Skocz do zawartości
Zdjęcie

III Wojna Światowa (rozdział IX )


5860 odpowiedzi w tym temacie

#26 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 25 luty 2013 - 04:27

Do borys39 na konservat.pl

"... Tomaszem Weinertem nie jestem ani go nie znam...

"... dwie liczby 20 i 28 ..."

... pochodzą z mojego starego snu z 08.05.2010, ponieważ męczyły mnie przez całą noc i dały się zapamiętać nad ranem to je zapisałem gdyż uznałem, że liczby te są ważne... "

borys39 pisze:
Dnia 2010-05-08 o godz. 11:38:14
borys39
napisał:

... sen z 08.05.2010 r.

... konkretna data 08.05.2010 r. i dwie liczby 20 i 28... 20:28?...

... mam nadzieję, że tym razem to normalny sen...
http://konservat.pl/index.php?sp=art&art=0756&path=arty2010&cpg=1#comID_6272

28 02 20 13 godz. 20


... stary sen ...

borys39 pisze:
Dnia 2011-03-20 o godz. 13:34:33
borys39

napisał:
... sen z 19.03.2011 ...

... rycerz w zbroi typu rzymskiego, zbroja zakrywa mu tylko piersi... na zbroję zaczyna kapać roztopiony metal, ale nie topi mu zbroi tylko układa się we wzór... kropla po kropli tworzy mu coś na kształt podkowy a raczej dużej litery "omega"... po zastygnięciu okazuje się, że jest to złoty symbol... rycerz podchodzi do kamiennego posągu siedzącego lwa, podnosi mu jedną łapę i wyjmuje z tego schowka/skrytki słomiane kapelusze i uszkodzoną/ułamaną blaszkę... blaszka ta to trupia główka, taka jaką na swoich czapkach miało w czasie II wojny ss i gestapo...

Piazza del Popolo (Plac Wszystkich Ludzi) - plac w Rzymie.???

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piazza_del_Popolo
http://en.wikipedia.org/wiki/Piazza_del_Popolo

########################################################################################################3


Odpisałbym ci borys39 na konservat ale zostałem całkowicie zbanowany.

Zastanawiający zbieg okoliczności.
Jeszcze ten sen z rycerzem w rzymskiej zbroi...
W najbliższym czasie będą miały miejsce ważne wydarzenia. To nie ulega wątpliwości.

Oby nic złego.

Pozdrawiam.

#27 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 25 luty 2013 - 10:58

- Czy Związek Sowiecki to Rosja? -

Otrzymałem po rosyjsku komentarz do mego artykułu „Co nam zostało po Stalinie” od „stukacza i czekisty” wykpiwający polskie brednie na temat Stalina.
Nie wiem czy autor jest Rosjaninem czy tylko udaje, ale jego wypowiedź pasuje jak ulał do promowanej przez reżim Putina stalinowskiego pojęcia Rosji.
Dla formalności trzeba wyjaśnić, że Stalin aż do zakończenia wojny uchodził za Gruzina i tak uczono tego w sowieckich szkołach, nawet jego gruzińskie wierszyki przytaczane w podręcznikach szkolnych były traktowane, jako wiekopomny dorobek kultury gruzińskiej i wielki wkład w kulturę sowiecką. Naród rosyjski i inne narody uciemiężone w Sowietach zostały przekształcone w naród „sowiecki”.
Stalin jeszcze w Jałcie tłumaczył Rooseveltowi, że Lwowa Polsce oddać nie może, bo car w czasie I Wojny Światowej po zdobyciu przez Brusiłowa Lwowa /tylko przejściowo/ skorzystał z okazji i inkorporował Lwów do Rosji. I jeżeli on Gruzin odda Lwów Polakom to Rosjanie stwierdzą, że Rosjanin car włączył a Gruzin Stalin oddał, nie wypada mu czynić tego Rosjanom.

Reżim bolszewicki od samego początku był antyrosyjski w sensie historycznej tradycji rosyjskiej, niezależnie od formalnego odcięcia się od Rosji, co było powodem odmowy płacenia rosyjskich długów. Istotnym elementem tego było niszczenie rosyjskiej cerkwi tak zajadłe, że wraz z ludźmi i obiektami cerkiewnymi niszczono też dorobek rosyjskiej kultury. Mordowano najlepszych przedstawicieli rosyjskiej inteligencji, ludzi sztuki i nauki, nie oszczędzono nawet tych, którzy z powodów ideowych włączyli się w sowiecki system jak Majakowski, Jesienin, Gorki i inni.

We władzach bolszewickich było bardzo mało rodowitych Rosjan, najlepszym tego wyrazem był ostatni skład biura politycznego WKP /b/ za życia Lenina:
-Lenin /Ulianow/ pochodzenia tatarsko żydowskiego, Trocki /Bronstein/, Zinowiew /Apfelbaum/, Kamieniew /Rosenfeld/, Stalin /Dżugaszwili/ oraz zastępcy, którzy wyjątkowo występowali pod swoimi nazwiskami – Feliks Dzierżyński i Sergo Ordżonikidze, był jeszcze Swierdłow /Moszkowicz/, ale zmarł przed Leninem.
W całym tym gronie nie było ani jednego Rosjanina.
Należy podkreślić, że w odróżnieniu od Hitlera bolszewicy doszli do władzy drogą nielegalną i nie uzyskali poparcia narodu rosyjskiego w jedynych wyborach, które wprawdzie odbyły się już pod władzą bolszewicką i z udziałem ich terrorystycznych nacisków i przemożnej propagandy, ale jeszcze dawały ludziom możliwość określenia swego stosunku do bolszewików. Były to przeprowadzone 25 listopada 1917 roku wybory do „konstytuanty” – parlamentu, który według zamierzeń rządu tymczasowego, obalonego w międzyczasie przez bolszewików, miał opracować konstytucję wolnej Rosji.
Wybory te bolszewicy przegrali uzyskując tylko 175 mandatów na ogólną liczbę około 750. Rozpędzili zatem konstytuantę siłą.

Okrutne prześladowania i mordowanie ludzi zaczęło się jeszcze za życia Lenina natychmiast po zagrabieniu władzy przez bolszewików, objęte nimi były wszystkie narody podległe caratowi ze szczególną zawziętością w stosunku do Polaków, którzy nie dali się zbolszewizować, ale przecież najwięcej ofiar padło wśród Rosjan i to nie ominęło najlepszych przedstawicieli tego narodu.

W miejsce wielkiego dorobku rosyjskiej kultury bolszewicy zaczęli wprowadzać swoistą antykulturę zniewolenia i bałwochwalczy kult Stalina, niezależna twórczość kultury została zniszczona, a to miejsce wprowadzono propagandę na przerażająco niskim poziomie. Splugawiono język rosyjski, zniszczono obyczaje, tradycje, życie rodzinne, a specyficzną rosyjską wylewność i skłonność do dialogu zastąpiono ponurym milczeniem i donosicielstwem.
Stworzono państwo w państwie „archipelag gułag” ludzi uwięzionych i skazanych na katorżną pracę, wprowadzono masowe mordowanie niewinnych ludzi, a na Ukrainie w odwet za opór przeciwko kołchozom skazano miliony na śmierć głodową. Wyzbyto ludzi ze wszelkiego mienia, a przez masową eksterminację stworzono miliony „bezprizornych” – dzieci pozbawionych domu i środków do życia. Traktowano je, jako źródło dla wychowywania zawodowych morderców i sadystów na służbie czekistowskiej.
Jeżeli taki kraj miał być Rosją to rodzi się pytanie gdzie byli ci Rosjanie, dla których to państwo miało być ojczyzną, bo wszyscy pozostali byli traktowani, jako państwowa własność, wyzbyta z czegokolwiek osobistego.
Za czasów Lenina państwo bolszewickie służyło niewielkiemu gangowi przywódców partii, ale z chwilą dojścia do władzy Stalina skład tego gangu coraz się zwężał aż do pozostawienia tylko jednego właściciela, któremu wszyscy inni niezależnie od zajmowanego stanowiska mieli służyć. Uprzywilejowani mogli cieszyć się z apanaży niedostępnych dla pozostałych, ale tylko tak długo jak na to pozwolił „gospodarz” a każde pozbawienie łask wiązało się najczęściej z utratą życia i ciężkim więzieniem dla rodziny.

Kiedy w czasie wojny okazało się, że obywatelom Związku Sowieckiego nie bardzo się chce bronić takiej „ojczyzny” powrócono do retoryki wielkorosyjskiej i otworzono cerkwie. Stalin zorientowawszy się w sytuacji określił się po wojnie, że jest Rosjaninem pochodzenia gruzińskiego, było mu to potrzebne dla wyrównania parytetów z rzeczywistymi bohaterami tej wojny – Rosjanami takimi jak Żukow, Koniew czy Tołbuchin a nawet z takimi, których nazwiska wskazywały na nierosyjskie pochodzenie jak Rokossowski, Malinowski, Sokołowski, Wasilewski czy Jeromienko.
Od tego czasu zaczęło się wychwalanie wszystkiego, co rosyjskie począwszy od noża Kolesowa, a nawet „klatka Schodowa” jak sobie zrobiono drwinę z tej idiotycznej propagandy.
Tylko, że to ciągle nie była Rosja, a raczej jej koszmarna karykatura i tak właściwie ciągnie się to po dzień dzisiejszy, Rosja okrojona do niby etnicznego obszaru jest niby federacją tylko nie wiadomo czego bo kraje wchodzące w skład tej „federacji” mają podobne prawa do autonomii jak sowieckie republiki, najlepszym przykładem jest Czeczenia.
Współczesną elitę rosyjską tworzą byli czekiści, którzy „sprywatyzowali” sobie Rosję i podzielili się nią z międzynarodową mafią, odczuwa się wprawdzie narastający proces odradzania prawdziwej „prawosławnej” Rosji, ale jest on dopiero w początkowej fazie. Jak na razie naród rosyjski w minimalnym stopniu partycypuje w rządzeniu krajem i podziale dóbr dochodu narodowego.
Tęsknota za caratem jest sprytnie wykorzystywana dla odtworzenia powierzchownego blichtru z miliardowymi kosztami odnowy Kremla i odbudowy cerkwi Zbawiciela stanowiącej wotum za zwycięską wojnę z Napoleonem.
Obecny reżim chętnie widzi samodzierżawie caratu, jako wzór dla swojej pozycji, ale dla narodu rosyjskiego niczego dobrego z tego nie widać.
Rosja, ażeby uratować swoje istnienie zagrożone katastrofalnym spadkiem przyrostu naturalnego i plagami społecznymi, musi radykalnie zmienić oblicze swego państwa z satrapii zagrażającej wszystkim wokół na kraj dbający o dobro swoich obywateli, a przede wszystkim pielęgnujący chrześcijańską kulturę, z której się wywodzi. Dla tego celu powinna zmienić swe oblicze rosyjska cerkiew prawosławna, poniechać hermetycznego zamknięcia na rzecz gotowości do otwartego współdziałania z innymi chrześcijanami w dziele odrodzenia tej kultury.
Zwiastunem tej postawy był wspólny list rosyjskiej cerkwi z episkopatem kościoła katolickiego w Polsce, tylko że treść tego listu została w Polsce odczytana we wszystkich kościołach, a w Rosji tylko w jednej cerkwi.
Droga do odrodzenia prawdziwej Rosji dla Rosjan jest jeszcze daleka.

http://naszeblogi.pl/36492-czy-zwiazek-sowiecki-rosja

/Skąd my to znamy, chyba że, z własnego podwórka./

#28 Bempapa

Bempapa

  fredroman

 • Members
 • PipPipPip
 • 333 postów

Napisano 25 luty 2013 - 14:25

Dzięki Human za art.Pozwolisz,że przerzucę go jako ripost
staremu ubekinderowi ,rabiej sobace ksywiącej się pszek na p2
Przy okazji polecam Miasto Zakazane na
**********************

#29 Bempapa

Bempapa

  fredroman

 • Members
 • PipPipPip
 • 333 postów

Napisano 25 luty 2013 - 15:06

Nie mam akurat czasu a ten artykuł spasował na odp.temu staremu ubekinderowi.
W ubiegłym roku miałem okazję poznać takich zombie minionego/akurat!/
systemu,przy okazji rowerowo-wycieczkowych wypadów.Same obiboki leżące na
pułkach,emeryci -50 z emert. pow 5tys.Wszyscy wyznają materializm,
wierzą w socjal ojczyznę wg.dawniejszych haseł dla nich "byt określa świadomość",
a teraz w trochę zmienione "byt określa odbyt"/moje/.
Nie ma mowy,że się tacy zmienią.#30 vader_ek1

vader_ek1

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 25 luty 2013 - 16:41

A hdzie jest fantomista?

#31 warl0ck

warl0ck

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 445 postów

Napisano 25 luty 2013 - 18:12

W związku z tym że jestem leniwy a wartoby było wrzućić trochę światła na pewne sprawy bo czas jest bliski a jednak odległy.
Garść wypocin z neta oraz forów:

1.temat Tej komety będziemy się bać w 2013 roku
"~Cezar II: nim jeden obrót wykona ziemia dwukrotnie spadnie kometa:
w ocean i na ląd. Stolica swiata będzie zniszczona - tak runie Rzym....
Papieżem będzie wówczas Piotr - pośród opustoszałych kościołów bity fala nieszczęśc zbieral będzie pamiątki po Europie."
2. forum znz temat : Kometa PanSTARRS zwiększyła swoją jasność, będzie widoczna na początku marca
DI(nie zarejestrowany), ndz., 2013-02-24 11:12
0

0"Gorsza od tej komety z marca 2013r. będzie ta Wielka Kometa z 28 XI 2013-jest to kometa Cezara.

Powracała w 3114r. pne,2089r.pne,W 1750 rpne. powrócił fragment tej komety i zderzył się z Ziemią;u wybrzeży Grecji miała miejsce wielka katastrofa kosmiczna, co można znaleźć w Dziejach Świata. W 700 r. pne fragment tej komety znów powrócił i z powierzchni ziemi znikła stara cywilizacja Indian Majów z 10.000 r sprzed naszej ery była-bardzo prężna.

Główna kometa Cezara wróciła w 1064 r.pne,potem w 44/i 39 r. przed ne.jej fragment kiedy zabijano Juliusza cezara w Rzymie (14 III 44 r.pne)

Powróciła w 987 r. kiedy rodziło się polskie Państwo Piastów.

Fragment tej komety wrócił w 1680 r. nazywano go kometą Kircha-była ogromna,a Europa a szczególnie Polska zmagała się z turecką nawałą i w 3 lata potem 1683 r. mieliśmy wielką bitwę pod Wiedniem w której dowodził hetman Jan III Sobieski.

Teraz na przełomie r. 2012 i 2013 kometa Cezara wróciła, z pewnością nic dobrego nie przyniesie,tak jak historia zanotowała tamte jej powroty.

Nie ma z czego drwić ani nie ma się z czego cieszyć.Myślę,że znowu wybuchną jakieś stare reaktory jądrowe na terenie dawnego ZSRR jak było 26 VI 1986 r. i w dniach 10-13 V 1986 w Dubnie niedaleko Lwowa(blisko polskiej granicy),nazywane Czarnobylem.Teraz wojny prowadzi sie laserem,fotojonami,światłowodami,satelitami pogodowymi itp...


Danuta Ignatiuk"

Co do spraw na gazecie prawnej ktoś wydaje mi się trafił co do kierunku ataku na Rosje z Chin w przyszłości w sumie to śmieszna sprawa po przypomina mi się strategia z jednej z gier jak ugryżć niedzwiedzia.
Zając południe syberii, przedzielić na 2-3 części syberie i zająć zanim zdąrzą sie reorganizaować( na północyi w centrum nie ma infrastruktury) był tylko jeden problem wybór czasu i przygotowania aby to było wykonalne....
Gra nazywała sie HOI 2 a strona która była w stanie ugryźć tak mocno to Japonia w sojuszu z chinami.

#32 Arian60

Arian60

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 352 postów

Napisano 26 luty 2013 - 01:07

Papiez ktory zostanie wybrany bedzie mial w swoim herbie znaki ALFA i OMEGA ( Poczatek i Koniec ) , tych znakow ma tylko kilku kardynalow w tym czarnoskory , obecny papiez jest zbyt slaby by sprostac to co ma nastapic a nastapi bardzo duzo , w tym roku Europa pograzy sie w chaosie jakiego jeszcze nigdy nie bylo , chaos i bezprawie rozpeta sie nad USA , od kwietnia zaczna sie zmiany klimatyczne na swiecie postepujace w szybkim tempie i z wielokrotniona sila .

#33 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 26 luty 2013 - 02:41

/Gdzie się schować, gdzie się schować w czasie ucisku!/

"Benedykt XVI mówił o Wielkim ucisku?"

- Сверхсекретный черный бюджет подземных и подводных баз -

"Tajne dziury w budżetowe, podziemne i podwodne bazy."

http://the-day-x.ru/sverxsekretnyj-chernyj-byudzhet-podzemnyx-i-podvodnyx-baz.html
http://paranormal-news.ru/news/sverkhsekretnyj_chernyj_bjudzhet_podzemnykh_i_podvodnykh_baz/2013-02-25-6335

- DHS trenuje strzelanie na tarczach przedstawiających ciężarne matki, dzieci i starców. -

Firma, która otrzymała 2 miliony dolarów od Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego DHS przeprosiła i zdjęła ze swojej strony ofertę tarcz strzeleckich, które przedstawiały kobiety w ciąży, dzieci, osoby starsze i posiadaczy broni w przestrzeniach mieszkalnych jako "nietradycyjne cele". W internecie zawrzało.

Jak poinformowaliśmy po raz pierwszy we wtorek firma Law Enforcement Targets Inc. (LET) z Minneapolis, która otrzymała prawie 2 miliony dolarów w kontraktach od DHS w okresie ostatnich trzech lat, niedawno rozpoczęła sprzedaż kartonowych tarcz strzeleckich znieczulających policję na "nietradycyjne cele", w tym kobiety w ciąży, matki, boiska szkolne oraz małych chłopców, jak i starszych posiadaczy broni w ich domach.

Relacje Spółki z DHS, i tysiącami organów ścigania, doprowadziły do obaw, że cele mogą być związane z zakupem przez DHS około 2 miliardów sztuk amunicji w ciągu ostatniego roku, które wielu uważa mają związek z przygotowaniami do masowych społecznych niepokojów.

[...] Chociaż tarcze z nietradycyjnymi celami zostały usunięte ze strony internetowej firmy, to nie jest jasne, czy zostały one usunięte ze sprzedaży w całości.

Mike Lilly, emerytowany 32-letni policjant zażądał całkowitego zatrzymania sprzedaży.

"Ktokolwiek jest przekonany że to był dobry pomysł, potrzebuje psychologa. Odpowiednie szkolenie i gotowość nie jest uzależniona od strzelania do zdjęć kobiet w ciąży i dzieci. Każdy, kto mówi inaczej poważnie się myli lub ma swoje niejawne cele. Mówi się, że sprzedaż została zawieszona, ale czy sprzedaż przerwano a tarcze zwrócono?" powiedział M. Lilly.

Niepokój został podzielony przez emerytowanego policjanta miasta Houston T.F. Sterna, który zapytał, dlaczego policjanci są szkoleni by "nie widzieć nic złego w strzelaniu do ciężarnych kobiet lub starców z strzelbą w ich własnym domu."

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dhs_trenuje_strzelanie_na,p213853591

- Civil War II--Notes on the coming calamity to restore the Constitution -

http://gold-silver.us/forum/showthread.php?67657-Civil-War-II-Notes-on-the-coming-calamity-to-restore-the-Constitution&p=614983

- The DHS Is Targeting You! -

http://www.westernjournalism.com/the-dhs-is-targeting-you/Zmieniony przez - Human3030 w dniu 2013-02-26 08:03:28

#34 serhamesar

serhamesar

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów

Napisano 26 luty 2013 - 08:51

Rakieta odpalona z palestyńskiej Strefy Gazy uderzyła w pobliżu miasta Aszkelon w okręgu południowym Izraela - poinformowała izraelska policja. Zniszczona została droga, ale nikt nie został ranny. To pierwszy atak od rozejmu z listopada 2012 roku.
(...)
W czasie konfrontacji w poniedziałek izraelscy żołnierze otworzyli ogień i ranili pięciu demonstrantów w okolicy Betlejem. 15-letni chłopiec jest w stanie krytycznym.

W pogrzebie Palestyńczyka, który zmarł w izraelskim więzieniu, wzięły udział tego dnia tysiące ludzi. Śmierć 30-letniego mężczyzny wywołała obawy w Izraelu przed wybuchem nowej intifady.(...)


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-palestynska-rakieta-uderzyla-w-okolicy-aszk,1,5430483,wiadomosc.html

Co prawda jedna rakieta wojny nie czyni w dzisiejszych czasach ale jednak... Po tym co pisał Fantom jestem wyczulony na tamten rejon.

#35 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 26 luty 2013 - 09:48

serhamesar - 'Rura kanalizacyjna' czyli /Rurka z kremem/. Oby tylko była koszerna!

- Palestyńczycy wystrzelili rurę kanalizacyjną na Izrael, której nie może przechwycić system obrony antyrakietowej -

Rakieta wystrzelona ze Strefy Gazy eksplodowała we wtorek rano w południowym Izraelu w okolicach Aszkelonu – informuje izraelska policja. Jest to pierwszy atak na Izrael od rozejmu ogłoszonego w listopadzie 2012 roku.

W wyniku ataku zniszczona została droga, ale nikt nie jest ranny. Atak nastąpił po kilku dniach starć między izraelskim wojskiem a palestyńskimi bojownikami na Zachodnim Brzegu Jordanu po sobotniej śmierci Palestyńczyka w izraelskim więzieniu. Śmierć nastąpiła w niejasnych okolicznościach.

http://cyklista.wordpress.com/2013/02/26/palestynczycy-wystrzelili-rure-kanalizacyjna-na-izrael-ktrej-nie-moze-przechwycic-system-obrony-antyrakietowej/

#36 serhamesar

serhamesar

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów

Napisano 26 luty 2013 - 10:05

Human - to niezły kanał

Ale swoją drogą pomysłowość ludzka nie zna granic. Iron Dome dopiero co skończył testy, jeszcze wprowadzają ostatnie poprawki, a już są metody aby go obejść.

#37 vader_ek1

vader_ek1

  1

 • Members
 • PipPip
 • 13 postów

Napisano 26 luty 2013 - 13:31

To hdzie jest fantomista?

#38 serhamesar

serhamesar

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów

Napisano 26 luty 2013 - 13:39

Vader
Fantomista "był i znikł bo go wezwał NIK". A tak na poważnie to jakoś na przełomie roku zniknął z FZN. W każdym razie nie występuje pod swoim nickiem albo nie pisze.

#39 Guest_JediorSith_*

Guest_JediorSith_*
 • Guests

Napisano 26 luty 2013 - 13:53

Chyba nie sprawdziły się jego przewidywania, dlatego poszedł?

#40 serhamesar

serhamesar

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów

Napisano 26 luty 2013 - 13:57

Poczekajmy z oceną do wakacji. Rozpoczęcie ruchawki na Bliskim Wschodzie oceniał na mniej więcej połowę roku.

#41 Siewcaplew

Siewcaplew

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 857 postów

Napisano 26 luty 2013 - 14:03

Ciekawe i wydaje mi się wiarygodne:
"Palestyńczycy mają broń dzięki USA i NATO zdobytą w Libii i to broń o charakterze strategicznym ,której Kadafi nie użył w trakcie rewolty bo nie był mordercą takim jak USA i NATO ,które zbombardowało szpitale i szkoły twierdząc że to pomyłka (jak Kadafi zastrzelił 5ciu islamistów w boju to świat okrzyknął go mordercą cywili).To teraz poznają miłość i miłosierdzie tych bojowników jak użyją te rakiety w ataku na Izrael i Syrię.A później na Włochy gdzie już została przerzucona i uzbrojona armia islamska.Która rozpocznie wojnę atakiem na Watykan.Widziałem ich plany"
http://www.sfora.pl/Atak-na-Izrael-Palestynczycy-odpalili-rakiete-a52968


#42 serhamesar

serhamesar

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów

Napisano 26 luty 2013 - 16:15

Czy ja wiem. Forze Armate Italiane ma 115.000 zawodowych żołnierzy, kilkaset latadełek i kilka tysięcy pojazdów opancerzonych. Do tego inne służby mundurowe. Przeciwko nim 100.000 (albo i mniej) zbieraniny cywili z lekką bronią działającą na obcym terenie? To i tak musiałby być gigantyczny przemyt broni, ammo i innych rzeczy potrzebnych do walki. Olbrzymi problem ze zgraniem mas i ich wyszkoleniem. Marzenie turbanów ale ciężkie w realizacji.

#43 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 27 luty 2013 - 00:12

- Bardzo polska “Tajemnica Westerplatte” - Film

Film Pawła Chochlewa „Tajemnica Westerplatte” to jeden z najbardziej propolskich filmów jakie wydało na świat nasze rodzime kino. Uproszczenie? Być może, ale gdy jedni mówią „czarne”, zarzucając w ten sposób Chochlewowi antypolskość, trzeba odpowiedzieć „białe”, a później dopiero pisać o filmie w szerszej palecie barw.

http://marucha.wordpress.com/2013/02/26/bardzo-polska-tajemnica-westerplatte/

- Żebrowski poległ na Westerplatte? Krytyk: Nadaje się do każdej roli, ale z żadnej go nie zapamiętamy -

W "Tajemnicy Westerplatte", która weszła właśnie na ekrany kin, Michał Żebrowski wciela się w postać majora Sucharskiego. Krytycy są zgodni: rola jest staranna, ale przesadnie dramatyczna, przygniatająca. Zaskoczenie? – Żebrowski na początku kariery dostał bardzo dużą szansę, ale nie wypłynął, bo nie jest aktorską osobowością – mówi naTemat Wiesław Kot, krytyk filmowy. Na czym więc polega jego fenomen?

"Tajemnica Westerplatte" miała przybliżyć wojenne realia i odkłamać historię związaną z 1 września 1939 roku. Jak do tej pory film nie ma jednak najlepszych recenzji. Tomasz Raczek ocenił produkcję chyba najsurowiej, porównując ją wprost do filmu "Kac Wawa", a rzemiosło reżysera do umiejętności malarskich mieszkanki Borja, która zniszczyła fresk z Jezusem, próbując go odrestaurować.

http://natemat.pl/50783,zebrowski-polegl-na-westerplatte-krytyk-nadaje-sie-do-kazdej-roli-ale-z-zadnej-go-nie-zapamietamy

"Jednak fresk /'Jeżusa'/, stał się atrakcją turystyczną." - Co o filmie, nie mozna powiedziec, niestety.

"Jeżus" z Borji stał się miejscową atrakcją. Turyści przyjeżdżają się z nim fotografować.

http://deser.pl/deser/51,111858,12369207.html?i=0

/Czy jest na necie jakieś rzetelne opracowanie, jak było naprawdę w 'Bitwie O Westerplatte?./

Siewcaplew ? /Ale znaki zapytania, też są i..../

Komu się oddać, komu się oddać!

Rosja przyjaciel czy racze, nie.
Za, czy jednak przeciw Żydom.
Albo, czy raczej przeciw Niemcom.
Czy chyba jednak przeciw Muzułmanom.
Sojusz z Europom na dobre, czy jednak na złe.

A może lepiej podać się, ruskim niemcom żydom albo raczej amerykanom? Czy też, iść w religijny jasyr!

Nowy porządek wziąć w objęcia, czy raczej kopnąć 'GO' w dupę?

--------

/W Watykanie, zmiany./

"Po abdykacji Benedykt XVI nie będzie już nosił Pierścienia Rybaka, zaś /tylko/ pieczęć papieski."

http://fakty.interia.pl/raport/abdykacja-papieza/news/benedykt-xvi-bedzie-mial-tytul-emerytowanego-papieza,1896678,8289

#44 takitamse

takitamse

  mysikrólik

 • Members
 • PipPipPip
 • 1068 postów

Napisano 27 luty 2013 - 01:07

4 (68). I dojdą oni do Wielkich Wód,
Ocean-morza Zachodniego,
i przeniesie ich Siła Niebieska,
na ziemię Bezbrodych ludzi,
ze skórą koloru płomienia Świętego Ognia.
Wielki Wódz zbuduje w ziemi tej,
Świątynię Trójzębu Boga Mórz.
I będzie Nij - Bóg Mórz
posyłać nim niezliczone dary swe,
i stanie ochraniać ziemie ich przed Żywiołami Zła...

5 (69). Ale wielki dostatek
otumani głowy wodzów i kapłanów.
Wielkie Lenistwo i życzenie cudzego owładnie rozum ich.
I zaczną oni łgać Bogom i ludziom,
i zaczną żyć według własnych praw,
zrywając przymierze Mądrych Przodków
i Prawa Boga-Stwórcy Jedynego.
I będą wykorzystać
Siłę Żywiołów Ziemi Midgard
dla osiągania swoich celów...

I rozgniewają oni czynami swoimi
Nija - Wielkiego Boga Mórz...

6 (70). I zniszczą Nij i Żywioły ziemię tę,
i ukryje się ona w głębinach Wielkich Wód,
tak jak skryła się w czasach starożytnych
w głębiach północnych wód - Święta Daarja...
Bogowie Rasy uratują ludzi prawych
i Siła Niebieska przeniesie ich na wschód,
w ziemie ludzi ze skórą koloru Mroku...
a bezbrodych ludzi,
ze skórą koloru płomienia Świętego Ognia,
przeniesie Siła Wielka na skraj ziemi
na zachodzie Jariły-Sołnca leżące...


http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum-ogolne/16-nasza-sowiaska-spucizna/257-wedy-sowiasko-aryjskie

#45 Siewcaplew

Siewcaplew

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 857 postów

Napisano 27 luty 2013 - 07:51

"~Lt.Col. Kirk
8 Listopad 2012 o 11:25

Sposób na pokój jest jest jeden. Gdy pobierzesz broń z magazynu, gdy dostaniesz przydział do plutonu, zmień cel. Zastrzel dowódcę który słucha odgórnych rozkazów, potem zastrzel tych co siedzą na górze wspólnie z kolegami którzy się „nawrócili”, następnie znajdź i wykończ doradców, kapusiów, którzy nawołują do wojny. Wtedy zaznasz pokoju."
~% skladany
19 Październik 2012 o 19:11

17.09.2009 koniec tarczy,USA zmienia sojusznika …na rosjedwa dni przed 10.04.2010/smolensk-to nie przypadek/ uklad START czyli sojusz USA- Rosjaprzecieki WikiLeaks-pamietacie,sojusznicy USA na pacyfiku…nie siedza i nie spianasi chlopcy na bliskim wschodzie-zostalismy wciagnieci.!Okrazamy …chiny chyba nikt nie zapyta w jakim celu?
~SmokWschodu
21 Październik 2012 o 01:51

Ży dy mogą sobie planować. Zresztą wnioskowanie, że w Stanach nic nie będzie tylko po tym, że Rostkowski tam chce załatwić zielone karty jest niepoważne. Zbyt mała płotka, żeby miał takie informacje. W USA dojdzie do powstań antyżydowskich przeciwko FED, Wall street i lobby żydow skiemu. Wcale tam spokojnie nie będzie.W Europie też można przewidzieć zamieszki z muzułmanami ale raczej nie wojnę.Jedyny możliwy konflikt na teraz to uderzenie na irańskie cele nuklearne, których tak naprawdę nie mają. Ży dom wybitnie na tym zależy ale sami tego nie zrobią. Chcą, żeby to USA zrobiły. USA przed wyborami też tego nie zrobią.Zależy zresztą kto wygra wybory. Rommey to piesek ży dów.Żydo land może zostać zdmuchnięty z powierzchni przez muz uli przy pomocy Chin i być może Rosji.Dalej wstrzymanie transportu ropy z tamtych regionów i gwałtowny skok cen. To dobiłoby już pozadłużane kraje na dobre. Bardziej może dojść do wojny chińsko japońskiej, niż chińsko rosyjskiej.Jak na razie nas zastraszają takimi informacjami tuski.

http://urbas.blog.onet.pl/2012/10/18/rada-ministrow-o-iii-wojnie-swiatowej/#comments


#46 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 27 luty 2013 - 12:57

- Amerykańscy Żydzi oburzeni po Oscarach. Przez słowa o kontroli Hollywood -

Organizacja amerykańskich Żydów wyraziła swoje głębokie zniesmaczenie "antysemickimi" żartami podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Chodzi o wypowiedź prowadzącego galę, który zażartował, że "Żydzi kontrolują Hollywood".

http://www.tvn24.pl/oscary-2013,73,m/amerykanscy-zydzi-oburzeni-po-oscarach-przez-slowa-o-kontroli-hollywood,308579.html

Kontrolują Hollywood i Joble! /The Nobel Prizes/

/Ależ to bezczelne oszczerstwo, no przecież, że to Polskie 'elyty' kontrolują Hollywood'em!/

- Los Angeles – miasto kiczu i Oskarów -

http://www.papilot.pl/showbiznes/2980/Los-Angeles-miasto-kiczu-i-Oskarow.html

- Nuda oscarowej nocy -

http://wyborcza.pl/1,75968,13461924,Nuda_oskarowej_nocy.html

"Pełna nazwa tych nagród brzmiała kiedyś, Award of Merit. Po pewnym czasie zaczęto jednak używać potocznej nazwy Oscar, która stała się oficjalna w 1939 roku. Skąd się wzięła jednak dokładnie nie wiadomo. Teorii jest kilka." /1. Był kochającym inaczej./

- Oscar Pistorius jest impotentem? Dlatego zabił dziewczynę?! -

http://www.fakt.pl/Oscar-Pistorius-byl-impotentem-Dlatego-zabil-dziewczyne-Reeve-Steenkamp,galeria-artykulu,200941,1.html

/Bez nóg i bez zwodu, jak Hollywood./

- Rosjanie rozbudowują obronę antyrakietową - Ameryka ignoruje rozwój rosyjskiego ofensywnego potencjału jądrowego. Samobój?! -

Rosja mimo zobowiązań wynikających z podpisania układu START dot. ograniczenia arsenału broni jądrowej, rozbudowuje system obrony przeciwrakietowej wymierzony w USA. Jednocześnie Kreml domaga się od Amerykanów bardziej zdecydowanych działań zmierzających do szybszej redukcji liczby rakiet i prawa veta wobec decyzji władz amerykańskich dot. rozmieszczenia pocisków przeciwrakietowych w innych częściach świata.

Rosyjski generał Nikołaj Makarow oświadczył, że „podstawowym warunkiem wspólnej pracy w dziedzinie obrony przeciwrakietowej powinien być stały udział rosyjskich ekspertów w przygotowaniu europejskiej architektury obrony przeciwrakietowej".

Rozbudowa systemu obrony przeciwrakietowej rozpoczęła się w Rosji na długo przed decyzją USA z 2002 r. w sprawie ograniczonego wykorzystywania obrony przeciwrakietowej i redukcji arsenału rakiet balistycznych. Pułkownik Borys Czełtsow ujawnił wówczas, że projekt pierwszego systemu obrony przeciwrakietowej powstał w Rosji jeszcze w 1994 roku, ale projekt obrony, który w tej chwili jest rozbudowywany został zatwierdzony do realizacji przez ówczesnego prezydenta Rosji Władimira Putina w 2006 r.

Rosjanie od 2006 r. rozwijają system transmisji danych, aktywnych matryc antenowych i testują nowe systemy wykrywania orazrozpoznawania broni w oparciu o „nowe zasady fizyczne".

W lutym 2007 roku ówczesny główny dowódca wojskpowietrznych w Rosji, Władimir Michajłow oświadczył, że rosyjska obrona przeciwrakietowa „nie jest mniej skuteczna" niż obrona amerykańska. W grudniu 2011 roku Rosja formalnie powołała nowy oddział obrony przeciwrakietowej, który specjalizuje się w szybkim wykrywaniu obcych rakiet i wdrażaniu systemu obronnego. Generał Oleg Ostapenko, jako jedną z głównych funkcji sił obrony przeciwrakietowej wymienił niszczenie głowic ICBM i SLBM oraz wojskowych statków powietrznych wroga.

Rosyjski szef Sztabu Generalnego, generał Makarow zapowiedział, że do 2020 r. w Rosji zostanie wdrożony „szczelny” system obrony przeciwrakietowej, który będzie obejmował tysiące rakiet S-400 i S-500. Rakiety S-400 są przeznaczone do obrony przed rakietami średniego zasięgu, a S-500 są zaprojektowane przeciwko pociskom ICBM, SLBM i Hypersonic.

W 2011 roku, zastępca dowódcy rosyjskich sił powietrznych, generał Siergiej Popow mówił, że „niszczenie międzykontynentalnych pocisków balistycznych będzie zadaniem rosyjskiego lotnictwa, począwszy od roku 2015".

Zarówno rakiety S-400, jaki i S-500 są zdolne do przechwytywania bombowców oraz pocisków. Rosyjska obrona przeciwlotnicza stale podlega modernizacji. Armia sukcesywnie wyposażana jest wsamoloty najnowszej generacji i radary do wykrywania niskich częstotliwości - Anti-Stealth.

W przeciwieństwie do istniejącego systemu ABM w Moskwie, który jest zmodernizowanym systemem A-235, najnowszy system obrony przeciwrakietowej S-500 jest bardziej mobilny. Przeznaczony on jest do przechwytywania celów ICBM poruszających się z prędkością 7 km na sekundę. System ten może być przesunięty do obrony zagrożonego obszaru. Wyposażony jest w nowe, mobilne radary.

W listopadzie 2011 roku, generał Makarow powiedział, że system S-500 będzie w stanie bronić całej Rosji przed atakiem lotniczym. System ten ma na celu obronę przed pociskami amerykańskimi. Rosja nadal postrzega USA jako głównego wroga.

Rosyjskie wysiłki obrony przeciwrakietowej nie są ograniczone do systemów naziemnych. We wrześniu 2011, Władimir Kozin, zastępca dyrektora Departamentu Informacji w rosyjskim MSZ, stwierdził, że Rosja planuje także rozwijać morski system obrony przeciwrakietowej.

Dwa lata temu, ambasador Rosji przy NATO, Dmitrij Rogozin oświadczył, że Rosja będzie budować krajowy system obrony przeciwrakietowej „niezależnie od tego, co jej zachodni partnerzy będą robić w tej dziedzinie." Zapowiedzi te Rogozin powtórzył w 2012 roku. Mówił: „Rosja będzie tworzyć swój własny system obronny lotniczej niezależnie od pokojowych rozmów prowadzonych ze Stanami Zjednoczonymi".

Rosja dzięki rozbudowie swojego systemu może być w stanie przechwytywać znacznie większą liczbę głowic amerykańskich niż amerykański system obrony przeciwrakietowej.

Amerykański system nie jest zaprojektowany przeciwko wyrafinowanym zagrożeniem rakietowym, na przykład ze strony Rosji, podczas gdy rosyjski system jest wyraźnie przeznaczony do obrony przed pociskami amerykańskimi.

Amerykańscy konserwatyści martwią się, że wskutek działań podjętych w ramach kampanii na rzecz zniesienia wszelkiej broni nuklearnej, USA niepotrzebnie rozbrajają się. W ub. roku emerytowany Wiceprzewodniczący Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, generał James Cartwright wezwał do radykalnego zmniejszenia liczby amerykańskich sił jądrowych.

Stanowisko takie popiera obecna administracja Baracka Obamy. W najbliższym czasie ma się ukazać raport na ten temat. Czterech znanych rosyjskich wojskowych: pułkownik Siergiej Rogow, generał Wiktor Iwanowicz Yesin, generał-major Pavel Zołotariew i wiceadmirał Valentin Kuzniecow stwierdzili ostatnio, że jeśli rosyjski program obrony przeciwrakietowej będzie nadal rozwijany, to amerykańskie rakiety będą w stanie zniszczyć zaledwie 10 proc. celów w Rosji.

Amerykańska administracja ignoruje rozwój rosyjskiego ofensywnego potencjału jądrowego. Od 2010 r., gdy Senat wydał zgodę na ratyfikację nowego traktatu rozbrojeniowego START, trwa proces redukcji liczbymyśliwców, jak i możliwości technicznych obrony przeciwrakietowej. Ograniczono także obszar rozmieszczenia rakiet.

Read more: http://www.pch24.pl/...wuja-obrone-...

http://niepoprawni.pl/content/rosjanie-rozbudowuja-obrone-antyrakietowa-ameryka-ignoruje-rozwoj-rosyjskiego-ofensywnego-poZmieniony przez - Human3030 w dniu 2013-02-27 13:04:41

#47 Najsampierw

Najsampierw

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 197 postów

Napisano 27 luty 2013 - 16:25

Barack Obama podczas zbliżającej się wiosennej wizyty w Izraelu, ma zapewnić Benjamina Netanyahu o możliwości uderzenia USA na Iran w czerwcu.
W sumie to nic nowego, już od dobrych kilku lat mówi się o ataku w czerwcu.

http://www.worldwar3news.com/2013/02/obama-to-tell-netanyahu-us-gearing-up.html

#48 Fallout152 Godzilla152

Fallout152 Godzilla152

  capo di tótti capi

 • Moderators
 • 874 postów
 • LocationPonyville152

Napisano 27 luty 2013 - 17:49

Co do kontroli Hollywood niech wypowiedzą się zainteresowani(6:25):


Co do Tajemnicy Westerplatte nie ma wytłumaczenia dla filmu gdzie polskich żołnierzy grają Szyc i Grabowski. Ten film jest największą podłością kina wobec Polski zaraz po Pokłosiu i już wolałbym poprzeć Raczka.

t2742732_jqicu.gif


#49 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 28 luty 2013 - 02:12

- Premier Izraela Benjamin Netanjahu wzywa do zagrożenia Iranowi "sankcjami militarnymi" -

Premier Izraela Benjamin Netanjahu wezwał społeczność międzynarodową, by zagroziła Iranowi "sankcjami militarnymi", zaznaczając, że naciskami ekonomicznymi nie udało się skłonić Teheranu do ustępstw w sprawie jego programu atomowego. O wyprzedzającym uderzeniu Izraela na irańskie instalacje nuklearne spekuluje się od miesięcy.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020351,title,Premier-Izraela-Benjamin-Netanjahu-wzywa-do-zagrozenia-Iranowi-sankcjami-militarnymi,wid,15370021,wiadomosc.html

- Opcja Samsona bliska realizacji? -

http://www.monitor-polski.pl/opcja-samsona-bliska-realizacji/

Sankcjie militarne - Oo, jess!!!

Czyli, czerwoną linię na szyję Iranowi i na dźwig, jako przestępcy nuklearni.

"Kavousifar zostali powieszeni na 5-metrowych dźwigach pełniących rolę szubienicy."

http://www.executedtoday.com/2009/03/16/2005-mohammed-bijeh-the-desert-vampire/
http://www.rawstory.com/rs/2012/10/22/iran-hangs-10-drug-traffickers-despite-amnesty-appeal/

- Wkrótce będzie dwóch papieży i dwa "słońca" na niebie nad Watykanem. -

Jedna z centurii Nostradamusa powinna zostać przypomniana ludzkości w związku z tym, do czego dojdzie już za kilkanaście dni. Można znaleźć w niej pewne informacje na temat zdarzeń, jakie rozegrają się niedługo w Watykanie i na całym świecie.

Jak to zwykle bywa z tym średniowiecznym jasnowidzem większość jego przepowiedni jest zaszyfrowanych w czterowierszach. Z tego powodu są one wyjątkowo wieloznacznie tłumaczone. Innymi słowy często każdy widzi w nich to, co chce widzieć, ale porzućmy wątpliwe interpretacje i popatrzmy na ten czterowiersz (Druga centuria 41 czterowiersz ).

Wielka gwiazda przez 7 dni zapłonie,
Chmura sprawi pojawienie się dwóch słońc
Spasły brytan całą noc powije,
Kiedy wielki pontif zmieni terytorium.

Nie trzeba popuszczać wodzy fantazji, wystarczy literalna interpretacja. Na 7 dni ma zapłonąć gwiazda a chmura sprawi pojawienie się dwóch słońc. Trudno nie zobaczyć tutaj analogii do zbliżającej się komety PanSTARRS, która ma być widoczna na półkuli północnej od około 10 marca 2013 roku. Będzie się utrzymywała na widnokręgu po zachodzie Slońca i wtedy stanie się dość jasnym obiektem wieczornego nieba. Jej koma będzie na tyle duża aby utworzyć warkocz kometarny. To właśnie on będzie jaśniał co wywoła efekt jakby na niebie znajdowała się nowa jasna gwiazda.

Idźmy dalej z tą interpretacją. Jakkolwiek nie sposób bez puszczenia wodzy fantazji własciwie wyjasnić trzeci wers tej przepowiedni to już czwarty jest jak najbardziej zrozumiały, bo przecież właśnie jutro kończy się praca ponitfa, Benedykta XVI. Wiadomo też, że w dniach, kiedy dojdzie do największego zbliżenia komety PanSTARRS do Słońca może też dojść do pierwszego konklawe po abdykacji papieża. Będziemy mieli zatem koniec pontyfikatu i drugie słońce, dokładnie jak w czterowierszu Nostradamusa.

Reasumując może dojść do sytuacji, w której będziemy mieli dwa słońca na niebie, z czego jedno będzie jasną kometą i jednocześnie świat będzie się wpatrywał w komin na Kaplicy Sykstyńskiej, co zawsze zwiastuje jakieś zmiany. Kto wie czy przekazy medialne wysyłane w świat przez liczne ekipy telewizyjne nie będą zawierały nieziemskich wręcz zdjęć komety i jej ogromnego warkocza, który zgodnie z tym, co napisał Nostradamus jest przecież chmurą gazów. Czy takie literalne spojrzenie na przepowiednie średniowiecznego jasnowidza ma jednak jakiś sens?

http://innemedium.pl/wiadomosc/wkrotce-bedzie-dwoch-papiezy-dwa-slonca-niebie-nad-watykanem

Kamień na kamieniu, na kamieniu kamień a pod tym kamieniem, jeszcze jeden kamień! /Kochający inaczej/

- FOCUS ON ROME: What The Vatican is Preparing For and NOT TELLING YOU!! -

Homoseksualizm w Watykanie.

https://kefir2010.wordpress.com/2013/02/27/ksiadz-dariusz-oko-mowi-otwarcie-o-homoseksualizmie-i-pedofilii-w-polskim-kosciele-za-co-otrzymuje-pogrozki/
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2151041/pg1

http://www.racjonalista.pl/forum.php/d,8

#50 Red Knight

Red Knight

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 6176 postów

Napisano 28 luty 2013 - 08:48

3 możliwe scenarisze - każdy wariant do kitu ....

Będzie wojna Polski z Rosją - "Gazeta Polska" o możliwych scenariuszach konfliktu.


http://www.tokfm.pl/blogi/pawel-pisanieck/2013/02/bedzie_wojna_polski_z_rosja__gazeta_polska_o_mozliwych_scenariuszach_konfliktu/1
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development