Skocz do zawartości
Zdjęcie

III Wojna Światowa (rozdział IX )


5859 odpowiedzi w tym temacie

#5651 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 04 październik 2018 - 00:01

:) - NATO przeprowadzi największe manewry od czasu „zimnej wojny”

 

Największe od 1991 roku manewry NATO odbędą się w Norwegii w dniach 25. października – 23. listopada br.

W zbliżających się manewrach NATO pod kryptonimem „Trident Juncture 18” weźmie udział 45. tys. żołnierzy – powiedział we wtorek sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Według agencji AFP będą to największe ćwiczenia Sojuszu od czasu zakończenia „zimnej wojny”.

 

https://kresy.pl/wyd...u-zimnej-wojny/

https://www.tvp.info...ow-zimnej-wojny

 

- Operacyjno-taktyczny system rakietowy amerykańskiej produkcji Lockheed Martin z rakietą balistyczną MGM-140 ATACMS„Zniszczymy wasze rakiety”: Amerykanie straszą Rosję III wojną światową? -

 

Co kryje się za "pogróżkami" ze strony przedstawiciela USA w NATO?

Jeśli Rosja nie przestanie naruszać Układu o pociskach pośredniego zasięgu (traktat INF), Stany Zjednoczone mogą uderzyć w te pociski. Czytaj — w Rosję. To nie jest zapowiedź trzeciorzędnego blockbustera o dobrych Amerykanach i złych Rosjanach. Jest to oficjalne oświadczenie ambasadora Stanów Zjednoczonych w NATO Kay Bailey Hutchison, która uważa, że ​​Rosja łamie jeden z kluczowych międzynarodowych traktatów, zamierza zaatakować Europę i tylko Ameryka może ją powstrzymać. Moskowskij Komsomolec poprosił o komentarz eksperta wojskowego, który uważa, że ​​takie oświadczenia ze strony Stanów Zjednoczonych są na poziomie „dyplomacji jaskiniowej”.

 

Ekspert wojskowy, redaktor naczelny magazynu „Arsenał Ojczyzny” Wiktor Murachowski miał trudności ze skomentowaniem amerykańskiego przedstawiciela w NATO. „Takie bzdury nie podlegają analizie. Trudno nawet coś powiedzieć. Opierając się na oświadczeniach, ona po prostu chce samodzielnie rozpętać III wojnę światową. Poziom takich wypowiedzi oficjalnych przedstawicieli USA jest po prostu jaskiniowy” — przekonuje ekspert.

Według Murachowskiego Amerykanie próbowali przedstawić nam pretensje co do nieprzestrzegania Umowy o eliminacji pocisków pośredniego zasięgu. Rosja wielokrotnie oświadczała, że ​​jest gotowa na poważną dyskusję na ten temat na poziomie eksperckim, ale jak dotąd nie otrzymano żadnych oficjalnych pretensji. Napływają oświadczenia od polityków, urzędników, wycieki medialne, ale wspólna rosyjsko-amerykańska komisja techniczna, która powinna pracować nad monitorowaniem przestrzegania traktatu dotyczącego pocisków pośredniego zasięgu, jeszcze nie działa. Traktat ten zobowiązuje do nie testowania, nie produkowania ani nie wdrażania pocisków balistycznych i manewrujących naziemnego bazowania o zasięgu od 500 do 5,5 tysiąca kilometrów.

 

"Nie otrzymaliśmy oficjalnych skarg, my również mamy pytania do strony amerykańskiej. W tym celu konieczne jest przygotowanie dokumentów, aby odzwierciedlić w nich obawy stron skierowane do siebie nawzajem. Generalnie powinny istnieć oficjalne dokumenty z odpowiednimi podpisami, pieczęciami i stemplami. Eksperci je rozpatrują, przygotowują oficjalne odpowiedzi. Powinna trwać rutynowa praca, której rezultatem jest oficjalne oświadczenie odpowiedniej upoważnionej osoby — wyjaśnił Murachowski. — Najwyraźniej nie chcą żadnych posiedzeń."

 

Wiktor Murachowski wyjaśnił, że Amerykanie zgłaszają pretensje do rakiety 9M729, która w NATO ma oznaczenie SSC-8. Jest to rakieta naziemnego bazowania, która według Amerykanów ma zasięg ponad trzech tysięcy kilometrów.

Według amerykańskich danych wszystkie testy 9M729 zostały zakończone, a teraz Rosja rzekomo przystąpiła do rozmieszczania tych pocisków, co jest pogwałceniem traktatu INF.

Jeśli podsumujemy rosyjsko-amerykańskie „starcia” o naruszenie traktatu INF, to w rzeczywistości po obu stronach nagromadziło się wiele pytań. Na przykład, nasza strona wielokrotnie zgłaszała skargi na rozmieszczenie w Rumunii i Polsce naziemnych obiektów obrony przeciwrakietowej wyposażonych w wyrzutnie Mk 41. Instalacje te mogą wystrzeliwać pociski manewrujące „Tomahawk”, które podlegają umowie. Ponadto Rosja zwracała uwagę na użycie bezzałogowych statków powietrznych dalekiego zasięgu, które również podlegają ograniczeniom INF w sprawie pocisków manewrujących. Ponadto Stany Zjednoczone w trakcie testowania swoich systemów obrony przeciwrakietowej używają specjalnie zaprojektowanych pocisków balistycznych, których właściwości pokrywają się z pociskami średniego zasięgu. Logiczne byłoby usiąść przy stole negocjacyjnym i, jak to się mówi, wyłożyć wszystkie karty na stół, a nie zajmować się politycznym szantażem i straszyć społeczność groźbą rozpętania III wojny światowej.

 

https://pl.sputnikne...atowa-konflikt/#5652 KNN

KNN

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 46 postów

Napisano 04 październik 2018 - 23:54

Ktoś się za bardzo wierci w posadach i musi kiedyś z tego tytułu coś wybuchnąć.
Ciekawe, czy owe groźby to znów z twittera.. nie? No patrz, zmiana retoryki w stylu amerykańskim ;)

#5653 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 05 październik 2018 - 09:33

:) - W Waszyngtonie obłęd i desperacja

 

Na wstępie uwaga do czytelników. Niniejszy artykuł składa się z trzech części. Pierwsza to opis najnowszych pociągnięć administracji amerykańskiej, z wyłącznie amerykańskimi odnośnikami zawierającymi informacje pochodzące z oficjalnych waszyngtońskich źródeł, takich jak konferencje i biuletyny prasowe. Linki do wspomnianych odnośników zamieściłem bezpośrednio w tekście. Druga przedstawia „logikę” stosowaną przez waszyngtoński deep state w zakresie rozwiązywania zagranicznych i wewnętrznych problemów. Trzecia część zawiera mój komentarz do przedstawionych powyżej faktów.

Część I

Aby uniknąć oskarżeń o łamanie prawa międzynarodowego, Administracja amerykańska jednostronnie wystąpiła z szeregu kluczowych międzynarodowych umów i konwencji

 

(https://news.antiwar...un-world-court/).

Aby rozwiązać ręce armii amerykańskiej, Pentagon promulgował tzw. „koncepcję współobrony”, uwalniającą go od imperatywu akceptacji kongresu USA na „kinetyczne” akcje militarne amerykańskich sił zbrojnych.

 

(https://news.antiwar...orized-strikes/).

Amerykański ambasador przy NATO, Kay Bailey Hutchison ostrzegła Rosję o możliwości prewencyjnego zniszczenia przez armię amerykańską rosyjskich rakiet, które w opinii USA Federacja nie powinna posiadać

(https://news.antiwar...ds-envoy-warns/).

 

Część II

Amerykanie, jako wyjątkowi ludzie (exceptional peoples;

 

https://books.google...eoples"&f=false) posiadają nadprzyrodzone prawo decydowani o tym co inni mogą mieć, robić, mówić (https://forward.com/...y-major-jewish/), jakie mogą mieć poglądy, rządy, sojusze; oraz jakiej waluty mogą używać i jaki system gospodarczy stosować. Ponieważ Ameryka i jej mieszkańcy stanowią absolutny wzorzec uniwersalnej doskonałości, w celu uniknięcia niecnych pomówień o permanentne deptanie prawa międzynarodowego, USA wystąpiły z globalnych traktatów i umów. Aby zamknąć usta krajowym krytykom (agentom Putina) oskarżającym amerykańskie elity o łamanie prawa i oligarchiczne rządy, siłowe struktury Stanów Zjednoczonych zadeklarowały swą niezależność w stosunku do konstytucyjnego porządku tegoż państwa.

Część III

Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo w historii świata dobrowolnie i oficjalnie postawiły się poza granicami cywilizowanej społeczności międzynarodowej, zrywając wszelkie istotne umowy i konwencje, oraz od dawna depcząc wszelkie zasady i normy międzynarodowego współżycia i prawa.

  Formalnie zademonstrowały też wyższość władzy wykonawczej nad własną Konstytucją i władzą ustawodawczą, tym samym de facto deklarując się dyktaturą.

W tym kontekście nazwanie ich renegatem Ludzkości jest delikatnym niedopowiedzeniem.

Istotniejsza od moralnej oceny powyższych faktów jest odpowiedź na pytanie, w jakim celu kroki takowe zostały zrobione?

 

Oligarchia rządząca de facto Ameryką uświadomiła sobie beznadziejność swej obecnej sytuacji. Wszystkie lokalne konflikty, wojny hybrydowe, przewroty i „kolorowe rewolucje” nie osiągnęły założonego rezultatu, jakim jest podporządkowanie sobie całego świata w ramach NWO.

USA to ekonomiczny bankrut, bez szans na sanację swej „zfinancjalizowanej” gospodarki vis-à-vis chińskiej potęgi gospodarczej. W obliczu nowych generacji rosyjskich broni strategicznych, amerykańska potęga militarna ogranicza się tylko do sił nuklearnych. Ich użycie to najprawdopodobniej zagłada globu. Pomimo to zdesperowani i ogarnięci obłędem władcy USA zdecydowali się na zastosowanie nuklearnej opcji, miast jedynej w tym momencie sensownej alternatywy, jaką jest kapitulacja, na podobieństwo ZSRR w 1991 roku.

Natomiast wszystkim nieotumanianym zachodnią propagandą mieszkańcom globu pozostało tylko polecić się Boskiej Opiece.

 

https://www.salon24....ed-i-desperacja#5654 Najsampierw

Najsampierw

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 197 postów

Napisano 05 październik 2018 - 14:13

Oooo forum odżyło :D

Od dłuższego czasu było martwą stroną, ale miałem w zakładce i raz na jakiś czas sprawdzałem. Nostalgia i te sprawy. :coolshadessmoking: Dziś sobie klikam dla picu, od niechcenia. a tu zonk. Działa!

Trzeba rozruszać trochę tego szkieleta...

 

Czy tylko ja czuje ostatnio, że coś niedługo pier@#*lnie...chyba nie  ;)

Morawiecki na nagraniach z afery taśmowej potwierdził teorie spiskowe i straszył wojną, którą nazwał "resetem"

„To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować... oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań ..... zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut"

https://zmianynaziem...-straszyl-wojna

 

ps nie ma tej charakterystycznej niebieskiej emotki


 • Setech lubi to

#5655 Setech

Setech

  Mors Nigra Mater Nostra

 • Members
 • PipPipPip
 • 3316 postów
 • LocationKemet/Deshret

Napisano 05 październik 2018 - 15:57

Oooo forum odżyło :D

Od dłuższego czasu było martwą stroną, ale miałem w zakładce i raz na jakiś czas sprawdzałem. Nostalgia i te sprawy. :coolshadessmoking: Dziś sobie klikam dla picu, od niechcenia. a tu zonk. Działa!

Trzeba rozruszać trochę tego szkieleta...

 

Czy tylko ja czuje ostatnio, że coś niedługo pier@#*lnie...chyba nie  ;)

Morawiecki na nagraniach z afery taśmowej potwierdził teorie spiskowe i straszył wojną, którą nazwał "resetem"

„To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować... oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań ..... zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut"

https://zmianynaziem...-straszyl-wojna

 

ps nie ma tej charakterystycznej niebieskiej emotki

 

Witaj, Najsampierw  :) 

 

Mam gratisy dla Ciebie od Moryca i spółki...

 

https://twitter.com/...425865154482176

 

 

Tak go zaciekle bronią ostatnio, i Kalkstein i Juda, że bez powodu tego nie robią...

 

Widać, że jest coś na rzeczy...

 

I te sformułowanie - we the people... Na pewno ma na siebie myśli siebie i jakowyś tzw wybrańców...

 

Jeśli nie po sakiewce z odpowiednim monogramem, to po napletku a raczej jego braku...

 

 

*" Wojna zmienia perspektywę w pięć minut"

Tylko, że czasy się nieco zmieniły czego nie rozumie nasza stalinowska elitka... Pierwsza kula pójdzie w czoło tego przydupasa i dopiero zmieni mu się perspektywa.

*Banksterka i państwo to jedna mafia. Całkowicie nielegalne, kryminalne organizacje działające poza prawem.

 

Czuj duch  B) 


Dołączona grafika

 


#5656 Setech

Setech

  Mors Nigra Mater Nostra

 • Members
 • PipPipPip
 • 3316 postów
 • LocationKemet/Deshret

Napisano 05 październik 2018 - 16:01

Dobra rada dla zapobiegliwych  B)

 

Trzeba sciagnac teraz bo zniknie na zawsze. Sciagnac tak: otworz strone www.genyoutube.net. W okienko wyszukiwan na gorze strony wpisz  www.youtube.com/watch?v=tCNiQwZJAew .  Nacisnij ENTER.  Kliknij na Cała rozmowa Morawieckiego, Jagiełły, Kiliana i Matuszewskiej   Naprowadz myszke na ten tytul i nacisnij prawy guzik myszki. Wybierz MP4 360p i nacisnij prawy guzik myszki. Wybierz Save the Link As... W okienku ktore wyskoczy zmien 'videoplayback.mp4' na jakikolwiek tytul, np Rozmowa zdrajcow. Kliknij na  SAVE. Bedziesz to miec na swoim komputerze.

 

 

https://zmianynaziem...-straszyl-wojna


Dołączona grafika

 


#5657 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 06 październik 2018 - 10:05

:) - Bartosiak: Wojna może wybuchnąć w każdym momencie

 

Wizja kreślona przez Jacka Bartosiaka – eksperta od geopolityki – nie napawa optymizmem. W rozmowie z dziennikiem „Polska The Times” mówi wprost, że „wojna może wybuchnąć w każdym momencie”.

Szczególnie Jacek Bartosiak ma tu na myśli napięcie na linii USA-Chiny i wojnę handlową jaką między sobą toczą już od jakiegoś czasu oba państwa. Jak podkreśla Bartosiak „jest to największa wojna handlowa w historii ludzkości”, a bynajmniej jeszcze nie osiągnęła swojego apogeum. Obecną sytuację Bartosiak porównuje do sytuacji z początki XIX wieku:

– W 1905 r. W momencie gdy Brytyjczycy zrozumieli, że pierwsza fala globalizacji, której doświadczył ówczesny świat, nie służy interesom ich gospodarki i interesom ich globalnego morskiego imperium. (…) Z tego powodu zaczęli łamać istniejące wtedy reguły globalnej wymiany handlowej. Zareagowali na to Niemcy, zaczynając rozbudowę floty, żeby móc być w stanie kontrolować swoje łańcuchy dostaw. Te działania w konsekwencji ciągu wydarzeń przyniosły I wojnę światową. Od zanegowania zasad handlu światowego do wybuchu wojny doszło w ciągu dekady.

 

Pytany czy w takim razie i teraz w ciągu 10 lat może dojść do podobnego konfliktu Bartosiak odpowieda wprost:

– Oczywiście. Mówię to tonem jak najbardziej poważnym: wybuch wojny jest jak najbardziej prawdopodobny.

I dodaje: 

 

– Wojna na zachodnim Pacyfiku między USA i Chinami może wybuchnąć w każdym momencie. Nawet jutro.

Dr Bartosiak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako adwokat jest partnerem zarządzającym w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. Publikuje w miesięczniku „Nowa Konfederacja. Należy do Rady Budowy Okrętów – think tanku przygotowującego ekspertyzy, opinie i stanowiska w zakresie potrzeb modernizacyjnych Marynarki Wojennej RP.

 

http://dzienniknarod...azdym-momencie/


 • KNN lubi to

#5658 KNN

KNN

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 46 postów

Napisano 06 październik 2018 - 14:03

Jak to mówią, bad news is a good news :coolshadessmoking:

Natomiast co do pobierania "wideł", istnieje dobry dodatek do Firefoxa nazwany "Youtube Video and Audio downloader", który również da radę. Pobrać, później klik na ikonkę dodatku > Quick download i viola.

#5659 Najsampierw

Najsampierw

  1

 • Members
 • PipPipPip
 • 197 postów

Napisano 06 październik 2018 - 14:06

Hołd PolskiPR34STV4CEI6RASD6OXJZGLFRI.jpg

 

 Zasadniczo to nawet lubię Dudę. Ot taki sympatyczny gościu któremu dobrze z twarzy patrzy, JEDNAK...no jak to powiedzieć...wszystko wszystkim, ale mi jako Polakowi przykro patrzeć na to zdjęcie Głowa narodu polskiego składa hołd lenny obcemu państwu, jeszcze w taki pożal się Boźe sposób. Ostatni raz taką żenade widziałem, gdy Merkel prowadziła Kopatz, jak przysłowiową krowę na wybiegu.

Skojarzenie z tym obrazem najbardziej trafne.

Hołd Pruski

660px-Prussian_Homage.jpg#5660 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 07 październik 2018 - 00:50

:) - Świat na krawędzi wojny. Erdogan zapowiada ofensywę militarną na północny Irak. „Wykończymy ich!”

 

Turcja „wykończy” kurdyjskich bojowników w regionach Sindżar i Kandil w północnym Iraku, by pomścić śmierć ośmiu tureckich żołnierzy w niedawnym ataku separatystycznej Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) – oświadczył w sobotę prezydent Recep Tayyip Erdogan.

 

„Mamy ośmiu męczenników? No to niech ci terroryści wiedzą, że zapłacą za to śmiercią co najmniej 800 swoich. Wykończymy ich, uderzając w ich kryjówki, w ich nory. Wykończymy ich w Sindżarze i w Kandilu” – powiedział turecki przywódca w Ankarze na dwudniowym zjeździe rządzącej w Turcji Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP).....

 

https://nczas.com/20...wykonczymy-ich/#5661 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 07 październik 2018 - 10:27

:) - Zdesperowana mafia chazarska knuje fałszywą inwazję kosmitów, gdy zamach na Trumpa kończy się fiaskiem

 

Chazarska mafia planuje fałszywą inwazję obcych po nieudanej próbie zabójstwa prezydenta USA Donalda Trumpa, mówią źródła Pentagonu i CIA. Próba zamachu miała formę pocisku, który został sfilmowany w Air Force One przez izraelski okręt podwodny, jak twierdzą źródła Pentagonu. „Życie naśladuje sztukę, ponieważ polowanie na czerwony październik może oznaczać zatopienie izraelskich i kabalistycznych okrętów podwodnych. Październikowa niespodzianka może być krwawa „- dodają źródła.

 

Teraz widać, że mafia chazarska wycofała wszystkie postoje, aby opóźnić potwierdzenie Bretta Kavanaugha przez Sąd Najwyższy, aby kupić czas na próbę zamachu. Zamiast tego, ich ruch jest odwrotny, kiedy Senat przygotowuje się do podjęcia kroków prawnych przeciwko ludziom, którzy fałszywie oskarżą Kavanaugha – coś, co można potwierdzić na własnej stronie internetowej Senackiej Komisji Sądowniczej.

 

Źródła Pentagonu wyjaśniają, że „sonda FBI do Kavanaugha nie tylko oczyści jego imię, ale zamieni się w atak na swoich płatnych oskarżycieli, demokraci i głęboki stan”. Ponadto, „Kavanaugh ma 53 głosów i może zostać potwierdzony w październiku 3, kiedy Trump wysyła alerty tekstowe do wszystkich telefonów komórkowych „, dodają źródła.

W tym kontekście interesujące jest to, że szwajcarskie, francuskie i brytyjskie oddziały rodziny Rothschild otworzyły linie komunikacyjne ze Stowarzyszeniem Białego Smoka, aby zapytać, czy nie jest jeszcze za późno na poddanie się i zaakceptowanie przesłuchań prawdy i pojednania w RPA. Oczywiście, bardzo realna perspektywa trybunałów wojskowych i oddziałów strzeleckich sprawiła, że ​​zdali sobie sprawę, że naprawdę będzie to koniec gry, chyba że coś zrobią.

Otrzymaliśmy również następujący komunikat od „szefa tajnych służb CIA w xxx [zredagowane, aby chronić źródło] pracującego poza ambasadą USA w xxx-xxx.

„To dotyczy Rothschildów. Mój kumpel jest osobistym przyjacielem Nathaniela de Rothschilda, który mieszka w bardzo spokojnym i dyskretnym życiu w Nowym Jorku. (W ciągu dnia poszli razem do Harvard Business School).

„Dotyczy to Antarktydy, gdzie …

 

… Antarktyda otwiera WORMHOLE. Tak, jest tam „otwarcie” innych wymiarów. Ze względu na niezwykle silne przesunięcia magnetyczne zachodzące na Antarktyce i w jej pobliżu dosłownie „rozdziera nową tkaninę” w polu wymiarowym. Z tego powodu WSZYSCY przywódcy rządowi udali się tam. Dlatego właśnie odcinają Antarktydę przed społeczeństwem i tak dalej. Publiczność otrzymuje tylko 5% „historii”. A teraz masz drugą stronę. ”

Wiadomość ta wywołała mój ekstremalny alarm BS, ponieważ jest to to samo źródło, które wcześniej wysłało mi antarktyczne historie o miastach pod lodem, które okazały się oszukane hurtowo z filmu z lat 80. Ponadto jako dowód przesyłają link do artykułu z szeroko dyskredytowanej i wyszydzanej propagandy Chazarów Popular Mechanics .

Powodem, dla którego dzielę się tym z moimi czytelnikami, jest to, że nadawca cytuje zbrodniarza wojennego CIA odpowiedzialnego za setki tysięcy zgonów, który jest z pewnością jedną z osób obawiających się trybunałów wojskowych. Jest także związany z frakcją nazistowską Busha.

Innym powodem, dla którego dzielę się tym z moimi czytelnikami, jest to, że kiedy poszedłem odwiedzić czarnoksiężników P2, którzy uwielbiają czarne słońce we Włoszech, pokazali mi technologię, z której musieli wystawiać w powietrzu szerokie na mile obrazy. Innymi słowy, istnieje bardzo duża możliwość, że teraz, gdy licytacja Trumpa nie powiodła się, mogli użyć hologramów do fałszywego scenariusza inwazji kosmitów, o którym wspomniał kiedyś Henry Kissinger:

„Dzisiaj Ameryka byłaby oburzona, gdyby oddziały ONZ wkroczyły do ​​Los Angeles, by przywrócić porządek [odnosząc się do LA Riot z 1991 roku]. Jutro będą wdzięczni! Jest to szczególnie prawdziwe, gdy powiedziano im, że istnieje zewnętrzne zagrożenie z zewnątrz (tj. Inwazja „pozaziemska”), czy to rzeczywistej, czy ogłoszonej, zagrażającej naszemu istnieniu …. Gdy przedstawimy ten scenariusz, indywidualne prawa zostaną dobrowolnie zrzeczone za gwarancję ich dobrego samopoczucia przyznanego im przez rząd światowy. „Dr Henry Kissinger, Bilderberger Conference, Evians, Francja, 1991

Oczywiście, istnieje naprawdę egzystencjalna groźba dla mafii Chazarskiej, a to jest od ludzi na świecie wznoszących się w buncie przeciwko ich satanistycznemu długowi – niewolniczej tyranii.

W tym kontekście warto również zauważyć, że replika Babilońskiego Łuku Baal, znanego również jako Brama Szatana, została wzniesiona w Waszyngtonie, tak jak krążyło oszczerstwo przeciwko sędziemu Kavanaughowi. Towarzyszyło temu równoczesne popychanie bojowników związanych z Daesh w celu przywrócenia pierwotnego miejsca łuku w Palmyrze w Syrii.

Po prostu nie możesz robić takich rzeczy, ludzie. Oczywiście dla wielbicieli szatana mafii Chazarskiej musi się wydawać, że świat się kończy, ponieważ tracą moc jednocześnie na całej planecie.

Na przykład w Brazylii czytelnik zwrócił uwagę, że prawicowy kandydat na prezydenta Jair Messias Bolsonaro został hospitalizowany w szpitalu syjonistycznym o nazwisku Albert Einstein w mieście São Paulo po tym, jak został ugodzony nożem 6 września 2018 r. Wygląda więc na to, że kłuciem ( czy to prawdziwe czy fałszywe) został wystawiony, aby spróbować wygłosić dla niego głos na współczucie. Ponieważ wydaje się, że ta sztuczka zawiodła, Bolsonaro mówi teraz „nie zaakceptuje wyniku wyborów, jeśli przegra.”

Bolsonaro reprezentuje frakcję nazistowsko-syjonistyczną, która plądruje brazylijskie zasoby i zubaża swoich ludzi, więc najwyraźniej bardzo bali się utraty władzy.

Kolejna najlepsza Chazarska, córka Hitlera, Angela Merkel z Niemiec, doznała ogromnego ciosu w jej nieudolnym uścisku władzy w zeszłym tygodniu, gdy długoletni sojusznik i lider grupy parlamentarnej jej partii, Volker Kauder, nie został wybrany w niespodziewanym głosowaniu w  niemieckim. Bundestagu. ”

Interesujące jest również to, że „prawicowa populistyczna” partia, która zagraża jej władzy, ma wielu aktywnych żydowskich zwolenników, całkowicie niszcząc mem „, że są za antysemityzmem”.

Angela Merkel, prezydent Emmanuel Macron z Francji, także zauważył, że ​​jego poziom wsparcia spadł poniżej 20%, i stoi w obliczu bardzo realnej możliwości wojskowego zamachu stanu w celu anulowania jego nieuczciwych wyborów, mówią francuskie źródła wojskowe.

Tymczasem rząd Włoch zadeklarował otwartą wojnę przeciwko zdominowanej przez Chazarów UE poprzez zwiększenie deficytu budżetowego w celu sfinansowania podstawowych dochodów i innych ruchów, aby pomóc masom.

Eurosceptyczny dziennikarz z historią szerzenia teorii spiskowych Marcello Roa, został mianowany przewodniczącym włoskiego państwowego nadawcy RAI. Ten dziennikarz napisał że Hillary Clinton uczestniczyła w satanistycznych kolacjach.

Chazarsko-mafijne państwo zbójeckie również jest zmuszone zrezygnować z planu, by rządzić większym Bliskim Wschodem i światem z Jerozolimy, a zamiast tego zaakceptować rozwiązanie dwupaństwowe. W ubiegłym tygodniu Rosja rozmieściła specjalne wojskowe mechanizmy obronne, aby zapobiec atakowaniu Syrii przez kolejne samoloty z Europy lub Izraela.

Podczas gdy tak się działo, armia amerykańska „usunęła rakiety Patriot z Jordanii, Bahrajnu i Kuwejtu za ostrzeżeniem, że może zrobić to samo dla Izraela” – mówią źródła Pentagonu.

Chazarska mafia stara się również utrzymać władzę, wykorzystując swoją historię „węgiel powoduje globalne ocieplenie” jako pretekst do utworzenia rządu światowego. Ich głównym instrumentem jest Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC), który twierdzi, że ma 195 państw członkowskich i zamierza wydać kolejne alarmujące sprawozdanie.

Wszystko, co zamierzam powiedzieć o tych ludziach w tym momencie, to to, że gdybym wypłacił wystarczająco dużo pieniędzy, mógłbym zdobyć 200 kurw, by powiedzieć, że mnie kochają, ale to jeszcze nie sprawi, że to prawda.

Donald Trump przemawiał do wielu w swoim przemówieniu ONZ w zeszłym tygodniu, kiedy powiedział: „Nigdy nie poddamy suwerenności Ameryki niewybranym, nie do przewidzenia globalnej biurokracji”.

Nie oznacza to jednak, że nie musimy pilnie zmieniać sposobu, w jaki prowadzimy tę planetę. Jesteśmy w trakcie największego kryzysu wyginięcia, odkąd dinozaury zostały zniszczone przez meteoryt 65 milionów lat temu. Nie jest to spowodowane „globalnym ociepleniem”, ale raczej takimi rzeczami jak niszczenie naturalnych siedlisk, zanieczyszczenie i przełowienie.

Obecny babiloński system finansowy kontrolowany przez mafię Khazarian także wysysa zasoby nie tylko biednych, ale także ze środowiska naturalnego, ponieważ zasila czarną dziurę całego światowego bogactwa skoncentrowaną w rękach kilkuset osób.

Poniżej znajduje się przykład z niedawnej misji Sił Specjalnych Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych na Borneo, aby odzyskać skarby pieniężne zmarnowane przez rodzinę Clintona. Historia pod linkiem poniżej została potwierdzona osobiście przez źródło CIA w Indonezji.

W każdym razie, jak wspomniano na początku tego raportu, szwajcarskie, brytyjskie i francuskie oddziały rodziny Rothschild były ostatnio w kontakcie z WDS. Szwajcarski przedstawiciel powiedział, że wiedzą, że zostali pokonani. W takim przypadku WDS spodziewa się spotkać bezpośrednio z członkami tego klanu, aby w całkowicie przejrzysty sposób przejść do przejścia dla tej planety z dala od niewolnictwa babilońskiego za pośrednictwem prywatnych banków centralnych. Będziemy informować naszych czytelników o nowych wydarzeniach na tym froncie.

Na koniec chcielibyśmy dodać nasze wsparcie dla ruchu twórcy World Wide Web, Tima Bernersa-Lee, aby uwolnić Internet od kontroli korporacyjnej.

To jest bardzo potrzebne. W ubiegłym tygodniu pisarz zapytał przyjaciółkę, co lubi pić, aby przygotować ją do następnej wizyty. Powiedziała mi, że lubi piwo Corona. Powiedziałem jej, że nie ma jej w sklepach w pobliżu mojego domu. Potem, gdy następnym razem zacząłem surfować po Internecie, po raz pierwszy spotkałem się z reklamami piwa Corona i linkami do sprzedawców internetowych. Głównym podejrzanym jest mój inteligentny telewizor zainfekowany Google. Co jeszcze szpiegują? Moje życie seksualne?

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, 1 października 2018 r

 

http://www.klubintel...y-sie-fiaskiem/

 

/"Jesteśmy w trakcie największego kryzysu wyginięcia, odkąd dinozaury zostały zniszczone przez meteoryt 65 milionów lat temu."/  -_-

 #5662 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6287 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 październik 2018 - 16:03

Hołd PolskiPR34STV4CEI6RASD6OXJZGLFRI.jpg

 

 Zasadniczo to nawet lubię Dudę. Ot taki sympatyczny gościu któremu dobrze z twarzy patrzy, JEDNAK...no jak to powiedzieć...wszystko wszystkim, ale mi jako Polakowi przykro patrzeć na to zdjęcie Głowa narodu polskiego składa hołd lenny obcemu państwu, jeszcze w taki pożal się Boźe sposób. Ostatni raz taką żenade widziałem, gdy Merkel prowadziła Kopatz, jak przysłowiową krowę na wybiegu.

Skojarzenie z tym obrazem najbardziej trafne.

Hołd Pruski

660px-Prussian_Homage.jpg

 

 

Uleganie propagandzie rusko-pruskiej nie jest wyrazem najwyższego rozumu. Czasem warto sprawdzić obyczaje panujące u gospodarza który w swym gabinecie nie posiada dwóch miejsc przy biurku (chyba, ze pod biurkiem dla Moniki Lewinsky)...

 

W myśl propagandy prezydenci hamerykańscy notorycznie upokarzają wszystkich w owalnym gabinecie, począwszy od naszego papieża:

 

42168920_175913023303196_264437223270016

 

42136601_2082083958502967_14282186218337

 

choć niektórym marzy się taki scenariusz...

 

42289159_1304781326325443_66809868863846


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#5663 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6287 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 07 październik 2018 - 16:09

42996839_2287575437937235_16518927232438


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#5664 KNN

KNN

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 46 postów

Napisano 07 październik 2018 - 17:44

a propos godła polskiego..
88fafcff5ae9.jpg
Źródło: Niepoprawni.pl
Współczesna Polska ma niewiele wspólnego z tamtą Polską, nawet kolory flagi jakieś takie wyprane.

Wyrażenie "z Ustawy" brzmi równie podejrzanie jak działania ,,rycerzy okrągłego stołu".

flaga.png
Źródło: Wiki

Różne są teorie, ale w wielu jest zawsze "to coś", co sprawia, że są warte zainteresowania.
Pytanie, jaka jest idea wprowadzania zmian w godle Państwa, zmiany koloru flagi?

Może to oznaczać, że brak mu legendarnego charakteru, lub są to symboliczne działania sterowane przez obce siły w celu udowodnienia swoich wpływów.

#5665 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 08 październik 2018 - 02:24

/Gwiazdę Dawida można wpisać w każdą figurę!/ 

 

https://www.google.p...iw=1920&bih=962

 

/Jedynie musi stać za tym wpisem silny ‘figurant’?!/  ;)  :D

 

 

 

:) - Oszustwo stulecia: fałszywy Papież w Watykanie i trzech kardynałów zaprzedanych Lucyferowi.

 

,,W Rzymie nastąpi wielkie zamieszanie i utrapienie. Sam Lucyfer w ludzkiej postaci wtargnął do Rzymu w 1972 roku. Zmienił zasady, a także rolę ojca Świętego Pawła VI.’’

7 wrzesień 1978 rok.

,,I tak jak ojciec Święty powiedział ci już raz, tuż przed swoją śmiercią, on wiedział, że dym szatana wpełznął do Rzymu i Watykanu. On dobrze rozumiał moją wizytę u niego. Świat nie wiedział o tym jak blisko byłam z ojcem Pawłem VI. Został on, Moje dziecko usunięty z ziemi wraz ze swoim sobowtórem.’’

Orędzie przekazane Weronice Lueken 14 wrzesień 1985 rok.

Dziś poruszymy bardzo kontrowersyjny temat, który znany jest jedynie nielicznym. Artykuł oprzemy przede wszystkim o objawienia pochodzące z nieba a skierowane do współczesnej cywilizacji po przez konkretnych wizjonerów, jak to już miało miejsce w przeszłości. Tematem będzie Watykan, a dokładnie osoba Papieża Pawła VI, który stanowi doskonały przykład tragedii historii Rzymu, w którym od tysiącleci rozgrywa się walka między dobrem a złem, walka o wpływy, władzę, walka ludzi w purpurze, którzy zbyt często poddają się dzikim żądzom.

Czy zatem papież Paweł VI a dokładnie jego sobowtór był szarlatanem, uzurpatorem, który w wielu punktach wypaczył religię i pozwolił masonerii na bardziej zdecydowaną penetrację szeregów Watykanu? Drodzy Czytelnicy, dzisiejszy temat jest ważniejszy niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Ale zacznijmy od samego początku. Fotografia zamieszczona w nagłówku dzisiejszej publikacji przedstawia prawdziwego papieża (zdjęcie z lewej pochodzące z roku 1973) oraz uzurpatora (zdjęcie z prawej wykonane w roku 1977).

Zauważcie, wyraźne znamię znajdujące się pomiędzy okiem i uchem prawdziwego Papieża, ale już podejrzanie brakujące na zdjęciu przedstawiającym oszusta. Zauważcie także znaczne różnice w kształcie nosa. Papież Paweł VI ma nos dłuższy, prostszy i w przybliżeniu jednakowej długości w stosunku do długości ucha. Oszust natomiast ma nos krótszy, zaokrąglony, haczykowaty i znacznie mniejszy niż jego Ucho.

Drodzy Czytelnicy, nawet kształt uszu jest inny. Z kolei szczęka Pawła VI jest bardziej wyraźna i wystająca, gdzie w drugim przypadku jut bardziej płaska i jakby wgłębiona. Nie ulega wątpliwości, że w wyżej przytoczonym oszustwie użyto najlepszych plastycznych chirurgów, aby stworzyć owego sobowtóra. A zatem doświadczenie nam wskazuje, że im więcej badamy i analizujemy te zdjęcia tym bardziej naszym oczom ujawnia się różnica, odróżnienie.

 

',,Moje dziecko, donoszę Ci smutną prawdę, którą musi poznać cały ród ludzki. Nasz drogi ojciec, Papież Paweł VI doznaje cierpień z rąk tych, którym zaufał. Jest on niezdolny do pełnienia swego posłannictwa, gdyż powalili go i cierpienia złożyły go na łożę boleści. W tym czasie jest jeden, który rządzi tym miejscem – oszust, stworzony przez wysłanników szatana, operacja plastyczna, aby stworzyć tego oszusta moje dziecko była bardzo kosztowna i wymagała interwencji najlepszych chirurgów plastycznych.

Krzyczmy ze szczytów i On musi być zdemaskowany i odwołany! Poza nim, Moje dziecko, jest trzech, którzy zaprzedali się szatanowi. Już nie usłyszysz prawdy ani w swoim kraju ani na świecie. Twój ojciec Święty jest więźniem. Casaroli, jesteś potępiony! Giovanni Benęlli, którą drogą podążasz? Jesteś na drodze do piekła i wiecznego potępienia! Villot przywódca diabła.’’'

 

Czy kiedykolwiek Słyszeliście o tak zwanym Amerykańskim Lourdes? Otóż wyżej przytoczony fragment objawienia został przekazany Weronice Lueken, która jest żoną i matką pięciorga dzieci. Cykl objawień skierowanych do Weroniki okrzyknięto właśnie wyżej wspomnianym określeniem. 7 Kwietnia 1970 roku Weronice ukazała się Matka Boska w jej domu z informacją o miejscu swojego ponownego ukazania się a także informacjami dotyczącymi papieża Pawła VI. Oto, co jeszcze Powiedziała Maryja w późniejszych latach:

 

',,Oni sprowadzili, powtarzam, Oni sprowadzili szarlatana na miejsce waszego prawdziwego Papieża’’

27 września 1975 roku.

,,Ten oszust, Moje dziecko, o którym rozmawiałam z tobą jest profesjonalistą znającym się na swoim rzemiośle. Pracę swoją wykonał bezbłędnie.’’

2 październik 1975 rok.

,,W publicznym wystąpieniu wziął udział nie Paweł VI, lecz fałszywy Papież. Podawane lekarstwa spowodowały zmiany w mózgu Pawła VI. Wstrzykiwana trucizna otępiła jego rozumowanie i sparaliżowała nogi. Diabelskiemu nasieniu zostały otwarte drzwi do Wiecznego Miasta.’’

6 grudzień 1975 roku.

,,Tak, jest to prawdą, że jest ktoś drugi, ktoś, kto jest podstawiany w miejsce prawdziwego papieża podczas robienia kompromitujących zdjęć. Także ten ktoś podkłada swój głos w miejsce głosu papieskiego. Wszystko to, Moje dziecko, jest dziełem stworzonym przez zastępy diabła, aby zachwiać i obalić waszą wiarę.’’

10 kwiecień 1976 rok.

,,Nie można zaakceptować teraz tego, co pochodzi z Rzymu. Wszystkie polecenia i przesłania nie wychodzą z pod pióra Papieża Pawła VI, lecz są wytworem Benelliego i Villota.’’

18 marzec 1977 rok.

,,W Rzymie nastąpi wielkie zamieszanie i utrapienie. Sam Lucyfer w ludzkiej postaci wtargnął do Rzymu w 1972 roku. Zmienił zasady, a także rolę ojca Świętego Pawła VI.’’

7 wrzesień 1978 rok.

,,I tak jak ojciec Święty powiedział ci już raz, tuż przed swoją śmiercią, on wiedział, że dym szatana wpełznął do Rzymu i Watykanu. On dobrze rozumiał moją wizytę u niego. Świat nie wiedział o tym jak blisko byłam z ojcem Pawłem VI. Został on, Moje dziecko usunięty z ziemi wraz ze swoim sobowtórem.’’

14 wrzesień 1985 rok.'

 

Reasumując, w ubiegłym wieku kolejna przepowiednia uderzyła w świat chrześcijański, przepowiednia zakładająca niszczenie Watykanu od wewnątrz i upadek wiary chrześcijańskiej na całym świecie. Wiadomość o szatanie, który będzie próbował zawładnąć siedzibą Piotrową, on i jego pomocnicy posługujący się przemocą i tyranią będą szukali drogi do zniszczenia Chrześcijaństwa. Będą próbowali podporządkować wszystkie narody świata pod jedną władzę. Będzie to polityczna machina do zniewolenia świata.

 

http://alternews.pl/...ych-lucyferowi/

https://www.google.p...DeambaYu2zPXlM:

 

- Pope's peace doves attacked by crow and seagull -

 #5666 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6287 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 08 październik 2018 - 08:30

Długie, ale warte obejrzenia, albowiem ciekawie podsumowuje bardzo wiele wątków naszej aktualnej sytuacji geopolitycznej (wbrew tytułowi):

 


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#5667 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 10 październik 2018 - 00:37

:) - Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

 

Izrael otrzymał osobowość prawą w roku 1948 i nie ma żadnych podstaw do choćby nawet komentowania wydarzeń IIWS, które przetaczały się na polskich terytoriach. Izraelowi nic do tego – morda w kubeł!

Politycy izraelscy czy żydowscy w świecie, którzy prowadzą agresję przeciw Polsce powinni mieć wystawione listy gończe i otrzymać kary więzienia w Polsce – z oskarżenia o terroryzm międzynarodowy.

To samo dotyczy wymagań spadkowych – kary więzienia „spadkobiercom” wyciągającym rękę do masy spadkowej, bo żądania odszkodowawcze żydowskie w Polsce są terroryzmem ekonomicznym.

 

Polska winna jest zmusić Izrael do zwrotu „odszkodowań”, które Izrael otrzymał od NRF, bo są to środki należne Polsce, a nie żydom w Izraelu.

„Żydzi” nie są stroną prawną i nie przysługują im jakiekolwiek odszkodowania od Niemiec – bo nie byli stroną prawną w czasie II WS.

Są to prawdy oczywiste, ale „władze polskie” są i skorumpowane, i zastraszone i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.

Red. GW.

 

==============

Wielu czekało na wypowiedź tego polityka w temacie polsko-izraelskiego konfliktu, który eskaluje już od kilku tygodni. Korwin-Mikke w końcu zabrał głos.

Odkąd świat dowiedział się, że Polska szykuje rewolucyjną nowelizację ustawy o IPN, która zakazuje m.in. przypisywania Polakom niemieckich zbrodni wojennych, polityczne przepychanki nie ustają.

 

Dobry fragment 3.52  o zawłaszczeniu 3 milionów obywateli polskich wyznania mojżeszowego – bo pochodzenie „żydowskie” nie było udowodnione, a co i tak bez znaczenia.

Dalsze wywody są dość głupie (plus wysoce naiwne) – np. żydzi nie płacili podatków czyli pasożytowali na Koronie.

(Red. GW).

 

=================

Ku zdziwieniu wielu, największe oburzenie pomysł Prawa i Sprawiedliwości wywołał w Izraelu.

Gdy ta sprawa trochę ucichła, premier Morawiecki wypowiedział słowa, które w opinii środowisk żydowskich, były kontrowersyjne (więcej).

Wielu zastanawiało się, skąd tak ostra reakcja Tel-Awiwu.

Są jednak też tacy, którzy mają wątpliwości czy Izrael ma w ogóle prawo zabierać głos w imieniu wszystkich Żydów.

Zdaniem najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka, znanego już na całym świecie, absolutnie nie.  —  Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił wątpliwości jednym, krótkim i zrozumiałym postem zamieszczonym na Twitterze.

Zdaniem prezesa Partii Wolność, Izrael powinien darować sobie reprezentowanie ludzi, którzy nie są obywatelami tego państwa.

– Jego Ekscelencja Beniamin Netanyahu chce ochrzanić Jego Ekscelencję Mateusza Morawieckiego. Pomijam meritum, ale trzeba postawić sprawę jasno: rząd Izraela nie ma ŻADNEGO prawa do reprezentowania ludzi (również Żydów niebędących obywatelami Izraela

– stwierdził Korwin-Mikke.

– Postawa Izraela to bezczelna uzurpacja

– dodał.

Zwrócił też uwagę, że Izrael nie może kategoryzować ludzi np. na podstawie rys.

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. — Znany jest z mówienia wprost tego, co myśli. Od lat jego narracja jest niezmienna.

Szczególnie nielubiany jest w środowiskach feministycznych i w Brukseli.

W styczniu zrezygnował z mandatu europosła, a gdy jeszcze nim był, każde swoje przemówienie w Parlamencie Europejskim kończył słowami:  —  „a poza tym sądzę, że UE musi zostać zniszczona”.

 

https://forumemjot.w...jednym-zdaniem/

 

(Izrael 14 May 1948)  :)

 

'II wojna światowa – największa wojna światowa w historii, trwająca od 1 września 1939 do 2 września 1945 (w Europie do 8/9 maja 1945), jej teatr działań wojennych objął prawie całą Europę, wschodnią i południowo-wschodnią Azję, północną Afrykę, część Bliskiego Wschodu i wszystkie oceany.'  :rolleyes:

 

 

/A żądają kasy bez liku i innych majętności jak za 'Wrota Abrahama' na nieboskło-nie!/  :angry:#5668 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6287 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 10 październik 2018 - 08:05

43358334_2069883213032422_50667478107123


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#5669 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 10 październik 2018 - 23:37

:) - Polski aspekt upadku Zachodu

 

Warto zastanowić się w jakiej sytuacji znajdzie się III RP w momencie rozpadu struktur imperialnych, których stanowi część.

Mało kto dziś już powątpiewa, że szybkimi krokami nadchodzi koniec jednobiegunowego globalnego porządku (NWO). Otwartym pozostaje pytanie jak traumatyczne będą jego efekty. Warto też zastanowić się w jakiej sytuacji znajdzie się III RP w momencie rozpadu struktur imperialnych, których stanowi część.

 

 

W aspekcie politycznym:

-jest rządzona przez największego wroga Polski, jakim mieni się być światowe żydostwo;

-pozostaje w „sojuszu” z drugim wrogiem żydo-banderowską Ukrainą;

-jest śmiertelnie zantagonizowana z mocarstwem wyłaniającym się z wielobiegunowego porządku światowego, jakim jest Rosja;

 

W aspekcie gospodarczym:

-jest pozbawiona znaczącego sektora realnej gospodarki;

-jest dokumentnie zadłużona w żydowskich bankach;

-pozostaje po ekonomiczną okupacją UE (czytaj Niemiec – drugiego największego wroga);

 

W aspekcie militarnym:

-jest de facto pozbawiona sił zbrojnych;

-pozostaje pod militarną okupacją rozpadającego się hegemona – USA

-znajduje się w bezpośrednim polu rażenia największego obecnie mocarstwa militarnego świata, jakim niewątpliwie jest zantagonizowana z nami Rosja;

-pozbawiona jest jakiejkolwiek kontroli własnych granic państwowych;

 

W aspekcie demograficznym:

-cechuje się starzejącym post- narodowym polskojęzycznym społeczeństwem;

-cechuje się największą w UE emigracją młodego pokolenia do pozostałych państw członkowskich;

-przyjmuje największą w UE imigrację Ukraińców, którzy stanowią już około 10% populacji (3 miliony według danych Mossadu);

-przyjmuje rosnącą liczbę kolorowych emigrantów, rzekomo niezbędnych do wsparcia praktycznie nieistniejącej realnej gospodarki;

 

W aspekcie społecznym: 

-pozbawiona jest jakichkolwiek uczciwych i inteligentnych elit, będących w stanie pokierować państwem w momencie odejścia hegemona w mrok historii;

-posiada dokumentnie zdezorientowane społeczeństwo, którego większość cechuje się brakiem jakichkolwiek związków z polską cywilizacją i kulturą, poza jej najbardziej powierzchownymi atrybutami;

-największy związek wyznaniowy stanowi kościół katolicki obsadzony przez hierarchię, która w przeciągu dotychczasowego trwania III RP niezmiennie demonstrowała zupełną ambiwalencje w odniesieniu do spraw dobra narodowego a nawet ogólnospołecznego.

 

Tak z grubsza wyglądają zasadnicze fakty ilustrujące dzisiejszą rzeczywistość III RP. Każdy może sam ocenić szanse na Jej pomyślną przyszłość w zbliżającej się nowej rzeczywistości.

W charakterze post scriptum należy nadmienić, że na powyższe rezultaty pracowały solidarnie wszystkie bez wyjątku zdradzieckie rządy III RP.

 

https://drnowopolski...-upadku-zachodu

 

WYBRANE KOMENTARZE

 

O losach Polski zdecydują wrogowie Polski.

Odwieczni wrogowie żydzi i Niemcy oraz wrogowie na życzenie solidaruchów czyli Rosja… do tego pewnie słaby głos anty Polski z Watykanu (Watykan w Polsce ma własne interesy i nie jest to interes Narodu Polskiego).

 

Jakie postawy będą prezentowali ci uczestnicy nowego „okrągłego stołu” ?
Rosja .. zechce tylko zachować linię Kerzona czyli wschodnie granice Polski.
Polska (powojenna) nie leży w strefie wpływów Rosji.

 

Niemcy zachcą odzyskać swoje byłe landy wschodnie (znowu bijatyka o Śląsk, o Wielkopolskę..o Gdańsk.. o Elbląg).

żydzi jako przegrana globalna siła ale ciągle mocna po każdej ze stron „okrągłego stołu” będą chcieli zagrabić na własność ile się tylko da Polski
(Pollin na jak największym terenie Polski)

 

Watykan będzie bronił swoich aktywów w Polsce (latyfundia, zasoby…)

NIKT nie będzie reprezentował Polaków, Narodu Polskiego ponieważ od 89r Naród Polski nie ma swoich reprezentantów (solidaruchy reprezentują Watykan, globalne żydostwo i tzw zachód….

Polska będzie oczywiście reprezentowana ale przez żydowskie, Niemieckie i Watykańskie marionetki.

Jaki będzie wynik ustaleń takiego „okrągłego stołu”

To zadanie do samodzielnego rozwiązania.

 

.. dodam..

 

Jedyną siła która mogłaby obroni`c integralność Polski jest jej powojenny twórca czyli Rosja.

Polityka zachodnich marionetek czyli solidaruchów czyli skrajna nienawiść do Rosji bardzo zniechęca Rosję do pomagania Polsce i zostawia Polskę oraz Naród Polski na łasce ich wrogów żydów, Niemców i Watykanu.

To przemyślana polityka zarządzających polskimi marionetkami.

Jest jeszcze teoria spiskowa mniej pesymistyczna ale nie będę jej opisywał, bo nie ma namacalnych uzasadnionych faktów.. są tylko fantazje i spekulacje.

 

http://www.klubintel...upadku-zachodu/#5670 fantom (ista)

fantom (ista)

  Moderator na FZN

 • Moderators
 • 6287 postów
 • LocationIs baile ina bhfuil an croí ...

Napisano 11 październik 2018 - 12:09

Ależ Humannie gwiazdka na furażerce Ci się przekrzywiła jak to wklejałeś :D

 

Szczegółowe dane z ulubionego portalu ex-rezydenta (tego co się z Patruszewem potajemnie spotykał): https://pl.wikipedia...PKB_nominalnego

 

 

 


Dane Międzynarodowego Funduszu Walutowego za 2017 rok[2]

Dane Banku Światowego z lat 2000–2016[3]

Dane CIA World Factbook z lat 2003–2017[4]


Poz.

Państwo

PKB (w milionach USD)Świat[5]

79 865 481

1

22px-Flag_of_the_United_States.svg.png Stany Zjednoczone

19 390 600 Unia Europejska[5]

17 308 862Strefa euro[5]

12 607 486

2

 Chiny[b]

12 014 610

3

 Japonia

4 872 135

4

 Niemcy

3 684 816

5

 Wielka Brytania

2 624 529

6

 Indie

2 611 012

7

 Francja

2 583 560

8

 Brazylia

2 054 969

9

 Włochy

1 937 894

10

 Kanada

1 652 412

11

 Korea Południowa

1 538 030

12

22px-Flag_of_Russia.svg.png Rosja

1 527 469

13

 Australia

1 379 548

14

 Hiszpania

1 313 951

15

 Meksyk

1 149 236

16

 Indonezja

1 015 411

17

 Turcja

849 480

18

 Holandia

825 745

19

 Arabia Saudyjska

683 827

20

 Szwajcaria

678 575

21

 Argentyna

637 717

22

22px-Flag_of_Poland.svg.png Polska

614 190

23

 Tajwan

579 302

24

 Szwecja

538 575

25

 Belgia

494 733

 

 

I w zasadzie można by na tym zakończyć wszelkie dywagacje na temat "mocarstwowości" Rosji... jaka się niektórym za ruble roi w główkach.  Wystarczy kryzys, spadek cen ropy i gazu, wystarczy że z tych czy innych powodów przestanie się kupować owe surowce, albo ktoś wysadzi kilka rurociagów w powietrze i nie będzie Rosji - umrze z głodu.

Największe terytorialnie państwo świata, o niezmierzalnych bogactwach naturalnych i populacji kilkukrotnie większej niż Polska ma zaledwie 3 x większy PKB???  Rozumiem, że 2,9 z tego to ropa i gaz. Kilka bombek i pozamiatane. Nie no owszem można korzonki wpierdzielać, praktyka u nich jest, ale korzonkami armat nie naładują B)


(...) A jesli komu droga otwarta do nieba, Tym, co służą Ojczyźnie. (...)

comes militi Dołączona grafika

#5671 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 11 październik 2018 - 22:15

/No no, piękna wizja śmierci głodowej jak by nie patrzeć częściowo pozostałość białego człowieka a ku uciesze kolorowej masie stepowej!/  ;)  :rolleyes:

 

#/Raper uważa i nawołuje do zabijania białych małych dzieci, bo jak twierdzi, gdy dorosną to nadal będą białe i nie z czarnieją?!/ :D

 

 

 

:) - Co tak naprawdę wydarzyło się 11 września 2001 roku?

 

Dowody na to, że eksplozje Twin Towers (wież – bliźniaków) w Nowym Jorku i części budynku Pentagonu w Waszyngtonie zostały zaplanowane i przeprowadzone przez najwyższych liderów syjonistycznych Stanów Zjednoczonych, istnieją i od dawna są upublicznione! Po prostu stara się ich nie zauważać … Amerykanie żądają nowego śledztwa w sprawie tragedii z 11 września.

Inicjatorzy nowego śledztwa twierdzą, że siódmy budynek Center Tower (WTC-7), 47-piętrowy budynek z konstrukcjami z betonu zbrojonego, nie mógł tak łatwo się zawalić.

 

Kolejna inicjatywa, dopuszczająca „teorię wewnętrznego spisku” zniszczenia wież World Trade Center 11 września 2001 roku, upamiętniła dwunastą rocznicę tragedii. Projekt „Rethink 9/11” ( Ponownie rozważyć 9/11”) wymaga nowego dochodzenia w sprawie zawalenia się siódmej wieży WTC-7.

 

https://www.gazetawa...esnia-2001-roku

https://wolna-polska...01-roku-2018-10

 

/Ewidentnie nie lubią własnego społeczeństwa Amerykańskiego!/  :angry:#5672 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 11 październik 2018 - 23:37

:) Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"

 

Niedawno byliśmy świadkami przełomu w badaniach nad fenomenem UFO. Oficer wywiadu wojskowego Luis Elizondo ujawnił, w ramach działań Pentagonu, że armia USA wydawała 22 miliony dolarów by analizować zjawiska NOL-i. Tyle wynosił roczny budżet amerykańskiego tajnego programu związanego z rozpoznaniem zagrożeń powietrznych, w ramach którego wojskowi zajmowali się poszukiwaniem tzw. "kosmitów". Wraz z dokumentami potwierdzającymi istnienie tajnego programu, wyciekło również nagranie zarejestrowane przez marynarkę wojenną. Słychać na nim rozmowę pilotów Super Horneta, którzy podczas rutynowego lotu nagrali pojazd istot innowymiarowych, lub inteligencję sterującą nieznanym rodzajem "wehikułu".

 

Mamy więc tu najbardziej poważne instytucje, prawdziwych wojskowych i stojącą nad nimi państwową śmietankę, która (pośrednio) potwierdza istnienie na tej planecie UFO-istot lub obcych inteligencji ("Niebiańskich Intelektów"), poruszających się poprzez czasoprzestrzeń na nieznanych do tej pory zasadach. W związku z tym wielu badaczy ma wrażenie, że powolnie wkraczamy w tzw. "miękkie" ujawnienie faktów o ich istnieniu, a kto wie, może nawet tego co tu robią, jaki przyświeca im cel.

Aby oswoić ludzkość z ich całkiem odmienną naturą, ich dziwacznymi pragnieniami, jeszcze dziwniejszymi umysłami, a co najważniejsze, z "niekonwencjonalnym" wyglądem ich ciał, czymkolwiek są, bo mogą być zrobione-skonstruowane w kosmicznych laboratoriach, starają się poprzez tajne stowarzyszenia Vril przekształcić nasz światopogląd, naszą biblijną wiarę. W ostatnich latach media elektroniczne są zalewane obrazami dziwacznie-osobliwie wyglądających trans płciowych humanoidów. Mówi się o nich jako o istotach gender, obojnakach, LGBTQ czy osobach trans. Pomijamy tu w tej chwili kwestię duchową, którą opisaliśmy w tekście pt.: "Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej", a która wyraznie wskazuje na zasiedlanie tego typu "transpłciowych humanoidów" innymi UFOistotami.

 

W tym króciutkim tekście chcielibyśmy zwrócić uwagę na powolne przyzwyczajanie opinii publicznej do widoku "UFO-ludzi", to znaczy jednostek homoseksualnych, lub trans-LGBTQ o wyglądzie "kosmitów". Proces ten ma za zadanie oswojenie ludzkości, by ta zaakceptowała całkowitą odmienność przyszłych humanoidalnych, albo nie humanoidalnych hybryd GMO, co ma doprowadzić do otwartości na przyjęcie jednej światowej religii, zlepionej z przekazów uzyskanych od UFO-kontakterów oraz co najważniejsze, do wdrożenia międzynarodowego prawa, uznającego Obcych (hybrydy) za pełnoprawnych członków społeczeństwa, spychając tym samym ludzi normalnych, jeszcze czystych genetycznie, na drugi plan. Jeżeli okultystyczny zamysł filantropów się powiedzie, to prawa tzw. zwykłych ziemian zostaną mocno ograniczone.....

 

http://popotopie.blogspot.com/

 

'Nie będzie można oficjalnie zauważać różnić w wyglądzie, opisywać ich, albo wskazywać na całkiem nieludzkie zachowania tych istot, bo może to być odebrane jako rasizm, homofobia, czy mowa nienawiści względem nieludzi ! Proszę się zastanowić, jak będzie się zachowywać istota połączona/zlepiona z kilku zwierząt w formę humanoidalną?'

 

/Będzie nienawidzić 'Ruskich' (pierogów)!/  :lol:

 #5673 KNN

KNN

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 46 postów

Napisano 13 październik 2018 - 18:06

/Będzie nienawidzić 'Ruskich' (pierogów)!/  :lol:

 

Toś wypalił :D#5674 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 15 październik 2018 - 07:12

:) - Gwiezdne wojny wracają. Amerykanie obawiają się, że Chińczycy zaatakują z… Księżyca

 

Umieszczenie przez Chiny satelity po „ciemnej” stronie Księżyca niepokoi Amerykanów. Obawiają się, że w przyszłości uderzenie może przyjść właśnie stąd. 

W czerwcu tego roku Chiny jako pierwszy kraj na świecie, umieściły satelitę komunikacyjnego Queqiao w tzw. punkcie libracyjnym L2. Daje to możliwość komunikowania się z obiektami znajdującymi się po drugiej, niewidocznej z Ziemi, stronie Księżyca.

 

Sytuacja ta niepokoi Amerykanów. W trakcie konferencji zorganizowanej przez Mitchell Institute w Waszyngtonie przedstawiciele wywiadu U.S. Air Force zwrócili uwagę na wynikające z tego konsekwencje militarne.

Jeff Gossel, Defense Intelligence Senior Leader i członek Space and Missiles Analysis Group, National Air and Space Intelligence Center, zwrócił uwagę, że satelita może być wykorzystany militarnie do komunikowania się z obiektami, które albo zostaną wystrzelone z drugiej strony Księżyca, albo okrążają Księżyc.

 

Obiekt wystrzelony z drugiej strony Księżyca będzie w jego ocenie bardzo trudny do wykrycia. To samo tyczy się obiektów, które okrążą Księżyc i będą wracać w kierunku Ziemi inną trajektorią.

Chińczycy twierdzą, że satelita potrzebny jest do planowanej eksploracji ciemnej strony Księżyca. Misja chińskiej sondy kosmicznej Chang’e 4 przeznaczonej do badań naszego naturalnego satelity ma rozpocząć się w grudniu 2018 roku. Sonda ma dostarczyć lądownik z łazikiem, który przez 3 miesiące ma badać ciemną stronę Księżyca.

 

https://nczas.com/20...ksiezyca-video/

 

 

 

 #5675 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7701 postów

Napisano 17 październik 2018 - 08:26

:) - Naukowcy są przekonani, że III wojnę światową wywołają Amerykanie

 

Większość obiektów kosmicznych znajdujących się na orbicie Ziemi należy do Stanów Zjednoczonych, a uszkodzenie nawet jednego z nich może być początkiem III wojny światowej, uważa amerykański astrofizyk Neil deGrasse Tyson.

 

Według słynnego naukowca wojna nuklearna może mieć miejsce zarówno w formie bezpośredniej, jak i pośredniej. Pierwsza opcja to fizyczne zniszczenie obiektów przeciwnika, a druga — cyberatak na systemy kontroli satelitami, wyjaśnia słowa eksperta Business Insider.

Tyson zauważa, że ​​wyłączenie kilku satelitów nie wpłynie na życie Amerykanów, ale zniszczenie znacznej ich części po prostu zatrzyma życie w Stanach Zjednoczonych, ponieważ telefony, karty bankowe i Internet przestaną działać. Stworzenie kosmicznego korpusu Sił Zbrojnych USA, według naukowców, może uprościć pracę z kosmicznymi aparatami, ale niebezpieczeństwo wybuchu wojny w kosmosie, która rozleje się na starcie na Ziemi, nie zniknęło.

 

https://pl.sputnikne...-koniec-swiata/

 

/Śmieszne stwierdzenie, że 'amerykanie rozpętają III wojnę światową' gdyż ci, co zniszczą ich większą część (satelit) to nie usiądą z boku i będą patrzeć się, co teraz zrobią tylko to będzie akt zaczętej III wojny światowej!  :D


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development