Skocz do zawartości
Zdjęcie

III Wojna Światowa (rozdział IX )


5860 odpowiedzi w tym temacie

#5851 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 14 luty 2019 - 23:02

:) - Benjamin Netanjahu: Polacy pomagali Niemcom zabijać Żydów

 

- Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu - miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu cytowany przez "Jerusalem Post". Polityk miał wyrazić taki pogląd w czasie dzisiejszej wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich - POLIN.

Według portalu Haarec Netanjahu wypowiedział te słowa w kontekście kryzysu dyplomatycznego wokół nowelizacji ustawy o IPN. - Polacy współpracowali z nazistami i nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu twierdzenie - miał stwierdzić szef izraelskiego rządu.

 

Polski rząd wycofał się z kontrowersyjnych przepisów w czerwcu 2018 roku. Ich pierwotnym celem była walka z błędnie używanym określeniem "polskie obozy koncentracyjne". Według ustawy karane więzieniem miało być obwinianie państwa lub narodu polskiego współodpowiedzialnością za zbrodnie niemieckie popełnione podczas II wojny światowej, w tym przede wszystkim Holokaust. Ścigani mieli być i Polacy i cudzoziemcy.

 

https://www.onet.pl/...e554807&utm_v=2

https://www.rp.pl/Dy...ijac-Zydow.html

http://www.tokfm.pl/...-ze-polacy.html

 

/A to, źle?!/  ;)  :D

 

 #5852 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 14 luty 2019 - 23:30

:) - Żydzi w Rosji....

 

"Żydów w Rosji jest więcej, niż w całym świecie razem wziętym. Tylko oficjalnie żydów w Rosji około 10 milionów osób, a ile ich tam jest w rzeczywistości, Bóg jeden wie. We wszystkich krajach, gdzie istnieje wojskowy obowiązek, Żydzi za pomocą rabinów falsyfikują swoją statystykę. To zwyczajna praktyka. Żydzi zmieniają daty swoich urodzin, zapisują chłopców jako dziewczyny, rejestrują tylko jedno dziecko zamiast kilku, i tak dalej. Oprócz tego, że Żydzi praktykują uprowadzanie dziewcząt w burdeli, które na całym świecie trzymają tylko Żydzi, zjawisko zwane „białą niewolą”, bogaci Żydzi często praktykują małżeństwo z nie-Żydami i zapisują swoich półżydów pod chrześcijańskiem imionami.

To, jak ta praktyka zniekształca nasze społeczeństwo, jest przedmiotem osobnych badań. Na przykład jeden rosyjski wielki książę, który został niedawno zastrzelony, był nielegalnym wnukiem królewskiej osobistości w Niemczech, uwiedzionej przez żydowskiego bankiera. Żydzi dobrowolnie poślubiają swoje kobiety chrześcijanom. W Rosji Żydzi są również skłonni zaakceptować ortodoksję, zwłaszcza jeśli jest to dla nich korzystne. W tym samym czasie zmieniają swoje imiona, jeśli wcześniej był nim Jakub Rubinstein, teraz jest Iwan Iwanowicz Iwanow. Ta zmiana w niczym nie zmienia esencji Żyda, który wciąż gorączkowo obsługuje swoją światową kagalę. Rosjanie nazywają takich Żydów „wykrest”. Dlatego na podstawie moich wieloletnich obserwacji w Rosji uważam, że liczba Żydów w Rosji to co najmniej dwadzieścia milionów ludzi (to było sto lat temu, a ile teraz?).

 

Jedynym publicznym urządem, który był otwarty dla Żydów pod rządem carów, było, co dziwne, w tajnej policji w żandarmerii. Fakt ten oczywiście wyznaczał losy Rosji, a w szczególności premiera Stołypina. Żydzi byli świadomi wszystkiego, co dzieje się w królewskim rządzie, ponieważ całkowicie kontrolowali królewską tajną policję i wiedzieli o wszystkim.
Bolszewicy mogli, nie bez naszej pomocy (Anglia), łatwo łatwo przejąć władzę w lipcu 1917 roku, jeśli nie wcześniej. Teraz Żydzi przejęli władzę w Niemczech, a więc cały świat stoi u ich stóp. Chrześcijańskie narody są pogrążone w ubóstwie i niewolnictwie na całym świecie. Chrześcijanie są żydowskimi niewolnikami. Ponieważ Żydzi – to jedyna rasa, która nie tylko chroni się przed poczęciem, ale i stymuluje urodzenie (spojrzycie na ich religijną regulację zachowania po sobotach), to nie ma wątpliwości, że liczebność Żydów wkrótce przekroczy liczebność chrześcijan. I wtedy, jak im się wydaje, narodzi się Żyd, Mesjasz, który da całemu światu „niełaskę zwycięzcy”.

 

Jesteśmy już na końcu tej długiej drogi podboju, na którą Żydzi wkroczyli sześć tysięcy lat temu. A dwa tysiące lat temu Żydzi, po zniszczeniu republikańskiego Rzymu, już przejęli władzę światową w swoich rękach, wprowadzając reżim w pełni odpowiedzialny przed Żydami, tak zwanymi cesarzami. Cesarzy rzymskich bogaci Żydzi z Rzymu już wyznaczali i obalali według własnego uznania, ponieważ to Żydzi kontrolowali pretorianów. W przeciwieństwie do republikańskiego Rzymu Imperium Rzymskie było już żydowskim imperium rzymskim. Jeśli spojrzeć na historię cesarskiego Rzymu, to, jak wszystko, należy interpretować zupełnie inaczej.

 

Wszyscy cesarze, którzy odmówili posłuszeństwa wobec Żydów, byli oczerniani i nazywani szalonymi, takimi jak Neron czy Kaligula. Nieposłusznego Żydom Nerona usunęlii po spaleniu Rzymu i wywołaniu zamieszek, a następnie zniesławianiu go i wymyślaniu pięknych legend o jego śmierci. Cesarze rzymscy, którzy byli pomocni dla Żydów, nazywani byli sprytnymi i wielkimi, ale Jezus Chrystus przyszedł, a Żydzi zostali odrzuceni i stracili dominację nad światem, a ich żydowskie legowisko w Palestynie zostało zniszczone. Ale Żydzi nie należą do tych, którzy się poddają, znów zaczęli walkę o dominację nad światem, a teraz Żydzi są już na końcowym etapie tworzenia globalnego stanu Żydów. W tym schemacie nie ma nie-Żydów.

 

Bez wyjątku wszystkie rewolucje w Rosji, aw szczególności w 1905 i 1917 r., były dziełem rąk Żydów. Nawet powstanie Emelyana Pugaczowa zostało zorganizowane przez Żydów. Emelyan Pugachev przyjechał z Polski, a to wiele mówi. Wcześniej polskie żydostwo zorganizowało już kampanię przeciwko Moskwie i było bardzo blisko celu. Polska w tym czasie była stolicą światowego żydostwa, jak to jest obecnie w Anglii, Rosji Sowieckiej czy USA. Nic dziwnego, że Pugaczow pochodził właśnie z Polski.

 

Towarzyszyli mu żydowscy „komisarze” uzbrojeni i wyposażeni w polskie żydostwo, to znaczy nie było to powstanie, ale inwazja z Polski dużego oddziału zagranicznych najemników. Jego marszowi po rosyjskiej ziemi towarzyszyły te same bicie chrześcijańskich kapłanów, niszczenie kościołów i masakry zwykłych ludzi, które są znakiem rozpoznawczym działań ukrytych Żydów, począwszy od protestanckiej Holandii, Niemiec, rewolucyjnej Francji czy Anglii, a skończywszy na rewolucji bolszewickiej z 1917 roku.

 

Podobne wydarzenia, w których Żydzi wyeliminowali jako klasę całą narodową warstwę wykształconych ludzi w głównych krajach europejskich, to następujące wydarzenia: tak zwana walka narodowo-wyzwoleńcza Holandii o wyzwolenie spod hiszpańskiej dominacji, skąd Żydzi zostali wypędzeni przez królową Izabelę, Wojna trzydziestoletnia w Niemczech w 17 wieku, Wielka Żydowska Rewolucja w Anglii w XVII wieku, Wielka Żydowska Rewolucja we Francji w XVIII wieku, a wreszcie Wielka Październikowa komunistyczna żydowska rewolucja w Rosja. W tym samym czasie Ameryka była już otwarta i od samego początku została zbudowana jako kraj żydowski i na zasadach żydowskich jako stan Żółtego Diabła, żydowskiego boga Mamona, żydowskiego Molocha i Boga Jehowy.

 

Po 1917 r. Bolszewiccy Żydzi wywieźli z Rosji wszystkie kosztowności, które można było fizycznie wywieźć od razu: złoto, klejnoty, które usunęli ze zmarłych, a teraz są zaangażowani w eksport naturalnych bogactw z Rosji. W latach 1917-1921 ci Żydzi zniszczyli nieokreśloną liczbę milionów ludzi w Rosji, głównie z wyższych warstw społecznych. Teoria klasowa ich Żyda, Karla Marxa, dała im możliwość oficjalnego wygnania i zniszczenia całej wykształconej klasy Rosji, więc teraz nie ma prawie nie-Żyda, który mógłby czytać i pisać. Żydzi w Rosji sprzedają obecnie naturalne bogactwo Rosji rządom Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Żydzi w Piotrogrodzie to jedyni ludzie, którzy mogą iść prosto. Rosyjscy Żydzi, mimo rewolucji i wojny domowej, mają żywność, ubrania, buty, mają wszystko, czego potrzebują. Inni, z wyjątkiem Żydów, w Rosji, nie mają nic z tego. Nie-żydzi w Rosji są skazani na śmierć głodem. Niektóre żydowskie oddziały zabierają żywność i kosztowności od rosyjskich obywateli, podczas gdy inne żydowskie oddziały ich rozstrzeliwują. Żydzi podróżują teraz z całego świata do bolszewickiej Rosji: z Anglii, z USA, by pomóc rosyjskim Żydom rządzić Rosją, a wszyscy oni otrzymują stanowiska kierownicze w Rosji, otrzymują dobre mieszkania, jedzenie, ubrania bez żadnych problemów naraz. Natychmiast po 1917 r. Żydzi na ogół zakazali jakiejkolwiek formy religii chrześcijańskiej w Rosji. Pod groźbą śmierci, śluby, pogrzeby i ogólnie żadne rytuały nie powinny być wykonywane w Rosji z użyciem chrześcijańskich symboli.

Rozwód, wręcz przeciwnie – to kwestia kilku minut. Dokonuje się tego dla wygody żydowskich wodzów, pozbywając się ich nieżydowskich nałożnic. Kapłani są szczególnym obiektem żydowskiej nienawiści. Gdyby informacje o całkowitym morderstwie narodu rosyjskiego nie mogły przeniknąć za granicę, kapłanów już dawno by wszystkich zniszczono.

 

Z drugiej strony istnieją fakty, aby wierzyć, że po raz pierwszy od czasu zniszczenia Jerozolimy istnieje rozłam między starymi i młodymi pędami w żydostwie. Młodzi Żydzi są w większości ateistami i zabijają chrześcijan, nie lekceważąc żadnych środków technicznych. Nie jestem pewien, czy starsze żydostwo jest z nimi całkowicie, ale dopoki to cierpienie chrześcijan, to starcy Żydzi patrzą na tę sprawę z tajną aprobatą. Jeśli jednak pewnego dnia lud rosyjski zbuntuje się i zacznie zabijać Żydów, to nie ma wątpliwości, że cały świat zostanie wypełniony opowieściami o dzikich okropnościach, na jakie narażeni są „niewinni” Żydzi, a wszystkie chrześcijańskie rządy spiesznie pomogą Żydom i zaryzykują swoich chrześcijańskich synów i wyślą im iść na wojnę w Rosji, aby pilnie ratować Żydów z uczciwej zemsty.
(Appro. Trans To powstanie przeciwko żydowskiemu niewolnictwu nie miało miejsca w Rosji, ale w Niemczech, których losy i zniesławianie są dobrze znane, a Amerykanie i Brytyjczycy posłali swoje dzieci, aby wyrwały Żydów z rąk Niemców, którzy stracili wszelką cierpliwość).

 

Żydzi byli dowódcami oddziałów, którzy 31 sierpnia włamali się do ambasady brytyjskiej w Piotrogrodzie i zastrzelili kapitana Cromie. Żydzi aresztowali wszystkich w ambasadzie angielskiej. Trzej Żydzi dowodzili wszystkimi, mając w każdej ręce jeden rewolwer.

 

Wszelka walka polityczna w każdym państwie prowadzona jest tylko między Żydami.

 

Dlatego, że są inteligentne? Nie, bo oni są liczne. Bo oni są wszędzie, wyraźne ( jawne), wpółjawne i zamaskowane, zrusyfikowane i zamerykanizowane. Wszystkie partie polityczne są rządzone przez Żydów, ale to nie oznacza braku zgody wśród Żydów. Jest to zwykły trik, w wyniku którego ktoś z nich w każdym razie dojdzie do władzy. Mówisz, że jest to sprzeczne z teorią i że związki muszą walczyć z kapitalistami. To wyjaśniają ci Żydzi. Ale w praktyce zarówno żydowscy bankierzy, jak i żydowscy szefowie związków zawodowych okradają chrześcijan z obu stron.

 

Żydowski rząd Rosji rządzi Rosją poprzez tworzenie uzbrojonych oddziałów, z których każdy ma osobnego komisarza osobiście od Lwa Trockiego, który jest prawdziwym dyktatorem Rosji. Grupy zbrojne to bandy przestępców, którzy nie gardzą zabiciem własnych współobywateli. Lejba Trocki ma bezpośredni dostęp do zachodnich bankierów i dlatego jest niewyczerpanym źródłem pieniędzy i broni. W rzeczywistości w Rosji tylko jedna osoba – Trocki ma walutę. Kierując się walutą i bronią, Lew Trocki broni uzbrojonych i gangsterów, z którymi dąży do stłumienia jakiegokolwiek oporu w Rosji wobec swojego reżimu.

 

Rosja jest zubożała i wywłaszczona przez żydowskich komisarzy, w niej ludzie umierają z głodu milionami, ale gangi Trockiego są uzbrojeni w nowe europejskie bronie i nie brakuje amunicji. Żydowskie emisariusze Trockiego za granicą zapewniają Trockiemu dopływ broni w dług pod późniejsze udzielenie koncesji na rozwój rosyjskich bogactw naturalnych. Kto z kierowników band, w ten sposób, uzbrajanych Trockim, słucha się Trockiego, nadal otrzymuje pieniądze i broń i zalicza się do jednostek regularnej Armii Czerwonej. Kto przestaje słuchać Trockiego, przestaje otrzymywać pieniądze i broń, więc wszyscy, choć mogą awanturować się przez jakiś czas, są ostatecznie skazani na zagładę. Jest oczywiste, że mając nieograniczony przepływ pieniędzy zza oceanu,

Lew Trocki, który wcześniej miał amerykański paszport, musi wygrać ten nieuczciwy pojedynek z Rosjanami, ponieważ cały świat i najgorsza jego część faktycznie walczą przeciwko narodowi rosyjskiemu. W ten sposób Lew Trocki od razu zabija dwa ptaki jednym kamieniem: z jednej strony eksterminuje populację rosyjską, a z drugiej – osobiście tworzy lojalną armię. Szpiedzy Trockiego są wszędzie i szpiegują każdego chrześcijanina. Każda zbrodnia u Trockiego podlega karze śmierci.

 

Jeśli Żydzi maja problem, biorą się zakładnicy: żona, dzieci, krewni i rozstrzelują się. Na przykład, trzeba żeby dany carski oficer walczył przeciw swojemu ludowi, to jego rodzina bierze się w zakładniki. Pieniądze i wartości dla rozliczenia z amerykańskimi bankierami zbierają się również przez rozstrzeliwanie zakładników. Przytłoczenie oporu również osiąga się przez rozstrzeliwanie zakładników. Całe terytoria Rosji i części ludności są ogłoszone takimi, że podporządkowują się powszechnemu zniszczeniu, na przykład, południe Rosji i Ukrainy i i kozacy „расказачиваются” w ogóle. Wszędzie w „radzieckiej” żydowskiej Rosji pojawiła się żydowska symbolika w postaci gwiazdek.
W 1905 roku miliony funtów zostały wysłane z Londynu do Rosji, aby pomóc Żydom przeprowadzić zamach stanu, ale rosyjski rząd musiał przeprosić za jednego urzędnika państwowego, który odważył się głośno powiedzieć o tym w Moskwie. Zgadza się, formalnie ta osoba nie miała racji, pieniądze zostały zebrane nie przez Anglię, ale przez światowe żydostwo i wysłane do Rosji w okrężny sposób, ale nie bezpośrednio przez Anglię. (To była tak zwana sprawa Agence Latine, osoba, która dostarczyła tę informację rosyjskiemu urzędnikowi, rosyjskiemu tajnemu agentowi, jest teraz, jak sądzę, w Londynie).

 

Światowe żydostwo ma swój własny rząd, a nie jeden, a wiele, które splatają się i działają w sposób skoordynowany, w taki sposób, że reprezentują gigantyczną ośmiornicę świata. Centralnym mózgiem tego rządu jest Sanhedryn, współczesny odpowiednik tego, który zawsze istniał (obecnie najwyraźniej nosi on nazwę Prezydium Światowego Kongresu Żydów)."

 

http://webnovosti.in...и-во-всем-мире/

https://marucha.word...tematy-8-2019/  (wpis 164)

 

'Jak się daje, tak się kraje!' - Kraje!!!/  :wacko:    https://demotywatory...je-to-sie-kraje

 

- "Ja cię nie mogę" - to dzisiaj hit. A pamiętacie teksty ekipy PO-PSL: ch..., kur.., ja pier.... itp. itd.

 

„państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje”, a Polskie Inwestycje Rozwojowe to „ch…, dupa i kamieni kupa”.  (Jan 29, 2019)

 

https://niezalezna.p...ja-pier-itp-itd

 

/Jeżeli „państwo Polskie nie istnieje” to, dlaczego taki strach przed (chvk vagner) a nie na przykład przed - Academi (poprzednio jako Blackwater USA, Blackwater Worldwide oraz Xe Services LLC)

 

https://en.wikipedia...ki/Wagner_Group

https://pl.wikipedia.org/wiki/Academi

 #5853 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 15 luty 2019 - 09:29

:) - „Czerwona kartka dla PiS”. Nawoływanie do III Wojny Światowej, roszczenia żydowskie i współpraca Polski z nazistami – oto bilans Konferencji Bliskowschodniej

 

Konferencja Bliskowschodnia za nami, czas więc na pierwsze podsumowania. W ciągu dwudniowego wydarzenia organizowanego w Warszawie Polska dwukrotnie została obarczona winą za Holocaust, wezwana do spłaty roszczeń żydowskich, a w międzyczasie premier Izraela przyznał, że chodzi mu o wywołanie wojny z Iranem.

Sekretarz Stanu USA tuż po przyjeździe do Polski, podczas konferencji która miała być poświęcona tematyce Bliskiego Wschodu, wezwał władze naszego nieszczęśliwego kraju do podjęcia działań w kierunku realizacji roszczeń żydowskich.

 

– Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – powiedział Mike Pompeo.

 

Amerykańska dziennikarka Andrea Mitchell stwierdziła na wizji w popularnej telewizji NBC News, że żydowscy powstańcy w Getcie Warszawskim walczyli przeciwko… „polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Wczoraj wieczorem pojawiły się „przeprosiny” za „niefortunną nieścisłość”.

 

W czwartek Benjamin Netanyahu powiedział podczas Konferencji Bliskowschodniej, iż „naród Polski współpracował z nazistowskim reżimem, podczas zabijania Żydów w czasie Holocaustu”. Netanyahu rozmawiał z dziennikarzami w Muzeum Historii Żydów Polskich, mówiąc bardzo wyraźnie, iż „Polacy pomagali nazistom w zabijaniu Żydów podczas Holokaustu”.

 

Premier Izraela, który przyjechał do polskiej stolicy nie kryje swoich zamiarów. Otwarcie stwierdził, że… dąży do konfliktu zbrojnego. – Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem – powiedział na konferencji.

 

https://nczas.com/20...iskowschodniej/

 

 

/'Nawoływanie do III Wojny Światowej ...' - Super, rozwiąże problem 500+!/  ;)  :D

 

- Skąd pieniądze na 500 Plus? Z naszych portfeli - gk24.pl

 

https://gk24.pl/skad...feli/ar/9814710

 

 /Oo.! Przepraszam, nie mojego portfela!!/  :wacko:#5854 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 16 luty 2019 - 05:48

:) - POLITICO: potężna niegdyś Bundeswehra zaczyna przypominać Gang Olsena

 

"Potężna niegdyś niemiecka armia wygląda na coraz bardziej bezbronną: myśliwce i helikoptery, które nie latają; okręty i łodzie podwodne, które nie są w stanie pływać, a na dodatek dotkliwe braki wszystkiego, od amunicji po kalesony, pisze Matthew Karnitschnig z POLITICO.

 

Jeżeli Państwo sądzą, że porównanie Bundeswehry do “Gangu Olsena” jest nadużyciem, to spójrzcie na znajdujący się na standardowym wyposażeniu niemieckiej armii karabinek HK G36. Rząd postanowił zezłomować całą tę broń po odkryciu, że przy zbyt wysokiej temperaturze broń ta nie jest w stanie trafić w cel.

“Brakuje zarówno ludzi jak i sprzętu, często jeden niedobór goni drugi”, napisał socjaldemokratyczny deputowany Hans-Peter Bartels zasiadający w komisji obrony, w raporcie opublikowanym pod koniec stycznia. "Żołnierze są dalece nie w pełni wyekwipowani”.

 

Niemiecka armia, niegdyś jedna z najgroźniejszych (i najbardziej brutalnych) na świecie, coraz bardziej zaczyna przypominać ochotniczą straż pożarną, a nie nowoczesną machinę wojenną. W ubiegłym miesiącu strzelcy alpejscy zostali wysłani do usuwania śniegu z dachów domów w Bawarii."

 

https://wiadomosci.o...zbronna/v1mp671

 

- Niemieckie okręty podwodne dla Izraela. Zostaną uzbrojone w broń nuklearną?

 

Niemiecki rząd wydał zgodę na sprzedaż Izraelowi trzech kolejnych okrętów podwodnych typu Dolphin. Negocjacje w tej sprawie rozpoczęły jesienią 2016 r., zaś w październiku 2017 r. podpisany został list intencyjny w tej sprawie. Koszt budowy jednostek szacowany jest na dwa mld euro, z czego połowę ma pokryć strona niemiecka.

 

https://www.defence2...-bron-nuklearna

https://nuclear-news...le-east/israel/

 

/"okręty i łodzie podwodne, które nie są w stanie pływać" - Jeżeli Niemcy taki ‘szais’ sprzedają (naszym bracią) to możemy spać spokojnie po opaleniu rakiety wybuchnie tam skąd została odpalona?!/  :D

 

 

 #5855 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 18 luty 2019 - 00:09

:) - Antysemicki atak „żółtych kamizelek” na wybitnego intelektualistę o polskich korzeniach. Macron potępił wybryk      (Republika ubolewa)  :wacko:

 

Prezydent Francji Emmanuel Macron potępił antysemickie zachowania skierowane przeciwko Alainowi Finkielkrautowi, wybitnemu intelektualiście o polskich korzeniach, których dopuściła się grupa demonstrujących w sobotę w Paryżu. - Antysemickie obelgi, którym go poddano, są absolutną negacją tego, kim jesteśmy i co czyni nas wielkim narodem - napisał prezydent Francji.

 

Sprawa dotyczy Alaina Finkielkrauta, syna pary polskich Żydów zamieszkałych we Francji. Mężczyzna jest członkiem Akademii Francuskiej, pisarzem, eseistą. Jego ojciec był więźniem w Auschwitz.

Protestujące „żółte kamizelki”  obrzuciły Finkielkrauta obelgami i antyżydowskimi prowokacjami na ulicach Paryża.

Prezydent Macron powiedział, że była to "absolutna negacja" tego, co sprawiło, że Francja jest wspaniała i takie zachowania nie będą tolerowane.

 

W sobotnich antyrządowych protestach, wzięły udział dziesiątki tysięcy osób.

Policja używała gazu łzawiącego by opanować sytuację.

69-letni naukowiec powiedział gazecie Le Parisien, że słyszał ludzi krzyczących "brudny syjonista" i "rzucaj się w kanał". Po tym jak protestujący zaczęli go obrażać, funkcjonariusze policji interweniowali by ochronić mężczyznę.

Finkielkraut, syn polskich imigrantów, wcześniej wyraził swoje współczucie dla protestujących, ale i skrytykował ich ruch.

-Antysemickie obelgi, którym go poddano, są absolutną negacją tego, kim jesteśmy i co czyni nas wielkim narodem. Nie będziemy tego tolerować - napisał na Twitterze prezydent Macron.

 

- Syn polskich emigrantów, który został francuskim uczonym Alain Finkielkraut, jest nie tylko wybitnym pisarzem, ale także symbolem tego, na co pozwala Republika - napisał Emmanuel Macron.

Protesty "żółtej kamizelki" rozpoczęły się w połowie listopada z powodu podatków paliwowych. Ten weekend jest 14 z rzędu protestem „żółtych kamizelek”.

 

http://telewizjarepu...bryk,76405.html

 

/Być może poprosili go o dofinansowanie 'żółtych kamizelek' a on się nie zgodził, bo jeszcze nie dostał pierwszej spłaty z tytułu (447) tak, że ‘sam gotuje sobie taki los’, a mógł dać to, co ma już z innego tytułu a nie dał?!

 

A tak na marginesie - ‘żółte kamizeli’ są rozwścieczone i naparzają każdego, który się im naiwne, w ich obleśne łapska!

 

Czyli – nasuwa się myśl ‘puen-tki drugiej’ - „Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy!”/  :unsure:

 

#

 

à propos - Jack the Ripper też był polakiem?!  ;)

 

- Kuba Rozpruwacz był Polakiem? "Zdemaskowaliśmy go dzięki DNA"

 

Według nowych badań DNA najsłynniejszym seryjnym mordercą w historii mógł być chory psychicznie polski imigrant żydowskiego pochodzenia - Aaron Kośmiński.

 

http://wyborcza.pl/1...walismy_go.html

 

(po metamorfozie)

 

- Kuba Rozpruwacz jednak nie był Polakiem?

 

We wrześniu Brytyjczycy pochwalili się, że zdemaskowali słynnego seryjnego mordercę - Kubę Rozpruwacza. Miał nim być polski imigrant - Aaron Kośmiński. Teraz jednak się okazuje, że to nie musi być prawda, bo naukowiec badający sprawę... źle postawił przecinek

 

http://wyborcza.pl/1..._Polakiem_.html

 

/Był ruskim agentem!/  :ph34r:#5856 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 18 luty 2019 - 08:33

:) - Dlaczego sieć 5G spędza sen z powiek służbom Zachodu

 

Sieć 5G ma umożliwić płynną komunikację z internetem miliardów urządzeń z kategorii „smart things”. Możliwość przejęcia kontroli nad choćby częścią tej infrastruktury oznacza warunki do szpiegostwa na niewyobrażalną skalę - a nawet fizyczne niebezpieczeństwo.

 

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się nagranie, na którym sprytny haker zdalnie przejmuje kontrolę nad mocno scyfryzowaną elektryczną hulajnogą firmy Xiaomi należącą do przypadkowego użytkownika spotkanego na ulicy. Haker - wykorzystując lukę w zabezpieczeniach hulajnogi - łączy się z nią via Bluetooth - i po kilku sekundach jest zdolny ją nieoczekiwanie zatrzymać na środku jezdni. Wystarcza mu do tego zwykły smartfon.

 

Ten zdalny atak pozwala również hakerowi na dowolne przyspieszanie lub zwalnianie prędkości jazdy. Gdyby miał złe intencje - spokojnie mógłby spowodować nawet śmiertelny w skutkach wypadek - nie zbliżając się do „przejętej” hulajnogi na mniej niż kilka metrów (Bluetooth w tym modelu ma zasięg nawet 100 metrów).

 

W marcu z kolei odbędzie się prestiżowy konkurs hakerski Pwn2Own z trzema głównymi nagrodami po 250 tysięcy dolarów. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona będzie łamaniu zabezpieczeń w Tesli Model 3. Najwyższą stawkę będzie można zgarnąć za otwarcie głównej bramy dostępowej auta, przejęcie kontroli nad autopilotem i zhakowanie najważniejszego sterownika. 100 tysięcy dolarów to nagroda za zdalne otwarcie drzwi auta - albo przez złamanie cyfrowych zabezpieczeń zamka, albo przez przejęcie kontroli nad smartfonową aplikacją Tesli zdolną zastąpić klucz. 50 tysięcy dolarów to natomiast stawka za „zwykłe” złamanie zabezpieczeń sieci Wi-Fi lub Bluetooth w aucie. Celem konkursu jest oczywiście znalezienie luk w zabezpieczeniach Tesli i tym samym ich załatanie. Ale biorący w nim udział hakerzy bez problemu sprostają przynajmniej części wyzwań. Znów więc spróbujmy założyć ewentualne złe intencje kogoś, kto cyfrowo włamuje się do skomputeryzowanego auta produkcji Elona Muska.

 

"Budowa sieci 5G wywołuje ogromne emocje na poziomie globalnej polityki i tajnych służb największych mocarstw"

 

Hakerzy od dawna zabawiają się przejmowaniem kontroli nad urządzeniami połączonymi z internetem, które już dawno nie są tradycyjnie rozumianymi komputerami. Pewna rodzina z Północnej Kalifornii wpadła niedawno w panikę, kiedy należąca do niej inteligentna kamera Nest do monitoringu domu zaczęła emitować komunikat o ataku nuklearnym Korei Północnej na Los Angeles. Rzecz jasna był to szatański dowcip hakera, który zdołał złamać zabezpieczenia kamery. Już w 2015 roku specjalistom udało się zhakować inteligentną lodówkę Samsunga - okazało się, że w jej zabezpieczeniach istnieją luki pozwalające na wykradzenie m.in. haseł do kont Google itp.

 

Tak właśnie wygląda stan gry za pięć dwunasta - tuż przed początkiem ery Internet of Things - nie bez powodu ochrzczonej przez sceptyków mianem „Internet of Shits”. Ta era będzie nierozłącznie wiązać się z upowszechnieniem nowego standardu łączności z siecią - czyli technologii mobilnej 5 generacji, w skrócie 5G. Jej ogromna przepustowość ma służyć nie tylko temu, żebyśmy mogli jeszcze szybciej i płynniej oglądać filmiki z kotami na Facebooku, ani nawet nie temu, byśmy mogli bez problemów streamować seriale w rozdzielczości 4K.

 

Chodzi przede wszystkim o to, żeby podołać obciążeniom wynikającym z obecności w sieci miliardów urządzeń, często komunikujących się ze sobą nawzajem i wspierających (przynajmniej w założeniu) nas w sferach, które do niedawna uważaliśmy za bardzo odległe od jakiejkolwiek cyfryzacji - tym bardziej w usieciowionym wydaniu. Właśnie to powoduje, że budowa sieci 5G wywołuje ogromne kontrowersje na poziomie globalnej polityki i tajnych służb największych mocarstw. Możliwość skrytego kontrolowania przez obce państwo kluczowej infrastruktury sieci 5G, uzyskiwania dostępu do transferowanych wewnątrz niej danych, potencjalna zdolność do przejmowania kontroli nad wybranymi „smart things” - to właśnie wizje, które spędzają sen z powiek specjalistom od bezpieczeństwa na całym świecie.

 

https://polskatimes....#strefa-biznesu

 

'Możliwość przejęcia kontroli nad choćby częścią tej infrastruktury oznacza warunki do szpiegostwa na niewyobrażalną skalę - a nawet fizyczne niebezpieczeństwo.' 

 

/I te wszystkie cudowne możliwości będą w rekach Chińczyków!/  :o

 

 

 

 

 

 #5857 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 18 luty 2019 - 23:47

:) - Żydzi i my - 19.02.2019.

 

W mailowej dyskusji z panią Tiamat napisałem m.in.:

 

Problemy religijne i kwestia żydowska nie są łatwymi tematami i nazbyt obszernymi. Osobiście unikam wypowiadania się w sprawach wiary, a jeśli chodzi o wyznawców, to są to ogromne rzesze ludzkości i kilkadziesiąt pokoleń. Różni ludzie, różne postawy, także postawy sprzeczne - ograniczę się tu do chrześcijaństwa - z nauką Kościoła.

 

Inny problem z żydami. Z jednej strony wielcy wynalazcy i myśliciele, a z drugiej tak wielka pozycja żydostwa w świecie i tak makabryczna często rola w historii i polityce. Coraz trudniej jest mi tu wypowiadać się, bo w końcu około połowy książek, które w życiu przeczytałem, napisali żydzi, więc jestem co najmniej   'podtruty' ich myślą.

 

Ten problem był tematem licznych mailowych dyskusji z zaprzyjaźnionym blogerem @Metro, który winił żydów za wszelkie zło na świecie (co nie przeszkadzało mu cytować Tuwima), ja zaś twierdziłem, że żydzi są faktycznie bardzo mocni, ale nie są wszechmocni. Znaczna część winy musi spoczywać na naszych barkach, którzy tak łatwo wierzą w (żydowskie) bzdury i godzą się na ich politykę (pomijam tu fakt, że dzisiaj to już chyba jesteśmy bezsilni).

 

Pozdrawiam,

Zygmunt

 

Odpisała pani Tiamat: No to ja jeszcze krótko na temat 'żydostwa’.

 

Moim ulubionym żydem jest prof. Szlomo Sand, a także Miko Peled - syn generała izraelskiego. Chętnie też słucham Kodyma - byłego agenta Mossadu - nie zawsze się z nim zgadzam, ale dużo podaje historii... niestety, mówi prawdę.

 

Z żydami to tak jak z Ukraińcami czy Rosjanami. Kto to jest Ukrainiec? - Tatar, Kozak, Mongoł, Polak, Rusin, Małorusin, żyd z Odessy czy z Petropawłowska?

I podobnie z Rosjanami - od Jakutów syberyjskich, ludów kaukaskich aż do wielce europejskich Moskwiczan i carskiej arystokracji, i tzw. elit politycznych z St. Petersburga - to przeciez Rosjanie..

I podobnie jest z Amerykanami.

 

Historyk z Hebrajskiego Uniwersytetu Szlomo Sand twierdzi, że 90% żydow to przechrzty, a tylko mały bardzo procent starozakonnych jest na Bliskim Wschodzie, głównie w Iranie. W Izraelu jest Neturei Karta (sabra - żydzi urodzeni w Izraelu - zagorzali wrogowie Izraela i Syjonu). Z Jemenu przepędzono żydów tuż przed najazdem Arabii Saudyjskiej i Anglii na Jemen.

 

Syjon przępedził żydów z Iraku do Izraela i skonfiskował im biznesy. Straszną przeżyli tragedię, bo uważali się za Irakijczyków - ci żydzi żyli w zgodzie z Arabami od wiekow. Ale Izrael potrzebował zwiększyć stan ludności żydowskiej, by ich było więcej niż Palestyńczyków.

 

Słucham wykładów Szlomo Sanda. Jest historykiem i wie co mówi.

Otóż Szlomo Sand opowiada, że naród to ‘zasiedlona na pewnym obszarze ludność, która ma wspólna historię'.

 

Zdaniem Szlomo Sanda żydzi nie są narodem, bo nie mają ani wspólnego terytorium, ani nie mają wspólnej historii; nawet wspólnego języka ani religii; bo można być żydem ateistą, można być żydem od pokoleń zamieszkujacym Chile czy Kamczatke, można nawet pochodzić od mongolskich Chazarów, którzy w całości przeszli na judaizm i nie byli nigdy na Bliskim Wschodzie, i w ogóle nie byli semitami, tylko mongolskimi ludami stepowymi - bardzo agresywnymi.

 

I na spotkaniu z żydami w Nowym Jorku Szlomo wprost zapytał:

"Wy jesteście żydami i ja jestem żydem? To jaki mamy wspólny jezyk?" - "Naszym wspólnym językiem jest... język angielski. I nie mamy wspólnego terytorium, bo wy się nigdy nie przeniesiecie do Izraela, bo uważacie się za Amerykanów. Większość żydów na świecie nie zna hebrajskiego, a w Izraelu nawet nie uczą jidisz, którym porozumiewają się żydzi w Nowym Jorku".

 

No więc nie ma genetycznego narodu żydowskiego, o czym świadczą zarzucone w Izraelu badania genetyczne, co cynicznie przypomina Szlomo Sand.

 

Pojęcie żyd pochodzi od francuskiej wymowy Judei - mieszkańców Judei nazywano Judejczykami, a po francusku Jude (wymawiaj: żid). W Judei mieszkało kilkadziesiąt różnych plemion. Wyznawcy judaizmu stanowili 3%. Abraham nie był żydem. Był Aramitą. On i całe jego plemię to syryjscy Aramici. Francuska wymowa 'żid' przyjęła się np. w Polsce i na Ukrainie.  

 

Religia zaś to judaizm, religia, która powstala w Judei. Odmian tych religii jest tyle samo co chrzescijaństwa. Nie wiadomo chyba już teraz, który ‘judaizm’ jest oryginalny, prawdziwy.

 

Pojęcie syjonizmu powstało około 300 lat temu jako spisek polityczny do zawładnięcia światem. Syjonista zaś, to niekoniecznie żyd w tradycyjnym znaczeniu. Czołowi syjoniści to chazarskie Rotszyldy; to równiez angielska hołota: Tony Blair - katolik czy syjonista John Biden - też katolik. 80% żydów to nawet nie semici. To cala banda ewangelickich Amerykanów, przyjaciół Izraela. I to też paru ciekawych papieży.

 

Ta koncepcja żydowska ma na celu totalne wymieszanie pojęć; żeby łatwo się przyczepić o polityczne, religijne czy ideologiczne przekonania. Uniwersalny spisek mafijny przeciwko cywilizacji.

Przykładem jest idiotyzm pojęciowy tzw. antysemityzm, który nie dotyczy Palestyńczyków - jedynych prawdziwych Semitów na terenie Palestyny.

 

Semitami są też syryjscy Arabowie, i w ogóle wszyscy Arabowie - to ludy semickie. Żyd może być Chińczykiem, Papuasem, Maorysem, Murzynem, Ukraińcem... Szwedem... Jest to szatański wręcz pomysł, by można było atakować ludzi na wszystkich frontach.

 

Dlatego też uważam - i jest to moja osobista opinia - że pyskowanie na żydów jest BARDZO anonimowe, bo chroni prawdziwych przestępców, których nie można nazwać po imieniu i wytoczyć im procesu. Dlatego rodzina Bushów, Clintonów, Rotszyldów itp. zawsze będzie chroniona. Bo to żydy są winne, a ci - wiadomo - zalegalizowani przestępcy. Nikt jeszcze G.B. Busha nie zwyzywał od ludobójców, masowych morderców, a Reagana od ohydnych pedofilów.

 

I nigdy mafia amerykańska nikomu nie wypłaciła odszkodowania za zniszczenia wojenne. Clintona nikt nie weźmie za fraki za ludobójstwo w Jugoslawii. Bo wiadomo… to nie on, to żydy mu kazały. I można sypać wszystkie możliwe obelgi na żydów, bo to wentyl bezpieczeństwa: anonimowy, zbiorowy światowy mafioso. Nietykalny.

 

Ale jest i pułapka. W taką pułapkę wpakowała się obecnie Polska. Nasz zupełnie idiotyczny i sztucznie wywoływany ‘antysemityzm’ staje się naszą zgubą. Bo teraz jest piękny pretekst do ‘przypomnienia’Polakom czasów... okupacji. Podstawą sa zebrane ’dokumenty’ i książki Grossa. I opinii w sieci.

 

W czasie wojny wszyscy się mordowali. Zginęło tez wielu niewinnych żydów. Opowiadała mi babcia, jak Niemcy wywalali siłą ze sklepów żydowskich właścicieli; całymi rodzinami. Do tej pory w lasach proszowskich są zbiorowe groby żydowskie. Babcia widziała też, jak Niemcy zamordowali w Bochni zaprzyjaźnioną żydówkę z dzieckiem. Żydówka była właścicielką sklepu spożywczego w Bochni i zawsze 'borgowala’ potrzebującym.

 

W Krakowie w tzw. Czarnej Kamienicy na Alejach Słowackiego mieszkali pracownicy uczelni, w tym kilku żydów. Byli razem z innymi szanowanymi polskimi naukowcami.

 

Każdy mądry naród tworzy i pozostawia jakiś system samoregulacji. Tak jest na przykład w Rosji, we Włoszech czy na Filipinach, w Indiach... Nikt na Filipinach czy w Indiach nie pyskuje na żydów. 

 

W Rosji też nikt nie wygaduje na żydów i  ‘antysemityzm’ jest zakazany. Ale równocześnie Putin powywalał różnych Chodorkowskich - nikt nigdy nie wspomniał o ich żydostwie.   Wywalili  wielu  żydów - nie za żydostwo, tylko za przestępstwa.

To samo czynią Czesi.

 

My tej mądrosci narodowej nie mamy. Brak nam systemu samoobrony przed własną głupotą. Nie każdy żyd jest syjonistą i nie każdy Polak - aniołem. Wobec prawa odpowiadamy indywidualnie, a nie zbiorowo.

 

No i gdy przychodzi do wyborów... to zgodnie głosujemy na żydów. Przypadek?

 

Ukraina 2015

 

Political governmental regime of Ukraine today:

 

President - Poroshenko (Valtsman) - Jew

President Turchinov (Kogan) - Jew

Prime Minister - Yatsenyuk (Buckeye) - Jew

Minister of Finance - Alexander Shlapak - Jew

Secretary of national security and Defence - Andrew Parubiy- Jew

Vice Prime Minister - Vladimir Groisman - a Jew

Interior Minister Arsen Avakov - Armenian Jew

Minister of Culture - Sergei Nischuk - Jew

Mason - Director of the National Bank - Stepan Kubiv - Jew

Head of the Administration of President - Sergey Pashinskiy- Jew

 

The main presidential candidates from the opposition:

 

Yulia Tymoshenko (Celia Kapitelman) - Jewish

Vitali Klitschko (Etinzon) - a Jew by his father

Oleg Tyagnibok (Frotman) - a Jew mom

Dmitry (Avdimou) Yarosh - Jew Hasid

 

A kogo popierali Polacy:

 

Trzon Solidarności:

 

Lech Wałęsa - Lebe Kohn

Jan Olszewski, premier RP - Izaak Hertz-Oksner

Tadeusz Mazowiecki, premier RP -  Icek Staktzna

Jacek Kuroń - Icek Kordblum

Leszek  Balcerowicz - Aaron Buchaltz

Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselblaum

Józef Oleksy - Szymon Buchmio 

Hanna Gronkiewicz-Waltz - Haka Grundbaum

Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein

Aleksander Kwaśniewski - Izaak Staltzman

Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein

Jan Maria Rokita - Izaak Goldeicht 

Jaroslaw Kaczyński - Kalkstein

Antoni Macierewicz - Izaak Singer 

Bronisław Gieremek - Berle Lewartow

Adam Michnik  - Aaron Szechter

Lech Kaczyński - Kalkstein

Bronisław Komorowski  - Osip Szczynukowicz

Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg

Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman

Ludwik Dorn - Dornbaum

Hanna Suchocka - Hajka Silberstein

Andrzej Duda - Aaron Feigenbaum

 

Pozdrawiam,

Tiamat

 

https://zygumntbalas...i-my-19-02-2019

 

/Sami nasi ulubieńcy!/  ;)  :D  :wub:#5858 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 19 luty 2019 - 08:09

:) - CO DZIEJE SIĘ WE FRANCJI?! TO WOJNA DOMOWA! [VIDEO +18]

 

Są to realia stanu wojennego, choć go nie ogłoszono. mało ludzi w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, gdyż nawet w Polsce media nie informują o wszystkim. Prawdziwego szoku doznają Polacy tuż po wylądowaniu np na lotnisku pod Paryżem.

 

Militaryzacja przestrzeni publicznej i terror policyjny są faktem. Ludzie boją się iść do pracy albo po bułki do sklepu. Większość policjantów nie nosi mundurów, tylko jest po cywilnemu, jako tzw tajniacy. Nie raz się zdarzało, że tajniakowi ubranemu po cywilnemu nagle coś się odwidziało, i spałował spokojną osobę niosącą zakupy. Za nic. Tak! Zupełnie ZA NIC.

 

Wyobraź sobie: wychodzisz rano ze sklepu z torbą jedzenia, chcesz się szykować do pracy. Nie identyfikujesz się z ruchem Żółtych Kamizelek. Nie nosisz żółtej kamizelki ani niczego w tym stylu. I nagle dostajesz 10 razy pałą po głowie przez osobę ubraną po cywilnemu, która zaraz potem się zmywa z miejsca zdarzenia. Myślisz, że po trafieniu do szpitala możesz się poskarżyć na policję? Raczej będziesz miał szczęście, jeśli nie zostaniesz zatrzymany i przesłuchany.

 

Miasta są zablokowane, komunikacja miejska de facto nie działa, przejechać autem bardzo trudno ze względu na ciągłe blokady. Tysiące wozów policyjnych i dziesiątki tysięcy policjanów jeżdżą i kręcą się w kółko, co siłą rzeczy paraliżuje ruch autobusów, samochodów i pieszych.

 

Czy to co się dzieje we Francji to już wojna domowa?

 

Idąc chodnikiem oprócz spałowania, możesz zostać 20 razy lub więcej wylegitymowany i drobiazgowo przeszukany. Mogą Cię aresztować za to, że w pobliskim sklepie kupiłeś np. pilniczek do paznokci i zamknąć w więzieniu. Za rzekome posiadanie niebezpiecznego narzędzia.

Oprócz weekendowych starć z policją, przez wszystkie dni tygodnia rebelianci z ruchu Żółtych Kamizelek blokują autostrady, drogi ekspresowe i linie kolejowe. Wyobraźcie sobie jak wielkie są to straty dla gospodarki. Sięgają one miliardów euro i ciągle rosną.

Z samej Francji płyną liczne doniesienia o spowolnieniu prędkości internetu jak i o „zacinaniu się” połączenia z siecią, czyli czasowych przerwach w dostawie połączenia z internetem. Wiadomo, że sieć www jest krwiobiegiem informacyjnym i w zasadzie głównym kanałem komunikacyjnym dla rebeliantów.

Zobacz na poniższym nagraniu, jak nastąpiła militaryzacja życie we Francji i jak wyrafinowane metody terroru stosują policja i tajniacy. Oficjalnie nie ma stanu wojennego, ale de facto on już trwa. Oficjalnie nie ma wojny domowej, ale de facto powoli się ona zaczyna. Rubikon został przekroczony. Nagranie pochodzi z kanału Suwerenny PL [LINK TUTAJ]. Zachęcam Cię do subskrybowania tego kanału i plusowania flimów:

 

Przeczytaj także o tym, co powiedział lider Ruchu Żółtych Kamizelek:
–Lider żółtych kamizelek: Organizacje paramilitarne obalą Macrona!

 

https://jarek-kefir....-18/#more-40296

https://jarek-kefir....-obala-macrona/

 

/Aktualnie we Francji jak za czasów PRL-u można oberwać również 'za chęć do życia'!/  :D

 #5859 KNN

KNN

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 46 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:45

Ciekawe, czy ludzie przezwyciężą ciemiężców i ich goony.

#5860 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano 20 luty 2019 - 23:01

Noun. goony (plural goonies) (informal) a goon; a foolish, stupid, silly, or awkward person. Alternate form of gooney (gooney bird, the black-footed albatross).

 

'Rzeczownik gooński (liczba mnoga) (nieformalna) goon; głupi, głupi, głupi, głupi lub niewygodny człowiek. Alternatywna forma gooney (gooney bird, the black-footed albatross).'

 

'- Unia zaostrza przepisy, żeby bojownicy ISIS powracający do Europy nie mogli robić bomb

 

Europa uszczelnia przepisy, które mają uniemożliwić terrorystom robienie bomb domowej roboty za pomocą powszechnie dostępnych składników. A wszystko przez to, że setki bojowników Państwa Islamskiego powracają właśnie z Iraku i Syrii i jest obawa, że mogą wykorzystać swoje świeżo nabyte zdolności w konstruowaniu ładunków wybuchowych - pisze Ginger Hervey z POLITICO.

Komisja Europejska wraz z Parlamentem i Radą uzgodniły zaostrzenie przepisów z 2013 r.: chodzi o likwidację obowiązujących w niektórych krajach zwolnień, dzięki którym można było kupić chemikalia potrzebne do produkcji bomb za okazaniem dowodu osobistego. Ambasadorzy państw przy UE zatwierdzili właśnie końcową wersję dokumentu, ale muszą go jeszcze zatwierdzić posłowie na sesji plenarnej.

Według przepisów, które wejdą w życie pod koniec 2020 r. firmy będą musiały zgłaszać w ciągu 24 godzin "podejrzane” transakcje sprzedaży określonych substancji. Zmiana rozszerza zasięg obowiązywania tych zasad na platformy internetowe takie jak Amazon i eBay.'

 

https://www.wojskone...robic_bomb.html

 

/Amoniak saletra saletrol to, rolnicy używają setkami ton!/  :D

 

/A tak na marginesie - to zależy, na kogo będą majstrować te ‘bombki choinkowe’, jeżeli na 'deputowanych' to stanowczo ‘NEIN’ (nicht) a jeżeli na ‘ruskich’ to oczywiście ‘JA’(so)!  ;)

 

 

https://www.google.c...iw=1920&bih=940#5861 Human3030

Human3030

  Grey Eminence

 • Members
 • PipPipPip
 • 7702 postów

Napisano wczoraj, 08:28

dlaczego biała rasa musi wyginać  :angry:

 

:) - Whites Are Dying out, Because US, European Governments Favor Foreigners   (Biali umierają, ponieważ rządy USA, rządy europejskie faworyzują cudzoziemców)

 

Biali ludzie są na punkcie zagłady. Jeśli cokolwiek o tym mówisz, jesteś określany mianem "białego supremacji". Czarne życie ma znaczenie, ale nie białe życie.

 

My na przykład w RPA, gdzie biali rolnicy są masakrowani pod hasłem "ziemia lub śmierć" przez czarnych, których przodkowie przybyli do RPA po przodkach białych rolników. Linia jest taka, że biali ukradli czarną ziemię i że Afryka jest czarna i tym samym zarezerwowana dla czarnych. Biali to niechciani nielegalni imigranci.

Przetłumaczono przy pomocy www.DeepL.com/Translator

 

foto: Ale bez tłumów migrantów w wieku wojskowym, którzy będą płacić nasze emerytury?

 

Gdyby role zostały odwrócone, a biali masakrują czarnych, białe media w świecie zachodnim ucierpiałyby w potępieniu białych. Ponieważ są to czarni masakrujący biali, nie ma ani jednego spojrzenia. Jedynym sposobem, w jaki można się o tym dowiedzieć, jest przeczytanie stron internetowych rosyjskiego języka angielskiego.

 

Tylko Rosja zaoferowała schronienie białym mieszkańcom Afryki Południowej. Stany Zjednoczone, Europa i Kanada są przepełnione białymi imigrantami, ale nie mają miejsca na białe.

Biali są na drodze do wyginięcia nie z powodu masakr dokonywanych przez czarnych, ale z powodu ich własnej polityki podatkowej, społecznej i imigracyjnej. W Stanach Zjednoczonych i w całej Europie wysokie opodatkowanie położyło kres rodzinom z jednym żywicielem rodziny, takiej jak ta, w której ja i moje pokolenie dorastaliśmy. Żony zostały zmuszone z macierzyństwa do pracy w trybie żywiciela rodziny. W konsekwencji spadł wskaźnik białych urodzeń. Ten proces niszczenia został wsparty przez feminizm i aborcję na żądanie.

 

Bardzo trudno jest białej osobie z jednego zachodniego kraju wyemigrować do innego. Amerykanin, który chce zostać na przykład obywatelem francuskim, musi mieć duże dochody i duże francuskie konto bankowe i długo czekać. Ale nie-biały może wejść i zamieszkać bez eksmisji i oczekiwać wsparcia ze strony państwa francuskiego. Z wyjątkiem Węgier, to samo dotyczy całego świata zachodniego.

Jak doszło do czegoś takiego topsy-turvy?

 

Polityka tożsamości odgrywa ważną rolę. Polityka tożsamości, obecnie zinstytucjonalizowana w zachodnich uniwersytetach i systemach szkolnych jako czarne studia i studia kobiet, uczy białych winnych represjonowania nie-białych i uczy nie-białych nienawiści białych do ich prześladowania. Zamiast dawnego konfliktu klasy robotniczo-kapitałowej, dzisiejszy konflikt ma wymiar rasowy i płciowy.

W krajach zachodnich, gdzie biały wskaźnik urodzeń załamuje się, a granice są otwarte na nie-białą imigrację, jest to tylko kwestia czasu, zanim biali staną się mniejszością w ich własnym kraju. Ponieważ nie-biali imigranci nie są asymilowani, zachodnia cywilizacja sama w sobie jest na drodze do wyginięcia.

 

Rzeczywiście, zabytki historyczne są już zdejmowane, ponieważ nie-białe uważają je za "obraźliwe". Na przykład na amerykańskim Południu, pomniki Konfederacyjnych żołnierzy są zdejmowane. To, że dzieje się to w miastach południowych, które wciąż mają południowe populacje, pokazuje, jak zakorzeniona stała się ideologia Polityka Tożsamości.

 

Widzimy tę samą siłę polityki tożsamości w Europie. Węgry odrzuciły żądanie Unii Europejskiej, aby otworzyć swoje granice dla hord nie-białych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wbrew twierdzeniu, że malejąca biała ludność Europy oznacza, że kraje te nie będą w stanie utrzymać swoich systemów zabezpieczenia społecznego bez wsparcia ze strony imigrantów w zakresie podstawy opodatkowania, węgierski premier Viktor Orban zaproponował zwolnienie z opodatkowania matek czwórki dzieci. Preferowanie przez Orbana Węgrów od imigrantów niebędących białymi imigrantami sprowokowało szwedzkiego ministra rządu Annika Strandhall do zrównania apelu Orbana o więcej węgierskich dzieci z białą wyższością Niemiec z lat 30. Było to "obraźliwe", jak powiedział szwedzki minister i "ponownie upomniał się o lata trzydzieste". Ponadto minister oświadczył, że był to atak na feminizm, który uwolnił kobiety od rodzicielstwa dzieci i dał im niezależność. Minister nie zauważył, że wymarła niepodległość.

 

W całej Europie, zwłaszcza w Niemczech i Skandynawii, wywierana jest presja na policję i media, aby nie donosiły o gwałtach na białych kobietach i innych przestępstwach popełnianych przez nie-białych imigrantów. Nie powinniśmy się dziwić, jeśli Szwecja przyjmie ustawę, na mocy której "przestępstwem z nienawiści" jest to, że biała kobieta zgłasza swój gwałt nie-białym.

Sama tożsamość i świadomość etniczna białych jest atakowana. Szwedzki narodowy nadawca telewizyjny SVT wyprodukował film propagandowy pod pozorem dokumentu. W filmie stwierdza się, że Szwecja była pierwotnie krajem zamieszkanym przez czarnych. Innymi słowy, nowy napływ właśnie przywraca Szwecji normalność.

 

Z wyjątkiem Węgier, nie ma europejskiego rządu, który reprezentowałby białych obywateli. Merkel reprezentuje na przykład imigrantów, Europę i Waszyngton, ale nie Niemców. Europejczycy nie mają nawet wystarczającej świadomości przetrwania, aby głosować na partie nacjonalistyczne, które ich reprezentują. Marine Le Pen, która przewodzi francuskiej partii nacjonalistycznej, opowiada się za Francją, i za tym się ją obrzydza. Francuski rząd chce wysłać ją do więzienia za zamieszczanie zdjęć z gazet osób, które zostały ścięte przez muzułmanów. Innymi słowy, przedstawienie faktu, który jest niekorzystny dla "grupy ofiar" jest przestępstwem z nienawiści.

 

Zamiast wybierać Le Pen, samobójczy Francuz wybrał Makrona, który nienawidzi Francji. Francuski nacjonalizm, deklaruje Macron, "jest zdradą patriotyzmu". Macron kontynuuje: "Patriotyzm jest dokładnym przeciwieństwem nacjonalizmu". Stawiając "siebie na pierwszym miejscu .... wymazujemy wartości moralne naszego narodu". Z jego perwersją znaczenia patriotyzmu, Macron poddaje francuskich mężczyzn i kobiety podporządkowaniu zarówno imigrantów, jak i Unii Europejskiej. Choć Merkel może być zbyt ostrożna, by wyrazić to tak jasno, jej poglądy są takie same jak w przypadku Macrona. Dlatego właśnie przywódcy najważniejszych krajów Europy porzucili swój naród.

 

(Dla Macrona, który uważa Francję za kraj bez granic i uniwersalistyczny, przeczytaj "Ojczyznę i naród" Scotta Torska w numerze kronik z lutego 2019 roku).

Cywilizacja zachodnia tak odeszła, że Stephen Bannon, wygnany z Waszyngtonu i Breitbart News, dołączył do innych, aby stworzyć we Włoszech nową akademię szkolącą "gladiatorów" zdolnych do obrony cywilizacji zachodniej przed swoimi wewnętrznymi wrogami.

 

Na Zachodzie jest tak wiele trujących głosów podnoszonych przeciwko Zachodowi, że potrzeba będzie setek tysięcy gladiatorów, aby stanąć przeciwko nim.

Może być już za późno. Wiele dziesięcioleci temu Jean Raspail w swojej powieści Obóz świętych opisał francuski rząd i media, które powitały immgrantów Trzeciego Świata, którzy pokonali Francję i zgładzili naród francuski. Dziś Macron mówi dokładnie tak samo jak bohaterowie polityczni w powieści.

 

Sytuacja we Francji jest tak odległa, że nie jest przesadą stwierdzenie, że Francuzi powinni zostać umieszczeni na liście zagrożonych gatunków.

 

https://russia-insid...eigners/ri26303

https://www.paulcrai...ating-whites-2/

 

- Greg Johnson: Czy upadek białej rasy to nasza wina?  (Sep 2, 2015)

 

Istniejący amerykański system doprowadził dzietność białych do ujemnego poziomu, a w tym samym czasie zalał kraj szybko rozmnażającymi się kolorowymi imigrantami, zarówno legalnymi jak i nielegalnymi; system ten promuje integrację rasową, mieszanie ras, dyskryminację białych, wielokulturowość oraz kult różnorodności; oczernia osiągnięcia białych i patologizuje białą dumę oraz etnocentryzm, a tymczasem podsyca u kolorowych resentyment, roszczeniowość oraz agresję; i najwyraźniej system ten nie ma żadnych hamulców.

 

http://www.nacjonali...-to-nasza-wina/

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Pozycjonowanie strony: Virtual Development