dla ubogiej młodzieży w Rzymie.

 

http://www.newsweek....y,387663,1.html

 

- Frontex alarmuje: nadciąga wielka fala uchodźców! Do Europy zmierzają setki tysięcy osób -

 

Eksperci Europejskiej Agencji Zarządzania Współpracą Operacyjną na Zewnętrznych Granicach Państw Członkowskich UE „Frontex” ostrzegają, że do końca roku przez Morze Śródziemne będzie próbowało przedostać się nawet ok 300 tys. osób. Wśród imigrantów panuje przekonanie, że gdyby sprawy przybrały niekorzystny obrót, wyłowią ich „statki z Europy”.

 

http://niezalezna.pl...ki-tysiecy-osob

 

/Pakować w 'Ikarusy' i do Franciszka dobrego samarytanina!  :)  :wub:

 

https://www.google.p...KHTXFBGEQsAQILA#532 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 05:59

Pytanie: Co jest aktualnie najpilniejszą sprawą w planach Syjonu?  B)  :D

 

Odpowiedz: Masowa emigracja

 

Najważniejsza jest debata na temat emigracji w tym kraju: należy przyjąć 12 -14 milionów emigrantów, którzy znajdą tu schronienie. My, żydzi bardzo dobrze rozumiemy, co znaczy przybyć do nowego kraju i budować wspaniałą cywilizacje, tak jak to zrobiliśmy tutaj w USA: zbudowaliśmy żydowska cywilizację i jesteśmy częścią amerykańskiej cywilizacji. Więc mamy już cały program, który się nazywa Immigration Nation i próbujemy zmobilizować żydów, by wzięli masowy udział w tym programie.

 

Drugim naszym zadaniem jest zwalczać BDS (bojkot produktów izraelskich). Bo nie chodzi o to, czy się komuś podoba nielegalne zasiedlanie Palestyny. Chodzi o zasadę, że Izrael ma prawo istnieć. Dziennikarz: Najważniejsze, by cały świat zrozumiał, że za tymi dwoma bardzo ważnymi planami (imigracja i Izrael) stoją wszyscy żydzi, bo to jest nasza wielka wizja (Wielki Izrael? - przypis ZB).

Syjoniści oficjalnie się przyznają do zorganizowania masowej emigracji do Europy: Jest to aktualnie zadanie nr 1 w planach Syjonu:

 

http://zygumntbalas....ecie-21-06-2016

 

- Zionist Jews Admit That Mass Immigration Is #1 On Their Agenda -

 #533 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 13:45

Reprezentacja Francji 1976 i 2016

 

WrY8LpRCWao.jpg#534 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 06:24

- Sąd w Niemczech orzekł, że 25 irackich uchodźców musi wrócić do Czech -  B)

 

• Sąd w Dreźnie orzekł, że grupa 25 Irakijczyków, którzy w kwietniu zrezygnowali z czeskiego programu dla uchodźców, musi wrócić do Czech
• Zdaniem sądu jedynie Czechy, które zagwarantowały Irakijczykom wizy, mogą odpowiadać za zapewnienie im azylu
• Uchodźcy mocno krytykowali Czechy, skarżąc się na warunki, w jakich przyszło im żyć w czeskiej wiosce

 

Sąd administracyjny w Dreźnie na wschodzie Niemiec orzekł, że grupa 25 Irakijczyków, którzy w kwietniu zrezygnowali z czeskiego programu dla uchodźców i wyjechali do Niemiec, musi wrócić do Czech - poinformowała agencja CTK.

Niemiecka policja chciała odesłać irackich uchodźców do Czech już wcześniej, lecz Irakijczycy odwołali się od tej decyzji i wystąpili o azyl w Niemczech. Drezdeński sąd odrzucił jednak ich apelację pod koniec czerwca i orzekł, że jedynie Czechy, które zagwarantowały Irakijczykom wizy, mogą odpowiadać za zapewnienie im azylu.

Czeska agencja pisze, że iraccy uchodźcy mocno krytykowali Czechy, skarżąc się na warunki, w jakich przyszło im żyć w czeskiej wiosce, w tym na nieustanną policyjną kontrolę, a jednocześnie na brak ochrony przed wrogim stosunkiem miejscowej ludności.

 

Na razie nie wiadomo, kiedy iracka grupa zostanie odeskortowana do Czech. Jej członkowie najpewniej znajdą się w obozie dla uchodźców i mogą zostać odesłani do Iraku. Mogą też ponownie wystąpić o azyl w Czechach, lecz to wymaga nowych decyzji władz.

Agencja CTK przypomina, że w kwietniu władze w Pradze wstrzymały realizację projektu przyjęcia 153 irackich chrześcijan z racji wyjazdu tej grupy do Niemiec. W ramach projektu jedynie 89 Irakijczyków przybyło do Czech, z czego ok. 40 zdecydowało się na pozostanie w tym kraju, reszta wróciła do Iraku - pisze CTK.

 

http://wiadomosci.wp...wiadomosc.html?

 

- Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy. -

 

4 lipca 2016 roku Duda pojechał do Kielc, aby dalej czapkować żydom i szkodzić Polsce, co chyba powoli staje się głównym zadaniem jego prezydentury.

Duda całkowicie przemilczał polskie ofiary - dziewięciu niewinnych ludzi; Polaków  - zamordowanych przez żydowskie sądy wojskowe, które na posiedzeniach wyjazdowych w Kielcach skazały na śmierć tych nie tylko niewinnych, a często nieświadomych „uczestników pogromu”.

Duda wyliczył za to wielokrotnie żydów jako „naród” (pięć razy), a Polaków ani razu. Za to bełkotał w koło – na wzór Beaty Szydło – słowo „obywatel” i jego odmiany gramatyczne (czternaście razy).

Duda jasno postawił wyższość „narodowości żydowskiej” i „obywatelstwa” nad Narodem Polskim i interesami Narodu Polskiego, którego ani razu nie określił narodem, a za to parokrotnie posłużył się słowem „POLIN”, co jest stygmatem wskazującym na żydowską antypolskość tego, który tym słowem - łajnem się posługuje.

 

Duda zadeklarował agresję i restrykcje przeciwko wszystkim, którzy będą szkodzić - „choćby w najdrobniejszym przejawie” - i „żydom”, i „obywatelom”.

Z pewnością nie uszło to uwadze żydów, którzy słuchali tego strasznego antypolskiego bełkotu.  Będą oni już potrafić odpowiednio wcielić w życie te zalecenia, które merytorycznie są w całkowitej jedności z wypowiedziami Józefa Stalina i Jakuba Bermana, którzy wzywali do zabijania antysemitów.

Żydzi już potrafią te słowa i zrozumieć, i wcielić w życie, a co przynieście intensyfikację żydowskiego ludobójstwa na Polakach.

 

Ale my też te słowa rozumiemy właściwie: ŚMIERĆ ZDRAJCY! ....

 

http://gazetawarszaw...ystapienie-dudy

 

/Jak widać z powyższego obrazka likwidacja opornych na wojnie z ZSRR i umieszczanie przymusem w rezerwatach Indian ze szczepu 'POLIN' ma się dobrze a i wartki nurt w działaniu a na plus emigrantom można poczytać to, że aktualnie przejęli stery władzy nad baraniną oborową i stajenną w 99%!/  :)  :D  -_-#535 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 09 lipiec 2016 - 21:39

Następny realizator planów Sorosa...

 

Owsiak zaprasza imigrantów na Woodstock | Sprowadza na Polki bezpośrednie zagrożenie!

 

 

 

Nowa fala przemocy seksualnej ze strony imigrantów w Szwecji

Polis-696x438.jpg

Po festiwalu muzycznym w szwedzkim Karlstad na policję zgłoszono 36 przypadków molestowania seksualnego ze strony nieletnich uchodźców.

W większości zgłoszeń kobiety informowały o próbach  całowania bez wyrażenia przez nie zgody lub innych agresywnych zachowaniach o charakterze seksualnym.  Do większości incydentów doszło w pobliżu sceny, gdzie gromadziło się najwięcej widzów. Najmłodsza ofiara miała 12 lat.Pierwszego dnia festiwalu wpłynęło 12 zgłoszeń, następnie ich liczba wzrosła do 36.

— Ważne, że mówimy o tym i zwracamy uwagę na napaści. Myślę, że więcej dziewczyn i kobiet ośmiela się zgłaszać takie ataki. Być może wcześniej nie zdecydowałyby się na to – powiedział rzecznik lokalnej policji Hans Lippens.

Większość napastników to migranci. – Mowa jest o kilku grupach młodych uchodźców po 7-8 osób, które otaczają dziewczyny i zaczepiają je – powiedział przedstawiciel lokalnych organów ścigania Per-Arne Eriksson.Rzecznik policji zaznaczył, że w większości przypadków napaści dokonali pozbawieni nadzoru rodziców niepełnoletni. Wielu z nich mieszka w internatach.

W noc sylwestrową w Niemczech policja otrzymała setki zgłoszeń od kobiet w Kolonii i w innych miastach, które padły ofiarą molestowania seksualnego ze strony imigrantów. Po tych wydarzeniach odnotowano przypadki ataków na wychodźców z krajów muzułmańskich w całych Niemczech, a także masowe protesty i zamieszki.

http://skandynawiain...ntow-w-szwecji/

13512098_779634118840169_262645077706701

 

(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#536 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 07:21

- Jednostki misji UE osaczyły statek przemytników migrantów -  B)

 

Siły morskie z europejskiej misji walczącej z przemytnikami migrantów na Morzu Śródziemnym opanowały ich statek. O sobotniej operacji w Cieśninie Sycylijskiej poinformowano w niedzielę wieczorem. Ansa podała, że podczas operacji zatrzymano trzech przemytników.

 

W akcji uczestniczyły jednostki misji Unii Europejskiej Eunavfor Med, powołanej do walki z masowym zjawiskiem przerzutu migrantów.

 

Konfiskata statku 

 

Wiadomość o operacji podano – wyjaśniła agencja Ansa – z chwilą jej zakończenia, czyli przekazania władzom włoskim trzech podejrzanych o handel ludzi i konfiskaty ich statku.

Media podały, że w sobotę samolot patrolowy z Luksemburga zawiadomił o obecności pontonu pełnego migrantów oraz płynącego w jego pobliżu statku.

 

Dowództwo unijnej operacji wymierzonej w przemytników dało sygnał do rozpoczęcia akcji, w której uczestniczyły dwa śmigłowce, statki misji i okręt brytyjski. Statek przemytników został otoczony tak, by odciąć mu drogę ucieczki w kierunku wód libijskich. Jednostkę zmuszono do zatrzymania. Przemytnicy na pokładzie nie stawiali oporu.

Z pontonu, który eskortowali, włoski statek zabrał 146 migrantów.

 

Ilu zatrzymanych? 

 

Według najnowszego bilansu od początki operacji Eunavfor Med przed rokiem zatrzymano 70 przemytników ludzi, a organizacjom przestępczym skonfiskowano 190 łodzi, pontonów i statków, służących do przerzutu migrantów do Europy.

 

http://www.tvp.info/...nikow-migrantow

 

/Wszyscy emigranci islamscy szczęśliwie odstawiono do Włoch a potem dostarczeni zostaną do Niemiec do wiecznego dobrobytu socjalnego!  :)  ;)  :D

 

A kto to widział te konfiskaty mienia no chyba, że ten drugi koń!/   :mellow:

 #537 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:38

Stworzenie antyimigranckiej strony na Facebooku uznane za mowę nienawiści!

 

5441289_s_1.jpg?itok=vVIAuRoq

 

 

Niemcy, kraj który chciał pouczać Polskę w kwestii demokracji i wolności słowa, znów dały całej Europie "dobry" przykład. Niemieckie małżeństwo utworzyło na portalu społecznościowym Facebook grupę która krytykowała rząd za politykę przyjmowania ogromnej ilości muzułmańskich uchodźców. Założyciele zostali postawieni przed sąd i surowo ukarani.

 

http://zmianynaziemi...mowe-nienawisci#538 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 11:44

- Węgierscy żołnierze bili imigrantów przed deportacją -  B)

 

Węgierscy policjanci i żołnierze brutalnie bili grupę około 30-40 imigrantów przed odesłaniem ich przez granicę do Serbii – poinformowała organizacja Human Rights Watch.

 

http://ndie.pl/wegie...tow-deportacja/

http://wrealu24.pl/i...e-apeluja-video

http://www.dailymail...group-says.html

 

/Prędzej czy później do tego dojdzie a co gorsze ci, co podsyłają te chordy ludzkie na to z niecierpliwością czekają, bo to jest wliczone w plan destabilizacji Europy!/  -_-#539 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:58

13700001_1773349266212882_58185743996595

 

 
 
 
Polub stronę · 4 godz. · Edytowany · 
 
 
Francja: zamachowiec wjechał w tłum ludzi na nadmorskiej promenadzie. Przejechał zygzakiem 2 km zabijając co najmniej 84 osoby, wiele dzieci. Co się teraz stanie? (w punktach)

1. Lemingi ustawią francuskie flagi na profilowym. Bo chyba tylko tę flagę znają i w sumie mają w dupie ataki terrorystyczne w innych krajach.

2. Światowe lewactwo zakrzyczy "jeszcze nie wiadomo kto to zrobił!"

3. Gdy będzie znana tożsamość terrorysty media uspokoją, że ten Ahmed Mohamed może być przecież rodowitym Francuzem.

4. Na przykładzie ataku na klub w USA wiemy, że nawet jeśli zamachowiec zadeklaruje wierność państwu islamskiemu i zawoła "Allahu Akbar", to dla lewicy jest zbyt mało by powiązać go z islamskim terroryzmem.

13697213_1773318922882583_14308239443870

 

 

 

= = =

 

13439060_1770235709857571_40517907105765


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#540 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:52

PO***ów i sprzedawczyków ci u nas dostatek...

 

 

Scheuring-Wielgus: Zagrożeniem dla Europy są polscy patrioci, a nie islam

 

c9e8d9069e929f4898939a62f1adcffd_XL-696x

 

Posłanka partii Nowoczesna dowodzonej przez Ryszarda Petru Joanna Scheuring-Wielgus, powiedziała wyraźnie w programie Bogdana Rymanowskiego w TVN24, że zagrożeniem dla Europy nie jest islamski terror, który przypomniał o sobie w ostatnich dniach, ale polskie organizacje patriotyczne.

 

Scheuring-Wielgus zareagowała na słowa Patryka Jakiego, wiceministra sprawiedliwości. Polityk PiS stwierdził, że polityka UE i poszczególnych przywódców państw europejskich jest błędna, przez co walka z terroryzmem na naszym kontynencie będzie już tylko trudniejsza.

W ocenie Jakiego, od takich wydarzeń jak w Nicei już nie uciekniemy. – Przyczyną jest błędna polityka władz europejskich (…) Kod kulturowy muzułmanów nie jest kompatybilny z naszym kodem kulturowym – mówił wiceminister.

 Proszę nie straszyć ludzi – odpowiedziała Patrykowi Jakiemu Scheuring-Wielgus. – Nienawiść jest tym z czym powinniśmy walczyć. Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR. Co robi pani Szydło po objęciu urzędu premiera? Likwiduje Radę ds. walki z dyskryminacją rasową i ksenofobią – mówiła posłanka Nowoczesnej.

Prawica w naszym kraju jest zdumiona szczególnie słowami “terroryści nie są zagrożeniem”. Nijak mają się one do ubiegłotygodniowych wydarzeń w Nicei, które życiem przepłaciło ponad 80 niewinnych osób.

http://newsweb.pl/20...ci-a-nie-islam/

 

 

13775623_1199482203424816_54511066869690

 

 

Efekt Nicei? Niemieckie służby wypowiadają wojnę „rasistom” i „ksenofobom”

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...m-i-ksenofobom/

 

 

13754438_1198414443531592_78808053654278

 

 

13669086_1019873671465296_29961851839787

 

 

 

...

 

%-)

 

13782099_1199461653426871_63854204556464


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#541 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:05

- Szok! Soros się przyznał: specjalnie zalałem Europę islamistami! Granice państw to przeszkoda! -  B)

 

George Soros potwierdził, że jego działania maja doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie. W ubiegłym tygodniu Orban oskarżył Sorosa, że ten celowo zachęca do potęgowania kryzysu imigracyjnego.

 

Soros opublikował oświadczenie w Bloomberg Business, twierdząc, że jego fundacje pomagają „podtrzymywać europejskie wartości”, a Orban przeszkadza poprzez wzmacnianie granic węgierskich.

-Jego plan traktuje ochronę granic państwowych jako cel i uchodźców jako przeszkodę. Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody.- dodał Soros.

 

W ubiegłym miesiącu Orban oskarżył pro-imigracyjne organizacje pozarządowe, że „uczyniły sobie sposób na życie z kryzysu imigracyjnego”, wyróżniając te finansowane przez samego Sorosa.

George Soros jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych. Jest on znany ze swojego poparcia dla „postępowych” spraw, takich jak Centrum Amerykańskiego Postępu, Hillary Clinton czy Baracka Obamy.

Na stronie OSF możemy przeczytać:

 

"Wierzymy, że polityka imigracyjna i azylowa powinny być osadzone w realiach ekonomicznych i demograficznych, a nie napędzane przez wzgląd na tymczasową politykę lub popularne nieporozumienia. W Europie wielu naszych partnerów społeczeństwa obywatelskiego podnosi swoje głosy i domaga się wspólnego stanowiska europejskiego zgodnie z międzynarodowymi prawami człowieka."

 

Węgierski rząd nie może popierać napływu imigrantów, które stoją w sprzeczności z zobowiązaniami ujętymi w tej konstytucji. „Takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” – stwierdził Orban podczas 5 rocznicy przyjęcia węgierskiej konstytucji.

Oświadczył, że wszystkie zasady i prawa muszą być przestrzegane. Jeśli ktoś chce przyjść do Węgier, musi udać się do oficjalnych przejść granicznych i pokazać swoje dokumenty identyfikacyjne. Ci, którzy tego nie uczynią, popełniają zbrodnie – dodał Orban.

 

Powiedział także, że istnieje związek między migrantami i terroryzmem. (…) Chociaż siły węgierskie nie są obecne w Syrii, inne kraje europejskie są tam. Część ludności tych krajów uważa Europejczyków za wrogów, czy nam się to podoba czy nie – powiedział premier Węgier.

Ci ludzie szukają zemsty w krajach europejskich. Są oni w stanie wykorzystać falę imigrantów, aby osiągnąć swoje cele, ponieważ mamy już przykłady takich ataków terrorystycznych – stwierdził. Orban oświadczył , że swoboda przemieszczania się jest najważniejszym aspektem UE.

 

http://wrealu24.pl/i...rzeszkoda-video

 #542 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:26

13654226_933056023470374_392749198614387

 

13692522_1775129932701482_72568401877820

 

 

 

Szariat normą prawną w Niemczech? Małżeństwo 14 latki zalegalizowane
Przez Redakcja -
2 czerwca 2016

nemecko-vlajka-minaret-696x331.jpg

 

Małżeństwo 14-letniej dziewczynki zawarte według szariatu zostało zalegalizowane w Niemczech. Jugendamt musi wypuścić dziewczynkę z domu dziecka do męża.
 

Alia i Amir są Syryjczykami, kuzynami i małżeństwem. Po ślubie w lutym 2015 roku w libańskim obozie według islamskich norm szariatu udali się do Turcji, następnie do Grecji, w sierpniu dotarli do Niemiec. Podczas ślubu Alia miała 14, a Amir 20 lat. Sąd w bawarskim Aschaffenburg zarządził, że Alia, według prawa niemieckiego nieletnia, nie może pozostać ze swoim mężem i przejdzie po opiekę Jugendamtu.

Amir odwołał się od wyroku i wygrał przed sądem okręgowym w Bambergu, pomogło mu też zeznanie Alii, że małżeństwo zostało dobrowolnie skonsumowane. Od maja 15-letnia Alia może legalnie zamieszkać ze swoim mężem. Małżeństwo zawarte według szariatu, co sprawdziła niemiecka ambasada w Libanie, zostało zalegalizowane w Niemczech!

Alia i Amir są tylko jednym wybranym przypadkiem, liczba takich małżeństw w całych Niemczech nie jest znana, bo niektóre landy rzekomo nie prowadzą statystyki (na zasadzie nie ma danych, nie ma problemu). Znane są liczby z dwóch landów i tak w Badeni-Wirtembergii jest 177, a w Północnej Nadrenii-Westfalii 188 mężatek-dzieci poniżej 16 lat. Ich liczba drastycznie wzrasta i wzrośnie, ponieważ w licznych obozach na Bliskim Wschodzie można coraz taniej kupić 13-letnie dziewczynki. Problem jest poważny, bo w ramach łączenia rodzin przybywa też do Niemiec coraz więcej dziewczynek które zawarły śluby krótko przed wyjazdem np. 40-letniego męża do Niemiec.

RFN musi zreformować niektóre przepisy prawne, ponieważ na wyroki jak np. sądu w Bambergu mogliby się powoływać inni mieszkańcy RFN, min. planowane są dalsze utrudnienia dla tzw. łączenia rodzin, szczególnie zaś nieletnich żon – liczba tychże jest z pewnością znana, ale tajna, inaczej nie planowano by reformy prawnej. Dlatego też problematyką tą zajmuje się konferencja ministrów sprawiedliwości landów obradująca w środę i czwartek. Niemieccy ministrowie obradowali w Dzień Dziecka nad szariatem.

http://ndie.pl/szari...zalegalizowane/

 

 

A niektórym wciąż mają nadzieję na władzę i sprowadzenie do Polski hord islamistów...

 

13707805_1189940437703136_42647844550729

 

Podsumowanie wczorajszych rozmów z (uwaga!) pracownikiem działu zagranicznego Gazety Wyborczej. W dyskusji brali udział m.in. Żelazna logika, Rafał Otoka-Frąckiewicz oraz my Nagroda Złotego Goebbelsa.

Na obrazku są autentyczne tweety Bartosza Wielińskigo i reakcje na informacje spływające z Niemiec. Zamiast złotej statuetki powinniśmy wysłać togę adwokacką.

***

PS. Chcielibyśmy, aby GW zawsze była tak powściągliwa jak w momencie kolejnego ataku islamisty. Niestety, rzeczywistość bywa inna, o czym pisaliśmy 20 maja - https://www.facebook.com/NagrodaZlotegoGoebbelsa/photos/a.447609275444525.1073741828.447606255444827/516898818515570/?type=3

 

 

13770339_536285513243567_243115642472000


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#543 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 00:09

- W Szwecji kierowca autobusu pobił Syryjczyka -  B)  :rolleyes:

 

W Szwecji kierowca autobusu został zaatakowany przez jednego z pasażerów. Był nim uchodźca z Syrii o imieniu Mohammed. Film o zdarzeniu opublikował portal Lenta.

 

Ofiara draki twierdzi, ze kierowca transportu publicznego zamknął jej drzwi przed nosem. Następnie uchodźca wsiadł do samochodu znajomego i obaj pognali za autobusem do następnego przystanku.

 

Mohammed, który uznał, że kierowca jest wrogo do nastawiony do imigrantów, postanowił sfotografować pojazd i całe zajście ze swoim udziałem w roli poszkodowanego w celu złożenia reklamacji. Sprowokowany szwedzki szofer nie wytrzymał i pobił syryjskiego imigranta, krzycząc: „nienawidzę Cię cholerna świnio!”.

 

http://zmianynaziemi...obil-syryjczyka

http://www.o2.pl/art...17444892349057a

 

/Panie sir. Reptilianie Cezary Tomczyk chcesz przyjmować niezliczone rzesze emigrantów - TAK?

To masz ty draniu a na koniec poprawka od szwedzkiego kierowcy i na dobranoc „nienawidzę Cię cholerna świnio!”./  :angry: (Ups - gadzie)

 

 

 #544 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 22 lipiec 2016 - 13:10

I tak trzymać :)

A Merkelową i jej Rotchildowych nadzorców ch*j strzela ;)

 

 

Islamizacja zakazana konstytucyjnie na Węgrzech. Orban: "Mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie"

opublikowano: 

25 kwietnia · aktualizacja:  25 kwietniab632d9ad317943c4b6ab127fc27da199.jpegfot. EPA/SZILARD KOSZTICSAK

Premier Węgier Viktor Orban oświadczył w poniedziałek, że „islamizacja” jest w jego kraju zakazana konstytucyjnie. Mówił o tym w parlamencie na uroczystości w 5. rocznicę zatwierdzenia konstytucji, która jest krytykowana przez opozycję.

Rząd węgierski nie może poprzeć przepływów migracyjnych, które miałyby skutki sprzeczne z zobowiązaniami zawartymi w konstytucji; „takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” - powiedział Orban na uroczystości w parlamencie.

W węgierskiej konstytucji zapisano m.in. zapewnienie pielęgnowania węgierskiego dziedzictwa, kultury i języka.

Według Orbana odpowiedzi udzielane na wyzwania w sferze demografii i rynku pracy muszą być suwerennymi decyzjami państw członkowskich. W celu spełnienia konstytucyjnych obowiązków ochrony obywateli „musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie” - oznajmił, wyrażając przekonanie, że nie stoi to w sprzeczności z ochroną uchodźców.

Dodał, że Unia Europejska nie ma funkcjonalnych propozycji rozwiązania różnych kryzysów, zaś Węgry i Europę Środkową „cechuje zdolność do działania, a także energia i żywotność”. Powodem tego stanu rzeczy jest według niego to, że Węgry mają nowoczesną konstytucję, potrafią określić, skąd przyszli, gdzie są i dokąd zmierzają, natomiast „Europa wypiera się tego, skąd przyszła, i nie chce przyznać, dokąd zmierza”.

Zdaniem Orbana, sądząc po liczbach, UE powinna być wiodącym mocarstwem świata, a tymczasem „zajmuje się tylko wewnętrznym samoobwinianiem się”, co dobrze obrazują ataki na Węgry i Polskę, często dotyczące przestrzegania porządku konstytucyjnego.

Tymczasem opozycja skrytykowała w poniedziałek konstytucję Węgier. Węgierska Partia Socjalistyczna oceniła, że jest to „konstytucja Orbana”, i oznajmiła, że chce nowej ustawy zasadniczej. Według lewicowej partii Egyuett jest to „konstytucja domowej zimnej wojny”.

Opozycyjna partia Zielonych - Dialog na rzecz Węgier - uznała dokument za „esencję orbanizmu” i określił ją jako antydemokratyczną. Węgierska Partia Liberalna oceniła zaś, że 5 lat temu narodził się „jednopartyjny dyktat” i zlikwidowano zasadę wzajemnej kontroli i równoważenia się władz państwowych.

25 kwietnia 2011 r. ówczesny prezydent Węgier Pal Schmitt podpisał nową konstytucję, przyjętą tydzień wcześniej przez parlament głosami rządzącej koalicji Fidesz-KDNP.

Nowa ustawa zasadnicza była krytykowana w kraju oraz poza jego granicami. Amnesty International uznała, że jest ona sprzeczna z prawami człowieka w kwestii m.in. aborcji i małżeństw homoseksualnych. Jest w niej zapis o ochronie instytucji małżeństwa jako związku kobiety z mężczyzną i o ochronie życia poczętego.

W konstytucji m.in. ograniczono prerogatywy Trybunału Konstytucyjnego i rozszerzono uprawnienia prezydenta do rozwiązania parlamentu, o ile budżet nie będzie przyjęty do kwietnia każdego roku. Rozszerzono też zakres spraw wymagających zgody dwóch trzecich członków parlamentu.

kk/PAP

http://wpolityce.pl/...zyc-a-z-kim-nie

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#545 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 02:07

- Niemcy: Wybuch w restauracji w Ansbach -  -_-

 

Eksplozja w restauracji w mieście Ansbach pod Norymbergą (Bawaria) – podają niemieckie media. Co najmniej jedna osoba zginęła, a dziesięć zostało rannych. "To był ładunek wybuchowy" - powiedziała burmistrz miasta Carda Seidel. Zdementowała tym samym wcześniejsze doniesienia, że przyczyną tragedii był wybuch gazu.

 

"Süddeutsche Zeitung" informuje na swojej stronie internetowej o jednej ofierze śmiertelnej. Reuters - o minimum dziesięciu rannych osobach. Do zdarzenia doszło krótko po godzinie 22.00 w lokalu (lub przed nim) w centrum miasta. Policja zabezpieczyła teren wokół restauracji.

 

http://fakty.interia...ach,nId,2241615

 

- Uchodźca z Syrii zabił maczetą kobietę w Niemczech. Policja: to była Polka -

 

Uzbrojony w maczetę mężczyzna zabił kobietę w mieście Reutlingen na południu Niemiec. Dwie inne osoby zostały ranne. Napastnik, 21-letni uchodźca z Syrii, został zatrzymany. W niedzielę późnym wieczorem niemiecka policja potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów, że ofiara śmiertelna to Polka. "Bild" twierdzi, że zabita kobieta była w ciąży.

 

http://www.tvn24.pl/...eta,663298.html

 

/Nawet nie chce mi się tego gówna komentować pierdzielnie to w końcu czy się, komu to podoba czy też nie, niech no tylko zaczną zabijać pieprzonych polityków!/

 

(musiałem użyć w tym wypadku słownictwa z części tablicy Mendelejewa - mus)  :angry:

 

 

 

 #546 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:53

Normalnie ku*wa wyjął to Sorosowi z ust %-)

 

 

 

Kijowski: w porównaniu do chrześcijańskiego terroryzmu, ten islamski nie jest zagrożeniem
kijowski.jpg
26 lipca 2016 15:17

Kiedy mówimy o terrorystach islamskich to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich, czy innych wydarzeń to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem - mówił w Mateusz Kijowski w TOK FM.

Medialnie to się dobrze sprzedaje, bo można to powiązać z wędrówką ludów. (…) Gdybyśmy mieli zdefiniować o co chodzi w tych zamachach, to chodzi o fundamentalizm, którego się boimy. Boimy się fundamentalizmu islamskiego, chrześcijańskiego, czy fundamentalizmu Erdogana, czy PiS-u - dodał. 

Lider Komitetu Obrony Demokracji mówił także o swoich planach politycznych, które do końca nie są jasne. Kijowski zapowiedział, że jego organizacja szykuje się do jesiennych wyborów wewnętrznych oraz kongresu programowego. Nie przekształcimy się w partię. Ludzie, którzy tworzą KOD nie chcą by to była partia polityczna - zarzekł się, ale nie powiedział stanowczego "nie". KOD nie planuje własnych list i swoich ludzi na innych listach. Ale nie wiem co może się stać, może nie będę w KOD, różne mogą zdarzyć się rzeczy. KOD jest parasolem i płaszczem porozumienia. Łączymy partie - powiedział gość audycji w TOK FM.

 

źródło: TOK FM

http://prostozmostu....est-zagrozeniem

 

 

te same źródło Sorosowe?

 

 

Posłanka .Nowoczesnej uważa, że narodowcy są zagrożeniem większym niż terroryści

ebca21d27faaea0601ddb2943d.jpeg

 

Joanna Scheuring-Wielgus z .Nowoczesnej starła się w TVN 24 na argumenty z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim. Tematem sporu był terroryzm i uchodźcy.

Posłanka .Nowoczesnej i wiceminister PiS spierali się o przyczyny czwartkowego zamachu w Nicei. Patryk Jaki winą za tragiczne wydarzenia obarczył europejskich polityków. – W mojej ocenie od takich wydarzeń jak w Nicei już nie uciekniemy. Przyczyną jest błędna polityka władz europejskich – stwierdził. Powoływał się na "kod kulturowy" muzułmanów, który jego zdaniem "nie jest kompatybilny" z naszym kodem.

– Zwróćmy uwagę, że duża część muzułmanów w krajach europejskich popiera takie działania. Nie dziwmy się później, że terrorystom łatwo jest się ukrywać w muzułmańskich dzielnicach – powiedział wiceminister. Z jego poglądem nie zgodziła się posłanka .Nowoczesnej.

Cytat z Błaszczaka

– Nie spodziewałam się znów usłyszeć tak ohydnych i obraźliwych słów, jak te które wcześniej wypowiedział minister Błaszczak – skomentowała. – Terror rodzi się z nienawiści. Jeżeli przywódcy nie zapanują nad nienawiścią w społeczeństwach, to nic się nie zmieni – odpowiedziała Jakiemu. Stwierdziła, że poseł PiS straszy Polaków muzułmanami, którzy według jej informacji stanowią tylko 6 proc. populacji Europy. Według niej to "nie jest duża liczba".

– Nienawiść jest tym z czym powinniśmy walczyć. Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR – powiedziała Scheuring-Wielgus.

Zwróciła także uwagę, iż rząd Beaty Szydło nie podejmuje dostatecznych wysiłków, aby zwalczać nienawiść rasową. – Co robi pani Szydło po objęciu urzędu premiera? Likwiduje Radę ds. z dyskryminacją rasową i ksenofobią – zauważyła. Na koniec dodała, że "sama pracowała z Arabami i nie było problemów".

/ Źródło: TVN24

 

https://www.wprost.p...terrorysci.html

 

 

 

13775943_307887736221413_523452273998854

 

13680546_1777466605801148_31329069127641

 

13631637_1778209205726888_65556049277030


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#547 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 28 lipiec 2016 - 08:43

13612379_1275124535855827_73975343406998

 

Szaleniec, nie szaleniec ale za ich sznurki zawsze pociagają ci sami Rotschildzi...

 

 

13645232_1274943585873922_19228733737494

 

13731591_790475214422726_187298075604785

 

13620041_791357544334493_803996446613907

 

 

 

1934984_572192292940840_6352615024917972

 

;)

 

Kolejny atak w Niemczech. Na basenie pluli na kobiety i dzieci, grozili śmiercią!

Czytaj więcej na: http://prawicowyinte...ozili-smiercia/

 

http://prawicowyinte...ozili-smiercia/


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg


#548 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 01:55

/Bezludna wyspa wita emigrantów muzułmańskich!/  B)  :rolleyes:

 

- Kabaret Moralnego Niepokoju - Piraci nie w sosie -  :wub:

 #549 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 04:50

- „Europa musi otworzyć swoje granice dla wszystkich” -  B)

 

Przedstawiciel ONZ, były Prokurator Generalny Irlandii i były Prezes Banku Goldman Sachs Peter Sutherland nawołuje do otwarcia granic europejskich dla wszystkich, w tym imigrantów ekonomicznych.

 

Peter Sutherland obecnie specjalny przedstawiciel ONZ do spraw Migracji Międzynarodowej i Rozwoju powiedział, że odmowa przyjęcia wszystkich, którzy chcą żyć w Europie jest obrazą europejskich wartości takich jak godność i równość ludzi. Jak twierdzi, imigranci ekonomiczni to „bojownicy o przetrwanie” i przyszłość Europy. .....

 

http://ndie.pl/europ...dla-wszystkich/

 

/O, i jeszcze jeden chce brać wszystkich jak leci do raju Europejskiego!/  :lol:

 

- Projekt osiedlenia Żydów europejskich na Madagaskarze -

 

https://pl.wikipedia...na_Madagaskarze

http://historia.wp.p...,wiadomosc.html

http://www.kuzynka.w...dagaskarze.html

http://niepoprawni.p...-do-przeszlosci

+

http://thepolandtime...polska-kolonia/

 

https://www.google.p...KHQhGBH0QsAQIJg

http://www.ambittour....pl/madagaskar/

http://www.fakt.pl/w...j-wyspy/edz0my6

 

/M możne by tak chciał lepiej wylądować z 'ciapa-tymi' w okolicach drzew butelkowych?

O nie, zniszczyliby to sanktuarium przyrody w 'try dupy'!/  :angry:#550 OSTOJA2

OSTOJA2

  Jam ci to!

 • Members
 • PipPipPip
 • 2057 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 17:59

NO COMMENTS !!!

 #551 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7533 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 00:45

- Ważny komentarz do słów Papieża o uchodźcach i wojnie -  B)

 

Co do słów Papieża Franciszka - powiedział dokładnie: „Jednocześnie potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu”.

Tymczasem jeśli chodzi o uchodźców z Syrii i Iraku od wojny i głodu uciekli do Jordanii, Turcji i Libanu - ci, którzy przybyli lub mieliby przybyć do Europy w tym Polski już nie uciekają od wojny i głodu (jeśli w tych trzech wymienionych krajach brakowałoby żywności to Polska oczywiście powinna ją dostarczyć, nie trzeba sprowadzać ich do Polski aby ich wyżywić). W kolejnych dniach wypowiedział się bardziej ogólnie, ale powyższe argumenty pozostają aktualne, bo te ogólne wypowiedzi nie unieważniają tej bardziej szczegółowej, to ta precyzyjniej oddaje poglądy Franciszka.

 

http://wpolityce.pl/...sc-przemowienie

Poza tym przyjmowanie imigrantów z Syrii i Iraku do Europy jest groźne i nieracjonalne. Uchodźcy Muzułmańscy popełniają znacznie mniej przestępstw w Państwach gdzie dominują Muzułmanie niż w krajach Europy Zachodniej (a jeśli Polska by ich wpuściła to samo byłoby u nas) o innej kulturze, gdzie np. kobiety ich zdaniem prowokują gwałty i molestowanie. Za pieniądze przeznaczone na pomoc uchodźcom z Syrii i Iraku można kupić znacznie więcej w Libanie, Jordanii i Turcji niż w Polsce czy Europie Zachodniej. Kolejny argument - uchodźcom tym będzie znacznie łatwiej i taniej wrócić po zakończeniu wojny do Syrii i Iraku z Państw sąsiadujących z tymi krajami niż z Europy Zachodniej czy Polski. W końcu w krajach o łagodnym klimacie łatwiej i taniej zapewnić im schronienie niż w Europie Zachodniej i Polsce, gdzie zimą są minusowe temperatury.

Papież Franciszek powiedział też, że jesteśmy w stanie wojny, ale nie jest to wojna religijna tylko o wpływy i pieniądze - tymczasem Islamiści ginący w Syrii, Iraku i w efekcie zamachów w wielu krajach świata kierują się przesłankami właśnie religijnymi. Chcą zabić jak najwięcej „niewiernych” dzięki czemu wierzą, że trafią do ich raju. Papież chyba chce wierzyć, że żadna religia nie może prowadzić do zła, ale przecież wszystko zależy kto i po co ją stworzył - Islam nie powstał zgodnie z wolą Boga, ale to dzieło Mahometa, które miało służyć także celom politycznym czyli jego władzy nad coraz większą liczbą ludzi.

Filip Stankiewicz

 

http://filip-stankie...dzcach-i-wojnie

 

/Gut Niemiec!

Bo nawet prowadzone i naganiane do rzeźni bydło - jest selekcjonowane przed ubojem!/  :)  :wub:#552 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 5336 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:14

13653208_1027018184072618_87606779712151

 

 

Tymczasem na dzikim zachodzie...

 

13653221_1225065284178451_87955302642783

 

 

13939346_1781495592064916_89750012368730

 

13932835_1781460908735051_24732219961295


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

 

                                                     comes militi                             03_Lado_Swarozyc_iko.jpg